במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 ינואר 2021, 14:36

עד כדי כך? אני מעדיף להתייחס לאלן וויק כאל IP מת כי המחשבה שאין המשך מבאסת אותי עד היום והתגובות של סאם לייק תמיד היו "אולי יום אחד" אבל לא הרבה מעבר.
אולי עכשיו,כשרמדי הכריזה שיש לה סוג של MCU עם המשחקים שלה שאגב,אני תוהה אם הם ישלבו גם את QB בתוכו,אולי המשך ל-AW באמת על השולחן,אבל בהתחשב בהצלחה של קונטרול,נראה לי שהמשך אליו הוא דווקא ההימור הבטוח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2021, 16:59

Uncle Pey'j כתב:עד כדי כך? אני מעדיף להתייחס לאלן וויק כאל IP מת כי המחשבה שאין המשך מבאסת אותי עד היום והתגובות של סאם לייק תמיד היו "אולי יום אחד" אבל לא הרבה מעבר.
אולי עכשיו,כשרמדי הכריזה שיש לה סוג של MCU עם המשחקים שלה שאגב,אני תוהה אם הם ישלבו גם את QB בתוכו,אולי המשך ל-AW באמת על השולחן,אבל בהתחשב בהצלחה של קונטרול,נראה לי שהמשך אליו הוא דווקא ההימור הבטוח.

אממ, תשחק ב-AWE.
ספויילר: הצג
הם די מכריזים על AW2 בסיום שלו :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2021, 20:24

שחקתי בערך שעה במדיום. דבר ראשון הביצועים, הם זוועה. כן, דחפתי את כל ההגדרות למעלה, אבל יש לי 2080RTX והמשחק מתרחש במסדרונות עם מצלמה קבועה סטייל RE. מה זה הדבר הזה? בסצנת פתיחה הגעתי ל15fps! בכל מקרה, הדלקתי DLSS ושמתי אותו בהגדרות הכי נמוכות והמשחק רץ סביבות ה60-80 פריימים ובסצנות מעבר מסויימות יורד כם ל30-40. האיכות תמונה נראת כמו 1440p טבעי, בהגדרות dlss גבוהות זה נראה טוב מ1440p טבעי.

בנתיים המשחק עצמו ממש חמוד. זה משהו בין RE לבין נניח סיביריה או כל משחק הרפתקאות מלפני 20 שנים. מסתובבים בסביבה וזה מרגיש כמו RE קלאסי עם מצלמה קצת יותר דינאמית. אוספים חפצים, משלבים אותם, פותרים איתם חידות וכו׳. האוירה ממש מצויינת וגם הכתיבה סבירה לגמרי. אה, והגרפיקה מפתיעה, אולי היא לא עוצרת נשימה אבל יש שם DOF פשוט מצויין ועוד כמה אפקטים איכותיים מאוד של UE4 שנותנים למשחק לוק כמעט רטליסטי כשהוא עושה זום לחפצים בסביבה.

והקטע הכי טוב? הבנתי שהמשחק 7-10 שעות. סופסוף משחק שלא שואב ממך 70 שעות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 ינואר 2021, 20:30

כל כך מקנא בכם מחכה גם לרשמים של פייג לפחות אם אי אפשר לשחק אז שיהיו רשמים.

רואים שהם ממש השקיעו בעלילה הוכחה שלא רק CDPR הם מפתחים טובים בפולין.... שמעתי שהפאזלים חרא אבל אני שונא פאזלים אז מה איכפת לי כמה שפחות עבודה למוח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2021, 21:19

בנתיים מה שנתקלתי בו מבחינת פאזלים היה פשוט ממש, אבל אני רק בהתחלה, לא שחקתי אפילו שעה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 ינואר 2021, 22:17

סימתי היום את זלדה " לינק מיתעורר" ,או איך שאפשר לתרגם את זה ,כמו שאמרתי בעבר ,עברתי בזמנו את המשחק בgb המקורי
אז לא היו לי מיליון משחקים ,ויכולתי לחרוש המון על משחק בודד
האנגלית שלי לא היתה טובה ,אבל הצלחתי לעבור

