במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Laskin » 14 ספטמבר 2019, 17:09

BiA כתב:האוזניות שלך מחוברות לקונטרולר או למחשב?

נסה את זה:
https://support.gearsofwar.com/hc/en-us ... has-static

ניסיתי אתמול אבל אז ראיתי שזה כבר מכוון על ההגדרות האלה ושאר הפתרונות גם לא עזרו. זו בעייה ממש ממש נפוצה. אני משחק במחשב, אוזניות אלחוטיות של לוג׳יטק, אבל ממה שראיתי זה קורה בדגמים מגוונים.
משהו ממש מוזר, אין במשחק אפילו הגדרות סאונד נורמליות, נגיד לכוון תצורת רמקולים/סראונד/אזניות כמו שיש בכל משחק אחר בערך. מקווה שיתקנו מהר כי זה ממש מבאס

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 ספטמבר 2019, 17:16

אני בגרסת הxbo x לא ניתקלתי בבעיות כאלו
אבל חיברתי אוזניות מותאמות xbox לשלט

דרך אגב לא ידעתי רק אחרי הקניה של האוזניות
אבל אוזניות סטנדרטיות גם יפעלו xbox
עם מתאם פשוט ,לכל מי שיש גימפדים עם חריץ 3.5
פשוט החיבור עצמו צריך להיות עם 2 פסים ולא 3
זה מעצבן וקונסולות אחרות פועלות סטנדרטי
אבל זה מה יש

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 14 ספטמבר 2019, 18:14

טוב סימתי היום את yoshi's crafted world
לא עשיתי 100 אחוז מהמישחק כי זה יקח המון זמן

בגדול שנכנסים לשלב רגיל יש כמה דברים לאסוף

1 פרחים ,ורשום לפי הסדר בשלב איזה פרח אוספים

2 מטבעות אדומים צריך 20 לקבל פרח

3 מד חיים מלא בסוף השלב לקבל פרח

4 כמות מסוימת של מטבעות צהובים לקבל פרח

אפשר לעבור שלבים גם בלי לאסוף פרח בודד
אבל מידי פעם המישחק מציב מחסומים שהתשלום בפרחים

מעבר לזה בשלב מסוים ביתקדמות במישחק יש סוג של משימות צד
ככה שזה עוד פרחים לאסוף

מה שטוב שמה שאוספים נישמר
ככה שאפשר לדוגמה לעשות ריצה על מד חיים מלא
ולהיכנס אחרי זה לאסוף פרחים קשים ודברים בסגנון
בגדול המישחק מאוד את זה ,כי יש פרחים שהם על זמן או בנקודה מסוימת שאין אפשרות לחזור אחורה

בכל מקרה המישחק די יושי סטנדרטי בגרפיקה מאוד יפה לטעמי
יש הרבה שלבים ,הזרימה הרבה יותר איטית מישחקי מאריו
אבל בגדול נחמד מאוד ודי קליל בריצה רגילה

מי שירצה לחפור על 100 אחוז ולפתוח עוד שלבים
לרוב האנשים יקח הרבה שעות בלי מדריכים
כי יש הרבה שלבים והרבה לחפור להגיע ל100 אחוז בכל שלב

לי פשוט אין זמן לזה
אני לא ממליץ אליו מעל מאריו מיקר 2 ,שלטעמי כמישחק פשוט טוב יותר
אבל כן ממליץ באופן כללי לחובבי פלטפורמה 2d בקצב רגוע וקליל

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 14 ספטמבר 2019, 18:30

התקנתי והתחלתי את XCOM 2 (אולי כבר שמתם לב שאני כל הזמן מפגר בערך ב3-4 שנים אחרי הזמן הווה. אני מחפש לקנות משחקים בהנחה ואז בד"כ מקבל גירסה שכל הבאגים כבר תוקנו וגם לפעמים עם כל הDLC ביחד)
אני ממש עפתי על הראשון. שיחקתי בו מהתחלה לסוף 3 פעמים (כל פעם בדרגת קושי שונה) וגם במוד הפופולארי the long war.
בינתיים השני מרגיש לי אכזבה. לא בגלל שהוא לא טוב אלא בגלל שהוא לא שחזר לי את ההתרגשות. אמנם יש שינויים והתפתחות אבל זה לא חידש מספיק ויצא לי לעזוב את המשחק לשבוע ועכשיו הכרחתי את עצמי לחזור אליו.

