במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Klayman » 10 נובמבר 2019, 16:07

השליטה בדמות בכללי, היא די פח ולא מגיבה... אהבתי איך שacg תיאר את זה (בתרגום חופשי): "כמו שק של זרגים ספוגים בחומץ"..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 נובמבר 2019, 17:10

אני חושב שהחלק של השלגים בהתחלה לא מהמדהימים ויזואלית אבל בלי קשר איך אפשר בכלל להנות מגרפיקה יפה ככל שתהיה כשסובלים מתקיעות כאלו מעצבנות כל כמה זמן?

אמי לא חושב שבמצב כזה אפשר בכלל לשפוט גם כשתגיע לרגעים היפים יותר.

לא חושב בכלל שאפשר לערער על כמה המשחק הזה מרשים מבחינה טכנית, הוא נראה מדהים ואני לא נכנס לפרטים של מודלים והכל, פשוט כחבילה זה וואו רציני.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2019, 17:17

אני משער שאני צריך להגיע לאזורים הפתוחים, אבל בגלל התקיעות זה קשה להתקדם כי המשחק מספיק איטי גם ככה.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 נובמבר 2019, 17:19

אתה משווה פה למשחקים שאינם עולם פתוח, איזו מן השוואה זו?!
דווקא הפרטים הקטנים הם בהחלט ההיילייט של הגרפיקה בעיניי.
ולפי מה שאתה מתאר על הביצועים הייתי ממתין למחשב אחר או משהו, נתקע לכמה שניות כל חצי דקה??? זה בלתי אפשרי וברור שהורס הכל

אבל כן, בשלג הכל נראה חרא. יחסית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2019, 17:23

Laskin כתב:אתה משווה פה למשחקים שאינם עולם פתוח, איזו מן השוואה זו?!
דווקא הפרטים הקטנים הם בהחלט ההיילייט של הגרפיקה בעיניי.
ולפי מה שאתה מתאר על הביצועים הייתי ממתין למחשב אחר או משהו, נתקע לכמה שניות כל חצי דקה??? זה בלתי אפשרי וברור שהורס הכל

אבל כן, בשלג הכל נראה חרא. יחסית.

אני כנראה אקנה (לצערי) מעבד חדש בקרוב אז אולי אני אמתין קצת איתו. בכלליות נשמע שהוא כותש מעבדים לא קטן וה3570k שלי נמצא מתחת לדרישות מינימום.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 נובמבר 2019, 17:27

מציע לך להמתין אם כך...
אה, ובכל זאת עוד משהו לגבי השלג - נזכרתי שכן אהבתי להכנס למבט ראשון ולראות איך השלג מגיב ממש מדהים לרגליים שלי, כשאני בתוכו. זזתי ממש ממש לאט והסתכלתי למטה, זה הרשים אותי מאוד, ויותר מהשלג בהורייזון שהיה ממש מעולה וגם מזה של גוד אוף וור, לפחות בקטע הזה של התזוזה שלו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2019, 17:32

Laskin כתב:מציע לך להמתין אם כך...
אה, ובכל זאת עוד משהו לגבי השלג - נזכרתי שכן אהבתי להכנס למבט ראשון ולראות איך השלג מגיב ממש מדהים לרגליים שלי, כשאני בתוכו. זזתי ממש ממש לאט והסתכלתי למטה, זה הרשים אותי מאוד, ויותר מהשלג בהורייזון שהיה ממש מעולה וגם מזה של גוד אוף וור, לפחות בקטע הזה של התזוזה שלו.

השלג של גירס 5 יותר מרשים וגם הוא עושה את זה בעולם פתוח אגב, כולל סרטוני מעבר עם דמויות הרבה יותר מרשימות. אבל בנקודה הזאת אני סתם עושה טרולינג :)

בכל מקרה לפני כמה דק׳ מכרתי את ה1070gtx הישן שלי ובשילוב עם המתנות יום הולדת והמבצע של Asus, אני כנראה אקנה את המעבד ממש בקרוב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 נובמבר 2019, 17:35

אני שיחקתי בו והוא לא יותר יפה מהשאר שציינתי, וזה לא עולם פתוח ממש, בטח לא במובנים של רוקסטאר, הוא פתוח בערך כמו אנצ׳רטד 4, רק שיש בו יותר חלקים כאלה.
ודי עם הטרולינג!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2019, 17:37

Laskin כתב:אני שיחקתי בו והוא לא יותר יפה מהשאר שציינתי, וזה לא עולם פתוח ממש, בטח לא במובנים של רוקסטאר, הוא פתוח בערך כמו אנצ׳רטד 4, רק שיש בו יותר חלקים כאלה.
ודי עם הטרולינג!

