במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי kririn » 22 פברואר 2022, 15:00

glass man כתב:לפחות הסייד קווסטים בוולאלה נראים מושקעים, אתה יודע לא כמו בהוריזן 2. לא יפתיע אותי בכלל אם עוד כמה שנים אנשים יתחילו לאהוב את וולאלה פתאום. אני בהחלט אנסה אותו יום אחד.

אתה יודע עניין של טעם
לדעתי המשחק בכללי מאוד בינוני

למי שלא שיחק משחקים בסגנון בשנים האחרונות
זה יכול למכר שהוא ינסה לאסוף כל דבר במפה וישחק מאות שעות
אבל למי ששיחק משחקים אחרים ,וואלאלה לטעמי מוריד את הערך של הסדרה ,הוא ארוך להיות ארוך ,העלילה מתפצלת ליותר מידי עלילות קטנות ,שכבר בהמצע המשחק לא באמת היה איכפת לי מהעלילה יותר מידי ,כי כל אזור אתה מתחיל עלילה אזורית ונפגש עם דמויות אחרות ,ואין התפתחות גדולה עלילתית עם החברים שלך ואויבים שלך

פה ושם יש בחירות לעשות ,אבל לא משהו מעניין במיוחד
יש פאזלים משעממים ,המשחק עצמו הרגיש לי מאוד מפוזר

עם נשווה לדוגמה לזלדה botw ,נינטנדו לקחו ראיונות מאססין קריד קודמים ,שילבו עם זלדה ,ויצא משחק שגם היום הרבה יותר טוב מוואלאלה

גם days guns ,סוני לקחה ראיונות מאססין קריד ויצרה משחק טוב יותר מוואלאלה ,נו טוב הם מרחו ומרחו את המשחק וחבל
אבל 15 שעות ראשונות הוא טוב יותר

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 פברואר 2022, 15:07

מצטער אבל זה ממש לא עניין של טעם, זה עניין של החלטה מראש. :)
כמו שאמרתי בהודעה הקודמת שלי שעכשיו תשכח במעמקי העמוד הקודם, משימות הצד בACV לדעתי לא טובות, אם בכלל יש כאלו. ובכל זאת, אם גלאס היה משחק במשחק ואז טוען את מה שטען זה היה עניין של טעם. כשלא, אז פחות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 פברואר 2022, 15:31

עם העניין של החלטה מראש אני מסכים איתך לחלוטין… הייטרים יתרכזו בביקורות הכי גרועות ויחשיבו אותן כתורה מסיני, מעריצים שרופים על ההפך, ואנשים נורמלים על הכל ביחד :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 פברואר 2022, 17:19

Stick כתב:אני לא מבין לאסקין למה אתה במודע קופץ ראש לתוך הדבר הזה :).
אמנם היוזרים בMC תמיד צודקים, אבל הורייזן 2 לא יותר טוב מACV כי הוא בכל זאת בלעדי של סוני וככזה זוכה להייפ מיוחד. שזה לא משנה את העובדה שהיוזרים בMC יודעים להפריד ולתת להורייזן את הציון שמגיע לו להבדיל מהמבקרים, למרות שהוא בלעדי של סוני.
כל זה לא משנה את העובדה שגלאס לא שיחק באף אחד מהם, לא מתכנן לשחק באף אחד מהם, יוצא נגד AC כשהוא משווה לGOT (שהוא בלעדי של סוני... רגע אחד! :? ) ובעדו כשהוא משווה להורייזן. הציונים משקפים כשהם כן ולא כשהם לא.
מקווה שחסכתי לכם את הדיון, שחקו במשחקים ותחוו עליהם דעה מנסיון אישי...

אגב, ספציםית משימות הצד בACV פחות טובות מאשר בAC אודיסי, לדוגמה. באודיסי זה היה בסגנון של הוויצ'ר (רק עם כתיבה שהיא הרבה פחות אחידה) והם היו באמת אחלה. בACV עקרונית ומבחינת המשחק אין בכלל משימות צד (יש שיגידו שכל הקמפיין הוא בעצם משימות צד, רובו הגדול לא מקושר לשום סיפור ראשי והוא מלא סיפורים קטנים שלא מתחברים לכלום). במקום משימות צד יש המון סימונים על המפה וחלק מהם (הכחולים) יכולים לפעמים להיות קווסט סיפורי בן דקה ל3. אפשר אולי עקרונית להגיד שאלו משימות צד, אבל אלו בדרך כלל בדיחות קטנות או סיפורים קצרים מאוד שנועדו לשנות את הפייסינג ולתת הרגשה שהעולם חי.
כן, ככל שעובר הזמן אני חושב יותר ויותר שלא ממש אהבתי 99% מהבחירות העיצוביות שיוביסופט לקחו בACV. היה לו פוטנציאל והעולם עדיין יפייפה לחקירה ואני מאוד אוהב את הסטינג ההיסטורי, אבל אפשר כבר להגיד שהוא החלש בטרילוגיה הנוכחית.

