במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי kririn » 16 מאי 2018, 19:00

אני משחק בac-o
כבר בערך 30 שעות

וזה די מאכזב אותי ,הגרפיקה מאוד יפה
אבל יש אלמנטים במשחק שחוזרים על עצמם המון פעמים
בעצם כמו הac ,הקודמים
וחלק ממשחקי יוביסופט ,מהשנים האחרונות

מה שמעצבן במיוחד ,זה המון סימנים במפה להשלים
שגורר אותי לעשות אותם ,אבל זה אותם כמה דברים בודדים
בלופ
ברמות קושי שונות

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 16 מאי 2018, 20:56

אל תתפתה לסתם דברים - תעשה קווסטים - גם פה, בדומה לוויצר - יש משמימות שמתחילות במשהו קטן וממש מתפתחות אחת אחרי השני (וקשה לדעת את זה כמובן מראש - מה שמוסיף לעניין)
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 מאי 2018, 23:48

אני חורש כרגע בעיקר על קווסטים ,ורובם אותו הדבר
עשיתי כבר את כל המגדלים שיש אפשרות לעשות

פשוט יש כמה סוגי משימות ,שחוזרות על עצמם ,ממש מאכזב
כי קיוותי שהוביסופט יתקדמו

מה הטעם בגרפיקה מצוינת ,שעושים אותם הדברים ,שומעים אותם דברים ,ורואים אותם דברים כל הזמן ?
הדמות שלי כבר ברמה 29 ,ואני משחק על הרמה הכי קלה
שמשימת הצד במפה ,ברמה מומלצת הכי גבוה היא ברמה 40
ככה שאת רוב המשימות אין לי אף בעיה לעשות

יש גם דבר מאוד מעצבן במשחק הזה ,שתלוי ברמה ,אין אפשרות להרוג אויב חזק מידי ביתגנבות ,
זה רק פוגע בו ,אבל לא הורג אותו ,ועם הוא הרבה יותר חזק מהדמות שמשחקים
הפגיע בו מאוד קלה ,והוא מתעושש והורג את הדמות שמשחקים בה ,בקלות מאוד

אפשר לילחם באויבים חזקים בטכניקות אחרות ,אבל זה מרגיש יותר בגלל AI מטומטם ,וניצול תנאים בשטח
אבל זה גם איטי מאוד

היה לי אויב אחד שהרגתי ,כי שעלה על סולם נתתי לו מכות חרב והוא נפל כל הזמן
לקח הרבה זמן ,אבל זה הצליח

היה לי חיה חזקה אחת ,שהרגתי כי הייתי על סוס ,ופשוט עשיתי סיבובים ,והיא לא הצליחה לפגוע בי
דברים כאלו ,יותר ניצול פגמים במשחק ,מאשר אסטרטגיה או יתגנבות ,וזה ברמה הקלה ביותר
רמה קשה ,זה בטח סיוט

זה שיתגנבות לא עובדת על אויבים חזקים ,זה ממש מאכזב
אני פשוט עושה קווסטים ,לפי רמת קושי מומלצת עכשיו ,וברוב המקרים משחק בצורת "רמבו"

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 מאי 2018, 10:03

טוב סימתי את Assassin's Creed Origins
ואת אחת ההרחבות שלו

"הנחבאים "

ובגדול מאוד מאכזב ,המון המון משימות פילר ,ואין אפשרות נוחה "לרוץ על המשחק "
גם ברמה הכי קלה
וזה בגלל המנגנון "דרגות" ,שיש במשחק ,פשוט אויבים אופכים להיות חזקים בהרבה ,גם מבחינת לספוג מכות
וגם מבחינת הנזק שהם גורמים
גם התגנבות לא פועל טוב בהרבה מהמשימות ,כי עם האויב חזק מידי ,זה רק גורם לו נזק ,לפעמים נזק קטן
עם לדוגמה האויב הרבה דרגות מעל הדמות שמשחקים ,ובמצב כזה הוא יכול להרוג את הדמות לפעמים במכה אחת

