במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי kririn » 24 אוקטובר 2019, 22:17

DrKeo כתב:לאסקין, יש מצב שהתבלבלת בין outer worlds ו-outer wilds :)

אני אגב הולך להתחיל אותו גם, אני משחק במחשב אז אין בעיית טקסט קטן :)

אני אתקין אותו כשאני אסיים את גירס 5, יש לי SSD קטן :/

לפי מה שיצא לי להבין worlds זמין בגיים פאס בxbox
אני כרגע בפרק 5 בrdr2 אבל הגיים פאס מתחיל להראות כדבר מצוין
חוץ מזה שלא מאפשרים לקנות מנוי לתקופה קצובה כל פעם

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 אוקטובר 2019, 23:15

וואיי dead cells הזה חזק.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוקטובר 2019, 03:44

אני באקט האחרון של גירס 5. הגרפיקה מצויינת, הוסיפו אינספור אנימציות, הדמויות אשכרה חביבות הפעם והעולמות הפתוחים מוסיפים עוד רובד למשחק. זה לא TLOU2, אבל מדובר בקפיצה ענקית מגירס 4. אם גירס 6 יעשה קפיצה בסדר גודל שכזה, גירס יוכל לחזור להיות משחק של 9+.
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 25 אוקטובר 2019, 03:46

אני עדיין ב mhw, בעיקרון ראיתי מזמן כל מה שיש לראות ב iceborne אבל קשה לי להפסיק לשחק אז הוא הפך לסוג של משחק פודקאסטים שאני שומע ברקע.
אבל מה שרציתי לספר זה שחזרתי אחורה לעשות כל מיני events שהם הוסיפו בין היציאה של המשחק המקורי להרחבה ופספסתי, אחד מהם היה הקרוסאובר עם הוויצ'ר שבגדול מוביל לקרב שלך (בתור גארלט) נגד Leshen (היצור ההוא ביער עם העורבים למי שזוכר), אבל מה שהפתיע אותי זה שהם ממש עשו מזה קווסט שלם שכאילו לקוח מהוויצ'ר 3. יעני מגלגל הדיאלוג, העבודת בילוש, המוזיקה ועד הפונט ואפילו הצליל של הקווסטים בוויצ'ר 3 - הכל שם. הם אפילו נותנים לך להשתמש ב igni (הקסם אש). הם שמו בזה כל כך הרבה אהבה שכל מיני פעולות אלמנטריות כאלה שאתה עושה במאנסטר האנטר יזכו לפרשנות או תגובה משעשעת מגארלט, כמו בוויצ'ר 3 שהוא חושב בקול רם.

הקרב עצמו בסדר, הספיק לי לעשות אותו פעמיים בשביל לקבל את הסקינים של גארלט וסירי, לא משהו שהייתי רוצה לחזור אליו עשרות פעמים בשביל הכיף כמו המפלצות של מונסטר האנטר - אבל עדיין ממש אהבתי את ההשקעה, והקטע היפה הוא שזה גם אשכרה קרוסאובר ממש הגיוני בהתחשב בכך שגארלט הוא, ובכן, מונסטר האנטר בעצמו.. והם גם בונים על זה בצורה נחמדה לאורך הקווסט הקצר. גם הקרוס אובר עם פפ14 היה מושקע באותה מידה. יש גם קרוס אובר קטנים יותר כמו הורייזן (ו dmc, סטריט פייטר,מגה מן) שקיבל אחד טיפה אחרי היציאה של המשחק המקורי ויקבל אחד נוסף בחודש הבא, אבל מבחינת תוכן חדש אין בהם מעבר לסקינים, "מחוות" (Emotes כאלה) ונשקים שאתה מרוויח נגד מפלצות קיימות וחבל כי תכלס הרובוזאורים מהורייזון ממש תפורים על מאנסטר האנטר אבל אני מניח שבגלל הבלעדיות של סוני הם לא רוצים שאנשים על פלטפורמות אחרות יפסידו תוכן משמעותי. חודש הבא יש קרוסאובר טריפי במיוחד עם רזידנט איוול ששווה לראות את הטריילר שלו סתם כי הוא דבילי לחלוטין -

וואלה,זה נהדר, לא זוכר מתי ראיתי כל כך הרבה פאן סרבייס מחוץ לסמאש. וחשוב להדגיש שכל התוכן הזה חינמי לחלוטין, בנוסף כמובן לתוכן הקלאסי של מונסטר האנטר עצמו שהם דואגים להוסיף ולעדכן כל כמה זמן בחינם (החודש הם הוסיפו מפלצת ומיני איזור חדשים, וגם איזה פיצ'ר שהיה מאוד מבוקש בקרב השחקנים שלהם).
בזמן שמשחקים נחותים בהרבה מקבלים כל מיני מנויים שנתיים הזויים, קאפקום מראים לתעשייה איך עושים gaas נכון למרות ש mhw הוא אפילו לא כזה לפי היוצרים שלו. לא יהיו הרחבות נוספות בתשלום כמו אייסבורן וזה לא משחק שהם מתכוונים לתמוך בו לתוך הדור הבא, מניח שהם כבר בשלבי תכנון של mhw 2. בכל מקרה, סחטיין עליהם, לא מובן מאליו.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 אוקטובר 2019, 07:54