עברתי גם את הגרסה המשופרת לgbc בזמנו

את האמת הגרסה של הסוויץ קשה יותר ,למרות שההבנה שלי באנגלית טובה מאוד היום ,וזה מסיבה מאוד פשוטה
גם לgb og וגם לgbc ,הרזולוציה היתה מאוד נמוכה ,זה אפשר
לחרוש על המסכים בהרבה יותר קלות ,כי היה אפשר להבחין בדברים בקלות ,לדוגמה סימון בשלב שאפשר להפעיל פצצה ,דברים כאלו
ברוב הגרסה הזאת זה עדין ברור, אבל יש כמה מקומות שזה לא ברור

חוץ מזה גם שכחתי הרבה מהדברים
בכל מקרה למשחק הזה יש " מס נינתנדו " ,אני חושב שעם היה אוסף
של 3 משחקי הזלדה לgbc ,שזה עוד 2 משחקים די דומים
אחד עם אלמנטים של שינוי בזמן אחד עם אלמנטים של עונות השנה עם אני זוכר נכון ,אני חושב שקאפקום יצרו אותם בשביל נינטנדו בזמנו
אני חושב שעם זאת היתה חבילה כזאת 3 משחקים כאלו ברימיק
ב60 דולר זה היה מאוד משתלם

אבל 60 דולר למשחק gb og במקור שעבר שיפור לgbc
והרימיק הוא מהgbc ,אני חושב שהמחיר מוגזם
מאוד כיף לשחק במשחק ,אבל גם עם היה רימיק ללינק לעבר
אני חושב ש60 דולר זה מוגזם
בקיצור המשחק עדין טוב ,נהנתי מימנו ,אבל אין הרבה בשר ל60 דולר

בכל מקרה התחלתי את ני נו קוני הראשון גרסת הסוויץ
בהתחלה היה הרבה סירטוני מעבר והסברים על המשחק
הסיפור מזכיר סיפורים מאנגליה דוגמת נרניה וארי פוטר
וכאלו סיפורים וגם העיצוב הגרפי והדיבוב האנגלי
אבל המשחקיות זה jrpg

יש אפשרות לדיבוב יפני

הגרפיקה מצוירת וגם יותר מזכירה לי אנימציה מאנגליה
בניגוד לאנימה יפנית
למרות שלא בדקתי אני מעריך שהמשחק פותח ביפן אבל בהשפעה מאנגליה
,מנחש שמפתחת יפנית החליטה ללכת לכיוון הזה ,בינתים בערך שעה וחצי ,המשחק זורם טוב ,עם ההכרה של הדמות הראשית
מה מניע אותה ומה המשימה הראשית ,וגם המכניקות ההתחליות של המשחק

זה גם לא מסוג הrpg ,שגורם לשחקנים לחשוב " מה עושים עכשיו ? "
לפחות בהתחלה תמיד היה ברור מה לעשות
אין לי בעיה עם משחקים של " מה לעשות עכשיו ? " ,כל עוד זה בנוי טוב
לדוגמה משחקי מטרווניה שחלק מהעולם נעול עם אין כלים מתאימים
אבל אני שונא שמשחק פתוח ,תוקע את ה" מה לעשות עכשיו "
ושהגעתי לעולם שני נו קוני שיש כבר אויבים ,עדין היה ברור בדיוק להן ללכת ,ואני מקווה שזה ימשיך ככה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 ינואר 2021, 22:33

kririn כתב:סימתי היום את זלדה " לינק מיתעורר" ,או איך שאפשר לתרגם את זה ,כמו שאמרתי בעבר ,עברתי בזמנו את המשחק בgb המקורי
אז לא היו לי מיליון משחקים ,ויכולתי לחרוש המון על משחק בודד
האנגלית שלי לא היתה טובה ,אבל הצלחתי לעבור

