במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי bling » 25 מרץ 2020, 21:13

סרטון מרשים מאוד, זו דרגה של אימרסיביות שאי אפשר להגיע אליה בחיים בלי הטכנולוגיה הזאת.

אני לא חושב ש VR אי פעם יחליף לחלוטין משחקים מסורתיים אבל אני בטוח שבעתיד הקצת יותר רחוק הוא יהיה כוח דומיננטי מאוד וגם מפתחות ענק מחוץ לוואלב ישקיעו משאבים ב AAA בפלטפורמה הזאת אבל זה עתיד יחסית רחוק שלא יתחיל לפני הפס6.

רק היום יכלתי לחזור לשחק ברזי אחרי הצינון שקיבלתי, המשחק ממשיך להיות מצויין ממש, כבר קלטתי את הראש העיצובי של הבמאי. בייסיקלי חדרים מוארים = אתה פחות או יותר בטוח. חושך = תתכונן לסבול.

זה קצת מרגיז אבל לפחות כשמגיע חדר מואר זה סוג של relief כאילו אתה בסייב פוינט ואני מקבל מזה מיני high.

המשחק עדיין מצליח להלחיץ אותי לעיתים, בעיקר ה jump scares מקפיצים ממש ברמה של עור ברווז...

לא בטוח שאסתדר כבר עם רזי 7 במצב הנוכחי :twisted:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 מרץ 2020, 22:28

bling כתב:סרטון מרשים מאוד, זו דרגה של אימרסיביות שאי אפשר להגיע אליה בחיים בלי הטכנולוגיה הזאת.

אני לא חושב ש VR אי פעם יחליף לחלוטין משחקים מסורתיים אבל אני בטוח שבעתיד הקצת יותר רחוק הוא יהיה כוח דומיננטי מאוד וגם מפתחות ענק מחוץ לוואלב ישקיעו משאבים ב AAA בפלטפורמה הזאת אבל זה עתיד יחסית רחוק שלא יתחיל לפני הפס6.

כשאני חושב שעל טכנולוגיה, אני חושב על זה שקטן יותר, נוח יותר ואלחוטי יותר הם GIVEN והם יקרו. כלומר אולי לא עוד שנה, אבל ברור לכולנו שעוד עשור קסדות ה-VR יהיו קטנות וקלות, אלחוטיות וסופר נוחות עם מסך חד וגרפיקה מדהימה. אז אני מנסה לחשוב האם החוויה שהייתה לי עם אלכס מחליפה את החוויה שהייתה לי עם TLOU. האמת? אני לא בטוח עדין. עכשיו אחרי ששחקתי אלכס, אני מתחיל לחשוב שהלוואי וכל משחק AAA היה לוקח את הכיוון הזה. אבל ברור לי שבגלל שיהיו מגבלות, כמו למשל מהירות, שלא מעט משחקים לא יוכלו לעשות מה שהם עושים עכשיו. נניח הסצנת מטוס באנצ'רטד 3 תגרום לאנשים להקיא את הנשמה שלהם. אבל אני בהחלט מקווה שVR יגדל להיות לפחות סוג של פלטפורמה עם עשרות מליוני משתמשים כך שיפותחו לו משחקי AAA איכותיים כמו שהפס5 וה-XSX יקבלו, זה יהיה ממש מעולה.

וכן, אלכס הפכה אותי למאמין. האמת שהפכתי לכל כך מאמין שבא לי ללכת לחנות ולקנות INDEX. הבעיה שאני לא יכול עכשיו :)

bling כתב:רק היום יכלתי לחזור לשחק ברזי אחרי הצינון שקיבלתי, המשחק ממשיך להיות מצויין ממש, כבר קלטתי את הראש העיצובי של הבמאי. בייסיקלי חדרים מוארים = אתה פחות או יותר בטוח. חושך = תתכונן לסבול.

זה קצת מרגיז אבל לפחות כשמגיע חדר מואר זה סוג של relief כאילו אתה בסייב פוינט ואני מקבל מזה מיני high.