ד"א אגב זה מה שקרה לי עם PREY. ממש אהבתי את הראשון מ2006 שהיה שוטר מגניב עם נשקים מגניבים והעיצוב שלבים שלו מאד הרשים אותי (הוא עשה פורטל (בערך) לפני פורטל והיה כל משחקי ההיפוך גרביטוציה וכולי) השני - בהתחלה אהבתי מאד. הרגיש לי כמו ביושוק בחלל (ביושוק מאד אהבתי) אבל אח"כ זה איבד אותי. לא הבנתי או לא הסתדרתי עם המכניקה של כל המודים של הדמות, לא הבנתי איך להתמודד עם חלק מהאויבים וגם הקצב איטי מדי. הגעתי למנהרה באפס גרביטציה ועזבתי אבל לא הורדתי את ההתקנה. אולי אחזור.

מפנטז על borderlands 3 בעוד כמה שנים 8-)

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 14 ספטמבר 2019, 19:03

בעצם, שאני חושב על זה, אני מבין מה מפריע לי בXCOM 2 וגם PREY: תחכום יתר.
כשמפתחים באים לעשות דור חדש לפרנצ'ייז קיים, הרצון לחדש מיתרגם להוסיף עוד ועוד מכניקות/תת מערכות/אפשרויות קסטומיזציה. זה יכול להיות עץ טכנולוגיות מסובך יותר, זה יכול להיות המון אפשרויות למודים לדמות, זה יכול להיות שכל שלב אפשר לעשות גם בהתגנבות, גם הכוח, גם בדיפלומטיה ועוד כמה.
דוגמה שזה קרה לי זה עם סדרת civilization. כל איטרציה הוסיפה סיבוכיות עם תת מערכות חדשות ועצי התפתחות חדשים ומסועפים ואחרי המשחק הרביעי בסדרה זה נהיה בשבילי מסובך מידי.
אני מניח שחלק (אולי רוב) השחקנים רואים במגמה ברכה. אותי זה מבלבל.
אני אוהב משחק שקובע סט חוקים מצומצמם אבל מתחכם בעיצוב שלבים ככה שאתה יכול לעשות שימוש שונה בחוקים ובכלים שאתה מקבל.
דוגמה טובה לדעתי זה פורטל. תחשבו כמה מעט סיבוכיות יש במשחק הזה (למיטב זכרוני יש "נשק" אחד בלבד) וכמה השלבים שלו יכולים להיות קשים. גם half life 2עשה משהו דומה עם רובה הגרביטציה - רעיון חדש לחלוטין, שאתה מתרגל אליו תוך 3 דקות ופותח לפניך עולם שלם של אפשרויות חדשות.
עוד דוגמא - borderlands יכול להיחשב למשחק "מסובך" עם 4 דמויות שונות לגמרי ולכ"א יש 3 עצי התפתחות שונים. אבל הוא הצליח לשמור על פשטות במובן הזה שאין שם hacking או mind control או כל מיני יכולות כאלה - זה שוטר נטו.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 14 ספטמבר 2019, 19:42

במקרה של PREY אין באמת קשר למשחק מ 2006, לא בסיפור, לא בגיימפלי, לא בעולם, הם סתם חולקים אותו שם. המשחק החדש הוא לא שוטר טהור, הוא יותר immersive sim (יעני דאוס אקס, סיסטם שוק, דיסהונרד וכו') שזה פשוט סוג המשחקים שהמפתחת Arkane אוהבת ויודעת לעשות. הוא משחק די מומלץ למי שאוהב את הז'אנר, אני אהבתי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 14 ספטמבר 2019, 21:13

Prey הוא אחד הטובים ביותר ששיחקתי בדור הזה!

