במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי kririn » 24 אפריל 2013, 06:13

DrKeo כתב:בזלדה OOT יש באג שאפשר בעזרתו להגיע כמעט ישר לסוף המשחק, אז זה משחק חרא ומגיע לו 4. איזה מן טעון זה? אז היה משהו שהיה לו באג במשחק והוא הצליח לעשות משהו שהוא לא אמור להיות? מדובר במשחק מצויין, EA מוציאה לו פאטצ'ים ותומכת ובבערך 8 שעות שהשקעתי בו נתקלתי בבאג אחד בדיוק. וגם אם הוא מפוצץ באגים למוות ואף אחד לא הולך לתקן אותם, זה לא מעיד על האם זה משחק טוב אלה רק על רמת הפוליש הטכני שלו. יש למשחק הזה בעיניי רק חיסרון אחד, גודל הערים.

מכיר את הבאגים בזלדה OOT ,אבל להגיע לסוף המישחק מהר ,צריך שילוב של כמה באגים ולא אחד
ורוב האנשים לא יתקלו בבאגים האלו בכלל

יצא לי לעבור את זלדה OOT כמה פעמים ,בלי ליתקל בבאגים האלו

בסים סיטי 5 ,על ההתחלה היו באגים שכניראה הרוב הגדול ניתקלו בהם ,לדוגמה התנועה בכבישים
שאומנם זה תוקן ,אבל המישחק יצא ככה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 אפריל 2013, 11:51

kririn כתב:

מכיר את הבאגים בזלדה OOT ,אבל להגיע לסוף המישחק מהר ,צריך שילוב של כמה באגים ולא אחד
ורוב האנשים לא יתקלו בבאגים האלו בכלל

יצא לי לעבור את זלדה OOT כמה פעמים ,בלי ליתקל בבאגים האלו

בסים סיטי 5 ,על ההתחלה היו באגים שכניראה הרוב הגדול ניתקלו בהם ,לדוגמה התנועה בכבישים
שאומנם זה תוקן ,אבל המישחק יצא ככה

אם זה תוקן אז למה זה משחק לא טוב? כלומר באמת, אין לך אפילו טעון, לא שחקת בו, אין לך מושג מה הבעיות או היתרונות שלו וכדומה. אתה לא יכול להגיד לי מה אתה אוהב או שונא בגיימפליי של סים סיטי אז מה המטרה של זה?
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 24 אפריל 2013, 13:46

phinexwrath71 כתב:גם אין להתייחס לביקורות על המשחק לדעתי כשברובן נאחזו כמה הdrm גורע משאר המשחק לכן האובייקטיביות על המשחק לא הייתה,ועיקר הביקורת התבססה על לחנך את ea להתנהל נכון,ולכן מכול הרעש והביזוי כלפי simcity אי אפשר להבין מאיך המשחק בפועל,ובצדק כי הdrm פוגע במשתמשים וea תירצו שהוא הכרחי בשביל החישובים של הסימולציה,וזה נראה שככה קרירין חושב על רובו של המשחק כמו המבקרים בימים של השיגור המשחק.

אני לא יודע איך המישחק היום
אבל להגיד שכל הביקורות היו בגלל הDRM זה שטות

יצא לי לקרוא ולצפות בביקורות ,הDRM זה היה בעיה אחת מהרבה בעיות
חלק תוקנו וחלק עוד לא

וכמו שאמרתי אני לא יכול לתת ביקורת מעצמי ,כי לא נגעתי במישחק ואין לי תוכניות לשחק בו בקרוב
מה שכן אין איזה הסכמה שהמישחק אדיר כמו שדרקו טוען ,ואני תוקף רק את הטענה הזאת

בזמנו לפני מיליון שנה נהנתי מאוד מיושי סטורי ,מישחק שקיבל ציונים בינונים ,זה אומר שהמישחק אדיר ?
בכלל לא ,ואני לא יכול לקבוע דבר כזה

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 24 אפריל 2013, 20:00

swym כתב:אני חושב שהגיימפליי גנרי בכוונה. אתה אמור קצת לסבול ממנו כדי להמחיש את הנקודה של הסיפור.

