במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

kririn
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי kririn » 05 אפריל 2020, 23:38

התקדמתי הרבה בדום אטרנל , אני כבר קרוב לסוף
יש לי 2 וחצי שלבים לעבור
ולדעתי זה פחות טוב מדום 2016 ואני יסביר

1 בהתחלה לא ידעתי שיש יותר מגלורי קיל 1
עם אני זוכר נכון ב2016 היה אחד בודד אבל אולי אני טועה
בכל מקרה פה יש 3
1-נותן בריאות
2-נותן תחמושת
3 -נותן מגן , ואני משחק עם מקלדת ועכבר וזה מעצבן
כי למגן צריך לשרוף את האויבים שזה כפתור אחר לגמרי

בנוסף לזה במהלך המשחק מקבלים נשק מסוים
שלא נמצא בגלגלת הרגילה של הנשקים
אז זה עוד כפתור ועם רימון בכפתור אחר
זה יותר מידי כפתורים שיהיה נוח , ולי יש עוד עכבר עם 2 כפתורים צד
ככה שזה 4 כפתורים פלוס גלגלת רק בעכבר
והיתר במקלדת , ובגלל כל האפשרויות שהמשחק נותן
חלק מהכפתורים שכיוונתי במקום לא נוח תוך כדי משחק

מעבר לזה יש אויב מסוים מאוד מעצבן
וזה אויב שיש לו מגן ואפשר לפגוע בו רק שהוא תוקף
הוא גם זה כל הזמן
מה שגורם לי לקטול אויבים חלשים לתחמושת מגן ובריאות
לאורך קרבות איתו כל פעם שהוא צץ
עד שאני מצליח לקטול אותו

דבר נוסף זה פה ושם צץ משהו שנותן לאויבים יותר כח וצריך למצוא את זה תוך כדי לחימה

דבר נוסף זה חלקי פלטפורמה

דבר נוסף זה אין אפשרות לציטים לפני שמסיימים את הקמפיין
אני משחק על רמה קלה , וסך הכל זה קל ככה שאין תלונות פה
אבל יש דברים מעצבנים
היתי מעדיף יותר חלקי מסדרון , וגם שהאויבים יורידו נשק תחמושת ובריאות בלי הגורי קיל כי זה סתם מעצבן ולוקח כפתור
בקיצור יותר דום רגיל ולא תחושה בחלק מהמקומות שאני משחק איזה
מולטי מקוון
כי בחלק מהחדרים המשחקיות מזכירה לי את אנריל טורנמנט
לא שזה משחק רע , אבל אני משחק סינגל
בכל מקרה מאוד היתי רוצה סיריוס סם חדש עם גרפיקה כזאת

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אפריל 2020, 00:14

בנתיים פרק 7, פרק בשם ג׳ף, הוא ממש מדהים. איזה שינוי קצב מעולה למשחק. מה אני אגיד, אין כמו valve, בדיוק כשמתחיל להמאס לך לעשות משהו, הם משנים אוירה לגמרי.
We're just normal men. We're just innocent men

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 06 אפריל 2020, 16:47

חשבתי שאני יספיק לשחק בדום לפני פפ7 אבל כל פעם אני מוצא את עצמי חוטב עצים באנימל קרוסינג:)
קצת משחק לסטלנים, אבל חמוד לאללה..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אפריל 2020, 18:22

דום לא כזה משחק ארוך אז אתה יכול להספיק :)
על הרמה הקלה אם לא תחפש את כל הסודות זה איזה 12 שעות גג

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אפריל 2020, 20:49

idan כתב:חשבתי שאני יספיק לשחק בדום לפני פפ7 אבל כל פעם אני מוצא את עצמי חוטב עצים באנימל קרוסינג:)
קצת משחק לסטלנים, אבל חמוד לאללה..

