במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 יוני 2017, 20:23

מצטרף,גם אני מאוד נהניתי מגירס 4 ואני חושב שכ-בcover shooter הוא עדיין הטוב בתחומו. לפעמים ה-chatter בין הדמויות הרגיש לי קצת קרינג'י,אבל בסך הכל מאוד נהניתי וזה בהחלט סינגל חזק של 8 או 8.5 בשבילי. והשילוב של דמויות ותיקות בטרילוגיה נתן לזה הרגשה דומה לזו של the force awakens בשבילי.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 יוני 2017, 22:05

SHAPIRA500 כתב:גירס 4 משחק מדהים קרירין. אם יש מישהוא שבטעות עוד לא שיחק בו...

עניין של טעם
הוא מאוד טוב לזאנר שלו ,ולא חושב שזה מתאים לכולם

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2017, 22:35

לא ברור לי למה הוא יושב מותקן על המחשב שלי וכל מה ששחקתי בו זה המצב עדר עם חנן/עומר/דודי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 יוני 2017, 12:00

DrKeo כתב:לא ברור לי למה הוא יושב מותקן על המחשב שלי וכל מה ששחקתי בו זה המצב עדר עם חנן/עומר/דודי.

כי זה אותו משחק ששיחקת מלא פעמים. כל מה שטוב בו אפשר כנראה למצוא בהורד ומולטי רק שהורד זה easy going.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 יוני 2017, 13:29

האמת שלא, יש דברים שונים לגמרי שבכלל לא במולטי ומגניבים למדי
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 יוני 2017, 14:16

אני בטוח אשחק בו, ביחוד שבטח הקמפיין רק איזה 8 שעות ואפשר לסיים אותו בשלוש ישיבות.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 יוני 2017, 17:02

bozeman כתב:האמת שלא, יש דברים שונים לגמרי שבכלל לא במולטי ומגניבים למדי

די די חנן. זה אותו משחק באיטרציה הרביעית שלו. כמו רוב מוחלט של משחקים (לדעתי)... זה לא איזה gripe שיש לי עם גירס.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 22 יוני 2017, 21:09

ההערה שלי הייתה לנדב - יש את ההורד ששיחקנו (אולי נחזור לכמה סיבובים?) אבל אם הוא לא שיחק בסינגל - בהחלט יש לו מה לשחק - זה לא אותו דבר כמו המולטי. יש הרבה קטעים אחרים בצורות שונות (כלי רכב שונים ודברים כאלו) ובהחלט שווה לעשות עליו סיבוב סינגל, גם ככה זה בערך 8-10 שעות. (אלא אם אתה משחק ברמה הכי קשה ואז זה באמת סיוט, לפחות לי היה)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
SHAPIRA500
Trainee

הודעהעל ידי SHAPIRA500 » 23 יוני 2017, 00:52

swiss-the-engine כתב:

די די חנן. זה אותו משחק באיטרציה הרביעית שלו. כמו רוב מוחלט של משחקים (לדעתי)... זה לא איזה gripe שיש לי עם גירס.

אבל זה מקרה קלאסי של למה לתקן אם לא שבור, הנוסחא עדיין עובדת מצוין. כמובן שאם אתה טוחן משחקים על בסיס שנתי כמו COD וגיטר הירו בזמנו אז יש כאן בעיה.אבל זה לא המקרה. לטעמי הם הצליחו לשמור על הרמה המאד גבוהה שהייתה בטרילוגיה המקורית והוסיפו כמה טאצים שרק משפרים את הקיים ולא גורעים, ובעיצומו של משחק באנדרומדה אני מבין שזה לא מובן מאליו. המכניקה והקור גייפליי לא צריכים להשתנות.