אני ממשיך בקונטרול והוי הוי איזה עולם שהם יצרו.... ואוו... כמה שהשלבים נפתחים עם קבלת הריחוף.. כמה שהוא מוסיף ללחימה (למרות שהאויבים הם די רגילים ולא משהו לצערי),וכמה שהסיפור הזוי ומגניב... הקישורים ל AW וחיבורים לעומק מדהימים....
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
omerkot
Veteran

הודעהעל ידי omerkot » 14 ספטמבר 2019, 22:30

במח שלי צרובים שני משחקים שגרמו לי לרצות להקיא את הנשמה ממחלת ים.
HL2 וprey המקורי. את הHL2 מיננתי וסיימתי אבל את prey פשוט לא הייתי מסוגל וכל פעם שמוזכר הנוכחי, הראש שלי מתחיל להסתחרר בצורה לא רצונית, אפילו שמדובר במשחק שונה.

לרגל צאת גירס 5, ישבתי היום כמה שעות על הקמפיין של גירס 4. על האונליין שלו אני חרשתי לא מעט אבל בקמפיין לא נגעתי עד לימים האחרונים...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 ספטמבר 2019, 00:24

Laskin כתב:
BiA כתב:האוזניות שלך מחוברות לקונטרולר או למחשב?

נסה את זה:
https://support.gearsofwar.com/hc/en-us ... has-static

ניסיתי אתמול אבל אז ראיתי שזה כבר מכוון על ההגדרות האלה ושאר הפתרונות גם לא עזרו. זו בעייה ממש ממש נפוצה. אני משחק במחשב, אוזניות אלחוטיות של לוג׳יטק, אבל ממה שראיתי זה קורה בדגמים מגוונים.
משהו ממש מוזר, אין במשחק אפילו הגדרות סאונד נורמליות, נגיד לכוון תצורת רמקולים/סראונד/אזניות כמו שיש בכל משחק אחר בערך. מקווה שיתקנו מהר כי זה ממש מבאס

יש בעיה בעדכון האחרון של חלונות שיצא לפני 5 ימים, לא קשור ספציפית לגירס, זה יכול לגרום לבעיות אודיו בכל דבר בחלונות. אולי פשוט תנסה להסיר אותו עד שיצא FIX?
https://www.tomshardware.com/news/windo ... 40395.html

Some users said that changing Windows 10's audio settings so the quality is at 16-bit (CD) resolved some of their problems.

Others had to uninstall the KB4515384 update entirely. That can be accomplished by going into the Update & Security page in Settings, heading to View update history and then choosing this release on the Uninstall updates page. At this point, it might be worth memorizing those steps.

אגב סטיק, מסתבר שרמדי בפאטצ' של גרסת הPC שיצא ב-12 לחודש שפרו את עניין הרעש בתאורה והצללה בקונטרול כך שאתה יכול להדליק את הRT GI מחדש אם אתה עדין משחק בו, או לפחות זה יהיה לך ב-DLC שנה הבאה :)

וזהו, אני בסוף קונטרול, ממש בסוף, בטח אני סיים אותו מחר.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2019, 01:07

טוב, סיימתי את קונטרול, איזה משחק נהדר. 10 דק אחרונות מאכזבות אבל מעבר לזה וכמה תלונות כלליות לגבי המשחק שכבר הזכרתי פה, מדובר בgoty שלי.

אני משער שהסיום לא מאכזב מדי כשיודעים שיהיה המשך כבר בQ1 שנה הבאה ואם AW מעיד על משהו, יש סיכוי טוב שהוא יהיה יותר טוב מהמשחק המקורי.

אגב, בHOT LINE אחרי שמסיימים את המשחק יש אולי את המשחק מילים האהוב עלי של הבורד:
ספויילר: הצג
we will speak again in the future/expansion

:D

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 ספטמבר 2019, 03:57

כן, הם אפילו לא הסתירו את זה לשנייה :).
בקשר לסוף,
מעבר לסיפור, שכאילו נגמר בלי קליימאקס באמת מספק (או לפחות בלי אחד מוצלח..), התאכזבתי בעיקר ברמת הגיימפלי. ציפיתי למשהו גדול, ענק, הזוי, לא יודע.. שיהיה משהו מעניין. בסוף לא היה אפילו בוס (!), סתם גלים אינסופיים של אויבים, ממש אחרי שעברת שלב נוסף עם גלים אינסויפיים של אויבים. ועוד בastral plain שהhiss מתחיל להכנס אליו, או משהו. זה היה אמור להיות אפי? כי זה ממש לא היה.
מגיע למשחק הזה סוף הרבה יותר טוב מבחינת הגיימפלי, וזה שיש DLC בדרך זה לא תירוץ. יש שלבים כל כך מרשימים בהם כל הפיזיקה נעה בכיוונים לא צפויים, וברגע השיא של המשחק קיבלנו סתם שלב חסר מעוף.

