במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי DrKeo » 15 דצמבר 2019, 10:01

מהטריילרים נראה שהוא יותר קשה מהקודם אבל נחכה ונראה ;)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 דצמבר 2019, 12:04

נראה בעיקר שהוא יותר מורכב, עם מערכת קרב של ממש...
אבל זה לאו דווקא אומר יותר קשה, רק יותר מגוון.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 15 דצמבר 2019, 17:05

את אורי הדחקתי עד השנה (אני לא מת על פלטפורמרס), אבל היה מצוין בסוף. כבר מהטריילרים משתמע שהפעם אורי יוכל להילחם בחזרה מול הבוסים, ועם עוד כמה מכניקות טובות שיהפכו לזמינות יחסית מוקדם הוא באמת יכול להיות מושלם.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 25 דצמבר 2019, 12:19

סיימתי את Prey (של Arkane). וואו, חתיכת מאסטרפיס, ומיינדפאק ברמה הגבוהה ביותר :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 דצמבר 2019, 12:28

כן? מומלץ? אני שואל את עצמי כבר לא מעט זמן האם יש לי כוח אליו או לא...

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 25 דצמבר 2019, 13:02

אם אהבת את סיסטם\ביו-שוק או את דאוס אקס במידה מסוימת, בהחלט.

ממליץ לך לנסות את הדמו. הוא נותן משהו באזור השעה הראשונה של המשחק (אפילו יותר אם אתה לוקח את הזמן ומנסה לגלות הכל) ומייצג בצורה די טובה לדעתי את המשחק המלא.

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 25 דצמבר 2019, 14:00

יש למשחק בעיה שלפעמים לא יודעים לאן ללכת ומה לעשות. זה קרה לי כמה פעמים ונאלצתי ללכת ליוטיוב/גוגל למצוא פתרונות. בסוף נתקעתי במנהרה ללא גרביטציה ופשוט לא הצלחתי להתקדם ונטשתי.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 25 דצמבר 2019, 14:24

הבעיה היחידה של prey שהוא ארוך מדי, אם היו מקצצים רבע ממנו הוא היה פשוט מושלם. בשליש האחרון שלו פשוט איבדתי עניין לגמרי וראיתי את הסוף שלו ביוטיוב.
תמונה

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 25 דצמבר 2019, 14:57

sharonbn כתב:יש למשחק בעיה שלפעמים לא יודעים לאן ללכת ומה לעשות. זה קרה לי כמה פעמים ונאלצתי ללכת ליוטיוב/גוגל למצוא פתרונות. בסוף נתקעתי במנהרה ללא גרביטציה ופשוט לא הצלחתי להתקדם ונטשתי.

באמת? לא קרה לי. תמיד כתוב ב-objectives לאן צריך ללכת ויש מפה די ברורה שמראה איך מגיעים לכל מקום בתחנה.

ובקשר לאורך שלו- אני נוטה להסכים. לקראת הסוף הרגיש לי שהוא מתחיל להימרח.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 דצמבר 2019, 18:01

Outer wilds משחק מגניב לאללה.
סיימתי את minit. אין לי ניסיון עם רוג-לייט (רק קצת דד סלס) אבל אותי הוא ממש תפס. הוא גם מפוצץ באופי שזה תמיד פלוס גדול מבחינתי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 דצמבר 2019, 18:08

Stick כתב:כן? מומלץ? אני שואל את עצמי כבר לא מעט זמן האם יש לי כוח אליו או לא...

אתה מוזמן לקרוא מה שכתבתי עליו ב 2017
viewtopic.php?f=1&t=882&p=78882&hilit=Prey#p78882

הוא ה-משחק של 2017 שלי! הוא באמת מעולה לדעתי. לא שאין לו מגרעות, בהחלט יש לו. אבל העולם בנוי בצורה מרתקת, הגרפיקה מרשימה ועיצוב הסאונד פשוט עילאי. אני לא חושב שהוא הזדקן רע במיוחד. אולי הסוף שלו טיפה נמרח, והוא קצת זורק עליך יותר מדי אויבים ממש מציקים שם, אבל הסוף הסופי ממש שווה את זה, לדעתי.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 דצמבר 2019, 22:13

swiss-the-engine כתב:Outer wilds משחק מגניב לאללה.
סיימתי את minit. אין לי ניסיון עם רוג-לייט (רק קצת דד סלס) אבל אותי הוא ממש תפס. הוא גם מפוצץ באופי שזה תמיד פלוס גדול מבחינתי.