וכן אם זה לא היה ברור אני פאנבוי ענק של גירס.
"It wasn't impossible to build Rapture at the bottom of the sea. It was impossible to build it anywhere else."
תמונה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 23 יוני 2017, 13:58

אז בקשר ל The Last Guardian - מדובר במשחק יפה, מרגש וייחודי שלא באמת דומה לגמרי לשום משחק אחר שאני מכיר. אני יודע שהדעות כלפיו חלוקות ובעוד אני יכול להבין את זה , לי אישית לא הייתה בעיה עם השליטה הקצת ג'אנקית כי זה מרגיש שאתה שולט בילד חלש ולדעתי זה מרגיש נכון. זה אולי נשמע כמו תירוץ (ואולי אהבתי אותו מספיק בשביל לתרץ) אבל לא חושב שזה היה נכון יותר למשחק אם הוא היה רץ וקופץ בשלמות של מריו ובטוח שהמשחק היה פחות טוב אם הפלטפורמינג היה אוטומטי כמו איזה משחק אנצ'רטד. מעבר לזה טריקו, החתול/עכבר/ציפור המקסים הזה, מרגיש כמו יצור חי (ושהוא רץ וקופץ בעיקר הוא פשוט מרהיב בעיני, גם בפעם העשרים זה לא נמאס) וגם שהוא מתסכל אותך לפעמים אתה סולח לו מהר מאוד.
הסגנון האומנותי , הצבעים, המשחק בין חושך לאור שאתה יוצא ממקום סגור למקום פתוח ורגעים קטנים של מוזיקה, כמו גם האנימציות, הקולות, העיניים, הפיהוקים ושאר המחוות הקטנות שטריקו עושה, כל זה נהדר בעיני. השעתיים האחרונות ספציפית תפסו אותי בהפתעה עם כמה רגעים בלתי נשכחים, גם בגיימפלי, גם בסיפור. בקיצור - לא לכל אחד כנראה, אבל קלאסיקה של משחק בעיני.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 יוני 2017, 14:43

SHAPIRA500 כתב:
swiss-the-engine כתב:

אבל זה מקרה קלאסי של למה לתקן אם לא שבור, הנוסחא עדיין עובדת מצוין. כמובן שאם אתה טוחן משחקים על בסיס שנתי כמו COD וגיטר הירו בזמנו אז יש כאן בעיה.אבל זה לא המקרה. לטעמי הם הצליחו לשמור על הרמה המאד גבוהה שהייתה בטרילוגיה המקורית והוסיפו כמה טאצים שרק משפרים את הקיים ולא גורעים, ובעיצומו של משחק באנדרומדה אני מבין שזה לא מובן מאליו. המכניקה והקור גייפליי לא צריכים להשתנות.

וכן אם זה לא היה ברור אני פאנבוי ענק של גירס.

מה זה לא לתקן? הרי אמרתי ההורד נותן לך כל מה שאתה באמת צריך ובלי הלחץ של מולטי... אז מה זה אומר בדיוק? שאכן הגיימפליי טוב (למי שאוהב, למרות שעדיין הייתי שמח למשהו שיפתיע אותי) אבל לעומת זאת הסינגל סתמי כמו בערך כל המשחקים.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 יוני 2017, 12:36

רציתי לבדוק איך סטריידר נראה, יש לי אותו בספריה המון זמן ולא שחקתי במקורי איזה 25 שנים, ונשאבתי לסאשן של שעתיים. מצויין בנתיים :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יוני 2017, 10:56

סיימתי את TITANFALL 2 בסופ"ש האחרון... אחלה של קמפיין! האמת ציפיתי אפילו לקצת יותר, אבל סה"כ אני מרוצה מאוד, הסיפור סביר אבל העולמות אדירים והכל בנוי מאוד יפה ויש שימוש לא רע ביכולות של הטייס...
פשוט התאכזבתי מאוד שאין כל שימוש בGRAPPLING HOOK הזה שיש במולטיפלייר, או לפחות שראיתי שיש במולטיפלייר בסרטונים, כי בחיים לא שיחקתי בו בעצמי :)
כאילו, אני מבין שזה היה קצת הופך את עיצוב השלבים למעט בעייתי אבל עדיין...
במקום זה היה משהו לגמרי מד"בי שלא אהרוס אם אנשים פה עוד לא שיחקו. זה גם בוצע ממש מעולה, כמו גם האלמנטים של הפלטפורמה, אבל הייתי רוצה שיהיו עוד יותר מאתגרים בפעם הבאה. הרבה יותר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 יוני 2017, 11:13

זה קמפיין fps טוב (ובעשור האחרון חסרים כאלה) שנהנה משלב אחד סופר מוצלח שבקלות ובצדק מעלה לכל הקמפיין את הרמה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יוני 2017, 11:24

