במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Death_119 » 30 נובמבר 2021, 20:47

ביקשי Refund בהזדמנות הראשונה (הוא היה במצב לא משהו כשיצא) אז אין לי אותו יותר.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 01 דצמבר 2021, 07:58

בעניין סיברפאנק ,מתוך 3 אפשרויות ראליות שיש לי לשחק בו
כי שרותי הזרמה רובם לא נתמכים בישראל וגם לא מעניינים אותי

אני מחכה לגרסת הדור הבא ולדיגיטל פאונדרי שיעשו השוואה
Pc ? Ps5? Xsx ? ,ניראה מה יהיה הכי טוב שזה יצא

בכל מקרה התחלתי קצת " לשחק " בThe Typing of The Dead: Overkill במחשב ,אני רושם את זה ככה ,פשוט כי אני מבין מצוין אנגלית
קורא טוב מאוד באנגלית
מדבר בסדר באנגלית
אבל מאוד גרוע בכתיבה ,והמשחק הזה מאוד עוזר גם בלילמוד לכתוב טוב יותר וגם בשיפור הקלדה ,למי שלא מכיר המשחק המקורי היה משחק אקדח אור על מסילה ,אבל זה ספין אוף ובמקום אקדח
על כל זומבי מופיע מילה או מילים ולהשמיד אותם צריך פשוט להקליד מה שרשום ,זה כיף לשפר הקלדה וכתיבה בדרך הזאת

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 דצמבר 2021, 09:32

kririn כתב:אני מחכה לגרסת הדור הבא ולדיגיטל פאונדרי שיעשו השוואה

מצטער על הספוילר אבל... זה יהיה PC

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 01 דצמבר 2021, 09:48

Laskin כתב:
kririn כתב:אני מחכה לגרסת הדור הבא ולדיגיטל פאונדרי שיעשו השוואה

מצטער על הספוילר אבל... זה יהיה PC

המחשב שלי נייד אז ממש לא בטוח
הביצועים צונחים גם שהוא לא בחשמל

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 01 דצמבר 2021, 09:49

אה, לא ידעתי שDF בודקים את הביצועים לפי המחשב הנייד שלך :P

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 01 דצמבר 2021, 11:55

Laskin כתב:אה, לא ידעתי שDF בודקים את הביצועים לפי המחשב הנייד שלך :P

רק לפי המחשב שלי
מגעים במיוחד לישראל ובדרך גם עושים לי מסז בדרך

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 01 דצמבר 2021, 12:22

Edgy קרירין.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 03 דצמבר 2021, 16:19

יתקדמתי היום הרבה במטרואיד
קיבלתי את - ספוילר חליפת הכבידה
ואז נלחמתי בבוס צד ,קצת נתקתי בו אז עשיתי הפסקה עכשיו
עדין המשחק טוב ,אבל לא מעולה
לפחות הגעתי למצב שאני יכול לקחת את רוב הדברים הסודים במפה
סימנתי כל פעם שהיה משהו שלא היה נגיש
וגם יכולת מסוימת מאוד עוזרת לזה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 03 דצמבר 2021, 16:21

[quote="kririn"]יתקדמתי היום הרבה במטרואיד
קיבלתי את - ספוילר
ספויילר: הצג
חליפת הכבידה

ואז נלחמתי בבוס צד ,קצת נתקתי בו אז עשיתי הפסקה עכשיו
עדין המשחק טוב ,אבל לא מעולה
לפחות הגעתי למצב שאני יכול לקחת את רוב הדברים הסודים במפה
סימנתי כל פעם שהיה משהו שלא היה נגיש
וגם ספוילר
ספויילר: הצג
יכולת מסוימת מאוד עוזרת לזה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 דצמבר 2021, 08:13

התחלתי סוף סוף את שומרי הגלקסיה
התחלה מאוד מאוד מבטיחה, ממש טובה, מקווה שימשיך ככה
הסיפור מאוד מעניין, הדיאלוגים מצויינים, האיזורים שהייתי בהם מגוונים ויפים… באמת שאין לי תלונות, גם הגיימפליי מהנה בינתיים. כל הכבוד להם על ההשקעה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 05 דצמבר 2021, 11:34