עברתי גם את הגרסה המשופרת לgbc בזמנו

את האמת הגרסה של הסוויץ קשה יותר ,למרות שההבנה שלי באנגלית טובה מאוד היום ,וזה מסיבה מאוד פשוטה
גם לgb og וגם לgbc ,הרזולוציה היתה מאוד נמוכה ,זה אפשר
לחרוש על המסכים בהרבה יותר קלות ,כי היה אפשר להבחין בדברים בקלות ,לדוגמה סימון בשלב שאפשר להפעיל פצצה ,דברים כאלו
ברוב הגרסה הזאת זה עדין ברור, אבל יש כמה מקומות שזה לא ברור

חוץ מזה גם שכחתי הרבה מהדברים
בכל מקרה למשחק הזה יש " מס נינתנדו " ,אני חושב שעם היה אוסף
של 3 משחקי הזלדה לgbc ,שזה עוד 2 משחקים די דומים
אחד עם אלמנטים של שינוי בזמן אחד עם אלמנטים של עונות השנה עם אני זוכר נכון ,אני חושב שקאפקום יצרו אותם בשביל נינטנדו בזמנו
אני חושב שעם זאת היתה חבילה כזאת 3 משחקים כאלו ברימיק
ב60 דולר זה היה מאוד משתלם

אבל 60 דולר למשחק gb og במקור שעבר שיפור לgbc
והרימיק הוא מהgbc ,אני חושב שהמחיר מוגזם
מאוד כיף לשחק במשחק ,אבל גם עם היה רימיק ללינק לעבר
אני חושב ש60 דולר זה מוגזם
בקיצור המשחק עדין טוב ,נהנתי מימנו ,אבל אין הרבה בשר ל60 דולר

בכל מקרה התחלתי את ני נו קוני הראשון גרסת הסוויץ
בהתחלה היה הרבה סירטוני מעבר והסברים על המשחק
הסיפור מזכיר סיפורים מאנגליה דוגמת נרניה וארי פוטר
וכאלו סיפורים וגם העיצוב הגרפי והדיבוב האנגלי
אבל המשחקיות זה jrpg

יש אפשרות לדיבוב יפני

הגרפיקה מצוירת וגם יותר מזכירה לי אנימציה מאנגליה
בניגוד לאנימה יפנית
למרות שלא בדקתי אני מעריך שהמשחק פותח ביפן אבל בהשפעה מאנגליה
,מנחש שמפתחת יפנית החליטה ללכת לכיוון הזה ,בינתים בערך שעה וחצי ,המשחק זורם טוב ,עם ההכרה של הדמות הראשית
מה מניע אותה ומה המשימה הראשית ,וגם המכניקות ההתחליות של המשחק

זה גם לא מסוג הrpg ,שגורם לשחקנים לחשוב " מה עושים עכשיו ? "
לפחות בהתחלה תמיד היה ברור מה לעשות
אין לי בעיה עם משחקים של " מה לעשות עכשיו ? " ,כל עוד זה בנוי טוב
לדוגמה משחקי מטרווניה שחלק מהעולם נעול עם אין כלים מתאימים
אבל אני שונא שמשחק פתוח ,תוקע את ה" מה לעשות עכשיו "
ושהגעתי לעולם שני נו קוני שיש כבר אויבים ,עדין היה ברור בדיוק להן ללכת ,ואני מקווה שזה ימשיך ככה

זה ימשיך להיות קל :) בני נו קוני כמו שבטח כבר ראית יש לך כוכב במפה שמראה לך לאן אתה צריך ללכת.

