במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי bozeman » 23 יוני 2013, 18:16

Nucleus_Dawn כתב:
אני ממש אשמח לשחק איתך, אם אתה מוכן לחכות כמה שבועות (3 עד המבחן במתמטיקה ועוד איזה שבוע בשביל לסיים את הקמפיין).

די ברור לי שאצטרך לחכות - כי גם אני בבחינות...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 23 יוני 2013, 23:20

bozeman כתב:די ברור לי שאצטרך לחכות - כי גם אני בבחינות...

עדין תואר שני במשפטים?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 24 יוני 2013, 06:52

Nucleus_Dawn כתב:
עדין תואר שני במשפטים?

דוקטורט בהיסטוריה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 24 יוני 2013, 21:51

bozeman כתב:דוקטורט בהיסטוריה

אתה יותר מדי משכיל. זה לא בריא.
תמונה

phinexwrath71
Trainee

הודעהעל ידי phinexwrath71 » 24 יוני 2013, 20:28

בסיבוב השלישי שלי בוויצ'ר 2 נמחקה לי השמירה בact 2 עם iovorate איזה עצבים,רציתי להתחיל לבדוק מודים למשחק,ולחצתי על כפתור מוד,והמשחק הדפוק הבין את הלחיצה בשפה אחרת ''מחק שמירה'' :cry: ,ירדיתי מהרעיון להמשיך לשחק בו
בנוסף אני מחר יתחיל לשחק בtlou המצופה כל כך,באיחור אופנתי
במולטי כרגיל dota 2,bf3 :)

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 25 יוני 2013, 00:49

יצא לי לנסות הערב סוף סוף את האוקולוס ריפט למשהו כמו 15 דקות של דמואים לא כבדים במיוחד (היה לנו רק לפטופ חלש, ככה שהדברים היחסית מרשימים רצו מאוד לאט ולא היה שווה להתעכב עליהם).

יש בי את הצד שקשה לו שלא להתלהב מזה. הקסדה קלה כמו קלקר (זה די מפחיד בפעם הראשונה שמחזיקים אותה), המסכים מכסים את רוב מרחב הראייה (חייבים לפזול הצידה כדי להתחיל לראות את הגבולות), הזיהוי תנועה עובד מדהים ואשלית התלת-ממד מצויינת. זה פשוט מרגיש מצויין. חוץ מעניין הרזולוציה. אני מאוד מקווה שהם מתכוונים לשפר אותה כשהם יתחילו ייצור סדרתי של מכשירים כאלה לצרכנים - כי עם הרזולוציה הנוכחית זה פשוט לא יעבוד. כל הזמן רואים את רשת הפיקסלים, היא אף פעם לא נעלמת או הופכת לשקופה. זה מאוד בולט ומאוד מרגיז וזה פחות או יותר הדבר היחיד שמוציא מהחוויה.

מכשיר כזה עם מסך חד יותר ירגיש כמו מיליון דולר ואני רואה איך הוא יהפוך, די בקלות, לאביזר חובה לגיימרים. מכשיר עם הרזולוציה הנוכחית, לדעתי - לא יצליח להמריא. זה מרגיש לא בשל עדיין. ומצד שני - עדיין כיף מאוד ומצויין מאוד. אני מקווה לקבוע יום יותר אינטנסיבי עם הצעצוע בקרוב ולהכין על הדרך כתבת וידאו.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 25 יוני 2013, 16:27

אתה חייב לנו יותר חוויות מזה! :)
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 25 יוני 2013, 11:05

נסית את הדמו של רכבת ההרים? יש לכם במקרי שלטי hydra?

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 25 יוני 2013, 19:56

Kazz כתב:נסית את הדמו של רכבת ההרים? יש לכם במקרי שלטי hydra?