הנה ההודעה :)

א. אפשר לחשוב שGOT יותר טוב מAC האחרונים ועדיין לחשוב שAC האחרון יותר טוב מהוריזן 2 אין פה שום חוק טבע שהופר.
ב. חייב לומר שזה משעשע שאתה אומר שאני לא מתכוון לשחק בAC האחרון שממש לפני שכתבת את ההודעה הזו כתבתי שאני מתכוון לשחק בו יום אחד :)
ג'. לא שיחקתי בהוריזן 2 אבל שיחקתי בראשון. זה מספיק. :) אתה יודע איזה בזבוז זמן זה אם נשחק בכל משחק זבלון שקיים תחת השמש? רק בשביל הזכות להביע עליו דעה? אולי מה שאתה אומר על "תביעו דעה רק על מה ששיחקתם" היה יכול לתפוס בעידן טרום Youtube, היום זה פסה. :)

ד. המשימות של ACV יכולים להיות פחות טובים מאודיסי ועדיין יותר טובים מאלה של הוריזן 2, גם פה כמו בסעיף הראשון אין שום סתירה בין השניים.
ה. כל הקטע של "אין משימות צד בACV " נשמע יותר כמו פרשנות אישית שלך למבנה של המשחק הרוב מסכימים שיש סייד קווסטים ואפילו אפשר לצפות בכאלה.
ו. אתה אנטי ACV! אני בטוח שלחנן יש דעה חיובית יותר!
Laskin כתב:לנדב אין אפשרות להשוות למשחק הראשון…
בכל אופן אם אתה סומך על המילה של היוזרים בMC אתה צריך להסכים שהורייזון הרבה יותר טוב מואלהאלה, אתה מסכים?

אגב התגובה שלך לגבי הורדה מלאכותית, מאורגנת ומכוונת של ממוצע לא מוציאה אותך יותר מדי טוב, מדובר בפרקטיקה נוראית לתעשייה, אנשים שנותנים למשחק 0/10 רק כי הם מרגישים שלא מגיע למשחק ציון גבוה - הפ לא צדיקים, הם טרולים שמנסים לחרבן הצלחה של משחק, ורובם המכריע גם סביר להניח מעולם לא שיחקו בו… ואתה גם יכול לראות מלא דוגמאות שם של אנשים שכתבו שזה בגלל ייצוג יתר של אנשים מגזעים שונים, יש בכתבות הרבות מאוד שהיו שלשום הסברים ודוגמאות, זה מאורגן ומכוון במטרה אחת - לפגוע, ואתה משבח אותם…

לול לאסקין מה לא תעשה בשביל להטיל דופי בצדיקים האלה. :lol: אולי לא עקבת (לא אולי, לא עקבת) אבל אתמול הציון גולשים של HZ2 ישב על 78 שזה לא כזה רחוק מה73 של ACV תן לזה זמן והוריזן 2 יושפל ויירד לממוצע נמוך מ73 כנראה סוני מאז אתמול הביאה כל מיני שתולים שיעלו קצת את הממוצע עוד קצת זמן כשעוד צדיקים ישחקו הם יאזנו את זה, ונראה מה תגיד אז כשממוצע הגולשים יהיה נמוך מACV אני יודע מה תגיד, שהדעה שלהם לא משנה.

וגם אם הם לא צדיקים בעיניך (או בעיני סטיק או מי שלא קורא את ההודעה הזו) עדיין לא ברור לי ולא יהיה ברור לי איך בעיניך כמה מבקרים שהם sell out חסרי עמוד שדרה יותר טובים מאלפי גיימרים איכותיים שאמרו את פסק הדין שלהם וכל מה שמעניין את הגיימרים האלה זה האמת והם רוצים בטובתי ובטובתך.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 פברואר 2022, 18:51

אתה לא חייב לשחק בכל משחק כדי לחוות עליו דעה, אני למשל יכול להגיד שממה שראיתי הורייזן 2 לחלוטין לא מושך אותי.
מצד שני, לא יודע, את הפעמים בהם אתה כזה נחרץ בקביעה שלך על עדיפות מכניקות במשחק אחד על האחר, אולי כדאי שתשמור למתי שאתה לא מדבר על שני משחקים שלא שיחקת בכלל...