זה משחק עם המון המון קסם ויזואלי אבל מערכת הקרב לא הכי הכי לדעתי.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 30 ינואר 2021, 22:56

כן ראיתי ,אני שמח שאתה אומר לי שהכוכב יהיה כל המשחק
יש לי חשק למשהו קליל כזה

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 30 ינואר 2021, 23:15

DrKeo כתב:שחקתי בערך שעה במדיום. דבר ראשון הביצועים, הם זוועה. כן, דחפתי את כל ההגדרות למעלה, אבל יש לי 2080RTX והמשחק מתרחש במסדרונות עם מצלמה קבועה סטייל RE. מה זה הדבר הזה? בסצנת פתיחה הגעתי ל15fps! בכל מקרה, הדלקתי DLSS ושמתי אותו בהגדרות הכי נמוכות והמשחק רץ סביבות ה60-80 פריימים ובסצנות מעבר מסויימות יורד כם ל30-40. האיכות תמונה נראת כמו 1440p טבעי, בהגדרות dlss גבוהות זה נראה טוב מ1440p טבעי.

בנתיים המשחק עצמו ממש חמוד. זה משהו בין RE לבין נניח סיביריה או כל משחק הרפתקאות מלפני 20 שנים. מסתובבים בסביבה וזה מרגיש כמו RE קלאסי עם מצלמה קצת יותר דינאמית. אוספים חפצים, משלבים אותם, פותרים איתם חידות וכו׳. האוירה ממש מצויינת וגם הכתיבה סבירה לגמרי. אה, והגרפיקה מפתיעה, אולי היא לא עוצרת נשימה אבל יש שם DOF פשוט מצויין ועוד כמה אפקטים איכותיים מאוד של UE4 שנותנים למשחק לוק כמעט רטליסטי כשהוא עושה זום לחפצים בסביבה.

והקטע הכי טוב? הבנתי שהמשחק 7-10 שעות. סופסוף משחק שלא שואב ממך 70 שעות.

הביצועים בהחלט זוועה,ממש אבל,אני מצליח לנעול ל-30fps על הגדרות מקסימליות מינוס RT,אבל יש hitching מטורף שלא נעלם גם כשאני מנמיך הגדרות ואני עוד משחק את המשחק על SSD Nvnme שזה משהו שאני ממש לא עושה בדרך כלל.
כל השאר דווקא די סבבה,זה בפירוש לא משחק AAA,ואני בהחלט שמח שיש לי גיימפאס כי לרכוש אותו במחיר מלא היה כנראה קצת מבאס אותי,אבל סך הכל,די מהנה,אני מאוד אוהב חקירה סביבתית וללמוד את העולם דרכה ויש כאן מזה בשפע. מה שאני ממש לא אוהב,זה דמויות שמדברות לעצמן,וגם את זה יש כאן בשפע :(

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 31 ינואר 2021, 10:17

לא המשכתי עדיין ל2077, וכן עשיתי את מהדברים היותר נחמדים בACV.

החיפוש אחר אקסקאליבר והקשת הנורדית
בACV הם כללו כבר מתחילת המשחק את אחד הנשקים החזקים בתור קווסט שרובו "מוסתר" כאיסטר אגג. וזאת החרב אקסקאליבר, שגם הוגדרה כסוג של נשק עתידני ובעצם שייכת ל"צבילזציה הראשונה" (אבל לא כמו תפוח גן העדן וכדומה). להשיג את החרב למעשה מורכב מכמה דברים. להשיג 11 "טאבלטים" ואז למצוא את מקום החרב (ולהשתמש בהם). 11 הטאבלטים נמצאים בשני אפשרויות. 8 הם מערכות גדולות המורכבות מקטעי פארקור וחידות, ו-3 הם נמצאים על זילוטים - חיילים של האורדר. ה3 שנמצאים על החיילים של האורדר הם בין החיילים החזקים של האורדר, ככה שרק סביבות רמה 300 ניתן לחסל אותם (לפחות אחד רמה 340, וזאת רמה גבוהה להם). המערות עצמן מסומנות על המפה והן חלק מהקווסטים המשניים של המשחק, כלומר מובנות פנימה כבר מההתחלה. החידות במערות עצמן לא קשות מדי כמובן, אבל המערכות ממש גדולות ויש לא מעט דרך לעבור בהן, ולקח לי כמה פעמים להבין בכלל שצריך להכנס עמוק פנימה - כי הסימון על המפה הוא רק לפתח ולא בפנים וזה סימון מבלבל לאן ללכת אחרי שאתה נכנס. חלק מהמערות היו ממש מאתגרות (בטח עם המערכת עדיין לא מושלמת של קפיצות בAC). מה שכן, כן פתירה של מערכה ומציאת טאבלט מעלה אותך רמה (נקודת סקיל) ככה שאלו 8 רמות, שזה נחמד.
לאחר שמוצאים את כל הטאבלטים, צריך ללכת למקום המערה הראשית באיזור עם הרמה הכי גבוהה (340) מה שאומר שגם פה צריך להיות ברמה גבוהה כדי למצוא את החרב. (יש גם כמה דובים ששומרים על המערה, דובים ברמה גבוהה, זה לא נחמד אם אתה לא חזק). גם פה המערה מאוד גדולה וארוכה, ופה אתה נחשף קצת למבנה מה "צבילזציה הראשונה". באמצע שלה יש את החרב - וכמובן לפי האגדה היא תקועה באבן... רק אחרי שמכניסים את כל הטאבלטים למקומות המתאימים, אז בעצם האפשרות להוציא אותה נפתחת.