נשמע מגניב... הייתי שמח להעביר בו כמה שעות, אבל נשמע שזה משחק מאוד שואב ומחייב כדי להנות ממנו.. אז אולי בדור הבא:)
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 25 אוקטובר 2019, 11:48

התחלתי את אוטר וורלדס.
בינתיים אני נהנה ממנו, לדעתי טוב יותר מהקודם, שלא התחברתי אליו. נראה כמה זמן יהיה לי להמשיך בו (עמוס מאוד עכשיו) ולפי זה אדע באמת כמה התחברתי אליו.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוקטובר 2019, 12:26

bozeman כתב:התחלתי את אוטר וורלדס.
בינתיים אני נהנה ממנו, לדעתי טוב יותר מהקודם, שלא התחברתי אליו. נראה כמה זמן יהיה לי להמשיך בו (עמוס מאוד עכשיו) ולפי זה אדע באמת כמה התחברתי אליו.

מה זה הקודם?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 25 אוקטובר 2019, 14:34

Outer Wilds כמובן

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אוקטובר 2019, 14:34

New Vegas?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 אוקטובר 2019, 14:45

ההתחלה של the Outer Worlds נהדרת!
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 אוקטובר 2019, 17:07

אני מסיים היום את גירס ואני ממש קרוע בין לקנות את COD MW לבין להתחיל את outer worlds.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 25 אוקטובר 2019, 17:28

אני בנאדם חלש אז כבר קניתי את MW,והאמת שאני מופתע לטובה- הקמפיין ממש אחלה,עוד לא נגעתי במולטי אבל תמיד אהבתי את הסדרה הזו והיא הגילטי פלז'ר הקבוע שלי. ערכי ההפקה של הקמפיין הפעם גבוהים מאוד,אפילו ביחס למשחקים אחרים בסדרה,פחות בומבסטי,אבל אני אוהב את זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 אוקטובר 2019, 18:10

הבנתי שהקמפיין 6 שעות גם אם לא ממהרים בכלל, אז אני אחכה לירידת מחיר ואז ארכוש אותו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 אוקטובר 2019, 18:17

OW גם ככה לא מעניין אותי מדי, וגם ככה שנת הלימודים בפתח ומשחק קצר יותר זה מה שמתאים לי.. אז גם אני נפלתי וקניתי את MW.
מרגיש קצת 'פראייר' לקנות משחק במחיר מלא בשביל 6 שעות קמפיין ואולי איזו שעה של מולטיפלייר רק כדי להזכר שזה לא בשבילי (למרות שמאז MW המקורי לא שיחתי FPS מולטיפלייר אז.. אולי?), אבל סך הכל לפעמים גם כמה שעות של אדרנלין גבוה ומוח כבוי הן משהו בעולם המשחקים של היום שבו כל משחק הוא פרויקט שצריך לפנות בשבילו חוד ביומן.
בכל מקרה, הCOD האחרון שקניתי בהשקה היה BO הראשון ואני חושב שהקמפיין האחרון ששיחקתי היה AW, ככה שאני בהחלט מרגיש קפיצה משמעותית במשחק כי נקודות ההשוואה שלי די רחוקות. שיחקתי במשימה הראשונה והמשחק נראה פשוט נהדר, מרגיש מדויק בצורה קיצונית בכל הפרמטרים (שליטה, נשק, סאונד וכו'..), וערכי ההפקה מרגישים הוליוודיים כמו שזכרתי.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 26 אוקטובר 2019, 00:07

OW כצפוי בלגאן טכני והביצועים שלו ארטיים גם על מפרטים חזקים. זה גם משחק שנראה חובה לערוך את ה INI ולהוסיף דברים שלא זמינים. כגון אפשרות לבטל לחלוטין את אפקט ה CA בלבד. האפשרות שבתוך המשחק גם מבטלת אפקטים אחרים.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 26 אוקטובר 2019, 23:06

למרות שאני חושש מהבעיה במחשב שלי, ניסיתי להתחיל אותו היום ומיד שמתי לב שה-deadzones מאוד נמוכים ואני סובל מדריפט די קשה עם השלט. זה עתיד להיפתר בפאטץ' לפי אובסידיאן, אבל מי יודע מתי, לכן לא נראה לי שכדאי לחכות כדי לשחק את זה בבוקס. בינתיים תיקנתי את זה עם ה-INI והגדלתי את הפונט כמה שאפשר.

מה שכן, אני סובל מ-stutters ונפילות פרימיים די נוראיות ואני עם 970 על 1680x1050 בהגדרות גבוהות (לא אולטרה). זה קורה בכל מצב, ניסיתי vsync, נעילה ל-30FPS וכו'. אני גם עם הדרייבר האחרון שאמור לשפר את הביצועים. אז המשחק בהחלט לא מרשים טכנית כרגע (בכללי הוא מרגיש כמו משחק דור קודם, אבל לזה ציפיתי).