אני אשכרה אמור לסבול מהגיימפליי כי זה מעביר נקודה כלשהי בסיפור עצמו?
זה נשמע מטופש ומסקרן בו זמנית...
עכשיו ברור שאני אמשיך הלאה :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אפריל 2013, 00:34

bling כתב:אני אשכרה אמור לסבול מהגיימפליי כי זה מעביר נקודה כלשהי בסיפור עצמו?
זה נשמע מטופש ומסקרן בו זמנית...
עכשיו ברור שאני אמשיך הלאה :P

הגיימפליי יבש כי הסטודיו לא מוכשר במיוחד אבל מדובר במשחק של 4 שעות ויש לו סיפור לא רע בכלל אז אני בהחלט הייתי ממליץ לשים את הארבע שעות האלה בכדי לחוות סיפור שכזה. האמת שאחרי ביושוק אינפנט קשה לי להחמיא לסיפור שכזה אבל באמת שנהנתי מהסיפור כששחקתי בו לפני חודשיים :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 25 אפריל 2013, 15:35

DrKeo כתב: הגיימפליי יבש כי הסטודיו לא מוכשר במיוחד אבל מדובר במשחק של 4 שעות ויש לו סיפור לא רע בכלל אז אני בהחלט הייתי ממליץ לשים את הארבע שעות האלה בכדי לחוות סיפור שכזה. האמת שאחרי ביושוק אינפנט קשה לי להחמיא לסיפור שכזה אבל באמת שנהנתי מהסיפור כששחקתי בו לפני חודשיים :)

יכול להיות שהסטודיו לא מוכשר, אבל עובדה שכשזה מגיע לסיפור הם כן הצליחו להעביר את מה שהם רצו. אבל אני שמעתי מכמה מקומות שהכיוון הארטיסטי של המשחק היה שבשביל לחוות את הצד הפחות מפואר של המלחמה אתה צריך להרגיש גם דרך הgameplay כמה מדובר במשהו מונוטוני. מה שכן, אולי זה לא צריך להפתיע שגם המשחק הזה וגם ביושוק מגיעים ממפתחים שעבדו עבור 2K.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 25 אפריל 2013, 16:03

וואו, הגרפיקה של Chains of Olympus ממש מדהימה. זה מקסים איך שהם לקחו את המשחק מה-PSP והתאימו אותו ל-PS3. זה נראה מעולה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 אפריל 2013, 14:21

swym כתב:יכול להיות שהסטודיו לא מוכשר, אבל עובדה שכשזה מגיע לסיפור הם כן הצליחו להעביר את מה שהם רצו. אבל אני שמעתי מכמה מקומות שהכיוון הארטיסטי של המשחק היה שבשביל לחוות את הצד הפחות מפואר של המלחמה אתה צריך להרגיש גם דרך הgameplay כמה מדובר במשהו מונוטוני. מה שכן, אולי זה לא צריך להפתיע שגם המשחק הזה וגם ביושוק מגיעים ממפתחים שעבדו עבור 2K.

אני לעולם לא אקבל טעון ״המשחק נעשה משעמם כדי להעביר נקודה״. הייתי מקבל שלב או מקטע של חצי שעה, לא משחק שלם. כמו שקן לוין אומר, לא משנה כמה שטוח או עמוק הסיפור שלך בסוף הגיימפליי צריך להיות כיף.

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 26 אפריל 2013, 17:04

סיימתי את Half Life 2:Episode 1+2 מחדש, מקווה שוואלב יעשו כבר המשך לHalf Life
תמונה
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 27 אפריל 2013, 11:07

טוב סימתי סוף סוף את קירבי אפיק ירן ,זה אומר שנישאר לי רק את זלדה SS שמישתמשת בשלט WII כחובה
המישחק משעמם ומאוד ילדותי לגימרים בוגרים ,ולא נועד לנו

אני כן חושב שהוא מצוין לילדים קטנים
להעריך את המישחק נינטנדו זרקה דברים שאפשר לאסוף וחלק לקנות

כמו בסוניק ,עם ניפגעים בשלב הכסף שאוספים מיתפזר
העניין שהמישחק מאוד איטי ,ומיועד לילדים

גם בעניין הדברים שאפשר לאסוף ,בהרבה שלבים אין אפשרות לחזור אחורה לכל אורך השלב ,למצוא את כל הדברים
מה שאומר שבלי אמולטור ... ,יש שלבים שצריך לחזור אליהם לאסוף כל דבר ודבר