לא ניסיתי את רכבת ההרים. ניסיתי משחק יריות-חלליות-במנהרה ועוד הדגמה של סביבת משחק שאני כבר לא זוכר את שמה. לקראת הסוף כבר היתה לי בחילה מטורפת (בזה אני מאשים את האלכוהול יותר מאת האוקולוס), אז כבר לא יכלתי להמשיך.
גם שלטי היידרה לא היו אתמול - אבל כן יהיו ככל הנראה בפעם הבאה שאקפוץ לבדוק את זה בימים הקרובים. וגם מחשב הרבה יותר חזק שיאפשר להריץ תותחים יותר כבדים. אני מת למשל לראות את Team Fortress 2 בזה, סתם כדי לראות איך זה בא לידי ביטוי במשחק אמיתי ולא בדמו טכנולוגי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יוני 2013, 06:09

erezronen כתב:יצא לי לנסות הערב סוף סוף את האוקולוס ריפט למשהו כמו 15 דקות של דמואים לא כבדים במיוחד (היה לנו רק לפטופ חלש, ככה שהדברים היחסית מרשימים רצו מאוד לאט ולא היה שווה להתעכב עליהם).

יש בי את הצד שקשה לו שלא להתלהב מזה. הקסדה קלה כמו קלקר (זה די מפחיד בפעם הראשונה שמחזיקים אותה), המסכים מכסים את רוב מרחב הראייה (חייבים לפזול הצידה כדי להתחיל לראות את הגבולות), הזיהוי תנועה עובד מדהים ואשלית התלת-ממד מצויינת. זה פשוט מרגיש מצויין. חוץ מעניין הרזולוציה. אני מאוד מקווה שהם מתכוונים לשפר אותה כשהם יתחילו ייצור סדרתי של מכשירים כאלה לצרכנים - כי עם הרזולוציה הנוכחית זה פשוט לא יעבוד. כל הזמן רואים את רשת הפיקסלים, היא אף פעם לא נעלמת או הופכת לשקופה. זה מאוד בולט ומאוד מרגיז וזה פחות או יותר הדבר היחיד שמוציא מהחוויה.

מכשיר כזה עם מסך חד יותר ירגיש כמו מיליון דולר ואני רואה איך הוא יהפוך, די בקלות, לאביזר חובה לגיימרים. מכשיר עם הרזולוציה הנוכחית, לדעתי - לא יצליח להמריא. זה מרגיש לא בשל עדיין. ומצד שני - עדיין כיף מאוד ומצויין מאוד. אני מקווה לקבוע יום יותר אינטנסיבי עם הצעצוע בקרוב ולהכין על הדרך כתבת וידאו.

הסתובבה בE3 גרסה של מסכי 1080P, בתקווה היא תצא לקהל יחד עם הגרסה עם המסכים הפחות טובים או שבכלל תהיה הגרסה היחידה. גיא טען שהוא ניסה את הריפט והמשקפיים היו כבדים מדי, מוזר...
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 יוני 2013, 20:22

טוב בזמן האחרון עם לקרוא לזה ככה
שיחקתי עם האקינטוש ,זה פועל מאוד טוב ,למעשה כבר שחכתי את הקיצור לשנות לעברית במקלדת וניסיתי לעשות את הקיצור של המאק

לבדוק טיפה את המערכת עברתי את השלב הראשון בL4D
ושיחקתי קצת באמולטורים
התקנתי את הויצר 1 במאק ,אבל השמירה שלי לא שם ,ואני מתפלל שהשמירה כן בגירסת הPC ,בענן ,ואני מתקין את זה כרגע
בגל מקרה סימתי לצפות בווידיאו של TR4
העברתי את המחשב ,לחדר שיתפנה זמנית (אחי הקטן בחול) ,שיש שם טלוויזית 37 אינטס FHD ,ומערכת אומנם סאטריו ,אבל מגודלת ומעץ
הוספתי גם את ה5.1 שלי ,למשחקים שצריכים את זה

בגלל העמדה של המחשב והעובדה שאין לי עכבר ומקלדת אלחוטים ,אני ישחק בעיקר משחקים שאפשר לשחק נוח בגימפאד לבינתים
כרגע עם הגימפאד 360 של ריזר ,אבל הוא חוטי ,ואני ינסה לקנפג את הגימפאד פרו של הWIIU שאמור להגיע בקרוב

מעבר לזה פה ושם אני מרביץ כמה שלבים בNSMBU ,אבל מחכה לנינגה גאידן 3

ובנוסף יש לי בנוט 1 אמולטור SNES ,ואת דרגון קווסט 1-2 ,ומידי פעם אני ינסה ליתקדם בזה
כמו לדוגמה מחר שיש לי שעה נסיעה ללקוח (אני לא הנהג כמובן )