בgow והורייזן לא שחקתי אבל השלג בגירס באיכות גבוהה יותר מאשר rdr2.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 נובמבר 2019, 17:38

באמת שקשה לי לראות את זה. ואני מהבוחנים לעומק.
מצד שני אצלי גירס לא על הגדרות מקסימליות, אולי יש אצלך בהגדרות משהו שאצלי לא הופיע בhigh או medium. התזוזה של השלג כשהולכים בו, רוכבים עליו וכו - זה נראה הרבה הרבה יותר טוב מגירס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2019, 17:48

Laskin כתב:באמת שקשה לי לראות את זה. ואני מהבוחנים לעומק.
מצד שני אצלי גירס לא על הגדרות מקסימליות, אולי יש אצלך בהגדרות משהו שאצלי לא הופיע בhigh או medium. התזוזה של השלג כשהולכים בו, רוכבים עליו וכו - זה נראה הרבה הרבה יותר טוב מגירס.

אצלי שני המשחקים בהגדרות הכי גבוהות ובגירס יש למפות גובה של השלג רזולוציה גבוהה יותר. ארבעת המשחקים משתמשים באותה שיטה, פשוט בגירס המפות איכותיות יותר מבrdr2.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 נובמבר 2019, 17:58

לא יודע לגבי מפות, אבל בRDR2 יש הרבה סוגים שונים של שלג, והדרך שבה הוא מתנהג בהתאם למה שקורה נראה הרבה יותר טוב.
תראה למשל את זה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2019, 18:41

Laskin כתב:לא יודע לגבי מפות, אבל בRDR2 יש הרבה סוגים שונים של שלג, והדרך שבה הוא מתנהג בהתאם למה שקורה נראה הרבה יותר טוב.
תראה למשל את זה

זה אותן מפות גובה כמו בגירס וגם ההתנהגות זהה, רק שבגירס הן נראות לי ברזולוציה גבוהה יותר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 נובמבר 2019, 18:43

יש ברד דד כמה וכמה גבהים שונים וההתנהגות לא זהה לחלוטין וכמות הדברים שאתה יכול ״לשחק״ איתם בשלג היא אפסית לעומת רד דד ולכן הכל ביחד יוצא פשוט... מרשים יותר. גם אם הרזולוציה גבוהה יותר.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 10 נובמבר 2019, 21:47

DrKeo כתב: בנוסף בגלל הדרישה לתמיד אונליין, קרה לי כמה פעמים שזה פשוט זרק אותי בחזרה לחלונות כי הוא אבד קשר לשרת של אקטיוויז'ן.

lol

ואני זוכר אותך כבר לפני שנים מבטל ביקורות כנגד דרישת חיבור מתמיד למשחקי SP כי 'אתה 99% מהזמן אונליין'. ואז אמרתי לך שאין סיבה להכניס תלות מיותרת בשרתים חיצוניים כי אז לא רק לך לא צריכה להיות בעיה בקישוריות אלא גם לשרתי החברה. אז הנה אנחנו פה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2019, 22:24

לאסקין, אני לא ראיתי שום דבר מזה בrdr2. אך ורק מפת גובה, סטנדרט במשחקים בדור הזה, וברזולוציה נמוכה משל גירס. אולי יש משהו שונה בהמשך המשחק, אבל בתחילת המשחק אין שום דבר חוץ מזה.

Kazz כתב:
DrKeo כתב: בנוסף בגלל הדרישה לתמיד אונליין, קרה לי כמה פעמים שזה פשוט זרק אותי בחזרה לחלונות כי הוא אבד קשר לשרת של אקטיוויז'ן.

lol

ואני זוכר אותך כבר לפני שנים מבטל ביקורות כנגד דרישת חיבור מתמיד למשחקי SP כי 'אתה 99% מהזמן אונליין'. ואז אמרתי לך שאין סיבה להכניס תלות מיותרת בשרתים חיצוניים כי אז לא רק לך לא צריכה להיות בעיה בקישוריות אלא גם לשרתי החברה. אז הנה אנחנו פה.

