במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Death_119 » 04 מרץ 2024, 19:54

מסיים את Deadspace Remake (במשימה 11 מתוך 12), אומנם סיימתי אותו ב-2008 על הפס3 לפני 15 שנה, אבל המשחק פשוט יצירת מופת. Remake מעולה, אישית לא זכרתי כלום, והדבר היחיד שבלט בשינויים שהם עשו עבורי זה הסצנת תותחים המייגעת מהראשון שעברה Re design ממש יפה. המשחק נראה מעולה, כיפי בטירוף, הגיימפליי פשוט בטופ, ברמה של RE4 אני מניח. מי שלא שיחק כמובן שמומלץ וגם חינם בGamepass.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מרץ 2024, 07:53

אם עדיין יהיה זמין בגיימפאס בחודש מאי-יוני - אני אולי אעשה מנוי גיימפאס לחודש אחד עבורו ועבור הלבלייד 2.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 05 מרץ 2024, 20:10

אני מתכוון לעבור לRE 2 Remake, סתם תוהה, כמה המשחק מלחיץ? כמה המכניקות של Mr X מעצבנות? אם Deadspace היה ממש סבבה עבורי ולא מלחיץ, כמה קרוב איליו RE 2? הבנתי שהוא הרבה פחות משחק אקשן.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 מרץ 2024, 20:29

מר X הוא בעיקר מטרד, אבל אין ספק שהוא יוצר לא מעט סיטואציות לחץ. לא החלטתי אם RE2 יותר מלחיץ מ-DS1, נראה לי פחות או יותר אותה רמה של לחץ.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 מרץ 2024, 20:59

זה גם מאוד אינדיבידואלי, נניח אולי זומבים מפחידים אותך יותר ממפלצות, או מקומות צפופים וחשוכים לעומת טירות וסמטאות חשוכות
אישית, העניין של מר אקס יותר מלחיץ אותי מכל מה שיש בDS

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 05 מרץ 2024, 21:41

Laskin כתב:זה גם מאוד אינדיבידואלי, נניח אולי זומבים מפחידים אותך יותר ממפלצות, או מקומות צפופים וחשוכים לעומת טירות וסמטאות חשוכות
אישית, העניין של מר אקס יותר מלחיץ אותי מכל מה שיש בDS

טכנית necromorph הם זומבים, פשוט כאילו שרצים מהיר :). גם בDS יש את הnecromorph regenerated שרודף אותך, זה הקטעים הכי מעצבנים במשחק, אבל הם מאוד קצרים ותמיד ברור שהוא לא יכל לעבור חדר ומקסימום יש פאזל על איך להרוג אותו. שם זה נשמע שזה כל המשחק, Mr X מחפש אותך בזמן אמת ומציק כל המשחק, זה נשמע מכניקה מיותרת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 מרץ 2024, 16:43

Death_119 כתב:אני מתכוון לעבור לRE 2 Remake, סתם תוהה, כמה המשחק מלחיץ? כמה המכניקות של Mr X מעצבנות? אם Deadspace היה ממש סבבה עבורי ולא מלחיץ, כמה קרוב איליו RE 2? הבנתי שהוא הרבה פחות משחק אקשן.

אולי מלחיץ אם אתה בן 7
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 06 מרץ 2024, 16:58

למשחק יש 4 playthroughs שונים. אחד שמתחיל עם ליאון ואז קלייר או קלייר ואז ליאון. ה-playthrough הראשון של כל זוג הוא לא מאוד קשה, mr.x מופיע די מאוחר במשחק ולא להמון זמן. בשני הוא מופיע מאוד מוקדם ומלווה אותך רוב המשחק, וזה די מציק ולא ממש כיף. מצד שני, אתה גם יותר מיומן, מכיר את המפה ויודע איך להתחמק ממנו די בקלות. בכל מקרה, משחק מצוין ולדעתי טוב מ-dead space.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 07 מרץ 2024, 07:47