אולי שחקנים מהטובים בעולם ,יצליחו לנצח רק בריצה על משימות עיקריות ,ככה שהיתר לא חיבים לעשות כל משימה
אבל כן חיבים לעשות הרבה משימות פילרים ,משעממות שחוזרות על עצמם

גם המגדלים מרגישים אותו הדבר ,ובגדול יש המון מקומות ומשימות לעשות במשחק ,אבל זה מרגיש כמו העתק הדבק
אחרי זמן קצר
מה שכן אהבתי את הסיפור הראשי ,ועם זה היה משחק של 15 שעות ,והיו זורקים את רוב הפילר
היה יכול להיות משחק מאוד טוב
אבל איך שזה עכשיו ,ממש לא ממליץ ,וחבל
כי הגרפיקה טובה ,השליטה טובה ,והסיפור הראשי טוב

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 01 יוני 2018, 02:55

באיחור אופנתי התחלתי את ארקהם נייט. המשחק נראה מעולה והקאסטינס בינתיים רמה מעל הקודמים, אבל בא לי למות מהבאטמוביל, הפרמיס של הסיפור הראשי די לעוס בינתיים ונראה שמשימות הצד בדרך להיות עוד תירוץ לקרבות משעממים מול גלריית הנבלים כמו רוב אלה של סיטי.

בכל אופן, עוד מההשקה זכורות לי תלונות על הרידלר. מה נסגר עם הסוף של המשחק? בלי ספוילרים, הסוף האמיתי של הקמפיין, לא הפלוטליין של הרידלר ספציפית - נעול מאחורי דרישה לאסוף טרופיס/אתגרים שלו? יש סיבה להתחיל את הסיידקווסט שלו אם אין סיכוי שאני נוגע ב-Trophy שלו בחיים?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 01 יוני 2018, 09:08

את האמת אני כבר לא זוכר את המשחק
כן זכור לי ,שהיו באגים ההשקה

בכל מקרה אני משחק שני משחקים
יוקילילי גרסת הסוויץ ,משחק בסגנון באנגו קזואי
שחלק מעוזבי rar עשו

המשחק נחמד ,לא הפלטפורמה הכי טוב בעולם
ולא מתקרב למאריו אודיסי ,אבל נחמד
מה שמעצבן ,שהגעתי לחלק האחרון ,והם רצו עוד 20 דפים
לתת לי להיכנס
בכל מקרה ,זה מסוג המשחקים שאוספים הרבה דברים ליתקדם

חוץ מזה ,יאקוזה 4 ,שבינתיים המשחק הכי טוב בסדרה
שיצא לי לשחק
מאוד מומלץ למי שאוהב את הסדרה ,או בכללית
משחקים יפנים ,שלא מנסים להיות מערבים

אני משחק בסדרה הזאת לפי יציאת המשחקים
ו4 ממש טוב

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 01 יוני 2018, 11:10

BiA כתב:באיחור אופנתי התחלתי את ארקהם נייט. המשחק נראה מעולה והקאסטינס בינתיים רמה מעל הקודמים, אבל בא לי למות מהבאטמוביל, הפרמיס של הסיפור הראשי די לעוס בינתיים ונראה שמשימות הצד בדרך להיות עוד תירוץ לקרבות משעממים מול גלריית הנבלים כמו רוב אלה של סיטי.

בכל אופן, עוד מההשקה זכורות לי תלונות על הרידלר. מה נסגר עם הסוף של המשחק? בלי ספוילרים, הסוף האמיתי של הקמפיין, לא הפלוטליין של הרידלר ספציפית - נעול מאחורי דרישה לאסוף טרופיס/אתגרים שלו? יש סיבה להתחיל את הסיידקווסט שלו אם אין סיכוי שאני נוגע ב-Trophy שלו בחיים?

יש שני סופים, אחד רגיל ואחד מורחב. בשביל הרגיל אתה צריך לסיים 50%-75% ממשימות הצד (באופן אירוני, האחוז עולה ככל שסיימת יותר לפני הסוף). בשביל הסוף המורחב (יש שיגידו האמיתי) אתה צריך לסיים הכל, כולל איסוף של כל 200+ הטרופיס ברחבי העיר.

