במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Stick » 23 פברואר 2021, 11:54

אתה לא באמת איתי כי אני כן חושב שהשני טוב מהשלישי, אבל השלישי בהחלט אדיר. וכן, זה ממש לא רק הטיטאנים. המשחק הזה מאוד מזכיר לי את דארק סולס 3 - כמעט כל הבוסים או המיני בוסים במשחק הזה הם השיא של הסדרה, אבל מה שמחבר ביניהם שוחה בפייסינג בעייתי ובהרגשה ברורה שלמפתחים קצת נמאס לעשות את אותו משחק שוב.
אבל יש המון בוסים, חלקם הם ממש שלב בפני עצמו, והנקודות המחברות הן לא נוראיות, פשוט פחות טובות.
GOW 2 מוצלח יותר כי זה מסוג המשחקים שאיכשהו, נראה שאולי לפעמים אפילו במקרה, פשוט הכל מתחבר ביחד בצורה קוהרנטית מושלמת. אז כן הוא טוב מGOW 3 ובמובן הזה 3 הוא אולי אכזבה, אבל 3 גם מגיע לשיאים שעד היום כמעט לא שוחזרו. אז גם אם 3 הוא אכזבה, אולי אני יכול להסכים, אבל הוא בטוח לא משחק רע. משחק H&S מצוין ולא אחיד.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 פברואר 2021, 11:59

מעניין שאתה משבח את הHDR קיאו,לפי EvilBoris האימפלמנטציה שלו ממש לא משהו בgow.
לגבי הטרילוגיה המקורית,בשבילי gow2 היה הכי מוצלח,הסביבות הכי מגוונות,תחושה אמיתית של מסע,הקרב עם הקולוסוס שעד היום אני לא מאמין שנעשה על הפס2 וכל המשחק פשוט הרגיש כמו גרסא מלוטשת מאוד של הראשון.
אבל כן,אני מסכים עם סטיק,gow3 היה (ועדיין,למען האמת) פשוט אפי ברמות מטורפות,ואני כמעט רוצה להגיד שזה מה שקצת הרס לי,זה היה פשוט רכבת הרים של פיקים נון סטופ עד שכבר הפכתי אדיש לכל השיט הלא נורמלי שקרה על המסך.
Gow2 הוא האנצ׳רטד 2 של הטרילוגיה מבחינתי,כמו עם אנצ׳רטד 3,לgow3 יש סט פיסז מטורפים לגמרי,אבל משהו בפייסינג נפגע קצת,אם כי אני חייב לציין שהירידה שם לא חריפה כמו זו של אנצ׳רטד 2 ל-3.
נערך לאחרונה על ידי Uncle Pey'j ב 23 פברואר 2021, 12:00, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2021, 12:00

הרקמה המחברת בין הבוסים והטיטאנים ב-GOW 3 היא לא נוראית, היא פשוט לא ברמה של משחק 97 שאני מצפה מהמשך של GOW2. יש ב-GOW 3 שעות של מריחות, זה נחמד שאתם זוכרים את הטיטאנים והבוסים אבל רוב המשחק הוא לא טיטאנים או בוסים. אצלי בספר GOW 3 הרחק מאחורי GOW 2. אולי ה-highs שלו מאוד גבוהים, אבל רוב המשחק היה lows מבחינתי. הטיטאנים היו מדהימים אבל הם שבריר מהמשחק וגם היו כמה מיניבוסים ממש טובים אבל בסופו של דבר, GOW 3 פחות טוב מ-GOW 2 בספר שלי ובגדול.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 פברואר 2021, 12:34

שיחקתי בכל הטרילוגיה המקורית במשך פברואר-מרץ 18 מרוב הייפ לחדש, אז אני זוכר אותם לא רע :).
את שלושתם אני אוהב, גם את הראשון למרות שהוא בבירור הכי פחות מלוטש וגדול ומרשים מהם (כן יש בו ניצוצות של 'המסע' מהשני, שאין בכלל בשלישי, אבל מלבד זאת הוא נחות בהכל).
בכל מקרה אני עומד על זה - אפשר להגיד שGOW 3 הוא אכזבה כי כל סיקוול פחות טוב הוא אכזבה, והוא פחות טוב מ2, והוא אכן לא משחק של 97... אבל הוא משחק מצוין ומאוד נהנתי ממנו גם ב2018. האמת שבחיי, מאוד התרשמתי ממנו גם ב2018.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 פברואר 2021, 12:37

הגיימפליי כל כך הרבה יותר טוב ב-3, שאבסולוטית הוא הכי טוב, למרות שגם אני נהנתי יותר מתחושת המסע והפייסינג של 2.
בנוסף, הייתה קפיצת דור, שנראית כמו קפיצת 2 דורות, בין המשחקים, שתרמה לא מעט ל״אפיות״ של המשחק הזה. אז לדעתי השוואה טובה יותר תהיה אנצ׳רטד 2 לעומת אנצ׳רטד 4, לא 3.

