במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 24 פברואר 2021, 14:18

למה שתרצה דבר כזה? הרמת קושי הקלה בSE היא אופציונלית לחלוטין ואתה עדיין יכול לשחק את כל המשחק ברמה הרגילה.
השלב הראשון ממש קל אגב,כולל Cerberus ,שתכלס בכלל שייך למשימה השנייה,אבל אני מניח שדיברת עליה ולא על החמש דקות בחנות של דנטה שהיו המשימה הראשונה :|

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 24 פברואר 2021, 14:21

כי אני לא רוצה דרך מילוט, אני אוהב לסבול במשחקים שלי :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 פברואר 2021, 15:22

ובנושא אחר - סיימתי עם קונטרול סופית. כלומר סיימתי גם את ההרחבה השנייה :).
מאוד נהנתי גם ממנה, וזה למרות שאין לי באמת רגש או בכלל מושג על AW. סך הכל שתי ההרחבות שוות ברמתן לדעתי, בהחלט מהנות ומוסיפות וטובות, אבל קצת פחות טובות מהקמפיין הראשי.
מאוד מצפה לקונטרול 2 שיגיע בבוא היום, מעניין אותי אם ה'יקום המשותף' הזה שלהם אומר משחק אחד כל כמה זמן שממשיך את הסיפור המשותף שיהיה, או פשוט קונטרול 2 לצד AW 2 ואולי עוד פרנצייז - כשכולם באותו העולם.
בכל מקרה הייתי שמח לראות עוד משחק במתכונת הזו, הם מצאו אחלה המצאה עם הבית העתיק ואני בשמחה אקח עוד משחק שהוא פשוט עוד קומות ומחלקות חדשות, עוד חפצים חדשים ועוד יישויות קוסמיות. כלומר כן הייתי רוצה שהסיקוול ירגיש כסיקוול ולא כעוד DLC, שיהיו מספיק חידושים ומכניקות חדשות ומחלקות שמעוצבות באופן שונה מהותית, אבל אין לי בעיה מכך שהסיפור ימשיך להיות מסופר מתוך הבניין.

למרות שאני מניח שעם המשחק הבא גם התקציב יגדל, ונראה משהו שיוצא החוצה וכנראה גם חוזר באמת למקומות התתרחשות של AW. בגלל זה אני קצת מקווה שהם יפרידו בין שני המשחקים - שיעשו AW 2 מבחנתי אבל שלא יפגע בקונטרול 2.

בכל מקרה, סך הכל אחד ממשחקי הדור שלי. מאוד נהנתי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 פברואר 2021, 13:32

אני זוכר ששמעתי פעם מישהו מיוביסופט מסביר שמערכות קרב במשחקי עולם פתוח בדור הזה תמיד מוגבלות מטעמים טכניים. יש גבול לכמה מורכבות יכולות להיות כל המערכות שפועלות במקביל, ולכן כרגע מאוד קשה לבנות משחק עולם פתוח אינטראקטיבי עם מערכת קרב סופר מהודקת.
אני לא יודע באמת עד כמה זה נכון, אבל ניהו 2 הוא דוגמה להפך המוחלט.
זה משחק שאין בו כלום, שום אינטרקציה עם הסביבה, שום NPC, תפאורה שהיא פונקציונאלית כמעט בלבד, ומערכת קרב. אבל איזו מערכת קרב...

אז כן, אני משחק בימים האחרונים לצד קונטרול בניהו 2, ועכשיו כשסיימתי את הראשון נכנסתי אליו בכל הכוח. איזה משחק נהדר זה, הוא באמת כולו כמעט רק מערכת הקרב שלו, אבל היא פשוט מדהימה.
זה כמעט בלתי הגיוני כמה עומק ותת מערכות שונות יש בה, אני לא חושב שבאמת אפשר לשלוט בכולה אלא רק להתמקצע בצדדים מסוימים שלה, לפחות בריצה בודדת.
בכל מקרה אני מאוד נהנה ממנו, זה מסוג הסיקוולים שאוטומטית מייתרים את המשחק הקודם, כיוון שהוא פשוט אותו משחק רק טוב יותר באופן אבסולוטי בכל אספקט שהוא.

