במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Laskin » 19 פברואר 2021, 18:59

swiss-the-engine כתב:פקטוריו כיף ממש! משהו בגרפיקה מזכיר לי קצת משחקי טייקון. הגעתי בדמו לשלב אחרי שאתה משיג את האוטו. כיף!

הוא הראה מדליק אבל לפני כמה ימים ראיתי שיש משחק דייסון משהו, שהוא ממש מזכיר אותו רק נראה הרבה הרבה יותר מגניב עם עולמות שאפשר לעבור ביניהם כמו מריו גלקסי... אתה יודע על מה אני מדבר?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 19 פברואר 2021, 20:10

לא מכיר. כשהורדתי את פקטוריו ראיתי מודעה לדייסון הזה. אבל עזוב אותך יש דמו וזה חינם והוא לפנים! אני ממליץ בחום לנסות בכל אופן.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 פברואר 2021, 20:55

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 פברואר 2021, 19:30

סיימתי את ההרחבה הראשונה של קונטרול ויש לי גם כבר כשעתיים בהרחבה השנייה.
סך הכל אני חושב שהם עושים עבודה מספיק טובה בהפרדה שלהן מהקמפיין הראשי, בייחוד ההרחבה השנייה בינתיים ששמה דגש גדול יותר על אלמנטים של אימה 'קלאסית' (בדיוק סיימתי את המפגש הראשון עם מה שמסתמן כבוס של ההרחבה הזו, וזה משהו שלא היה כמוהו במשחק הראשי).

אם אשפוט בינתיים רק את ההרחבה הראשונה שסיימתי אני חושב שהיא בהחלט טובה, גם אם לא מושלמת.
הסיפור עצמו שלה בסוף לא מאוד מעניין, ויותר משזו הרחבת העולם והסיפור זה בעיקר מרגיש כמו שאריות של הסיפור הראשי, ופילר שמכין את הקרקע לקראת הסיקוול.
דווקא הגיימפלי שכביכול נמאס עלי בסוף המשחק היה מצוין, עיצוב הקומה הזו היה נהדר ומרענן גם ויזואלית וגם כשלב, והאויבים החדשים לא מהפכניים אבל בהחלט מהנים יותר מעוד אויב עם רובה שעומד במקום.
אי אפשר להגיד שלא נהנתי אבל גם לא חזרה התחושה שהקמפיין הראשי נותן ככל שמתקרבים לחשיפת המסתורין. בסוף כבחיבלת הרחבה שמספרת סיפור עצמאי הוא היה לא מספיק מעניין או מפותח, אבל עדיין זמן טוב.

אמשיך בשנייה שבהחלט קצת יותר מעניינת מבחינת הגודל של הסיפור שהיא מתחילה לפרוס, גם אם אני מעט פחות אוהב את אימת ה"מפלצות בחושך" הקצת זולה לעומת האווירה הקריפית והאימה הקוסמית המצוינת של הקמפיין הראשי.
בכל מקרה זה לפחות מרענן, ואין ספק שאני נהנה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 פברואר 2021, 19:53

Stick כתב:סיימתי את ההרחבה הראשונה של קונטרול ויש לי גם כבר כשעתיים בהרחבה השנייה.
סך הכל אני חושב שהם עושים עבודה מספיק טובה בהפרדה שלהן מהקמפיין הראשי, בייחוד ההרחבה השנייה בינתיים ששמה דגש גדול יותר על אלמנטים של אימה 'קלאסית' (בדיוק סיימתי את המפגש הראשון עם מה שמסתמן כבוס של ההרחבה הזו, וזה משהו שלא היה כמוהו במשחק הראשי).

אם אשפוט בינתיים רק את ההרחבה הראשונה שסיימתי אני חושב שהיא בהחלט טובה, גם אם לא מושלמת.
הסיפור עצמו שלה בסוף לא מאוד מעניין, ויותר משזו הרחבת העולם והסיפור זה בעיקר מרגיש כמו שאריות של הסיפור הראשי, ופילר שמכין את הקרקע לקראת הסיקוול.
דווקא הגיימפלי שכביכול נמאס עלי בסוף המשחק היה מצוין, עיצוב הקומה הזו היה נהדר ומרענן גם ויזואלית וגם כשלב, והאויבים החדשים לא מהפכניים אבל בהחלט מהנים יותר מעוד אויב עם רובה שעומד במקום.
אי אפשר להגיד שלא נהנתי אבל גם לא חזרה התחושה שהקמפיין הראשי נותן ככל שמתקרבים לחשיפת המסתורין. בסוף כבחיבלת הרחבה שמספרת סיפור עצמאי הוא היה לא מספיק מעניין או מפותח, אבל עדיין זמן טוב.

