במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Laskin » 22 דצמבר 2021, 18:28

Shlomix כתב:משחק כרגע ב-Guardians of the galaxy.
קולטים מהר מאוד שזה לא משחק AAA והוא לא מלוטש מספיק, אבל הוא כן מאוד כיפי עם דיאלוגים טובים, עלילה טובה (לפחות בשליש הראשון~) ואווירה מצוינת.

זה לגמרי לגמרי משחק AAA.
זה שהוא פחות מלוטש מהמשחקים הכי הכי מלוטשים שם בחוץ - לא מוריד אותו מתחת להגדרה הזו, המשחק מאוד מגוון בסטינגס שלו, יש שם השקעה מאוד רצינית… אין ספק שעוד שנת פיתוח הייתה תורמת לו מאוד.

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 22 דצמבר 2021, 18:31

Laskin כתב:
Shlomix כתב:משחק כרגע ב-Guardians of the galaxy.
קולטים מהר מאוד שזה לא משחק AAA והוא לא מלוטש מספיק, אבל הוא כן מאוד כיפי עם דיאלוגים טובים, עלילה טובה (לפחות בשליש הראשון~) ואווירה מצוינת.

זה לגמרי לגמרי משחק AAA.
זה שהוא פחות מלוטש מהמשחקים הכי הכי מלוטשים שם בחוץ - לא מוריד אותו מתחת להגדרה הזו, המשחק מאוד מגוון בסטינגס שלו, יש שם השקעה מאוד רצינית… אין ספק שעוד שנת פיתוח הייתה תורמת לו מאוד.

לא יודע, משהו מאוד חסר לי שם. קשה לי להצביע מה בדיוק חסר, אבל זה מרגיש משחק עם ערכי הפקה נמוכים יותר ממשחקי AAA אחרים.
אבל הוא עדיין משחק סופר כיפי ואשכרה הושיב אותי מול המחשב אתמול ל3 שעות אחרי יום עבודה שלם על המחשב. הישג מרשים :D

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 22 דצמבר 2021, 18:43

כן, ליטוש… ואתה משווה למשחקים הכי הכי מלוטשים שיש, אז הוא בהחלט חסר שם, אבל מושקע מאוד ורואים את זה לדעתי

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 23 דצמבר 2021, 08:51

סיימתי דארק סולס 1 פעם ראשונה בחיי שבוע שעבר. זה טכנית הניסיון השלישי שלי כשכל פעם הייתי מגיע לduke's archives בערך או לlost izalith ומאבד עניין. האמת אף פעם לא הבנתי כמה קרוב באמת הייתי לסוף המשחק אבל לא נורא חחחח
התחלתי דארק סולס 2 כמה ימים אחרי והאמת לא רואה למה אנשים כל כך יוצאים על המשחק הזה באינטרנט, אני סופר נהנה וגם בגלל שאני לא מכיר את המשחק טוב כמו שאני מכיר את דארק סולס אז הכל חדש. עכשיו רק להינעל על איזה בילד בא לי וזהו
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 23 דצמבר 2021, 08:56

Chen כתב:סיימתי דארק סולס 1 פעם ראשונה בחיי שבוע שעבר. זה טכנית הניסיון השלישי שלי כשכל פעם הייתי מגיע לduke's archives בערך או לlost izalith ומאבד עניין. האמת אף פעם לא הבנתי כמה קרוב באמת הייתי לסוף המשחק אבל לא נורא חחחח
התחלתי דארק סולס 2 כמה ימים אחרי והאמת לא רואה למה אנשים כל כך יוצאים על המשחק הזה באינטרנט, אני סופר נהנה וגם בגלל שאני לא מכיר את המשחק טוב כמו שאני מכיר את דארק סולס אז הכל חדש. עכשיו רק להינעל על איזה בילד בא לי וזהו

הוא ממחזר הרבה נכסים מDS1, הוא ממחזר המון בוסים שהם Re skin של אחד של השני. לעומת ההרחבות שלו, המשחק הרגיל קל מאוד לעומת DS1. בכלל הוא פרויקט מוזנח, תחשוב שדיי במקביל יצא Bloodborne שהיה פשוט מדהים.

