במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מרץ 2021, 21:05

הקשבתי לאטריאס, הוא אמר לי שאפשר ללכת הביתה או שאפשר ללכת להרוג את הוולקריז וכו'. בכל מקרה, הבנתי את הרמז :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 מרץ 2021, 21:06

DrKeo כתב:
ספויילר: הצג
אממממ, אוקיי, או שזה עבר לי לגמרי מעל הראש או שלא הגעתי לת'ור עדין. מגיעים אליו בצורה אופציונאלית אחרי שהורגים את כל הוולקריז או משהו בסגנון?

אמרתי לך להקשיב טוב טוב לאתריאוס god (of war) dammit!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מרץ 2021, 21:07

הקשבתי לו, הוא הציע שנלך להרוג וולקריז... אז הלכתי והרגתי שלוש...

עכשיו בכוונה אני הולך להרוג את כל ה7 וולקריז לפני שאני חוזר הביתה, רק בשביל המחאה ובשביל להרגיש שיהיה לי "סיום" לקמפיין אחרי שאני עושה את כל שטויות הצד. כלומר אלה אם יש לי סיבה חזור הביתה לפני? :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 מרץ 2021, 21:08

הקטע המצחיק הוא שאתה לא באמת סיימת את המשחק,as in,לא היה לך rolling credits,לא באמת.
לך הביתה,בבקשה,עכשיו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 מרץ 2021, 21:18

Uncle Pey'j כתב:הקטע המצחיק הוא שאתה לא באמת סיימת את המשחק,as in,לא היה לך rolling credits,לא באמת.
לך הביתה,בבקשה,עכשיו :)

טוב טוב, יא לחוצים..

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 מרץ 2021, 22:32

Klayman כתב:

זה. משחק בזה.

אני אחרי בערך 3 ומשהו שעות בו - כרגע ממש ממליץ. הוא לא קל, אבל פייר מאוד ומגניב. כמו Mirror's Edge, אבל הרבה יותר מעניין, מגניב ותנועה כיפית. גרפיקה מהממת, אגב ופסקול אלקטרוני חזק מאוד, שנכתב במיוחד עבורו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 מרץ 2021, 22:34

Klayman כתב:
Klayman כתב:

זה. משחק בזה.

אני אחרי בערך 3 ומשהו שעות בו - כרגע ממש ממליץ. הוא לא קל, אבל פייר מאוד ומגניב. כמו Mirror's Edge, אבל הרבה יותר מעניין, מגניב ותנועה כיפית. גרפיקה מהממת, אגב ופסקול אלקטרוני חזק מאוד, שנכתב במיוחד עבורו.

פאק, זה יצא???? מרגיש כמו strider מגוף ראשון. מרגיש קצת AA אבל אני עף עליו ממה שאני רואה תמשיך לעדכן קליימן.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 מרץ 2021, 23:21

גם אני אף פעם לא 'חזרתי הביתה' אחרי שסיימתי את GOW..מחכה לי גיימפליי/קרב או קאט-סין?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 מרץ 2021, 23:24

Kazz כתב:גם אני אף פעם לא 'חזרתי הביתה' אחרי שסיימתי את GOW..מחכה לי גיימפליי/קרב או קאט-סין?

ספויילר: הצג
קאט-סין קצר
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 מרץ 2021, 18:43

סיימתי את ניהו 2, משחק פשוט מצוין.
אין לי מה להוסיף מעבר למה שכבר אמרתי עליו כי הוא פשוט שומר על אותה הרמה לכל אורכו - זה המשחק הראשון רק יותר טוב בכל תחום, יותר גיוון בקרבות ובאויבים, יותר סביבות, יותר מהלכים למערכת הקרב, יותר נשקים וכו' בכל תחום.
הסולס-לייק הטוב ביותר שיצא לי לשחק ללא ספק מבחנתי, וגם אחד שלא משחק בטוח מדי בנוסחא אלא מנסה כמה דברים מיוחדים שעובדים לגמרי. שני רק למשחקי סולס עצמם בזאנר.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 מרץ 2021, 20:00

הסדרה הזו לקחה לי את נינג'ה גיידן,לנצח אתעב אותה :)
סתם,אבל אני באמת רוצה נינג'ה גיידן חדש :(

