במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי DrKeo » 05 ספטמבר 2019, 18:06

Stick כתב:הקטע של הפריזינג זה קטע של dx12, זה קורה בעוד משחקים. לא יודע אם כולם, כי בניתוח של DF הם עוד מקווים שזה יסודר, אבל זו בעיה של הרבה משחקים על dx12 ולכן כמעט תמיד אני משחק על 11 כשיש את האופציה. אבל RT עובד רק על dx12 (לפחות בקונטרול.. לא יודע מה באמת קורה שם טכנית) אז זו הבעיה.

בקשר למפה, היא גדולה והיא מפותלת אבל אני לא מסתבך איתה כרגע מעבר ללא להבין תמיד *בדיוק* לאן צריך ללכת, ואז להתסכל באיזה שלט ולהבין ישר איפה אני. אבל הייתי כרגע רק בשלושה סקטורים אז אולי הבעייתיות מתחילה באזורים מתקדמים יותר.

בנתיים כל המשחקי RT במחשב חוץ מאשר קווייק 2 RTX רצים על DXR (שזה ראשי תיבות של DirectX Ray Tracing) ו-DXR זמין רק ב-API של DX12 כרגע.

בנוגע לבעיה שלך עם המערכת קרב, אני דווקא לא מרגיש ככה, אני מאוד נהנה להלחם עם הספינר. אבל אני מבין לליבך עם בעיית ה״שוטגאן בהפתעה מאוייב שלא ראית״, זה בהחלט קורה לא מעט. אני שם לב שלא מעט מהאתגר בקרבות מגיע לי בזכות המערכת משימות של הבורד, כשאתה מנסה לנצח קרב רק עם הדשוטים של הרובה צלפים הוא נעשה קשה משמעותית :)
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 05 ספטמבר 2019, 19:44

סימתי את just cause 1
גרסת ה360 דרך תאימות לאחור של הxbo
פשוט קניתי אוסף של 2 המשחקים הראשונים ל360 גרסה פיזית
ושמכניסים דיסק בעצם מקבלים גירסה דיגיטלית
כי ככה זה עובד בתאימות לאחור הזה

החלטתי על זה כי עם אני זוכר נכון מישחקים 3-4 בגיים פאס
בכל מקרה קראתי קצת ביקורות והחלטתי ללכת רק על המשימות הראשיות
אחרי שמיתקדמים מספיק ,קל לגנוב מסוקים ולהגיע מהר לכל נקודה במפה ,ככה שזה בזבוז זמן לכבוש בסיסי אויב
בכל מיקרה לעשות רק משימות ראשיות היה מאוד כיף

בגדול תחשבו gta3 קלון
רק יותר קליל ויותר פרוע ובעיר טרופית
מה שהרשים אותי זה שבמקור זה היה מישחק ps2
בטח ניראה גרוע בגרסה הזאת אבל בהתחשב בחומרה
מגניב מה הצליחו לעשות איתה
בכל מקרה קניתי מאוד בזול את האוסף ולדעתי לפחות המישחק הראשון שווה היום איזה 50 שקל ,אני יתקין עכשיו את השני

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 06 ספטמבר 2019, 07:42

טוב, אז גירס 5 יצא. התחלתי לשחק את ההתחלה. החלק הראשון הוא מה שיצא בדמו של האימון. היה סרטון נחמד של מה היה בפעם הקודמת שמכניס אותך למה היה, ואז מתחיל החלק הראשון. שיחקתי אותו - הוא בעצם ההקדמה למשחק (עד שמתחילות הכתוביות של תחילת המשחק).
בינתיים, על הX המשחק נראה מהמם, המון פרטים והרבה HDR. יש מכניקות חדשות שבהחלט משנות את הדינמיקה של המשחק מהקודמים. וזה רק בהתחלה. (כלומר בכלל לא הייתי נניח בסביבות פתוחות וכדומה) אחת מהן, כנראה החשובה, היא שהרובוט שלך ניתן הרבה יותר לשליטה, ואתה יכול לבקש ממנו לעשות דברים כמו להביא נשקים ותחמושת. כלומר יכול להיות שאתה מאחורי מחסה ונגמרת התחמושת, ואז אתה מבקש עוד בלי לצאת מהמחסה. ואפילו להביא נשקים עצמם. באחד המקרים שלחתי אותו להביא בומשוט כדי להוריד אוייבים רבים.
בגזרת המולטי, נראה שהם הולכים לכיוון המון סיקינים, דגלים, צבעים ושיט שלא באמת משנה! (וקצת שכן לבעלי מזל או כסף...)

