במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 אוקטובר 2019, 16:53

השיפור הגרפי של cod השנה מאוד מרשים,ממש לא ציפיתי לכזו קפיצת מדרגה אפילו שבדרך כלל משחקי IW בסדרה נוטים להיות הכי מרשימים גרפית . יהיה מעניין לראות מה יהיה עם Black Ops שנה הבאה ואם הוא יאמץ את המנוע החדש/מחודש,בייחוד עם השמועות על כל בעיות הפיתוח שלו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2019, 17:12

Uncle Pey'j כתב:השיפור הגרפי של cod השנה מאוד מרשים,ממש לא ציפיתי לכזו קפיצת מדרגה אפילו שבדרך כלל משחקי IW בסדרה נוטים להיות הכי מרשימים גרפית . יהיה מעניין לראות מה יהיה עם Black Ops שנה הבאה ואם הוא יאמץ את המנוע החדש/מחודש,בייחוד עם השמועות על כל בעיות הפיתוח שלו.

זה הבסיס למנוע דןר הבא שלהם, המנוע הזרמה החדש שלהם יעשה פלאים עם הcpu והssd של הדור הבא. הם בייסיקלי יוכלו ליצור עולמות אינסופיים. יש במנוע החדש גם אפקטים אטמוספרים ווליומטרים מבוססי ווקסלים, כמו בrdr2 וגירס 5, ומערכת ניהול פוליגונים חדשה שנותנת להם להציג פי 5 יותר פוליגונים על המסך (מה שיגדל משמעותית בדור הבא).

מה שהכי מפריע לי הוא הסרטוני מעבר המרונדרים מראש. הם ברזולוציה נמוכה ובfps נמוך כך שהם ממש כואבים בעיניים אחרי שעוברים מ1440p ו-80fps אליהם. זוכרים ימים שבהם סרטוני מעבר cgi היו היילייט שחיכינו לו בזמן המשחק? היום הם נטל ברזולוציה נמוכה ו-fps נמוך במטרה להסוות טעינה. מזל שהדור הבא הולך להפוך אותם לנחלת העבר. האמת, בצורה מוזרה, זה אולי הפיצ׳ר דור הבא שאני הכי מצפה לו. לא עוד רינדור מראש!
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2019, 18:05

מוכן להתערב שיהיה CGI במשחקי פיינל פנטזי ובליזארד. ואני ממש מקווה שזה לא יפסיק אף פעם :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 אוקטובר 2019, 18:19

Laskin כתב:מוכן להתערב שיהיה CGI במשחקי פיינל פנטזי ובליזארד. ואני ממש מקווה שזה לא יפסיק אף פעם :)

זה לא סוג הדברים שאני מדבר עליהם, אני מדבר על קטעי מעבר שנועדו להסוות טעינה, כמו בcod.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 אוקטובר 2019, 19:10

אהההה אוקיי.
אבל שעדיין ייתנו לי קצת eye candy

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 31 אוקטובר 2019, 14:28

סיימתי את הקמפיין של MW, כ-5 שעות כצפוי. סך הכל מהנה, אבל יש לי פחות דברים טובים להגיד עליו מאשר כשעדני באמצע שלו.. אני מרגיש שהחצי השני היה הרבה יותר בינוני מהראשון, הסיפור *ממש* גרוע הפעם ברמה שזה מצליח לגרוע אפילו ממשחק COD. וגם המבנה (שממש לא מזכיר את זה של משחקי MW הישנים עם הפרוטגוניסט חסר הפנים) והדמויות שלו ממש לוקים בחסר.
בכל מקרה הסיפור הוא ממש לא העיקר, וגם החצי השני היה מהנה בסופו של דבר, אבל אני חושב שכל השלבים הגדולים והזכורים נמצאים בחצי הראשון, כשבחצי השני יש כמה שלבים די מוזרים ולא לגמרי מוצלחים. המשחק גם מנסה בכוח לזעזע ולהיות שנוי במחלוקת, זה לא ממש עובד לו.. בלשון המעטה.שוב, בחצי הראשון יש כמה שלבים מוצלחים גם בכיוון הזה, בהמשך זה הופך להיות צולע או in your face הרבה יותר מדי.

