במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי DrKeo » 03 אוקטובר 2021, 14:51

Laskin כתב:היי, KENA כבר יצא לפני ההרחבה, אז זה התירוץ שלי...
אבל ברצינות, כבר התחלתי והמשחק די קצר, אז זה רק הגיוני :)

רשמתי את הבגידה שלך.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 אוקטובר 2021, 14:59

***בקול של ג'ורג' שזועק I WAS IN THE POOL***:
I WAS IN THE MIDDLE ALREADY!

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 03 אוקטובר 2021, 16:09

Laskin כתב:***בקול של ג'ורג' שזועק I WAS IN THE POOL***:
I WAS IN THE MIDDLE ALREADY!

עכשיו תעשה עוד אחד שהוא אומר - Its all pipes!!!!
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 04 אוקטובר 2021, 01:33

Laskin כתב:השלב הראשון וגם הבוס הראשון היו יחסית קלים עבורי, בפעם השנייה או השלישית שהגעתי לבוס אני עברתי אותו...
אבל היצורים הרגילים בשלב השני כבר היו קשים מדי עבורי :)

אני מת להתחיל סאבנאוטיקה כבר מלא זמן, שמעתי עליו המון דברים טובים ושיש גם דברים שמשווים אותו לOW (וויילדס!) אז בכלל... אבל לא מוצא את הזמן להתחיל.
אגב OW וההרחבה - לא יצא לי בכלל לגעת בו עדיין, אבל ממשיך לשמוע דברים מעולים, חלקם אומרים שהיא ממש הרחבה רצינית ולקח להם מעל 15 שעות לפתור את הפאזלים :O

אני מחכה לחבר שיבוא לשחק איתו בהרחבה של outer wilds.

Subnautica אני משחק במה שהוסיפו לגיימפאס וזה מסתבר ההמשך...
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 אוקטובר 2021, 11:11

קניתי קווסט 2. פעם אחרונה שניסיתי VR היתה ב-2016 וזה היה פח. הפעם? האמת שדי התאכזבתי מאיכות התמונה. רזולוציה לא גבוהה מספיק והגרפיקה מטושטשת ומפוקסלת מדי לטעמי. המון jaggies וטקסט בגודל בינוני-קטן לא ממש קריא. גם טווח הראייה מוגבל מדי בקווסט 2, מרגיש כמו להסתכל על העולם מתוך משקפת. אבל לאחר האכזבה הראשונית, כמובן שהדבר הראשון שעשיתי היה לנסות את HL Alyx, והאמת? מגניב לאללה. אני בטוח שאם זה היה משחק 2D רגיל, הוא היה 50-60 במקרה הטוב, אבל ה-immersion של ה-VR עם ה-3D, שליטת התנועה וה-head tracking הופכים את המשחק לחוויה די מטורפת. ממש נהנה ממנו עד כה (אבל שיחקתי אולי 3-4 שעות, נראה איך ימשיך).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 אוקטובר 2021, 11:57

אתה משחק עם כבל? ובאיזו רזולוציה? אולי אתה במקרה לא על המקסימלית...
לגבי טווח הראייה וכד' - יש לך את הכיסוי פנים שמגיע עם הקסדה ?ומה לגבי רצועה? כי יש כיסויים דקים יותר שיותר "מכניסים אותך פנימה" והם גם נעימים ונוחים יותר. כנ"ל רצועה טובה יותר שיכולה ממש "להדביק" אותך לתוך המסך, ואז אתה מקבל פחות תחושה של להסתכל מתוך משקפת.

בכל אופן - ממליץ לך גם לשחק במשחקים הפשוטים יותר כמו ELEVEN פינג פונג, BEAT SABER וכד'... למרות שאין ספק שאלכס אמור להיות ההיילייט... בטח עד שיהיה לי מחשב חדש אשחק בו על הקווסט 3 :(

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 04 אוקטובר 2021, 12:09

יתקדמתי הרבה בפסיכונאוט 2
בעבר עברתי את המשחק הראשון ,אבל לא זכרתי ממנו הרבה

בכל מקרה אני יכול להגדיר את המשחק השני רק כחביב
לא יותר מזה ,אין בו משהו גרוע ,אבל הוא לא טוב במיוחד מאף דבר שחשוב לי במשחק

השליטה חביבה
המוזיקה חביבה
העלילה חביבה
גרפיקה חביבה ,וכו וכו

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 אוקטובר 2021, 13:11

Laskin כתב:אתה משחק עם כבל? ובאיזו רזולוציה? אולי אתה במקרה לא על המקסימלית...
לגבי טווח הראייה וכד' - יש לך את הכיסוי פנים שמגיע עם הקסדה ?ומה לגבי רצועה? כי יש כיסויים דקים יותר שיותר "מכניסים אותך פנימה" והם גם נעימים ונוחים יותר. כנ"ל רצועה טובה יותר שיכולה ממש "להדביק" אותך לתוך המסך, ואז אתה מקבל פחות תחושה של להסתכל מתוך משקפת.

בכל אופן - ממליץ לך גם לשחק במשחקים הפשוטים יותר כמו ELEVEN פינג פונג, BEAT SABER וכד'... למרות שאין ספק שאלכס אמור להיות ההיילייט... בטח עד שיהיה לי מחשב חדש אשחק בו על הקווסט 3 :(

שיחקתי עם air link ויש לי ראוטר תומך wifi 6, כך שאין בעיה. הגרפיקה המטושטשת/מפוקסלת נראית גם בתוכן על המכשיר עצמו, לא רק ב-link. למשל ה-virtual home שלי נראה מטושטש, מזכיר 1024x768 על מסכי CRT. וכן, שיחקתי גם עם ה-IPD, וגם כשאני מצמיד את הקסדה בצורה מושלמת לעיניים בכוח, זה לא ממש משנה. כמובן שזה לא מטושטש לגמרי אלא יותר ביחס לאיכות שהתרגלתי אליה עם 4k/1440p. לגבי הכיסוי פנים, יש לי את כיסוי הסיליקון שהגיע עם המכשיר אבל לא התקנתי אותו. לא רואה צורך כרגע. זה גם רק מוסיף עוד שכבה על גבי הפלסטיק, כך שלא ברור לי איך זה עוזר לקרב את העיניים לעדשות. אני מרגיש שאני מסתכל מתוך משקפת גם כשאני מחזיק את הקסדה בידיים ומיישר אותה על העיניים ידנית.

לגבי שאר המשחקים, אני אנסה. שיחקתי קצת בביט סייבר, אבל משחקי קצב פחות מעניינים אותי. כמובן שגרפית משחקים דלי פוליגונים כמו ביט סייבר או סופר הוט וכו׳ נראים טוב על רזולוציה נמוכה, אבל זאת לא ממש חוכמה. ניסיתי גם לראות סרטים עם big screen, וזה נחמד, אבל שוב, הרזולוציה הנמוכה די מורידה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 אוקטובר 2021, 13:34

הכיסוי סיליקון שמגיע עם המכשיר הוא פח אשפה…
כדאי מאוד שתקנה כיסוי פנים של very cover (הדק יותר), ורצועת ראש של bobo vr m2, שתופס לך את הראש כמו שצריך.
זה ממש משנה את החוויה, כל כך הרבה יותר נח ונעים, שדרוג חובה בעיניי. גם הייתי מוסיף סיליקון לשלטים כי הרצועה מטופשת ולא איך שאמורים להחזיק שלטי מציאות מדומה, זה אמור לחבק לך את גב היד כך שתוכל לעזוב את הידיים וזה עדיין נשאר במקום, לא את מפרק כף היד.
כל הסיפור הזה לא מאוד יקר, תזמין מעליאקספרס זה יגיע תוך חודש אבל יעלה לך חצי מאמאזון.
שוב, זה ירגיש לך כמו מכשיר אחר מרוב שזה נח פתאום.

יש אפליקציות כמו הבית שלך שהם באמת מטושטשות, יש כאלה שזה הרבה יותר טוב…
אגב, שים לב שיש אופציה של 120 פריימים שאני חושב שצריך להפעיל בהגדרות ידנית, כי זה ״נסיוני״ לכאורה.
אפשר גם לשים שולחן וספה שתדע איפה אתה, יש הרבה מה לשחק בהגדרות…

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 אוקטובר 2021, 13:49

יכול להביא דוגמה לאפליקציה/משחק עם גרפיקה ריאליסטית יחסית שנראה טוב? וניסיתי להפעיל את ה-120hz אבל ממה שהבנתי, זה בא על חשבון הרזולוציה. גם לא נתמך ברוב המקומות אני חושב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 אוקטובר 2021, 14:42

זה בא על חשבון הרזולוציה במשחקים כי הם רוצים שתגיע לשם והעיבוד דל, אבל בחיבור למחשב זה לא חייב לבוא במקום משהו לדעתי... מאחר ואני לא מחבר אז אני לא משוכנע, אז אפשר לבדוק.

אפליקציית BRINK הבנתי נראית ממש מעולה בחיבור למחשב. סרטונים ב-1920P ומעלה נראים מעולה...

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 04 אוקטובר 2021, 16:05

נחמד לשמוע יתרשמות על vr ,ממישהו שלא חסיד של vr
ושלא יבינו לא נכון ,אני בעד יתקדמות תכנולוגית
Vr /ar ,אני שמח שיש אנשים שקונים קסדות בשני הטכנולוגיות האלו
כי זה עוזר לקדם את הטכנולוגיות

אבל מבחינתי ,איפה שזה עומד כרגע
זה יותר בגדר למצוא מקום לנסות את זה בזול ,עדין לא ליכנס לזה
אני חושב שהעלות תועלת עדין לא שם ,למרות שיש לי כבר לפטופ
משחקים שמספיק חזק לתמוך בvr

הקסדות הבינוניות ומעלה ,עדין מרגישות לי יקרות מידי ליכנס לזה
כרוכש ,וזה בלי לדבר על העניין שמשחק שרץ בvr
לאותה איכות גרפית וביצועים ,ידרוש הרבה יותר כח גרפי
ממשחק שרץ על מסך רגיל

זה פשוט 2 תמונות שונות ,למרות שדי דומות

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 אוקטובר 2021, 16:55

אתה יכול להזמין קווסט 2 מאמזון לארץ בכ-1100 שקל כולל משלוח. לדעתי זה מחיר סבבה, גם אם אני נוטה להסכים שויזואלית הטכנולוגיה עוד לא ממש שם. אולי עוד כמה שנים, אבל בכל מקרה בשביל החוויה בכללותה ומה שהמכשיר מציע, אני חושב ש-1100 שקל זה מחיר סביר לגמרי. אם זה היה פי 2-3 נגיד, אולי לא.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 אוקטובר 2021, 17:05

כן, ב-800 דולר לא הייתי ממליץ על הקווסט, אבל ב-400? פאקינג מציאה… וזה עולה בכלל 300, אין שום תחרות.
הרבה יותר מעניין ומשתלם מפלייסטיישן/בוקס או סוויץ׳…

יש לי כבר נראה לי עשרה חברים, רובם רחוקים מלהיות גיימרים ולחלקם בחיים לא הייתה קונסולה, שהם משחקים בזה כל יום. אתמול ישבנו 4 חברים טובים מהילדות בשולחן פוקר אחד עם עוד אנשים מהעולם, יושבים, משחקים,מדברים וצוחקים, כולנו נשואים עם ילדים, כבר אין כמעט זמן להפגש ואחד בכלל גר בקפריסין. שום משחק רגיל לא יכול להשתוות לזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2021, 17:46

InterAl כתב:אתה יכול להזמין קווסט 2 מאמזון לארץ בכ-1100 שקל כולל משלוח. לדעתי זה מחיר סבבה, גם אם אני נוטה להסכים שויזואלית הטכנולוגיה עוד לא ממש שם. אולי עוד כמה שנים, אבל בכל מקרה בשביל החוויה בכללותה ומה שהמכשיר מציע, אני חושב ש-1100 שקל זה מחיר סביר לגמרי. אם זה היה פי 2-3 נגיד, אולי לא.

אני חושב שאינדקס היה פותר את התלונות שיש לך. להבנתי הקווסט 2 שמחוברת למחשב, חוטית או אלחוטית, מדרדרת את איכות התמונה לכזו שמקבילה לvive המקורית. כמובן שזאת ערכה יקרה פי 3 (ובמחירים של היום פי 5) והיא לא אלחוטית, אבל היא נותנת את חווית התמונה האיכותית במשחקי קור מהמחשב.

אלכס הוא השיא של הvr לגיימרים כמונו, לצערנו אין עוד משחק שכזה כרגע וגם אין אחד באופק.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 אוקטובר 2021, 23:34

תתחדש על הקווסט 2 אינטר.
רזי 4 לא עומד לצאת לVR? זה יהיה מדהים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2021, 10:24

אמור לצאת החודש, אבל הוא נראה כל כך רע ואפור שאני לא ממהר לקנות אותו במחיר ההשקה, אולי יום אחד באיזה 10 דולר.

אני סיימתי אתמול בלילה את Kena, משחק חמוד ודי קצר אבל יותר ארוך ממה שחשבתי, 7/10 בעטיפה ממש יפה שמרימה אותו לאיזה ה-8/10, ממש בקושי.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 05 אוקטובר 2021, 12:10

תודה גלאס. קיאו - אני לא חושב שזה נכון. קראתי לא מעט השוואות בין אינדקס וקווסט 2 ואף אחד לא טען שעם לינק האיכות יורדת עד כדי כך... לא חושב שאפילו קראתי על איזושהי ירידה משמעותית באיכות התמונה. והאמת שגם בתוכן על המכשיר עצמו האיכות די אותו דבר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 05 אוקטובר 2021, 12:37

גם אני לא שמעתי ולא ראיתי על זה שום דבר... אולי היו דברים כאלה בשלב מוקדם יותר, המכשיר ממש התקדם בשנה האחרונה.
אבל לא התעמקתי כאמור, כי אין לי אופציה רצינית לשחק בחיבור עם המחשב, אולי בכל זאת יש משהו...

לדעתי זה פשוט עניין הקירבה למסך, עדיין "רואים פיקסלים" אם מתעמקים בזה, זה בטח שלא חד כמו מסך מכמה וכמה סנטימטרים... יש רק קסדה אחת שטוענים שבה זה באמת בלתי אפשרי להבחין בפיקסלים, והיא עולה 7000 דולר ואין לה ממש משחקים והיא מצריכה איזה 4 חיבורי HDMI או משהו מגוחך כזה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 05 אוקטובר 2021, 15:47

f
InterAl כתב:תודה גלאס. קיאו - אני לא חושב שזה נכון. קראתי לא מעט השוואות בין אינדקס וקווסט 2 ואף אחד לא טען שעם לינק האיכות יורדת עד כדי כך... לא חושב שאפילו קראתי על איזושהי ירידה משמעותית באיכות התמונה. והאמת שגם בתוכן על המכשיר עצמו האיכות די אותו דבר.

בנושאים הרלוונטים ברדיט דברו על זה שהאיכות יורדת למשהו שמזכיר יותר את הריפט S, שזה חצי 1440p פר עין. אבל לא ניסיתי בעצמי אז אין לי שמץ.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 07 אוקטובר 2021, 10:53

טוב אז רכשתי בשמחה את החידוש לדיאבלו 2. המשחק ששיחקתי בו הכי הרבה בחיי. משחק שמהילדות הוא פשוט אגדי בשבילי.

סיימתי את האקט הראשון... השתעממתי של החיים
: /
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 07 אוקטובר 2021, 11:06

לקחתי הפסקה מסדרת Call of Duty (שמי שמכיר אותי יודע שאני אוהב מאוד) מאז Advanced Warfare ב-2014 שכבר היה טו מאץ' בולשיט בשבילי. כבר עברו כמה שנים והתגעגעתי לסדרה אז קניתי את WW2 (2017) מהחנות. הכי עניין אותי מכל מה שפספסתי עד עכשיו, כי סדרת Black Ops לא מעניינת אותי, MW 2019 נראה לי "שונה" מדי מהסרטונים, ואת Vanguard שיוצא בחודש הבא אני לא קונה בחיים כי זה הולך להיות מזעזע ברמות. שיחקתי בבטא הפתוחה וזה היה פשוט נורא ואיום. אין פלא שלא ראינו את המשחק ב-E3. כמה גליצ'ים של פיקסלים היו בשמיים אלוהים ישמור.

בכל מקרה WW2 התיישן ממש טוב, ואני נהנה ממנו, הבעיה שכמעט אין אנשים באונליין בכלל. זה לרוב מחבר אותי לאנשים מהמזרח התיכון (אתמול שיחקתי עם מישהו מכורדיסטאן), ואין הרבה כאלה מסתבר. מדי פעם אני נופל על אמריקאים ואירופאים אבל הפינג איתם תחת.

משחק הבא שלי יהיה מטרויד דרד לסוויץ' ונראה לי Quantum Break לאקסבוקס דרך הגיימפאס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוקטובר 2021, 12:34

swiss-the-engine כתב:טוב אז רכשתי בשמחה את החידוש לדיאבלו 2. המשחק ששיחקתי בו הכי הרבה בחיי. משחק שמהילדות הוא פשוט אגדי בשבילי.

סיימתי את האקט הראשון... השתעממתי של החיים
: /

אני דווקא נהנה. אולי זאת תחושת הנוסטלגיה. אחרי אלפי שעות בתחילת שנות האלפיים, זה מרגיש כמו לחזור הביתה. והגרפיקה ממש פאקינג טובה, אם בלופויינט היו מפתחים את זה והוא היה בלעדי לפס5 בטח היה לו MC של איזה 94 :evil:

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 07 אוקטובר 2021, 19:04

מה זה אולי.. יש רק נוסטלגיה.. שוב כאמור לי יש ערימות על גבי ערימות של נוסטלגיה למשחק.

הזכרון שלי היה יותר טוב.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 אוקטובר 2021, 21:10

אריק, אם שיחקת לבד את דיאבלו 2 אולי זה הקטע? דיאבלו כל כך כייף שמשחקים אותו עם אנשים עם צ'אט קולי וכל זה.

אבל כן, גם קורה שאתה חוזר למשחק שאהבת מגלה שאתה כבר לא אוהב ואז מנסה שוב לאהוב אותו בכוח, זה הכי מבאס :(

אני בעיקר בKena אבל זהו עכשיו מתחיל בנוסף גם את MGS5 סוף סוף, אחרי שסיימתי לראות מישהו משחק את Ground Zeroes ...אחרי שנדב אמר שזה חובה. זה היה מוזר כי.... קוג'ימה.... אבל זה די הכניס אותי לאווירה ועכשיו קצת איכפת לי מסנייק/ביג בוס ומכל הקטע של המשימה שלו אז מבחינתי היה טוב לצפות בזה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 17 אורחים