בקיצור, מחכה להמשיך - וצריך לשחק ביחד.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 06 ספטמבר 2019, 10:03

התחלתי קצת לשחק אתמול, עשיתי את אקט 1 ובינתיים יש לי כמה תלונות קטנות - אפרט בהמשך - אבל בגדול, המשחק הוא גירס כיפי עם פייסינג נכון (רוב הזמן) ועם אווירה טובה. בינתיים הוא הרבה יותר מוצלח בהשוואה להתחלה של 4, היו כבר שני רגעים ממש מוצלחים שאני בטוח שאשכרה אזכור לעומת 4.

כמו שבוזמן אמר, התוספת של ג'ק היא במרכז הבמה ואפשר לעשות איתו דברים יפים בקרב. בהתחלה הוא מרגיש קצת כמו המקביל של אטראוס בגירס, אבל מבחינת יכולות הוא יותר מסתם סיידקיק שעוזר.

לא הרגשתי שיש פה איזו מהפכה מטורפת בינתיים, אלא פשוט אבולוציה יפה של גירס למי שאוהב גירס, שזה מצוין לדעתי. וכמובן שאני עדיין בהתחלה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 ספטמבר 2019, 11:09

אגב, הבנתי שלא כל המשחק שלבים פתוחים אלה רק שני אקטים הם עולמות פתוחים. גם לפי הביקורת של גיימספוט העלילה והכתיבה ממש טובות בתחילת המשחק אבל נעשות טרחניות בהמשך המשחק אז דווחו אם זה נכון :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 06 ספטמבר 2019, 13:03

אני כניראה יתחיל היום את גירס
הבנתי שקיבלתי בגולד את just cause 3 אבל לא את 4
וגירס 5 כבר מותקן אפילו העברתי אותו לssd חיצוני
ככה שאני אמור לקבל זמני טעינה טובים יותר
גם אני ישחק על ex

בכל מקרה התחלתי את מאריו מיקר 2 במצב סיפור
בינתים מאוד נחמד לחובבי מאריו 2d
קניתי את הגרסה הפיזית המיוחדת עם קוד אונליין ל12 חודשים
מעבר לאפשרות יצירת שלבים
הדבר הכי טוב לטעמי זה הורדת שלבים שאחרים יצרו
עדין לא הורדתי כאלו כי אני רק בהתחלת מצב הסיפור
אבל כמו ליטל ביג פלאנט
האפשרות הורדה של שלבים שאחרים יצרו
נותן המון זמן מישחק

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 ספטמבר 2019, 12:11

ככל שאני מתקדם בקונטרול, אני מת עליו יותר :)
לור - אדיר
אוירה - מדהימה
סרטוני FMV צ׳יזים עם שחקנים אמיתיים - כן בבקשה
מערכת קרב - כיפית אם כי לא מאוזנת מספיק ומביאה למצבי קיצון
גרפיקה - ואו
סאונד - ואו

סופסוף משחק רמדי שמרגיש משחק רמדי. זה הרמדי הכי רמדי שרמדי אי פעם רימדו :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 ספטמבר 2019, 20:11

טוב, אני ממש אוהב את קונטרול.
סיימתי עכשיו סשן של איזה 3 שעות וחצי רצופות, מה שגם ככה מעיד על ההנאה שלי מהמשחק כי ישיבות כאלו הן נדירות בשנים האחרונות. אבל לאורך כל השלוש וחצי שעות הייתי על קצה הכסא, ריכוז שיא.. פשוט תענוג המשחק הזה.

