במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ספטמבר 2019, 03:51

יש בקונטרול תקלה ממש מעצבנת, לא משנה מתי אני מתחיל לשחק בו, כשאני מפסיק אני מסתכל בשעון וכבר אחרי 3 בלילה. אני משער שהמשחק הוא object of power?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 ספטמבר 2019, 13:42

הבנתי שיצא פאצ' ביצועים רציני לקונטרול, כולל להתרסקויות (שלא חוויתי). מעניין לשחק שוב קטעים מסוימים שבהם היו האטות ולבדוק..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ספטמבר 2019, 21:07

אגב, הרפרנסים במשחק ל-AW מענגים. אני משער שהם עוברים לסטיק מעל הראש, אבל חלקם פשוט מטורפים לגמרי. קליימן, הגעת לחלקם?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 ספטמבר 2019, 21:35

בחלקם ממש מדברים על הסופר אלן וויק ישירות, אז מן הסתם אני מבין שמדובר ברפרנס :).
בכל מקרה אני יודע מה הפרמיס הסיפורי של המשחק, אז בהחלט אהבתי את הרעיון שהם הכניסו את מה שקורה שם לקאנון של העולם של קונטרול. עם זאת אהבתי את זה רעיונית אבל כמובן שזה לא נגע לי ברגשות או משהו כמו לכם.. ובהחלט סביר שיש רפרנסים מורכבים יותר שעברו לי באמת מעל הראש.

אגב, אני מאמין שאסיים את המשחק מחר או גג מחרותיים. ככה זה נראה במקום שאני נמצא בו. אני חייב להגיד שזה ממש חבל לי, וזה יאמר לזכותו של המשחק. בדרך כלל משחקים שאני 'לא ממצה' ומתחיל להתבאס תוך כדי שאני מרגיש את הסוף מתקרב הם כאלו שציפיתי להם תקופה (כמו נניח GOW או סקירו). אבל שזה יקרה לי במשחק שבאמת קניתי אותו סתם כי הזדמן לי? כל הכבוד לרמדי :).
הוא בהחלט לא מושלם, ארחיב עליו בטח כשאסיים, אבל הוא באמת מצוין.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ספטמבר 2019, 21:46

Stick כתב:בחלקם ממש מדברים על הסופר אלן וויק ישירות, אז מן הסתם אני מבין שמדובר ברפרנס :).
בכל מקרה אני יודע מה הפרמיס הסיפורי של המשחק, אז בהחלט אהבתי את הרעיון שהם הכניסו את מה שקורה שם לקאנון של העולם של קונטרול. עם זאת אהבתי את זה רעיונית אבל כמובן שזה לא נגע לי ברגשות או משהו כמו לכם.. ובהחלט סביר שיש רפרנסים מורכבים יותר שעברו לי באמת מעל הראש.

אגב, אני מאמין שאסיים את המשחק מחר או גג מחרותיים. ככה זה נראה במקום שאני נמצא בו. אני חייב להגיד שזה ממש חבל לי, וזה יאמר לזכותו של המשחק. בדרך כלל משחקים שאני 'לא ממצה' ומתחיל להתבאס תוך כדי שאני מרגיש את הסוף מתקרב הם כאלו שציפיתי להם תקופה (כמו נניח GOW או סקירו). אבל שזה יקרה לי במשחק שבאמת קניתי אותו סתם כי הזדמן לי? כל הכבוד לרמדי :).
הוא בהחלט לא מושלם, ארחיב עליו בטח כשאסיים, אבל הוא באמת מצוין.

לפחות בנקודה שאני נמצא בה, הגילויים על AW סופר מרגשים למעריצים של הסדרה. זה לא רק שיש רפרנסים, (ספויילרים לרפרנסים לאלן וייק בקונטרול)
ספויילר: הצג
הם מכילים את AW בעולם של קונטרול, מסבירים מבחינת Lore דברים מסתוריים שקרו בaw וגם אשכרה עשו חצי המשך והסבירו איפה אלן וויק נמצא אחרי שהוא נעלם בסוף המשחק המקורי. זה אם הסביר את המשפט הכי מפורסם שרמדי כתבו אי פעם, its not a lake, its an ocean. בקיצור, אורגזמת aw למעריצים אבל אני משער שלך זה לא ממש מזיז. מעבר לזה, יש מלא רפרנסים שאתה לא מבין שהם מaw. למשל שמעת את הראיון של הפסיכולוגית וג׳סי שהיא מדברת שם על ציטוט של משורר/סופר? אז הוא ממש דמות ראשית וסופר חשובה בaw, תומס זיין.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 11 ספטמבר 2019, 21:55

DrKeo כתב:אגב, הרפרנסים במשחק ל-AW מענגים. אני משער שהם עוברים לסטיק מעל הראש, אבל חלקם פשוט מטורפים לגמרי. קליימן, הגעת לחלקם?