אמשיך בשנייה שבהחלט קצת יותר מעניינת מבחינת הגודל של הסיפור שהיא מתחילה לפרוס, גם אם אני מעט פחות אוהב את אימת ה"מפלצות בחושך" הקצת זולה לעומת האווירה הקריפית והאימה הקוסמית המצוינת של הקמפיין הראשי.
בכל מקרה זה לפחות מרענן, ואין ספק שאני נהנה.

ההרחבה השניה מנסה להכניס קצת AW למשחק. זה אומר אור וחושך, זה אומר אלמנטים של אימה וזה אומר יצורים מפלצתיים :)
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 פברואר 2021, 20:34

בסדר, זה פחות מעניין לטעמי האישי כקונספט :).
נראה כמובן, ובכל מקרה אני פשוט מת על המשחק הזה אז כל מילת ביקורת שיש לי עליו היא ביחס לרמה הגבוהה של שאר האלמנטים בו. וזה גם לא שזה שינוי קיצוני שהופך את המשחק על הראש ללא זכר, בסך הכל מאוד מאוד אהבתי את הוייב והאווירה של המשחק, והם בבירור מכוונים כאן לוייב קצת אחר וקצת יותר אימתי במובן הקלאסי של המילה.
אישית אני פחות מתחבר לאווירה הזו, אבל כל עוד המשחק עדיין מצוין אני אמשיך. וכמובן שזה המצב.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 22 פברואר 2021, 18:07

טוב די,שברתם אותי עם כל הדיבורי קונטרול האלה,התחלתי את המשחק על ה-XSX :)
אני ממש בהתחלה כרגע
ספויילר: הצג
בדרך למחלקת תקשורת לענות לטלפון בתא המלחיץ הזה
ואומנם האקשן די פשטני כרגע,בעיקר meeple פשוט וכמה יריות,אבל ראיתי מספיק מדיה מהמשחק כדי לדעת שזה הולך להשתפר משמעותית,אני רק מקווה שזה יקרה מהר.
אני מאוד מתעכב על חקירה סביבתית,אוסף כל קולקטיבל שאני מוצא ובונה לעצמי תמונה על ה-lore תוך כדי,בינתיים זה תפס אותי. אגב קיאו,מצאתי כבר איסטר אג אחד ל-AW
ה-memo הקטן הזה שהם בדרך לחקירה של תקרית ב-sherman ranch,אם אני זוכר נכון

בקיצור,אני אתקדם עוד ואשתף רשמים.

אגב,ה-RT חביב והכל,אבל הרבה יותר התרשמתי מההרס הסביבתי,והמשחק נראה די אחלה,אבל בהחלט אפשר לראות איפה רמדי התפשרה כדי לאפשר RT.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 22 פברואר 2021, 18:31

לא ראיתי באמת איך המשחק נראה על הקונסולות, אבל על הPC ההשתקפויות RT פוצצו לי את המוח ב2019. אני קצת מתבייש לחשוב על כמה זמן העברתי אז בפשוט להתלהב מכל עצם שמחזיר השתקפות, ואיך הכל מדויק פיזקלית (לעין לפחות) על משטחים מכל הסוגים, מכל הצורות, עומק וכו'. אני חושב שב2019 הסתכלתי בהשתקפות וראיתי את ג'סי פיידן יותר מאשר הסתכלתי בהשתקפות וראיתי את עצמי במציאות :).

גם בריצה הנוכחית זה אפקט מאוד מרשים, אבל כבר העברתי פחות זמן בלהביט על זה. מצד שני אני לא באמת יודע להגיד אם זה הזמן שעבר או פשוט קצת כמו הייפ ששקע כמו כל משחק שמשחקים באיחור... גם לRT יש הייפ, כנראה.
בכל מקרה כן, גם הסביבה ההריסה מגניבה, יש בהרחבה השנייה איזו מכונת ארקייד שמובילה אותך למשימות horde כאלו של בערך 10 דקות קרב רציף באותו החדר, ועדיין כיף להסתכל על הכל מלמעלה בסוף הקרב ולראות שאשכרה כל הזירה הרוסה ומפורקת :).