ודווקא מהגיימפלי אני עדיין לא ממש נהנה. כלומר הוא כיף, בגדול, אי אפשר להגיד שלא. אבל הוא לא יותר כיף מנניח דום או כל משחק אקשן ובלאגן אחר בשוק (ועליהם אני לא מת בכלל). ובכל זאת הסיבה שאני אוהב את קונטרול הרבה, הרבה יותר מהמשחקים האלו היא כל השאר. הוא פשוט מופת של בניית עולם, של לור ושל מסתורין.
עקרונית הכל זה ממבו ג'מבו של אימה קוסמית, מעטים הם הרעיונות הבאמת מקוריים שנמצאים כאן, אבל הביצוע הוא כמעט מושלם. הקצב שבו תעלומות נפתרות וחדשות נוצרות, החדרים המוזרים שתבין את המשמעות שלהם רק שעות קדימה ותשמח לחזור, העושר של העיצוב הויזואלי של כל זה.. פשוט נהדר. הרבה זמן לא היה משחק שכל כך נהנתי פשוט להתקדם ולחקור אותו, כ"כ הרבה תשומת לב לכל המסביב.. באמת תענוג. אם רק הגיימפלי היה יותר מבסדר :).
אבל אין מה להתלונן, המשחק הזה הוא הרבה יותר מה שממש טוב בו מאשר מה שפחות טוב בו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ספטמבר 2019, 20:19

אני שמח שקבלת חווית רמדי מתקנת לאלן ווייק :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 ספטמבר 2019, 21:41

לאלן וויק לא באמת נתתי סיכוי. הספיקו לי 5 דקות כדי להבין שהשורשים של המשחק נמצאים עמוק בתוך תחילת הדור הקודם, וממש לא הייתה לי סבלנות לזה באותו הזמן.
אבל כן, אין ספק שלראשונה אני אצפה למשחק הבא של רמדי, עכשיו אחרי קונטרול המעולה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 ספטמבר 2019, 23:03

Welcome to the dark side

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ספטמבר 2019, 21:13

מסיים להוריד את חבילת הטקסטורות INSANE של גירס 5 כרגע ומתחיל :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 ספטמבר 2019, 00:12

איך אתה מצליח להפסיק לשחק בקונטרול?
(האמת שאני מגזים, זו הזדמנות לצנן ולציין שמשימות הצד הרבות די בינוניות ופוגעות קשות בפייסינג. אבל הקו הראשי עדיין אדיר לחלוטין ומצוין לכל שנייה).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2019, 00:13

אז אחרי אקט שלם בגירס, אני בהחלט חושב שהם עשו קפיצה גדולה מאוד קדימה. אני אגדיל ואומר שגירס 4 הרגיש כמעט כמו משחק 360 בגרפיקה חדה יותר בזמן שגירס 5 מרגיש כמו הטופ של הדור הנוכחי מכל בחינה. גם הסרטוני מעבר הם כולם בזמן אמיתי ונראים פשוט מדהים, גם הכתיבה הרבה יותר טובה ומעניינת, גם דברים כמו אנימציות ופיסיקה עשו שדרוג משמעותי ובעצם קשה לחשוב על תחום שלא היה בו קפיצה משמעותית. עדין לא הגעתי לאקט פתוח, אבל כבר באקט הלינארי הראשון ההבדלין מאוד מורגשים. האמת שקצת לא מובן לי למה הוא קבל בעיקר שמיניות, אם המשחק ממשיך ברמה הזאת אז לגמרי מגיע לו לפחות לשפשף את ה-9.
Stick כתב:איך אתה מצליח להפסיק לשחק בקונטרול?
(האמת שאני מגזים, זו הזדמנות לצנן ולציין שמשימות הצד הרבות די בינוניות ופוגעות קשות בפייסינג. אבל הקו הראשי עדיין אדיר לחלוטין ומצוין לכל שנייה).

האמת ששחקתי אקט אחד שסיימתי כרגע ועכשיו אני קופץ לאיזה שעה של קונטרול. אני לא יודע באיזה משחק אני אשחק מחר בערב, נראה מה הלב יחליט :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 10 ספטמבר 2019, 09:12

הוא יושב על ממוצע 86 שזה טוב מאוד.

לדעתי הורידו לו בעיקר על עולם פתוח משעמם שלא כיף לחקור, שלב שעוד לא הגעת אליו במשחק, אבל אני שמח שאתה נהנה ממנו ככה.

מה שכן זו חתיכת בגידה בקונטרול הנטישה הזאת :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2019, 09:43

bling כתב:הוא יושב על ממוצע 86 שזה טוב מאוד.

לדעתי הורידו לו בעיקר על עולם פתוח משעמם שלא כיף לחקור, שלב שעוד לא הגעת אליו במשחק, אבל אני שמח שאתה נהנה ממנו ככה.