בכל הקשור למכניקות טכניות - הנשק, הירי, האנימציות, ובכלל תחושת הFPS (דברים כמו ריצה, הליכה ועליה במדרגות) והגרפיקה, זה אולי הFPS הכי מהוקצע ששיחקתי. הכל ברמה הגבוהה ביותר שניתן. זה רק השלבים עצמם שהפכו קצת פחות טובים ככל שהמשחק התקדם.
ועדין, מאוד מהנה ומוצלח. מומלץ למי שמחפש להעביר איזה סופ"ש פנוי עם משחק אקשן טהור ומושקע בטירוף, אבל הייתי מחכה לאיזה מבצע.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 31 אוקטובר 2019, 14:50

קצת מבאס, אני ממש קיוויתי שפה הם חוזרים לגדולה של MW המקורי.
ארכוש אותו בטח בזול מאוד כשיהיה לי מחשב חדש, שלפחות ארגיש את השיפור הגרפי כמו שצריך :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2019, 14:54

לצערי "זול" במשחקים הללו זה משהו שקורה רק אם הם נכשלים טוטאלית או שעובר חצי עשור. במשחקים המצליחים שלהם זה נס כשמוכרים אותם ב-30$ אחרי בערך 3 שנים. מצד שני, למזלך, יש להם לא מעט כשלונות לאחרונה כש-BO4 הגיע למחירים זנותיים ונמכר בכל מקום אפשרי בסגנון דסטיני 2.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 31 אוקטובר 2019, 15:06

כן, מבצעים זו בעיה עם COD... אני חייב להגיד שהחדש כן מפתה אותי אבל לא שיחקתי קוד מאז MW2 אני חושב. אני בטוח שאהנה גם מהמולטי אבל לא יודע אם ברמה שמצדיקה מחיר מלא. יש פה שחקני קוד שיודעים להגיד איך ה-time to kill לעומת המשחקים הישנים יותר? בא לי משהו עם TTK לא קצר בטירוף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 31 אוקטובר 2019, 15:59

BiA כתב:כן, מבצעים זו בעיה עם COD... אני חייב להגיד שהחדש כן מפתה אותי אבל לא שיחקתי קוד מאז MW2 אני חושב. אני בטוח שאהנה גם מהמולטי אבל לא יודע אם ברמה שמצדיקה מחיר מלא. יש פה שחקני קוד שיודעים להגיד איך ה-time to kill לעומת המשחקים הישנים יותר? בא לי משהו עם TTK לא קצר בטירוף.

אני משחק בו עכשיו אבל האמת שרק בסינגל. אני עוד מקווה לקבל שיתוף פעולה לCO OP מחברים מתישהו :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2019, 15:42

הקמפיין של COD הוא כנראה הטוב שלהם מזה עשור אבל המשחק מתרסק לי לפחות פעם במשימה. זה ממש אבל ממש מעצבן במשחק ששלמת 200₪ רק לשחק בסינגל 6 שעות שלו.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 01 נובמבר 2019, 16:00

אני שומע הרבה דיבורים על הגראפיקה של קוד האחרון, משהו שלא זכור לי כבר שנים בהקשר לסדרה הזו. זה קצת מוזר שסדרה שנתית שרצה לאורך כל הדור פתאום נותנת קפיצה גראפית גדולה על אותו בסיס של חומרה במשחק ה current gen אולי האחרון שלהם.

עכשיו גם ש DS יצא ומדהים מבחינה טכנית, אני בכל זאת תוהה כמה עוד בכל זאת אפשר להוציא מהדור הנוכחי :)

מעניין איך באטמן הקרוב הולך להראות, אם תהיה קפיצה יפה מ AK שהיה נראה אדיר ב 2015.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 נובמבר 2019, 16:28

bling כתב:אני שומע הרבה דיבורים על הגראפיקה של קוד האחרון, משהו שלא זכור לי כבר שנים בהקשר לסדרה הזו. זה קצת מוזר שסדרה שנתית שרצה לאורך כל הדור פתאום נותנת קפיצה גראפית גדולה על אותו בסיס של חומרה במשחק ה current gen אולי האחרון שלהם.

עכשיו גם ש DS יצא ומדהים מבחינה טכנית, אני בכל זאת תוהה כמה עוד בכל זאת אפשר להוציא מהדור הנוכחי :)

מעניין איך באטמן הקרוב הולך להראות, אם תהיה קפיצה יפה מ AK שהיה נראה אדיר ב 2015.