המלצה שלי: תעשה כמה שפחות משימות צד במהלך הקמפיין כדי שהאחוז הדרוש לסוף הרגיל יהיה נמוך. את המורחב תראה ביוטיוב, אלא אם ממש בא לך לשרוף 60 שעות לפחות על המשחק הזה. שני הסופים הם בסה״כ סרטוני וידאו די קצרים ולא אינטראקטיביים.

המשחק עצמו די מאכזב ופחות טוב מהקודמים, לטעמי. גם משימות הצד חסרות ייחוד ודי גנריות ברובן הגדול.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 02 יוני 2018, 01:32

סגור, תודה. נשמע אידיוטי לגמרי. אני עוד לא בטוח בכלל שארצה לעשות את כל המשימות שהן לא רידלר, אבל כל עוד אפשר לראות ביוטיוב ואלה לא סופים אינטראקטיבים אחיה עם זה.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 02 יולי 2018, 20:53

בחודש האחרון אני משחק בעיקר ב- Divinity: Original Sin 2, שהוא בערך כל מה שציפיתי מ- pillars of eternity ולא קיבלתי.
נתחיל עם זה שזה משחק הCRPG הכי יפה ששיחקתי עד כה, הסיפור שלו הרבה יותר מעניין מ-pillars שאצלו איבדתי עניין הערך אחרי האקט הראשון ( למרות שיש דמיון רב בין שתי העלילות הראשיות, לפחות עד אקט 2 שאליו הגעתי).
הגיימפלי של הקרב לא פחות ממושלם, הוא אמנם לא טקטי כמו XCOM אבל האוייבים מספיק חכמים כדי לתקוף בדיוק הנקודות החולשה של הדמיות ולהשתמש באלמנטים סביבתיים.
והנקודה הכי חשובה, דיבוב מלא לכל הדמויות והדיאלוגים במשחק, למרות שאני אוהב את הז'אנר, יהיה לי קשה מאוד לחזור לקרא קירות של טקסטים דוממים.
יש משהו נחמד בזה ששתי משחקי הRPG הכי טובים ששחיקתי בהם בתקופה אחרונה הם אירופאיים (לריאן סטודיוס הם חברה בלגית ו-CDPR שהם פולנים).
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 02 יולי 2018, 21:55

יצא לי לשחק את יאקוזה 4 ,בps3
מאוד אהבתי את המשחק ,והרגשתי שיפור גדול
במשחקיות ,מול יאקוזה 3

גם זמני הטעינה ,הרגישו קצרים יותר
אבל אולי כי זה גרסה דיגיטלית
ולא בלו ריי

בכל מקרה מאוד מומלץ

עכשיו אני בפרק הרביעי מתוך 5
של יאקוזה חמש ,והמשחק קצת מאכזב
גם פרק ארוך שיצא לי לשחק את ארוקה
שזה ילדה ,שהגיבור העיקרי אימץ ,
היה די משעמם
במיוחד שחלק נרחב מזה ,היה תחרויות שירה וריקודים
ולילחוץ ידים ,לשטויות כאלו
זה היה מצחיק בהתחלה ,אבל בגלל שהקדישו
לזה פרק מלא ארוך ,כולל הרבה דיאלוגים
זה יצא משעמם

אני גם לא מתחבר לדמות שאני משחק עכשיו בפרק 4

ובכלל המשחק מרגיש חסר כיוון
אני יודע שהכל יתחבר בסוף
אבל הדרך לסוף ,הרבה פחות טובה מהמשחק הרבעי

זה לא משחק רע או משהו ,ועדיין יש את הקסם של
משחקי יאקוזה
פשוט ציפיתי ליותר טוב מיאקוזה 4
והמשחק הזה פחות טוב