גם בפאן הסיפורי זה מאכזב. לא הייתה התמודדות אמיתית מול הhiss או מול דילן, סתם ללכת לכבות את המקרן בנונשלנטיות. אולי כן יש משהו כשמסיימים את כל משימות הצד, לא יודע, טרם הספקתי לעשות את זה אבל אעשה. כמובן שיש DLC אבל שוב.. זה לא תירוץ. הסוף הוא נקודת שיא מסוימת והיא לגמרי קורסת.
כלומר הDLC הוא תירוץ נניח ללמה דילן כרגע בקומה, סבבה, הסיפור ימשיך. אבל לא לעובדה שלא באמת היה שיא נרטיבי ברגע השיא של המשחק.
עוד נקודה שסתם אכזבה אותי היא שבסוף השעה הראשונה של המשחק אתה מנסה להכנס ל'אגף הנוסטלגיה' והכל נהפך אדום ואי אפשר להכנס וכל זה. ברור שבדיעבד זה כי המקרן נמצא שם, אבל עדיין הבנתי ששם המשחק יסתיים ולאורך כל המשחק חשבתי מה זה 'אגף הנוסטלגיה' הזה, מה ישימו בו, איך זה יבוא לידי ביטוי. הרגיש לי שבונים לקראת שיא מאוד מעניין קונספטואלית.
ובסוף לא, אין כזה מקום באמת במשחק.. כלומר זה רק ללכת לכבות את המקרן ולהלחם בגלים של אויבים בastral plain, אבל אפילו אחרי זה אין באמת גישה למקום הזה והוא חסום. סתם עשו לי טיזינג.

זהו, סיימתי להתלונן :). הסוף בעיניי באמת בעייתי גם מבחינה נרטיבית וגם מבחינת גיימפלי, וזו בעיה. אבל עדיין, גם עם הבעיה הזו, משחק אדיר ואני מצפה לDLC בטירוף.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 ספטמבר 2019, 10:33

האמת שאני מסכים ב100% :)

א
ני אגב סיימתי את כל המשימות צד, לפחות את כל אלה שמצאתי, אפילו את המשימת מזל. לא ראיתי שיש משהו מיוחד אחרי, רק אפשר לדבר עם כל הדמויות ולקבל מהן סוג של פרולוג. זה בעיקר מרגיש כמו הכנה לdlc, בדיוק כמו AW שנגמר בקליף האנגר.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 ספטמבר 2019, 22:18

אני בהמצע מערכה 3 של גירס 5
ואני חיב להגיד ,כל פעם שפותחים את העולם ,השיעמום מגיע

פשוט המישחקיות איטית מידי ומוגבלת מידי שזה יהיה כיף
גירס כיף לטעמי ,רק בסביבות קטנות יחסית
סך הכל מבחינת מישחקיות זה חצי מישחק אקדח אור

אני מדבר שתופסים מחסה ויורים באויבים
לעבור ממחסה למחסה ,זה סבבה שהם קרובים
אבל שיש מרחקים זה משעמם ואיטי מאוד
גם הריצה זה איטי יחסית למשחקים אחרים

בכל מקרה הגרפיקה מאוד יפה בx
אבל חלק מימנה ניראה לי כמו פלסטיק
ובמיוחד הדמויות

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 16 ספטמבר 2019, 23:47

היום היה לי זמן לשבת ולסיים את הקמפיין. בקצרה - מאוד מאוד אהבתי. לא מדובר באיזו מהפכה מטורפת, אבל המשחק הוא לא סתם קפיצה מורגשת קדימה מהקמפיין של 4 (לא חוכמה גדולה לדעתי), אלא משחק שסוף סוף מנחית את גירס למודרנה בצורה מרשימה - אם זו כמובן הגרפיקה, אם אלה החלקים הפתוחים, אם האויבים החדשים, אם ה-encounters הכיפיים שמאזנים בצורה מושלמת בין תפעול מוצלח של ג'ק ובין המכניקות המוכרות.