גם אני חוטב כמוך :)

אני מכניס בac איזה 20-30 דק ביום, משחק סטלנות חביב לגמרי.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 06 אפריל 2020, 21:45

טוב סימתי את דום איטרנל , ומזל ששיחקתי בpc
בבוס הלפני האחרון התחלתי לשחק עם טרינר
כי הוא ממש עצבן אותי
קודם כל בהתחלה לא הבנתי מה בדיוק צריך לעשות , היה לי 4 חיים עודפים והפסדתי
חזרה מהציקפוינט העלימה את החיים העודפים ולא ראיתי מקום
לעלות שמירה קודמת וגם לא רציתי להתחיל את השלב מהתחלה
לצבור עוד חיים

שנית הבוס הזה מאוד מעצבן , גם כי יש לו מגן שצריך להוריד
לפני שאפשר לפגוע בו
גם המגן מתחדש מהר מאוד והפגיעה זה רק דרך אגרוף
וצריך להגיע אליו
גם האויבים שנותנים חיים ותחמושת הם לא כמו ברוב המשחק
צריך להביט גם בשמיים וגם בקרקע
וזה ממש מעצבן , לא משהו לא אפשרי , אבל משהו שגם ברמה קלה
צריך הרבה סבלנות
בקיצור הפעלתי טרינר ואני שמח מזה
כי שלב אחרי זה היה טירוף של פיצוץ אויבים וגם עוד בוס יותר מעצבן
כי יש המון אויבים ובוס ביחד באותו המקום
בלי טרינר גם ברמה קלה היה לוקח לי כניראה שעות לעבור את השלב הזה
מה שלקח לי כמה דקות עם טרינר
זה פשוט לא כיף בגלל המכניקה הזאת של בריאות ותחמושת
היו יכולים לאפוך את השוט גאן כלא מוגבל בתחמושת
והמשחק היה זורם הרבה יותר טוב

בכל מקרה סך הכל המשחק לא רע אבל פחות טוב מדום 2016 לדעתי
בשלבים המאוחרים הוא פחות זורם ויותר מצריך סבלנות
ובאמצע הקרבות ללקט תחמושת ובריאות ומגן מהאויבים הפשוטים
שיהיה אפשר להרוג אויבים חזקים
אולי עם גימפאד זה יותר נוח , לא יודע , אבל לא אהבתי את הבוסים האחרונים
להביט למעלה לחסל אותם שלא רואים מה קורה בקרקע מאוד מעצבן
כל הזמן להחליף מבטים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 אפריל 2020, 22:30

אני בפרק 10 של אלכס, מפרק 7 המשחק המריא לרמות הרבה יתר גבוהות. אם בפרק 1-6 המשחק בעיקר מסתמך על זה ש״ואו אני בvr״ אז בפרק 7-10 הוא פשוט משחק מעולה, נקודה, בלי קשר לvr.

האמת שאני מתחמק מלגלות משהו על המשחק בגלל ספויילרים וזה, אבל להתחשב בזה שלא מעט אנשים פה לא ישחקו בו לעולם, להכנס לדברים כאלה? אני פחות מדבר על עלילה (למרות שגם זה אפשרי, לחובבי lore של hl) אלה יותר רגעים של גיימפליי ממש מדהימים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אפריל 2020, 00:07

תכנס עם תגית ספוילר :)
אני לא אקרא, רוצה מאוד להיות מופתע מזה, ובתקווה שזה יקרה בעוד איזה חצי שנה, אם כי יותר סביר שנה ומשהו :(

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 אפריל 2020, 00:38

DrKeo כתב:אני בפרק 10 של אלכס, מפרק 7 המשחק המריא לרמות הרבה יתר גבוהות. אם בפרק 1-6 המשחק בעיקר מסתמך על זה ש״ואו אני בvr״ אז בפרק 7-10 הוא פשוט משחק מעולה, נקודה, בלי קשר לvr.

האמת שאני מתחמק מלגלות משהו על המשחק בגלל ספויילרים וזה, אבל להתחשב בזה שלא מעט אנשים פה לא ישחקו בו לעולם, להכנס לדברים כאלה? אני פחות מדבר על עלילה (למרות שגם זה אפשרי, לחובבי lore של hl) אלה יותר רגעים של גיימפליי ממש מדהימים.