חוץ מזה אני מידי פעם ,משחק ביוקיללי
גרסת בנינטנדו סוויץ
אני צריך להגיע ל100 דפים ,להגיע לבוס האחרון
המשחק די נחמד ,זה שצריך כל כך הרבה דפים להגיע לסוף
ממש לא נחמד

בכל מיקרה מומלץ עם תימצאו בזול
ואתם אוהבים משחקים כמו באנגו קזואי

מקווה שיעשו בעתיד ,יוקילילי 2
כי יש פוטנציאל לסדרה טובה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 יולי 2018, 07:02

טוב יאקוזה 5 היה מאוד מאכזב
בכל מקרה סימתי היום גם את yooka-laylee
הוא זמין על כמה פלטפורמות ,חלק מהמפתחים שלו
עבדו בעבר על סדרות כמו באנגו קזואי ,וככה הוא מרגיש

המשחק מתחיל די חלש ,אבל ניהיה טוב יותר בהמשך
חסר לי עוד ליטוש ,וגם מעצבן שצריך 100 דפים להגיע לבוס האחרון
85-90 ,ניראה לי טוב יותר ,כי למרות שיש 145 דפים לאסוף במשחק ,חלקם לא ברורים כל כך
ככה שקרוב לסוף ,נעזרתי במדריך לעשות דפים אחרונים
הייתי עובר גם בלי מדריך ,אבל לא רציתי לחפור יותר מידי

למרות הכל ממליץ לחובבי הסגנון ,ב100 שקל ,או פחות
מעל זה ,ניראה לי יקר מידי

עכשיו אני משחק בדוס אקס ,האחרון שיצא גרסת הpc
וכניראה יחזור לזינובליד 2 ,שיש לי כבר הרבה זמן
כניראה יתחיל משמירה חדשה ,להיזכר בסיפור
כי התחלתי בזמנו בערך שעה ,ואז הפסקתי

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 16 יולי 2018, 15:39

המשחקים שהעסיקו את זמני בחודשיים-שלושה האחרונים, שתיים מהם עדיין לא ממש סיימתי אבל הפואנטה שלהם מספיק ברורה בשביל לכתוב עליהם:

hollow knight - ניסיתי לחשוב על המשחקי metroidvania 2d הכי טובים ששיחקתי בהם וככל שאני חושב על זה אני די בטוח ש hk הוא הכי טוב שאני זוכר לפחות. אני יסייג ויגיד שיכול להיות שיש כאלה ממש טובים שלא שיחקתי בהם, אבל לפחות מאלה ששיחקתי הוא באמת מתבלט.
קודם כל למשחק יש וייב, העולם הקודר שלו יחד עם כל מיני npc שהם סוג של חרקים ממש חמודים יוצר ניגוד מגניב ומשחק מאוד אווירתי. המשחק מתחיל קצת לאט אבל אחרי שאתה מתחיל לפתוח עוד ועד חלקים בעולם ומתחיל לראות איך הכל מתחבר יש איזה קליק ואז ממש קשה להפסיק לשחק... ויש הרבה מה לשחק, המשחק ארוך בצורה בלתי רגילה אם אתה רוצה לראות הכל, לא מה שאתה מצפה ממשחק אינדי של 15$.
המשחק מאוד לא לינארי, הריצות של כל שחקן יכולות להיראות מאוד שונה לדעתי, תלוי לאיזה כיון הלכת או איזה כוח השגת קודם מה שבתורו מאפשר לך להיכנס לאיזורים חדשים מוקדם או מאוחר יותר וכו'.
המשחק הזה, כמו רבים אחרים, בהחלט לקח כמה שיעורים מדארק סולס - יש שם את המכניקות של האיבוד נשמות והמדורות, זה עובד בצורה די זהה, גם באיך עובדת האינטרקציה או מתפתחים קווסטים עם כל מיני דמויות צד מרגיש די דומה.
המערכת קרב סבבה, יש פאנץ' כזה שאתה נותן מכה ואתה מרגיש את הפידבק. גם הפלטפורמינג אחלה. הבוסים טובים, חלקם מאוד מאתגרים, אבל מה שאני אוהב זה שאם אתה נתקע על איזה בוס אתה פשוט יכול לשנות ה loadout שלך ולנסות לגשת אליו עם טקטיקה אחרת - אני חושב שיש לך מקום לאיזה 40 קמעים שונים (מצאתי/קניתי אולי קצת יותר מחצי מהם בינתיים) שלכל אחד מהם יכולות שונות אבל אתה יכול לצייד את עצמך רק בכמה מהם בכל זמן נתון, ואם מחברים בינהם נכון אפשר ליצור כמה קומבינציות שעובדות טוב ושונה ויכולות להתאים יותר לקרב כזה או אחר.
אבל הדבר הכי טוב במשחק זה העיצוב של העולם, יש הרבה backtracking כיאה לז'אנר אבל הוא בדר"כ די מתגמל, הרבה סודות קטנים שאתה יכול לחשוף כמו שאני אוהב.
שיחקתי על הנינטנדו, 99% מהזמן במצב נייד, המשחק נראה ממש טוב על המסך הקטן. זה מסוג המשחקים שלא חושב שהייתי שם בו כל כך הרבה זמן (ועוד לא סיימתי אותו) או אולי אפילו משחק בו בכלל אם לא הניידות של ה switch, בגלל זה לא קניתי את המשחק על המחשב למרות שהוא קיים שם כבר איזה שנה וחצי. בקיצור, מאוד מומלץ.