אני אמשיך בימים הקרובים וארחיב עליו בסופו, אבל הוא באמת מצוין. כנראה הסולס-לייק הטוב ביותר שיצא לי לשחק ואחד שבאמת ממציא הרבה ומייחד את עצמו בצורה מורגשת.
אני לא יודע אם אני שם אותו ברשימה הדמיונית שלי לפני המשחקים 'המקוריים' של FS, כיוון שהשלבים המנותקים של ניהו (שמעוצבים נהדר בפני עצמם, אך בניתוק) הם חסרון גדול מול העולם הרציף של משחקי סולס, אך זה משחק פשוט מצוין שעושה גם לא מעט דברים טוב יותר באופן מובהק מכל שאר הסולס-לייק, כולל הסולס האמיתיים.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 פברואר 2021, 13:44

Stick כתב:אני זוכר ששמעתי פעם מישהו מיוביסופט מסביר שמערכות קרב במשחקי עולם פתוח בדור הזה תמיד מוגבלות מטעמים טכניים. יש גבול לכמה מורכבות יכולות להיות כל המערכות שפועלות במקביל, ולכן כרגע מאוד קשה לבנות משחק עולם פתוח אינטראקטיבי עם מערכת קרב סופר מהודקת.

אני יודע שזאת לא הפואנטה של ההודעה הזאת, אבל זה בדיוק מסוג הדברים שהולכים להשתנות ברגע שיגיעו בלעדיים לדור הבא. ZEN 2 + זיכרון גדול יותר + SSD אומרים שהמגבלות האלה יתחילו להעלם.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 פברואר 2021, 11:00

שחקתי אתמול בדמו של RE8. אני משער שכל המטרה שלו הייתה להעביר את הגרפיקה והסאונד, האמת שהם די אומרים את זה במפורש בסוף הדמו, ואם זאת הייתה המטרה הם הצליחו. הוא באמת מרשים גרפית, הפירוט של המודלים ורמת החומרים שלהם מרשימה בטרוף. כשהסתובבתי באחוזה זה עשה לי פלאשבקים לרימייק של RE1 אבל מרשים פי כמה - ובזמן אמיתי. המשחק זוכה אצלי בפרס ״הנברשת הכי מרשימה בהסטורית משחקי הוידאו״. גם הsound design מעולה אבל זה היה המקרה גם ב-7.

מבחינת גיימפליי אין יותר מדי מה לדווח, בדמו אפשר רק ללכת ולהשתמש בחפצים במלאי בשביל לפתור חידות RE בשקל (יש דלת עם פסל שחסרה לו עין אדומה! מצאת טבעת עם אבן רובי אדומה שנקראת ״טבעת העין״! אתה בוחן את הטבעת והאבן נשלפת! האבן נכנסת לעין של הפסל והדלת נפתחת!) כך שאין שם יותר מדי בשר. האמת שזה אירוני שאחרי שקאפקום התאמצו כל כך חזק לגרום להחידות ההזויות להיות הגיוניות בLore של RE2 הרימייק, ב8 הם חזרו ללא להתאמץ בכלל. אבל אין ספק שהגרפיקה שם מאוד מרשימה ואני משער שזאת המטרה של הדמו.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 פברואר 2021, 15:47

חזרתי לפרוסטפאנק. מנסה להשלים את the ark על survivor. איזה משחק קשה זה!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 03 מרץ 2021, 01:12

הצלחתי! גם כמעט הצלתי את העיר הנוספת! שכחתי שמראים בסוף time-lapse של העיר. איזה משחק לפנים!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מרץ 2021, 02:18

היי! אני בולקרי הראשונה שלי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מרץ 2021, 08:07

הראשונה שלך זה לאו דווקא הראשונה... היא אופציונלית או שחייבים כדי להתקדם?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מרץ 2021, 11:23

אה, לא נראה לי שהיא הייתה חובה להתקדם. אבל היא כן הייתה מיד אחרי החפץ שנותן לי לפתוח את הצ׳יימברים וארי ש״שחררתי״ אותה היא בקשה ממני לשחרר גם את האחיות שלה. אני לא יודע אם היא חובה אבל היא הייתה אחת מהשבע.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 05 מרץ 2021, 18:48

הוואלקיריס הן לא חובה, אפשר לסיים את המשחק בלי להביס אף אחת מהן.
קיאו על איזה רמה אתה משחק?
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מרץ 2021, 20:20

Baba Yaga כתב:הוואלקיריס הן לא חובה, אפשר לסיים את המשחק בלי להביס אף אחת מהן.

