במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי InterAl » 17 אוגוסט 2020, 19:28

Factorio משחק פשוט ענק וגאוני שאין מילים. לא נגעתי בו עד היום כי אני שונא early access, אבל וואו, פשוט מדהים. שיחקתי בלא מעט משחקים בחודשים האחרונים - היילו MCC (ריץ׳ עד 3), קונטרול, דספרדוס 3, פרסונה 5 רויאל, wow classic - כולם כמו צל חיוור לעומתו.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 אוגוסט 2020, 20:38

וואוו הטריילר נראה אדיר מכל הבחינות.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 אוגוסט 2020, 20:45

אני עוד זוכר שהוא נכנס ל-early access לפני מיליון שנה פלוס מינוס וכבר אז הוא עניין אותי,אבל הוא נראה כל כך מורכב שזה כמעט מרגיש כמו סמסטר קיץ.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 אוגוסט 2020, 20:53

Stick כתב:טוב הם כבר לא מתביישים מההשוואות לAC :).
משחק בסטינג היסטורי וDLC שמתמקד במיתולוגיה של הסטינג זה כבר מובן מאליו במשחקי AC.

כן, בדיוק... אם כי לא נראה לי שיהיה מושקע כמו DLC בתשלום

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 17 אוגוסט 2020, 20:57

Stick כתב:טוב הם כבר לא מתביישים מההשוואות לAC :).
משחק בסטינג היסטורי וDLC שמתמקד במיתולוגיה של הסטינג זה כבר מובן מאליו במשחקי AC.

אין להם שום סיבה להתבייש. הם עשו משחק ac טוב מאוד. הוא מאוד מאוד מאוד ac. מי שמכחיש את זה, משקר לעצמו.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 אוגוסט 2020, 22:17

טוב הגעתי בkingdom hearts chain of memories
לסוג של " חומה " ,כמו במשחק הראשון ,בגלל שזה סוג של rpg
למרות שמאוד lite ,הרמות כן חשובות פה ,ולמרות שעד עכשיו
כבר שעות לתוך המשחק ,המשחק במוד הזה היה די קליל כמתבקש
שפה ושם היתי צריך לעלות רמה או 2
עכשיו נתקלתי בבוס במשחק שמצריך אותי לעלות הרבה רמות
וזה די מעצבן ,זה עוד מסוג הבוסים המהירים ,שזה גרוע למערכת קרב
שגם צריך לשלוט בקלפים ,אבל גם ללחם ולחמוק בזמן אמת
הבעיה בבוס הזה שיש לו הרבה חיים ,והוא מוריד לי הרבה מהחיים
מהר מאוד ברמה הנוכחית

בקיצור אני צריך לעשות הרבה גרינדין ,מה שיתן לי יותר חיים
יותר סוגי קומבואים ( צירוף של 3 קלפים ליצירת קומבו )
ויותר אפשרויות סידור קלפים לפני הקרב

מה שמעצבן אותי ,זה הקפיצה הענקית ברמת הקושי
כי ניצחתי כבר בוסים מהירים באותו הסגנון
אבל הקפיצה פה לא היתה מאוזנת בכלל

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 18 אוגוסט 2020, 23:03

התחלתי קצת פליאט סימולטור במחשב. הדבר הראשון המעצבן? שעשיתי פרילאוד מתי שהיה אפשר. חשבתי שהכל יהיה מוכן. ואז הפעלתי את המשחק, והוא לא הצליח לטעון ונתקע. הפעלתי אותו מחדש - ואז הוא הצליח להגיע למצב בדיקת עדכונים. היו עדכונים. 90 גיגה של עדכונים...
אני לא מבין למה הם לא יכלו מראש לטעון ולהכין את כל העדכונים האלו.
אח"כ המשחק הצליח עוד פעם להתקע בהתחלה, ואחרי סגירה וטעינה נוספת סוף סוף הוא עלה ויכולתי לשחק. זמני טעינה ארוכים כאורך הגלות.
הנוף מהמם. להטיס מטוס זה לא קל. שליטה בבקר קונסולה ומקלדת בעייתי קצת. הצלחתי להתרסק.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 18 אוגוסט 2020, 23:29