SOTC - משחק מרהיב, קלאסיקה שמחזיקה גם ב 2018 ללא ספק בכלל. זה מצחיק כי הרימייק הזה די הרג את המשחק המקורי או הרימאסטר שלו, אין שום סיבה לשחק בהם היום, הרימייק לא מחסיר כלום מהמקור רק נראה הרבה יותר טוב. יש אפילו פילטרים כאלה שבדר"כ רואים ב photo mode של כל מיני משחקים אבל פה אפשר אפשר לשנות איתם גם את הגרפיקה של המשחק עצמו אם בא לך לגוון, אחד מהם הוא פילטר ישן כזה שאמור לדמות את המשחק המקורי אפילו יותר והאמת שזה נראה די טוב אם מרגישים קצת נוסטלגי ורוצים לחוות את זה ככה.
הפתיע אותי אבל היו כמה colossi שלא זכרתי בכלל, מה שהיה די נחמד כי אי אפשר להגיד שהמשחק יותר מידי קשה ובהיבט הזה לגלות את הפתרון זה הבעיה העיקרית. האמת עשה לי חשק לעשות ריצה שנייה מתישהו במצב קשה שאתה מקבל את המצנח וכל הדברים האלה, עכשיו שאני זוכר בדיוק מה ואיך לעשות ובלי להתברבר בעולם (מצאתי איסטר אג נחמדים גם ל ico וגם ל tlg) אני יכול לסיים את המשחק בחצי מהזמן לדעתי, אני די בטוח שיש גם גביע של לסיים את המשחק בפחות מ 4-5 שעות ככה שמדובר במשימה די ריאלית.
הסטודיו של Fumito Ueda שמו תמונה באתר שלהם בתחילת 2018 של מה שנראה כמו עוד משחק ביקום של שלושת המשחקים הנהדרים שלהם, אנשים אומרים שזה טיזר למשחק חדש, אני לא בטוח שזה נכון אבל הלוואי. זה יהיה די מבאס אם לא נקבל יותר משחקים כאלה כי האנשים המרכזיים שם עזבו את סוני ולא בא להם לעבוד יותר על משחקי AAA או מה שזה לא יהיה, כי בעיני אין מי שממלא את החלל הזה המשחקים שלהם מאוד יחודיים.

