במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי kririn » 07 ינואר 2023, 22:19

קודם כל הוויכוח מיקודם של הvr
אני מסכים עם אנשים שחושבים שזה ישאר כמוצר נישה מבחינת משחקים

כולל הקסדה של סוני כולל מה שאפל תיצר
הקסדה של סוני אומנם יש לה אפשרות תאורטית לשבור שיא במכירות
ככסדת vr למשחקים ,כי סוני יודעת למכור מוצרים כאלו טוב בהרבה
מפיסבוק

אבל עדין הבעיות העיקריות נשארות ,וזה שזה עדין כסדה
עכשיו אני רוצה להגיד גם משהו לדרקו
ראיתי סרטונים על תחילת הvr ,אחת מהמחשבות שהיו די בהתחלה
זה היה 2 דברים

1 -כפפה ,ולא משהו מגוכח כמו בsnes
אלה כפפת זיהוי תנועה אמיתית

2-חליפת גוף שלמה

אני לא יודע מי פיתח את החליפות שקימות היום לזיהוי תנועה
שמשתמשים בהם היום בסרטים ומשחקים
ולא יודע מה קדם למה ,אבל חלק מהרעיונות היה זה
השלטים שיש היום לשוק הביתי עדין לא קרובים לזה

ומבחינת שליטה במשחק ,כבר בwii המקורית בזלדה ss המקורי
עשו כל מיני מכניקות והמשחק חייב את התוסף לשלט
אז נכון רק שלט אחד ,אבל זה והmove של סוני ,היו הבסיס
לשלטי הvr שנפוצים היום ,זה אותו עיקרון

מה שזה לא ,זה עדין כפפות שלא לדבר על חליפה מלאה
לא שזה לא אפשרי היום ,זה פשוט יקר מידי ומסורבל מידי לשוק הביתי

הציוד בתעשיית הסרטים ומשחקים קיים כבר הרבה זמן
זה כבר לא בעיה חומרתית כי שזה התחיל מחשבים היו חלשים בהרבה

אבל " חווית vr אמיתית " ,מצריכה ציוד יותר ממושאן פלוס או move משודרג ,זה מצריך ציוד נוסף
לדוגמה הגה במשחק מרוצים
רובה בfps ,וכו וכו או לפחות חליפה שלמה שתדמה את כל זה

בכל מקרה אני עמוק בדרגון איג אינקוזיציה שאין לו vr
המשחק פשוט בינוני ,העולם הפתוח פשוט לא עשוי נכון והורס אותו

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ינואר 2023, 11:14

לא הבנתי, לאיזו פעולה אתה זקוק לכפפות או חליפה? מה זה ייתן לך במשחקים שכרגע אתה רוצה לעשות ואי אפשר?
ואתה גם טענת שסוני עם הפוטנציאל למכור הכי הרבה קסדות... אתה מודע לכך שהקווסט 2 כבר מכרה 15 מליון יחידות? סוני צריכה למכור גם קונסולה וגם קסדה, ביחד זה פי 3 מהקווסט, אני לא חושב שיש לסוני הרבה סיכוי למכור יותר מהקווסט 2 לבדו, ועוד הקווסט 3 צפוי לצאת בקרוב וימכור בטח עוד יותר...

בכל אופן - אני מתקדם בקונטרול, המשחק נהדר ואני כל כך נהנה מהיריות, ומשהו נוסף שהפתיע אותי - הסאונד! וואו, עם אזניות בפול ווליום כל הצליל הזה שיוצא כשאני מרים חפץ באוויר - איזה מדהים זה נשמע!
לסיפור אני פחות מתחבר כרגע, אולי זה ישתנה... אבל אני ממש נהנה מהמשחק.
אה, והמפות - אני סוף סוף מבין את התלונות. אכן אחת הגרועות שראיתי אי פעם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ינואר 2023, 11:23