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 מרץ 2021, 20:16

נו, בשביל מה עשו לך את סקירו? :)
טוב, זה לא באמת אותו דבר אבל אם מאוד בא לך נינגה גאיידן אז אין לי ספק שתהנה מאוד מסקירו.
גם ניהו בעצמו לא עד כדי כך רחוק מהמהות של המשחקים האלו. זה כן מאוד שונה ברמה השטחית עם מערכות RPG של stats וloot, מבנה בסגנון סולס, ואני מניח שאפשר לשבת ולמנות עוד אין ספור הבדלים, אבל במהות - זה הרבה יותר אבולוציה של הH&S ההוא מאשר משהו חדש לגמרי.
בכל מקרה אם יש לך נסיון רק עם סדרת סולס נגיד, אז ניהו הכניס מערכת קרב 'אמיתית' שעמוסה בקומבואים, עמידות שונות, נשקים, חיבורים יצירתיים בין מכות שונות וכל הטוב הזה. זו בעצם הגדולה של ניהו בתוך הזאנר הזה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 מרץ 2021, 20:21

לא שיחקתי בסקירו,אבל מגיימפלי שראיתי,זה ממש לא נינג'ה גיידן... נינג'ה גיידן הוא הרבה יותר DMC-like מאשר משהו שקרוב לסקירו/סולס.
אני כל כך רוצה כבר לחוות משחק סולס (או סקירו) כמו שצריך אבל בכנות,כל הדיבורים כאן בפורום גרמו לי כל פעם לשקול מחדש אם יש לי את העצבים לעבור את החוויה הזו :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 מרץ 2021, 23:41

אם אתה הולך לשבת 4 שעות מול הסניידר קאט, משחק סולס זה קטן עליך :).
וברצינות, אני לא הולך לפתוח את הדיון הזה שוב כי הוא כבר נמאס ממזמן, אבל תנסה. רובם מאוד זולים היום ויש תמיד איזה מבצע, תנסה, מקסימום לא...

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 11 מרץ 2021, 23:45

Stick כתב:אם אתה הולך לשבת 4 שעות מול הסניידר קאט, משחק סולס זה קטן עליך :).
וברצינות, אני לא הולך לפתוח את הדיון הזה שוב כי הוא כבר נמאס ממזמן, אבל תנסה. רובם מאוד זולים היום ויש תמיד איזה מבצע, תנסה, מקסימום לא...

וואו,זה טיעון ממש טוב,אני רציני :)
כן,הכיוון הוא לנסות את הרימייק של דימון סולס כמו שאמרתי בעבר, אבל בשביל זה סוני צריכה לרצות לקבל את הכסף שלי שמוכן כבר מנובמבר שנה שעברה.
אני גם מכוון לדימון סולס בעיקר כי בא לי לחוות את הסדרה בסדר השחרור שלה,כי ממה שקראתי פה,דארק סולס הוא אבולוציה של דימון,אז לשחק בדימון אחרי דארק סולס כנראה יהיה קצת מבאס.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 12 מרץ 2021, 01:06

פייט נייט צמפיונס. עושה אותי עצוב שאין כלום בפרנצייז הזה.

פייט נייט 3 אחד הall time favorites שלי
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מרץ 2021, 02:15

Uncle Pey'j כתב:

כן,הכיוון הוא לנסות את הרימייק של דימון סולס כמו שאמרתי בעבר, אבל בשביל זה סוני צריכה לרצות לקבל את הכסף שלי שמוכן כבר מנובמבר שנה שעברה.
אני גם מכוון לדימון סולס בעיקר כי בא לי לחוות את הסדרה בסדר השחרור שלה,כי ממה שקראתי פה,דארק סולס הוא אבולוציה של דימון,אז לשחק בדימון אחרי דארק סולס כנראה יהיה קצת מבאס.

מדברים על החמור..
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 מרץ 2021, 04:39

או תתחדש קיאו, בעיקר מחכה לשמוע ממקור ראשון מה דעתך על הגרפיקה כמו שהיא באמת :).