המנוע החדש יעבור גם לדור הבא, הוא מאוד גמיש.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 02 נובמבר 2019, 15:36

סיימתי את העולם הראשון ב-outer worlds - משחק די בינוני נכון לעכשיו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 נובמבר 2019, 19:06

המולטי של MW כיף מאוד,מזכיר את כמובן את MW הראשון בדרך הכי טובה שיש. אם יש כאן חבר'ה שרוצים לשחק יחד מתישהו- #Archangel23495,ניסיתי לשחק עם כמה חבר'ה מהדיסקורד הישראלי של המשחק אבל הגיל הממוצע שם הוא בערך 16 ממה שחוויתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 נובמבר 2019, 19:28

Uncle Pey'j כתב:המולטי של MW כיף מאוד,מזכיר את כמובן את MW הראשון בדרך הכי טובה שיש. אם יש כאן חבר'ה שרוצים לשחק יחד מתישהו- #Archangel23495,ניסיתי לשחק עם כמה חבר'ה מהדיסקורד הישראלי של המשחק אבל הגיל הממוצע שם הוא בערך 16 ממה שחוויתי.

ניסיתי לשלוח לך חברות ונראה ששלחתי לך פעם ועדין לא אישרת יא מסנן :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 נובמבר 2019, 21:16

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:המולטי של MW כיף מאוד,מזכיר את כמובן את MW הראשון בדרך הכי טובה שיש. אם יש כאן חבר'ה שרוצים לשחק יחד מתישהו- #Archangel23495,ניסיתי לשחק עם כמה חבר'ה מהדיסקורד הישראלי של המשחק אבל הגיל הממוצע שם הוא בערך 16 ממה שחוויתי.

ניסיתי לשלוח לך חברות ונראה ששלחתי לך פעם ועדין לא אישרת יא מסנן :)

ממש מוזר,הרגע בדקתי ואין לי בקשה לאישור. אולי תכתוב לי את שלך ואשלח לך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2019, 01:46

סיימתי את MW, בהחלט הקמפיין הכי טוב מאז COD4. המשחק התרסק לי בתדירות בלתי סבירה, בדקתי באינטרנט ונראה שהמון סובלים מזה, ממש בושה. יחד עם הגמגומים בסרטוני מעבר, אני לא יכול להמליץ לאף אחד לשחק את המשחק בPC במצב שלו כרגע.

בנוגע לRT, הישום של IW הוא אך ורק לאורות ספוט מה שאומר שיש מעט מאוד RT במשחק ולכן כמעט לא מורגש כלל.

גם ניסיתי את היילו ריץ׳ אתמול, שחקתי קצת את המשימה הראשונה והוא היה משעמם למדי. חד ב1440p, אחלה שיפור באיכות טקסטורות לגרסת הpc וגם רץ ב100fps+ אבל לצערי לא מעניין במיוחד :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 05 נובמבר 2019, 10:03

הבנתי גם שאין אפשרות לשנות את הדדזונס לבקרים ושהמאצ'מייקיינג במולטי במצב די דפוק כרגע.

אני חייב להגיד שהוא המשחק הראשון השנה שהייתי יחסית קרוב לקנות במקום להשתמש במנוי כזה או אחר (כי פשוט אין), אבל נראה לי שאחכה לסוף החודש ואראה אם משהו בכלל יתוקן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2019, 17:23

BiA כתב:הבנתי גם שאין אפשרות לשנות את הדדזונס לבקרים ושהמאצ'מייקיינג במולטי במצב די דפוק כרגע.

אני חייב להגיד שהוא המשחק הראשון השנה שהייתי יחסית קרוב לקנות במקום להשתמש במנוי כזה או אחר (כי פשוט אין), אבל נראה לי שאחכה לסוף החודש ואראה אם משהו בכלל יתוקן.

אני בהחלט ממליץ לחכות, מה שעברתי עם COD היה בלתי נסבל. אני חושב שלאורך ה-14 משימות של המשחק חוויתי מעל ל-30 התרסקויות ומחיפושים באינטנרט זאת בעיה מאוד נפוצה. לפעמים הוא נתן לי לשחק 20 דק' ברצף בשקט, לפעמים התרסק כל 4-5 דק', ממש מזעזע. בנוסף בגלל הדרישה לתמיד אונליין, קרה לי כמה פעמים שזה פשוט זרק אותי בחזרה לחלונות כי הוא אבד קשר לשרת של אקטיוויז'ן. בקיצור, המשחק כמשחק מאוד מומלץ, אבל בצד הטכני הוא קלאסטרפאק והישום RT שלו מאוד לא מרשים (כי הוא כמעט לא קיים). מצד שני, המשחק רץ לי באיזה 80-90 פריימים בשניה עם RT דולק בגרפיקה מדהימה שזה היה ממש מרשים, אבל כל המסביב פשוט הרס הכל.