Laskin כתב:לא הבנתי, לאיזו פעולה אתה זקוק לכפפות או חליפה? מה זה ייתן לך במשחקים שכרגע אתה רוצה לעשות ואי אפשר?
ואתה גם טענת שסוני עם הפוטנציאל למכור הכי הרבה קסדות... אתה מודע לכך שהקווסט 2 כבר מכרה 15 מליון יחידות? סוני צריכה למכור גם קונסולה וגם קסדה, ביחד זה פי 3 מהקווסט, אני לא חושב שיש לסוני הרבה סיכוי למכור יותר מהקווסט 2 לבדו, ועוד הקווסט 3 צפוי לצאת בקרוב וימכור בטח עוד יותר...

אני משום מה זוכר צפי ל-10 מליון יחידות ל-PSVR2 לכל אורך חיי הדור. אבל אני לא זוכר מאיפה המידע ה זה יושב לי בראש אז אני לא בטוח אם זאת הייתה סוני, אנליסט או סתם שטות ששמעתי בפודקאסט :)

Laskin כתב:בכל אופן - אני מתקדם בקונטרול, המשחק נהדר ואני כל כך נהנה מהיריות, ומשהו נוסף שהפתיע אותי - הסאונד! וואו, עם אזניות בפול ווליום כל הצליל הזה שיוצא כשאני מרים חפץ באוויר - איזה מדהים זה נשמע!
לסיפור אני פחות מתחבר כרגע, אולי זה ישתנה... אבל אני ממש נהנה מהמשחק.
אה, והמפות - אני סוף סוף מבין את התלונות. אכן אחת הגרועות שראיתי אי פעם.

בנוגע למפה - אל תשתמש במפה חוץ מאשר כיוון מאוד כללי. תשתמש בעולם עצמו, יש לך שלטים לכל מקום. אתה צריך להגיע למשאבות קירור? תסתכל במפה באיזו קומה הם נמצאים, תעבור לצ׳קפויינט הכי קרוב לאזור הזה במפה ואז תזנח את המפה ותנווט על פי השלטים בעולם. המפה אולי לא להיט, אבל המשחק בנוי שתנווט בעזרת הדברים שנמצאים בעולם עצמו ואם תלך לפי השלטים כנראה שלא תפתח אותה יותר מדי. בכל מקרה שום מפה לא תצליח להיות גרועה כמו זו של GOW, אי אפשר לנצח אותה :!:
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ינואר 2023, 11:39

אם זה הצפי - אז הם מכוונים משמעותית לפחות או יותר חצי מהקווסט 2, זו הנקודה שלי.

וכן, הבנתי את הקטע עם השילוט די מהר, ועדיין - לפעמים אני לא בטוח לגבי הבדלי קומות לעומת מקומות שעוד לא הייתי ועוד כל מני דברים שמציקים בה.
לגבי זו של GOW - כן, המפה עצמה גרועה, סתם ציור כללי שכזה, אבל יש לך את הסימן הזה ללכת בעקבותיו, שקיים בכל רגע נתון, ומייתר לחלוטין כל צורך בהסתמכות על המפה...

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 08 ינואר 2023, 21:48

מבחינת חליפה וכפפות
זה פשוט יכול לתת לך עולם vr הרבה יותר אינטראקטיבי מהיום
כל הגוף חלק מהמשחק ,לא כמו היום שזה מושאן פלוס משופר פחות או יותר
כפפות יכולות לדמות כל חפץ בעולם האמיתי
ומי שירצה יוכל לקנות צעצועי פלסטיק להרגיש תחושה טובה יותר
לדוגמה אקדח פלסטיק עם טריגר דברים כאלו
הכפפות יתנו את השליטה במשחק ,אבל שלא תחזיק אוויר
אפשר להשתמש בכל מיני חפצים פשוטים

בכל מקרה חליפה וכפפות זה לא מיינסטרים אז לא יקרה בשוק הרחב
בגלל זה זה לשימוש סרטים ופיתוח משחקים ,אבל לא למשחקים עצמם