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 22 פברואר 2022, 18:57

Stick כתב:אתה לא חייב לשחק בכל משחק כדי לחוות עליו דעה, אני למשל יכול להגיד שממה שראיתי הורייזן 2 לחלוטין לא מושך אותי.
מצד שני, לא יודע, את הפעמים בהם אתה כזה נחרץ בקביעה שלך על עדיפות מכניקות במשחק אחד על האחר, אולי כדאי שתשמור למתי שאתה לא מדבר על שני משחקים שלא שיחקת בכלל...

בוא תן לי סיבה הגיונית למה אם ראיתי סייד קווסט שלם מהוריזן 2, וסיד קווסט שלם מACV אין לי רשות להעדיף אחד על השני ולדעת מראש מה משך אותי?
אתה לא תצליח לתת סיבה הגיונית כזו כי אין אחת כזו.

תן לי לתת לך עוד דוגמא קוהרנטית, עוד לפני ההשקה של SF5 ידעתי שאני אאהב אותו כי ידעתי שאני אוהב את הכיוון ההתקפי שהוא לוקח. מנגד יש לי חבר שאוהב משחקים הגנתיים ופאסיבים והוא ידע שהוא ישנא אותו.

נחש מה ? 6 שנים אחכ ושנינו חושבים על SF5 את מה שחשבנו בחשיפת הגיימפלי.
הניסון בשטח לא שינה כלום.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 פברואר 2022, 19:08

אהבתי, אמרת כאן "מה מושך אותי", את זה אתה בהחלט יכול לעשות. :)
אבל תאמין לי, "הסיידקווסט" כביכול של ACV הם נפילה. יש בערך מיליון מהם ואף אחד מהם לא יכול להתפתח בכלל למשהו מעניין כי אורכם הוא דקה אחת.
אולי ראית אחד שהיה מעניין בעיניך, אולי אפילו ראית אחד מהארוכים ביותר שנמשך 3 דק שלמות.
אבל אני מניח שהעניין פה וכמו בכל משחק הוא הרמה הממוצעת, כי כשיש לך כמות אסטרונומית כזו בכל רגע בACV, מה זה משנה אם אחדים מהם לא רעים? זה לא שיש לך איך לדעת לפני כן.
זה סתם תפס את תשומת ליבי כי זה המשחק האחרון שהייתי אומר עליו שיש לו סיידקווסט מעניינים. ושוב, לדעתי אודיסי עשה את זה הרבה יותר טוב מהורייזן 1 נניח.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 פברואר 2022, 20:30

אה, אז סוני לדעתך החדירה שתולים עכשיו למערכת הביקורת גולשים, והציפה ביקורות של 10/10, ומהצד השני טרולים וגזענים מורידים נקודות עפ ביקורות של 0/10, וזה עדיין מדד אמין יותר בעיניך מאשר ממוצע מבקרים של אתרי גיימינג שזו העבודה שלהם?

מילא היית אומר לי ביקורות בסטים, אבל סתם אתר ועוד באקלים הנכחי של פיצוץ ביקורות לכל משחק או סרט שנוגעים במשהו ״פוליטי״ או לחילופין - לא נוגעים במשהו פוליטי? אוקיי…

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 22 פברואר 2022, 22:28

ביקורות סטים הן הביקורות גולשים הכי טובות by far, ועדין גם שם צריך לוודא שאין review bombing. למשל ידעתם שוורהאמר החדש קבל review bombing מגיימרים סינים בגלל הדרך שבה שווקו את המשחק בסין? מי ידע בכלל, אבל בגלל השיט הזה הוא יושב על 63% בסטים.

לדעתי valve צריכים לשים דגל על משחקים כאלה עם הערה שאומרת שהמשחק הזה עבר review bombing מאורגן בכדי לדעת שהציון עקום.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 פברואר 2022, 09:11

Laskin כתב:אה, אז סוני לדעתך החדירה שתולים עכשיו למערכת הביקורת גולשים, והציפה ביקורות של 10/10, ומהצד השני טרולים וגזענים מורידים נקודות עפ ביקורות של 0/10, וזה עדיין מדד אמין יותר בעיניך מאשר ממוצע מבקרים של אתרי גיימינג שזו העבודה שלהם?