Minit משחק ענק! לא יודע כמה הוא רוג לייט קלאסי, אבל הוא פשוט ענק
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 דצמבר 2019, 08:40

כמה זמן לוקח לסיים את minit לדעתכם?
(ואל תגידו דקה!)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 דצמבר 2019, 10:15

שעתיים שלוש אולי? אולי קצת יותר אם מסתובבים הרבה..
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 דצמבר 2019, 10:24

מגניב, אשחק בו בסופ״ש אם אסיים את Celeste

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 01 ינואר 2020, 12:47

DrKeo כתב:
swym כתב:אז מסתבר שEA סוף סוף קיימו את ההבטחה לחודש חינם בOrigin Access. אבל זה לגרסה הבסיסית שלא כוללת את fallen Order.
יש למישהו המלצה לקמפיין באטלפילד/הרדליין/בטלפרונט סביר? או כל משחק אחר בקטלוג שלהם (לא כולל משחקי Bioware וטיטאנפול) שיש לו סינגל פלייר מומלץ?

הם איחרו לך או משהו כזה? כי על פי המבצע זה היה לחודש נובמבר, כלומר אולי נגמר לך עוד מעט. ניסיתי כל קמפיין של כל BF שאי פעם יצא כי משום מה אני ממשיך להאמין בדייס והייתי בטוח שמתישהו הם יצליחו, אבל לצערי גם הקמפיין של BF1 ו-BFV משמימים עד מוות. לדעתי ההצלחה הכי גדולה שלהם בשנים האחרונות היא battlefront 2 אבל גם מהקמפיין הזה אל תצפה לגדולות, אבל הוא בהחלט חביב וכמובן שהגרפיקה עוצרת נשימה.

טוב, אז בשורה התחתונה: תודה על ההמלצה! למי שזה מעניין אותו, ככה נראה החודש שלי באוריג'ין:

התחלתי מהקמפיין של BF V והבנתי שה-V הוא בעצם "וופליה מתקנת". זה לא באמת קמפיין אלא ארבעה סיפורים קצרים נפרדים שכל אחד מהם אפשר להריץ בסשן קצר של שעה וחצי:
- חייל בריטי שגויס נגד רצונו למבצעים מיוחדים בעורך האויב (כי הבריטים היו רעים במלחמת העולם השניה ונתנו לכל מיני פושעים עם עונש מאסר/מוות אלטרנטיבה של גיוס כפוי).
- צעירה נורווגית חסרת הכשרה צבאית שמצילה את אמא שלה ומשמידה את תוכנית המים הכבדים של הנאצים (במציאות זו היתה יחידה מיוחדת עם קצת יותר זיפים שעשתה את זה, אבל אפשר למחוק אותם מההיסטוריה כי יותר חשוב שלילדות קטנות שמשחקות במשחק שמדורג 17+ יהיה מודל נשי לחיקוי)
- חייל צרפתי שחור מהקולוניות שגויס למחתרת. אחר כך אנחנו לומדים שאלו בעצם החיילים מהקולוניות שנצחו את מלחמת העולם השניה לבדם, אבל האדם הלבן הרע מחק אותם מהתמונות ומההיסטוריה.
- מפקד טנק נאצי. כאן אנחנו לומדים שהנאצים לא היו רעים, רק חיילים שמילאו פקודות (וכאלו יש בכל צד) היו רעים.
לצערי הרב, באף נקודה במשחק לא היה ניתן לשחק לוחמת עם יד ביונית וצבעי הסוואה כחולים על הפנים כמו בטריילר. אולי מקבלים אותה בלוטבוקס במולטיפלייר...
טענות בצד לפרופגנדה המצחיקה (ולכמות הבאגים הבלתי נתפסת במנוע), המשחק עצמו חביב. אם יש משחק אחר שהוא הזכיר לי, אז זה כנראה קרייסיס הראשון: ממש מוצלח בקטעים היותר פתוחים שלו, ולינארי ובנאלי בקטעים הסגורים שלו. חייב לציין לטובה את זה שבכל סיפור היתה לפחות משימה פתוחה אחת, שבה היה ניתן להסתובב במפה פתוחה יחסית ולבחור באיזה סדר לבצע כמה משימות שונות, ואיך לגשת לכל אחת מהן.