לגבי החקירה, זו בעיניי הדרך לשחק את המשחק הזה. זה באמת הכוח שלו, מערכת הקרב אכן תשתפר בשעתיים הקרובות כשתפתח עוד יכולות אבל אז תתחיל להיות רפטטיטיבית לאט לאט. החקירה, הlore, ההומור הציני שנמצא בפינות, ובכלל כל העולם הזה - הוא ההייליט. תגיד לי שלא חקרת את הבניין - אגיד לך שלא שיחקנו באותו המשחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2021, 02:34

״אני עייף מדי לGOW, נשחק טיפה פיפא לפני השינה״ הוא אמר לפני סאשן באורך שעתיים של GOW. המשחק הזה באמת מדהים ויזואלית, ה60fps ממש מחמיא לו וה-HDR נראה מעולה. אני עדין לא בטוח שאני מתחבר למערכת קרב, נתן לה קצת זמן אבל לפחות בהתחלה היא מרגישה קצת פשטנית.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 פברואר 2021, 07:33

אחת הבעיות של המשחק היא שהמערכת קרב נפתחת רק שעות קדימה.
אני לא חושב שמערכת הקרב שלו גם בסוף היא איזה טופ של התעשייה או נקודת כוח של המשחק, יש נקודות כוח אחרות, אבל היא כן משתפרת וסבבה סך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 פברואר 2021, 08:50

אני רק מקווה שבגלל שהיה מאוחר לא שיחקת על ווליום נמוך אלא שמת אזניות :) יש שם קטעים, גם יחסית מוקדם מאוד, שחובה ווליום גבוה, כזה שמרעיד את החדר, או את המח שלך אם אתה עם אזניות...

וכן, בערך ב-4 שעות הראשונות יש לך מעט מאוד התקפות שונות, זה נפתח יותר ויותר ובשלב מסויים זה הופך להיות מאוד מגוון, אל תדאג.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 פברואר 2021, 09:08

אגב, על איזו רמה אתה משחק?
אני חושב שעקרונית לרוב אורכו המשחק עובד הכי טוב על hard, אבל השעות הראשונות עם המערכת המוגבלת בהחלט קצת מציקות ברמה הזו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 פברואר 2021, 09:29

כן, על Hard גם האויבים הפשוטים ביותר צריכים קצת יותר מדי מכות כדי למות בהתחלה, וכשאין גיוון בהתקפות והתרגילים השונים של הדמות שלך - זה נהיה רפטטיבי ופחות מהנה, הייתי מתחיל עם הרמה הרגילה ומעלה בהמשך, נגיד אחרי 6-10 שעות בערך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2021, 09:34

אני מרגיש שאני לוחץ רנדומאלית על R2 ו-R1 כרגע וכל מה שבאמת משנה הוא תזמון הגלגול והפרי, זה מרגיש דליל במיוחד כרגע. הצלחתי כבר לפתוח סקיל אחד (לחיצה ארוכה על R2 למכה חזקה יותר) אבל אני עדין רק ממש בהתחלה, בדיוק עזבתי את הבית לתחילת המסע כך שטוב לשמוע שזה יפתח קצת עוד שעתיים. אני משחק ברמה השלישית מארבע, לזה אתה קורה ״hard״? האמת שזה קצת מתסכל כרגע כי אני מרגיש שאני מפסיד קרבות מ״שעמום״. האוייבים הם ספוגי כדורים ויש לי מהלך וחצי אז אני מוצא את עצמי מנסה לגוון ומת כתוצאה מזה.

אגב, בצד הטכני, הHDR נראה נהדר (זה היה חכם לוותר על הדקות של הטלביזיה בשביל תאורה אחורית) וה-eARC עובד בלי דליי, לפחות לא כזה שאני מרגיש. אז יצא לי win win. ולאסקין, אני משחק עם סראונד, כמו שאלוהים התכוון. כשלך האוזניים רטטו, אצלי הבית רטט :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 פברואר 2021, 09:52

הכי טוב סראונד, חכה עוד לא הרבה זמן, יהיה קטע שהשכנים יתקשרו לשאול מה העניינים בבית שלך :)

וכן, לדעתי תוריד רמה אחת כדי שתוכל אולי לעבור את השעות הראשונות יותר מהר, ומבלי למרוח זמן, אתה תהנה יותר, תרגיש יותר כמו ״אל״ כמו שאמורים להרגיש במשחק הזה בעיניי וגם תהיה לך יותר תחושת ״הרפתקה״ כתוצאה מזה.
מצד שני אולי קצת תאבד תחושת תזמון לאויבים האלה בכל הקשור להגנה בזמן הנכון, שזה ממש חשוב.
אז רגע, עברת את הבוס הראשון בעצם?