Uncle Pey'j כתב:

זו מחשבה מעניינת, אם כי לפחות מנסיוני כשאני הרבה פעמים מנסה להכנס ככה לסדרת משחקים לפי הסדר במקום לשחק פשוט באחרון, זה מוריד את הסכוי שבאמת אעשה את זה מתישהו פי 10 :).
אבל לעניין, אני האמת לא בטוח שלשחק ב2021 את דימון סולס כדי לשפוט את הזאנר זה באמת הרעיון הכי טוב מבין כל האופציות. מצד שני אין ספק שהעטיפה המאוד נוצצת של הרימייק נספק לך בעצמה איזה ערך מוסף לפחות בשעות הראשונות.
אז אולי כן, לא יודע, אבל בכל מקרה אני לא חושב שיש באמת צורך לשחק אותם לפי הסדר - מלבד איזשהו רצון או החלטה באמת לשחק את כולם.
כן דארק סולס הוא אבולוציה של דימון סולס, אבל למרות שאני עדיין לא יכול לשפוט אישית איך הוא מחזיק - אנשים בכל זאת עפו על הרימייק למרות ששיחקו בכל ההמשכים אחריו. דימון סולס כן מספיק שונה בסוף כדי להיות משחק בפני עצמו, על אף הספקות שהיו.
היחיד שאולי באמת הייתי ממליץ לא להתחיל איתו (שוב, רק אם יש באמת כוונה לשחק את כולם. אם לא אז הוא דווקא מועמד לא רע להיות המשחק לשחק) זה דארק סולס 3, כי הוא סוג של 'הלהיטים הגדולים' שלוקח מכניקות מכל המשחקים שקדמו לו ויוצר את החבילה הכי מלוטשת מהבחינה הזו באופן מורגש.
מעבר לזה אפשר להתחיל עם כולם, המשחקים הם לא בהכרח אבולוציות ברמה הקלאסית של המילה אלא יותר ענפים שונים באותו העץ. דארק סולס 2 עושה המון דברים שרק הוא עושה בסדרה ולא חזרו אחר כך, לבלאדבורן יש קצב אחר לגמרי וצורה שלא באמת משתקפת בשאר משחקי סולס, וסקירו הוא בכלל עץ אחר לגמרי שלא באמת קשור ישירות לסולס.

בסוף באמת בסדרה הזו לכל משחק יש משהו אחר שהוא עושה יותר טוב מבין כל השאר. להבדיל נגיד מניהו 2 שדיברתי עליו שהוא באמת דוגמה קלאסית להמשך לינארי שפשוט משפר ומייתר את המשחק הראשון מרגע שהוא יצא.
אז פה המצב שונה וזה קצת מוזר בעיקר כי גם לסולס יש המון במשותף בין משחק למשחק, אבל בסוף כל אחד מהם הוא משחק עצמאי עם יתרונות וחסרונות שמשתנים בין אחד לאחד. אפילו לדארק סולס 2, הפחות אהוב עלי בסדרה והמושמץ יחסית גם בקונצנזוס הרחב, יש דברים חיוביים מסוימים שייחודים רק לו בתוך כל הסדרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מרץ 2021, 14:27

שחקתי ממש מעט בDS, אולי 20 דק׳, ובנתיים הרשמים שלי מהגרפיקה הם שהיא.. בסדר? כלומר היא ממש טובה לדור הנוכחי אבל לדור הבא? לא בדיוק נפלתי. הייתי אומר שהתרשמתי הרבה יותר מGOW שרץ על קונסולת דור קודם. לא מעט מזה נובע מהשורשים העתיקים של המשחק, הוא מרגיש קלאנקי לעומת נניח DS3, שלא נדבר על GOW. הוא כמובן מרשים פי כמה ממה שFS אי פעם יוציאו מהפס4 והוא בהחלט נראה כמו הקרם של הפס4, אבל הפס5 מבצבץ שם רק לעיתים. וכשאני אומר לעיתים, אני מתכוון נטו בעבודת אפקטים.

אולי זה ישתנה כשאני קצת אתקדם ואתחיל להגיע לאזורים גדולים יותר או נניח הדרקון. אבל כרגע המשחק נראה כמו צינוק מ-GOW אבל עם עשירית מהפוליש.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 מרץ 2021, 00:14

זה ריימיק כל כך אמין שאין דברים כאלה ברמה כזו שראיתי גיימפלי מהריימיק ופשוט קיבלתי פלאשבקים לאזורים שכן הספקתי להגיע אליהם (כן, סטיק גם אותו נטשתי :(
מנסה לומר זה נראה כל כך הרבה יותר טוב ממשחק פס3 אבל באותו זמן נראה כל כך כמו משחק פס3. הרגשה מוזרה ביותר.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מרץ 2021, 14:42