InterAl כתב:למשחק יש 4 playthroughs שונים. אחד שמתחיל עם ליאון ואז קלייר או קלייר ואז ליאון. ה-playthrough הראשון של כל זוג הוא לא מאוד קשה, mr.x מופיע די מאוחר במשחק ולא להמון זמן. בשני הוא מופיע מאוד מוקדם ומלווה אותך רוב המשחק, וזה די מציק ולא ממש כיף. מצד שני, אתה גם יותר מיומן, מכיר את המפה ויודע איך להתחמק ממנו די בקלות. בכל מקרה, משחק מצוין ולדעתי טוב מ-dead space.

יש הבדל בכלל בריצה B? זה שווה באופן כללי? מלבד ה-"סוף האמיתי" ורמת קושי מוגברת.
רק שעתיים בפנים אבל שני דברים שאני לא מבין:
למה לעזאזל המשחק לא תומך בWidescreen, אומנם יצא ב-2019, אבל עדיין.
איך המשחק הזה נראה כל כך טוב - זה פאקינג משחק מ-2019. טוב, כל העולם שם סטאטי :).
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 07 מרץ 2024, 13:02

ישנם הבדלים. אני זוכר שנהנתי מהסיבוב עם קלייר
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 מרץ 2024, 14:31

לא נהנתי מספיק מהריצה עם ליאון, כדי לחזור לקלייר. ובטח לא כדי לשחק 4 פעמים.
זוכר שמאוד נהנתי מהמשחק הזה במקור, אי שם לפני המון שנים, אבל משהו לא עבד לי מאה אחוז בחידוש. היה כיף, אבל 79 כזה...
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 מרץ 2024, 15:14

לעשות ריצה עם הדמות השניה אחרי שעשית עם הראשונה זה נהדר, יש מספיק שהוא שונה בכדי שזה ירגיש כמו RUN חדש לגמרי. אבל ריצה שלישית נשמע לי יותר מדי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 מרץ 2024, 11:01

אני הכי נהנתי מהשלבי מהירות שנפתחים אחרי שמסיימים. ממש הרגיש לי כמו מירוץ שאתה צריך לשנן כל פניה בשביל להספיק את הזמן.
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 מרץ 2024, 13:44

ניסיתי אתמול בערב את Balatro לכמה דקות, וכבר אחרי משהו כמו 15 דקות שמתי לב שעברו שעתיים וחצי, זה היה מאוד מוזר.
כן, אין ספק שזה מהמשחקים האלה שעושים משהו למימד הזמן ופשוט גורמים לו להעלם, אבל בקטע טוב, כן?
בכל הקשור לסערת הפוקר וההימורים, אני יכול עכשיו להגיד בבטחון שמהמבט שלי מדובר בשטויות מוחלטות.
כמישהו שאוהב לשחק פוקר אמיתי (עם חברים, על התערבויות קטנות כמו מי שמנצח לא משלם על הפיצה ומי שמפסיד ראשון מכין לכולם קפה, עדיין אף אחד מאיתנו לא פשט רגל ככל הידוע לי), אני יכול להגיד שלאכזבתי תחילה כל קשר בין המשחק הזה לפוקר נשאר בעיצוב הכללי ובצד השיווקי.
ראשית התאכזבתי לגלות שזה בכלל משחק שצמח מתוך פוקר סגור ולא מתוך טקסס הולדם, שזו הגרסה שאני אוהב לשחק, אבל כאמור התחושה הזו מהר מאוד נעלמה כשהבנתי את המשחק וגיליתי שהקשר שלו לפוקר הוא גימיק בלבד.
אז מה יש במשחק? כמו כל דק בילדר רוג לייק בסגנון, בעיקר לבנות דק חדש בכל ריצה ולנסות להתאים את היכולות המיוחדות שלך (ג'וקרים במקרה הזה) כך שיבנו אחד על השני ויתנו לך מכפלות מוגזמות. לפעמים לא יתמזל מזלך ותפסיד סיבוב רק על האלמנט הזה, בדרך כלל תקבל סיבוב שיוויוני שיגרום לך לחשוב לכמה שניות כדי לבצע את הבחירה הנכונה, ולפעמים הכוכבים יאירו לך בצורה כזו שהמכפלות שלך והצורה בה הג'וקרים יעבדו ביחד יהיו כל כך מוגזמים, עד שזה יהיה לא יותר מאשר פאוור פאנטזי של מספרים עולים ועולים.
למי שזה נשמע כמו פוקר, ולא, נניח, slay the spire או משחקים דומים, אז סבבה. מוזמנים ללכת לקזינו ולבקש מהדילר לשחק אתכם Balatro...
הקשר לפוקר מתחיל ונגמר בעיצוב ובאיך שהמשחק מתייחס למכפלות שאתה יוצר (על ידי סדרות של פוקר), זה פוקר כמו שslay the spire הוא ARPG זחילת צינוקים כי הוא מעוצב כאילו נלחמים במפלצות.
על משחקים שבהם באמת אפשר לשחק פוקר אמיתי אגב, כמו RDR או יאקוזה לדוגמה, לא שמעתי שום מילה.