Ms ניסתה לדמות את החליפה עם הקינקט והקינקט 2
אבל הזיהוי לא מספיק טוב

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 ינואר 2023, 23:24

שיחקתי לא מעט במשחק בשם chained echoes. יש בגיימפאס. נחמד מאוד, נראה לי זה סגנון jrpg מתקופת ה16 ביט.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 ינואר 2023, 07:50

kririn כתב:מבחינת חליפה וכפפות

אבל הזיהוי לא מספיק טוב

מיותר לחלוטין, אין שום צורך ואף אחד לא רוצה באמת ללבוש חלופות וכפפות ולהזיע בהם. ועוד אתה מדבר על לקנות פלסטיקים כדי לדמות חפצים, מה שעוד יותר מייתר את זה :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 ינואר 2023, 16:21

Laskin כתב:
kririn כתב:מבחינת חליפה וכפפות

אבל הזיהוי לא מספיק טוב

מיותר לחלוטין, אין שום צורך ואף אחד לא רוצה באמת ללבוש חלופות וכפפות ולהזיע בהם. ועוד אתה מדבר על לקנות פלסטיקים כדי לדמות חפצים, מה שעוד יותר מייתר את זה :)

לא אמרתי שזה יקרה
אבל זה הדבר הכי קרוב שיכול להיות לאולם אולגרמות

זה פשוט לא כלכלי ומאוד בעיתי
כי חליפה וכפפות צריכות להתאים לגוף

גם פתרונות תאורטים אחרים ,כמו הרבה מצלמות אינפרה אדום
שיתנו זיהוי תנועה תלת מימד כמו חליפה וסינכרון עם המשחק

תחשבו סופר דופר קינקט שבאמת יפעל

זה פשוט לא כלכלי לא לשוק הביתי וגם לא לארקיד

אני רק מדבר על חוויה שבאמת לוקחת vr לעתיד
אבל אין באמת תחליף לאולם אולגרמות שעדין לא ישים טכנולוגית

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 ינואר 2023, 16:29

לא צריך שום אולם ושום חליפת כדי לקחת את זה לשלב הבא. גם עובדים על לכידה של כל הגוף באמצעות מראה פשוטה, למעט המשחקים שכן ירצו לעשות זאת. מה שבאמת נחוץ כרגע זה רק משקפיים טובים וקלים יותר, עם FOV עוד יותר גדול, וסוללה איכותית בהרבה.
וכמובן - או שיהיה כח עיבוד רציני יותר או שיעבוד בענן ללא לאג או משהו כזה, אבל המצב הנכחי עם קסדה ושלטים הולך להשאר עוד הרבה זמן, ולא צריך שום דבר מעבר כדי למשוך לקוחות… מה שכן צריך זה חזרה למחיר של 299 דולר כי המחירים של הקסדות האחרונות שיצאו הופכים אותו למוצר לעשירים בלבד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ינואר 2023, 17:43

אני עם לאסקין, מה שצריך זה כוח, איכות, אלחוטיות ופידבאק טוב מהשלטים. כל מה שמקבלים מעל זה זה רוטב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 ינואר 2023, 08:02

סיימתי את קונטרול.
מצד אחד הוא הפתיע אותי ממש לטובה - בגיימפליי ועיצוב השלבים והאפקטים הקוליים… מצד שני - למה הוא כל כך קצר?! אמנם יש לי המוווון מה לגלות ומשימות צד, אבל המשימות הראשיות? נגמר כל כך מהר. וכן, יש את הפייק-קרדיטס אז חשבתי לעצמי ״אה, מגניב, זה בטח אמצע המשחק ועבדו עליי״ אבל אז אחרי שעה וקצת הגיעו הקרדיטס האמיתיים והתאכזבתי. עד שקיבלתי את כל הכוחות והתחלתי להנות איתם - כבר מסיימים??
בכל מקרה אני אמשיך ואסיים את משימות הצד ואז אתן דיעה סופית. מה שבטוח זה שחסר לי גיוון באויבים, ומרחוק (וגם מקרוב) 80% מהם נראים ממש אותו הדבר.
גם בנשקים, זה בטח עניין של טעם אבל השתמשתי לאורך כל המשחק בנשק הראשון שמקבלים ובנשק לייזר הזה שנטען, שאר הנשקים הרגישו לי מיותרים לגמרי (עם דגש על הנשק האוטומטי, ה״ספין״).