משם באמת עברתי לבאטלפרונט 2. שוב, באגים ובעיות טכניות בצד - מדובר במשחק מרהיב. נראה למעשה יותר טוב מבאטלפילד 5 לדעתי, וגם כתוב ומדובב יחסית לא רע (נניח, עדיף על episode 9).
למרות שמדובר בסטודיו שונה, גם פה היה אפשר לראות את אותן בעיות בגיימפליי עצמו: קטעים לינאריים יותר חלשים והרבה מאד נקודות spawn שאתה ממש יכול להרגיש את התסרוט העודף שלהן (כולל חיילים שקופצים עליך משומקום אחרי שניקית חדר כזה או אחר), עם אפס בינה מלאכותית לאויבים ועיצוב שלבים שלא מצריך ממך לקחת שום נשק אחר מלבד רובה הצלפים. אבל גם פה המשחק הרבה יותר טוב בנקודות החוזק שלו, וכאן אלו פחות שלבים פתוחים ויותר התמודדות עם שלל הארסנל הבינכוכבי מהיקום של סטאר וורס.
הנקודה הכי חזקה? הקפיצה בין קרבות ירי סטנדרטי, לקטעים רכובים וקרבות חלל (משהו שנעשה טוב גם בבאטלפרונט 2 המקורי, זה מ-2005), לקטעי בונוס של ג'די ושאר גיבורים נותנים לקמפיין קצב מצויין ככה ששום דבר לא נמאס מהר מידי. ואחרי שסיימתי, שמחתי בדיעבד גם לגלות שיש מיני-קמפיין שהוציא כDLC חינמי, שמתרחש מאוחר יותר כדי להתחבר לטרילוגיה החדשה - ועל הדרך סוגר כמה מהפינות של הקמפיין הרגיל.

תחנה אחרונה היתה Battlefield Hardline - המשחק האחרון של יוצרי Dead Space לפני שסגרו להם את הסטודיו הוא גם זה שסבל מהכי פחות גליצ'ים ובעיות (אבל למה לעזאזל הלאנצ'ר של המשחק הוא מעמוד web!?). המעבר ליחידת שיטור במיאמי עם הצורך לאזוק אויבים ונוהלי פתיחה באש נותנת למשחק הזה קצב קצת שונה, עם וייבים טובים של וייס סיטי ושל סדרות משטרה (כולל nod לthe shield עם ליהוק של בניטו מרטינז בתור מפקד התחנה) - כולל אפילו "בקרוב" ו-recap של "הפרק הקודם" בכל פעם שמתחילים משימה חדשה במשחק.
סך הכל זה היה נראה כמו משהו שיש לו פוטנציאל, אבל המנוי הסתיים לי לפני שהספקתי להתקדם יותר מידי. הוא כנראה יחכה עד לפעם הבאה שאני מתארגן על חודש חינם באוריג'ין... עכשיו צריך לחזור לבקלוג המטורף שיש לי בGame Pass.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 ינואר 2020, 12:52

ואו, שכחתי שמשגרים את BF HL מעמוד WEB, איזה בזיון :)
אני צריך באמת לחזור לBF2, מעולם לא סיימתי אותו.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 01 ינואר 2020, 15:18

Modern Warfare מצוין. אני מעריך שאני באמצע הקמפיין ובינתיים הוא ממש סבבה, אבל המולטי חבל על הזמן... יש לי בעיה עם כמה מעיצובי המפות אבל סך הכל הוא מרגיש מעולה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ינואר 2020, 14:00