זכרתי שאחת מהן כן חובה... אולי אני טועה וזה נחשב "קווסט" צד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מרץ 2021, 00:24

Baba Yaga כתב:הוואלקיריס הן לא חובה, אפשר לסיים את המשחק בלי להביס אף אחת מהן.

שלוש מארבע. אבל זה מפולפל על ידי הטפשות שלי כשאני נכנס לקרבות מול סגולים עם גולגולת עד שאני מנצח 19 מיתות מאוחר יותר :)

אגב, שאלה למי שסיים.
ספויילר: הצג
קבלתי את להבי הכאוס, הצלתי את הילד והבאתי את האבן השחורה. כלומר עכשיו אני הולך לראש ההר שוב לעולם הענקים. המשחק מנסה לגרום לי ל רגיש כאילו אני נכנס לסיום שלו, זה נכון? או שאני יכול ללכת להר בשקט ויש עוד לא מעט קמפיין אחריו?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 מרץ 2021, 00:41

יש לך עוד בערך שליש מהסיפור הראשי והרבה בשר בקמפיין עד שתגיע לסוף.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 06 מרץ 2021, 00:50

מזל טוב, הגעת לרגע השיא של המשחק :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 06 מרץ 2021, 00:51

ומה חשבת על הרגע הזה? :)
בלי קשר יש לך עוד לא מעט.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 מרץ 2021, 02:13

Uncle Pey'j כתב:יש לך עוד בערך שליש מהסיפור הראשי והרבה בשר בקמפיין עד שתגיע לסוף.

אני אנסח את זה אחרת, אני עוד אחזור לאזור האגם הגדול לפני סיום המשחק? ככה לנקות כמה חובות שהשארתי לעצמי :)

Stick כתב:ומה חשבת על הרגע הזה? :)
בלי קשר יש לך עוד לא מעט.

פשוט מעולה.
אבל הספויילר היחיד שהיה לי על המשחק הזה שמקבלים בשלב כלשהו את להבי הכאוס כך שלא הייתי בשוק טוטאלי אבל זה בהחלט היה 20 דק׳ פשוט מעולות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 מרץ 2021, 02:27

ממש באסה שחטפת את הספוילר הזה, אבל כן יש עוד ספוילר בהמשך שלא חטפת :)
בתור מישהו ששיחק בו מיד וזו הייתה הפתעה עבורו - אני ממש קמתי מהספה באותו רגע, לא בגלל שזה כזה מפוצץ ראשים אלא כי כל הזמן קורי ושאר המפתחים שיקרו לגבי זה, בלי בושה, וממש שמחתי שהם עשו זאת... מהלך אמיץ מאוד מצידם.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 06 מרץ 2021, 02:45

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:יש לך עוד בערך שליש מהסיפור הראשי והרבה בשר בקמפיין עד שתגיע לסוף.

אני אנסח את זה אחרת, אני עוד אחזור לאזור האגם הגדול לפני סיום המשחק? ככה לנקות כמה חובות שהשארתי לעצמי :)

בהחלט,למשחק יש את הדרכים שלו (תכלס,אתראוס בסירה) להתריע לך מתי אתה לקראת נקודה חשובה בעלילה ולהזכיר לך על הסיידקווסטים,הכל כמובן דרך העולם והסיפור עצמו,ואני ממש אהבתי את זה. אני מתאר לעצמי שכבר נתקלת בזה לא פעם אחת במהלך הקמפיין עד כה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מרץ 2021, 12:42

נכנסתי לסטטיסטיקה, קניתי עותק שני של GTAV, עכשיו לפס5. הקניה הייתה יותר מבוססת על הילד, פחות עלי, אבל כן, נפלתי. אחרי ששחקתי מאות שעות איתו אונליין הבנתי שהמשחק הזה פשוט מחייב אותך לקנות כסף בכדי להתחיל את האופרציה שלך. כלומר, הסכומים שעושים שם הם זעומים, אתה יכול לעשות סאשן של 4 שעות ולצאת עם 50K דולר ורק בכדי באמת להתחיל את המשחק, להנות מהתוכן שרוקסטאר יצרו לאורך השנים, אתה צריך להוציא מעל למליון דולר בכדי לקנות נכס שנותן לך גישה למשימות עלילה לוקרטיביות (לקנות מועדון לילה, בונקר, ארקייד, צוללת או כל נכס אחר שהוא נקודת התחלה של רצף משימות עלילתיות). כלומר בלי כסף התחלתי, אתה לא באמת יכול לשחק בGTAV אונליין כמו שצריך כי כמעט כל התוכן שהתווסף למשחק מאז השיגור נעול מאחורי רכישת נכס X או כלי Y והם כולם עולם פחות או יותר מליון+ דולר. וכן, כמו בחיים, ב-GTAV אונליין כסף יוצר כסף. או במילים אחרות, אין לי מושג איך בכלל משחקים GTAV אונליין בלי להוציא חד פעמית כסף בהתחלה.