זה משחק עם שלבים רחבים, קצת BACK TRACKING, מטרות מעניינות והוא לא סריפטי בצורה קיצונית לכל אורכו. הוא קצת מחזיר עטרה ליושנה, הרגיש כמו FPS טוב משנת 2004 ובקטע טוב. מאוד נהנתי מ-TF2, הפתעה ענקית.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 יוני 2017, 13:42

אני כמה וכמה שעות טובות בתוך אנצ'רטד 4 (פרק 13 - אני מניח שאני קרוב לסוף, אבל אעדיף אם לא תגידו באמת כמה קרוב). יש כמה ספוילרים בנוגע למיקומים במשחק, אז מי שלא רוצה מסיבה כלשהי להחשף לזה, שיפסיק לקרוא.

אתחיל מהרע, כדי לסיים בטוב. היתה בעיה עם חיבור האוזניות לשלט. זה יצר מידי פעם גמגומים בסאונד ויש גם דיליי משמעותי שבולט מאוד בזמן סצינות מעבר. ברגע שחיברתי את האוזניות עם USB, זה עבד מושלם. לא יודע אם זו בעיה ספציפית של האוזניות שלי (G633), או של הPS4, אבל קצת באסה. לא נורא.
המשחק מרגיש הרבה פחות מלוטש וחלק מאיך ש(אני זוכר)אנצ'רטד 2 היה. יש רשימה ארוכה באופן מפתיע של גליטצ'ים שנתקלתי בהם. במערה הגדולה ראשונה דרייק פתאום התחיל להשתגע על איזה קיר גם אחרי שעזבתי את השלט. אחרי 5 שניות כאלה הוא פשוט נפל למותו. כשזרקתי חבל למנוף על המשאית (מה שהיה בטריילר החשיפה), דרייק נכנס לתוך האדמה וחצי מהעולם היה שקוף לפתע לכמה שניות... היו עוד כמה, אבל אלה הכי משמעותיות, אני חושב.
מעבר לקטע הטכני הזה, יש עוד כל מיני בעיות. נפילות פריימים רגעיות (כנראה קשורות לטעינה ברקע, כי זה לא קורה בהכרח ברגעים מאוד עמוסים), הטיפוס פשוט רע ולא רספונסיבי (הוא תמיד היה זכור לי כמאוד מסילתי, אבל עובד מושלם) והפך ליותר גרוע ברגע שהשגתי את המסמר שהפך את הטיפוס לעוד יותר גמיש.
עוד בעיה עם החקירה של הסביבה, זה כמה היא לא אינטואטיבית. לעיתים קרובות מידי מרגישים בבירור שהם פשוט לא עיצבו משחק כל כך פתוח אף פעם. יש כמה דרכים להגיע מנקודה לנקודה ויש כמה מקרים שבהם הניסיון שלהם לא להפוך אף דרך לברורה מאליה ולעודד חקירה, גרם לכך שאין דרך ברורה. לעיתים הדרך להמשיך מוסתרת לחלוטין בצל והיא פחות או יותר בלתי נראית בגלל אפקטי האור והצל (הממש יפים) של המשחק.
הם גם חוזרים על כל מיני בעיות שנפתרו די מזמן במשחקים אחרים (בRDR, ספציפית) - כשיש שיחה בין הדמויות בזמן שאתה נוסע ואז אתה חוזר על הקטע הזה, הם חוזרים על אותה השיחה בדיוק. במשחקי רוקסטאר האחרונים ידעו לטפל בזה ולעשות כמה וריאציות שונות לכל שיחה. יש בעיה בשיחות האלו גם כאשר משהו מפריע להם (יציאה מהרכב, התקלות בבאר שדרייק מתייחס אליה). הפתרון שלהם מאוד לא אלגנטי (כשחוזרים רכב מישהו אומר "אז מה אמרת?" ואז סם אומר "אהה... כן" וממשיך לדבר בדיוק מאיפה שהוא עצר. זה מאוד מאוד ברור שהדברים הוקלטו בסשנים שונים לגמרי. לא צפוי לראות משהו כל כך לא אלגנטי במשחק אנצ'רטד.