סיימתי אתמול את jedi fallen order, שחקתי ברמת jedi master, היה ממש כיף. מאוד נהנתי מהמשחק, אפילו שיש לו חלקים שהם מאוד "ג'אנקים" ולא מלוטשים. אין ספק שלא היה מזיק לו עוד כמה חודשים בתנור אבל אין ספק שזה המשחק SW הכי טוב ששחקתי מזה שנים, אולי מאז ROGUE LEADER ב-2001, ואפילו אין במשחק הזה קטע אחד בודד של הטסת חללית שזה לרוב ההיילייט של משחקי SW. המערכת קרב היא קצת FROM לעניים משולבת באנצ'רטד לעניים ובמטרוייד לעניים אבל איכשהו הכל משתלב יחד למשחק מהנה. המבחן הכי טוב שהמשחק הזה עבר הוא שכשכל פעם שהתחלתי סאשן משחק, לא ממש רציתי להפסיק ואמרתי לעצמי בכל פעם "טוב נו, עוד צ'קפויינט אחד".

אין ספק שאני מאוד מחכה להמשך, ביחוד אם הם יוכלו להעלות את רמות הפוליש ולהביא לסדרה הזאת את "רגע האנצ'רטד 2" שלה. סה"כ אני מאוד ממליץ עליו, משחק גוף שלישי מהנה, פופקורן קיץ לא עמוק במיוחד אבל לא טפשי וחסר ערך כמו המון משחקי גוף שלישי עם מערכות לחימה שכאלה.

אגב, הגעתי למסקנה שהדבר הכי טוב שיכול לקרות ל-SW זה משחק מידי רוקסטדי. אני רק מדמיין את מערכת הלחימה שלהם עם ג'דיי וזה כבר מלהיב אותי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 ינואר 2020, 18:44

אני ממש נהנתי ממנו, אבל בתור מי שעשה אותו פלטינום - יש לי כמה וכמה תלונות, הראשונה היא שכדי לעשות בו פלטינום יש כמה שלבים שממש קשה להבין במפה לאן צריך ללכת, וגם אם מבינים - זה לוקח לפעמים דקות ארוכות להגיע לשם, ואחרי שסיימת זה לוקח עוד דקות ארוגות לחזור לחללית שלך. עכשיו, אני מבין שאין בעולם של סטאר וורס טלפורטציה, ועדיין - הייתי שמח אם הייתה את האופציה פשוט לשגר את עצמך לחללית איכשהו, בטח ובטח אחרי שמסיימים את הסיפור ורק רוצים למצוא פה ושם משהו שחסר.
חוץ מזה, כמו שאמרת - הוא קלאנקי, וגם המנוע לא הכי מחמיא לו, אני מקווה שבמשחק הבא שלהם הם יהיו בטופ של הטופ מבחינה ויזואלית, משחקי סטאר וורס תמיד צריכים להיות שם, וריי טרייסינג פשוט תפור על האסתטיקה שלהם.
האמת שהחלק הכי מרשים בו בעיניי הוא דווקא כזה שסביר להניח שרוב הגיימרים לא מגיעים אליו (כי ניתן להגיע לרוב המקומות של רק אחרי שמקבלים כמה וכמה כוחות) - בתוך אחת מהמשחתות המרוסקות, גם כן נדמה לי בכוכב הלכת זפו.
יש שם sense of scale שלא זכור לי כבר הרבה זמן. עשו את זה גם בסרט האחרון לא רע, וגם בראשון של הטרילוגיה הנכחית, שריי מחפשת שם חלקים... אבל הכי טוב במשחק הזה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 ינואר 2020, 20:08

DrKeo כתב:סיימתי אתמול את jedi fallen order, שחקתי ברמת jedi master, היה ממש כיף. מאוד נהנתי מהמשחק, אפילו שיש לו חלקים שהם מאוד "ג'אנקים" ולא מלוטשים. אין ספק שלא היה מזיק לו עוד כמה חודשים בתנור אבל אין ספק שזה המשחק SW הכי טוב ששחקתי מזה שנים, אולי מאז ROGUE LEADER ב-2001, ואפילו אין במשחק הזה קטע אחד בודד של הטסת חללית שזה לרוב ההיילייט של משחקי SW. המערכת קרב היא קצת FROM לעניים משולבת באנצ'רטד לעניים ובמטרוייד לעניים אבל איכשהו הכל משתלב יחד למשחק מהנה. המבחן הכי טוב שהמשחק הזה עבר הוא שכשכל פעם שהתחלתי סאשן משחק, לא ממש רציתי להפסיק ואמרתי לעצמי בכל פעם "טוב נו, עוד צ'קפויינט אחד".