אז כן, קניתי עותק שני של GTAV אונליין כדי שהילד יוכל גם לשחק בפס5 מול הטלביזיה ולא רק במחשב בקומה השניה. אבל אני לא יכול להכחיש שחלק בזה היה שעם עותק חדש היום מקבלים את ה-"Starter's pack", חבילה יחסית חדשה שמביאה לך בונקר שזאת אחת מאפשרויות הבסיס לקבל גישה למשימות שעוזות גלגל כסף ב-GTAV ובנוסף מקבלים שם מליון דולר, כל מני כלי רכב/נשק, עסק שמכניס הכנסה פאסיבית ודירה. בקיצור, זה חובה. ובנוסף העובדה שבגלל שיתוף הפעולה של סוני ורוקסטאר ל-GTAV לפס5, בכל חודש עד שGTAV יוצא לפס5 הם מחלקים מליון דולר לשחקני הפס4. או במילים אחרות, אותם 15$ שהשקעתי בגרסת הפס4 הם די מגוחכים, הרי אני לא אמור לקנות משחקים פעמיים (מה שעשיתי כבר לא פעם אחת בגלל שיש לי סוויטצ', פס5 ו-PC), אבל זאת הולכת להיות הפעם הראשונה שאנחנו אשכרה נוכל לשחק ב-GTA אונליין כמו שצריך כי הבונוסים שמקבלים בפס4/5 כשקונים היום את GTAV שווים בערך הוצאה של 100$ על האונליין לשחקן ותיק. זה פשוט הזוי שכשחקן ותיק שקנה את המשחק ב-60$ לפני 6 שנים אני תקוע ולא מסוגל להתניע את המשחק אונליין שלי אחרי עשרות אם לא מאות שעות במשחק בזמן שכשקניתי את גרסת הפס4 הכסף פשוט נשפך עלי מכל כיוון. אבל היי, רוקסטאר עשו את שלהם, עוד עותק של GTA אני משער.

ובנושא אחר, GOW.
הרגתי את בולדר, עכשיו אני הולך לעולם הענקים. אני חייב להגיד שקצת עבר לי הקטע של "לעשות 100% בהכל". חזרתי לאזורים ישנים, למשל היער שבו הבית של קרייטוס, וזה פשוט מתיש לחפש כל מני תיבות אוצר חבויות או עורבי אודין. אז כן, ויתרתי על זה (למרות שאני חושב שאני לא רחוק מ-100% בכל הדברים הללו, למשל יש לי 40+ עורבים מתוך 51) ונראה לי שאני אתרכז בלסיים את האתגר טיפוס הר, האתגר ערפל וה-7 וולקיריז בלבד.

אני גם חייב להגיד שלהבי הכאוס הפכו את המשחק לקל בצורה משמעותית. הבעיה העיקרית בקרבות, לפחות ברמות הקשות, היא crowd managment. משחקי סולס מציבים אותך מול אוייבים מסוכנים שצריך ללמוד כל מהלך שלהם, אבל הם מציבים אותך בדרך כלל מול 2-3 אוייבים וגם כשיש יותר, קל לבודד אותם. ב-GOW לעומת זאת, לפחות במשימות האתגרים השונות, אין להם בעיה לזרוק עליך גם 15 אוייבים בו בזמן אבל הם לא באמת נותנים לך כלים ל-crowd management כך שזה בעיקר יוצר תסכול. אין מתסכל מלחטוף מכה מאחור שמלווה ב-2 פרוג'קטלים משני כיוונים שונים בזמן שאתה נלחם בשלוש אוייבים שמולך ולמות במקום. אבל מאז שיש לי את להבי הכאוס? זה כל כך קל, הם פשוט מתנופפים לכל מקום, זה מרגיש כמעט כמו easy mode. אם הייתי יודע שזה יהיה כל כך קל ברגע שמקבלים אותם לא הייתי טורח בכלל להלחם בחצי מהאוייבים שנלחמתי בהם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 מרץ 2021, 12:52

