במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי DrKeo » 10 אפריל 2018, 21:30

Stick כתב:אני מרגיש שאתה נטפל לטפל ולא לעיקר :)

אה, לא נטפלתי, סתם עלתה לי אנקדוטה לראש :)
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 אפריל 2018, 10:32

התחלתי לשחק בRyū ga Gotoku Kenzan!לPS3
אחרי שעברתי את יאקוזה 3

המשחק בסגנון של יאקוזה ,אבל מספר את העלילה של Miyamoto Musashi ,למי שמכיר
הוא היה חי ביפן העתיקה ,ונחשב ללוחם ואסטרטג גדול

לי חלק מהסיפורים ניראים לא אמינים ,כי הוא סוג של שימשון הגיבור יפני
אבל המשחק עצמו כיף בינתים ,ביתחשב בזה שאני לא מבין את הדיבוב והכתוביות ,כי הכל ביפנית

עברתי כבר כמה שלבים ,בלי בעיות מיוחדות ,ועם אני יתקע ,אני פשוט יצפה בסרטונים ביוטיוב ויעבור ליאקוזה 4
בכל מקרה בינתים המשחק כיף מאוד

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 15 אפריל 2018, 12:52

שיחקתי בסופ"ש האחרון ב-ghost recon wildlands שהיה בחינם ל-48 שעות.
המשחק עצמו נראה מדהים, האפשרויות קיסטום של הדמויות, הנשקים והיכולות הוא בלתי נגמר ומכאניקת הירי מצויינת.
לדעתי הבעייה העיקרית של המשחק היא ההחלטה להפוך אותו לעולם פתוח שפוגעת מאוד בחווית המשחק.
במקום להתמקד במשימה אחת בכל פעם המשחק מציף אותך במשימות רפטטיביות שלא השתנו בכל זמן המשחק ולא גורמות לשינוי הכוחות ביחס אליך, אם אתה מנקה מוצב מסויים של הקרטל, המוצב שנמצא שני מטר ליידו לא ירגיש בכך וימשיך להתהג כרגיל.
בנוסף על כך, הAI של האוייבים די בסיסית ומסתמכת בעיקר על כמות ולא על איכות.
ודבר אחרון שממש הפריע לי, אתה יכול לשחק את כל המשחק באור יום מלא, שאני בטוח שהיוצרים השאירו אותו בשביל להראות כמה העולם יפה (והוא יפה) אבל למשחק התגנבות מציאותי כזה הוא לא הגיוני בכלל.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אפריל 2018, 14:32

avive כתב:שיחקתי בסופ"ש האחרון ב-ghost recon wildlands שהיה בחינם ל-48 שעות.
המשחק עצמו נראה מדהים, האפשרויות קיסטום של הדמויות, הנשקים והיכולות הוא בלתי נגמר ומכאניקת הירי מצויינת.
לדעתי הבעייה העיקרית של המשחק היא ההחלטה להפוך אותו לעולם פתוח שפוגעת מאוד בחווית המשחק.
במקום להתמקד במשימה אחת בכל פעם המשחק מציף אותך במשימות רפטטיביות שלא השתנו בכל זמן המשחק ולא גורמות לשינוי הכוחות ביחס אליך, אם אתה מנקה מוצב מסויים של הקרטל, המוצב שנמצא שני מטר ליידו לא ירגיש בכך וימשיך להתהג כרגיל.
בנוסף על כך, הAI של האוייבים די בסיסית ומסתמכת בעיקר על כמות ולא על איכות.
ודבר אחרון שממש הפריע לי, אתה יכול לשחק את כל המשחק באור יום מלא, שאני בטוח שהיוצרים השאירו אותו בשביל להראות כמה העולם יפה (והוא יפה) אבל למשחק התגנבות מציאותי כזה הוא לא הגיוני בכלל.

מה קרה למשחקי חצי עולם פתוח של סביבות 2005? הם באמת היו הדבר הכי מושלם שיכל לקרות למשחקי התגנבות ומשום מה נטשו אותם. אני מתגעגע ל-fc1, קריסס ומשחקי גוסט ריקון של פעם. הם צריכים לעשות קמבאק, הם טובים מדי בשביל לא לעשות קמבאק.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 15 אפריל 2018, 14:52

דווקא יצאו, בין השאר, דיסהונורד 2, היטמן, DX:MD. אבל הם אכזבו במכירות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אפריל 2018, 15:47

InterAl כתב:דווקא יצאו, בין השאר, דיסהונורד 2, היטמן, DX:MD. אבל הם אכזבו במכירות.