מה שכן, ההרחבות שלו ממש טובות לטעמי.

אישית הייתי מדלג עליו ישר ל-3.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 דצמבר 2021, 21:20

Chen כתב:סיימתי דארק סולס 1 פעם ראשונה בחיי שבוע שעבר. זה טכנית הניסיון השלישי שלי כשכל פעם הייתי מגיע לduke's archives בערך או לlost izalith ומאבד עניין. האמת אף פעם לא הבנתי כמה קרוב באמת הייתי לסוף המשחק אבל לא נורא חחחח

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 25 דצמבר 2021, 17:02

סיימתי את TLOU2 באיחור של שנה וחצי. משחק מצוין, עלילה מאכזבת. מלבד מסר נדוש של אנטי נקמה וקבלת האחר, אין שם הרבה. הסיפור של אבי מרגיש מאולץ ומרוח, שעות על גבי שעות של מריחות עם רצף אירועים שמרגישים כמו סיידקווסטס, שמטרתם העיקרית לסתור את הרושם הראשוני מתחילת המשחק ולהציג את אבי כבחורה רגישה עם לב זהב. בסדר, הבנו, למה למשוך את זה חצי משחק? מרגיש כאילו לא היה להם סיפור אמיתי שיכול להחזיק משחק של 20-30 שעות, אז מרחו את הזמן כמו בסדרת טלוויזיה.

אבל הגיימפליי נהדר, הגרפיקה מצוינת והמשחק מאתגר מאוד על survivor. באיזשהו שלב הגעתי למסקנה שיותר קל פשוט להרוג את כל האויבים בשלב (או לרוץ את כולו ולחמוק מאויבים ככל הניתן) במקום להתגנב ממש. אולי גם כי אין לי סבלנות להתגנב בין 15 אויבים בכל encounter... לא שזה פשוט על survivor עם התחמושת המאוד מוגבלת, אבל עדיין מצאתי שזה קל יותר בלא מעט סיטואציות.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 דצמבר 2021, 17:21

קלעת בול לטעמי, חותם על כל מילה שאמרת.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 דצמבר 2021, 18:07

אני בערך 4.5 שעות לתוך HL:Alyx, ובינתיים הוא פשוט מדהים. גרפיקה, עיצוב סאונד, אינטראקטיביות, עיצוב של רעיונות משחק. הכל באמת, טופ נוצ'. דבר אחד שאני בשוק ממנו - Valve עדיין משתמשת במסכי ה Loading הנוראיים של הסדרה בכל מעבר בין אזורים. זה אומנם לא ברמות של HL1/2 ששם זה הרגיש ממש מסביב לכל פינה, אבל לא ציפיתי לזה ממשחק של 2020.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 25 דצמבר 2021, 21:00

Klayman כתב:אני בערך 4.5 שעות לתוך HL:Alyx, ובינתיים הוא פשוט מדהים. גרפיקה, עיצוב סאונד, אינטראקטיביות, עיצוב של רעיונות משחק. הכל באמת, טופ נוצ'. דבר אחד שאני בשוק ממנו - Valve עדיין משתמשת במסכי ה Loading הנוראיים של הסדרה בכל מעבר בין אזורים. זה אומנם לא ברמות של HL1/2 ששם זה הרגיש ממש מסביב לכל פינה, אבל לא ציפיתי לזה ממשחק של 2020.

מצאתי עבודה חדשה ,עם אני יחזיק בה עד פברואר
אז היום הולדת שלי ,התיכנון שלי ליתפנק על אקוואל קווסט 2 +
Alyx
כמובן אני יצטרך את הכבל לחבר למחשב

בכל מקרה שיחקתי עוד באססין קריד וואלאלה
ובday gun
אישית אני חושב שday gun טוב יותר

הם בגדול באותו הז'אנר, אבל בday פחות זורקים לי מיליון דברים על המפה ,זה לא שאין אבל לא בכמות של אססין קריד ,הפעם החלטתי באססין קריד להתעלם מהזבל על המפה ,נימאס לי ממשחקי יוביסופט שעושים את זה ,זה פשוט מוגזם ולקבל 100 אחוז לוקח המון זמן בלי תועלת ,אני עושה משימות עיקריות ונשרים ,גם ככה שמתי רמה הכי קלה