יש מצב אתה מעלה את בית חולים 2 ועושה איתי את הצלנגים הקבוצתיים? הפרסים שווים. (הזמנתי אותך במשחק, לא צריך להיות מחוברים באותו זמן)
לאחרונים צריך 3, אז כל מי שיש לו מוזמן...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אפריל 2020, 00:59

בכיף אבל כרגע המחשב למטה כעמדת vr, תצטרך להמתין יום או יומיים. נראה לי שאני כבר מתקרב לסוף של אלכס :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אפריל 2020, 03:54

זהו, סיימתי את אלכס. איזה יופי של משחק, כרגע הוא הgoty שלי בהליכה. פרקים 7-11 היו מדהימים, ממש מדהימים. פרקים 1-6 עם פייסינג מצויין ובזכות כל המכניקות VR הם חוויה ממש חדשה ורעננה, כמו שHL2 היה בזמנו, אבל כשמתקרבים לסוף פרק 6 יש הרגשה של ״טוב, קצת רפטטיבי״. ואז מגיע פרק 7 שמשנה את הקצב לגמרי וכל פרק שאחריו רק מעלה את הרמה עוד יותר עד לקליימקס מטורף בפרקים 10 ו-11. והסיום היה פשוט מעולה, HL במייטבו וכמובן, איך אפשר שלא, קליף האנגר ענק.

ולמי שתהה אם המשחק מתקשר לפרק 2 או מרמז בצורה כלשהי על HL3
ספויילר: הצג
התשובה היא שהוא אחושילינג אומר ״המשחק הבא הוא Episode 3 / Half Life 3.
.

אני משער שהחלק הבא הוא רק למי שלא חושב שישחק באלכס, אני אדבר בחופשיות גמורה אז אני שם את זה בטאג ספויילר.

אז בנוגע לפרקים 7 עד 11, השינוי קצב בהם הוא פשוט מטורף. מלהיות כלוא עם יצור עיוור שרק שומע במזקקת ודקה וכל מהלך לא טוב שלך יכול להפיל בקבוק ודקה לרצפה ולגרום ליצור להסתער עליך ועד גן חיות רוסי נטוש, מערות ant lions וכלי קומביין חייזריים. אני חייב להגיד שהant lions במשחק הזה פשוט אוייב אדיר, האהוב עלי. אפשר לירות להם ולהוריד להם את הרגליים וכשהם ללא גפיים יורים להם פעם אחת בבשר חשוף והן עפות באויר כמו בלון שנפתח ומתפוצצות. זה סופר מספק.

אם נצלול רגע לעלילה (לכל העלילה עד הסיום), החצי הראשון כמו פרקים 1-6 גם כן יחסית שטחי. המשחק מתחיל ב, כמו תמיד, אילי וואנס נעצר על ידי הקומביין ואלכס במסע להציל אותו. משם זה מתפתח ללמצא סופר נשק של הקומביין שלאט לאט מסתבר שזה בכלל לא נשק אלה כלא. אז מסתבר שבכלא הזה נמצא גורדון ואתה בעצם במסע להציל את גורדון פרימן ולהוביל לאירועים של hl2. והסיום של המשחק הוא הטוויסט, זה לא גורדון בכלא, זה הgman. בשיחה עם הgman הוא נותן לאלכס משאלה על זה שהיא שחררה אותו, היא מבקשת להעלים את הקומביין מכדור הארץ אבל הgman אומר שזאת בקשה גדולה מדי. אז במקום, הוא נותן לה מתנה שהיא לא יודע שהיא צריכה, ומקפיץ אותנו חמש שנים לעתיד לסוף של פרק 2 (!). הgman נותן לאלכס הזדמנות להציל את אילי והיא עושה את זה. הgman החליט שגורדון כשל ואלכס היא הנבחרת החדשה שלו, ובכך הוא לוקח אותה איתו לvoid כמו שגןרדון נלקח בסיום של HL1. ואז חוזרים לגיימפליי, אבל אתה בכלל גורדון פרימן עכשין בסוף של פרק 2. אילי אומר שאלכס פשוט נעלמה ומביא לך את הקרובר הקלאסי של גורדון ואז המשחק נגמר. בקיצור, HL3 זה הבא!