הם לא באמת משחקים עם עולם פתוח שמחולק לשלבים, הם ממש שלבים. היטמן אולי הכי קרוב לזה אבל גם הוא בדרך כלל אחוזה בלבד או משהו בסגנון. אני מדבר על קרייסס, לא על היטמן. אני לא באמת מדבר על משחקים שמסתובבים בהם לרוב במסדורנות, יותר על משהו שמזכיר עולם פתוח אבל הוא אולי 1.5 על 1.5 קילומטר עם חופש מלא.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 15 אפריל 2018, 16:31

אתה מדבר על תת ז׳אנר שאולי הפיק 3-4 משחקים בכל קיומו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 אפריל 2018, 17:05

InterAl כתב:אתה מדבר על תת ז׳אנר שאולי הפיק 3-4 משחקים בכל קיומו.

גוסט ריקון היה שם, רוב המשחקים של קרייטק, כל מני fps כושלים כמו פרוייקט igi ןכו׳. נכון, לא הז׳אנר עם הכי הרבה כניסות בהסטוריה אבל אחד שאני מתגעגע אליו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 אפריל 2018, 22:52

אני מוצא את עצמי משחק לא מעט ב-project highrise, הוא מרגיש כמו גרסה יותר עמוקה של sim tower הקלאסי. נהנה בנתייים אבל שחקתי אולי רק 4 שעות.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 20 אפריל 2018, 23:37

היי, הרבה זמן שלא הייתי פה :)

אחרי הרבה זמן בלי יותר מדי פלייסטיישן, חזרתי לשחק ושיחקתי סוף סוף בthe last of us. איזה משחק! הוא היה מדהים בכל דבר שהוא עשה. רק הפתיע אותי שדווקא ממש לקראת סוף המשחק היו באגים משונים כמו דמויות שפתאום רצות במעגלים באמצע אזור נטוש מאנשים. משהו הזוי :)
כל החדשות האחרונות על gow גורמות לי לתהות האם הוא הtlou הבא.
ואז החלטתי להמשיך להשלים חוסרים, חזרתי טיפה למקורות ושיחקתי באנצ׳רטד הראשון. גם ממנו מאוד נהנתי. מצפה להתחיל את אנצ׳רטד 2.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אפריל 2018, 00:23

באמת הרבה זמן :)
איך מצאת את השלישי הראשון של tlou?

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 21 אפריל 2018, 10:21

אתה מתכוון לשליש הראשון של המשחק?
ברור שהוא לא כמו האמצע והסוף של המשחק, כי אתה עדיין לא מחובר לדמויות, אבל כן האטמוספרה בשליש הראשון הייתה יותר אימתית מה שגרם לכל דבר שאתה עושה להיות מחושב ולגמרי להכניס אותך לstate of mind שאתה צריך בשביל המשחק. גם בנוסף צריך לציין שהמפגשים הראשונים עם הקליקרים היו מתוסרטים, וזו החלטה סופר נכונה לדעתי. זה לגמרי מעביר לך את ההרגשת פחד מהם ונותן להם מקום משמעותי במשחק מאשר אם סתם היו זורקים עליך קליקר.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 21 אפריל 2018, 14:15

גם אני שיחקתי לראשונה ב-TLOU לפני כמה שבועות. הו-לי שיט. פשוט יצירת מופת, סוחף ומרגש ומאוד רציני ובוגר בלי שזה ירגיש מאולץ או edgy, משחק כמעט מושלם.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 21 אפריל 2018, 14:22

משחק טוב, אבל כמו סדרת אנצ'רטד, רוב הגיימפליי שמחוץ לקרבות הוא filler בינוני ומטה. רוב הזמן אתה עסוק שם בחיפוש סולמות ואיסוף פסולת מהרצפה בשביל crafting.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אפריל 2018, 15:22

כששחקתי במשחק מצאתי את הפרולוג מדהים; אבל אז כל השליש הראשון הרגיש לי פילרי, איטי ולא מעניין במיוחד. ככל שהתקדמתי המשחק השתפר והשליש האחרון כבר ממש מדהים. באמת יש בו קצת יותר מדי פילר, הוא בכיף יכל להיות 12 שעות במקום 2, אבל הוא פשוט מצויין.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 21 אפריל 2018, 15:31

אתם צודקים, כל הקטעים שצריך לאסוף את אלי על רפסודה צפה :roll:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 אפריל 2018, 01:50

טוב, אני מרגיש שסיימתי עם project highrise. שחקתי בו 10 שעות וכנראה שהייתי צריך להפסיק ב-6 או 7 כי הוא נמאס עלי כבר אז והמשכתי מתוך סוג של OCD. הוא היה ממש אחלה ב-6 שעות הראשונות אבל ברגע שמסיימים לרוץ אחרי הכסף והבניין מתחיל לתפקד בעצמו, הוא מרגיש קצת ריקני.