אה, ומסתבר ש-RDR2 יצא מתישהו במהלך היום (אתמול בלילה הוא עדין לא יצא), אז היום בערב זה ערב RDR2 בשבילי. לא ציפיתי שזה יקרה כל כך מהר :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 נובמבר 2019, 20:02

יש בRDR2 כמות כמעט הזויה של הגדרות, גם הגדרות גרפיות וגם הגדרות כלליות. אפילו אפשר לבחור בין וולקאן ו-DX12 שזה די נדיר. אגב, גם בקונסולות יש מצב גוף ראשון או שזה חדש למחשב כמו בgtav?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 נובמבר 2019, 20:07

קיים מצב גוף ראשון גם בקונסולות.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 נובמבר 2019, 16:38

DrKeo כתב:יש בRDR2 כמות כמעט הזויה של הגדרות, גם הגדרות גרפיות וגם הגדרות כלליות. אפילו אפשר לבחור בין וולקאן ו-DX12 שזה די נדיר. אגב, גם בקונסולות יש מצב גוף ראשון או שזה חדש למחשב כמו בgtav?

קים כן אפילו בps4 הרגילה
רק שלדעתי זה ממש לא נוח לשחק ככה
יותר קל לכוון במבט ראשון ,אבל הרבה מהקרבות דומים לאנצארטד
וגירס ,עם מכסות ,וזה לא נוח ממבט ראשון

וגם רכיבה ,כי הדרכים לא ישרות

בכל מקרה rdr2 פשוט לא רוצה להסתיים
כל פעם שחשבתי שאני קרוב לסיום יש עוד משימות
לא שזה רע ,אבל הגעתי לחלק שחשבתי שכבר סוף המישחק
ובלי ספוילרים ,המשחק המשיך לחלק שחשבתי טוב נו
עוד טיפה משימות לסיים את הסיפור ,ויש בחלק הזה הרבה יותר משימות משחשבתי שיהיו
זה סיפור צדדי ומאוד נחמד מצידם לשים אותו בלי תוספת כסף
אבל אני חושב שהיו צריכים לתת כותרת סיום ,ואז לפתוח אותו כאפשרות למי שרוצה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 10 נובמבר 2019, 12:42

התחלתי WOW Classic קצת לאחרונה (פעם אחרונה שנגעתי במשחק היתה ב-2005, הגעתי ללבל 60 ואז די עזבתי אותו). האמת? כיף וממכר מאוד. מעניין אם ישחררו את ההרחבות, כי לא יצא לי לשחק בהן, וגרסת הריטייל היא כבר משחק שונה לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2019, 14:51

אני לא באמת רוצה לתת חוות דעת על RDR2 כי רק התחלתי אותו ואפילו לא יצאתי מהשלגים עדין, אבל פאק רוקסטאר איזה דמויות מכוערות. אחרי DMC5/RE2, קונטרול, גירס 5 ו-COD MW, הדמויות ב-RDR2 נראות וזזות פשוט רע. בכלליות כל מה שקשור לפרטים קטנים נראה רע. אני משער שהיופי של המשחק מגיע מהנופים לקילומטרים שלא הגעתי אליהם עדין, אבל אחרי כל ההשתפכויות של לאסקין לא ציפיתי שכל אלמנטי אינדבידואלי במשחק הזה יראה ככה. המשחק כמובן מגמגם לי רצח, פעם ב-30 שניות הוא נתקע לאיזה 5 שניות ואז ממשיך, מטריף את השכל. אין לי מושג אם זה המצב הטכני של המשחק או ה-CPU שלי שגוסס, אבל זה בהחלט מטריף את השכל, ביחוד שבכל רגע נתון המשחק רץ משמעותית צפונית מ-60FPS מה שהופך את התקיעות לאפילו יותר מעצבנות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 40 אורחים