אבל אבל... הם אומרים שגירסת הPS5 של המשחק תהיה משהו אחר ומשודרג מכל בחינה, ולכן יש מצב שתאלץ לרכוש גם פעם שלישית :)
לגבי כסף שם - יש סרטונים שמסבירים איך לעשות המון כסף במעט זמן (יחסית), אבל כנראה שהילד שלך לא יוכל לבדו לעשות זאת.

לגבי GOW - אתה ממש, ממש בסוף. כאילו, עניין של דקות :)
וחבל שלא השארת את החזרה לאזורים הישנים אחרי המשחק, כי יש סיבה מסויימת... קטנה... תבין אחרי שתסיים.
אגב, אחר כך צפה באיזה סרטון של הקרב הראשון נגד "הזר", או ליתר דיוק לטקסט ממש לפני שהם מתחילים לריב. מה שהוא אומר שם יקבל משמעות אחרת וזה ממש מגניב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מרץ 2021, 12:56

Laskin כתב:אבל אבל... הם אומרים שגירסת הPS5 של המשחק תהיה משהו אחר ומשודרג מכל בחינה, ולכן יש מצב שתאלץ לרכוש גם פעם שלישית :)
לגבי כסף שם - יש סרטונים שמסבירים איך לעשות המון כסף במעט זמן (יחסית), אבל כנראה שהילד שלך לא יוכל לבדו לעשות זאת.

לפחות בצד של האונליין, GTAV המשודרג מגיע בחינם לבעלי פס5 למי שעושה לו redeem תוך 3 חודשים מהשחרור שלו כך שאין שם ממש בעיה. אני משער שאולי הסינגל ידרוש רכישה נפרדת אבל זה בסדר, הילד בעיקר משחק את זה והוא ממילא לא ישים לב ל30 מול 60 פריימים או לא יודע מה יהיה שם עוד. אני גם מקווה, להתחשב בזה שהם נותנים נתיב שדרוג חינמי לGTA אונליין, שיהיה משהו דומה לסינגל או לפחות איזה DLC שדרוג בכמה שקלים.

Laskin כתב:לגבי GOW - אתה ממש, ממש בסוף. כאילו, עניין של דקות :)
וחבל שלא השארת את החזרה לאזורים הישנים אחרי המשחק, כי יש סיבה מסויימת... קטנה... תבין אחרי שתסיים.
אגב, אחר כך צפה באיזה סרטון של הקרב הראשון נגד "הזר", או ליתר דיוק לטקסט ממש לפני שהם מתחילים לריב. מה שהוא אומר שם יקבל משמעות אחרת וזה ממש מגניב.

להפך, אמרתי שאני כן מותר על האזורים הישנים כי אין לי כוח להם. אבל אם אתה אומר שמגניב לחזור אליהם אחרי שמסיימים אז אולי אני אעשה את זה. מה לגבי הוולקריז/אתגר הערפל/אתגר ההר? גם אותם כדאי להשאיר לאחרי שמסיימים? כי אני מרגיש חזק מספיק לעשות אותם ונניח את אתגר ההר כבר עשיתי איזה 70% ממנו אבל יש סיבה טובה להשאיר אותם לאחרי סוף הקמפיין?

אגב, זה כזה מצחיק שאומרים את המילה רגנרוק כל 11 שניות במשחק, אני משער שזה היה בלתי נמנע שההמשך יהיה רגנרוק :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 08 מרץ 2021, 13:09

אני עדיין מהמר הימור פרוע שהם שומרים את הסאבטייטל ראגנרוק למשחק הבא אחרי GOW שכרגע בפיתוח,אולי :
God of War Fimbulwinter? נשמע סביר

קיאו,תקשיב טוב למילים של אתריאוס בסוף ותעשה מה שהוא מציע,זה הכל :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 מרץ 2021, 13:12

מה שפייג' אמר... ושוב - זה לא משנה מה תכננת או מה כדאי לעשות רק אחרי שתסיים, אתה מסיים את המשחק עוד 10 דקות בערך :D

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 32 אורחים