בday בינתים ניקיתי את המפה שהיתה לי עד עכשיו
זה סוג של אססין קריד עם זומבים ומערכת קרב שקצת מזכירה את אנצרטד ,והעלילה העיקרית טובה בינתים
נערך לאחרונה על ידי kririn ב 25 דצמבר 2021, 21:11, נערך פעם 1 בסך הכל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 דצמבר 2021, 21:08

כבר לא צריך כבל בשביל לשחק בקווסט עם המחשב, רק ראוטר שהוא wifi6.
בכל אופן, אני מקנא בך מאוד, חורש על הקווסט כל יום, אבל לא באמת מנצל את ה שהוא מסוגל לעשות :/

אינטר - לדעתי דווקא לא מעט מהסט פיסז הטובים ביותר במשחק היו דווקא בקטעים של אבי, תנסה לחשוב עליהם עכשיו ולדעתי תסכים איתי. לגבי הסיפור אני סה״כ מסכים, אבל כן לדעתי המשחק ראוי להערכה שכל המבנה שלו הוא סביב המסר הזה, הם ממש רצו להמחיש את עניין ״שני צדדים למטבע״ ועשו זאת מעולה, השאלה מי מהן ״צודקת״ (או פחות נוראית?) היא לא פשוטה בכלל, משהו שלא היית מסוגל לתאר לגמרי בתחילת המשחק אחרי מה שהיא עושה.
גם כל הסיפור של אלי וג׳ואל ומה שקרה ביניהם לאורך השנים לדעתי היה מרגש באמת ופשוט כתוב וערוך מדהים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 דצמבר 2021, 21:22

אבל הרוב נעשה בצורה די זולה, לדעתי לפחות. כלומר מצליחים לייצר בסוף הזדהות מסוימת עם אבי אבל זה פחות "שני הצדדים של המטבע" ויותר אותו הצד, אנחנו לא באמת רואים עוד צד כאן. אלי היא בסך הכל אדם שמנסה לשרוד והחברים שלה נהרגים, ובסוף גם אבי היא אדם שמנסה לשרוד והחברים שלה נהרגים.
שתיהן רוב הזמן מנסות לנקום אחת בשנייה ואתה כביכול מתקשה לבחור צד כי אתה כביכול מזדהה עם שתיהן. אבל זה אותו הטריק שפשוט מוכפל.

לצד זה הם צריכים כל כך הרבה זמן כדי להביא אותך להזדהות הזו עם אבי, שהמשחק בהחלט סובל מכך. הוא מהפך לארוך אבל באופן מרוח שמרגיש כפילר רוב הזמן.
ונכון שלא היה אפשר להגיע לאותו אפקט הזדהות עם אבי בלי להשאר איתה המון זמן, אבל כחבילה כוללת האם המשחק מרוויח מההחלטה הזו? לדעתי לא.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 25 דצמבר 2021, 23:23

לסקין, לגבי ה-set pieces אני מסכים, לגבי המבנה גם (בערך), אבל העלילה שהם תפרו סביב זה לא ממש מחזיקה. אני חושב שהמבנה אולי היה יכול להיות טוב יותר אם היו מריצים את שתי העלילות במקביל וחותכים את הנפח משמעותית. להביא אותך לקליפהאנגר אחרי 10-15 שעות ואז לאלץ אותך לשחק את זה שוב מהצד השני כדי לראות את הסיום - זה מבאס. ומבאס במיוחד כשמבינים את הצד השני די מהר, והיתר הוא בעיקר פילר עלילתי.