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 27 יוני 2013, 11:11

kririn כתב:טוב בזמן האחרון עם לקרוא לזה ככה
שיחקתי עם האקינטוש ,זה פועל מאוד טוב ,למעשה כבר שחכתי את הקיצור לשנות לעברית במקלדת וניסיתי לעשות את הקיצור של המאק

לבדוק טיפה את המערכת עברתי את השלב הראשון בL4D
ושיחקתי קצת באמולטורים
התקנתי את הויצר 1 במאק ,אבל השמירה שלי לא שם ,ואני מתפלל שהשמירה כן בגירסת הPC ,בענן ,ואני מתקין את זה כרגע
בגל מקרה סימתי לצפות בווידיאו של TR4
העברתי את המחשב ,לחדר שיתפנה זמנית (אחי הקטן בחול) ,שיש שם טלוויזית 37 אינטס FHD ,ומערכת אומנם סאטריו ,אבל מגודלת ומעץ
הוספתי גם את ה5.1 שלי ,למשחקים שצריכים את זה

בגלל העמדה של המחשב והעובדה שאין לי עכבר ומקלדת אלחוטים ,אני ישחק בעיקר משחקים שאפשר לשחק נוח בגימפאד לבינתים
כרגע עם הגימפאד 360 של ריזר ,אבל הוא חוטי ,ואני ינסה לקנפג את הגימפאד פרו של הWIIU שאמור להגיע בקרוב

מעבר לזה פה ושם אני מרביץ כמה שלבים בNSMBU ,אבל מחכה לנינגה גאידן 3

ובנוסף יש לי בנוט 1 אמולטור SNES ,ואת דרגון קווסט 1-2 ,ומידי פעם אני ינסה ליתקדם בזה
כמו לדוגמה מחר שיש לי שעה נסיעה ללקוח (אני לא הנהג כמובן )

שאלה, למה שתרצה להשתמש ב-mac? אני בתור אחד שיושב על מחשב mac למשך כמה שעות בסביבות השלוש פעמים בשבוע, עדיין לא התרגלתי ואני מוצא את המערכת ממש לא נוחה.
מה גם שהתמיכה במשחקים היא הרבה יותר קטנה דרך ה-mac.
"A man chooses, a slave obeys"

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 27 יוני 2013, 16:01

ShiTDemoN כתב:שאלה, למה שתרצה להשתמש ב-mac? אני בתור אחד שיושב על מחשב mac למשך כמה שעות בסביבות השלוש פעמים בשבוע, עדיין לא התרגלתי ואני מוצא את המערכת ממש לא נוחה.

כמו שאמרתי ,זה בעיקר "לשחק עם המערכת"
בגלל שסוף סוף הצלחתי להתקין אקינטוש בצורה טובה ,ויתרתי בינתים על הרעיון לקנות מיני מאק
נו טוב אפל עזרה לי מאוד בהחלטה גם בגלל המחיר בארץ ,וגם בגלל שהם מישתמשים בOB מסריח של אינטל לכרטיס הגרפי
פאקינג לא יכלו לדחוף כרטיס דרג נמוך של AMD או הנווידה ?

בכל מקרה הכן ,מבחר המשחקים למאק הרבה יותר מצומצם ,ולמעשה גם מבחר האמולטורים וחלקם עוד קשים להתקנה במאק

כרגע אני יכול לעשות בוט לWIN7 ,שאני מתכנן לפרמט בקרוב
אני פשוט מעביר דברים לכונן של המאק ,אבל יקח לי זמן לזה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 28 יוני 2013, 06:48

ShiTDemoN כתב:שאלה, למה שתרצה להשתמש ב-mac? אני בתור אחד שיושב על מחשב mac למשך כמה שעות בסביבות השלוש פעמים בשבוע, עדיין לא התרגלתי ואני מוצא את המערכת ממש לא נוחה.

אני משתמש במק כבר שנים לעבודה שוטפת. לשאול למה להשתמש ב-Mac על פני PC זה כמו לשאול למה עדיף לאהוב תפוחים ולא תפוזים (הא! תפוחים! ראית מה עשיתי כאן?). בעיקר עניין של טעם אישי והעדפות אישיות. אני באופן אישי מוצא את המערכת הרבה יותר מתאימה ל-workflow שלי מאשר Windows בכל אספקט אפשרי. למעשה - כשאני נאלץ מדי פעם לעבוד ב-PC אני מאבד את שלוותי תוך חמש שניות בדיוק.