אבל החלק המעניין שלמדתי רק מהאינטרנט הוא קווסט ההמשך שכולו היה מוסתר.
להשיג את הקשת הנורדית

על מנת להשיג את הקשת הנורדית, חייבים להשיג קודם את החרב. את נקודות הציון של הקשת יוביסופט פרסמו בצורה מוסתרת כקואורדינטות על הקופסה של גרסת האספנים. כשהולכים לשם, מתברר שמדובר באגם, בצורה של סינגפור, שהוא המקום של אחד מאולפני יוביסופט בפיתוח את המשחק, ובמיקום של האולפנים יש אי קטן, ועליו יש תל אבנים (שבד"כ מקבלים ממנו את העופרת לשדרוג נשקים). צריך לשבור עם החרב את האבנים כדי לקבל את הקשת.
אבל לא סתם - זה חייב להיעשות בדיוק בשקיעה. (הייתי צריך לחכות יום שלם שם בדיג כדי להצליח לעשות את זה)

בכל מקרה - החלק הראשון להשיג את החרב היה חביב ביותר יחסית לקווסט צדדי היא המערות היו מספיק מעניינות לפתור אותן וכל אחת הייתה עם "סיפור" שונה בחלק שלה, עם פתקים שהיו "רמז" לאיך לגשת למערה. זה לקח לי איזה 3 שעות לסיים את הכל.
תמונה

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 01 פברואר 2021, 20:00

אז סיימתי את שתי ההרחבות של קונטרול.
משחק מעולה ושתיהן עושות כבוד למשחק המלא, גם אם תוכננו בצורה "מעגלית" שחוזרת על עצמה קצת יותר מדי לטעמי.
דווקא אהבתי יותר את Foundation מאשר את AWE, אולי כי לא שיחקתי באמת במשחק המדובר.
לא שלא נהניתי, עשו עבודה מצויינת בהשלמת פערים למי שלא מכיר את הסיפור.

בקיצור, יופי של משחק, מחכה כבר לבא בסדרה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 פברואר 2021, 20:29

Shlomix כתב:אז סיימתי את שתי ההרחבות של קונטרול.
משחק מעולה ושתיהן עושות כבוד למשחק המלא, גם אם תוכננו בצורה "מעגלית" שחוזרת על עצמה קצת יותר מדי לטעמי.
דווקא אהבתי יותר את Foundation מאשר את AWE, אולי כי לא שיחקתי באמת במשחק המדובר.
לא שלא נהניתי, עשו עבודה מצויינת בהשלמת פערים למי שלא מכיר את הסיפור.

בקיצור, יופי של משחק, מחכה כבר לבא בסדרה.

ומה המסקנה שלך מ-AWE, הסקת ממנו כמוני שהמשחק הבא שלהם הוא AW2?