עכשיו הטוב - לקח קצת זמן, אבל הגעתי למדגסקר והגעתי לרגעי ה"הולי שיט, המשחק הזה יפה" שאני תמיד מחפש באנצ'רטד. ו...ובכן... הולי שיט, המשחק הזה יפה. החלק המרשים עוד יותר מעבר לזה שהוא פשוט הדבר הכי יפה אי פעם, זה שזה לא מגיע בזכות מסדרונות צרים במיוחד, כמו במשחקים הקודמים בסדרה. יש אזורים פתוחים. יש זירות קרב שאני יכול לבחור מאיפה ואיך לגשת אליהם. מערכת ההתגנבות החדשה חביבה במיוחד (נלקחה ישירות מFC/AC). כל התוספות האלו גורמות לקרבות להרגיש הרבה יותר ואישיים ומעניינים. לא יצא לי להשתמש כל כך בחבל בקרבות כמו שהראו בהדגמות (לרוב האויבים פשוט לא במקום הנכון), אבל הוא מוסיף קצת לפלטפורמינג וזה נחמד.
בסה"כ, מרגיש שחוסר הליטוש (יחסית למשחק נוטי דוג, כן? זה אחד המשחקים הכי מלוטשים מחוץ לבאטלנט) נובע לעיתים מכמה שהמשחק הרבה יותר פתוח וגמיש וזה לחלוטין שווה את זה.

הacting במשחק הזה ברמה הכי גבוהה שיש בתעשייה. גם כאשר סצינות המעבר ארוכות יחסית, זה לא מרגיש רע, כי השחקנים כל כך טובים. אם זה אנימציות הפנים הנהדרות (LA NOIR, אבל לא מוגזם), או הדרך שבה הדמויות מחזיקות את הגוף. כל הדקויות שמוצאים בסרט או סדרה, יש גם פה. מאוד מרשים.
הסיפור מוצלח מאוד. הדמויות מרגישות אמיתיות (כלומר, דמויות אמיתיות של סרט אינדיאנה ג'ונס). הפייסינג מרגיש מצוין עם מעבר בין סט פיס, לקרב, לפלטפורמינג, לחקירה. כל הדברים שעושים גם מקבלים הקשרים מעניינים בזכות הסיפור. הכתיבה גם מאוד מוצלחת. למרות שלעיתים השיחות ה"אח גדול-אח קטן" קצת בנאליות, הן מאוד מוצלחות בכך שזה באמת מרגיש כמו שיחה בין אחים שלא ראו אחד את השני הרבה זמן ושיש להם היסטוריה משותפת לא פשוטה בכלל. לא קורה לעיתים קרובות שאחד הדברים הכי יפים במשחק זה מערכות היחסים בין הדמויות.

בשבת שיחקתי במשחק שעות ארוכות ונהניתי ממנו מאוד. ממש כיף לשחק שוב משחק נוטי דוג אחרי לא מעט שנים.

המשחק הבא שלי בPS4 כנראה יהיה הורייזן. יש אותו לחבר והוא ישאיל לי אותו :)
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יוני 2017, 14:34

התלונות הטכניות משונות לי קצת, ממש לא נתקלתי בשום באג לכל אורך המשחק... אבל אתה כן אז כנראה שמשהו לא טוב קרה שם עם הפאצ'ים האחרונים, אין לי איך להסביר את זה אחרת :)
לגבי הטיפוס אני גם ממש לא מסכים, יש שם אחלה מערכת טיפוס לדעתי, ביחס למשחקים קודמים.

תהנה מהורייזן... המשחק פשוט לא ייאמן, וכיף לך שאתה משחק עם PHOTO MODE מעודכן, אתה הולך להיות מופתע מאוד מכמה שזה שימושי פה! :)
לדעתי אפשר להעריך בדיוק כמה הורייזן מדהים רק אחרי שתעבור איזה חצי משחק ותהיה חזק יותר ועם יותר ציוד, אז הקרבות ממש מגוונים, ויש יותר שימוש בכלי נשק שונים ובלבוש שונה. בהתחלה המשחק גם יחסית קשה ומתים הרבה, תהיה בטוח שזה משתנה כשמבינים לעומק את המערכת... אל תתייאש ואל תוריד רמה, למרות שאולי זה נראה הפתרון הנכון לשעות הראשונות (אם כי יש מצב שהם איזנו אותו מאז).