אחרי שסיימתי את היילו 5 ואני בציפיה לשחרור של Infinity חיפשתי משהו דיי קצר, אז התחלתי את Firewatch בPS5, נכון לכרגע מאוד Soma ומאוד מהנה. במקביל משחק גם במולטי של היילו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 05 דצמבר 2021, 16:57

מצאתי בבק לוג שלי את singularity . משחק FPS מלפני עשור של raven. אני נמצא בחצי המשחק בערך.
בינתיים אני אוהב אותו. הוא רובו במסדרונות/מנהרות ויש גם קצת גיוון בשטחים פתוחים. הם הכניסו קצת אלמנטים של RPG עם שדרוגים של יכולות ונשקים.
סה"כ לא מחדש דבר, אבל עדיין כיף.
החברה המפתחת עשתה באותה תקופה את Wolfenstein שגם אהבתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 דצמבר 2021, 17:56

אוקיי, יצאתי עכשיו אחרי שעה של ״משחק״ בKID A MNEIA שזה התערוכה הוירטואלית שרדיוהד עשו והוציאו בחינם לפס5 והחנות של אפיק, בינתיים. הורדתי את זה לדעתי לפני זמן מה, בSOP האחרון, אבל שכחתי מזה לגמרי, ועכשיו היה לי זמן לבד בבית אז אמרתי ננסה…
הסיבה שיצאתי היא שאני רוצה שאשתי תחווה את זה איתי, איזו חוויה פסיכית! אני לא נראה לי חקרתי יותר מרבע ממה שיש שם, אבל כל מה שראיתי היה טריפ רציני.
לחובבי המוזיקה שלהם ובמיוחד האלבומים האלה - חובה חובה.
זה תכלס walking sim אבל שימו ווליום ממש גבוה ותכמסו לזה (רצוי עם ״שדרוגים״), וזה אחד מהטובים בז׳אנר.

אה, אבל חכו עד שתקבלו את הC1ים שכולכם בערך הזמנתם, כי יש הרבה חושך וזה בטח משהו אחר עם טלוויזיה ״רגילה״.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 08 דצמבר 2021, 15:26

Laskin כתב:התחלתי סוף סוף את שומרי הגלקסיה
התחלה מאוד מאוד מבטיחה, ממש טובה, מקווה שימשיך ככה
הסיפור מאוד מעניין, הדיאלוגים מצויינים, האיזורים שהייתי בהם מגוונים ויפים… באמת שאין לי תלונות, גם הגיימפליי מהנה בינתיים. כל הכבוד להם על ההשקעה.

זה לא הופך למשעמם שאפשר לשלוט רק על דמות אחת לאסקין? וגם איזה פקודות אני יכול לתת להם אני יכול לקבוע להם על איזה אויב להתמקד וכאלה?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 דצמבר 2021, 17:29

זה לא משעמם כי זה ככה ב-99.99% מהמשחקים שהם לא אסטרטגיה בערך - שולטים בדמות אחת ;)
זה מאוד מזכיר את FF7 רק במקום שמעבירים לך את השליטה לדמות - זה רק הקטע של הפקודות, וכרגע יש לי רק פקודה אחת לרובם (חלקם עם יותר), אבל כן - אפשר להגיד להם על מי כמובן. הקרבות מאוד פשוטים ולא מאתגרים כרגע, והאמת שזה לא מעניין אותי, אני לא מחפש במשחק הזה אתגר מאוד רציני, ואני כן מאוד נהנה פשוט להתקדם בעלילה המאוד מגניבה והעולמות המגוונים והיצירתיים. האקשן מהנה, פשוט לא סופר מהנה או מרגיש מאוד טוב, הוא בינוני ועושה את העבודה :)
אני מאוד אוהב את הדיבורים ביניהם, הקטע של הבחירות בדיאלוגים שכן משפיעים ממה שהבנתי, ואני בכוונה עושה טעויות כל הזמן כדי לשמוע את התגובות שלהם לכל דבר, לחקור כל פינה בכל שלב (בינתיים לפחות זה ממש לא נמאס, אחרי רק 3 שעות, והתגובות שלהם לא חוזרות על עצמן).
בקיצור אחלה של כיף של משחק, לא הייתי רוכש במחיר מלא אבל במבצע של 30+ אחוזים - בטח שכן. בלי לחשוב פעמיים, ואני אומר זאת בבטחון למרות שאני רק בהתחלה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 דצמבר 2021, 12:53