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אפריל 2020, 08:42

לא קראתי את הספוילרים, אבל... אתה חושב שתעשה ריצה נוספת עכשיו? או שתחכה לשלטים/סטאפ חדש קודם?

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 אפריל 2020, 09:25

מעולה קיאו שמח שנהנית ככה.

קראתי גם את הספוילרים ומבלי להכיר את הלור של האלף לייף יותר מדי לעומק, הסוף נשמע חזק ומלהיב עבור כל מעריץ של הסדרה.

שאלה קשה, במיוחד כשזה ככה טרי, איפה היית ממקם את המשחק בין החמישה שיצאו עד היום?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 אפריל 2020, 09:35

קראתי גם את הספוילרים, כי תכלס לא כזה אכפת לי מהלור וכו' (עבר לי לפני איזה 5-6 שנים) ואני אולי אוכל לשחק באלכס בעוד איזה 4-5 שנים, מאמין שאשכח את הרוב עד אז, וגם אם לא, לא נורא.

''יצור עיוור''... כלומר, כמו בHL המקורי? ''Be careful! It can hear us!" ! :D
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 07 אפריל 2020, 10:49

DrKeo כתב:בכיף אבל כרגע המחשב למטה כעמדת vr, תצטרך להמתין יום או יומיים. נראה לי שאני כבר מתקרב לסוף של אלכס :)

זה היה זריז :)

בכל מקרה - זה הצאלנג השני והוא לפחות ל-2, אז אתה בעצם יכול לסיים אותו אחרי שאני עשיתי את החלק האחד שלו ולהתחיל את הבא ואני אצטרף גם. אני חושב שבזה שאחריו צריך כבר 3, אז עוד אנשים מוזמנים למי שיש את המשחק...
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אפריל 2020, 10:54

Laskin כתב:לא קראתי את הספוילרים, אבל... אתה חושב שתעשה ריצה נוספת עכשיו? או שתחכה לשלטים/סטאפ חדש קודם?

אני כנראה אשחק בו שוב או עוד תקופה מהיום או לקראת היציאה של פרק 3 / hl3. לפי הראיונות עם החבר׳ה בvalve הם כבר עובדים על המשחק הבא עכשיו אז זה בטח יקרה עוד 3-4 שנים.

bling כתב:מעולה קיאו שמח שנהנית ככה.

קראתי גם את הספוילרים ומבלי להכיר את הלור של האלף לייף יותר מדי לעומק, הסוף נשמע חזק ומלהיב עבור כל מעריץ של הסדרה.

שאלה קשה, במיוחד כשזה ככה טרי, איפה היית ממקם את המשחק בין החמישה שיצאו עד היום?

המממ... שאלה קשה. אם זה ביחס לתקופה, אני חושב שHL2 הוא משהו שאף משחק וידאו לא יצליח לשחזר. אם זה ברמת המשחק האבסולוטית, אין ספק שזה המשחק הכי טוב בסדרה בהפרש ומכל בחינה אפשרית. והוא גם ממש חדשני כמו HL2 בזמנו לדעתי, אבל במקרה הזה הוא גם גנב ממשחקי VR קיימים כל אנטרקציה מגניבה קיימת ואז העלה את רמת הפוליש והתחכום שלה ל11. כל משחק VR עד עכשיו הרגיש לי כמו דמו או אינדי על מסילה עם מכניקה אחת מגניבה. אלכס לקח את כולם וערבב אותם יחד ברמת פוליש ופרוט אדירה בשילוב עם הפקה של הקרם של הקרם של ה-AAA.

א
גב, משהו אירוני לגמרי בנוגע לסוף, הוא בעצם בול אותו קליף האנגר של פרק 2, יעני הם שחזרו את הקליף האנגר של 2 אבל בגלל הgman הוא השתנה ובמקום שעם אלכס עולים למסוק לטוס לבוראליס אחרי שאבא שלה מת, הולכים למסוק עם אבא שלה אחרי שאלכס נחטפה. זה טרוליזם ברמות אחרות, אני מת על זה. מחכים שיפתרו לכם קליף האנגר בן 13 שנים? קבלו אותו שוב ועכשיו תמתינו שוב שנים לפתרון!