אל תעוות את הדברים שלי קאז, זה היה בשיחה על האקסבוקס One שדרשה always online פעם ביום או שלושה ימים, לא זוכר כבר כמה זמן אבל זה היה לפחות יממה, בדיוק כמו בסטים אגב. אני מדבר איתך פה על משחק שאם אתה מאבד את הקשר שלו לשרת ל20 שניות הוא אשכרה זורק אותך בחזרה לחלונות. יחי ההבדל הקטן.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 10 נובמבר 2019, 23:32

סיימתי אתמול את The Outer Worlds. יש חלקים מאוד מוצלחים במשחק, אבל בהחלט מדובר באחד המשחקים החלשים של אובסידיאן. לדעתי הוא נהנה מלפחות 5 נק' בונוס בביקורות שהוא קיבל בזכות זה שהוא יצא בתקופה שבה מצב המותג של פולאאוט לא מזהיר, ומזה שהוא מגרד את הגירוד של הרבה שחקני תפקידים שרצו משחק בסגנון, כולל מבקרים. זה לא משחק שצריך לחצות את ה-80.

החצי הראשון של המשחק, לפחות אחרי האיזור הראשון, היה עוד די מבטיח מבחינתי. מבקרים בפלנטות חדשות ומגלים איזורים די מעניינים, נפגשים עם חברי הפארטי, מכירים את המכניקות וכו'. לאט לאט הכל מתפרק. הבעיה הכי גדולה היא שהמשחק שבור, בעיקר מבחינת רמת הקושי. זה לא שאני מחפש ממש אתגר, זה פשוט שהמשחק לא נותן לך שום סיבה להתעסק עם המכניקות שהוא מציע, כי פשוט אפשר בלי. אני התחלתי על נורמל, עליתי ל-Hard באמצע ופשוט הייתי בלתי ניתן לעצירה. באיזשהו שלב לא טרחתי לאסוף לוט (כי ארסנל כלי הנשק מאוד מצומצם גם ככה ואין וריאנטים מעניינים, ואפשר להסתדר עם נשק סביר), לעדכן את הציוד של הפארטי (כי כל קרב נגמר מהר), להשתמש ב-Time Dilation או בסמים/חבילות בריאות... ממש לא חששתי מכלום ולא חשבתי פעמיים על כלום, אולי רק במשימות האחרונות ובכמה איזורים מסוימים.

כשאתה מסיים את המשחק עם 50K מזומן, ושם לב שזה לא באמת משנה לאן אתה זורק את הנקודות שלך בעליית רמה ובאיזה Perk אתה בוחר (לא שיש Perks מעניינים), אתה מבין שמשהו לא בסדר. כשאתה צריך לבחור אם להתגנב למקום מסוים מתעלות האווירור, להשתמש בטרמינל כדי לשחרר גז רעיל או פשוט להיכנס guns blazing ואתה בוחר לעשות את זה כי זה פשוט לא משנה יותר מדי, אתה יודע שהמשחק שבור. מסיימים את המשחק בסביבות רמה 30 (שהיא המקס'), אבל עוד ברמה 10 הוא מאפשר לך לשבור אותו ולהגיע או למצב שאתה לא נכשל כמעט באף speech check, או למצב שה-Inspiration שלך כל כך גבוה שאתה לא צריך לירות בנשק פעם אחת ומספיק להשתמש ב-Companion abilities כדי לנצח ברוב הקרבות. המשחק גם מחזיק לכם את היד בצורה שהורסת את אלמנט החקירה. כמה פעמים יצא לי לגלות אופציה לעשות משהו מעניין בעצמי וזה היה מעולה, אבל הרבה פעמים איזו דמות מרכזית פשוט תספר לכם על כל מה שאפשר לעשות בסביבת היעד כדי להשלים את הקווסט.

יש עוד הרבה דברים שמופשטים יתר על המידה או מכניקות חצי אפויות/רדודות, אבל נגיד שזה בגלל מגבלות הזמן והתקציב... אז לפחות שהסיפור, הקווסטים והדמויות יהיו מעניינים. הסיפור הראשי forgettable לחלוטין, 80 אחוז מחברי הפארטי הן פשוט דמויות לא מעניינות שאין הרבה על מה לדבר איתן מעבר לקווסט שלהן, האינטרקציות איתם על הספינה כמעט לא קיימות, והדמויות המוגזמות והבדיחות על התאגידים שדחפו לכל שורת דיאלוג שניה עוד קצת מעלות חיוך בהתחלה אבל בשלב מסוים fall flat לגמרי ולא משיגות את המטרה. הרבה דמויות גם מספרות סיפורים מעניינים ורציניים, או מרגישות מאיימות, אבל פתאום בשורת דיאלוג אחת בסוף שוברות את כל הפאסון ומכניסות שורה קאמפית ומגוחכת, או איזו תגובה מוגזמת לאמירה שלכם, שממש לא עקבית עם איך שהן הצטיירו מקודם. והכי גרוע, רוב הקווסטים הם fetch quests מהסוג הנחות ביותר. חלקם הם אפילו companion quests שאמורים להיות רמה מעל רוב התוכן במשחק. בנוסף, מערכת ה-reputation כמעט חסרת משמעות ואין ממש החלטות הרות גורל לבצע או סיבה לנסות לג'גל בין ה-factions.