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 01 פברואר 2021, 23:23

לא בטוח שמיד המשחק הבא, אבל בטוח שיהיה המשך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 01 פברואר 2021, 23:41

לא יודע, הם אומרים שם a few years in the future.. לי נשמע כמו משהו שכבר בפיתוח.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 פברואר 2021, 00:38

DrKeo כתב:לא יודע, הם אומרים שם a few years in the future.. לי נשמע כמו משהו שכבר בפיתוח.

נדב הם אמרו שהמשחק הבא שלהם יהיה משחק שמתרחש בייקום המאוחד הזה של קונטרול וAW לדעתי, זה משחק חדש שלקונטרול וAW יש בהם חלק משמעותי בקטע של הופעות אורח :)
.
אבל אני מסכים שAW2 יקרה מתישהו. לדעתי זה רק עניין של זמן, כי אחרת מה האינטרס לייקום משותף? מה האינטרס לדאוג שהIP של AW יהיה של רמדי אם הם לא מתכוונים לעשות איתו כלום? :)

לגמרי שאלה של "מתי" לדעתי ולא שאלה של "אם " :)
https://www.pcinvasion.com/new-game-rem ... -universe/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 פברואר 2021, 02:26

המשחק הבא שלהם לדעתי מתרחש ב-bright falls, אם זה AW2 או קונטרול 2 שמתבסס ברובו על AW, אני לא יודע.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 פברואר 2021, 14:40

טוב,המדיום לא מספיק תפס אותי כדי להמשיך הלאה,לפחות לא בינתיים אז החלטתי שהגיע הזמן לסגור את החור בהשכלה עם קונטרול ואני הולך לשחק בו אבל יש התלבטות:
האם לחכות מה שאני מעריך שיהיה חודש+- עד הפס5 (אלמ יצרו איתי קשר להודיע שהם יקבלו מלאי בסוף החודש/תחילת מרץ ואני רשום אצלם בהזמנה מוקדמת מנובמבר) ולשחק שם,או ללכת על גרסאת הפיסי שמותקנת אצלי המון זמן ולשחק בו על 30 נעול בהגדרות מקסימליות,אבל בלי RT,שממה שאני מבין,המשחק פשוט לא שלם בלעדיו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 פברואר 2021, 15:14

אני לא הייתי מוותר על RT... אבל אפשר גם לשלב בקטעי האקשן לשים על 60 פריימים ובחקירה 30 עם RT, שזה לדעתי הכי מושלם.
השאלה היא אם לדעתכם (מי שכבר סיים אותו) זה יעבוד...? או שיש הרבה קטעי חקירה + אקשן ביחד?
התחושה שלי מהטריילרים היא שיש "ארינות" רבות ובין לבין - קטעי חקירה ארוכים, כך שברגע שאתה נכנס לארינה אתה מחזיר ל-60 פריימים, כי גם ככה בזמן אקשן מהיר אתה לא ממש תשים לב לזה, וכשאתה מסיים את הקרב - מחזיר ל-30+RT.
אבל האם זה באמת "מופרד" ככה לאורך כל המשחק?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 פברואר 2021, 15:17

אני שייך לזן נדיר ש-60fps לא ממש עושה לו את זה, כלומר ,זה סבבה אם יש ,אבל אני לא רודף אחרי זה, הגדרות גרפיות הרבה יותר חשובות לי ואני מודה שהייתה לי תחושת גועל קלה כשראיתי באילו הגדרות קונטרול רץ על הפס5 ולכן אני שוקל ברצינות לשחק פשוט על הפיסי בלי RT :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 02 פברואר 2021, 15:22

גם אני כמוך פייג' מעדיף הגדרות על פני fps. שיחקתי את קונטרול על rtx 2060 ופחות או יותר הייתי צריך לעשות את הבחירה בין הגדרות מקסימליות ו~45 fps לבין הגדרות בינוניות, RT ו30fps (הגדרות קצת גבוהות משל הps5, כי שיחקתי אותו ב1080p ועוד לפני היישום של DLSS 2.0).
תוך שעה בערך הבנתי שאין כל כך שאלה, RT באופן חד משמעי. זה גם אפקט 'חדש' שירשים אותך גם במודע וגם בלא מודע הרבה יותר לאורך המשחק, וזה גם משחק שכאילו נבנה כולו בשביל האפקט הזה.
לך על הps5.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 02 פברואר 2021, 15:23

גם לי 60 פריימים לא ממש הכרחי ואני מעדיף הגדרות גבוהות יותר תמיד... למעט משחקי מירוצים ומשחקי אקשן מאוד מהירים, וקונטרול נכנס לקטגוריה ממה שראיתי.
גם בFPS זה יכול קצת להיות לא נעים בעין...