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 אוקטובר 2019, 20:01

שיחקתי איזה שעתיים- שלוש בקמפיין של MW (שזה.. חצי קמפיין?), ואני חייב להגיד שאני מבסוט עליו לגמרי. זה לא MW מ2007, כלומר זה לא הקמפיין המהפכני והגדול של הדור, אבל זה בהחלט הקמפיין הצבאי הטוב ביותר מאז אמצע הדור הקודם, נראה לי.
הוא מאוד מגוון, לכל שלב יש איזה 'קטע' משלו שהוא משחק עליו ועד עכשיו גם במקרים הרעים זה פשוט מגוון ולא מפריע, אבל חלק מהם ממש מעניינים ומוצלחים.
אין לי אמנם נסיון רב עם משחקי COD האחרונים, אבל כן מורגש שהקמפיין הזה הוא לא 'סתם עוד אחד', מורגש שהוא נעשה בהשקעה ובמשאבים אדירים.

אה, והוא נראה *ממש* טוב לפרקים. הדור הבא מעבר לפינה? כי מאז RDR 2 יש כמה משחקים שעדיין מצליחים להרשים אותוי גראפית וMW הוא בהחלט אחד מהם.
ו, כן, יש איזו תקלה מזעזעת בסרטוני המעבר. הם יפים מאוד, אבל נתקעים ואז הסאונד והתמונה לא מסונכרנים. זה מאוד מציק, אבל הסיפור ממש לא מעניין (או עושה רושם מוצלח במיוחד) ככה שזה בעיקר מעצבן עקרונית ופחות מפריע לי באמת.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 אוקטובר 2019, 19:30

כבר שנים אני לא משחק מישחקי cod
פעם מאוד אהבתי את הסידרה
אפילו הפורטים לwii הרגילה

אבל כבר שנים דוחפים sp קצרצר ,אומנם רמת הפקה מאוד גבוה
אבל קצרצר
ורוב היתמקדות זה על המולטי המקוון ולדחוף דברים למכור
אני גם לא רוצה לתמוך בכספי במשחקים כאלו

קניתי את האוסף רימיק של קראש ואני יקנה גם את האוסף ספירו
כי בכאלו מישחקים אני מוכן לתמוך באקטיוויזיון
כל עוד לא מנסים למכור לי דברים בכסף אמיתי
למישחק שרכשתי במיטב כספי

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אוקטובר 2019, 20:12

Kazz כתב:OW כצפוי בלגאן טכני והביצועים שלו ארטיים גם על מפרטים חזקים. זה גם משחק שנראה חובה לערוך את ה INI ולהוסיף דברים שלא זמינים. כגון אפשרות לבטל לחלוטין את אפקט ה CA בלבד. האפשרות שבתוך המשחק גם מבטלת אפקטים אחרים.

אצלי OW עובד נהדר, בנתיים משחק ממש מעניין.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 אוקטובר 2019, 20:18

כמעט בכל ביקורת שמעתי אמרו שהמשחק כמעט חף מבעיות... אפילו ג'ים סטרלינג אמר שהוא לא נתקל באף באג...
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 אוקטובר 2019, 21:51

כן, זה משהו שחוזר על עצמו גם בביקורות - השקה יחסית מאוד נקייה מבעיות

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2019, 02:34

קניתי את COD, אני בנתיים רק במשימה הראשונה אבל 70FPS+ עם RT דולק וכל ההגדרות על הכי גבוה, תענוג :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2019, 10:23

התאכזבתי לגלות שאין שם RT של השתקפויות... רק הצללה. שזה נחמד, מאוד, אבל ההשתקפויות האמיתיות זה ההיילייט האמיתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2019, 12:54

Laskin כתב:התאכזבתי לגלות שאין שם RT של השתקפויות... רק הצללה. שזה נחמד, מאוד, אבל ההשתקפויות האמיתיות זה ההיילייט האמיתי.

זה אחד ההיילייטים, למשל ב-CONTROL הצללים הקצרים ממש מרשימים. אגב, ב-COD זה לא כל הצללים, זה הצללי ספוט בלבד. כלומר ירח, שמש ואש למשל לא עושים צל RT אלה הצללה רגילה, לעומת זאת פנסים מנורות כיווניות (תאורת רחוב, פרוג'קטורים וכדומה) למשל כן עושים הצללה בRT.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2019, 13:27

כן, ראיתי את הניתוח של DF, ועדיין, למרות הפרטים הקטנים שקיימים רק בהצללת RT - לדעתי מה שבאמת יוצא דופן ומהפכני לעומת ה"עשן ומראות" שעושים כיום - זה ההשתקפויות. מניח שאם זה היה קיים אז היית יורד לאיזור ה-45FPS בהרבה סצינות, אבל בכל זאת :D

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 51 אורחים