אולי עדין לא הגעתי ל״רע״, אבל אני בהחלט יכול להגיד שהאקט הראשון של המשחק הזה מרגיש כמו ה״משחק סוני״ הראשון של מיקרוסופט בדור הזה.

ולכל מי שקרא לי בוגד בקונטרול, התישבתי עליו לשעה בחצות וכשהפסקתי (המשימה עם העוגן למי שמשחק) הסתכלתי על השעון והיה 3:30 :shock:

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 10 ספטמבר 2019, 11:07

ולא סיפרת שהיה מישהו שהתפרץ לך לסשן?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2019, 11:42

bozeman כתב:ולא סיפרת שהיה מישהו שהתפרץ לך לסשן?

אני חייב להגיד שזה גובל בהזוי. אי אפשר לשחק בגירס בלי להיות אונליין ולעבור דרך לובי (לא ניסיתי לנתק את המחשב מהאינטרנט ולבדוק אם המשחק עובד או לא) ומסתבר ששחקנים יכולים לקפוץ לך לתוך המשחק חופשי בלי שום אנדקציה שהם עשו את זה כל עוד הם ברשימת חברים שלך. אני לא ידעתי את זה ופתאום באמצע אקט 1 פתאום חנן מתחיל לדבר אלי באוזניות. אז מעבר לזה שהלב שלי נפל לתחתונים, זה נראה לי קצת מוזר שאי אפשר לשחק במשחק לבד. אם חשבתם שהשתקפויות RT יכולות לגרום לבהלה באמצע משחק, חכו שתראו משחקים שנותנים לאנשים להכנס לכם למשחק סינגל בלי שום אנדקציה כולל לתוך ה-voice chat :)

וכן, חנן קפץ לי למשחק והיה כיף ל-10 דק ששחקנו יחד להתחשב בזה שאשתי למדה למבחן ולא יכלנו לדבר :)

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 10 ספטמבר 2019, 14:04

כן, קצת מצחיק שלא מקבלים אינדיקציה שמישהו נכנס. כלומר ציפיתי שלנדב לפחות תהיה הודעה "בוזמן נכנס למשחק" או משהו.
האינדיקציה היחידה שרואים זה שהשמות של הדמויות משתנות לשמות גיימרטאג שמשחקות.

אגב, אי אפשר לשחק אם אתה לא אונליין, לפחות אם זאת גירסת הגיימפאס. (קרה לי)
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 10 ספטמבר 2019, 14:06

לא יודע אני משחק בגרסת הx
וזה לא פוצץ לי את המוח

בנוגע לאונלין אני מנחש שאני די חייב
כי זה דרך הגיים פאס
אבל המישחק אמור להיות זמין גם בגירסה לסטים
וגם בxbox בגירסה פיזית
ככה שכנראה יש אפשרות אוף ליין פשוט יותר יקר כרגע

אבל בגדול זה בהחלט מהמשחקים שמצדיקים את השירות

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 ספטמבר 2019, 14:18

DrKeo כתב:
bling כתב:הוא יושב על ממוצע 86 שזה טוב מאוד.

אולי עדין לא הגעתי ל״רע״, אבל אני בהחלט יכול להגיד שהאקט הראשון של המשחק הזה מרגיש כמו ה״משחק סוני״ הראשון של מיקרוסופט בדור הזה.

ולכל מי שקרא לי בוגד בקונטרול, התישבתי עליו לשעה בחצות וכשהפסקתי (המשימה עם העוגן למי שמשחק) הסתכלתי על השעון והיה 3:30 :shock:

אמר מי שלא שיחק משחק אחד של סוני בדור הזה :).
בכל מקרה אני לא יכול לחשוב על לשחק משחק אחר כרגע, קונרול לגמרי התלבש לי על כל הזמן המועט שיש לי לשחק. מה גם שזה משחק שדבר הכי טוב בו זה העולם והאווירה וזה מסוג הדברים שאני (אישית לפחות) מרגיש שנפעים כשקופצים בין שני משחקים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 ספטמבר 2019, 14:45

כן, גם כשאני נשאב עמוק לתוך עולם מסויים אני לא מתפזר... זה נכון בסדרות ועוד יותר במשחקים. תן לי לסיים עם אחד לפני שאני קופץ לאחר.
היום בלילה מתחיל את גירס :) קונטרול יחכה לשנה הבאה, למרות שאני יותר "לחוץ" לשחק בו