המשחק עדיין מצליח להלחיץ אותי לעיתים, בעיקר ה jump scares מקפיצים ממש ברמה של עור ברווז...

לא בטוח שאסתדר כבר עם רזי 7 במצב הנוכחי :twisted:

מה שאתה מתאר ב-RE2, שמצאת חוקיות של "חדר מואר בטוח", זה בדיוק מסוג הדברים שגורמים למשחק אימה להרגיש פחות מפחיד. מה שמדהים ב-RE7 הוא שבשעה+ הראשונות אתה אפילו לא מבין מה החוקים, קורים דברים ואתה כזה "WTF? הם יכולים לעשות את זה?". המשחק מפחיד ומלחיץ מאוד בזמנים האלה. כמובן שלאט לאט אתה מבין את החוקיות, לומד אוייבים וכדומה, וכמו שעם RE2 אתה מבין שX לא יכול לעשות Y וכשאני ב-Z לא יקרה שום דבר כך שאתה מרגיש בטוח יותר ופחות מפחד. אבל RE7 בהחלט כמה דרגות מעל 2 בעניין הזה, ביחוד שהוא גם משחק מודרני יותר ולכן יכול לעשות יותר.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 מרץ 2020, 22:44

מורה העביר לתלמידים שלו שיעור בגיאומטריה דרך אלכס...
אין ספק שהוא המורה הכי אדיר בהיסטוריה :)

https://www.vg247.com/2020/03/25/half-l ... son-video/

צריך לראות את זה, זה באמת מדהים

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 מרץ 2020, 19:04

התחלתי את ההרחבה של Control.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 מרץ 2020, 22:34

Klayman כתב:התחלתי את ההרחבה של Control.

תדווח איך היא, אני מחזיק אצבעות. למרות שהשוס האמיתי זה בטח ההרחבה השניה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 מרץ 2020, 22:57

IGN נתנו לו 8/10 ונשמעים מרוצים.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 27 מרץ 2020, 07:37

אני משחק כרגע 2 משחקים :
1 saint raw 2
לפני זה שיחקתי saint raw 1 , בגדול המשחק הראשון זה gta3 קלון
ולא טוב במיוחד , בראשון אחרי כמה שעות החלטתי לדלג ולראות רק
סרטוני מעבר בגלל גם נוחות וגם כמה באגים
ואני יסביר , נגיד עושים משימה , עם נכשלים אין נקודות שמירה במשימה עצמה גם עם היא כוללת כמה שלבים
בנוסף לזה לפני משימות ראשיות צריך לעשות משימות פילרים
למלאות איזה מד כבוד ,שזה די מעצבן
נטשתי את הראשון אחרי כמה שעות שבמשימה מסוימת
אני היתי צריך להגן על משאיות , אבל המשאית השלישית
היתה בפינה מסוימת שעוד לפני שהיתי קרוב מספיק לעשות משהו
האויב כבר תפס אותה , אני מעריך שזה באג , אבל אחרי כמה נסיונות
נימאס לי
אפילו עם קודים המשחק לא היה באמת כיף , כי יותר מידי משימות היו על זמן

במשחק השני אומנם המכניקה די דומה , אבל כן יש נקודות שמירה .בתוך המשימות , ובינתיים לא נתקלתי בבאגים מיוחדים
והוא לטעמי גם יותר מצחיק
ובינתיים די טוב

חוץ מזה אני משחק בדום שיצא לא מזמן
לאו ולרע מאוד דומה לדום הקודם , יש קצב טוב מוזיקה טובה
וכיף לשחק בו

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 27 מרץ 2020, 17:57

בצל הקורונה חזרתי קצת לעולם המדכא של פרוסטפאנק. הגעתי למצב של בערך שליש + משחק על survivor (שזה כמו Ironman של אקסקום בנוסף לרמה הקשה ביותר) במצב סוף סוף ״טוב״ (עד כמה שהמצב always on the brink של המשחק מתאים למילה) ובקיצור המשחק פתאום מת והלך כל הplaythrough.