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 יוני 2017, 15:08

Laskin כתב:התלונות הטכניות משונות לי קצת, ממש לא נתקלתי בשום באג לכל אורך המשחק... אבל אתה כן אז כנראה שמשהו לא טוב קרה שם עם הפאצ'ים האחרונים, אין לי איך להסביר את זה אחרת :)
לגבי הטיפוס אני גם ממש לא מסכים, יש שם אחלה מערכת טיפוס לדעתי, ביחס למשחקים קודמים.

תהנה מהורייזן... המשחק פשוט לא ייאמן, וכיף לך שאתה משחק עם PHOTO MODE מעודכן, אתה הולך להיות מופתע מאוד מכמה שזה שימושי פה! :)
לדעתי אפשר להעריך בדיוק כמה הורייזן מדהים רק אחרי שתעבור איזה חצי משחק ותהיה חזק יותר ועם יותר ציוד, אז הקרבות ממש מגוונים, ויש יותר שימוש בכלי נשק שונים ובלבוש שונה. בהתחלה המשחק גם יחסית קשה ומתים הרבה, תהיה בטוח שזה משתנה כשמבינים לעומק את המערכת... אל תתייאש ואל תוריד רמה, למרות שאולי זה נראה הפתרון הנכון לשעות הראשונות (אם כי יש מצב שהם איזנו אותו מאז).

אולי זה הפאטצ'ים, באמת. אולי אפילו הפאטצ' פרו. באמת משונה ולא אופייני למשחקים של נוטי דוג.
מערכת הטיפוס פשוט לא מוצלחת בעיני. יש הרבה יותר מידי מקרים בהם אני תקוע במקום וצריך לחפש לאן להזיז את הסטיק כדי שדרייק ימשיך הלאה. יותר מידי מקרים בהם ברור שאני יכול לטפס על משהו, אבל הוא פשוט לא. יותר מידי מקרים בהם ברור שהוא יכול לקפוץ הלאה והוא לא עושה את זה. כמעט ואין אזור טיפוס שבו אני לא מרגיש שהוא לא מגיב כמו שצריך ולא עושה את מה שאני רוצה שהוא יעשה. הנחתי שזה משהו שישתפר עם הזמן, אבל כבר כמה וכמה שעות בפנים ואין שיפור. קצת מבאס, האמת.

תודה על הטיפים להורייזן. אשתדל ללכת על הרמה היותר קשה באמת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יוני 2017, 15:27

תארת כרגע כל משחק אנצ'רטד, המערכת טיפוס של הסדרה הזאת היא MEH אחד גדול אבל היא חלק במה שמאפשר את התסרוט המטורף שלהם אז אני מוכן להקריב את מערכת הטיפוס בכדי לקבל סצנות מטוס מתרסק מדהימות :)

בכלליות זה אנצ'רטד, גייפליי MEH אבל למטרת ספקטאקל מדהים :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 יוני 2017, 15:40

אנצ'רטד 4 לדעתי הוא קורבן של נסיבות פיתוח לא אופטימליות בלשון המעטה,שמנעו ממנו להגיע לגדולה של 2 (אבל הרבה יותר קרוב אליו מ-3): המשחק התחיל pre production איפשהו בתחילת 2012 כנראה תחת איימי הנינג וג'סטין ריצ'מונד בתור הgame director,שהיה גם אחראי לאנצ'רטד 3,שאם להיות כנים היה די נפילה לעומת 2 (עדיין משחק מאוד מוצלח וכנראה היה נחשב הטופ בכל סדרת הרפתקאות אחרת,פשוט במונחים של נוטי דוג הוא יחסית חלש לדעתי). משם כנראה היה בפיתוח לפחות עד סוף 2013 (מישהו עוד זוכר את הטיזר הראשון עם השחקן ההוא שהיה אמור לשחק את סם?) עם הרבה תוכן ושלבים ועלילה שכבר נעשו. ואז,ואני אומר את זה רק על סמך ניחושים מושכלים,מישהו מהחבר'ה הבכירים בנוטי דוג התעורר והבין שהמשחק הולך לכיוון לא טוב והיה צורך לעשות בדק בית ולראות איך מצילים את הפרויקט.
הנינג עפה,ובמקומה נכנסו דרקומן וסטרלי,שאני מניח שכבר היו בשלבי pre production ל-TLOU2 והיו צריכים לעצור הכל וללכת להציל את אנצ'רטד 4. חייבים לזכור,הרבה ממה ממש שיש במשחק הם תוצרים של העבודה של הנינג,ובדיוק כמו reshoots בקולנוע,לקחת עבודה של מישהו אחר ולנסות להפוך אותה למשהו שלך זה אף פעם לא קל. אני מניח שאנצ'רטד 4 סבל מזה קשות. אבל גם עם הנסיבות האלו,המשחק יצא מדהים בכל קנה מידה.