אני עשיתי 84% ,וזה הספיק לי ,גם אין לי זמן לזה
הסיפור ילדותי ,וגם המשחקיות ,הגרפיקה מיוחדת אבל גם יותר מידי ילדותית
יש רעיונות נחמדים למישחק ,אבל היתה לי הרגשה כמו בסידרת LBP ,שזה יותר מידי ילדותי בשבילי

נו טוב סוף סוף נעבור לזלדה SS ,חיכיתי הרבה זמן לזה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 27 אפריל 2013, 18:47

עד עכשיו, התקדמתי בביושוק נורא לאט ולמען האמת, לא כל כך נהניתי ממנו.
משהו לא הרגיש לי נכון. עולם המשחק היה מדהים. אליזבת' פשוט מקסימה והיא ללא ספק אחת הדמויות הכי מוצלחות ואנושיות שנראו במשחק וידאו. הסיפור גם ריתק אותי ועניין אותי מאוד לגלות את המסתורין שמאחורי אליזבת', קולומביה, הלוטס'ס וקומסטוק, אבל לא ממש נהניתי.

המשחקיות פשוט הרגישה לי נוראית ואיומה. ההגבלה לשני נשקים ממש הפריעה לי והשימוש בויגורים לא כיפה על זה. המגן הנטען גרם לי לשחק בצורה די משעממת (כי היא היחידה שעבדה) וכל קרב הרגיש לי כמו עוד טרחה, בדרך לפיסה נוספת בפאזל של הנרטיב.

כל זה השתנה עכשיו. אני באזור שנמצא, אני חושב, לקראת הסוף ופתאום הכל התחבר. פתאום השימוש בויגורים הרגיש חלק. פתאום הגבלת הנשקים פחות הפריעה לי. פתאום הקרבות היו מלאי אקשן ומהנים. פתאום נהניתי לעשות ניסויים עם ויגורים שונים ולראות את התוצאות (עורבים+חשמל זה אדיר).
עכשיו אני נורא נהנה ממנו והצער היחיד שלי הוא, שכנראה שהסוף קרוב מאוד.

משחק פשוט נהדר. מוזר איך שנהניתי מביושוק הראשון מההתחלה ובסוף התאכזבתי, בעוד שפה התקשיתי להתחבר למשחק ובסוף הכל מרגיש כל כך טוב.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 03 מאי 2013, 16:29

טוב, סיימתי את AC3. היה אחלה משחק.
אולם אני לא יודע אם זה כי הפעם הייתי קצר בזמן וזה נשמך הרבה או כי זה המשחק, חשתי פחות צורך לחקור את העולם ולגלות אותו, כמו כן כמעט ולא עשיתי את הדברים של משימות הצד (למעט כאלו שהיו כבר על הדרך, נניח קצת ציד וקצת משימות התנקשות).
מבחינת הסיפור היה יחסית מעניין ובהחלט עמוק (לפחות למי שמכיר את התקופה) ויותר מעניין מה יהיה במשחק הבא (לאור איך שהמשחק מסתיים), וקצת מוזר שהמשחק הבא חוזר בזמן.
המשחקים הבאים: גירס והיילו 4...
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 03 מאי 2013, 16:54

טוב עברתי הרבה מWORMS האחרון בסינגל פליר (לא מומלץ)
אני משחק שאני צריך מנוחה מזלדה SS וכל השיקשוקים

זלדה SS מתחיל מאוד משעמם בכמה שעות הראשונות שזה סוג של אימון
גם השליטה לפעמים מאוד טובה וליפעמים מעצבנת
המישחק בנוי סביב הM+ ,וזה יכול לעצבן

אבל חוץ מיזה המישחק מעולה ,ואני לא מרגיש איך הזמן עובר שאני משחק בו
בינתיים טפו טפו טפו הוא פועל לי טוב באמולטור ,וחיברתי את המחשב למסך גדול

אני בחלק שניכנסתי למבוך אחרי שמקבלים את הדבר שאפשר לחפור איתו ,ככה שכניראה יש לי עוד המון לשחק בו

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 03 מאי 2013, 17:33

עזבו שניה את הרוק באנד והפיפא שאני חורש עליהם
אני משחק כרגע פאז, וואי איזה משחק כיפי, דופק את המוח אבל כיפי
נגנבתי מהריבוע שהייתי צריך לסרוק עם האייפון