מילא היית אומר לי ביקורות בסטים, אבל סתם אתר ועוד באקלים הנכחי של פיצוץ ביקורות לכל משחק או סרט שנוגעים במשהו ״פוליטי״ או לחילופין - לא נוגעים במשהו פוליטי? אוקיי…

ברצינות לאסקין? טרולים וגזענות? מי שקנה את הוריזן 2 ולא אוהב אותו הוא טרול ונוסף על זה גם גזען? וואלה טוב לדעת, אני מהיום החלטתי שמי שלא אוהב דרגון קווסט הוא טרול וגזען למה? כי זה מה שאני אוהב וכל מי שלא מסכים איתי וכתב ביקורת שלילית הוא כנראה טרול וגם גזען ליפנים וזהו אין סיבה שמישהו לא יאהב משהו שאני אוהב הוא חייב להיות טרול.

לול. אני לא מאמין ששלפת את הקלף של גזענות לאסקין ושל טרוליות... הפצצת ביקורות? אין לך איך להוכיח שהם הפציצו את הביקורות ולא כתבו את הביקורת מדם לבם מתוך אכזבה כנה שגרילה לא הפיקו לקחים מהמשחק הראשון. לפעמים אין לאנשים כוח לנמק את האכזבה אז הם פשוט נותנים 0 ואין להם אנרגיה לנמק מרוב שהמשחק לא שווה את זה זה לא הופך אותם לטרולים!

לא ידעתי שאם אני הולך למסעדה ואני מאוכזב מהשירות וקיבלתי במוזלי שלי בצל סגול (סיפור אמיתי) ואחכ אני יושב וכותב ביקורת ונותן להם 0 בלי לנמק יותר מדי אני אחשב טרול הם אלה שחטאו או בדוגמא שלנו גרילה הם החוטאים הגיימרים הם אלה שנעשתה כלפיהם העקיצה הם לא חייבים כלום לגרילה.

חוץ מזה לאסקין אנחנו כבר מנהלים דיונים כמה שנים כבר, ואין מצב שאתה לא יודע כמה אני רגיש לטרולים אינטרנטים שרומסים עבודה קשה של אנשים.. אבל לגרילה זה לא מגיע הם לא למדו כלום מהמשחק הראשון לא שיפרו אותו וגם עקצו פיננסית בכייף שלהם בעלי PS5 עם המחיר הם לא קדושים מעונים רחוק מזה.

לטעון שיש מניע גזעני לביקורות בהורייזן 2 במקום פשוט להכיר בזה שהקראמה של גרילה סוף סוף השיגה אותם ועכשיו הגיע הזמן שלהם לחשבון נפש... מוזר.

וברור שסוני יש לה שתולים ומנסה לשנות את הממוצע, אבל זה לא ילך להם כי כמו שאמרתי עם הזמן אנשים ישרים וטובים יאזנו הכל. תכף תגיד לי לאסקין שאתה מאמין
שסוני לא קנתה שום ביקורת מהמבקרים הכול שם מתנהל על פי דין שמים אין פה שמור לי ואשמור לך. כן, חברות פיתוח שלמות הודו שהם מקבלים בונוסים או לא מקבלים בונוסים לפי הממוצע בMC ורק סוני ישרים ואין אצלם דברים כאלה, כי את סוני מעניין לדעת מה המבקרים באמת חושבים ולא ההשפעה של הMC על המכירות... סוני צדיקים בעיניך אבל גיימרים אמיתים לא.

DrKeo כתב:ביקורות סטים הן הביקורות גולשים הכי טובות by far, ועדין גם שם צריך לוודא שאין review bombing. למשל ידעתם שוורהאמר החדש קבל review bombing מגיימרים סינים בגלל הדרך שבה שווקו את המשחק בסין? מי ידע בכלל, אבל בגלל השיט הזה הוא יושב על 63% בסטים.

לדעתי valve צריכים לשים דגל על משחקים כאלה עם הערה שאומרת שהמשחק הזה עבר review bombing מאורגן בכדי לדעת שהציון עקום.

וואלה שנים לא ראיתי את הביקורות גולשים של סטים כי שנים לא הייתי בPC אבל כשהייתי חזק בתחום לפני איזה עשור בהחלט היה אפשר לסמוך עליהם, כן יש מקרים של הפצצת ביקורות שליליות אצל גיימרים, אבל וואלה הסיבות מוצדקות. אם למשל גרסת הPC של רזי 8 שהיתה נחותה לגרסת הקונסולות מבחינת ביצועים, זה מוצדק.