בכל אופן עבורי RT הרבה יותר משמעותי (לפחות במשחק הזה) מאשר עוד קצת פירוט פה ושם, כי זה ממש משנה את איך שהמשחק נראה, וחדרים מסויימים בטח נראים פשוט עולם אחר בלי RT, מה שלא נכון בהכרח אפילו לדברים כמו איכות הצל שאני מאוד רגיש לזה או אפקטים אחרים שהורידו שם לLOW.
RT זה פשוט עולם אחר, אני רואה את עצמי שעות משחק ומחפש את ההשתקפות שלי ברגלי הברזל של כסא וכד' :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 02 פברואר 2021, 16:00

Uncle Pey'j כתב:טוב,המדיום לא מספיק תפס אותי כדי להמשיך הלאה,לפחות לא בינתיים אז החלטתי שהגיע הזמן לסגור את החור בהשכלה עם קונטרול ואני הולך לשחק בו אבל יש התלבטות:
האם לחכות מה שאני מעריך שיהיה חודש+- עד הפס5 (אלמ יצרו איתי קשר להודיע שהם יקבלו מלאי בסוף החודש/תחילת מרץ ואני רשום אצלם בהזמנה מוקדמת מנובמבר) ולשחק שם,או ללכת על גרסאת הפיסי שמותקנת אצלי המון זמן ולשחק בו על 30 נעול בהגדרות מקסימליות,אבל בלי RT,שממה שאני מבין,המשחק פשוט לא שלם בלעדיו.

WHAT? אני רשום במחסני חשמל מספטמבר :(

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 02 פברואר 2021, 16:06

כן,גם אני הופתעתי, חבר אמר לי שיצרו איתו קשר ולא האמנתי אז התקשרתי אליהם וביקשתי שיחזרו אלי ואכן אתמול עדכנו אותי :)
יותר מזה,מסתבר שאנשים שעשו הזמנה מוקדמת בסוף אוקטובר קיבלו את הקונסולות לפני כמה ימים והחבר'ה של נובמבר הבאים בתור אצלם.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 06 פברואר 2021, 18:45

טוב אז באווירה שהייתה פה לאחרונה אמרתי לעצמי שאתחיל היום את הDLC של קונטרול (ויתרתי סופית על להשלים את AW לפני כן).
שיחקתי בו לאחרונה כמובן בתקופת ההשקה, כשסיימתי אותו, אז החלטתי לעשות איזו חצי שעה של התרעננות במכניקות והוייב שלו דרך NG לפני שאצלול שוב לlate game.
ו... בלי לשים לב מצאתי את עצמי כמה שעות אחרי כבר באמצע קומת המחקר :).
איזה משחק אדיר זה. מה שמצחיק זה שנשאבתי שוב פעם גם לקרוא את כל המסמכים ולחפש בכל פינה איזה סרטון של ד"ר דרלינג, למרות שלא תכננתי על זה בכלל כריצה אמיתית נוספת, סתם רענון קצר לפני הכניסה לDLC.

נו טוב, כנראה שנשאבתי חזק מדי כדי לצאת עכשיו. והאמת? אל תתפסו אותי במילה אבל הרבה זמן לא נהנתי ככה ממשחק, אולי מאז... אמצע 2019? :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 פברואר 2021, 20:26

אתה באמת לא צריך את AW, כל מה שאתה צריך לדעת על AW עובר במסמכים ובהקלטות שתמצא.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 31 אורחים