מה שכן המצב משחק הזה (כמו באקס קום) משנה ממש את החיבור שלך למשחק. אתה (קצת) מתחיל להיכנס לחיים של כל עובד ומלא מצבים seat of your pants כי המצב (הגם ככה קשה) יכול להתהפך בכמה רגעים.

וואלה משחק באמת טוב.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 27 מרץ 2020, 21:30

משחק עכשיו ב-Operencia: The Stolen Sun רגע לפני שהמשחק יורד מהגיים פאס בחינם (ומגיע לסטים) בסוף החודש.
אפילו לא שמעתי עליו קודם, אבל המשחק הוא סוג של טייק מודרני למשחקי CRPG קלאסיים מהז'אנר של Eye of the Beholder או Lands of Lore. הדיבוב משובח, הפאזלים נחמדים, ואחרי שמבינים את ההיגיון במכניקת הקרב זה נהיה מוצלח למדי.
ניסיתי גם את Vampyr שאמור לרדת מהגיים פאס בסוף החודש, אבל פחות התחברתי לגיימפליי. בסופו של דבר לא יהיה לי זמן לגעת בשניהם בזמן שנשאר, ככה שחבל לי שמיקרוסופט לא מודיעים מספיק זמן מראש על משחקים שהולכים לרדת מהשירות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 מרץ 2020, 20:13

המשכתי בשבועיים האחרונים בAC אודיסי. הוא באמת ממש ממש כיף. העולם פשוט מדהים.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 28 מרץ 2020, 21:25

ממשיך ברזי 2. משחק פצצה למרות כל החושך שבטח יבאס אותי מלעשות משחק נוסף עם קלייר (כן זה מעיק) אבל באמת שאין תלונות לרמת האיכות של הרימייק הזה.

אגב, יכול להיות מצב כזה של גיים אובר מבחינת משאבים? עשיתי כמה טעויות והחלטתי שלא בא לי לטעון מחדש שמירה אלא שנזרום עם זה מתוך מחשבה שהמשחק ידאג לי אבל כרגע זה לא נראה טוב, אין לי כמעט כלום תחמושת ובגלל שהייתי צריך לברוח מאויבים כי לא יכלתי להלחם מולם אז גם פריטי ריפוי לא בדיוק שופעים.

יכול להיות שאם פישלתי מספיק אז טכנית זה יהיה כמעט בלתי אפשרי להמשיך?

מקווה שלא כי אם אצטרך להתברבר עם שמירות ישנות מדי זה עוד ישבור אותי מלשחק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 מרץ 2020, 22:36

אף פעם לא הגעתי למצב שבו אני אבוד ככה אבל לדעתי המשאבים במקומות קבועים תמיד.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 29 מרץ 2020, 01:19

גם לי לא זכור שנתקע י בחידוש של רזי.

עברתי את השלב של פרוסטפאנק. איזה מורט עצבים זה היה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2020, 02:16

אני עמוק באלכס, כרגע בהפסקת התרעננות בסאשן השלישי שלי (אני חייב, שעתיים על הרגליים זה לא להיט לגב שלי). אני בערך 6-7 שעות פנימה אבל אני לוקח את הזמן שלי. כמה אני לוקח את הזמן? רק עכשיו פגשתי את החיילים של קומביין ואני רק בפרק 4 מתוך אני לא יודע כמה פרקים. המשחק ממשיך להיות מדהים, יש בו חידות ממש נחמדות, השוטגאן סופר מספק, יש לי כבר אחלה שדרוגים לנשקים, אני מאוד נהנה מהמכניקות הפיזיות (טעינת נשקים, רימונים, הכפפות גרביטי וכו׳) והאוייבים בהחלט מאוד מאיימים ב-hard, למשל חייל קומביין פשוט מסוגל לספוג 4-5 הדשוטים בזמן שתחמושת היא יחסית נדירה. בכלליות המערכת קרב מזכירה יותר משחק סולס מאשר משחק hl קלאסי במובן שכל אוייב יכול להרוג אותך ואם יש יותר מאחד, זה מלחיץ עד רמת הפאניקה, כולל אוייבים שהיו חסרי חשיבות במשחקים קודמים כמו הhead crabs או הmanhack שהפכו לאוייבים המלחיצים במשחק. החיילים של הקומביין חזרו להרגיש חכמים כמו בhl1, הם עושים מהלכים לא רעים בכלל שכוללים איגוף בזוגות, זריקה של רימונים (הרימונים עליהם פיזית כך שהם נגמרים להם ןגפ אפשר לפגוע בהם עם האקדח אם אתה צלף טוב), התחבאות מאחורי cover ושחרור manhack והם גם יודעים מתי לסגת. לא גאונים גדולים, אבל בהחלט הם חזרו להיות איום כמו בhl1 ולא סתם בובות סופגות כדורים כמו בhl2.