טוב, אחרי שהוצאתי את זה, המשחק עצמו באמת מהנה למדי. יש לו פוטנציאל להיות הslay the spire הבא שלי באמת, משחק ששרפתי עליו המון שעות.
בסופו של דבר זה משחק לשרוף איתו איזו שעה או שעתיים, בראש כבוי אחרי יום עבודה עם קצת מוזיקה או פודקאסט ברקע. אני עוד רק מגרד את הקצה של מה שיש בו, עוד לא פתחתי את כל הקלפים המיוחדים או החפיסות, אבל השלמתי כבר סיבוב שלם וזה די כיף.
מי שאוהב משחקי דק בילדר יהנה מBalatro לדעתי, בינתיים הוא עושה הכל נכון ונראה שיש בו מספיק גיוון ושילובי אופציות כדי להספיק לאין ספור ריצות שירגישו מהנות ורעננות בפני עצמן. מי שמחפש משחק פוקר לעומת זאת, טוב, שילך לשחק פוקר.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 10 מרץ 2024, 13:55

ממשיך להתקדם בRE2, כרגע בsewers ומשחק את ADA, איזה משחק מעולה. טוב שלא נזכרתי 20 שנה אחרי.
חייב להגיד שMR X הוא פשוט מכניקה מיותרת, הוא לא מפחיד, הוא סתם מציק. דחיתי אותו עד הרגע האחרון ככה שנשארו לי בדיוק חידה וחצי איתו ודיי ניקיתי את כל התחנה עד שהגיע.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מרץ 2024, 14:19