אם היטמן 3 קיבל הפצצת ביקורות שלילית בגלל כל מיני דברים שלילים שIO עשו אז זה מוצדק. כן יש מקרים נדירים שזה לא מוצדק כמו שהבאת על הסינים, שבהם הסינים גרמו להטייה הזוייה בגלל שהם כל כך הרבה אנשים אבל בדרך כלל אנשים מפציצים את הציונים מסיבות מוצדקות לפחות לדעתי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 פברואר 2022, 09:24

Stick כתב:אהבתי, אמרת כאן "מה מושך אותי", את זה אתה בהחלט יכול לעשות. :)
אבל תאמין לי, "הסיידקווסט" כביכול של ACV הם נפילה. יש בערך מיליון מהם ואף אחד מהם לא יכול להתפתח בכלל למשהו מעניין כי אורכם הוא דקה אחת.
אולי ראית אחד שהיה מעניין בעיניך, אולי אפילו ראית אחד מהארוכים ביותר שנמשך 3 דק שלמות.
אבל אני מניח שהעניין פה וכמו בכל משחק הוא הרמה הממוצעת, כי כשיש לך כמות אסטרונומית כזו בכל רגע בACV, מה זה משנה אם אחדים מהם לא רעים? זה לא שיש לך איך לדעת לפני כן.
זה סתם תפס את תשומת ליבי כי זה המשחק האחרון שהייתי אומר עליו שיש לו סיידקווסט מעניינים. ושוב, לדעתי אודיסי עשה את זה הרבה יותר טוב מהורייזן 1 נניח.

די להדליק על אודסי! למה אתה לא אומר דברים חיובים על הסייד קווסטים של ac origins ? מהטרילוגיה הזו הוא הכי מושך אותי כי מצרים וזה... :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 פברואר 2022, 10:33

glass man כתב:
Laskin כתב:אה, אז סוני לדעתך החדירה שתולים עכשיו למערכת הביקורת גולשים, והציפה ביקורות של 10/10, ומהצד השני טרולים וגזענים מורידים נקודות עפ ביקורות של 0/10, וזה עדיין מדד אמין יותר בעיניך מאשר ממוצע מבקרים של אתרי גיימינג שזו העבודה שלהם?

ברצינות לאסקין? טרולים וגזענות? מי שקנה את הוריזן 2 ולא אוהב אותו הוא טרול ונוסף על זה גם גזען? וואלה טוב לדעת, אני מהיום החלטתי שמי שלא אוהב דרגון קווסט הוא טרול וגזען למה? כי זה מה שאני אוהב וכל מי שלא מסכים איתי וכתב ביקורת שלילית הוא כנראה טרול וגם גזען ליפנים וזהו אין סיבה שמישהו לא יאהב משהו שאני אוהב הוא חייב להיות טרול.

לול. אני לא מאמין ששלפת את הקלף של גזענות לאסקין ושל טרוליות... הפצצת ביקורות? אין לך איך להוכיח שהם הפציצו את הביקורות ולא כתבו את הביקורת מדם לבם מתוך אכזבה כנה שגרילה לא הפיקו לקחים מהמשחק הראשון. לפעמים אין לאנשים כוח לנמק את האכזבה אז הם פשוט נותנים 0 ואין להם אנרגיה לנמק מרוב שהמשחק לא שווה את זה זה לא הופך אותם לטרולים!

תגיד, קראת את כל הכתבות של הפצצת הביקורות שעשו למשחק או רק כותרות? אם תקרא קצת - תמצא שם לא מעט דוגמאות של אנשים שהסיבה שהם נתנו למשחק 0/10 הייתה שיש שם יותר מדי שחורים ואסייתים, או בגלל שיש יותר מדי נשים חזקות במשחק, או כל מני ייצוגים של מיעוטים, להט״בים וכד׳… היו ת׳רדים שקוראים להוריד למשחק ציון בגלל זה והם הלכו וחלקם גם ממש כתבו את זה בביקורת שלהם שם, שחור על גבי לבן (נו פאן אינטנדד).
אז כן - *חלקם* בהחלט טרולים וחלקם בהחלט גזענים. לא כולם, מן הסתם. למרות שלדעתי מי שמביא 0/10 או 1/10 למשחק הוא בהחלט לא אדם שהדיעה שלו ראויה להתייחסות רצינית, וברור שהוא לא כנה עם עצמו וסתם ממורמר או לא שיחק בו בכללה ולכן מדד שכולל אנשים כאלה הוא לא מדד רציני בעיניי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 פברואר 2022, 13:29

Laskin כתב:
glass man כתב:

תגיד, קראת את כל הכתבות של הפצצת הביקורות שעשו למשחק או רק כותרות? אם תקרא קצת - תמצא שם לא מעט דוגמאות של אנשים שהסיבה שהם נתנו למשחק 0/10 הייתה שיש שם יותר מדי שחורים ואסייתים, או בגלל שיש יותר מדי נשים חזקות במשחק, או כל מני ייצוגים של מיעוטים, להט״בים וכד׳… היו ת׳רדים שקוראים להוריד למשחק ציון בגלל זה והם הלכו וחלקם גם ממש כתבו את זה בביקורת שלהם שם, שחור על גבי לבן (נו פאן אינטנדד).
אז כן - *חלקם* בהחלט טרולים וחלקם בהחלט גזענים. לא כולם, מן הסתם. למרות שלדעתי מי שמביא 0/10 או 1/10 למשחק הוא בהחלט לא אדם שהדיעה שלו ראויה להתייחסות רצינית, וברור שהוא לא כנה עם עצמו וסתם ממורמר או לא שיחק בו בכללה ולכן מדד שכולל אנשים כאלה הוא לא מדד רציני בעיניי.

בחייאת לאסקין, אתה מדרדר פה לפוסט כמעט Era-ish קראתי יותר מדי ביקורות גולשים ממה שבא לי להודות ולא נתקלתי באחת כזו שמתלוננת על להטבים וייצוגים של מיעוטים אני כמובן מאמין לך שיש כאלה אבל אם אני צריך לחפש אותן בנרות אז אתה כנראה מגדיל יותר מדי את החלק שלהם :) המשחק הראשון קיבל מהגולשים 8.4 וגם שם היו נשים חזקות (אותה גיבורה) ובדיוק את אותו חרא שיש במשחק השני וגם שם לא שמעתי בחיים תלונות כאלה.

אי אפשר לקחת כל משחק שאנשים לא אוהבים ולהאשים את הציונים הנמוכים שלו באשמת Gamergate יש אחוז מסוים של גיימרים שהוא אנטי סוציאלי, גזען, כישלון כללי בחיים וכו' ואלה בדרך כלל האנשים של הGamergate אבל הם מיעוט והם גם לא אלה שהורידו את הציון. זה פשוט נוח לך כי אתה רוצה לטעון שהמשחק קיבל ציונים נמוכים ללא הצדקה בזמן שהוא קיבל בדיוק את מה שמגיע לו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 פברואר 2022, 14:46

לא כל משחק שיוצא מקבל הפצצה כזו, ועשרות כתבות בנושא… הנסיון שלך לצייר פה תמונה כאילו במקרה הוא קיבל כל כל הרבה ציוני 0/10 וזה טבעי לגמרי לא מסתדרות עם העובדות והדיווחים בשטח
והייצוג הנשי/להטבי/מיעוטים הוא בערך פי 50 במשחק הזה לעומת קודמו… אתה פשוט מדבר על דברים שאתה לא יודע

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2022, 14:57

השיחה הזאת התחילה ממשימות הצד בHFW, אז יצא לי לעשות 3 כאלה בנתיים. אחת הייתה מושקעת, אחת הייתה ״תהרוג X מכונות כאלה״ והשלישית הייתה ״תלך למקום X ותמצא לי בבקשה resource מסויים״. אז בנתיים אחת הייתה ממש אחלה, הזכירה לי קצת את המקדשים האופציונאלים ב-Tomb Raider האחרונים, ושתיים היו fill מעפן. אני לא יודע לאיפה זה ימשיך, מה הולך להיות התמהיל בין האיכות לזבל, אבל בנתיים היחס הזה של 2:1 הוא לגמרי סביר לדעתי.

יש גם סימני שאלה כמו בוויצ׳ר, אין לי מושג אם הם נחשבים למשימת צד, אבל את המשימה היחסית גדולה מצאתי דרך סימן שאלה אבל נראה שגם בעיר הייתי מקבל אותה כך או כך על פי קונטקסט של שיחות שהיו לי שם. אז אם גם סימני שאלה נחשבים למשימות צד, אז מצאתי עוד כמה כאלה שהם די מעפנים. ברמת העיקרון כמעט כולם היו משימות טיפוס על מגדל סטייל Far Cry או AC. כלומר טפס לראש המגדל בחידה מעפנה (באמת מעפנה, הטיפוס במשחק גורם לאנצ׳רטד להרגיש כמו מריו אודסי) ולמצא שם איזה resource בקצה. אז אולי היחס קצת פחות טוב מ-2:1, אני משער שאני גדל עם הזמן.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 פברואר 2022, 15:05

Stick כתב:מצטער אבל זה ממש לא עניין של טעם, זה עניין של החלטה מראש. :)
כמו שאמרתי בהודעה הקודמת שלי שעכשיו תשכח במעמקי העמוד הקודם, משימות הצד בACV לדעתי לא טובות, אם בכלל יש כאלו. ובכל זאת, אם גלאס היה משחק במשחק ואז טוען את מה שטען זה היה עניין של טעם. כשלא, אז פחות.