beyond two souls - קיבלתי חינם ב ps plus , אחד הפעמים היחידות שאני מתקין משחק מהשירות הזה כי בדר"כ או שמדובר במשחקים שאני לא מעוניין בהם או פעם בכמה זמן משחקים טובים אבל כאלה שכבר יש לי, ככה שזה היה נחמד לקבל משחק חינם מהשירות הזה שיש לי רק בגלל שאני רוצה לשחק עם אנשים אחרים מאנסטר האנטר וסוני אונסים אותי לשלם על זה.
ממה שידעתי על המשחק הוא בעיקר קיבל המון לעג ואחרי ששיחקתי בו כמה שעות אני מבין למה :)
"הגיימפלי" מעיק עם הנגיד רוח הזאת שאתה שולט בה, וזה די רע לפרקים מבחינת הסיפור וכל זה. יעני זה די הזוי, הם לא שומרים על סדר כרונולוגי - פרק אחד אתה במבצע בדובאי ,פרק אחר במסיבת יום הולדת כילדה, ופרק אחר כך ה cia רודפים אחריך. התרחישים בכל פרק הם כל כך שונים שזה איכשהו גרם לי לרצות לראות מה יהיה בהמשך, למרות ששוב זה לא הכי טוב.
מה שכן זה די מרשים או מפתיע שסוני ממשיכה לשים די הרבה כסף על משחקים ניסיוניים מהסוג הזה עם ערכי הפקה מאוד גבוהים (ב bts ספציפית יש גם שחקנים הוליוודים שבטח עולים לא מעט), היית מצפה שזה לא יהיה הכי פופולרי אבל הם חוזרים ועושים אותם אז אני מניח שזה משתלם להם והם לפחות מחזירים את ההשקעה.
בפס פלוס קיבלנו גם את heavy rain החודש, שאמור להיות טוב יותר, אז נראה אולי אני ידלג ישר אליו אם ימאס לי.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 16 יולי 2018, 16:04

אחלה עידן :)

לא חושב שהאבי ריין מחזיק היום, הוא כן מציע גמישות עלילתית הרבה יותר גבוהה מביונד והבחירות שם הרבה יותר משמעותיות אבל מה שפעם נתפס כמשחק עם קונספט מאוד חדשני ומקורי שמחפה במידה רבה על עלילה וכתיבה חלשים הוא היום סתם עוד משחק בז׳אנר עם עלילה וכתיבה חלשים.

לגמרי משחק שהיית מעריך ונהנה ממנו כשיצא במקור אבל היום אני לא בטוח ששווה את הזמן שלך.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 יולי 2018, 16:23

אין היום הרבה משחקים בז'אנר של אביי ריין
ככה שאני כן חושב ,שהוא מחזיק גם היום
זה לא שיש מבחר עצום
הז'אנר מאוד נישתי

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 יולי 2018, 16:27

hollow knight אכן אחד מהמשחקים היותר מוצלחים של השנים האחרונות, ושל הדור הזה בכלל.
הוא לגמרי עובד גם על המחשב, שם שיחקתי אותו לפני כחצי שנה.
מאוד מומלץ, אבל ארוך יותר ממה שהייתם מצפים ממשחק אינדי, צריך לפנות לו זמן כי הרבה פעמים באמת קשה להפסיק לשחק בו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יולי 2018, 17:00

עידן, שיחקת באורי?

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 16 יולי 2018, 17:37

כן, אהבתי מאוד. אבל אני מרגיש שהם מאוד שונים למרות שהם כביכול מאותו ז'אנר, אורי יותר לינארי ו HK זה עולם לחקור וללכת לאיבוד בו. לאורי יש כנראה פלטפורמינג יותר טוב אבל אין לו ממש מערכת קרב רצינית ועשרות בוסים, אאז"נ יש את ה 2-3 שלבים האלה שאתה בורח ממים או הינשוף שהם כאילו על תקן בוסים במשחק והם מאוד טובים אבל זה שונה לגמרי. אורי הוא גם סוג של משחק אינדי AAA ואת HK עשו שלושה אנשים ככה שמן הסתם לאורי יש גרפיקה יותר מורכבת ומרשימה, אבל גם עם הגרפיקה הדי פשטנית שלו HK לגמרי מצליח למכור את העולם שלו.
זהו, למרות שאני חושב שהם מאוד שונים אם אני חייב לבחור אז כן אני מעדיף אותו על אורי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 יולי 2018, 17:59