אני ממש סאקר של משחקי האב בסגנון של משחקי קוטור שלא חוצים את ה-45 שעות וכוללים את האלמנטים הבסיסיים של TOW, אבל כאמור הביצוע כאן לוקה בחסר. אז עם מה נשארנו? יישובים שמרגישים די אמיתיים, מקומות שקשה להתכחש שיש להם קסם מסוים, כמה אפשרויות דיאלוג די מצחיקות, שותף או שניים די טובים, כמה קווסטים בודדים באמת מוצלחים ואווירה שחובבי פיירפליי ירגישו איתה בבית. זה די הרבה, אבל ממש לא מספיק כדי לעמוד בשורה אחת עם רוב המשחקים של אובסידיאן.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 נובמבר 2019, 00:31

אתמול סימתי את rdr 2
אני חושב שהמשחק טוב ,אבל ממש לא 10

אני חושב שאחת הבעיות הגדולות של המישחק
זה מריחת זמן בסיפור השני שלטעמי היה צריך להיות
מופרד מהסיפור העיקרי
בכל מקרה בסיפור העיקרי עשיתי בחירות של איש טוב יחסית
לפושע
ואני לא יודע עם יש לזה משמעות או לא ,צריך לבדוק את העניין
מצב אונליין לא בדקתי כניראה ישחק טיפה מחר רק לראות

מה שכן אהבתי שסימתי לגמרי את המישחק
הסיפורים העיקרים היו סגורים ,גם עשיתי כל משימות צד
חוץ מאלו שסתם צצים פיתאום ,ככה שקיבלתי את כל העלילה
לפחות בבחירות של איש טוב

המישחק די איטי זה נכון ולא מתאים לכולם
אבל סך הכל מישחק טוב

מעבר אליו אני כמה שעות בastral chain
ואני די מאוכזב מימנו ,החלק של הקרבות זה דבר כיף בו
ואני אוהב את העיצוב הגרפי ,וגם העלילה המאוד יפנית ומוזרה
אבל יש חלקים גדולים במישחק של חקירה ,שזה מרגיש
כמו מישחק אינדי ששני אנשים פיתחו באיזה מרתף
וזה חלקים מאוד משעממים וחלק מהדמויות שמדברים איתם
בלי דיבוב בחלקים האלו

ככה שבגדול כיף שנלחמים מקבלים יכולות חדשות
רואים אויבים חדשים ובוסים
וגם כיף לצפות בעלילה הראשית
אבל בחלקים של לשוטט ולחקור משעמם ומרגיש דל תקציב
ככה שממש לא יכול להמליץ לכולם במחיר מלא
אני קניתי בגלל הביקורות ,אבל לטעמי יותר שווה ב20 דולר
עם ירד למחיר כזה ,כי מישחק צד שני של נינטנדו
לפי הבנתי
ומחירים בנינטנדו לא יורדים מהא

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 12 נובמבר 2019, 09:49

BiA כתב:סיימתי אתמול את The Outer Worlds. יש חלקים מאוד מוצלחים במשחק, אבל בהחלט מדובר באחד המשחקים החלשים של אובסידיאן. לדעתי הוא נהנה מלפחות 5 נק' בונוס בביקורות שהוא קיבל בזכות זה שהוא יצא בתקופה שבה מצב המותג של פולאאוט לא מזהיר, ומזה שהוא מגרד את הגירוד של הרבה שחקני תפקידים שרצו משחק בסגנון, כולל מבקרים. זה לא משחק שצריך לחצות את ה-80.