אה, ולראות את DOG שוב אחרי כל השנים האלה, איזה כיף. שלא לדבר על רגע ה-fuck yeah כשפתאום הייתי גורדון פרימן וקבלתי את הקרובר לידיים.

Klayman כתב:קראתי גם את הספוילרים, כי תכלס לא כזה אכפת לי מהלור וכו' (עבר לי לפני איזה 5-6 שנים) ואני אולי אוכל לשחק באלכס בעוד איזה 4-5 שנים, מאמין שאשכח את הרוב עד אז, וגם אם לא, לא נורא.

האה!

כן, גם אני חשבתי על זה, אבל היצור העיוור פה מאוד שונה. מדובר במשהו שמזכיר קצת קליקר מtlou, קוראים לו ג׳ף (ברצינות) והאינטרקציה איתו גאונית. דבר ראשון יש לו גידול פטריתי שפולט כל הזמן נבגים לאויר כך שאם אתה ממש קרוב אליו, אלכס משתעלת וזה מסגיר אותה. אתה יכול להרים את היד לפנים ולכסות את הפה אבל אז זה מנטרל לך יד אחת (עד שאתה משיג, אם אתה חוקר מספיק, מסכת גז). כל השלב מעוצב סביב ג׳ף, למשל ארונית אחת שחפשתי בה הייתה מפוצצת בקבוקי וודקה שמתגלגלים החוצה כשאתה פותח אותה ובהסטריה התחלתי לתפוס אותם באויר שלא יפלו על הרצפה יצרו רעש. יש בשלב הזה כמה אלמנטים גאוניים של עיצוב, למשל יש חדר אספקה עם דלת מחליקה עם בריח, סטייל מקררי בשר, שהייתי בטוח לגמרי שאני גאון שהובלתי את ג׳ף לשם ונעלתי אותו (וכמו בסצנה קלאסית של סרט אימה, כמובן שהסתבכתי עם המנגנון והבריח בהסטריה טוטאלית כמו בלונדה עם ציצים גדולים בסרט אימה זול שלא מצליחה לתפעל מפתח. של דלת כשהרוצח רודף אחריה). וכמובן אחרי שנעלתי אותו שם והלכתי לעשות hack למעלית ולספק לה חשמל, החיווט חשמל הוביל אותי ישירות לחדר אספקה עם ג׳ף. כנראה שהמהלך הגאוני שלי הוא בול מה שאמורים לעשות, אני סתם קוף שעשה בול מה שכל פלייטסטר שלהם עשה.

אחרי שמשחרר את ג׳ף ונפטרים ממנו עם כמה בקבוקי וודקה, הולכים לסיים את ההובלה של החשמל למעלית. כמובן שלראשונה במשחק החיווט הכפול גם מוביל לאזעקה שישר מביאה את ג׳ף בריצה לחדר. וכשסופסוף מגיעים למעלית, היא חורקת ומושכת את ג׳ף פנימה, וכך את כלוא איתו במעלית. אה, ואז קופץ פנימה head crab.

כל השלב הזה בנוי בצורה מופתית, הוא מלא בקטעי wtf ממש מדהימים. השלב הזה אימתי בטרוף, אחד המלחיצים שחוויתי במשחק וידאו, כמו נמסיס או מר X רק בחזקת 10. ובניגוד לנמסיס ומר X, הוא כיפי בטרוף ומלחיץ מתחילתו ועד שג׳ף מוצא את סופו במדחס אשפה. באמת שרמת הסיפוק והשחרור לחץ כששמעתי את ג׳ף נמחץ בפנים הייתה מדהימה. ומשם לגן חיות ממש מרשים ששינה את הקצב לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 אפריל 2020, 11:01

נשמע מגניב לאללה :). כל הכבוד לואלב שאשכרה השתמשו בהררי הכסף שלהם כדי לעשות משחק :).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אפריל 2020, 11:20

בקיצור - זה הזמן להתקין את BONEWORKS ולראות מה באמת היו יכולים עוד לעשות כדי באמת להפוך את זה לHL3 (בעיקר - MELEE!!!!)
תעדכן אותנו! :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אפריל 2020, 11:42

האמת שעכשיו אני באמת מרגיש חופשי לנסות את boneworks. זה בטח לא יקרה בקרוב, אבל אני אנסה אותו. להבנתי הוא הרבה יותר מבוסס פיסיקה מhl. למשל אפשר להתלות מקצה ולמשוך את עצמך עם הידיים (בhl זה מוגבל רק לסולמות).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אפריל 2020, 12:24

כן, אבל למה שלא תנסה בקרוב? כבר הסטאפ שלך בסלון וכו', לא? :)

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 07 אפריל 2020, 13:21

DrKeo כתב:
Laskin כתב:לא קראתי את הספוילרים, אבל... אתה חושב שתעשה ריצה נוספת עכשיו? או שתחכה לשלטים/סטאפ חדש קודם?

אני כנראה אשחק בו שוב או עוד תקופה מהיום או לקראת היציאה של פרק 3 / hl3. לפי הראיונות עם החבר׳ה בvalve הם כבר עובדים על המשחק הבא עכשיו אז זה בטח יקרה עוד 3-4 שנים.

המממ... שאלה קשה. אם זה ביחס לתקופה, אני חושב שHL2 הוא משהו שאף משחק וידאו לא יצליח לשחזר. אם זה ברמת המשחק האבסולוטית, אין ספק שזה המשחק הכי טוב בסדרה בהפרש ומכל בחינה אפשרית. והוא גם ממש חדשני כמו HL2 בזמנו לדעתי, אבל במקרה הזה הוא גם גנב ממשחקי VR קיימים כל אנטרקציה מגניבה קיימת ואז העלה את רמת הפוליש והתחכום שלה ל11. כל משחק VR עד עכשיו הרגיש לי כמו דמו או אינדי על מסילה עם מכניקה אחת מגניבה. אלכס לקח את כולם וערבב אותם יחד ברמת פוליש ופרוט אדירה בשילוב עם הפקה של הקרם של הקרם של ה-AAA.

א
גב, משהו אירוני לגמרי בנוגע לסוף, הוא בעצם בול אותו קליף האנגר של פרק 2, יעני הם שחזרו את הקליף האנגר של 2 אבל בגלל הgman הוא השתנה ובמקום שעם אלכס עולים למסוק לטוס לבוראליס אחרי שאבא שלה מת, הולכים למסוק עם אבא שלה אחרי שאלכס נחטפה. זה טרוליזם ברמות אחרות, אני מת על זה. מחכים שיפתרו לכם קליף האנגר בן 13 שנים? קבלו אותו שוב ועכשיו תמתינו שוב שנים לפתרון!

אה, ולראות את DOG שוב אחרי כל השנים האלה, איזה כיף. שלא לדבר על רגע ה-fuck yeah כשפתאום הייתי גורדון פרימן וקבלתי את הקרובר לידיים.

Klayman כתב:קראתי גם את הספוילרים, כי תכלס לא כזה אכפת לי מהלור וכו' (עבר לי לפני איזה 5-6 שנים) ואני אולי אוכל לשחק באלכס בעוד איזה 4-5 שנים, מאמין שאשכח את הרוב עד אז, וגם אם לא, לא נורא.

האה!

כן, גם אני חשבתי על זה, אבל היצור העיוור פה מאוד שונה. מדובר במשהו שמזכיר קצת קליקר מtlou, קוראים לו ג׳ף (ברצינות) והאינטרקציה איתו גאונית. דבר ראשון יש לו גידול פטריתי שפולט כל הזמן נבגים לאויר כך שאם אתה ממש קרוב אליו, אלכס משתעלת וזה מסגיר אותה. אתה יכול להרים את היד לפנים ולכסות את הפה אבל אז זה מנטרל לך יד אחת (עד שאתה משיג, אם אתה חוקר מספיק, מסכת גז). כל השלב מעוצב סביב ג׳ף, למשל ארונית אחת שחפשתי בה הייתה מפוצצת בקבוקי וודקה שמתגלגלים החוצה כשאתה פותח אותה ובהסטריה התחלתי לתפוס אותם באויר שלא יפלו על הרצפה יצרו רעש. יש בשלב הזה כמה אלמנטים גאוניים של עיצוב, למשל יש חדר אספקה עם דלת מחליקה עם בריח, סטייל מקררי בשר, שהייתי בטוח לגמרי שאני גאון שהובלתי את ג׳ף לשם ונעלתי אותו (וכמו בסצנה קלאסית של סרט אימה, כמובן שהסתבכתי עם המנגנון והבריח בהסטריה טוטאלית כמו בלונדה עם ציצים גדולים בסרט אימה זול שלא מצליחה לתפעל מפתח. של דלת כשהרוצח רודף אחריה). וכמובן אחרי שנעלתי אותו שם והלכתי לעשות hack למעלית ולספק לה חשמל, החיווט חשמל הוביל אותי ישירות לחדר אספקה עם ג׳ף. כנראה שהמהלך הגאוני שלי הוא בול מה שאמורים לעשות, אני סתם קוף שעשה בול מה שכל פלייטסטר שלהם עשה.

אחרי שמשחרר את ג׳ף ונפטרים ממנו עם כמה בקבוקי וודקה, הולכים לסיים את ההובלה של החשמל למעלית. כמובן שלראשונה במשחק החיווט הכפול גם מוביל לאזעקה שישר מביאה את ג׳ף בריצה לחדר. וכשסופסוף מגיעים למעלית, היא חורקת ומושכת את ג׳ף פנימה, וכך את כלוא איתו במעלית. אה, ואז קופץ פנימה head crab.

כל השלב הזה בנוי בצורה מופתית, הוא מלא בקטעי wtf ממש מדהימים. השלב הזה אימתי בטרוף, אחד המלחיצים שחוויתי במשחק וידאו, כמו נמסיס או מר X רק בחזקת 10. ובניגוד לנמסיס ומר X, הוא כיפי בטרוף ומלחיץ מתחילתו ועד שג׳ף מוצא את סופו במדחס אשפה. באמת שרמת הסיפוק והשחרור לחץ כששמעתי את ג׳ף נמחץ בפנים הייתה מדהימה. ומשם לגן חיות ממש מרשים ששינה את הקצב לגמרי.

וואו הקטע של הבוס הזה נשמע אדיר.

יש לי הרגשה שהמשחק הזה לוקח את ה GOTY השנה, הוא יושב על ממוצע מעולה של 93 וממוצע גולשים מטורף של 91 שנחשב לחתיכת קונצנזוס (סתם להשוואה ל BOTW ממוצע גולשים של 82)

הדבר היחיד שכנראה ימנע ממנו את זה זו הנישתיות של ה VR והפלטפורמה בכלל (רק על המחשב), בלי זה סיכוי גבוה שהיה לוקח.

בקשר לשאלה ששאלתי, טוב לדעת שאבסולוטית הוא הטוב בסדרה כי לפעמים גם זה לא מובן מאליו, אבל גם ביחס לזמן, שזה הדירוג הבאמת מעניין שתמיד משתמשים בו כשמדרגים משחקים (דוגמא עדכנית: רוב האנשים מדרגים את הרימייק של רזי 3 מתחת לרזי 3 המקורי למרות שברור שהוא משחק טוב יותר אבסולוטית אבל ביחס לזמן ולחבילה המקורית הוא אכזב מאוד) איפה בדיוק הוא ממוקם מבחינתך בין משחקי האלף לייף ביחס לתקופתם?

תן לי לנחש שמתחת להאלף לייף 2 והאלף לייף הראשון אבל מעל הפרקים האפיסודיים. :)

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 07 אפריל 2020, 13:32

bling כתב:
DrKeo כתב:

א

האה!

וואו הקטע של הבוס הזה נשמע אדיר.

יש לי הרגשה שהמשחק הזה לוקח את ה GOTY השנה, הוא יושב על ממוצע מעולה של 93 וממוצע גולשים מטורף של 91 שנחשב לחתיכת קונצנזוס (סתם להשוואה ל BOTW ממוצע גולשים של 82)

הדבר היחיד שכנראה ימנע ממנו את זה זו הנישתיות של ה VR והפלטפורמה בכלל (רק על המחשב), בלי זה סיכוי גבוה שהיה לוקח.

בקשר לשאלה ששאלתי, טוב לדעת שאבסולוטית הוא הטוב בסדרה כי לפעמים גם זה לא מובן מאליו, אבל גם ביחס לזמן, שזה הדירוג הבאמת מעניין שתמיד משתמשים בו כשמדרגים משחקים (דוגמא עדכנית: רוב האנשים מדרגים את הרימייק של רזי 3 מתחת לרזי 3 המקורי למרות שברור שהוא משחק טוב יותר אבסולוטית אבל ביחס לזמן ולחבילה המקורית הוא אכזב מאוד) איפה בדיוק הוא ממוקם מבחינתך בין משחקי האלף לייף ביחס לתקופתם?

תן לי לנחש שמתחת להאלף לייף 2 והאלף לייף הראשון אבל מעל הפרקים האפיסודיים. :)

אני לא בטוח,אני לרגע לא מפקפק באיכות של HL,אבל בשנה שבה גם TLOU2 וסייברפאנק מגיעים (כן,אני עדיין מאמין ששניהם יצאו השנה) ואולי אפילו היילו יכול להפתיע,אני לא בטוח ש-HL יכול לקחת את התואר הזה,והרבה מזה גם בגלל הנישתיות של VR כמו שציינת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 אפריל 2020, 14:11

קשה לי להאמין שסייברפאנק יצא השנה. להפך מTLOU2 שרק צריך לנקות באגים - המשחק מתוכנן לספטמבר, משמע - יש בערך חצי שנה של עבודה מאז שהכל התחיל ועד תאריך היציאה, ואני לא בטוח אם אפילו עבודת MoCap עליו הסתיימה, וכמובן שאפשר לקחת שחקן פולני או אמריקאי אחר שישחק את קיאנו ריבס ושאר הדמויות שם, אבל אפילו זה יכול להיות בעייתי. אם המשחק יוצא השנה זה לדעתי יהיה נס, וגם אם יצא בדצמבר או משהו - בדרך כלל הפרסים ניתנים כבר בדצמבר ואנשים לא יספיקו לסיים אותו. בקיצור - מאוד מאוד קשה לי לראות את זה קורה, אבל אני מחזיק אצבעות :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 אפריל 2020, 14:22

אם נניח שHL 3 הוא המשחק הבא בסדרה שמפותח כרגע, לדעתכם הוא יהיה VR גם? כלומר ואלב ימשיכו מעכשיו את הסדרה על הפלטפורמה הזו או שנראה אותם מפתחים משחק HL אמיתי ושלם שהוא FPS רגיל של עכבר ומקלדת?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 07 אפריל 2020, 14:26

Stick כתב:אם נניח שHL 3 הוא המשחק הבא בסדרה שמפותח כרגע, לדעתכם הוא יהיה VR גם? כלומר ואלב ימשיכו מעכשיו את הסדרה על הפלטפורמה הזו או שנראה אותם מפתחים משחק HL אמיתי ושלם שהוא FPS רגיל של עכבר ומקלדת?

לפחות לפי הריאיון של גייב עם ראיין מ'קפרי לא נשמע שזה יהיה המצב. הם היו ברורים בנוגע לרצון שלהם לעשות עוד HL אבל גייב אמר שאם יהיה מדובר במשחק מרכזי בסדרה (כלומר,3,גם אם הוא לא אמר את זה במילים האלה) הם ירצו להגיע לקהל הרחב ביותר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 8 אורחים