יש משימות צד ,אבל הרגישו לי כמו פילר
סתם לדוגמה יש כמה משימות צד שהם בגדול אותו הדבר
שזה לבנות את הישוב שאתה גר בו ,וזה לפי רמות
כל פעם " תגיע עד רמה 3-4 וכו וכו ,זה נחשב כל רמה למשימה במשחק

בפועל הדרך לעשות את זה זה אותה הדרך ,וזה לאסוף דברים במשחק
חלק דרך לכבוש מוצבים חלק פשוט למצוא אוצרות
ללכת לשלט ,ולילחוץ על בניה או איך שלא רשום
כל כמה מבנים כאלו ,הישוב עולה רמה ,אבל זה לא הכל
זוכר שדיברתי על לכבוש מוצבים ? גם זה משימות צד
רוצה לדוג ? יש משימות צד לזה לפחות אחת עם לא יותר וגם צייד
אבל זה לא משהו מפותח ,אין ציד מפותח במשחק ולא דיג מפותח
זה ברמה הכי בסיסית ומשעממת ,לא שינו את המשחק לתת לך משחק ציד איכותי או דיג איכותי
אפילו 2 משימות שהיתי באזורים של האלים ,הכל אותה מכניקה

אבל הבעיה העיקרית זה הפיצול של העלילה לעלילות קטנות
איך תזכור דמויות שפגשתה לפני עשרות שעות ? ואיך יהיה לך איכפת מהם ? ,נגיד עשיתה אזור בשעתיים עשרות שעות לא ראיתה את הדמויות ,מי זוכר אותם בכלל שאתה פוגש אותם ? ,יש דמויות בודדות
שאתה רואה הרבה לאורך המשחק אותם אתה זוכר
אבל אפילו הנבל העיקרי אתה לא רואה הרבה ,וזה משחק שהעלילה חשובה ,זה לא איזה משחק פלטפורמה שזה פחות חשוב

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 פברואר 2022, 15:16

DrKeo כתב:השיחה הזאת התחילה ממשימות הצד בHFW, אז יצא לי לעשות 3 כאלה בנתיים. אחת הייתה מושקעת, אחת הייתה ״תהרוג X מכונות כאלה״ והשלישית הייתה ״תלך למקום X ותמצא לי בבקשה resource מסויים״. אז בנתיים אחת הייתה ממש אחלה, הזכירה לי קצת את המקדשים האופציונאלים ב-Tomb Raider האחרונים, ושתיים היו fill מעפן. אני לא יודע לאיפה זה ימשיך, מה הולך להיות התמהיל בין האיכות לזבל, אבל בנתיים היחס הזה של 2:1 הוא לגמרי סביר לדעתי.

יש גם סימני שאלה כמו בוויצ׳ר, אין לי מושג אם הם נחשבים למשימת צד, אבל את המשימה היחסית גדולה מצאתי דרך סימן שאלה אבל נראה שגם בעיר הייתי מקבל אותה כך או כך על פי קונטקסט של שיחות שהיו לי שם. אז אם גם סימני שאלה נחשבים למשימות צד, אז מצאתי עוד כמה כאלה שהם די מעפנים. ברמת העיקרון כמעט כולם היו משימות טיפוס על מגדל סטייל Far Cry או AC. כלומר טפס לראש המגדל בחידה מעפנה (באמת מעפנה, הטיפוס במשחק גורם לאנצ׳רטד להרגיש כמו מריו אודסי) ולמצא שם איזה resource בקצה. אז אולי היחס קצת פחות טוב מ-2:1, אני משער שאני גדל עם הזמן.