קראתי הרבה ביקורות על הקטעים הפתוחים (ביניהן פייג' וקרירין), אני לא כל כך מסכים. כלומר, הייתי בהחלט שמח לקבל עוד משימות צד (באקט 3 למשל להשלים את כולן לוקח אולי שעה), לוקיישנים ואתגרים, והעולם באמת מרגיש טיפה שומם, אבל צפיתי עכשיו ב-DF ואני חושב שג'ון ניסח שם את מה שאני חושב בצורה מצוינת - לא מדובר בעולם פתוח קלאסי עם הרבה יעדים להשלים, אבל הוא מאפשר לקמפיין של גירס "למתוח את הרגליים" בפעם הראשונה. לכן אני חושב שהוא בהחלט במקום.

אהבתי את שבירת הקצב ואת מה שכן קיים בעולם לא מצאתי משעמם, סך הכל משימות הצד די מאתגרות (טוב, רק בתחילת המשחק), יש תמריצים לעשות אותן, מדי פעם יש כמה אטרקציות ממש נחמדות, לוקיישנים מסקרנים או נשקי Relic שמוצאים, והכל עטוף בנוף די מדהים וב-Skiff שממש כיף לנווט דרכו. זה גם לא שיש כאלה מרחקים, לא צריך להסתובב עשר דקות בשביל להגיע למשימה, סך הכל אפשר להגיע לכל מקום במפה תוך 2-3 דקות.

יש לי כמה ביקורות - קצת על כמה דברים שקשורים ל-collectibles, קצת על שניים-שלושה ספייקים מוזרים בקושי בתחילת-אמצע המשחק וקצת על החלק האחרון, אבל זה די בקטנה. סך הכל - אחלה חוויה לכל מי שאוהב שוטרים וכמובן לכל חובבי גירס (המשחק גם מתכתב הרבה עם הטרילוגיה, במיוחד גירס 1 ו-2, וגם יש כמה קריצות נחמדות לקהילה). ולא ניסיתי עוד שום מצב מולטי :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 ספטמבר 2019, 12:00

אבל יצא לך לשמוע מה אמרתה ?
"קצת שומם"
אני היתי מגדיר את זה כמו לנסוע בכביש ממקום למקום
בחיים האמיתים
אתה נוסע למיקומים ,רק לנסוע למיקומים
אין איזה תחרות בדרך ,אין לחימה באויבים ,אין אתגר אמיתי אפילו לא הסופה במקום מסוים
סתם נוסע ממקום למקום ,זה משעמם במשחקיות של גירס

ומעבר לנסיעות ,היתי במקום מסוים ועכשיו המישחק הכריח אותי לחזור
אליו ,וזה לא משהו מהיר כמו מטרואיד לדוגמה
מה גם שבהרבה מישחקים יש קפיצה מהירה ממקום למקום

זה שלא לוקח המון זמן ,לא אומר שזה כיף
אני באמת מקווה שיש רק 2 מערכות שבנויות ככה
ויתר המשחק יזרום טוב יותר

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 17 ספטמבר 2019, 12:33

הוא קצת שומם כי אין הרבה משימות צד, הייתי שמח ליותר אבל זה לא נורא. כל המפה הפתוחה היא סך הכל בגודל של כפר ממוצע באיזה RPG... אם אתה סובל מלנסוע ב-Skiff שתי דקות כדי להגיע למשימה, לראות את הנופים ובדרך לאסוף נשקי Relic, לגיטימי. לי זה היה כיף, בטח יותר כיף מנהיגה בכביש בחיים האמיתיים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 ספטמבר 2019, 12:59

אז אתם ממליצים לוותר על משימות צד?