ממש לחלק קטן.. אני משחק אותו די לאט יחסית... אבל נהנה מכל רגע :)
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 11 ספטמבר 2019, 21:58

כן, שמעתי את זה הנקודה עדיין הייתה ברורה. העובדה שלא ידעתי בכלל מי זה
התומס זיין
הזה רק עשתה את זה עוד יותר קריפי :).
כלומר זה סימן טוב, אם הרפרנסים עוברים לי מעל הראש כרפרנסים אבל לא גורמים לי להרגיש שמשהו חסר לי בחוויה שלי מקונטרול.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 11 ספטמבר 2019, 22:02

Stick כתב:כן, שמעתי את זה הנקודה עדיין הייתה ברורה. העובדה שלא ידעתי בכלל מי זה
התומס זיין
הזה רק עשתה את זה עוד יותר קריפי :).
כלומר זה סימן טוב, אם הרפרנסים עוברים לי מעל הראש כרפרנסים אבל לא גורמים לי להרגיש שמשהו חסר לי בחוויה שלי מקונטרול.

לגמרי.

אגב, שמתי את השם בספויילר כי אולי השם לא אומר לך הרבה אבל זה ביג דיל לקליימן :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 ספטמבר 2019, 14:28

סיימתי את קונטרול. האמת שהסוף מעט מאכזב, אבל לא ארחיב על זה כרגע כדי להמנע מספוילרים לגיימפלי או לסיפור.
סך הכל זאת אחת ההפתעות הכי טובות שהיו לי בגיימינג, לפחות שאני זוכר. ממשחק שהיה נראה לי סבבה בסרטונים וסתם רציתי קצת להעביר את הזמן איתו, קיבלתי משחק ששאב אותי לגמרי, והשתלט לי לגמרי על כל דקת פנאי שהייתה לי בשבועיים האלה.
בחלקים מסוימים שלו הוא לגמרי עשוי מהחומר של משחקי הדור דוגמת GOW והוויצ'ר 3, אך הוא לא מצליח להשאר שם לאורך כל הזמן. העובדה הזאת אולי מונעת ממנו כניסה לרשימה האקסלוסיבית בספר שלי, אך העובדה שהוא ממש על הסף רק מראה עד כמה הוא מצוין ואיכותי בעיניי.

אני הראשון לסיים אותו כאן (?), אז אין כרגע צורך להכנס לדיוני ספוילרים ושיחות עומק עליו, אבל זה לחלוטין משחק שדורש את זה ואני בטוח שיתפתח כאן דיון כשיהיה עם מי.
מה שאגיד בינתיים זה שהוא מומלץ בטירוף לכל מי שלא משחק בו כרגע. גם למי שיש ps4 בסיסית, להבנתי יצא פאץ שמשפר מאוד ביצועים, תבדקו את זה. באמת חבל לפספס משחק עד כדי כך טוב. שוב, אני לא יכול להמליץ עליו יותר, ה-הפתעה הכי טובה של הדור מבחנתי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 ספטמבר 2019, 14:53

הביקורות טענו שיש לו סוף מאכזב ו"פתוח", אבל אני מקווה שהDLC יתנו את התשובות לכל השאלות הפתוחות וכל הדברים החצי-ברורים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 ספטמבר 2019, 15:27

אני לא רוצה להכנס לזה, כי ספוילרים, אבל זה לא סוף מאכזב או פתוח כמו שאתה עשוי לחשוב.. אני יודע שזה לא באמת אומר כלום, אבל אני לא רוצה להרוס למי שכבר משחק.

אגב, אם כבר העלת את הביקורות, באמת שאין לי מושג איך המשחק הזה עומד על ממוצע 81.. זה משחק של לפחות 9, ובעולם שבו הורייזן עומד על 89 המשחק הזה צריך להיות 104 :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 ספטמבר 2019, 17:34

המשחק לא שחיק כל כך על קונסולות בסיס בקטעי האקשן, ויש את עניין המפה, ובעיות שציינו לגבי העלילה שלא נכנסתי אליהן כי ספוילרים... קיצר פחות התחברו. ממה שראיתי בינתיים נראה לי שאני אתחבר מאוד, מקווה שעד שאשדרג את המחשב יצאו כל הDLC

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 12 ספטמבר 2019, 17:50

לא חושב שהביקורות הורידו ציון על ביצועים, זה דבר מאוד נדיר בתעשייה ובטח בקרב מבקרי קונסולות.