InterAl כתב:סיב 5 היה לגמרי הליכה אחורה, גם ג׳ון שייפר (הליד דיזיינר) הודה שנים אחר כך שה-1UPT (ולמעשה הדיזיין כולו) היה טעות בדיעבד. הסיבה היא שה-1UPT האט את כל קצב המשחק - זמן היצור הוכפל פי 3 לפחות (זה היה מחויב המציאות, אחרת היו יותר מדי יחידות שממלאות את כל המפה ובקושי אפשר לזוז), מרבית התורות הפכו למיותרים וה-AI פשוט לא היה מסוגל לנהל קרבות טקטיים. גם הקרבות הטקטיים עצמם היו מן sliding puzzle שכולו לוגיסטיקה ומיקרו ניהול טרחני, אין שם הרבה עומק טקטי באמת. בסיב 4 ומטה ה-AI עשה brute forcing לשחקן עם stacks of doom, אבל ברגע שלקחו את היכולת הזאת ממנו, הכל קרס.

אבל זה לא קצת סותר? הבעיה הכי גדולה של משחקי Civ הישנים היתה שהstack of doom האט את קצב המשחק לרמות בלתי אפשריות בlate game. גם בניהול התורות של השחקן, וגם ובעיקר כשהAI מנסה לחשב איך הוא בדיוק מעביר סטאק של 50 יחידות מנקודה א' וב' על פסי רכבת, ואז בחזרה, ואז שוב פעם. ומעבר לקצב האיטי: הbrute force הזה היה מצד אחד איום על השחקן, אבל גם עבד הפוך והפך את המשחק לבדיחה בנקודה שבה יכולת ליצור שרשרת אספקה כזו של יחידות חדשות כל תור שהמחשב לא יכל להתמודד איתה.
הגידול בזמן היצור היה מעצבן, אבל הוא התקזז עם זה שליחידות היתה יותר שרידות בקרב בהשוואה לתחילת הדרך.

ומCivilization לקצה השני של הסקאלה: נשברתי והלכתי על הPS+, כי חשבתי שFall Guys יהיה משחק שהילדה לפחות תאהב. בפועל היא נהנתה פחות ממני, ואני אחד שלא מבין למה לעזאזל שמישהו ישחק יותר מכמה סיבובים באוסף המיניגיימז הרדוד הזה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 אוגוסט 2020, 00:03

swym כתב:
InterAl כתב:סיב 5 היה לגמרי הליכה אחורה, גם ג׳ון שייפר (הליד דיזיינר) הודה שנים אחר כך שה-1UPT (ולמעשה הדיזיין כולו) היה טעות בדיעבד. הסיבה היא שה-1UPT האט את כל קצב המשחק - זמן היצור הוכפל פי 3 לפחות (זה היה מחויב המציאות, אחרת היו יותר מדי יחידות שממלאות את כל המפה ובקושי אפשר לזוז), מרבית התורות הפכו למיותרים וה-AI פשוט לא היה מסוגל לנהל קרבות טקטיים. גם הקרבות הטקטיים עצמם היו מן sliding puzzle שכולו לוגיסטיקה ומיקרו ניהול טרחני, אין שם הרבה עומק טקטי באמת. בסיב 4 ומטה ה-AI עשה brute forcing לשחקן עם stacks of doom, אבל ברגע שלקחו את היכולת הזאת ממנו, הכל קרס.

אבל זה לא קצת סותר? הבעיה הכי גדולה של משחקי Civ הישנים היתה שהstack of doom האט את קצב המשחק לרמות בלתי אפשריות בlate game. גם בניהול התורות של השחקן, וגם ובעיקר כשהAI מנסה לחשב איך הוא בדיוק מעביר סטאק של 50 יחידות מנקודה א' וב' על פסי רכבת, ואז בחזרה, ואז שוב פעם. ומעבר לקצב האיטי: הbrute force הזה היה מצד אחד איום על השחקן, אבל גם עבד הפוך והפך את המשחק לבדיחה בנקודה שבה יכולת ליצור שרשרת אספקה כזו של יחידות חדשות כל תור שהמחשב לא יכל להתמודד איתה.
הגידול בזמן היצור היה מעצבן, אבל הוא התקזז עם זה שליחידות היתה יותר שרידות בקרב בהשוואה לתחילת הדרך.

ומCivilization לקצה השני של הסקאלה: נשברתי והלכתי על הPS+, כי חשבתי שFall Guys יהיה משחק שהילדה לפחות תאהב. בפועל היא נהנתה פחות ממני, ואני אחד שלא מבין למה לעזאזל שמישהו ישחק יותר מכמה סיבובים באוסף המיניגיימז הרדוד הזה.

דווקא אם fall guys היה מוריד את אלמנט המזל שבמיני גיימז הקבוצתים מקטין את כמות השחקנים ומוסיף אויבים זה היה מדהים.
תנסה לפתח משהו כזה עוד יש זמן.

בקשר למשחקים תנסה ריימן legends האחיינים שלי (ואני) עפנו עליו כמובן גם סוניק מאניה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 19 אוגוסט 2020, 23:52

swym כתב:

לא הבנתי, למה ה-stacks מאטים את השחקן? להיפך, הם מזרזים. במקום לנהל יחידה-יחידה, אתה מנהל קבוצה. כנ"ל לגבי ה-AI - הוא מזיז stacks of doom כ-stack, לא יחידה-יחידה, כך שדווקא בנקודה הזאת אין בעיה. האיטיות ב-late game נובעת יותר מכך שאתה מנהל עשרות ערים ומאות יחידות כל תור. לגבי רמת הקושי - שוב, לא הבנתי למה stacks הופכים את המשחק לבדיחה. כמו שלך יש סטאק של 50 יחידות, גם למחשב יש. למעשה יש לו יותר, כי אתה מתמודד מול כמה שחקנים ממוחשבים בו זמנית. שלחת את כל הצבא שלך לחזית? עכשיו העורף שלך פגיע. ואם הטיעון היה לגבי רמת הקושי, התשובה פשוטה, לא חסרות רמות קושי במשחק.
ובכל מקרה, הנקודה העיקרית היא שה-AI פשוט כושל לחלוטין בסיב 5 ו-6. הוא לא מסוגל לשחק את המשחק. תגיד מה שתגיד על סיב 1-4, ה-AI שם לא היה מגוחך עד כדי כך. ובמשחק שמסתמך כמעט 100% על AI (ה-MP לא רלוונטי ל-99% מהשחקנים), זה חיסרון שאי אפשר לקבל.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 20 אוגוסט 2020, 21:32

היום סיימתי עם הבן האמצעי את היילו הראשון. הוא מאוד נהנה בכלליות ממנו.
אציין שהוא עד עכשיו היה מכור רק למשחקי ספורט ולא רצה לנסות כמעט משחקים אחרים, והיילו, כמו שהיה בזמנו, הצליח להכניס אותו לFPS. הגרפיקה שחידשו עוד סבירה, ואני הצלחתי למנוע ממנו תסכול בכל הבק טרקינג וחוסר היכולת אז לשים חץ לאן ללכת...
הגדול שיחק בערך שליש משחק - הוא פחות התחבר, והעדיף לחזור למשחקי הפוקימון שלו...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 אוגוסט 2020, 22:10

InterAl כתב:לא הבנתי, למה ה-stacks מאטים את השחקן? להיפך, הם מזרזים. במקום לנהל יחידה-יחידה, אתה מנהל קבוצה. כנ"ל לגבי ה-AI - הוא מזיז stacks of doom כ-stack, לא יחידה-יחידה, כך שדווקא בנקודה הזאת אין בעיה. האיטיות ב-late game נובעת יותר מכך שאתה מנהל עשרות ערים ומאות יחידות כל תור. לגבי רמת הקושי - שוב, לא הבנתי למה stacks הופכים את המשחק לבדיחה. כמו שלך יש סטאק של 50 יחידות, גם למחשב יש. למעשה יש לו יותר, כי אתה מתמודד מול כמה שחקנים ממוחשבים בו זמנית. שלחת את כל הצבא שלך לחזית? עכשיו העורף שלך פגיע. ואם הטיעון היה לגבי רמת הקושי, התשובה פשוטה, לא חסרות רמות קושי במשחק.
ובכל מקרה, הנקודה העיקרית היא שה-AI פשוט כושל לחלוטין בסיב 5 ו-6. הוא לא מסוגל לשחק את המשחק. תגיד מה שתגיד על סיב 1-4, ה-AI שם לא היה מגוחך עד כדי כך. ובמשחק שמסתמך כמעט 100% על AI (ה-MP לא רלוונטי ל-99% מהשחקנים), זה חיסרון שאי אפשר לקבל.

הstacks מזרזים את השחקן בהשוואה לאותו המשחק בדיוק בלי Stacks, אבל עצם העובדה שמלכתחילה ניתן לבנות כל כך הרבה יחידות (הupkeep בlate game הוא לא משמעותי) ואין מגבלה של מקום על המפה או בתוך העיר עצמה - זה הופך את הקצב של המשחק עצמו להרבה יותר איטי מאשר משחק שבו אי אפשר בכלל ליצור stacks והמגבלה הכי גדולה היא מגבלת מקום על המפה.

כיבוש עיר בודדת במשחקי בCiv ישנים יכול להיות מבצע של 60 יחידות שמתמודדות עם 30 יחידות שמתגוננות, וזה הולך לפעמים מאד מאד לאט. יותר מזה, ברגע שיש לך אימפריה גדולה בשלב מאוחר ואתה מחליט to mobilize for war, אתה יכול לייצר בכל תור עוד 5 טנקים או יחידות מתקדמות יותר, ולשלוח את כולן לחזית תוך תור אחד או גג שניים, כי כל האימפריה שלך מרושתת במסילות רכבת ושדות תעופה. אין לך יותר צורך להגן על העורף, כי אתה יכול להסיט יחידות לכל נקודה באימפריה שלך בעוד האויב שלך יכול להגיע רק לחזית. היו משחקים שניהלתי בהם 3 חזיתות מול 3 צבאות שונים בלי חשש על העורף שלי, והדבר היחיד שהיה בעייתי מבחינתי זה כמה מייגע המשחק הפך להיות בשלב הזה.
יותר מזה, הבעיה בAI היתה שלא משנה כמה גדול הstack, הוא מבחינה חישובית עדיין מתייחס לכל יחידה כמו אלמנט עצמאי וצריך להחזיק אותה בזיכרון ולהחליט מה לעשות איתה בתור הבא, וזה הפך את המשחק בשלבים מאוחרים למעמסה רצינית על הCPU. גם פה, זה סך הכל עניין של מגבלה של מקום על המפה שמכתיב כמות יחידות יותר קטנה ובהתאמה תורות יותר קצרים למחשב.

על רמת הקושי של המשחק לא התווכחתי בכלל: ל-AI הרבה יותר קשה "להבין" איך לנוע ב-formation ואילו יחידות צריכות להיות מקדימה או מאחורה. העובדה שבמשחקים קודמים הוא יכל להזיז יחידות כstack מנעה ממנו את הבעיה החישובית הזו ולכן באמת היה יותר אתגר במשחק. מצד שני, כמו שאמרת בעצמך: אפשר להעלות את רמת הקושי גם לנקודה שבה המחשב מתחיל לרמות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 20 אוגוסט 2020, 23:01

bozeman כתב:היום סיימתי עם הבן האמצעי את היילו הראשון. הוא מאוד נהנה בכלליות ממנו.
אציין שהוא עד עכשיו היה מכור רק למשחקי ספורט ולא רצה לנסות כמעט משחקים אחרים, והיילו, כמו שהיה בזמנו, הצליח להכניס אותו לFPS. הגרפיקה שחידשו עוד סבירה, ואני הצלחתי למנוע ממנו תסכול בכל הבק טרקינג וחוסר היכולת אז לשים חץ לאן ללכת...

דור העתיד שחוזר לקלאסיקות,זה חינוך! אני מקווה שלא יתייאש מהקמפיין הבעייתי של היילו 2 בדרך ל-3 המדהים.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 אוגוסט 2020, 06:48

טוב החלטתי לנטוש את kingdom hearts chain of memories
הבעיה הכי גדולה שלי זה הרמת קושי שעלתה בפתאומיות
והצורה שהקלף הראשון בקומבו ,שזה צרוף של 3 קלפים
מתפוגג אחרי השימוש
מה שמצריך לעשות המון גרינדין שיהיה מספיק קומבואים וזה לוקח שעות ,למרות שאני ברמה הקלה
ראיתי סרטון של מישהו שעבר את הבוס האחרון
ברמה קשה בלי ליפגע בכלל ,הכל היה צירוף של קומבואים
ככה שזה מסוג המשחקים האלו ,תטחן הרבה שעות ,ויהיה לך קל

תאורטית אפשר לשחק בצורה אחרת
לראות איזה קלפים יש לבוס באותו הזמן
ולכוון קומבואים לפי זה ,הבעיה שבאותו זמן צריך ליתחמק ממנו
וזה די מתסכל
היתי קרוב לנצח אותו כבר ,אבל אחריו יהיו בוסים קשים הרבה יותר
מבחינת כמות הph שלהם ,ככה שזה חומה של לטחון המון שעות
שיהיה לי מספיק נקודות לשים קלפים בחבילה

זה פשוט משחק מתסכל ,בגלל שחיבים קלפים בערך גבוה מהאויב
רק שיהיה אפשר לפגוע באויב
שהאויב מהיר יחסית למשחק ,וצריך להתחיל לכוון קומבואים
בזמן שהוא טוחן לכם חיים ,זה ממש מעצבן ופשוט לא שווה את זה
אולי בgba זה היה אחרת
בכל מקרה אני יצפה בסרטוני מעבר במקום

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2020, 10:22

Uncle Pey'j כתב:
bozeman כתב:היום סיימתי עם הבן האמצעי את היילו הראשון. הוא מאוד נהנה בכלליות ממנו.

דור העתיד שחוזר לקלאסיקות,זה חינוך! אני מקווה שלא יתייאש מהקמפיין הבעייתי של היילו 2 בדרך ל-3 המדהים.

רק שלא יתיאש מהקמפיין הבעייתי של היילו 1 כדי שישחק בקמפיין הבעייתי של היילו 2 ואז ישחק בקמפיין הבעייתי של היילו 3 :)
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 21 אוגוסט 2020, 11:08

אני דווקא אהבתי את הקמפיין של הילו 2

בכל מקרה באוסף של kindom heart days
היה סרט של kindom hearts 385/2 days ,במקום המשחק
התחלתי לצפות בזה ,זה מקדים את המשחק השני עלילתית
המשחק המקורי יצא לds ולא קיבל רימיק משלו
אני מקווה מחר להתחיל את kh2

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 21 אוגוסט 2020, 12:44

swym כתב:
InterAl כתב:לא הבנתי, למה ה-stacks מאטים את השחקן? להיפך, הם מזרזים. במקום לנהל יחידה-יחידה, אתה מנהל קבוצה. כנ"ל לגבי ה-AI - הוא מזיז stacks of doom כ-stack, לא יחידה-יחידה, כך שדווקא בנקודה הזאת אין בעיה. האיטיות ב-late game נובעת יותר מכך שאתה מנהל עשרות ערים ומאות יחידות כל תור. לגבי רמת הקושי - שוב, לא הבנתי למה stacks הופכים את המשחק לבדיחה. כמו שלך יש סטאק של 50 יחידות, גם למחשב יש. למעשה יש לו יותר, כי אתה מתמודד מול כמה שחקנים ממוחשבים בו זמנית. שלחת את כל הצבא שלך לחזית? עכשיו העורף שלך פגיע. ואם הטיעון היה לגבי רמת הקושי, התשובה פשוטה, לא חסרות רמות קושי במשחק.

הstacks מזרזים את השחקן בהשוואה לאותו המשחק בדיוק בלי Stacks, אבל עצם העובדה שמלכתחילה ניתן לבנות כל כך הרבה יחידות (הupkeep בlate game הוא לא משמעותי) ואין מגבלה של מקום על המפה או בתוך העיר עצמה - זה הופך את הקצב של המשחק עצמו להרבה יותר איטי מאשר משחק שבו אי אפשר בכלל ליצור stacks והמגבלה הכי גדולה היא מגבלת מקום על המפה.

כיבוש עיר בודדת במשחקי בCiv ישנים יכול להיות מבצע של 60 יחידות שמתמודדות עם 30 יחידות שמתגוננות, וזה הולך לפעמים מאד מאד לאט. יותר מזה, ברגע שיש לך אימפריה גדולה בשלב מאוחר ואתה מחליט to mobilize for war, אתה יכול לייצר בכל תור עוד 5 טנקים או יחידות מתקדמות יותר, ולשלוח את כולן לחזית תוך תור אחד או גג שניים, כי כל האימפריה שלך מרושתת במסילות רכבת ושדות תעופה. אין לך יותר צורך להגן על העורף, כי אתה יכול להסיט יחידות לכל נקודה באימפריה שלך בעוד האויב שלך יכול להגיע רק לחזית. היו משחקים שניהלתי בהם 3 חזיתות מול 3 צבאות שונים בלי חשש על העורף שלי, והדבר היחיד שהיה בעייתי מבחינתי זה כמה מייגע המשחק הפך להיות בשלב הזה.
יותר מזה, הבעיה בAI היתה שלא משנה כמה גדול הstack, הוא מבחינה חישובית עדיין מתייחס לכל יחידה כמו אלמנט עצמאי וצריך להחזיק אותה בזיכרון ולהחליט מה לעשות איתה בתור הבא, וזה הפך את המשחק בשלבים מאוחרים למעמסה רצינית על הCPU. גם פה, זה סך הכל עניין של מגבלה של מקום על המפה שמכתיב כמות יחידות יותר קטנה ובהתאמה תורות יותר קצרים למחשב.

על רמת הקושי של המשחק לא התווכחתי בכלל: ל-AI הרבה יותר קשה "להבין" איך לנוע ב-formation ואילו יחידות צריכות להיות מקדימה או מאחורה. העובדה שבמשחקים קודמים הוא יכל להזיז יחידות כstack מנעה ממנו את הבעיה החישובית הזו ולכן באמת היה יותר אתגר במשחק. מצד שני, כמו שאמרת בעצמך: אפשר להעלות את רמת הקושי גם לנקודה שבה המחשב מתחיל לרמות.

אבל כל הטיעונים האלה הם לא נגד מכניקת ה-stacks אלא פשוט למה שהזכרתי קודם - האיטיות ב-late game נובעת מכך שאתה צריך לנהל מאות יחידות כל תור. בשביל מה המפתחים היו צריכים להרוס את המשחק עם 1UPT? אם יש לך בעיה, פתור אותה ישירות. תגביל את הייצור/כמות הערים או קבע population cap. זה מה שעושים ברוב משחקי האסטרטגיה.
לגבי כך שכיבוש עיר בודדת במשחקי סיב הישנים היא איטית מדי - אתה יכול להפעיל את ה-quick battle והקרב כולו מחושב בלחיצה אחת. אתה גם יכול לקבוע rally points ולשלוח את כל הטנקים שלך אוטומטית ל-stack of doom שבחזית.

ואגב, ממה שזכור לי, המוטיבציה של שייפר עם ה-1UPT לא היתה בזירוז ה-late game, אלא פשוט בשיפור מערכת הקרב. הגבלת הייצור היתה פשוט תופעת הלוואי של הבעיה. אני זוכר שהוא טען בראיונות שהוא היה פריק של panzer general בעברו, וזאת היתה ההשראה שלו לדיזיין של סיב 5. כלומר הוא פשוט ניסה להפוך את המשחק למה שהוא לא, ובלי לדאוג לכך שה-AI יהיה אשכרה מסוגל לשחק את המשחק שהוא עיצב.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 21 אוגוסט 2020, 13:01

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:

רק שלא יתיאש מהקמפיין הבעייתי של היילו 1 כדי שישחק בקמפיין הבעייתי של היילו 2 ואז ישחק בקמפיין הבעייתי של היילו 3 :)

הקטע הוא שבגלל המשחקים הבאים, הלור של העולם נראה עשיר יותר. עכשיו כשרואים נניח דברים בטרמינל מבינים את הבסיס לאחרים.
שוב, למי שכרגע נכנס לעולם הfps כמוהו, הרעיון של היילו, עם נשקים שונים, אויבים שונים, כלי רכב שונים, הסתובבות חופשית יחסית בשלב מאוד נעימה.
החוליים של היילו הראשון ניכרים, אבל זה נסבל כשאתה עוד לא מכיר את התיקונים הבאים.
ולכן הוא ימשיך להינות מההילואים הבאים. זאת גם אחת מהסיבות שרציתי שישחק לפי תאריך היציאה ולא סדר כרונולוגי
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 21 אוגוסט 2020, 14:31

לשחק לפי סדר היציאה זה בהחלט הדבר הנכון לעשות כשזה מגיע להיילו,עד היום מוזר לי לחשוב שיש שחקני פיסי שמשחק ההיילו הראשון שלהם היה היילו ריץ׳ ואחריו כנראה היילו CE,כשריץ׳ היה לטוב ולרע הפיק של החזון של בנג׳י לסדרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2020, 14:32

אני שחקתי היילו 1 על הPC באיזה 2003 או מתי שהוא לא יצא לPC לראשונה :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 אוגוסט 2020, 14:35

DrKeo כתב:אני שחקתי היילו 1 על הPC באיזה 2003 או מתי שהוא לא יצא לPC לראשונה :)

כנ''ל. ונטשתי אותו מתישהו. שיעמם אותי מאוד.
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2020, 14:37

Klayman כתב:
DrKeo כתב:אני שחקתי היילו 1 על הPC באיזה 2003 או מתי שהוא לא יצא לPC לראשונה :)

כנ''ל. ונטשתי אותו מתישהו. שיעמם אותי מאוד.

בהחלט, המשחק הזה היה ההגדרה של my first fps שהצליח כי איכשהו הוא תפס את קהל ה-dude bro בארה"ב שמעולם לא שחק משחקי וידאו ונתפס עליו באחווה שלו בקולג' :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 21 אוגוסט 2020, 14:39

יש לי דז'ה וו...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 אוגוסט 2020, 15:15

סתם מנסים להדליק את סווים...

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 אוגוסט 2020, 16:16

לא לא... לא תודה...ממש אין לי סבלנות לזה! מי שאוהב את היילו, לבריאות. שיחקתי בראשון והשלישי וזה לא היה בשבילי. שיעמם אותי. זכותי המלאה לדעתי בנושא. לא מנסה לשכנע אף אחד אחר שזה משחק לא טוב.
?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 51 אורחים