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 03 מאי 2013, 20:09

Fanta כתב:עזבו שניה את הרוק באנד והפיפא שאני חורש עליהם
אני משחק כרגע פאז, וואי איזה משחק כיפי, דופק את המוח אבל כיפי
נגנבתי מהריבוע שהייתי צריך לסרוק עם האייפון

פאז = fez?
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
Fanta
Veteran

הודעהעל ידי Fanta » 03 מאי 2013, 20:14

כן

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 03 מאי 2013, 20:48

Mandellla כתב:סיימתי את Half Life 2:Episode 1+2 מחדש, מקווה שוואלב יעשו כבר המשך לHalf Life

החיים שלך טובים, בטח רק תחכה לHL3 איזה שנתיים או שלוש, אנחנו מחכים כבר 5 וחצי שנים!

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 04 מאי 2013, 12:57

DrKeo כתב:החיים שלך טובים, בטח רק תחכה לHL3 איזה שנתיים או שלוש, אנחנו מחכים כבר 5 וחצי שנים!

תמונה
תמונה
תמונה

darkw50
Padawan

הודעהעל ידי darkw50 » 04 מאי 2013, 13:19

Nucleus_Dawn כתב:עד עכשיו, התקדמתי בביושוק נורא לאט ולמען האמת, לא כל כך נהניתי ממנו.
משהו לא הרגיש לי נכון. עולם המשחק היה מדהים. אליזבת' פשוט מקסימה והיא ללא ספק אחת הדמויות הכי מוצלחות ואנושיות שנראו במשחק וידאו. הסיפור גם ריתק אותי ועניין אותי מאוד לגלות את המסתורין שמאחורי אליזבת', קולומביה, הלוטס'ס וקומסטוק, אבל לא ממש נהניתי.

המשחקיות פשוט הרגישה לי נוראית ואיומה
. ההגבלה לשני נשקים ממש הפריעה לי והשימוש בויגורים לא כיפה על זה. המגן הנטען גרם לי לשחק בצורה די משעממת (כי היא היחידה שעבדה) וכל קרב הרגיש לי כמו עוד טרחה, בדרך לפיסה נוספת בפאזל של הנרטיב.

כל זה השתנה עכשיו. אני באזור שנמצא, אני חושב, לקראת הסוף ופתאום הכל התחבר. פתאום השימוש בויגורים הרגיש חלק. פתאום הגבלת הנשקים פחות הפריעה לי. פתאום הקרבות היו מלאי אקשן ומהנים. פתאום נהניתי לעשות ניסויים עם ויגורים שונים ולראות את התוצאות (עורבים+חשמל זה אדיר).
עכשיו אני נורא נהנה ממנו והצער היחיד שלי הוא, שכנראה שהסוף קרוב מאוד.

משחק פשוט נהדר. מוזר איך שנהניתי מביושוק הראשון מההתחלה ובסוף התאכזבתי, בעוד שפה התקשיתי להתחבר למשחק ובסוף הכל מרגיש כל כך טוב.

מסכים איתך על זה לגמרי. משהו בקרבות פשוט לא עובר טוב, בניגוד גמור לשני המשחקים הקודמים בסידרה. יש איזה ריחוק כזה כמו שיש ב-MW3 לדוגמא, שאתה לא באמת מרגיש שאתה יורה או שיורים עלייך.
ההרגשה גם מהנשקים וגם מהויגורים פשוט לא אותו דבר..

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 04 מאי 2013, 15:34

אפשר קצת יותר הסבר למה אתם מתכוונין שגרוע בקרבות של ביושוק?
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
infected aviad
Trainee

הודעהעל ידי infected aviad » 04 מאי 2013, 15:35

infected aviad כתב:אפשר קצת יותר הסבר למה אתם מתכוונים שגרוע בקרבות של ביושוק?
תמונה
it is not a shame to have dreams unfulfilled, it is a shame to have dreams not trying to fulfill. - Herman Cain

תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 מאי 2013, 15:54

darkw50 כתב:
מסכים איתך על זה לגמרי. משהו בקרבות פשוט לא עובר טוב, בניגוד גמור לשני המשחקים הקודמים בסידרה. יש איזה ריחוק כזה כמו שיש ב-MW3 לדוגמא, שאתה לא באמת מרגיש שאתה יורה או שיורים עלייך.
ההרגשה גם מהנשקים וגם מהויגורים פשוט לא אותו דבר..