כל כך כייף לדעת שאיידוס מונטריאול לא איבדו גרם מהכישרון שלהם :) אלה בדיוק היו הנקודות החזקות של משחקי דאוס אקס הדיאלוגים וההרגשה שמשנה מה אתה בוחר :)
זה המשחק הבא שלי ישר אחרי שאני אסיים את הערמה שאני טובע בה כרגע.

אני לא בהכרח מחפש אתגר במשחק הזה גם כן, אני כן מחפש שהוא ידרוש הרבה synergy בין חברי הצוות בקרבות אבל גם אם הוא בסה'כ משחק אקשן עם דאווין של RPG אני זורם :) נראה לי שלפי הרשמים שלך אהנה ממנו הרבה יותר ממה שנהנהתי מספיידרמן.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 דצמבר 2021, 18:52

שמישהו ימכור לי את Outer Wilds בבקשה? התחלתי לשחק אותו ובינתיים זה, ובכן, קצת meh.

הרעיון על פניו נחמד, ונחתתי לחקור אסטרואיד או כוכב או שניים (+מתתי כמובן). אבל בכל מה שנוגע לערכי הפקה זה ממש ממש מוריד לי, כי הוא מרגיש כאילו הוא משחק cross-gen מאי שם ב2006: השליטה מזעזעת, הממשק מעיק, והדיאלוגים (נטולי הVO) מרגישים קצת על גבול הנינטנדו/סקוור.

זה הולך ומשתפר עם איזשהו טוויסט שמצדיק את זה? בזמנו זכרתי שהיו לו הרבה סופרלטיבים, אבל אני בנקודה שבה אני שואל את עצמי אם אני נהיה סנילי ואני מבלבל עם Outer Worlds...

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 דצמבר 2021, 20:19

השליטה - חד משמעית משתפרת כי זה עניין של skill, ובהתחלה זה מאוד קלאנקי אבל עם הזמן משתפר

לגבי השאר - תשמע, יכול להיות שלא תתחבר אבל תנסה להכנס למיסתורין והעלילה ותחקור את כל העולמות, מתישהו יש רגעים שזה ״מקליק״ ממש חזק, לפחות ככה היה אצלי, גם אני ממש לא התלהבתי ממנו מהשנייה הראשונה
ערכי ההפקה לא פתאום יפתיעו אותך אבל כן יש דברים ממש יפים במשחק לדעתי, ודברים שאתה אומר לעצמך שהפיזיקה מטורפת ואיך חשבו על זה… חכה שתבין את חוקי הקוואנטום ;)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 דצמבר 2021, 10:45

swym כתב:
זה הולך ומשתפר עם איזשהו טוויסט שמצדיק את זה? בזמנו זכרתי שהיו לו הרבה סופרלטיבים, אבל אני בנקודה שבה אני שואל את עצמי אם אני נהיה סנילי ואני מבלבל עם Outer Worlds...

צחקתי בקול רם :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 דצמבר 2021, 16:44

swym כתב:שמישהו ימכור לי את Outer Wilds בבקשה? התחלתי לשחק אותו ובינתיים זה, ובכן, קצת meh.

הרעיון על פניו נחמד, ונחתתי לחקור אסטרואיד או כוכב או שניים (+מתתי כמובן). אבל בכל מה שנוגע לערכי הפקה זה ממש ממש מוריד לי, כי הוא מרגיש כאילו הוא משחק cross-gen מאי שם ב2006: השליטה מזעזעת, הממשק מעיק, והדיאלוגים (נטולי הVO) מרגישים קצת על גבול הנינטנדו/סקוור.