מגניב, רציתי לשמוע ממישהו ששיחק בשניהם... כשיהיה לי טיפה זמן אקנה אותו. אגב, באורי 2 תהיה מערכת קרב של ממש עם נשקים והכל, נראה לי שכשהוא יצא הוא יציב את הרף שוב למעלה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 יולי 2018, 18:35

kririn כתב:אין היום הרבה משחקים בז'אנר של אביי ריין
זה לא שיש מבחר עצום
הז'אנר מאוד נישתי

אין היום הרבה משחקים סטייל הביא ריין? מה עם כל משחק טלטייל שיוצאים איזה 3 כאלה כל שנה?
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 יולי 2018, 18:58

Laskin כתב:מגניב, רציתי לשמוע ממישהו ששיחק בשניהם... כשיהיה לי טיפה זמן אקנה אותו. אגב, באורי 2 תהיה מערכת קרב של ממש עם נשקים והכל, נראה לי שכשהוא יצא הוא יציב את הרף שוב למעלה

גם אני שיחקתי בשניהם, ואני מסכים שהם מאוד שונים וקצת קשה להשוות ביניהם אבל אם השוואה כזאת מתקיימת אני חושב שHK מנצח.
אורי משחק חמוד, יפייפה, עם המון אווירה ופלטפורמינג מהנה. אבל הוא קצרצר ואי אפשר להשוות אותו לעומק והגודל של HK.
מעבר לעולם המרשים HK הוא גם משחק שבנוי סביב הבוסים שלו, ויש בו כמה באמת מאוד מוצלחים.
הוא משחק הרבה יותר קשה מאורי בנקודות מסוימות, ודורש ממך הרבה יותר לא רק בגלל האורך שלו.
בכל מקרה אורי הוא חוויה טובה וקצרה, HK זה משחק גדול מאוד שצריך לפנות לו זמן אמיתי. אבל זה מאוד מומלץ.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 16 יולי 2018, 22:13

קניתי את HK לפני המון זמן למחשב ודי נתקעתי.. רכשתי אותו שוב לסוויצ' ואני כ''כ שמח שעשיתי את זה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 יולי 2018, 09:54

DrKeo כתב:
kririn כתב:אין היום הרבה משחקים בז'אנר של אביי ריין
זה לא שיש מבחר עצום
הז'אנר מאוד נישתי

אין היום הרבה משחקים סטייל הביא ריין? מה עם כל משחק טלטייל שיוצאים איזה 3 כאלה כל שנה?

שניהם אולי נחשבים לקווסט
אבל הסגנון של טיטל מאוד שונה
מהמשחקים שיצא לי לשחק

הם יותר צבעונים ,והרבה פחות ראליסטים

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 יולי 2018, 11:39

קרירין ההבדלים שאתה מדבר הם של סגנון אמנותי... אבל ההבדל האמיתי ביניהם הוא יותר ההפקה וההשקעה, אחד הוא משחק AAA עם ירידה לפרטים הכי קטנים והשני הוא יותר כמו משחק אינדי זול, ובמקרה של "לשחק בסרט" זה הבדל עצום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יולי 2018, 11:43

פחות ראליסטים זאת הגדרה מאוד מעניינת, TWD יותר ראליסטי מרוב המשחקים של דיוויד קייג'. כן, הגרפיקה מכוערת והסגנון האומנותי מצוייר אבל הם משחקים בסגנון. זה לא PUBG ופורטנייט הם לא משחקים באותו ז'אנר רק כי לפורטנייט יש סגנון אומנותי צבעוני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 יולי 2018, 18:03

מישהו פה שחק בbf1 בסינגל ויכול להעיד על הטיב שלו? כשהוא יצא היה סוג של באזז מהביקורות על הסינגל שלו ומעניין אותי אם זה נכון. הוא כרגע 12$ בcdkeys ואני על הגדר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 192 אורחים