אני חושב שזה המגן הנטען והמגבלת שני נשקים, אתה פשוט מרגיש מוגבל מדי בקרב בגלל ה2 נשקים (או יותר נכון מרגיש שאתה משתמש באותם 2 נשקים כל הזמן) והמגן הנטען גורם לך לרוץ ולירות במקום להזהר.

darkw50
Padawan

הודעהעל ידי darkw50 » 04 מאי 2013, 16:34

DrKeo כתב:אני חושב שזה המגן הנטען והמגבלת שני נשקים, אתה פשוט מרגיש מוגבל מדי בקרב בגלל ה2 נשקים (או יותר נכון מרגיש שאתה משתמש באותם 2 נשקים כל הזמן) והמגן הנטען גורם לך לרוץ ולירות במקום להזהר.

לי דווקא זה פחות מפריע, כאילו כן המגן זה מטופש אבל יש משחקים עם מגן שאצלם זה עובד טוב (HALO, לדוגמא).

מה שלי מפריע הרבה יותר זאת ההרגשה של הנשקים, שזה הכל החל מהעיצוב, הרעש שהם עושים, הרתע, הנזק שהם עושים וכ'ו. כנ'ל בנוגע לכוחות. שירית עם שוטגן בספלייסר בשני המשחקים הקודמים בסידרה ממש הרגשת שאתה יורה. באינפינט זה מרגיש כזה מצועצע ולא מחובר למשחק. זה קשה מאוד להסביר, אבל לטעמי זה בדיוק ההבדל (אחד מיני רבים) שהופך את BF3 למשחק הרבה יותר טוב מ-MW3. בBF3 הדגש על הרעש של הנשקים, הרתע, העיצוב והירי עצמו הוא הרבה יותר מושקע, וזה מאוד משפיע על החווייה.

סמל אישי של המשתמש
Mandellla
Warrior

הודעהעל ידי Mandellla » 04 מאי 2013, 19:54

מי כאן משחק Garry's Mod?
תמונה
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Nucleus_Dawn
Sage

הודעהעל ידי Nucleus_Dawn » 05 מאי 2013, 02:51

אני עושה מלא משימות ציד ומרוצים והתנקשויות בפאר קריי 3 (כי זה כיף ואני חייב לעשות משימות ציד, בשביל להשיג פרוות/עורות בשביל ארנק חדש וכאלה) וזה פשוט מאוד נהדר. המשחק הזה גדוש בתוכן, ברמה שלא ראיתי המון זמן. כמות המקומות המגניבים/סודיים/מפתיעים שמצאתי ב15 שעות משחק בו, משתווה לכמות המקומות שמצאתי בסקיירים, ב70 שעות משחק. פשוט אדיר. הוא באמת עף להרבה אנשים קצת מתחת לרדאר, אבל הוא אחד המשחקים הכי טובים של שנה שעברה, בקלות.

משימות ההתנקשות נהדרות. כל פעם מציבים קבוצה של פיראטים באיזה אזור מעניין במפה, כאשר חייבים להרוג את אחד מהפיראטים בעזרת סכין. זה פשוט תענוג להוריד אותם אחד אחד עם סנייפר/חץ וקשת ואז להתגנב לפיראט האחרון, בזמן שהוא מתחבא מפוחד וצועק לעברי שהוא יהרוג אותי :D
ללא ספק בחמישיה הראשונה של משחקי עולם פתוח, שיצא לי לשחק.
מעניין איך שפאר קריי, שהתחיל אצל קרייטק ונשאר אצל יוביסופט, שידרג ושיכלל את הרעיונות שעשו את פאר קריי הראשון טוב, בזמן שקרייסיס, שנשאר אצל היוצרים המקוריים, לא ממש הצליח לעשות את זה.

בכל מקרה, היתה לי משימה אחת מאוד מצחיקה - להרוג תריסר כלבים מוכי כלבת. עם RPG. קצת over kill ומאוד משעשע.

בקיצור, אם לא שיחקתם בו עדין, אז הוא לגמרי משחק חובה. פשוט עולם משחק סופר-מפורט, ממש מלא בדברים לעשות ולמצוא ומשחקיות הדוקה ומוצלחת.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 105 אורחים