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 ספטמבר 2019, 15:45

קטע מצחיק, קונטרול קרס לי עכשיו פעמיים ברציפות באותו המקום. אבל מה שיפה זה שאני לא יודע אם זה באג או פיצ'ר של המשחק :).
כלומר, זה כנראה באג, אבל...
(ספוילרים ממש מזעריים לחדר ספציפי במשחק בלי שום פרטי סיפור או משהו) :
יש חדר במשחק שבו כביכול הארגון חוקר 'מזל', עם כל מני קמעות מתרבויות שונות שאפשר לשחק איתם. באיזשהו שלב פותחים חדר נעול ובו יש רולטה ואני חושב שאם מבינים איך לסדר את כל הקמעות ואז מסובבים את הרולטה אז יקרה משהו. לכל הפחות כשלא מסדרים כמו שצריך ומסובבים אז תמיד קורה איזה דבר קטן של 'חוסר מזל' (המדפסת מעלה עשן, העזקת אש פועלת וכו').
הקטע הוא שבאותו המקום בדיוק ובאותו הזמן לאחר סיבוב הרולטה שבו אמור לקרות משהו, המשחק קרס לי. פעמיים.
חשוב לציין שהמשחק לא קרס לי עד עכשיו אפילו פעם אחת בכ15 שעות, ופתאום פעמיים ברצף באותה נקודה.. מעניין :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 ספטמבר 2019, 15:52

Stick כתב:קטע מצחיק, קונטרול קרס לי עכשיו פעמיים ברציפות באותו המקום. אבל מה שיפה זה שאני לא יודע אם זה באג או פיצ'ר של המשחק :).
כלומר, זה כנראה באג, אבל...
(ספוילרים ממש מזעריים לחדר ספציפי במשחק בלי שום פרטי סיפור או משהו) :
יש חדר במשחק שבו כביכול הארגון חוקר 'מזל', עם כל מני קמעות מתרבויות שונות שאפשר לשחק איתם. באיזשהו שלב פותחים חדר נעול ובו יש רולטה ואני חושב שאם מבינים איך לסדר את כל הקמעות ואז מסובבים את הרולטה אז יקרה משהו. לכל הפחות כשלא מסדרים כמו שצריך ומסובבים אז תמיד קורה איזה דבר קטן של 'חוסר מזל' (המדפסת מעלה עשן, העזקת אש פועלת וכו').
הקטע הוא שבאותו המקום בדיוק ובאותו הזמן לאחר סיבוב הרולטה שבו אמור לקרות משהו, המשחק קרס לי. פעמיים.
חשוב לציין שהמשחק לא קרס לי עד עכשיו אפילו פעם אחת בכ15 שעות, ופתאום פעמיים ברצף באותה נקודה.. מעניין :).

צחוקים. האמת שגם לי המשחק קרס פעם אחת, כשהייתי בשעה הראשונה או משהו כזה, אבל לא קרה לי יותר. אגב, החדר הזה הטריף לי את השכל, עדין לא הצלחתי לעמוד בכל הקריטריונים כדי שיהיה מספיק "מזל". זה כזה מצחיק כל הקטע של ה-LORE שהפרעות OCD וכל מני אמונות תפלות הם לגמרי אמיתיים ועוזרים בחיים. יש במשחק הזה קטעים שאני פשוט מת על הכתיבה שם, ביחוד כשה-board מדברים איתך ויש להם את כל הכפלי פירוש למילים.

שמת לב שהפירוש למילה שלהם לטלביזיה מפורשת גם כטלביזיה וגם
ספויילר: הצג
כבייביסיטר
? פשוט זהב :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 ספטמבר 2019, 16:04

השיחות עם ה-board לדעתי זו גאונות לשמה. הקטע עם הטלוויזיה באמת מצחיק, אבל בדרך כלל אלו חלק מהרגעים הכי קריפיים שאני זוכר בגיימינג. לא יודע ממש למה, שילוב של הסאונד שלהם עם בחירת צירופים מסוימים פשוט קולעים בול. הרי הם לא באמת עושים יותר מדי, רק זורקים שתי מילים עם קשר קלוש ביניהן, אבל אז אתה מחבר את הכל בראש ויוצר את הקישור בעצמך.. חלק מהצירופים יכולים להעביר צמרמורת קלה בגוף אם אתה מספיק לרדת לסוף דעתם לפני המשפט הבא :).

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 12 אורחים