ובנשא אחר, שחקתי בשני השלבים הראשונים של tumper והמשחק הזה פשוט מצויין. הייתי מגדיר אותו כמו שילוב מוזר בין גיטר הירו לג'אומטרי וורס, קצב מצויין שבודק את זמני התגובה וגרפיקה/סאונד שמכניסים אותך לטראנס.

סמל אישי של המשתמש
JackQ
Padawan

הודעהעל ידי JackQ » 26 אפריל 2018, 14:05

אצלי זה מאד לא מגוון, מכל המשחקים שיצאו עכשיו, החלטתי לשחק דווקא Grim Dawn, סיימתי את התוכן המקורי ועכשיו התחלתי את ההרחבה קצת.

עכשיו אני קצת בהפוגה, התחלתי לשחק eldewrito ברשת.
פותח דף חדש,Overhadow לשעבר....

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 11 מאי 2018, 15:33

אחרי 60 שעות קשות ועוד אינספור שעות על מדריכים ביוטיוב סיימתי ריצה ראשונה על דארק סולס 3.
היה לי מאוד קשה בהתחלה עם המשחק הזה ואני חושב שנטשתי אותו פעמיים באיזור השני של המשחק ועדיין, האמנות והאווירה של העולם משכה אותי כל פעם מחדש אליו למרות שהוא תיסכל אותי ברמות אחרות.

עכשיו מתחיל את הdlc הראשון, ashes of ariandel, עם דמות פיירומנסר חדשה, ובינתיים אני ממש אוהב את שינוי האווירה לערבות הקפואות.
אני שעתיים פלוס בפנים וכבר הפסקתי לספור כמה פעמיים מתתי :)
קלאסיק סולס.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 מאי 2018, 15:40

avive כתב:אחרי 60 שעות קשות ועוד אינספור שעות על מדריכים ביוטיוב סיימתי ריצה ראשונה על דארק סולס 3.
היה לי מאוד קשה בהתחלה עם המשחק הזה ואני חושב שנטשתי אותו פעמיים באיזור השני של המשחק ועדיין, האמנות והאווירה של העולם משכה אותי כל פעם מחדש אליו למרות שהוא תיסכל אותי ברמות אחרות.

עכשיו מתחיל את הdlc הראשון, ashes of ariandel, עם דמות פיירומנסר חדשה, ובינתיים אני ממש אוהב את שינוי האווירה לערבות הקפואות.
אני שעתיים פלוס בפנים וכבר הפסקתי לספור כמה פעמיים מתתי :)
קלאסיק סולס.

זה המשחק סולס הראשון שאתה משחק, או שיש לך נסיון עם הסדרה?

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 11 מאי 2018, 15:51

הראשון.
שיחקתי קצת ב the surge שהיה עליו סופש חינמי ולא התחברתי, הוא כנראה גם לא בר השוואה כי הוא לא ממש הכין אותי למשחק.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 מאי 2018, 16:27

avive כתב:הראשון.
שיחקתי קצת ב the surge שהיה עליו סופש חינמי ולא התחברתי, הוא כנראה גם לא בר השוואה כי הוא לא ממש הכין אותי למשחק.

אז קודם כל מזל טוב על סיום המשחק הראשון בסדרה, מפה זה נהפך ליותר קל :)
לא שיחקתי בthe surge אבל שיחקתי בlords of the fallen של אותם חברה, והוא לחלוטין פחות מוצלח בכל אספקט ממה שFS עושים.
חוץ מהעובדה שDS3 בנוי על המון רפרנסים למשחק הראשון שבוודאי עברו לך מעל הראש (כמו הבוס האחרון, ושלב מרכזי באמצע המשחק) הוא יופי של משחק להתחיל איתו את הסדרה.
מערכת הקרב שלו היא הגרסה הכי מוצלחת של הנוסחה הזו, לקחו את הטוב מכל משחק ובנו את המערכת שלא מחדשת הרבה אבל כן עושה את הדבר הנכון מכל בחינה.
הם גם נפתרו מהרבה מהמלכודות והעציוב המעניש שקיים בעיקר במשחקים המוקדמים, כמו אזורים שלמים שבנויים כמבוך ממולכד שלא נמצאים במשחקים המאוחרים. אני דווקא אהבתי אותם אבל הרבה שחקנים חדשים מעדיפים להכנס למשחק קשה אבל סלחן קודם כל.
דווקא העולם והאווירה שהתחברת אליהם הם בעיניי נקודת התורפה המשמעותית של DS3 ביחס לשאר הסדרה, הוא לחלוטין מרגיש לי הכי 'עייף' וחסר השראה ביחס לכל הסדרה. הם גם די אמרו שנמאס להם מהסדרה בפיתוח שלו ולכן הם יצאו להפסקה אחריו.
אני חושב שבקצרה זה המשחק הכי 'מקצועי' שלהם לטוב ולרע, הוא עושה ברמה הטכנית המון דברים הכי טוב אחרי שהם למדו לאורך הסדרה, אבל מרגישים שחסר לו חלק מהניצוץ והקסם שאפיינו את המשחקים האחרים.
אם אתה רוצה להמשיך לראות מהסדרה הזאת הייתי ממליץ כמובן על BB אם יש לך PS4, ועל הרימסטר של DS1 שיוצא בעוד שבועיים.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 11 מאי 2018, 21:01