בכל אופן עניין של טעם, אין הרבה מה להתווכח, והעיקר שכולם מסכימים שהאחרון הוא הכי טוב בכל מקרה ;)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2021, 12:39

טוב, אני משער שאני המיעוט פה, אבל היו חלקים ארוכים מאוד ב-GOW 3 שהייתי ממש מבואס שזה מה שהם עשו עם ההמשך של GOW 2.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 פברואר 2021, 12:40

DrKeo כתב:טוב, אני משער שאני המיעוט פה, אבל היו חלקים ארוכים מאוד ב-GOW 3 שהייתי ממש מבואס שזה מה שהם עשו עם ההמשך של GOW 2.

וואו,אתה ממש צריך לשמוע את הפיץ׳ של ג׳אפי להמשך אם הוא היה אחראי אם ככה...

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 פברואר 2021, 12:45

הרגשת הבלבול והבלאגן בפיץ של ג'אפי קצת מזכירה את התחושה של לקרוא על מה היה הסניידר קאט מול הסרט שקיבלנו מווידן, כשזה עוד היה סרט דמיוני :).

בכל מקרה גם אם איכשהו זה יכל להתחבר למשהו... מעניין, נניח, זה כנראה היה סוגר את הכיוון של המשחק החדש אז הכל טוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2021, 12:49

פיטצ' ל-GOW 2 או 3?

אגב, אני חושב שהקונספט בלב של GOW 3 הוא חלק מהפספוס של המשחק. הסיום של GOW 2 הביא אותך עד לאולימפוס ובמקום שב-GOW 3 תסיים את העבודה ותמשיך להרפתקאה שנובעת מהמעשים שלך, זורקים אותך למטה ונותנים לך לטפס בחזרה למעלה. כלומר יש משהו נורא סזיפי במסע של 3 שהוא לא מסע בכלל אתה מתחיל במטרה ואז מנסה לחזור אליה. החוסר בהרגשת מסע היה חצי מהבאסה ב-3, אבל בשילוב של חוסר פייסינג (highs אולי גובהים משל 2 אבל גם lows שנמוכים מ-2) ממש באסו לי את המשחק הזה.

שיהיה ברור, עדין אחד המשחקים הטובים של אותו דור, אבל לדעתי לא ההמשך שהגיע לנו אחרי 2.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 פברואר 2021, 12:52

למרות שאני כן מסכים איתך עקרונית קיאו - הטעות של GOW 3 לדעתי הייתה ממש בבסיס של על על מה המשחק. זה מה שדן אותו להיות פחות טוב מהשני מלכתחילה.
קורי גם דיבר על זה איזו פעם ובצדק, הוא קצת כתב את הסיום של השני למבוי סתום בשביל מי שיקח את השלישי. כלומר זה יכל להיות DLC מטורף או משהו כזה, אבל איך בדיוק כותבים משחק שאמור להיות גדול יותר בסקופ שלו כשנקודת ההתחלה היא כבר שקריטוס על גבם של הטיטאנים מטפס על האולימפוס מרחק מטרים מזאוס?
הקונספט של משחק שבו מטפסים את האולימפוס הוא בעייתי, כי אכן אין כל כך מסע כאן. זה יכל לעבוד אם באמת הייתה תחושת התקדמות לינארית ואמיתית על ההר, אבל זה קלוש מלכתחילה וזה לא עבד לחלוטין.
זו הבעיה של GOW 3 וכן, שוב, הוא פחות טוב מהשני.

לצד זאת יש בו המון דברים פשוט מטורפים, מערכת קרב טוסה יותר, בוסים מצוינים והוא כן משחק מצוין.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 פברואר 2021, 12:54

DrKeo כתב:פיטצ' ל-GOW 2 או 3?