אה, ולגבי הDLC - במה לשחק? ואיך מגיעים אליהם בכלל??

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 ינואר 2023, 08:50

ה dlc די סבבה, במיוחד awe. ואם רצת את הקמפיין הראשי הוא אולי די קצר, אבל אני הסתובבתי לא מעט בעולם ותכלס חושב שראיתי הכל לפני שהלכתי לסוף. יש לא מעט לגלות בדרך לדעתי.

הייתי מעריך את הקמפיין הראשי בכ 12 שעות, ואם תלך לחפש הכל וכו' תוכל לבלות איתו עוד 10 שעות בערך. ה dlc לדעתי מוסיפים עוד איזה שעתיים כל אחד. ץ
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 ינואר 2023, 08:54

תודה
אני אתחיל לעשות את משימות הצד בישיבה הבאה עליו, אני רוצה למצות אותו למי שאעבור למשחקים הבאים ברשימה.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 18 ינואר 2023, 13:04

אתה אמור לעשות את משימות הצד כחלק מהקמפיין. גם כי יש קשר לעלילה הראשית בחלק מהמקרים, וגם כי הן פותחות לך כוחות חדשים. בכל מקרה, לא יודע למה אתה מצפה לגיוון ממשחקי רמדי. זה לא הצד החזק שלהם. ואתה צודק, לא צריך יותר מהאקדח הבסיסי כדי לעבור את כל המשחק בקלות. למען האמת, מספיק רק ה-launch.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 ינואר 2023, 13:53

כן, פשוט 4 מתוך 6 ״נשקים״ מיותרים לגמרי, משונה.
לגבי משימות הצד של הכוחות - אותן כן עשיתי, מיד כשראיתי שיש oops. יש משימות אחרות שלא נותנות כוחות חדשים, יש לי איזה 7 כאלה לעשות.
אני רוצה לעשות אותן קודם כדי להגיע לDLC משודרג כהלכה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2023, 14:23

Laskin כתב:כן, פשוט 4 מתוך 6 ״נשקים״ מיותרים לגמרי, משונה.
לגבי משימות הצד של הכוחות - אותן כן עשיתי, מיד כשראיתי שיש oops. יש משימות אחרות שלא נותנות כוחות חדשים, יש לי איזה 7 כאלה לעשות.
אני רוצה לעשות אותן קודם כדי להגיע לDLC משודרג כהלכה

הם פשוט מחמיאים לסגנונות משחק שונים. אני מצאתי את עצמי מחליף הרבה, אבל אני משער שזה יותר עניין של איך שהחלטתי לשחק את המשחק מאשר איך שנדרשתי לשחק את המשחק.

מבחינתי ההיילייט של המשחק, מעבר ל-gunplay הנהדר והגרפיקה והסאונד המצויינים, זאת האוירה. יש במשחק הזה אוירה מטורפת, ויש הרגשה שקריאטיבים מאחורי severance שחקו בו לא מעט. אפילו יש אם את הבורד בטלפון, ששומעים אותם רק במילמולים מרוחקים :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 ינואר 2023, 15:21

הכוח של המשחק זה באמת האווירה, וזה משחק שהרגיש לי מאוד "נכון" לשחק אותו לרוחב ולא קדימה, כלומר כל הזמן לעשות את המשימות צד לצד המשימות הראשיות ולא לרוץ על משהו ואז לחזור אחורה. כלומר לגלות את העולם הזה ואת המקומות השונים בבניין היו האירוע המרכזי בעיניי במשחק, ומשם שאבתי את רוב ההנאה שלי. וזה לא רק המשימות עצמן, זה גם להשאר איזה שעה בחדר של מחקר המזל כדי להבין את כל השטויות שהם הכניסו לשם, דברים כאלה :).
גיוון באויבים זו באמת החולשה העיקרית בו, מהר מאוד הקרבות הופכים להיות עניין די משעמם. אבל האווירה והבניית עולם שלו כל כך מוצלחים שאני ממש עפתי על המשחק הזה והוא באמת אחד האהובים עלי בשנים האחרונות.