Stick כתב:
avive כתב:אז קודם כל מזל טוב על סיום המשחק הראשון בסדרה, מפה זה נהפך ליותר קל :)
.

תודה.
הרימאסאר של דארק סולס הראשון בהחלט ברשימה אצלי, נראה מתי יהיה לי להגיע אליו.
הבנתי שהמשחק השני לא ממש מוצלח ולא ממש מתלהבים ממנו.
את בלודבורן ראיתי ביוטיוב וממש אהבתי אבל פלייסטיישן כרגע לא עומד על הפרק, כנראה אני יעשה עליו סיבוב בדור הבא.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 מאי 2018, 21:35

avive כתב:
Stick כתב:
avive כתב:אז קודם כל מזל טוב על סיום המשחק הראשון בסדרה, מפה זה נהפך ליותר קל :)
.

תודה.
הרימאסאר של דארק סולס הראשון בהחלט ברשימה אצלי, נראה מתי יהיה לי להגיע אליו.
הבנתי שהמשחק השני לא ממש מוצלח ולא ממש מתלהבים ממנו.
את בלודבורן ראיתי ביוטיוב וממש אהבתי אבל פלייסטיישן כרגע לא עומד על הפרק, כנראה אני יעשה עליו סיבוב בדור הבא.

אממ.. DS2 הוא ללא ספק משחק טוב. אבל הוא כן 'הכבשה השחורה' של הסדרה הזאת. לפחות בכל הקשור ליחס מצד המעריצים או אפילו הlore של הסדרה, אבל כנראה שגם מבחינת המשחק עצמו.
אני אוהב אותו, אבל כן מודע לבעיתיות שלו. יש לו כמה מכניקות מרכזיות שפשוט לא עובדות טוב כמו שהן אמורות בתאוריה, ובהתחשב בעובדה שהן ננטשו בעתיד (כמו גם שאפשר לראות עד כמה הוא שונה מבחינת הקונספט שלו בין החשיפה לבין המשחק המלא) נוצרת תחושה שאיפשהו עמוק בפיתוח שלו הוא שינה כיוון והתוצאה קצת מבולבלת בהתאם.
הוא גם הארוך ביותר בכל הסדרה, בפער יחסית משמעותי, אבל לא מהסיבות הנכונות. הוא סובל מהמון שומן עודף וכתוצאה מכך כולל בתוכו כמה מהאזורים, וללא ספק גם כמה מהבוסים, הגרועים בסדרה.
עם זאת, הוא גם עושה המון דברים טוב. שומר על האווירה ועל הרבה דברים טובים מהמשחקים הקודמים, מצליח להכניס כמה רעיונות שכן עובדים, ובגדול הוא משחק מוצלח ולחלוטין מומלץ, פשוט אני פחות אוהב אותו משאר הסדרה בהסתכלות השוואתית ביניהם.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 מאי 2018, 17:56

התחלתי לשחק את הDLC של AC:O שיושבים לי על המחשב כבר תקופה, וסיימתי את הראשון (the hidden ones) בישיבה וחצי.
זה היה.. קצר וסתמי. די מאכזב למען האמת, היו לי זכרונות יחסית טובים מהמשחק לפני חצי שנה אבל בקווסט החדש של הDLC לא היה שום זכר לכל מה שחיבבתי ממנו (חוץ מהעובדה שהעולם יפייפה).
נו טוב, לפחות הוא גם היה קצר מאוד ככה שלא הספקתי כמעט להבין שאני מתאכזב. בכל מקרה הDLC שקיבל את רוב השבחים והוא 'המנה המרכזית' בחבילה הזו הוא השני, the curse of the pharaohs, ואני אתן לו גם צ'אנס בימים הקרובים.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 160 אורחים