סיימתי אתמול את האזור הראשון בDS, חזרתי כבר לנקסוס אחרי הקרב בוס מול הבלוב עם המגנים. זה באמת מדהים איך בכל האזור הראשון אין אף צ׳קפיונט. היה קטע שסחבתי על עצמי כבר 4000 נשמות ושום צ׳קפויינט בשלב. וכן, לא ברורות לי הטענות על הגרפיקה, זה ממש לא ברור. אולי ביחס למשחק FS הוא יפיפה אבל GOW למשל הרבה יותר יפה ממנו והוא משחק דור קודם.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 13 מרץ 2021, 18:46

הצ׳קפוינטים ב-des הם רק אחרי הבוס, אם אני זוכר נכון.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 מרץ 2021, 19:14

בדימון סולס אכן אין צ'קפוינטים במהלך השלב. כלומר כל 'עולם' מחולק לכמה שלבים, ובין כל שלב יש בוס שבסופו יש צ'קפוינט, אבל מה שיש אחרי הבוס כבר נחשב שלב אחר ולא אמורים לשחק את כל העולמות ברצף, אלא לקפוץ מעולם לעולם ומשלב לשלב. ככה זה גם מוגדר בתפריט שנמצא דרך הנקסוס.
את מערכת המדורות, שהיא מערכת הצ'קפוינטים שהמון משחקים מעתיקים כיום, FS יצרו רק בדארק סולס.
אבל כמובן שזה לא אומר שצריך לשחק כל שלב מההתחלה כל פעם, כלומר אין צ'קפוינטים בתוך השלב אבל העיצוב הנהדר של FS התחיל כבר בדימון סולס ולאורך השלב תפתח קיצורי דרך, שערים שמובילים אחורה, ככה שהעיצוב המעגלי הזה של השלבים הוא התחליף לצ'קפוינט במשחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מרץ 2021, 20:05

קיצורי דרך זה נהדר, אבל להיות תקוע באמצע ריצה של 25 דק׳ עם 4000 נשמות בכיס ואז למות זה דיכאון ברמות. לא זכרתי שאין מדורות בDS, ממש כל ריצה היא סטרס.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 14 מרץ 2021, 00:28

כן אבל בתכלס זה לא באמת כזה משנה. כלומר בפועל המשעמות והבאסה שבאיבוד הנשמות אם מתת פעמיים ברצף הוא בעיקר פסיכולוגי, ולא באמת ישנה מהותית משהו בריצה רגילה.
קודם כל כי אתה תתחיל לאסוף כמויות באמת גבוהות של נשמות רק אם תמות המון פעמים באותו השלב, וגם אז רק אם אף פעם לא מתת ברצף פעמיים בזמן הזה ותמיד הצלחת לחזור לגופה. ואז בכל מקרה אם חזרת כבר לגופה אתה תמיד יכול לחזור אחורה לנקסוס ולבזבז את הנשמות, ככה שאיבוד שלהן הוא בגדר משהו שאתה יכול למנוע תמיד .
ואם לא קורה שאתה מת המון פעמים ברצף אבל מצליח להגיע לגופה, אז לא תאסוף כמויות גבוהות של נשמות באמת. כי את כמות הנשמות שאיבדת אתה בכל מקרה תחזיר פחות או יותר בריצה הבאה על השלב שאתה עדיין צריך לעבור, כי זו הכמות שאיבדת, בהתאם לשלב שאתה נמצא בו.

אבל מעבר לזה בפועל הערך של הנשמות מאבד משמעות בסופו של דבר. כרגע 4000 נשמות זה איזה 3-4 רמות - אבל אלו רמות שאתה תעלה בכל מקרה ומקסימום טיפונת אחרי, וזה סכום שמהר מאוד תשיג בשנייה ושמצד שני לא יהיה לו שום ערך.
לקראת אמצע המשחק כבר כל רמה שתרצה לעלות תהיה פי 10 ויותר מה4000 נשמות האלו, וזה רק ילך ויגדל. ובסוף אין שום משמעות אמיתית לכוח שלך בשאלה האם לא איבדת נשמות בכלל ותגיע לסוף המשחק ברמה 62, או שאיבדת לגמרי עשרות פעמים סכומים כאלו ותגיע ברמה 60.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 24 אורחים