קח בחשבון שלא כל משימות הצד הן משהו מלא, חלקן זה סתם לנקות דברים בחדרים מסוימים או פאץ' קווסט כאלו, אז לחזור אליהן אחרי המשחק יכול להיות די גרוע. אבל מהאלו המלאות יותר אני מקווה שעדיין תהנה, למרות שמרגיש לי גם ככה יותר מוצלח לשחק אותן תוך כדי הקמפיין ולא אחריו.
לגבי הDLC הם נחמדים, אני יותר אהבתי את הראשון דווקא מאת AWC, אבל מעולם לא שיחקתי בAW והמבנה החצי אימתי שהם הכניסו לDLC הזה הרגיש לי מאוד מאולץ וזול, ולא ממש מתאים לקונטרול. אבל בכל מקרה שניהם בסדר, שווים את הזמן שלך אבל לא ברמה של המשחק הראשי.
וכן, יש לא מעט דמיון למשחק בחלקים של severance, אני חושב שגם דיברנו על זה בזמנו :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2023, 16:22

Stick כתב:הכוח של המשחק זה באמת האווירה, וזה משחק שהרגיש לי מאוד "נכון" לשחק אותו לרוחב ולא קדימה, כלומר כל הזמן לעשות את המשימות צד לצד המשימות הראשיות ולא לרוץ על משהו ואז לחזור אחורה. כלומר לגלות את העולם הזה ואת המקומות השונים בבניין היו האירוע המרכזי בעיניי במשחק, ומשם שאבתי את רוב ההנאה שלי. וזה לא רק המשימות עצמן, זה גם להשאר איזה שעה בחדר של מחקר המזל כדי להבין את כל השטויות שהם הכניסו לשם, דברים כאלה :).
גיוון באויבים זו באמת החולשה העיקרית בו, מהר מאוד הקרבות הופכים להיות עניין די משעמם. אבל האווירה והבניית עולם שלו כל כך מוצלחים שאני ממש עפתי על המשחק הזה והוא באמת אחד האהובים עלי בשנים האחרונות.

קח בחשבון שלא כל משימות הצד הן משהו מלא, חלקן זה סתם לנקות דברים בחדרים מסוימים או פאץ' קווסט כאלו, אז לחזור אליהן אחרי המשחק יכול להיות די גרוע. אבל מהאלו המלאות יותר אני מקווה שעדיין תהנה, למרות שמרגיש לי גם ככה יותר מוצלח לשחק אותן תוך כדי הקמפיין ולא אחריו.
לגבי הDLC הם נחמדים, אני יותר אהבתי את הראשון דווקא מאת AWC, אבל מעולם לא שיחקתי בAW והמבנה החצי אימתי שהם הכניסו לDLC הזה הרגיש לי מאוד מאולץ וזול, ולא ממש מתאים לקונטרול. אבל בכל מקרה שניהם בסדר, שווים את הזמן שלך אבל לא ברמה של המשחק הראשי.
וכן, יש לא מעט דמיון למשחק בחלקים של severance, אני חושב שגם דיברנו על זה בזמנו :).

כן אני מסכים, הוא לגמרי משחק רוחב. אני ניקיתי אותו כמעט לגמרי לפני שהמשכתי לסיום.