אגב, היכולת הזו שקיבלת עם המכה החזקה ש״נטענת״ - זה סוגשל מהלך ״פיניש״ אלטרנטיבי, תשתמש בו הרבה לפני שהאויב שלך מת, אלו האנימציות היותר מספקות במשחק :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 פברואר 2021, 10:17

DrKeo כתב:אני מרגיש שאני לוחץ רנדומאלית על R2 ו-R1 כרגע וכל מה שבאמת משנה הוא תזמון הגלגול והפרי, זה מרגיש דליל במיוחד כרגע. הצלחתי כבר לפתוח סקיל אחד (לחיצה ארוכה על R2 למכה חזקה יותר) אבל אני עדין רק ממש בהתחלה, בדיוק עזבתי את הבית לתחילת המסע כך שטוב לשמוע שזה יפתח קצת עוד שעתיים. אני משחק ברמה השלישית מארבע, לזה אתה קורה ״hard״? האמת שזה קצת מתסכל כרגע כי אני מרגיש שאני מפסיד קרבות מ״שעמום״. האוייבים הם ספוגי כדורים ויש לי מהלך וחצי אז אני מוצא את עצמי מנסה לגוון ומת כתוצאה מזה.

בדיוק. זו בעיה אמיתית של המשחק, שאמנם משתפרת בהמשך ואתה כנראה לא תזכור אותה בסופו - מערכת הקרב באמת אחלה בהמשך, אבל זו איזו בעיה מהותית בעיצוב של רמת הקושי מול המערכת הזו. זה לא שהאויבים האלו הופכים קשים, פשוט שזה באמת די משעמם.
בכל מקרה מערכת הקרב כן תהפוך 'חיובית' בהמשך, אבל אל תצפה לרמת עומק של ניהו או רמת ליטוש של סקירו. יש למשחק גם עוד כמה מגרעות שאני מניח שנדבר עליהן כשתחווה את זה, אבל לא קשה להתמקד בעיקר - 95% מהדברים שהמשחק הזה עושה, והוא עושה אותם מדהים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2021, 10:42

הפסקתי לשחק אתמול אחרי
הקרב עם ה"זר" שבא אלי הביתה ושברנו את כל ההר שאני ואטריוס גרים עליו
. אז כן, ממש אחרי שמסיימים את האזור התחילי ויוצאים לדרך. ובנתיים המשחק הזה לגמרי עומד בציפיות שלי, אולי חוץ מאשר מערכת הקרב אבל אותם אומרים שזה משתפר אז נשמור את השיפוט שלה בצד כרגע. אני אדבוק ברמה השלישית, מתתי יותר מדי באזור הראשון אבל אם זה משתפר כבר בשעה הרביעית, אני די קרוב לשם אז אני מוכן לסובל עוד קצת ספוגי כדורים עד אז.

כשחושבים על זה, זה המשחק וידאו הראשון שאני משחק ב-HDR. זה באמת נראה נהדר ואפילו אין לי OLED.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 פברואר 2021, 10:44

אני מהמבאסים שיגידו שזה כמעט ולא משתפר אבל חוץ מזה המשחק ככ מעולה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2021, 10:49

אני לא רואה מצב שזה לא משתפר כי כרגע התלונה העקרית שלי היא שאין לי בכל MOVE SET. כלומר, אולי הקרב לעולם לא באמת מתרומם אבל רק תן לי MOVE SET סביר וכבר המצב הרבה יותר טוב.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 פברואר 2021, 10:56

אה במובן הזה זה משתפר ברור התכוונתי יותר שמערכת הקרב לא כייפית כמו הקודמים והפאזלים פשוטים ומשעממים. אבל ברגע שבאים עם ציפיות של אוקיי .. זה לא העיקר פה מגלים איזה משחק מהמם זה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2021, 10:59

לדעתי לא היה משחק GOW טוב באמת חוץ מאשר GOW 2 כך שבנתיים זה ללא ספק הטופ של הסדרה, לפחות ממה שחוויתי. המשחק מצליח ליצור הרגשת כוח ו-scale כששני אנשים זורקים אחד את השני על עצים שאיכשהו מרגישה כמעט אפית כמו לרוץ על גב של טיטאן שמתגלגל מראש הר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 פברואר 2021, 11:04

הבעיה העיקרית שלי עם מערכת הקרב בתצורתה הסופית שלה היא שהמון מההתקפות המיוחדות אלו סתם מכות מבוססות קולדאון, מנותקות מכל הקשר לשאר המהלך או כל קומבו שהוא. בכלל במשחק יש מעט מאוד קומבואים גם בלי קשר למהלכים מיוחדים, אבל זה יכול היה לעבור אם המשחק היה מפצה על זה איכשהו.
המערכת כן משתפרת כי יש מספיק התקפות רגילות, כי האויבים מגיעים בכל הצורות והגדלים, וכי היא נראת נהדר. בסוף זה קצת כמו מערכת הירי ב TLOU הראשון - סוג של גרסה מאוד סינימטית ומאוד יפה ויזואלית של מערכת שנעשתה טוב יותר במקומות אחרים. עם כוכבית אחת גדולה - הזריקה וההחזרה של הגרזן זו המצאה מבריקה, או יותר נכון ביצוע מבריק.
נערך לאחרונה על ידי Stick ב 23 פברואר 2021, 11:08, נערך פעם 1 בסך הכל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 פברואר 2021, 11:07