Stick כתב:ניסיתי אתמול בערב את Balatro לכמה דקות, וכבר אחרי משהו כמו 15 דקות שמתי לב שעברו שעתיים וחצי, זה היה מאוד מוזר.
כן, אין ספק שזה מהמשחקים האלה שעושים משהו למימד הזמן ופשוט גורמים לו להעלם, אבל בקטע טוב, כן?
בכל הקשור לסערת הפוקר וההימורים, אני יכול עכשיו להגיד בבטחון שמהמבט שלי מדובר בשטויות מוחלטות.
כמישהו שאוהב לשחק פוקר אמיתי (עם חברים, על התערבויות קטנות כמו מי שמנצח לא משלם על הפיצה ומי שמפסיד ראשון מכין לכולם קפה, עדיין אף אחד מאיתנו לא פשט רגל ככל הידוע לי), אני יכול להגיד שלאכזבתי תחילה כל קשר בין המשחק הזה לפוקר נשאר בעיצוב הכללי ובצד השיווקי.
ראשית התאכזבתי לגלות שזה בכלל משחק שצמח מתוך פוקר סגור ולא מתוך טקסס הולדם, שזו הגרסה שאני אוהב לשחק, אבל כאמור התחושה הזו מהר מאוד נעלמה כשהבנתי את המשחק וגיליתי שהקשר שלו לפוקר הוא גימיק בלבד.
אז מה יש במשחק? כמו כל דק בילדר רוג לייק בסגנון, בעיקר לבנות דק חדש בכל ריצה ולנסות להתאים את היכולות המיוחדות שלך (ג'וקרים במקרה הזה) כך שיבנו אחד על השני ויתנו לך מכפלות מוגזמות. לפעמים לא יתמזל מזלך ותפסיד סיבוב רק על האלמנט הזה, בדרך כלל תקבל סיבוב שיוויוני שיגרום לך לחשוב לכמה שניות כדי לבצע את הבחירה הנכונה, ולפעמים הכוכבים יאירו לך בצורה כזו שהמכפלות שלך והצורה בה הג'וקרים יעבדו ביחד יהיו כל כך מוגזמים, עד שזה יהיה לא יותר מאשר פאוור פאנטזי של מספרים עולים ועולים.
למי שזה נשמע כמו פוקר, ולא, נניח, slay the spire או משחקים דומים, אז סבבה. מוזמנים ללכת לקזינו ולבקש מהדילר לשחק אתכם Balatro...
הקשר לפוקר מתחיל ונגמר בעיצוב ובאיך שהמשחק מתייחס למכפלות שאתה יוצר (על ידי סדרות של פוקר), זה פוקר כמו שslay the spire הוא ARPG זחילת צינוקים כי הוא מעוצב כאילו נלחמים במפלצות.
על משחקים שבהם באמת אפשר לשחק פוקר אמיתי אגב, כמו RDR או יאקוזה לדוגמה, לא שמעתי שום מילה.

טוב, אחרי שהוצאתי את זה, המשחק עצמו באמת מהנה למדי. יש לו פוטנציאל להיות הslay the spire הבא שלי באמת, משחק ששרפתי עליו המון שעות.
בסופו של דבר זה משחק לשרוף איתו איזו שעה או שעתיים, בראש כבוי אחרי יום עבודה עם קצת מוזיקה או פודקאסט ברקע. אני עוד רק מגרד את הקצה של מה שיש בו, עוד לא פתחתי את כל הקלפים המיוחדים או החפיסות, אבל השלמתי כבר סיבוב שלם וזה די כיף.
מי שאוהב משחקי דק בילדר יהנה מBalatro לדעתי, בינתיים הוא עושה הכל נכון ונראה שיש בו מספיק גיוון ושילובי אופציות כדי להספיק לאין ספור ריצות שירגישו מהנות ורעננות בפני עצמן. מי שמחפש משחק פוקר לעומת זאת, טוב, שילך לשחק פוקר.

תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 מרץ 2024, 17:47

סיימתי את Alan Wake 2. אחלה משחק, ואני חושב שהוא השיא של רמדי בחיבור ויצירת מרקם בין ז'אנרים שונים של מדיה. הוא מאוד עמוק יחסית, עם סיפור מפותל, מפותח שלא מתנצל לרגע על מה שהוא ולא כל הזמן דוחף "את האמת" לפרצוף של השחקן. מי שרוצה סתם לגלוש עליו מבחינת העלילה לגמרי יכול, אבל מי שיצלול פנימה, יגלה עומק מאוד מרשים לדעתי.
הייתי מגלח ממנו בכיף איזה שעתיים שלוש, אבל בגדול אני חושב שממש לכל דבר הייתה סיבה. מומלץ בחום, אבל בניגוד למה שאמרו פה אולי, מי שלא שיחק בראשון, יילך לאיבוד לחלוטין.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מרץ 2024, 18:15