זה לא באמת קשור לשיחה שלכם,אבל אני אמשיך להגן על המשחק הזה בחירוף נפש :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 יוני 2017, 16:17

רק שתדעו שכל פעם, אבל כל פעם, שמתעוררת שיחה על אנצ'רטד 4 אני מתקרב עוד צעד לקניית הPS4 שלי.

זה טוב, תמשיכו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 יוני 2017, 16:39

להמשיך אתה אומר? הממ.. :) אז אני אוסיף ואומר שלצערי רוב החברים שלי רחוקים מעולם המשחקים שנות אור,ורוב השיחות שלי על גיימינג נעשות רק בפורום הזה,וכשאנצ'רטד 4 יצא וכמעט התפוצצתי מרוב הייפ,אספתי את כולם איזה סופש אחד אצלי והתחלתי סשן בסינגל בשביל להראות להם את הset piece עם האופנוע,ומפה לשם הסשן התארך לכמעט 6 שעות של ישיבה מול המסך וריבים על מי ישחק כל פעם. אנצ'רטד 4 (וכל משחק של נוטי דוג בעיניי) כל כך מנגיש את התעשייה הזו לאנשים שמשחקים רחוקים מהם בגאונות הטכנית שלו ובפרזנטציה המטורפת שלו,שזה באמת כמעט כמו לשבת ולראות סרט בדרך הכי טובה שאפשר לתאר.
זו אחת הסיבות שאני כל כך מחכה לדור הבא: אם אנצ'רטד 4 אפשרי על הדור הזה ונראה כל כך מדהים ובאמת מרגיש קולנועי בטירוף,רק לחשוב מה יהיה ניתן לעשות עם עוד כוח גורם לי לקוות שמתישהו נראה מפתחים ושחקני mo-cap מקבלים כבוד והערכה דומה לזו של במאים ושחקנים הוליוודים.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 25 יוני 2017, 19:48

Uncle Pey'j כתב:אנצ'רטד 4 לדעתי הוא קורבן של נסיבות פיתוח לא אופטימליות בלשון המעטה,שמנעו ממנו להגיע לגדולה של 2 (אבל הרבה יותר קרוב אליו מ-3): המשחק התחיל pre production איפשהו בתחילת 2012 כנראה תחת איימי הנינג וג'סטין ריצ'מונד בתור הgame director,שהיה גם אחראי לאנצ'רטד 3,שאם להיות כנים היה די נפילה לעומת 2 (עדיין משחק מאוד מוצלח וכנראה היה נחשב הטופ בכל סדרת הרפתקאות אחרת,פשוט במונחים של נוטי דוג הוא יחסית חלש לדעתי). משם כנראה היה בפיתוח לפחות עד סוף 2013 (מישהו עוד זוכר את הטיזר הראשון עם השחקן ההוא שהיה אמור לשחק את סם?) עם הרבה תוכן ושלבים ועלילה שכבר נעשו. ואז,ואני אומר את זה רק על סמך ניחושים מושכלים,מישהו מהחבר'ה הבכירים בנוטי דוג התעורר והבין שהמשחק הולך לכיוון לא טוב והיה צורך לעשות בדק בית ולראות איך מצילים את הפרויקט.
הנינג עפה,ובמקומה נכנסו דרקומן וסטרלי,שאני מניח שכבר היו בשלבי pre production ל-TLOU2 והיו צריכים לעצור הכל וללכת להציל את אנצ'רטד 4. חייבים לזכור,הרבה ממה ממש שיש במשחק הם תוצרים של העבודה של הנינג,ובדיוק כמו reshoots בקולנוע,לקחת עבודה של מישהו אחר ולנסות להפוך אותה למשהו שלך זה אף פעם לא קל. אני מניח שאנצ'רטד 4 סבל מזה קשות. אבל גם עם הנסיבות האלו,המשחק יצא מדהים בכל קנה מידה.