אני מאוד נהנתי מה-DLC. הראשון מאוד אווירתי ומוזר, השני הוא סוג של פורנו אלן וייק. שניהם כנראה לא ההיילייט של המשחק מבחינת רמה, אבל הם לפחות משימות אמיתיות עם עלילה ואוייבים חדשים ויכולות חדשות ולא המשימות צד הדי גנריות של ״נקה חדר X״ או ״תביא חפץ Y״ שנשאר ללאסקין לעשות עכשיו :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 ינואר 2023, 20:54

אני מספיק נהנה מהגיימפליי, רק שלוש שעות לפני שסיימתי אותו קיבלתי את היכולת ״לעוף״ ואני ממש לא מיציתי את המכניקות והכיף שבו אז אני כן אהנה אפילו ממשימות מטופשות יותר.
היה מאוד עוזר אם הייתי יודע שאני לקראת סיום מתישהו, כמו שאומרים לך במשחקים אחרים, או מה מתוך הרשימה זה ראשי ומה לא כי וואלה כל מה שקשור לתפריטים וכד׳ פשוט זוועה במשחק… אבל זה ככה באמת גם במשחקים אחרים שממש אהבתי אז מילא, לא פוגע בהנאה הכללית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 ינואר 2023, 22:31

ואו, אולי הזיכרון שלי מטעה אותי אבל אני זוכר שיכלתי לעוף רוב המשחק.. ממש רצת את הסיפור.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 ינואר 2023, 14:08

שיחקתי קצת בFire emblem החדש אז אחרי כמה פרקים: שלמות, לפייר אמבלם יש את הmap design הכי טוב בז'אנר הטקטיקה כולו, ולengage מהכמה פרקים האלה שעשיתי כבר רואים שיש לו את הmap design הכי טוב בסדרה בפער עצום, אם זה ימשיך ככה. ערכי ההפקה מעיפים את המוח המשחק הזה פשוט נראה טוב, לא בשביל משחק סוויץ, לא בשביל משחק יפני, הוא נראה טוב וזהו.

החסרון היחיד? אני על Hard בנתיים וזה די קליל לי, יצא לי למות פה ושם אבל זה רק בגלל שאני מתעקש לאמן את הקוסמים והמרפאים החלשים שלי כדי שיקבלו קצת EXP גם כן, אם אני רץ על המפות בלי להתעקש על לאמן יחידות פגיעות/סופר חלשות אז אני מכסח את המשחק הזה בנתיים. פשוט לא רוצה להגיע לend game עם כמה יחידות סופר חזקות וכל השאר סמרטוטים :)

אני בהלם כמה המשחק הזה מלוטש, זה בפער אחד המשחקים הכי מרשימים טכנית שראיתי על הסוויץ ועדיין הוא לא מגמם לרגע, לא נקטע לרגע, אין ירידות פריים רייט, גם כשיש קסמים שהם מפילי לסתות (ואשכרה יש כאלו) ואין שום צד מרושל בו טכנית.

הסיפור כרגיל, משהו מביך שלא הייתם רוצים לראות ליד בת הזוג/הילדים/משפחה אבל מעבר לזה? המשחק הכי טוב על הפלטפורמה אחרי BOTW בפער.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 ינואר 2023, 21:39

אני עמוק בדרגון אייג אינקוזיציה
וכמה שאני מתקדם במשחק ,המשחק מרגיש פחות טוב
אחת הבעיות שיש במשחק הזה ,זה התכנון של המשימות
בגדול כל משימה שמוצגת לי אני מנסה לעבור גם לא משימות ראשיות

עכשיו המשחק מחולק לאזורים יחסית פתוחים ,אבל אזורים שונים
שמתקדמים במשחק מבחינים בזה יותר
העניין שאיך שהמשימות מוצגות ,באזורים ,ותחשבו כמו במאריו 64 והאזורים שלו ,רק יותר גדולים אבל הרבה פחות כיפים
בכל מקרה חלק מהמשימות מופיעות באותם עולמות ,למרות שבפועל
אין אפשרות להגיע אליהם באותו רגע נתון