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 17 ספטמבר 2019, 14:01

המשימות ברובן הן בסך הכל קרבות קצרים שבסופם מקבלים שדרוג, לא איזה משהו מטורף, אבל חבל לא לעשות.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 17 ספטמבר 2019, 14:05

אני לא ממליץ לוותר עליהן,כי לפחות ברמה שאני משחק בה,experienced,מה שעבר היה נקרא Hardcore יש קטעםי שהקמפיין יכול להיות ממש ממש קשה ושידרוג היכולות של ג'ק שהמשימות האלה מצ'פרות אותך בהם אם סיימת אותן מאוד עוזרים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 ספטמבר 2019, 15:11

אני משחק על רמה כמעט הכי קלה, בינתיים לא מרגיש את הצורך ואם זה כל העניין במשימות האלה אז אני אוותר... אם יש גם קטעים יפים, נופים חדשים וכו׳ - אני אשמח לבדוק אותם

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 ספטמבר 2019, 15:29

תיראה אני לא חושב שהמשימות צד עצמן משעממות
אבל כן חושב שהדרך ממקום למקום זה משעמם
זה לא לוקח הרבה זמן אבל לטעמי משעמם

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 17 ספטמבר 2019, 15:42

בדרך כלל אין לי בעייה עם דברים כאלה בתנאי שהם מספקים לי נופים יפים ונראה שזה המצב במשחק הזה... אני עכשיו מתחיל סשן לראשונה בלי אזניות, מקווה שיהיה לי הרבה זמן ואגיע לשם ואקפוץ לבד אחרי 2 משימות צד אם אני ממשיך את זה או לא

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 ספטמבר 2019, 19:15

אני במערכה מספר 4 ,בדקתי קצת ויש רק 4 מערכות במישחק
עם זה ככה ,זה מאכזב
למזלי שילמתי על גיים פאס ככה שלא קניתי ב60 דולר
זה יותר סוג של השכרה
אבל לפחות מהסינגל היה מאוד מאכזב אותי עם היתי קונה

וכן אני יודע שיש רכיב אונלין חשוב
אבל מעבר לקרבות אונלין ,עם היתי משחק קו אופ
בסינגל , זה עדין היה מאכזב

היה זמן מסוים שלא יכלתי להתחבר לשרתים
אז שיחקתי קצת just cues 2 או איך שכותבים
מישחק 360 ,וזה היה ממש כיף

אז נכון זה סגנון מאוד שונה ,אבל גם גירס 5 היה יכול להיות כיף בהרבה
במשימות רואים כל מיני ציודים
טנקים /מסוקים/מאקים וכו ,ולא משתמשים בזה למישחק עצמו
יש חלק קטן עם שליטה במאק קטן וזהו

ואני לא רואה שינוי בסדרה של להתבסס על גלי אויבים
להוסיף אורך חיים למישחק
המישחק פשוט בנוי על גלי אויבים ,בלי זה היה ממש ממש קצר

זה הגרפיקה מאוד טובה והאפקטים של הסאונד
הכל סבבה
אבל לי זה מרגיש כמו מישחק שיכל להיות תחילת דור קודם
רק בהפקה מודרנית ,וחבל כי יש דברים שכבר יצרו רק לא ישתמשו בהם טוב

2 עולמות פתוחים ? למה באחד מהם לא הכניסו קרבות טנק ?
הם קטנים לקרבות מסוק ,אבל באחד מהם יכלו לעשות שליטה במאק
בינוני
כל העניין של המיזחלת היה צולע ,ולהשתמש בזה ב2 עולמות ?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 19 ספטמבר 2019, 10:09

אני מתקדם לאיטי בגירס 5. עברתי יותר מחצי. בינתיים אני מאוד אוהב את המשחק, זאת קפיצה משמעותית בתפיסה הגירסית שעדיין שומרת על החוויה הטובה המקורית. בהחלט אני מרוצה ממנו ושמח שהפרנצייז לא בדעיכה כמו שהיילו קרה לו.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 ספטמבר 2019, 17:04

סיימתי את גירס 5 ,מערכה 5 לדעתי הטובה ביותר במישחק
אבל בגדול בהתחשב בסינגל היתי נותן למישחק כזה 7
וזה בגלל כמה דברים
1-רק 4 עולמות שונים במישחק ,לפחות זה מה שזכור לי
ולא מדובר בעולמות גדולים או שכיף לחזור לאזורים

2-כל פעם המישחק ניפתח וזה קורה בחצי מהמישחק
לטעמי זה משעמם