אה, ומשהו שלא ידעתי, המהנדס באוזן שלך לאורך המשחק הוא ברט מקנזי מ-flight of the concord ויש לו כמה וכמה שורות מצחיקות ממש. הכתיבה נהדרת, היא נעה בין hl קלאסי להומור של פורטל. כלומר תמיד היה הומור בhl אבל במשחק הזה הוא דרגה מעל. סה״כ אני נהנה בטרוף, מסוג המשחקים האלה שלא רוצים שיגמר כמו אנצ׳רטד או hl2 ושאין לך מושג מה תפגוש מאחורי הפינה הבאה. מהמשחקים האלה שכל דבר ודבר בו עשוי ברמות פוליש והפקה שהם מרגישים כמו רמה מעל שאר התעשיה. זה לגמרי ״פרק 3״ או ״hl3״ בספר שלי, משחק hl חדש aaa מתקדם טכנית (בהחלט רמה מעל הקונסולות הקיימות) וחדשני (יחסית, בכל זאת גנב מהמון משחקי VR קיימים שלא שחקתי) ברמות פוליש גבוהות עם עלילת valve קלאסית (כלומר לא בדיוק עומק מטורף או המון עלילה אבל כתיבה ומשחק פשוט מעולים וכל שורה שניה מעלה חיוך לשפתיים) ופוליש שנשפך מכל כיוון. והאנימציות במשחק הזה, אוי האנימציות, זה באמת ליגה אחרת.

אגב, ציינתי שאלכס מדברת? כלומר משחק גוף ראשון של valve שהגיבור מדבר, זאת פעם ראשונה.

ופייג׳, בנתיים ארבעה פרקים פנימה ואין זכר למשהו שאחרי episode 2, אבל אני מצפה שיהיה. אני לא אומר את זה מידע אלה מניחוש, אבל יש לי הרגשה שזה יבוא מכיוון הוורטיגונים כי הם יצורים ארבע מימדיים, אין להם עבר או עתיד, הכל קורה אצלם במקביל כמו ד״ר מנהטן כך שאני מנחש שיהיו דיבורים או אזכורים לדברים עתידיים מהם. נתקדם ונראה.

טוב, אני חוזר לcity 17 :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 29 מרץ 2020, 03:31

נשמע חזק ביותר
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 29 מרץ 2020, 12:34

כן נשמע אדיר. תהנה :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 מרץ 2020, 12:52

נשברתי וצפיתי כבר בסוף של HL אחרי שהשלמתי עם זה שנכון לעכשיו,ייקח עוד הרבה זמן עד שאקפוץ ל-VR... בדרך כלל אני יכול להתאפק,אבל זה HL :cry:

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 29 מרץ 2020, 12:58

וואי אלכס נשמע באמת אדיר. ואם קיאו מרגיש שהוא קיבל המשך האלף לייף אמיתי לכל דבר אז בכלל חגיגה :)

מה שכן מהסרטונים לא עושה רושם שמדובר במשחק שנמצא רמה מעל מה שיש היום בקונסולות מבחינה גראפית, ברור אבל שבקטע של VR הוא עשר רמות מעל השאר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 מרץ 2020, 13:00

אני חושב שאני אחד מהגיימרים "הכבדים" היחידים בעולם שHL לא מעניין אותו בכלל :).
ניסיתי להכנס לזה כמה פעמים, אבל משחקי ואלב תמיד (כולם, בקטע הזוי) גורמים לי לבחילות נוראיות. אני לא יודע להסביר את זה, אבל אני לא מסוגל לשחק יותר מחצי שעה במשחק של ואלב בלי שאני ארצה למות בחצי שעה שאחרי זה, באמת מוזר.
בכל מקרה, רק לחשוב על לשחק את זה בVR... אני מפחד מנזק בלתי הפיך :).