אין ספק שאני מאוד מחכה להמשך, ביחוד אם הם יוכלו להעלות את רמות הפוליש ולהביא לסדרה הזאת את "רגע האנצ'רטד 2" שלה. סה"כ אני מאוד ממליץ עליו, משחק גוף שלישי מהנה, פופקורן קיץ לא עמוק במיוחד אבל לא טפשי וחסר ערך כמו המון משחקי גוף שלישי עם מערכות לחימה שכאלה.

אגב, הגעתי למסקנה שהדבר הכי טוב שיכול לקרות ל-SW זה משחק מידי רוקסטדי. אני רק מדמיין את מערכת הלחימה שלהם עם ג'דיי וזה כבר מלהיב אותי.

אני לא יודע עד כמה ea של היום
תאשר להם משחק המשך ,גם עם המשחק יצא ברווחים
מה שאני מנחש

זה פשוט לא משחק שאפשר לחלוב מימנו כסף כמה שנים טובות
על כל מיני קוסמטיקה בתשלום ,ושטויות כאלו
אפיק לאגאנד עושה המון כסף ,וזה מאותה מפתחת
לא יודע עד כמה ea יאשרו עוד aaa שהוא רק סינגל פלייר

בכל מקרה יצא לי לשחק כמה משחקים לאחרונה

1 dmc 5 ,בגדול שמשחקים את דנטה =כיף
ד
ו2 הדמויות האחרות די משעממות
המשחק בסדר אבל קיבלתי דרך הגיים פאס אז אין תלונות

2 יוקילילי האחרון,עברתי את כל השלבים הרגילים
זה פלטפורמה 2d ,יש דברים שדומים לדונקי קונג
וגם משהו שמזכיר את יושי
המשחק כיף ,הבעיה שהשלב האחרון (טכנית הראשון ואפשר להיכנס אליו מתי שרוצים )
ממש ממש קשה
בגדול בשלבים האחרים אוספים דבורים שהם כמו פסילה לשלב האחרון ,ויש גם כמה דבורים בעולם המשחק
כמה שיותר דבורים השלב האחרון קל יותר
אבל הוא ממש קשה ,בינתים הגעתי ל50 אחוז מהשלב האחרון
מסוג השלבים שצריך הרבה ניסיונות לנצח ,וגם אין אף קיקפוינט
בשלב האחרון בניגוד לכל השלבים שיש הרבה קיקפוינט

3 דרגון קווסט האחרון -אני רק כמה שעות בתוכו ממש נחמד

4 אססין קריד אודיסאי-די בינוני לטעמי

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 ינואר 2020, 20:22

קרירין, רוב הסיכויים שלא רק אישרו להם המשך - אלא גם שהם כבר עובדים עליו, או לפחות מתכננים אותו, ושאחרי ההצלחה המטורפת של אייפקס, וגם ההצלחה הגדולה של המשחק הזה - הם יתנו לריספון יד די חופשית בכל מה שיעשו. כן, אפילו EA של היום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 ינואר 2020, 00:33

אחרי שאני דוחה אותו כמה שנים טובות, התחלתי את הלבלייד. מה זה הדבר הזה? לא ציפיתי למשחק ברמה הזאת, אני ממש מופתע לטובה. אני ממש בדקות הראשונות, אבל וואללה, ממש הפתעה נעימה. ממש לא ציפיתי ממשחק AA להביא כזאת רמה של הפקה ואוירה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 13 ינואר 2020, 01:12

חכה עד שהפאזלים של התאמת הצורות ייצאו לך מכל החורים.. :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 ינואר 2020, 08:29

כבר אמרתי פה פעם - המשחק עם האווירה הכי טובה אולי, במיוחד עם אזניות (באמת, זה מ-מ-ש ליגה אחרת), אבל גיימפליי רפטטיבי ו פאזלים מטופשים במיוחד הופכים אותו למשהו בין סימולטור הליכה לinfinity blade

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 4 אורחים