אם פייג' דיבר על מה שאני חושב עליו, ל3.
זה מתחיל מכך שקריטוס הורג את זאוס בשלב הראשון, למעשה המשך ישיר לסוף של 2 בלי כל הנפילה מהאולימפוס, ואז...
תחפש את זה. זה הזוי :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 פברואר 2021, 13:34

מצחיק, אבל זה לדעתי בדיוק מה שהיו אמורים לעשות. להגיע לאולימפוס ומשם המשחק היה צריך להמשיך. מה כיף בעלילה שבה אתה מתחיל במטרה, המקום שעשית מסע שלם ב-2 אליו, רק בשביל לזרוק אותך לאחור ולתת לך לעשות מסע הרבה פחות מעניין במקום שמביא אותך לאותה מטרה? כלומר כן, קרייטוס היה צריך להגיע לאולימפוס להרוג את האלים, אבל זה לא אומר שהאולימפוס היה צריך להיות סוף המשחק.

אגב, החזון של ג'פי עם 3 היה כל הקטע של העולם המודרני והמסוק? או שאני מערבב דברים?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 פברואר 2021, 13:43

DrKeo כתב:מצחיק, אבל זה לדעתי בדיוק מה שהיו אמורים לעשות. להגיע לאולימפוס ומשם המשחק היה צריך להמשיך. מה כיף בעלילה שבה אתה מתחיל במטרה, המקום שעשית מסע שלם ב-2 אליו, רק בשביל לזרוק אותך לאחור ולתת לך לעשות מסע הרבה פחות מעניין במקום שמביא אותך לאותה מטרה? כלומר כן, קרייטוס היה צריך להגיע לאולימפוס להרוג את האלים, אבל זה לא אומר שהאולימפוס היה צריך להיות סוף המשחק.

אגב, החזון של ג'פי עם 3 היה כל הקטע של העולם המודרני והמסוק? או שאני מערבב דברים?

אחד מהחזונים שלו :) מה שסטיק ואני מדברים עליו זה הסלט מיתולוגיות שהוא תיכנן לעשות ב-3.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 23 פברואר 2021, 15:49

DrKeo כתב:טוב, אני משער שאני המיעוט פה, אבל היו חלקים ארוכים מאוד ב-GOW 3 שהייתי ממש מבואס שזה מה שהם עשו עם ההמשך של GOW 2.

אתה לא במיעוט, גם אני זוכר את הרגעים האלה, היו לא מעט קטעים משמימים בין הסט פיסז, גם העלילה וכל תחושת המסע היתה פחות טובה מהשני. אחלה משחק מן הסתם אבל כן פחות טוב משמעותית מ 2. בכל אופן אחרי החדש קשה כבר לחזור אחורה לסגנון הזה, אולי במסגרת הפקה זולה יותר ממשחק מלא, קצת הזוי לאמר את זה על גוד אוף וור אבל אין מה לעשות תחושת העולם והחקירה שהחדש הביא איתו, העלילה וכמו גם מערכת הקרב שלדעתי מצויינת, גורמים לקודמים להרגיש כמו משחקי ארקייד ולא AAA ״אמיתי״ עם מספיק בשר, יהיה קשה לוותר על זה ולחזור אחורה לסגנון הזה אחרי שטועמים מ GOW 2018...

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 23 פברואר 2021, 16:17

זה תלוי, אני מאוד נהנתי מDMC V דווקא בגלל אווירת הרטרו והעובדה שהוא בדיוק המשחקים האלו מתחילת שנות ה2000.
אני חושב שמשחק כזה כנראה באמת לא יוכל להגיע למעמד של GOW החדש כמשחק 'רציני', בטח אם אתה נותן נקודות גם על חדשנות, אבל אני מאוד אוהב את הזאנר הזה - אין לי בעיה להנות ממשחקים שמפתחים את הH&S למקומות חדשים כמו ניהו, סקירו או GOW החדש (שכל אחד מהם לקח את הבסיס לכיוון אחר וחדש), וגם אין לי בעיה להנות ממשחקים חדשים שחוגגים את הרטרו והקלאסיות כמו DMC V.

כמובן שהייתי מאוד מתאכזב אם היו מפסיקים לצאת עכשיו משחקים שמנסים כיוונים חדשים, גיוון זה מצוין, אבל אני רק אומר שאם SM יכריזו פתאום על GOW קלאסי לPS5 לצד GOW רגנארוק אני אהיה שם day one עם שניהם.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 23 פברואר 2021, 17:40

טוב, ממשיך את מסע ההשלמה שלי וסיימתי סופסוף את Arkham Knight. משחק אדיר לטעמי.
חבל שרוקסטדי לא הוציאו שום משחק מאז.