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 מרץ 2020, 13:43

אתה לא היחיד,אני זוכר שרכשתי את HL2 ב-2004 בתור ילדון בן 9 והתחלתי לשחק בו הרגשתי בחילה נוראית ונטשתי אותו בשלב מאוד מוקדם ואז חזרתי שוב אחרי שנה-שנתיים ושוב לא הצלחתי להחזיק בגלל אותה תחושת בחילה. אני חושב שסיימתי אותו אולי 3 שנים אחרי שקניתי אותו רק בגלל זה. יש משהו באיך שהמשחק נראה שהמוח שלי פשוט לא אהב כנראה,וזה מוזר,כי זה המשחק היחיד שזה קרה לי איתו עד היום. אחרי שמתגברים על הבחילה הזו אגב,הוא משחק מדהים ואני עדיין מחשיב אותו בתור ה-FPS הכי מוצלח ששיחקתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2020, 13:51

Uncle Pey'j כתב:נשברתי וצפיתי כבר בסוף של HL אחרי שהשלמתי עם זה שנכון לעכשיו,ייקח עוד הרבה זמן עד שאקפוץ ל-VR... בדרך כלל אני יכול להתאפק,אבל זה HL :cry:

אוי, פשוט בסיום? או שבאיזה סרטון מסכם?

bling כתב:וואי אלכס נשמע באמת אדיר. ואם קיאו מרגיש שהוא קיבל המשך האלף לייף אמיתי לכל דבר אז בכלל חגיגה :)

מה שכן מהסרטונים לא עושה רושם שמדובר במשחק שנמצא רמה מעל מה שיש היום בקונסולות מבחינה גראפית, ברור אבל שבקטע של VR הוא עשר רמות מעל השאר.

אני אגיד לך מה, במבט רחוק הוא נראה מאוד AAA של הדור הזה. אבל בגרפיקה של הדור הזה כשמתקרבים לדברים הם נראים נורא, ובאלכס כשמתקרבים לדברים הם נראים מדהים. זה ההבדל הגדול, הפירוט מקרוב. שום דבר לא מחזיק מים בדור הזה מ-20 ס״מ ובאלכס אני בוחן דברים מ4 ס״מ לפעמים. ובנוסף זה גם האנטרקציה והאנטרקטיביות שגורמים לו להרגיש מרשים מהדור הזה.

בקיצור, היופי האמיתי של אכלס נמצא בנקודה שבה משחקי דור נוכחי נשברים, כשבודקים את הרמת אנטרקציה וכשבוחנים דברים מקרוב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 מרץ 2020, 13:54

בנוגע לבחילה, זה סורס. אבל להבנתי כבר בפרק 2 הם השתפרו ובפורטל 2 ממש השתפרו ועכשיו אנחנו מכלל על סורס 2. אבל כן, VR יכול להפיל אנשים, ביחוד הליכה עם סטיק, ואני די חסין לדברים הללו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מרץ 2020, 13:56

כן, פייג', לפחות צפית בכל המשחק, כדי לראות את הדרך לשם או רק בסוף? כמו כן - WTF
:P

לגבי הבחילות - היום יש משקפיים כאלה לגיימרים שחווים בחילות, והבנתי שבאמת זה עובד.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 29 מרץ 2020, 14:25

מתבייש עוד יותר להגיד שציפתי רק בסיום,ואני מודה,הצטערתי על זה מהר מאוד :|

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מרץ 2020, 14:45

SHAME! SHAME! SHAME!

חזור אל “פורום משחקים”