עניין המשחקים אכן מבאס, ואין שום טעם להתייחס למק כמכונת משחקים. אני משחק בקונסולות, אך גם אם וכאשר ארכוש PC סביר לגיימינג זה מה שהוא יהיה: PC לגיימינג. את העבודה והכתיבה שלי עדיין אעשה על המק.

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 28 יוני 2013, 08:18

erezronen כתב:

קצת משעשע שזה בדיוק ההפך ממה שניסו להעביר בפרסומות Mac vs PC :)
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 יוני 2013, 04:29

erezronen כתב:
אני משתמש במק כבר שנים לעבודה שוטפת. לשאול למה להשתמש ב-Mac על פני PC זה כמו לשאול למה עדיף לאהוב תפוחים ולא תפוזים (הא! תפוחים! ראית מה עשיתי כאן?). בעיקר עניין של טעם אישי והעדפות אישיות. אני באופן אישי מוצא את המערכת הרבה יותר מתאימה ל-workflow שלי מאשר Windows בכל אספקט אפשרי. למעשה - כשאני נאלץ מדי פעם לעבוד ב-PC אני מאבד את שלוותי תוך חמש שניות בדיוק.

עניין המשחקים אכן מבאס, ואין שום טעם להתייחס למק כמכונת משחקים. אני משחק בקונסולות, אך גם אם וכאשר ארכוש PC סביר לגיימינג זה מה שהוא יהיה: PC לגיימינג. את העבודה והכתיבה שלי עדיין אעשה על המק.

עבר הרבה זמן מאז שהתעניינתי והתעסקתי בOSX, אבל לא היו שם בעיות עם יישור לימין בעבר? או שזה רק באופיס של מיקרוסופט למק? אולי אני סתם מתבלבל? :)... אשמח להבהרה בעיקר בכדי להרגיע את הסקרנות שמציקה לי :P.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 יוני 2013, 05:41

לא יודע איך האופיס במאק ,התקנתי אופן אופיס ,רק שיהיה לי
אבל לא ניתקלתי בינתים בבעיות בעברית

כן צריך לדעת ,איך משנים את הקידוד במאק (הממשק של התוכנות במאק מופיע למעלה ) ,אבל אחרי שינוי הקידוד זה בינתים פעל מצוין
הבעיה הגדולה שלי זה הדברים הקטנים ,קיצורים ושטויות כאלו
גם בגלל שזה אקינטוש ,לפעמים שאני מתקין תוכנה חדשה ,המערכת פשוט נתקעת ,אבל זה לא קורה הרבה

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 28 יוני 2013, 14:09

Klayman כתב:
עבר הרבה זמן מאז שהתעניינתי והתעסקתי בOSX, אבל לא היו שם בעיות עם יישור לימין בעבר? או שזה רק באופיס של מיקרוסופט למק? אולי אני סתם מתבלבל? :)... אשמח להבהרה בעיקר בכדי להרגיע את הסקרנות שמציקה לי :P.

אופיס במק אף פעם לא תמך בעברית או ב-RTL. כנ"ל תוכנות ה-iLife וה-iWork של אפל. תמיד ישתקווה שבגרסה הבאה סוף סוף יסדרו את זה - אבל בינתיים הישועה לא מגיעה לא מצד מיקרוסופט ולא מצב אפל.

אבל יש תחליפים רבים אחרים, לפחות בכל הקשור לכתיבה. בתוכנות אחרות - קרי דפדפנים, קליינטיי מייל, תוכנות IM וכאלה אין שום בעיות עברית / יישור.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 יוני 2013, 22:17

אוקיי! תודה רבה על התגובה! האם זה לא קצת מבאס שאתה עוסק בכתיבה, ודווקא האספקט הזה בעייתי במערכת? למרות שאתה בטח כותב את הרוב ישירות לדפדפן וכו', אז זה לא כזה קריטי.

אני משער שזה יותר מעצבן בעת כתיבת עבודות/דברים שדורשים עיבוד תמלילים מעט מתקדם יותר ממה שגרסא אונליין יכולה להציע.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יוני 2013, 14:36

Klayman כתב:אוקיי! תודה רבה על התגובה! האם זה לא קצת מבאס שאתה עוסק בכתיבה, ודווקא האספקט הזה בעייתי במערכת? למרות שאתה בטח כותב את הרוב ישירות לדפדפן וכו', אז זה לא כזה קריטי.