אם כי יש באג קטן שאני לא מצליח למצוא את הMan-Bat ולסיים את משימת הצד, ככה שאי אפשר להפעיל את הפרוטוקול שמדברים עליו.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 23 פברואר 2021, 23:47

ממשיך להתקדם בקונטרול, סיימתי את משימה 2- אני לוקח הכל מאוד לאט,כי כמו שאמרתי, אני מאוד מתמקד בחקירה הסביבתית ובקריאה של כל הלוגים, המכתבים והסרטוני הדרכה שאני מצליח למצוא. אין ספק שסם לייק זורח עם הכתיבה שלו כאן, ונראה לי שזיהיתי את ג'יימס מ'קאפרי (מקס פיין) בתור Trench? אני תיכף אבדוק את זה אבל אני 99% בטוח שזה הוא, מגניב שרמדי ממשיכה לעבוד עם שחקנים לאורך השנים סטייל נולן, אני חושב שאת ג'סי משחקת השחקנית שהייתה בת' בקוונטום ברייק.
אם כבר קוונטום ברייק ומשחקים אחרים של רמדי,אין לי בכלל ספק שקונטרול לא נהנה מאותו תקציב שקוונטום ואלן וייק נהנו ממנו,זה בולט בעיקר בקטעי המעבר ובגיוון הסביבתי, נראה שרמדי הייתה צריכה להסתפק במה שהיה לה, אבל להגנתה, היא עשתה שימוש מעולה בהכל מהזמן שלי במשחק בינתיים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 פברואר 2021, 07:17

Uncle Pey'j כתב:אם כבר קוונטום ברייק ומשחקים אחרים של רמדי,אין לי בכלל ספק שקונטרול לא נהנה מאותו תקציב שקוונטום ואלן וייק נהנו ממנו,זה בולט בעיקר בקטעי המעבר ובגיוון הסביבתי, נראה שרמדי הייתה צריכה להסתפק במה שהיה לה, אבל להגנתה, היא עשתה שימוש מעולה בהכל מהזמן שלי במשחק בינתיים.

כשאני העליתי את זה אז נדב התווכח איתי במשך 10 עמודים בערך שזה לא נכון :)
אני מת לשחק בו כבר, לעזאזל עם המחשב החדש שלי שלעולם לא ייבנה בקצב הזה... איפה ההכרזה על 3080ti?!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 פברואר 2021, 11:10

לא התווכחתי איתך שלמשחק יש תקציב מצומצם יותר, רמדי גם אמרו את זה בעצמם. הויכוח היה AA מול AAA :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2021, 11:19

אני יכול רק לומר על הכמה שעות מסכנות ששמתי על קונטרול, שחוץ מהאווירה המשעממת המשרדית של הסביבות וחוץ מזה שהתקציב בטח קטן יותר ושהוא ממחזר נכסים גרפיים בטח.

משחק של 9.6 בהליכה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2021, 12:49

Stick כתב:זה תלוי, אני מאוד נהנתי מDMC V דווקא בגלל אווירת הרטרו והעובדה שהוא בדיוק המשחקים האלו מתחילת שנות ה2000.
אני חושב שמשחק כזה כנראה באמת לא יוכל להגיע למעמד של GOW החדש כמשחק 'רציני', בטח אם אתה נותן נקודות גם על חדשנות, אבל אני מאוד אוהב את הזאנר הזה - אין לי בעיה להנות ממשחקים שמפתחים את הH&S למקומות חדשים כמו ניהו, סקירו או GOW החדש (שכל אחד מהם לקח את הבסיס לכיוון אחר וחדש), וגם אין לי בעיה להנות ממשחקים חדשים שחוגגים את הרטרו והקלאסיות כמו DMC V.

כמובן שהייתי מאוד מתאכזב אם היו מפסיקים לצאת עכשיו משחקים שמנסים כיוונים חדשים, גיוון זה מצוין, אבל אני רק אומר שאם SM יכריזו פתאום על GOW קלאסי לPS5 לצד GOW רגנארוק אני אהיה שם day one עם שניהם.