DrKeo כתב:לדעתי לא היה משחק GOW טוב באמת חוץ מאשר GOW 2 כך שבנתיים זה ללא ספק הטופ של הסדרה, לפחות ממה שחוויתי. המשחק מצליח ליצור הרגשת כוח ו-scale כששני אנשים זורקים אחד את השני על עצים שאיכשהו מרגישה כמעט אפית כמו לרוץ על גב של טיטאן שמתגלגל מראש הר.

מה?! :)
אני מסכים שGOW 2 הכי טוב בטרילוגיה המקורית (תודה קורי), אבל GOW 3 זה פורנו אפיות שהוא גם היום כמעט חסר תקדים. יש לו בעיות, אין לו את הפייסינג והמסע של השני והוא בהחלט פחות מוצלח, אבל זה משחק נהדר.

בכל מקרה החדש טוב משניהם, אבל עדיין...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2021, 11:36

Stick כתב:
DrKeo כתב:לדעתי לא היה משחק GOW טוב באמת חוץ מאשר GOW 2 כך שבנתיים זה ללא ספק הטופ של הסדרה, לפחות ממה שחוויתי. המשחק מצליח ליצור הרגשת כוח ו-scale כששני אנשים זורקים אחד את השני על עצים שאיכשהו מרגישה כמעט אפית כמו לרוץ על גב של טיטאן שמתגלגל מראש הר.

מה?! :)
אני מסכים שGOW 2 הכי טוב בטרילוגיה המקורית (תודה קורי), אבל GOW 3 זה פורנו אפיות שהוא גם היום כמעט חסר תקדים. יש לו בעיות, אין לו את הפייסינג והמסע של השני והוא בהחלט פחות מוצלח, אבל זה משחק נהדר.

בכל מקרה החדש טוב משניהם, אבל עדיין...

GOW 3 הוא כמו אבודים, משעמם ומורח אותך במשך כל הפרק ואז, רק כי היה טוויסט או תגלית בסוף הפרק, אתה זוכר אותו לטובה. ב-GOW 3 כשאתה באמת משחק בבשר של המשחק הוא כל כך לא. פייסינג לא טוב, החידות הכי פחות טובות בטרילוגיה ויותר מדי אזורים אפורים ומשעממים. אני עדין זוכר את עצמי באזור של החידות כלובים תוהה אם אני בכלל משחק משחק GOW. אבל הטיטאנים? ואו, הם מפוצצים את השכל. הבעיה היא שהטיטאנים הם 15% מהמשחק כששאר ה-85% לא טוב מיוחד. כלומר החלקים הללו לא רעים, אבל לא מה שציפיתי מ-GOW אחרי GOW 2.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 פברואר 2021, 11:40

אני עם סטיק - מלבד תחושת המסע - השלישי טוב יותר מכל המשחקים בסדרה, מלבד האחרון כמובן.
וזה לא רק הטיטאנים שפוצצו את השכל, זה כל הבוסים, אפילו המיני-בוסים כמו הרקולס, והאלים - אחד אחד אני זוכר את הקרבות האלה ממש טוב... נשאר חלוקים כנראה, אבל אני דווקא התפוצצתי מהמשחק ב-85% ממנו, וב-15% באמת היה קצת "מרוח"... לא יודע על איזו מריחה אתה מדבר, המשחק מתחיל ישר בסצינה פסיכית שנמשכת לא מעט זמן בכלל.

נדב - זה לא שקורה משהו ספציפי אחרי השעה הרביעית, פשוט עד אז כבר תקבל עוד קצת סקילז שיפתחו לך יותר מ-3 המכות היחידות שיש בערך, בהתחלה. זכור לי שקורי אמר בזמנו שזה היה במכוון, כדי שתתרגל לגרזן, למה שאתה יכול לעשות בידיים חשופות, ההגנה וכל הקטע של ההשלכה והחזרה של הגרזן, כדי שזה יהיה ממש טבעי לשחקנים שרגילים ללחוץ על כפתורים כמו שמשחקים הקודמים. זה באמת לוקח קצת זמן. לי אישית לקח הרבה זמן רק להתרגל לזה שההתקפה היא R1 ולא ריבוע או משהו :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 49 אורחים