אני משער שזה יותר מעצבן בעת כתיבת עבודות/דברים שדורשים עיבוד תמלילים מעט מתקדם יותר ממה שגרסא אונליין יכולה להציע.

פרלל והחיים שלך יפים במק. שמתי לחברה שלי במקבוק והיא נהנת מכל רגע.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 יוני 2013, 22:55

DrKeo כתב:פרלל והחיים שלך יפים במק. שמתי לחברה שלי במקבוק והיא נהנת מכל רגע.

כן.. אני יודע שהרבה אנשים עושים את זה.. תמיד מוזר בעיניי..
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 יוני 2013, 02:01

Klayman כתב:
כן.. אני יודע שהרבה אנשים עושים את זה.. תמיד מוזר בעיניי..

מה מוזר בפרלל? כלומר זה שצריך פרלל זאת תעודה עניות לאפל אבל כשזה המצב הנתון, פרלל זה פתרון מושלם.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 יוני 2013, 18:09

DrKeo כתב:מה מוזר בפרלל? כלומר זה שצריך פרלל זאת תעודה עניות לאפל אבל כשזה המצב הנתון, פרלל זה פתרון מושלם.

סתם מוזר לי שאנשים קונים מחשב מיוחד, עם מערכת הפעלה ספציפית, משלמים עליו יותר כסף, ואז מבינים שהיא לא מספיקה טובה ומתקינים את מערכת ההפעלה שממנה ביקשו ''לברוח'' קודם לכן.
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 29 יוני 2013, 04:02

Klayman כתב:
סתם מוזר לי שאנשים קונים מחשב מיוחד, עם מערכת הפעלה ספציפית, משלמים עליו יותר כסף, ואז מבינים שהיא לא מספיקה טובה ומתקינים את מערכת ההפעלה שממנה ביקשו ''לברוח'' קודם לכן.

הבעיה הגדולה זה המחיר בישראל
בארצות הברית לאפל יש מחירים הרבה יותר טובים

פה לוקחים מוצר שעולה 600$ -שזה פחות מ2400 שקל ,ומתמחרים אותו ב3600 שקל ,וזה רק דוגמה אחת
דרך אגב אפשר לעשות גם בחירה מה יעלה המערכת של המאק או חלונות ,ככה שב2400 שקל אתה מקבל
מחשב קטנטן ,אבל עם חומרה סבירה יחסית ,ואתה מקבל מערכת הפעלה חביבה ,וחבילת תוכנות אליה

כמובן ב3600 שקל זה כבר לא משתלם ,ועדיף לבנות לבד מחשב אולי קצת יותר גדול פיזי ,אבל גם הרבה יותר חזק
מי שרוצה יכול לדחוף לזה אקינטוש ,עם החומרה קרובה מספיק לדגם של מאק

סמל אישי של המשתמש
erezronen
Warrior

הודעהעל ידי erezronen » 29 יוני 2013, 07:41

Klayman כתב:אוקיי! תודה רבה על התגובה! האם זה לא קצת מבאס שאתה עוסק בכתיבה, ודווקא האספקט הזה בעייתי במערכת? למרות שאתה בטח כותב את הרוב ישירות לדפדפן וכו', אז זה לא כזה קריטי.

זה בדיוק העניין אבל - האספקט של הכתיבה לא בעייתי בכלל.

לעיבוד תמלילים אני משתמש ב"מלל", מעבד תמלילים ישראלי מצויין, שבכל מקרה אחרי עבודה איתו קשה לי לחזור שוב לוורד. אלה שלא מסתדרים עם הממשק הדי ייחודי שלו יכולים להוריד בחינם Open Office או Neo Office ולקבל מעבד תמלילים שהוא כמעט קופי פייסט לוורד ולעבוד איתו בעברית בלי שום בעיה.

לעבודות מורכבות יותר, כמו תסריטים באורך מלא וכאלה, אני משתמש ב-Scrivener - תוכנה לכתיבה וניהול של פרוייקטים מורכבים ומרובי חלקים. לאחרונה הוציאו לה גירסת בטא גם ל-PC, אבל עד אז בכלל לא היה משהו שמתחיל להתקרב אליה שם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 68 אורחים