נהנהתי רצח מDMC V עד שהגעתי למשימה עם V ולקחתי הפסקה... :) מי לעזאזל חשב שהדמות הזאת, שלא יכולה להתקיף בעצמה תהיה כייפית במשחק האק אנד סלאש? :)
הוציאו לי את כל הרוח מהמפרשים, על הPC בהחלט הייתי מדלג על המשימות איתו, זה יהיה ככה חצי משחק עכשיו? :)

מי שעיצב אותו פשוט שונא בני אדם אין אפס.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 פברואר 2021, 12:57

אני מניח שאני היחיד שלא סבל מהמשימות עם V,הוא בהחלט פחות כיפי מנירו דנטה (ובהזדמנות הזו אציין שאני תמיד מעדיף את דנטה מבין השניים,תמיד,למרות שאני מזעזע עם royal guard),אבל עדיין יש עומק מסוים ולופ גיימפלי שובר שגרה לגריפון והענק ההוא,זה פשוט דורש סגנון משחק שונה מאוד.
DMC V היה מעולה בעיניי,אני מקווה שלא נצטרך להמתין עוד 13 שנה להמשך,בייחוד עכשיו כשEra התלבשו חזק על רובן לנגדון.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 פברואר 2021, 13:23

גם אני לא סבלתי מV. אני מסכים עם פייג' בגדול - אם דנטה הוא A+, נירו הוא A אז וי הוא B-, כלומר ההבדל די קיצוני בינו אל השניים האחרים. ובכל זאת, בסדר, שלבים קצת פחות טובים יש כמעט בכל משחק, וזה רחוק מלהיות חצי או אפילו משליש מהשלבים במשחק הזה.
סך הכל שלבים קצת פחות טובים, שלפחות משמשים כשובר שגרה. האם הוא נוראי? ממש לא, פשוט לחלוטין לא באותה הרמה של שאר המשחק.

בכל מקרה לגבי המשך, אני די בטוח שיהיה המשך הרבה יותר מהר הפעם, המשחק הצליח בצורה לא קטנה מכל הבחינות.
למעשה תחושת הבטן שלי היא שאחרי RE 4 הרימייק הבא שנקבל הוא של DMC, ואז אולי נקבל DMC חדשים שכן שוברים את הנוסחא לצד רימייקים (אמיתיים ומלאים, כמו הרימייקים של RE) שהם המשחק הקלאסי. זה גם קצת מסתדר עם העובדה שהיה מאוד חשוב להם לסדר את הטיימליין מחדש לפני DMC V ולשים את המשחק השני עמוק בקצה שלו, אני רואה סיכוי לא רע שרימייק של השני יהיה משחק כמעט חדש לגמרי (מן הסתם... הוא נוראי) והם יעדיפו לעשות אותו אחרי רימייקים ל1,3 ו4 ולא לפני.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 פברואר 2021, 13:28

עד כמה שהייתי שמח לרימייקים של 1 ו-2 (3 מושלם :) ) אני לא יודע אם זה השלב הבא של הסדרה. איטסונו כרגע עובד על דרגון דוגמה 2 אז אני בספק אם הוא יוביל את הפיתוח של המשחק הבא,והוא כבר אמר שהוא מעדיף שצוות צעיר ייקח את המושכות,אז על פניו רימייק יהיה דרך טובה עבורם להתנסות עם הסדרה לפני שהם עוברים למשהו שלהם,ובכל זאת,אני חושב שנראה המשך עלילתי לפחות עם נירו.
אני מרגיש ש5 היה הפיק של הפורומולה של הסדרה הזו ובאמת קשה לי לראות איך הם יכולים לעשות משהו יותר טוב עם מה שיש להם כרגע,אז אני כן מניח שהמשחק הבא יביא איתו שינוי גיימפלי משמעותי כלשהו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2021, 14:14

שמעו זה משחק מספיק טוב בשביל לספוג את V אבל כאילו זה עינוי... כייף לכם שנהנהתם, אם זה היה איזה שלב אחד הייתי אומר מגניב רעיון יפה, אבל המחשבה שמחכים לי עוד שלבים שבהם אני לא עושה איתו שום דבר מעניין והמשחק משחק את עצמו... עצוב.

בכל מקרה אני מתכוון להמשיך.

כמו פייג אני לא רואה מקום לריימיקים לא שפשוט אפשר לגנוב מכניקות מDMC3 לשים על זה שכבה חדשה של צבע ולקרוא לזה DMC6 :)

אבל אם בפנטזיות עסקינן? אני רוצה ריימיק של DMC3 ולא הDMC3 הSpecial edition הרכרוכי... אני רוצה שזה יהיה כמו במקורי... שנתקעת על השלב הראשון שבוע והמשחק בעט לך בבצים כל פעם שהדלקת אותו :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 35 אורחים