אתה עדיין ממש בהתחלה, המשימות האלה מלמדות אותך מה אפשר לעשות בעולם…
אני כבר איזה 14 שעות בפנים והגעתי לקצת מקומות חדשים וגם הפתעה אחת לפחות בעלילה הראשית, ואני עדיין נתקבל במשימות שמלמדות אותי מעניקות חדשות, תכלס זה גם כן משחק ש-20 שעות אתה לומד את הבסיס בערך :)
בכל אופן בינתיים המשחק הזה הרבה הרבה יותר טוב מהראשון, ומן הסתם חלק ממשימות הצד אולי עדיין תהרוג/תביא לי משהו, אבל הן מעניינות יותר ומועברות בצורה מושקעת במיוחד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2022, 16:34

כן, אני ממש בהתחלה, אולי 4 שעות פנימה. אבל כבר עכשיו נתקלתי במשימת צד של המכרה שהייתה ממש אחלה, סוג של מקדש מtomb raider רק פחות טוב :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 פברואר 2022, 16:52

הקטעים בהורייזון שמזכירים את הtombs הם הcauldrons
בינתיים הגעתי רק לאחד… במשחק הקודם רובם היו אופציונליים, לא יודע איך זה כאן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2022, 18:23

Laskin כתב:הקטעים בהורייזון שמזכירים את הtombs הם הcauldrons
בינתיים הגעתי רק לאחד… במשחק הקודם רובם היו אופציונליים, לא יודע איך זה כאן.

עשית את המכרה? זה הסימן שאלה הראשון במשחק, ממש צמוד אליך כשאתה מגיע לראשונה לעולם הפתוח.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 פברואר 2022, 19:42

עם כל הכבוד לגרילה... אני אמור לסגוד להם על זה שהם הצליחו לעשות מקדש ברמה של פאקינג טומב ריידר? אם הייתם אומרים לי BOTW עוד הייתי חוזר בי אבל טומב ריידר? הם כולה נחמדים.

חוץ מזה שאנשים דיברו על שיפור בסייד קווסטים אנשים חלמו על "שיפור עצום בכתיבה" נראה לי שלא רק אני, אלא גם באבא יאגה שלנו, גם כן חשק בעיקר, בזה, באבא יאגה תקן אותי אם אני מכניס לך מילים לפה.

הבטיחו לנו הרי שגרילה גייסו אנשים מCDPR ושנקבל סייד קווסטים ברמה של המכשף 3 או איזה RPG מושקע ובנתיים לפחות מהרשמים של נדב, אפילו הסייד קווסט הכי מושקע שהוא נתקל בו זה איזה משהו שהוא gameplay focused ולא איזה כתיבה מרגשת.

נראה לאן הרשמים של שניכם יובילו בסוף אבל בנתיים לא עפתי חמסה חמסה, נקווה לטוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2022, 20:27

glass man כתב:עם כל הכבוד לגרילה... אני אמור לסגוד להם על זה שהם הצליחו לעשות מקדש ברמה של פאקינג טומב ריידר? אם הייתם אומרים לי BOTW עוד הייתי חוזר בי אבל טומב ריידר? הם כולה נחמדים.

חוץ מזה שאנשים דיברו על שיפור בסייד קווסטים אנשים חלמו על "שיפור עצום בכתיבה" נראה לי שלא רק אני, אלא גם באבא יאגה שלנו, גם כן חשק בעיקר, בזה, באבא יאגה תקן אותי אם אני מכניס לך מילים לפה.

הבטיחו לנו הרי שגרילה גייסו אנשים מCDPR ושנקבל סייד קווסטים ברמה של המכשף 3 או איזה RPG מושקע ובנתיים לפחות מהרשמים של נדב, אפילו הסייד קווסט הכי מושקע שהוא נתקל בו זה איזה משהו שהוא gameplay focused ולא איזה כתיבה מרגשת.

נראה לאן הרשמים של שניכם יובילו בסוף אבל בנתיים לא עפתי חמסה חמסה, נקווה לטוב.

מקדש סטייל TR זה לא מפיל מהרגליים, אבל בשביל משימת צד של אקשן RPG זה דווקא לא רע בכלל לדעתי. אבל אני צריך לצלול במשחק הרבה יותר בשביל לתת חוות דעת, להבין יותר את התמהיל של הgrind מול האיכות. אה, וכך או כך עוד 48 אני מחליף אותו ב-elden ring :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 פברואר 2022, 20:42

כן, עשיתי את המשימה במכרה…
לגבי ER - הייתי מחכה עוד שבוע ככה, שתהיה לך חוויה חלקה יותר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2022, 20:49

Laskin כתב:כן, עשיתי את המשימה במכרה…
לגבי ER - הייתי מחכה עוד שבוע ככה, שתהיה לך חוויה חלקה יותר

אני מחכה לניתוח אחרי ה-day one patch, על פי FS אמור להיות שיפור ניכר כי הם בקשו מ-DF להמתין עם הניתוח לאחרי הפאטצ׳.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 25 פברואר 2022, 12:33

התחלתי היום את הילו אינפנטי ,סך הכל נחמד בינתים
לא משהו wow

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 54 אורחים