חייב לציין שהרשמים שלכם עושים לי וואחד חשק גם להצטרף לחגיגה, אצטרך לחכות לסייל נחמד כמו שהיה בחנות של אמזון לא מזמן. כיף שהפעם לשם שינוי המשחק זמין גם לי, בדיוק בזמן כשרמדי חוזרת למוטב :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 ספטמבר 2019, 19:13

Laskin כתב:המשחק לא שחיק כל כך על קונסולות בסיס בקטעי האקשן, ויש את עניין המפה, ובעיות שציינו לגבי העלילה שלא נכנסתי אליהן כי ספוילרים... קיצר פחות התחברו. ממה שראיתי בינתיים נראה לי שאני אתחבר מאוד, מקווה שעד שאשדרג את המחשב יצאו כל הDLC

למי אכפת מזה? גם לדימון סולס, דארק סולס ובלאדבורן יש בעיות ביצועים חמורות. לשניים הראשונים כמו, אם לא יותר, מקונטרול. עדיין הם נחשבים כולם כמאסטרפיס ומשחקים מגדירי דור.
המפה זה די שטויות, כן היא "מבולגנת" אבל כל הרעיון של המשחק זה שתשתמש בציוני דרך בעולם עצמו ובזה הוא מצוין. זה פחות שהמפה לא ברורה כמו שהיא בכוונה רק מתארת בכללי איפה נמצא כל דבר, ועליך להשתמש בעולם עצמו כשאתה מסתובב. כלומר לפחות ככה זה מרגיש, כי אין במפה דברים בסיסיים כמו חלוקה לקומות וזה מה שיוצר הרבה 'בלבול', וכמובן שזה דבר שלוקח בערך דקה להכניס למפה אז אני מניח שבכוונה זה לא שם.
הסיפור? לא יודע איפה קראת שהסיפור בעייתי, אבל הוא (בעיקר בצורת הלור והעולם שלו) הנקודה החזקה ביותר של המשחק. הסוף אמנם מבאס, שוב.. לא כל כך בפאן הסיפורי אבל אני לא רוצה להכנס לזה.. אבל יחד עם זה, הציון שלו די בזיוני. לדעתי, כמובן, הכל זו דעה וטעם.
אבל 81 זה משחק סבבה לגמרי מהנה, וקונטרול לדעתי הוא צעד אחד מלהכנס לרשימה האקסלוסיבית ביותר של הדור. 9 קל בעיניי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 ספטמבר 2019, 20:28

לגבי הביצועים - לפעמים זה משנה ולפעמים לא. מניח שבגלל שזה ״שוטר״ אז זה מוריד יותר. לא יודע לגבי הדוגמאות שהבאת, כי לא שיחקתי בהם, אבל ממה שראיתי הגרסאות הבסיס של הקונסולות מגיעות למצב בלתי שחיק בקטעים עם מלא אקשן.
לגבי המפה - מניח שיש כאלה שזה ממש תסכל אותם, כי קראתי כמה כאלה.
לגבי הסיפור - ספציפית אחת הכותרות שראיתי זה שהלור מאוד מעניין אבל העלילה של המשחק עצמו, מה שקורה בו - היא מאכזבת מאוד.

בכל אופן, ברוכים הבאים לעולם של אלן ווייק, שוב :) הרבה ציונים של 90 ומעלה והרבה של 70.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 ספטמבר 2019, 20:45

אני לא חושב שאפשר להגיד על שום משחק שירידות פריימים הן דבר יותר גרוע בו מאשר משחקי סולס :).
ירידות הפריימים בשני שמחקי הps3 כל כך גרועות עד שזה עורר ויכוחים כל כך מגוחכים בקהילה, על כך שזה בכלל פיצ'ר ומוסיף לרמת הקושי.. כמובן שזה שטויות, אבל שתבין עד כמה המצב היה חמור.

בכל מקרה, כמובן שאתה רק אומר את מה שהמבקרים אומרים אבל תסלח לי, אלו שטויות. טעם אישי והכל, כמובן, אבל אלו שטויות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 ספטמבר 2019, 21:09

ממש מקווה שאני אסכים איתך לגבי זה, כי לפחות עם משחקים אחרים שלהם - אני הרגשתי קצת שזה המצב. בעיקר אווירה וסיפור רקע מיסתורי יותר או פחות, ופחות עלילה שבאמת מעניינת אותי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ספטמבר 2019, 22:18

Stick כתב:אני לא רוצה להכנס לזה, כי ספוילרים, אבל זה לא סוף מאכזב או פתוח כמו שאתה עשוי לחשוב.. אני יודע שזה לא באמת אומר כלום, אבל אני לא רוצה להרוס למי שכבר משחק.

אגב, אם כבר העלת את הביקורות, באמת שאין לי מושג איך המשחק הזה עומד על ממוצע 81.. זה משחק של לפחות 9, ובעולם שבו הורייזן עומד על 89 המשחק הזה צריך להיות 104 :).