או לחילופין, איימי הניג עשתה עבודה פשוט נהדרת ובגלל פוליטיקה פנימית העיפו אותה מהפרויקט ודורקמן וסטרלי לא הצליחו להמשיך באותה הרמה שלה והוציאו משחק קצת פחות טוב ממה שהוא היה, אם היא היתה ממשיכה עד סוף הפיתוח. סתם יש אולי אפשרות קטנה שהאישה שהובילה את הסדרה הזאת מיום היווסדה עשתה עבודה טובה גם במשחק הזה.
נערך לאחרונה על ידי Nucleus_Dawn ב 25 יוני 2017, 20:11, נערך פעם 1 בסך הכל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 יוני 2017, 20:03

Stick כתב:רק שתדעו שכל פעם, אבל כל פעם, שמתעוררת שיחה על אנצ'רטד 4 אני מתקרב עוד צעד לקניית הPS4 שלי.

זה טוב, תמשיכו.

אני חושב על זה ברצינות פעם בכמה זמן, ואז אני מבין שיש לי איזה שלושה משחקים שאני רוצה לשחק שם וזה לא מצדיק :P.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 יוני 2017, 21:07

Nucleus_Dawn כתב:
Uncle Pey'j כתב:אנצ'רטד 4 לדעתי הוא קורבן של נסיבות פיתוח לא אופטימליות בלשון המעטה,שמנעו ממנו להגיע לגדולה של 2 (אבל הרבה יותר קרוב אליו מ-3): המשחק התחיל pre production איפשהו בתחילת 2012 כנראה תחת איימי הנינג וג'סטין ריצ'מונד בתור הgame director,שהיה גם אחראי לאנצ'רטד 3,שאם להיות כנים היה די נפילה לעומת 2 (עדיין משחק מאוד מוצלח וכנראה היה נחשב הטופ בכל סדרת הרפתקאות אחרת,פשוט במונחים של נוטי דוג הוא יחסית חלש לדעתי). משם כנראה היה בפיתוח לפחות עד סוף 2013 (מישהו עוד זוכר את הטיזר הראשון עם השחקן ההוא שהיה אמור לשחק את סם?) עם הרבה תוכן ושלבים ועלילה שכבר נעשו. ואז,ואני אומר את זה רק על סמך ניחושים מושכלים,מישהו מהחבר'ה הבכירים בנוטי דוג התעורר והבין שהמשחק הולך לכיוון לא טוב והיה צורך לעשות בדק בית ולראות איך מצילים את הפרויקט.

או לחילופין, איימי הניג עשתה עבודה פשוט נהדרת ובגלל פוליטיקה פנימית העיפו אותה מהפרויקט ודורקמן וסטרלי לא הצליחו להמשיך באותה הרמה שלה והוציאו משחק קצת פחות טוב ממה שהוא היה, אם היא היתה ממשיכה עד סוף הפיתוח. סתם יש אולי אפשרות קטנה שהאישה שהובילה את הסדרה הזאת מיום היווסדה עשתה עבודה טובה גם במשחק הזה.

מהמעט מידע שיש כנראה שהיא פיקששה שם משהו,ואני בטח לא מאשים את דרוקמן וסטרלי שהחילפו אותה,אני בטוח שהם לא רצו לעבוד על אנצ'רטד 4 כי זה פשוט לא היה הבייבי שלהם כמו TLOU. אין בזה כדי להוריד מההערכה העצומה שיש אליה כמאסטר מיינד שמאחורי הפרנצ'ייז הזה,אבל מה לעשות,גם הטובים ביותר עושים פשלות לפעמים.ה-gut feeling שלי הוא שג'סטין ריצ'מונד היה חלק הרבה יותר בעייתי בפיתוח של 4 מאשר היא אגב. אני עדיין מאוד מחכה לפרוייקט סטאר וורס שלה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 108 אורחים