לפעמים זה גשר שעוד לא נבנה אבל יבנה בהמשך
או מנהרה חסומה ,אבל איך שהמפה מוצגת זה לא באמת ברור
מה שגורם לבזבז הרבה זמן מיותר לנסות להגיע למשימה שמוצגת בעולם ,אבל עדין לא באמת פתוחה

מעבר לזה דבר מעצבן נוסף זה בכללי האויבים
אבל במיוחד הדרקונים שיש במשחק וניצחתי בינתים 3

עכשיו תבינו ,א י ברמה הקלה ביותר ולרוב זה באמת קל
למרות שזה עדין rpg ,ובמקרה ואני נכנס למלחמה אם אויבים חזקים מידי יחסית לרמת הדמויות שלי הם עדין ינצחו
אבל זאת לא הבעיה ,הבעיה היא נגיד שאני נלחם בדרקון
נשמע כיף נכון ?

קודם כל המערכת קרבות גרוע ברמות
אבל זה רמה קלה ,אז לא נורא
אבל לצורך הדיון אני נלחם בדרקון שהרמה של הדמויות שלי מספקת
זה בגדול אומר לטחון המון את הדרקון ,כל פעם טיפה ph יורד לו
במקרה והוא הורג אחת מ4 הדמויות שלי ,אפשר להחיות אותם
פשוט לעמוד ליד וללחוץ a מספיק זמן
(Xbox)
וזה יוצר מצב כזה ,לטחון אותו עוד ועוד ועוד
מידי פעם להחיות דמות מתה ,וחוזר חלילה
הרבה זמן עד שהוא בסוף מת
נתקלתי גם בדרקון שמידי פעם מפעיל מגן במהלך הקרב
שזה בגדול הרבה יותר ספוג

אלו לא דרגונים ,זה ספוגים ענקים והאויבים הרגילים ספוגים פחות גדולים ,מישהו צריך לעשות מוד למשחק המחשב
שאויבים יוצגו כמו שהם ,ספוגים בגדלים שונים

בקיצור עיצוב שלבים גרוע מבחינת המשימות
וצריך גם לחזור לאותם שלבים כמה פעמים לעשות 100 אחוז

מערכת קרבות גרועה

רוב המשחק משימות פילר

כל העניין לעשות את המשחק הזה כעולם פתוח גרוע מאוד
עד שמגעים לחלקים של הסיפור העיקרי כל פעם
לוקח המון זמן והזרימה גרועה

הרעיון המקורי של העלילה דווקא טוב ,אבל זה היה צריך להיות rpg לינרי

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 ינואר 2023, 23:06

אני משחק עכשיו פסיכונאוטס 2, וזה ממש מצחיק אחרי קונטרול, ואחרי היי און לייף, כי הוא ממש שילוב של השניים :)
איזה משחק נהדר. וכתוב מצויין, כבר שכחתי כמה אני אוהב אותם.
יש גם סט פיסז די מרשימים, השליטה מצויינת… מפתיע אותי הליטוש.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 24 ינואר 2023, 09:07

Laskin כתב:אני משחק עכשיו פסיכונאוטס 2, וזה ממש מצחיק אחרי קונטרול, ואחרי היי און לייף, כי הוא ממש שילוב של השניים :)
איזה משחק נהדר. וכתוב מצויין, כבר שכחתי כמה אני אוהב אותם.
יש גם סט פיסז די מרשימים, השליטה מצויינת… מפתיע אותי הליטוש.

אקסטרה שנה+ של פיתוח והגדלת התקציב השתלמו :)

אני מת לדעת מה הם יעשו עם משחק שהם מפתחים מהיום הראשון באוירה הזאת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 ינואר 2023, 12:41

עכשיו גם אני מת לראות... המשחק לא מרשים טכנית בשום צורה (אם כי הם עשו עבודה טובה עם השתקפויות על חפצים, שאני לא רואה בהרבה משחקים מהדור הקודם ברמה כזו), אבל העיצוב שלו מספיק חזק כדי לפצות על זה, והרבה מעבר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 34 אורחים