לדעתי הסרטון של היוצרים שמקצר את מה שהיה בראשון מספיק טוב

והעלילה טובה, סיפור נחמד סה״כ, ומאוד ביזארי בקטע טוב, פשוט הגיימפליי קצת מאוד אכזב אותי אחרי קונטרול שהיה מצוין מהבחינה הזו

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 10 מרץ 2024, 20:42

בקונטרול היית סופר הירו... כאן, הכל נורא כבד, עם משקל, ולא ברור בכלל מה מציאות ומה חלום. מה המצאה של אלאן ומה תוספות של סקראצ' וכו..נלא הייתה כאן כוונה לייצר משחק אקשן balls to the wall,אלא להיפך. רמדי יצרו משחק איטי מאוד בכוונה. גם הצורה שהסיפור מועבר בה היא מאוד מעניינת, לא לינארית והשליטה על מתי משחקים את מי, שניתנת לשחקן, תורמת רבות לתחושה שאתה חלק מהסיפור בעצמך.

לגבי הסיפור והסרטון - אולי. אבל יש המון שלדעתי הולך לאיבוד למי שלא שיחק ומכיר טוב את הראשון. אבל אם יצאת מרוצה - נהדר.
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מרץ 2024, 21:44

אני שיחקתי במקורי, פשוט לא זכרתי ממנו הרבה, וגם אז היה הרבה שהיה רק כתוב ולא קראתי הכל ובטח שלא זכרתי, אז הסרטון עשה סדר מעולה.

לגבי הגיימפליי - ברור לי, ועדיין - מאוד רפטטיבי ולא התחברתי.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 13 מרץ 2024, 00:20

סיימתי את bg3 - משחק טוב ומרשים, אבל קצת מאכזב. העלילה לא משהו והקרב האחרון היה ממש, ממש קל (על tactician). לא זכור לי קרוב סופי ב-rpg גדול קל כמוהו. הגיימפליי לא מאוזן טוב. fighter רמה 12 עם great weapon master פשוט שוחט כל מה שזז, והיו לי שניים כאלה. כמעט בלי באפים בקרב האחרון, רק haste ושיקוי fire resistance ותוך 2 תורות שום דבר כבר לא איים עליי. גם עזרה לא הייתי צריך לזמן, למרות שיכולתי לזמן את כולם כמעט.

יש המון דברים שהמשחק עושה נהדר, בעיקר בכל מה שקשור ל-skill checks ואפשרויות בחירה עלילתיות. הקווסטים יכלו להיות טובים יותר. אין קווסט במשחק שקרוב לקווסטים הגדולים של bg2, כמו למשל trademeet, windspear hills או מצודת ד'ארניס - אולי רק הקווסט של אסטריון מתקרב, אבל לא ממש שם. לא הרגשתי שהוא אימרסיבי מספיק, לא ביחס לקודמים או למשחקי d&d אחרים וגם לא ביחס למשחקים מודרניים יותר (סטארפילד נגיד לוקח פה בקלות). גם המבוכים חלשים, שום דבר שקרוב ל-watcher's keep או durlag tower. הערים לא הרגישו חיות מספיק, לא מדבר אפילו על סייקל בסיסי של יום/לילה שהיה עוד ב-bg1 מ-1998, ומה הקטע לתת שם ייחודי לכל npc חסר משמעות בעיר? מכריח אותך ללחוץ על כולם, למרות שב-95% מהמקרים זה מיותר. הפייסינג של המשחק גם יכול היה להיות טוב יותר, האזורים דחוסים מדי ב-points of interest והמשחק עוצר לקאטסין כל 2 דקות כשחוקרים אזור חדש. הייתי שמח לאזורים קטנים ומגוונים יותר, עם מפת עולם שמחברת ביניהם. אין תחושת מסע ומקום במשחק הזה, רק מעבר בין כמה אזורים גדולים ודחוסים. הנבלים הראשיים היו גרועים, שום דבר שמתחרה עם איירניקוס מ-bg2, שעד היום אני זוכר טקסטים שלמים שלו בע"פ. גם ה-ui יכול היה להיות טוב יותר. לא מבין איך לא מוצג ה-crit range שלך במסך הדמות או איך אין רשימת מקורות של ה-attack bonuses שלך - במקום, אתה צריך לעבור על כל רשימת ה-characteristics אחד אחד. כל CRPG מבוסס D&D3 מהעשרים שנה האחרונות עשה את הדברים האלה.