החצי הראשון של המשחק, לפחות אחרי האיזור הראשון, היה עוד די מבטיח מבחינתי. מבקרים בפלנטות חדשות ומגלים איזורים די מעניינים, נפגשים עם חברי הפארטי, מכירים את המכניקות וכו'. לאט לאט הכל מתפרק. הבעיה הכי גדולה היא שהמשחק שבור, בעיקר מבחינת רמת הקושי. זה לא שאני מחפש ממש אתגר, זה פשוט שהמשחק לא נותן לך שום סיבה להתעסק עם המכניקות שהוא מציע, כי פשוט אפשר בלי. אני התחלתי על נורמל, עליתי ל-Hard באמצע ופשוט הייתי בלתי ניתן לעצירה. באיזשהו שלב לא טרחתי לאסוף לוט (כי ארסנל כלי הנשק מאוד מצומצם גם ככה ואין וריאנטים מעניינים, ואפשר להסתדר עם נשק סביר), לעדכן את הציוד של הפארטי (כי כל קרב נגמר מהר), להשתמש ב-Time Dilation או בסמים/חבילות בריאות... ממש לא חששתי מכלום ולא חשבתי פעמיים על כלום, אולי רק במשימות האחרונות ובכמה איזורים מסוימים.
.

בדיוק הסיבה שנטשתי אותו בסביבות האמצע, אני מקווה לחזור אליו עוד חצי שנה -שנה שיצאו מודים שיתקנו את הבעיות שלו.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 נובמבר 2019, 20:38

התחלתי לשחק את just cause 2
גרסת ה360 דרך התאימות לאחור של הxbo x

מה שעצבן אותי המתאימות לאחור
זה שהשמירות זה דרך השרת של ms , ואתמול היה לי זמן מסוים
של בעית התחברות ms
דרך אגב שזה קורה גיליתי שניתוק החשמל מהקונסולה (אחרי כיבוי)
ואז חיבור והדלקה הרבה פעמים פותר את הבעיה
כי האינטרנט עצמו פעל כולל בדיקה דרך הקונסולה
רק החיבור לשרת לא פעל

זה מעצבן שזה קורה בדיסק פיזי ,אבל לפחות יש תאימות לאחור

בכל מקרה על המישחק ,תחשבו על gta הומוריסטי קליל ומהיר
מעורב עם חצי ספיידרמן,שככה גם המישחק הראשון היה
הדיבוב גרוע אבל זה די מצחיק במישחק המסוים הזה
ולמרות שהמשחק ישן ,עדין כיף לשחק בו
עברתי כבר את המישחק הראשון ,והשני אני רוצה לפני 3-4
שיש לי מהמנוי גיים פאס וגולד
יש כמה מישחקי מנוי שאני רוצה לשחק לפני ביטול של המנוי
ו3-4 זה חלק מהם

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 14 נובמבר 2019, 02:20

שיחקתי כמה שעות. בינתיים ממש אהבתי.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 14 נובמבר 2019, 09:10

DrKeo כתב:
אל תעוות את הדברים שלי קאז, זה היה בשיחה על האקסבוקס One שדרשה always online פעם ביום או שלושה ימים, לא זוכר כבר כמה זמן אבל זה היה לפחות יממה, בדיוק כמו בסטים אגב. אני מדבר איתך פה על משחק שאם אתה מאבד את הקשר שלו לשרת ל20 שניות הוא אשכרה זורק אותך בחזרה לחלונות. יחי ההבדל הקטן.

זכרתי אותך אומר את אותו הדבר לגבי דיאבלו 3 ולגבי התקופה שמשחקי יוביסופט דרשו חיבור רציף.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 נובמבר 2019, 12:56

swiss-the-engine כתב:

שיחקתי כמה שעות. בינתיים ממש אהבתי.

אני ממש רציתי לקנות ושכחתי ממנו.... כמה הוא עולה?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2019, 16:42

Kazz כתב:
DrKeo כתב:

זכרתי אותך אומר את אותו הדבר לגבי דיאבלו 3 ולגבי התקופה שמשחקי יוביסופט דרשו חיבור רציף.

מה? דיאבלו 3? אני הייתי הנפגע מספר 1 בפורום הזה מדיאבלו 3 והתמיד אונליין שלו, אכלתי יותר שגיאה 37 מכל מי שאתה מכיר. ועדין, לדיאבלו 3 הייתה סיבה להיות תמיד אונליין, ל-COD MW לא.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 נובמבר 2019, 19:32

DrKeo כתב:
Kazz כתב:
DrKeo כתב:

מה? דיאבלו 3? אני הייתי הנפגע מספר 1 בפורום הזה מדיאבלו 3 והתמיד אונליין שלו, אכלתי יותר שגיאה 37 מכל מי שאתה מכיר. ועדין, לדיאבלו 3 הייתה סיבה להיות תמיד אונליין, ל-COD MW לא.

אז איך יצא גרסת קונסולית בלי חובת חיבור ?
היו יכולים לעשות מוד עם חובת חיבור ואחד בלי
העניין של החובת חיבור הרבה פעמים זה לדחוף "מישחק כשירות

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 36 אורחים