אני וקליימן שמחים שהצטרפת אלינו סטיק, ברוך הבא למועדון רמדי. הסלוגן של המועדון הוא "מה? איך המשחק רמדי הזה שסיימתי כרגע קבל רק 8 נמוך? זה צריך להיות אחד ממשחק הדור!".

אני אגב גם קרוב לסיום, אני טוחן כל משימת צד מכל כיוון כך שאני לא יודע מתי אני באמת אסיים אותו כי אני באמת לוקח את הזמן שלי אבל אני מסכים עם כל מילה. יש למשחק חסרונות, אבל הוא מהמשחקים האלה שאתה חושב עליהם במשך היום ורק רוצה לחזור לשחק. ה-LORE והאוירה מדהימים, הצ'יזיות מצויינת והגרפיקה לעיתים מעלה ניחוחות של דור הבא. ההבטחה ל-DLC שיביא את אלן ווייק לתוך קונטרול פשוט ממיסה לי את המוח וזה עוד הDLC השני, לפני שהבנתי שהוא יכלול את אלן ווייק אני בכלל חשבתי שהראשון נשמע הרבה יותר טוב שבו יש קומה חדשה ולומדים על ההסטוריה של הבית הישן ביותר.

בכל מקרה, גם בלי לסיים אותו אבל עם יותר מ-20 שעות במשחק, המלצה סופר חמה על קונטרול. למי שפספס את אלן ווייק בזמנו ורוצה להרגיש חווית רמדי אמיתית ומודרנית, זה לגמרי המשחק לשחק.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 12 ספטמבר 2019, 22:46

יאללה - סיים בסופ"ש ותחזור לגירס...
קריר מדי בהורד לבד...
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 ספטמבר 2019, 17:05

סיימתי את מצב הסיפור של מאריו מיקר 2
כולל כל השלבים שהיו במצב הזה
לא יודע עם לקרוא לזה מצב סיפור ,אין באמת הרבה סיפור
יותר עוברים שלבים ובונים טירה עם כסף שמקבלים מהשלבים
ושאני אומר בונים ,זה יותר משלמים על הבניה לפי חלקים
ולא בונים בפועל את הטירה

עם הזמן האחוזים עולים ,ושמגעים ל100 אחוז ניפתח שלב שעוברים
אותו זה סוף המישחק ,אבל יש עוד שלבים מעבר לזה
לקחתי ועברתי כל שלב שניה במפה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 ספטמבר 2019, 17:27

התחלתי את גירס. בינתיים זה ממש גירס גירסי, רק מרגיש יותר מושקע ו״כמו סרט״ מהגירס הקודמים.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 ספטמבר 2019, 10:12

למי שמשחק בקונטרול,יצא פאץ שמשפר ביצועים
לפחות בקונסולות
Df עשו סירטון על זה ,עדין יש לפעמים ירידות פרימים
אבל הרבה פחות

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 ספטמבר 2019, 11:45

טוב, הפסקתי לשחק בגירס, חשבתי שאני יכול להתעלם מזה אבל אי אפשר: מסתבר שהמשחק לא עובד עם אזניות כמו שצריך, אי אפשר להבין מאיפה הסאונד מגיע והקולות של הדיבור נבלעים בסאונד מסביב או לא נשמעים בכלל! וזו בעייה שהם מודעים אליה ולא מצליחים לתקן כבר שבוע :/ כל כך מעצבן כי הזמן היחיד שלי לשחק זה עם אזניות בלילה אז למרות שהגעתי לאקט השני ככה, אני לא מתקדם יותר עד שיתוקן כי ממש קשה להנות מהעלילה כשאני חייב לקרוא את הכתוביות ובזמן האקשן אני לא שומע מה אומרים לי

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 14 ספטמבר 2019, 12:40

האוזניות שלך מחוברות לקונטרולר או למחשב?

נסה את זה:
https://support.gearsofwar.com/hc/en-us ... has-static

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 ספטמבר 2019, 16:51

המשכתי להתקדם בגירס 5,ואני מניח שאני לקראת סוף האקט השלישי ומה אני אגיד לכם..אני פשוט מאוד מאוד נהנה. יופי של קמפיין,משגע גרפית ועם פייסנינג שרוב הזמן מצליח לגרום לי להישאר הרבה מעבר למה שתכננתי לשחק. אני לא מת על קטעי העולם הפתוח עם הסקיף,בעיקר בגלל שחוץ מסביבות יפות אין שם כלום,אבל לפחות לא צריך לסבול אותם לאורך זמן.
הסיפור סביר,אני חושב שמי שזוכר את הקמפיין של גירס 2,שהיה מעולה בעיניי,ימצא הרבה נקודות מעניינות ולוקיישנים חוזרים כאן ובסך הכל כל העסק מספיק מעניין כדי למשוך אותי להתקדם.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 34 אורחים