וכמובן, המשחק לא מרגיש BG בכלל. זה הרגשתי עוד מהמעט ששיחקתי ב-EA. בתכלס זה DOS3 על גבי D&D5/FR. אבל כן אהבתי את ה-fan service עם הדמויות מהקודמים, ונחמד שאפילו כמה דמויות מ-tob באו לגיחה קצרה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 מרץ 2024, 08:10

InterAl כתב:סיימתי את bg3 - משחק טוב ומרשים, אבל קצת מאכזב. העלילה לא משהו והקרב האחרון היה ממש, ממש קל (על tactician). לא זכור לי קרוב סופי ב-rpg גדול קל כמוהו. הגיימפליי לא מאוזן טוב. fighter רמה 12 עם great weapon master פשוט שוחט כל מה שזז, והיו לי שניים כאלה. כמעט בלי באפים בקרב האחרון, רק haste ושיקוי fire resistance ותוך 2 תורות שום דבר כבר לא איים עליי. גם עזרה לא הייתי צריך לזמן, למרות שיכולתי לזמן את כולם כמעט.

יש המון דברים שהמשחק עושה נהדר, בעיקר בכל מה שקשור ל-skill checks ואפשרויות בחירה עלילתיות. הקווסטים יכלו להיות טובים יותר. אין קווסט במשחק שקרוב לקווסטים הגדולים של bg2, כמו למשל trademeet, windspear hills או מצודת ד'ארניס - אולי רק הקווסט של אסטריון מתקרב, אבל לא ממש שם. לא הרגשתי שהוא אימרסיבי מספיק, לא ביחס לקודמים או למשחקי d&d אחרים וגם לא ביחס למשחקים מודרניים יותר (סטארפילד נגיד לוקח פה בקלות). גם המבוכים חלשים, שום דבר שקרוב ל-watcher's keep או durlag tower. הערים לא הרגישו חיות מספיק, לא מדבר אפילו על סייקל בסיסי של יום/לילה שהיה עוד ב-bg1 מ-1998, ומה הקטע לתת שם ייחודי לכל npc חסר משמעות בעיר? מכריח אותך ללחוץ על כולם, למרות שב-95% מהמקרים זה מיותר. הפייסינג של המשחק גם יכול היה להיות טוב יותר, האזורים דחוסים מדי ב-points of interest והמשחק עוצר לקאטסין כל 2 דקות כשחוקרים אזור חדש. הייתי שמח לאזורים קטנים ומגוונים יותר, עם מפת עולם שמחברת ביניהם. אין תחושת מסע ומקום במשחק הזה, רק מעבר בין כמה אזורים גדולים ודחוסים. הנבלים הראשיים היו גרועים, שום דבר שמתחרה עם איירניקוס מ-bg2, שעד היום אני זוכר טקסטים שלמים שלו בע"פ. גם ה-ui יכול היה להיות טוב יותר. לא מבין איך לא מוצג ה-crit range שלך במסך הדמות או איך אין רשימת מקורות של ה-attack bonuses שלך - במקום, אתה צריך לעבור על כל רשימת ה-characteristics אחד אחד. כל CRPG מבוסס D&D3 מהעשרים שנה האחרונות עשה את הדברים האלה.

וכמובן, המשחק לא מרגיש BG בכלל. זה הרגשתי עוד מהמעט ששיחקתי ב-EA. בתכלס זה DOS3 על גבי D&D5/FR. אבל כן אהבתי את ה-fan service עם הדמויות מהקודמים, ונחמד שאפילו כמה דמויות מ-tob באו לגיחה קצרה.