מה צריך למכור במערכת שמש פיזיקלית שיש לך בה כמה עולמות חייזרים לחקור? אין לך נשמה גיא.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 18 דצמבר 2021, 19:24

אני לקראת הסוף של " כמו דרקון "
המשחק מאוד טוב אבל לקראת הסוף שמו כמה חסמים
לעבור את זה מהר ,חסם אחד זה היה הרבה כסף של המשחק
למזלי כבר היה לי כי עשיתי משימת צד שנתנה לי מיליונים

חסמים אחרים זה בוסים מאוד חזקים
המשחק בתורות ככה שזה פחות עניין של כישרון יותר עניין חוזק של הדמויות ,אני כרגע צריך לשדרג בכמה דרגות את הדמויות
לעבור את החלק האחרון ,למרות זאת משחק מאוד מומלץ לחובבי הסגנון

מעבר לזה התחלתי קצת היום את day gone או איך שזה נקרא
על הps5 אבל המשחק כניראה גרסת הps4
למרות זאת המשחק ניראה מצוין ודי מזכיר את הגרפיקה ומערכת הקרב באנצרטד ,למרות שיתר הדברים שונים
זה לא אנצארטד קלון או משהו ,רק דומה בחלק מהדברים
בכל מקרה ההתחלה מרגישה טובה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 19 דצמבר 2021, 15:16

swiss-the-engine כתב:מה צריך למכור במערכת שמש פיזיקלית שיש לך בה כמה עולמות חייזרים לחקור? אין לך נשמה גיא.

אני אדם מסורתי, ואוהב את מערכות השמש שלי סטטיות ולא פיזיקליות כשאני יוצא לחקור עולמת חייזרים. נניח Star Control או Mass Effect...

Laskin כתב:השליטה - חד משמעית משתפרת כי זה עניין של skill, ובהתחלה זה מאוד קלאנקי אבל עם הזמן משתפר
לגבי השאר - תשמע, יכול להיות שלא תתחבר אבל תנסה להכנס למיסתורין והעלילה ותחקור את כל העולמות, מתישהו יש רגעים שזה ״מקליק״ ממש חזק, לפחות ככה היה אצלי, גם אני ממש לא התלהבתי ממנו מהשנייה הראשונה
ערכי ההפקה לא פתאום יפתיעו אותך אבל כן יש דברים ממש יפים במשחק לדעתי, ודברים שאתה אומר לעצמך שהפיזיקה מטורפת ואיך חשבו על זה… חכה שתבין את חוקי הקוואנטום ;)

טוב, נראה לי ששכנעת אותי עם חוקי הקוואנטום. על ערכי הפקה אני יכול להבליג, פשוט מכל הדברים שבעולם לא ציפיתי כשהתחלתי אותו לפיזיקה של Kerbal Space Program.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 דצמבר 2021, 16:17

המשחק הוא בעיקר אוירה ומקוריות, יש אזורים שלהכנס אליהם בפעם הראשונה ממש עוררו בי סוג של חרדה. הוא מעוצב מאוד חכם ואני חושב שמאוד שוווה לשים בו את הזמן אפילו אם לא התחברת אליו ישר. וכן, ערכי ההפקה נוראיים, אבל המוסיקה תקועה לי בראש עד היום :)
We're just normal men. We're just innocent men

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 21 דצמבר 2021, 19:24

משחק כרגע ב-Guardians of the galaxy.
קולטים מהר מאוד שזה לא משחק AAA והוא לא מלוטש מספיק, אבל הוא כן מאוד כיפי עם דיאלוגים טובים, עלילה טובה (לפחות בשליש הראשון~) ואווירה מצוינת.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 22 דצמבר 2021, 15:44

סימתי אתמול את " כמו דרקון " ,ואז בדקתי בסיפריה
והחלטתי ללכת על אססיין קרייד ואלאלה
במיוחד בגלל שמעצבן אותי שצריך חיבור ליוביסופט רציף
למרות שהמשחק רץ על הxbox

בכל מקרה עשיתי רמה הכי קלה והתחלתי ,המשחק ניראה כמו xbox one רגיל ולא xsx
למרות שצריך להיות שיפור גרפי ,וכן סימנתי את ההגדרות לגרפיקה איכותית

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר