במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Laskin » 09 פברואר 2022, 23:20

סוף השנה, על הדור הבא של הקווסט… ממממ……….

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 פברואר 2022, 15:38

שיחקתי עוד כשעה בsifu, אני עדיין לא רוצה לחוות דעה על המשחק עצמו כי בסך הכל שיחקתי כשעה וחצי, רק אגיד שהוא לא התחבר לי עד הסוף בינתיים. כלומר המשחק הוא אך ורק מערכת הקרב, ולפני שאכנס לאיכות שלה השאלה היא האם זה מספיק? בינתיים לי אישית לא, בקושי שיחקתי במשחק וכבר עכשיו הוא מעט רפטטיבי לי מדי. אבל כאמור עוד מוקדם כדי להגיד באופן מלא מה איכות המשחק, אגיע לזה כשאמשיך להתקדם.

מה שכן, מערכת הקרב מאוד מעניינת. שוב, אני עוד לא יודע להגיד מה דעתי המלאה עליה כי היא די עמוקה ומורכבת מניואנסים, גירדתי עד עכשיו רק חצי ממנה באופן מלא (וזה עוד בלי שדרוגים עתידיים שיפתחו). אמנם כבר מצאתי איזו דרך להספים בה ומעט לשבור את מכניקת ההתחמקות, אבל כשמשחקים 'כמו שצריך' יש עומק וזה בהחלט מאוד יפה ויזואלית ומספק מאוד, כשאתה מצליח.
הרבה משווים את המערכת לזו של סקירו, ולמרות שאני יכול להבין מאיפה זה בא אני לגמרי לא מסכים. מלבד העובדה שבשני המשחקים יש מד יציבות לצד מד החיים אין באמת קשר אמיתי בצורת המשחק, sifu זה משהו אחר לגמרי.
ולמרות שאמרתי שאני עוד לא יודע לגמרי לגבי האיכות של המשחק כולו, האספקט של מערכת הקרב זה לגמרי צריךל להיות הבסיס של משחק הarkham הבא. היא באמת די מזכירה את המערכת של arkham רק בגרסה המלאה שלה - במקום ללחוץ על שני כפתורים ולראות את באטמן עושה אלף דברים מגניבים, אתה יכול לעשות את אותם הדברים ולקרבות יש את אותו הקצב בדיוק כמו בארקהאם, רק שכל אחת מהפעולות אתה עושה באופן עצמאי ולא אוטומטי.
אז שוב, זה אולי לא מחזיק לבד משחק שלם ברמת הליטוש והגימור של sifu (שמרגיש כמו משחק אינדי באספקט הזה, וגם עולה 40$ שזה מחיר סביר), אבל אותה מערכת בדיוק במשחק עם המון אלמנטים נוספים וליטוש כמו arkham... זו הבשורה האמיתית של sifu מבחנתי :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 פברואר 2022, 16:51

כן, מאז הטריילר הראשון אמרתי שמה שאני רוצה שיעשו זה יקחו משחקים כמו באטמן, AC, ספיידרמן ואפילו GTA (אהם, סליפינג דוגס) וילבישו עליהם את מערכת הקרב הזו. שזו ה״בשורה״ שהמשחק הזה יכול להביא - מלא חיקויים של מערכת הקרב שלו, כי נמאס לי כבר מהחיקויים הפחות-מוצלחים של באטמן, וגם של היותר מוצלחים האמת.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 פברואר 2022, 17:08

מהבחינה הזו אני חושב שהמשחק הזה הוא proof of concept מצוין. כן צריך ללטש את המערכת עוד יותר ולתת לה טיפול AAA, אבל סך הכל היא מצוינת.
החבילה הכוללת שעושה את המשחק הזה משחק שלם שעומד בפני עצמו... לפחות בינתיים, פחות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 פברואר 2022, 17:33

בחיי שאני לא מבין איך אף אחד לא עשה חיקוי AAA של סליפינג דוגס, איזה קונספט אדיר זה היה! וגם הביצוע היה סבבה אבל בלי הליטוש שאתה מדבר עליו. אפילו יוביסופט היו מצליחים בזה ממש טוב, וזה היה מוכר מעולה.
חשבתי עכשיו לעצמי, יהיה מגניב אם דווקא הצוות של טסושימה יעשה משחק שהוא מכתב אהבה לסרטי קונג פו, כמו שעשו לסמוראים, עולם פתוח, הונג קונג, שנות השבעים, מערכת קרב שהיא חיקוי של סיפו :)
ועם כל הכח של הדור הזה, אפשר לעשות דברים שהכל בסביבה נהרס וכל החפצים שמשתמשים בהם כנשקים ומרדפים בשוק… אני ממש יכול לדמיין את זה ^_^

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 11 פברואר 2022, 17:48

אחלה משחק סליפינג דוגס
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 פברואר 2022, 00:11

Laskin כתב:בחיי שאני לא מבין איך אף אחד לא עשה חיקוי AAA של סליפינג דוגס, איזה קונספט אדיר זה היה! וגם הביצוע היה סבבה אבל בלי הליטוש שאתה מדבר עליו. אפילו יוביסופט היו מצליחים בזה ממש טוב, וזה היה מוכר מעולה.
חשבתי עכשיו לעצמי, יהיה מגניב אם דווקא הצוות של טסושימה יעשה משחק שהוא מכתב אהבה לסרטי קונג פו, כמו שעשו לסמוראים, עולם פתוח, הונג קונג, שנות השבעים, מערכת קרב שהיא חיקוי של סיפו :)
ועם כל הכח של הדור הזה, אפשר לעשות דברים שהכל בסביבה נהרס וכל החפצים שמשתמשים בהם כנשקים ומרדפים בשוק… אני ממש יכול לדמיין את זה ^_^

אז כאילו עכשיו סאקרפאנצ׳ הם מלכי ה-cultural appropriation? :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 פברואר 2022, 07:37

כןןן! אחרי וופי

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 פברואר 2022, 09:39

המשחק נראה נפלא (Sifu ) אני אוהב שהם מענישים אותך אם אתה Block יותר מדי אבל מנגד הParry אתה יכול להשתמש בו חופשי אם אתה מספיק מהיר בשביל להשתמש בזה.

אני בניגוד ללאסקין וסטיק לא כל כך מתאכזב שהמשחק הוא "רק מערכת הקרב" אבל זה בעיקר בגלל שזה היה כל כך ברור מהרגע שהמשחק נחשף שהוא "רק קרבות" ואין בו מעבר אז היה לי הרבה זמן "להתכונן נפשית" לעניין הזה ולהסכים לשפוט אותו רק על מה שהוא עושה ולא על מה שאני רוצה שהוא יעשה.

אבל כן, קשה לא לראות את מערכת הקרב הסופר מרשימה הזו ומה שנראה גם יכולת טובה לספר סיפור נחמד מהצד של המפתחים, ולא לראות את כל זה מנוצל למשחק עולם פתוח.
אם לסאקר פאנץ היה מספיק שכל, לזהות את מכרה הזהב שהוא "AC ביפן" אני רוצה להאמין שיש להם מספיק שכל לזהות גם את הרעב הזה לסליפנג דוגס.

אני אקנה אותו אחרי אלדן רינג, אני לא אהיה פנוי להיכנס לשניהם באותו זמן.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 12 פברואר 2022, 23:35

איזה סטריק מעפן בהיילו, 10 הפסדים רצוף, ניצחון ואז עוד 5. אני בדיאמונד הנמוכים ולגמרי מרגיש שאין ברירה וצריך כבר קבוצה ולא רנדומס.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 13 פברואר 2022, 07:19

מבאס, אבל אין לך מה לבנות על היכולות שלי....
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 פברואר 2022, 10:31

נתחיל בזה שלא היית צריך להמשיך לשחק אחרי ההפסד השלישי, לא משחקים אף פעם כשאתה על tilt אתה מתוסכל עצבני ולא חושב בהיגיון :) בפעם הבאה שזה קורה תפסיק לשחק לך לשתות קפה ותמשיך ביום אחר :) זה יעזור לפחות כמו קבוצה טובה :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 13 פברואר 2022, 13:34

בגדול אתה צודק, אבל אני עדיין נהנה, זה לא טילט כמו בפיפא או משהו. חוץ מזה שיש לי גם ככה זמן מוגבל שאני רוצה לנצל למשחק :)

בסוף הגיע רצף טוב, אבל אני די תנודתי.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 15 פברואר 2022, 17:28

אחרי בערך 3 שעות בקמפיין של Titan fall 2 תהרגו אותי מה אהבתם, זה בערך המשחק הכי גנרי/שטוח שראיתי מאז COD האחרון. זה בערך COD מינוס ערכי הפקה. הגיימפליי מביך.

אני מאמין שזה משחק מולטי מעולה שאשמח לנסות, אבל בסינגל?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 פברואר 2022, 20:20

זה כן משתפר קצת אבל אני אמרתי לך - הוא רחוק ממה שהציגו פה גם בעיניי. משחק סבבה עם הרגשה של פעם מבחינה מסויימת, בקטע חיובי, בעיקר… אבל זהו.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 פברואר 2022, 01:18

לא איזה 9-10 כן? אבל גיימפליי מהנה מאוד וקמפיין קצר. אצלי בספר זה שווה הרבה! בפרט קמפיין קצר!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2022, 01:29

swiss-the-engine כתב:לא איזה 9-10 כן? אבל גיימפליי מהנה מאוד וקמפיין קצר. אצלי בספר זה שווה הרבה! בפרט קמפיין קצר!

נכון, ויש שם כמה שלבים ממש טובים, למשל השלב עם המכשיר קפיצות בזמן ששם בכיס הקטן את ראצ׳ט וקלאנק החדש :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2022, 06:47

Death_119 כתב:אחרי בערך 3 שעות בקמפיין של Titan fall 2 תהרגו אותי מה אהבתם, זה בערך המשחק הכי גנרי/שטוח שראיתי מאז COD האחרון. זה בערך COD מינוס ערכי הפקה. הגיימפליי מביך.

אני מאמין שזה משחק מולטי מעולה שאשמח לנסות, אבל בסינגל?

אוי באמת דודי, אתה פשוט עייף מהקמפיין של Halo איינפינט ובאת עייף לטיטאנפול 2 תנוח קצת ואז תראה אותו באור הנכון :)
שרדת את הזוועה שהיא הוריזן אבל טיטאנפול מביך? :)

להשוות את זה לקמפיינים של COD איזה קמפיין COD שהוא לא MW/MW2 בכלל משתווה אליו? תכף נגיד שהקמפיין של BLACK OPS 3 יותר טוב :P .

כל כך לא הגיוני לא לאהוב את הקמפיין הזה.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 16 פברואר 2022, 11:22

DrKeo כתב:
swiss-the-engine כתב:לא איזה 9-10 כן? אבל גיימפליי מהנה מאוד וקמפיין קצר. אצלי בספר זה שווה הרבה! בפרט קמפיין קצר!

נכון, ויש שם כמה שלבים ממש טובים, למשל השלב עם המכשיר קפיצות בזמן ששם בכיס הקטן את ראצ׳ט וקלאנק החדש :)

איך אתה אוהב לחזור על זה :)
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 פברואר 2022, 11:27

ושוב - זה בכלל לא אותו דבר, לא אותו "אפקט"... זה אולי קצת מזכיר דרך אחת בשלב אחד שיש בראצ'ט, אבל אין ממש קשר, בTF2 זה אותו שלב בדיוק עם החלפה של טקסטורות וחפצים וכד', בראצ'ט זה קפיצה לעולם אחר לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2022, 12:25

לאסקין תשב כפרה, כי זה יעיף את המוח.
לDragon Quest 6 היה ב95 מעבר מידי בין עולמות ענקיים בגודלם, בלי זמני טעינה.
כל שכן TF2.

זו לא כזו מהפכה כפי שמעריצי אינסומאנייק עשו מזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 פברואר 2022, 12:29

glass man כתב:לאסקין תשב כפרה, כי זה יעיף את המוח.
לDragon Quest 6 היה ב95 מעבר מידי בין עולמות ענקיים בגודלם, בלי זמני טעינה.
כל שכן TF2.

זו לא כזו מהפכה כפי שמעריצי אינסומאנייק עשו מזה.

ולא היו זמני טעינה במריו בNES… אז אני מניח שכל הטררם סביב הSSD זה סתם חדשות ישנות. אתה בכלל לא מבין במה מדובר אם זו הדוגמא שאתה מביא.
אני לא טוען שמדובר במהפיכה, למרות שעם הזמן זה בדיוק מה שיקרה ואנחנו מקבלים פה טעימה ממנה, אבל כן מדובר במשהו שלא היה במשחקים. היו גרסאות של מראות ועשן, שעשו כאילו הם מביאים אותך לעולם אחר, אבל לא באמת כאלו שהביאו אותך לשם. זה בערך ההבדל בין השתקפויות של RT לבין השתקפויות SSR. זה פשוט לא אותו דבר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 פברואר 2022, 12:51

כן, ברור שזה היה עשן ומראות ולא אמיתי אבל זו היתה אחיזת עינים מאוד מרשימה לפחות לא איזה כרונו טריגר שהביא אותך למפה בגודל של תא כלא :) אצל ראצט אני מסכים איתך שזה הפעם מעבר אמיתי ולא אחיזת עינים ולא הקוסם מארץ עוץ ומה שתרצה אבל הגודל של העולם שאתה עובר אליו בראצט לא נראה מרשים בגודל וסקאלה, אז יוצא שDQ6 עם כל הפרימיטיביות שלו מרשים יותר :)

אולי בעתיד אנחנו נראה איך אנחנו עוברים בין ערים בגודל של GTAA5 בשניה וזה יתחיל להרשים ממש, אבל אנחנו לא שם וגם אתה יודע את זה :) אנשים רק מנסים להגיד שהחומרה פה הכוח פה, היכולת לממש את ההבטחות הגדולות פה, אבל לא ראינו אותם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 פברואר 2022, 12:56

אתה לא שיחקת בו, אבל העולמות האלה לא כל כך קטנים כמו שאתה כנראה חושב, והם כן נראים בקטעים האלה מאוד גדולים אז אני לא מבין את התלונה הזו. יש בראצ׳ט הזה עולמות סמי פתוחים ואתה ממש צריך כלי תחבורה ותעופה כדי לטייל בהם מבלי שזה ייקח די הרבה זמן, אתה פשוט טועה לגבי הסקאלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2022, 13:09

Laskin כתב:ושוב - זה בכלל לא אותו דבר, לא אותו "אפקט"... זה אולי קצת מזכיר דרך אחת בשלב אחד שיש בראצ'ט, אבל אין ממש קשר, בTF2 זה אותו שלב בדיוק עם החלפה של טקסטורות וחפצים וכד', בראצ'ט זה קפיצה לעולם אחר לגמרי.

בראצ׳ט זה סתם נקודות מיוחדות שמגיעים אליהם בשלב ולוחצים עליהן שמחליפות בין העולמות. מה שיש בTF2 זה מתקדם משמעותית מבחינת גיימפליי. אבל אני מסכים שגרפית בראצ׳ט זה מרשים פי כמה. אבל גיימפליי? TF2 בהליכה. אתה מחליף שם עולמות באמצע קפיצה בלחיצת כפתור כי באחד יש פלטפורמה ובשני אין, זה אחד השלבים היותר טובים ששחקתי בfps. ובראצ׳אט? בעיקר גימיק.

הssd הוא מהפכה, אבל ראצ׳ט לא יודע להשתמש בו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 166 אורחים