ספויילר: הצג
איך חיסלת את הדרקון?
עשית Beast hold? בגלל שהלך לי כל כך טוב והצלחתי בקסם לא זימנתי אפילו את כל בעלי הברית.
גם סיימתי על Tactician כמובן.

לטעמי הבוס הראשון הוא הקשה ביותר By far.
היו עוד כמה קרבות טובים -
Ansur הדרקון והערפד בקווסט של אסטריון.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 13 מרץ 2024, 12:47

Death_119 כתב:
InterAl כתב:סיימתי את bg3 - משחק טוב ומרשים, אבל קצת מאכזב. העלילה לא משהו והקרב האחרון היה ממש, ממש קל (על tactician). לא זכור לי קרוב סופי ב-rpg גדול קל כמוהו. הגיימפליי לא מאוזן טוב. fighter רמה 12 עם great weapon master פשוט שוחט כל מה שזז, והיו לי שניים כאלה. כמעט בלי באפים בקרב האחרון, רק haste ושיקוי fire resistance ותוך 2 תורות שום דבר כבר לא איים עליי. גם עזרה לא הייתי צריך לזמן, למרות שיכולתי לזמן את כולם כמעט.

איך חיסלת את הדרקון?
עשית Beast hold? בגלל שהלך לי כל כך טוב והצלחתי בקסם לא זימנתי אפילו את כל בעלי הברית.
גם סיימתי על Tactician כמובן.

לטעמי הבוס הראשון הוא הקשה ביותר By far.
היו עוד כמה קרבות טובים -
Ansur הדרקון והערפד בקווסט של אסטריון.

טיסה ישירה אליו מ-2 הלוחמים שלי, הם עשו את רוב הנזק. גם כמה קסמי psychic illithid שבשילוב עם steeped in bliss עושים נזק כפול עזרו קצת. אבל הלוחמים יכלו להוריד אותו לבד. הם כן ספגו לא מעט נזק בין התורות, אבל supreme healing potion אחד הצליח להחזיק אותם בחיים. האמת, הקרב יכול היה להיות אפילו קל יותר אם היו לי 4 לוחמים ולא 2, אבל גם לגיוון יש ערך.

כן, הבוסים שהזכרת היו קשים יותר. היו נקודות קשות במשחק, במיוחד אם אתה משחק על עיוור ולא מנסה לעשות scumming ו-prebuff לפני כל קרב. אבל זה משחק שנורא קל לשבור אם טיפה מנסים, פשוט כי כמות הציוד והאפשרויות שהוא זורק עליך היא מאוד גדולה ואני מניח שלמפתחים קשה לאזן את זה. זה שכל דמות יכולה להטיל קסמים ממגילות למשל - די הזוי (ובניגוד לחוקים הרשמיים). mirror image + blur + stoneskin + haste + universal resistance על לוחם רמה 12? די מגוחך.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 14 מרץ 2024, 09:51

סיימתי את הריצה הראשונה עם Leon, הגיע הזמן לClaire B :D. לא מצליח להבין למה הם משנים את שם הוירוס כל משחק, היה T בראשון עכשיו זה G.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 מרץ 2024, 10:10

Death_119 כתב:סיימתי את הריצה הראשונה עם Leon, הגיע הזמן לClaire B :D. לא מצליח להבין למה הם משנים את שם הוירוס כל משחק, היה T בראשון עכשיו זה G.

ובדיוק קבלת חינם את RE3 בפלוס. עדין לא שחקתי בו אבל 3 תמיד היה האח החורג של 2. אחד הפשעים הכי גדולים של קאפקום היה למספר את RE3 במקום למתג אותו כספינאוף ולא למספר את קוד ורוניקה וולמתג אותו כספינאוף. פוליטיקה פנימית מסריחה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 80 אורחים