לגבי "שני הצדדים", נכון שזה מעורב - שתיהן צודקות וטועות לדעתי. בלי להיכנס לזה לעומק מדי - גם אם הקייס של אבי מוצדק, יש דרך לנקום ולסגור חשבון. הברוטליות שלה חסרת הצדקה, זה לבד מצדיק עונש כלפיה (גם אם לא מוות).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 דצמבר 2021, 09:04

ברוטליות היא הנורמה בעולם הזה, עינויים לא נתפסים כמו אצלנו, וצריך לזכור שבפעמיים (לפחות) שהייתה לה הזדמנות היא חסה על מי שחסה, גם אם בזכות החברים ששכנעו אותה לחוס (וזה עוד חלק מהמסר אני מניח)…

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 26 דצמבר 2021, 13:01

הברוטליות בקטע ההוא היתה חריגה ביחס לשאר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 דצמבר 2021, 13:25

ביחס לעינויים שג'ואל ביצע במשחק הקודם או שטומי ביצע (לא לפני ה"מצלמות") במשחק הזה, בשני המקרים - כלפי אנשים שלאו דווקא פגעו בהם או ביקיריהם אי פעם?
זה ממש אותו דבר, אם לא גרוע יותר...

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 26 דצמבר 2021, 14:25

לא קרוב לדעתי. והעינויים נועדו כדי להשיג מטרה. אצל אבי זה היה סדיזם נקמני טהור.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 דצמבר 2021, 14:40

לדעתי אם מדובר בעינויים של ״חפים מפשע״ (לפחות באופן ישיר) בשביל מידע שאולי גם לא יעזור בכלום או לא יתקבל - זה הרבה יותר גרוע מעינוי של רוצח המונים ותקוות האנושות, אבל זה חלק מהעניין - רוב מי שדיברתי איתו מביא לי זווית אחרת על עניין המוסר ומי ״יותר צודק״ בסיטואציה הזו, וזה משהו שמעט מאוד משחקים (אם בכלל) הצליחו להעביר אצל השחקנים.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 26 דצמבר 2021, 14:53

אבל הם לא חפים מפשע. ואבי עינתה אותו בעיקר על רקע אישי. אצלו זה היה אד הוק כדי להשיג מטרה. כשהקורבן דיבר, העינוי נגמר. פה לא, היא רצתה שיסבול וימות בצורה ברוטלית ועוד לעיני הילדה שלו. אבל יודע מה, גם אם העינויים שלו היו גרועים יותר לדעתך - אבי לא ידעה את זה, כך שהצדקה למעשים שלה אין. זה נטו סדיזם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 דצמבר 2021, 19:49

היא לא צריכה לדעת על העינויים, מה שהיא יודעת מספיק בשבילה (ובסבירות גבוהה אצל הרבה אנשים שהיו במקומה), זה רק היה דוגמא למשהו ש״הצד שלנו״ עשה ואנחנו מתייחסים לזה הרבה יותר בסלחנות, מבחינה מוסרית.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 27 דצמבר 2021, 00:42

אני לא מנקה את ג'ואל מאשמה, אבל בהסתכלות אובייקטיבית אבי עשתה מעשה אסור. נכון, גם השאר עשו במידה כזאת או אחרת. זה לא פוטר אותה מעונש.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 דצמבר 2021, 08:57

מעשה אסור, כלפי רוצח המונים במו ידיו ושוב - גם את תקוות האנושות כולה עד כמה שידוע לה, בעולם הזה הברוטליות היא הנורמה ולכן לדעתי זה לא כ-ז-ה בלתי מוסרי, בדומה לאנשים שהחזיקו בעבדים בתקופות אחרות, או סחרו בנשים, זה נורא במונחי המוסר של ימנו, אבל לא במונחים של אותה תקופה, אבי אפשר להגיד גדלה לתוך מיליציה אכזרית לאחר שהכל נלקח ממנה על ידי האדם הזה, אני כן מצליח להבין אותה, יותר מאשר את אלי וג׳ואל בסיטואציות אחרות.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 27 דצמבר 2021, 12:57

זה די בולשיט כי אנחנו רואים שהם נוהגים ברחמנות כשהם רוצים, ואף דמות סבירה בעולם הזה לא נהגה בסדיזם קר רוח כלפי אדם מנוטרל כמו אבי, כך שאני לא מקבל את זה. תקוות האנושות וכו׳ - זה לא היה המניע שלה ובכל מקרה לא מצדיק סדיזם. לא זכור לי מקרה אחד שאבי הראתה שאיכפת לה יותר מדי מתקוות האנושות. חוץ מזה, הברוטליות הזאת גם לא מסתדרת עם האופי של אבי שמתגלה אח״כ. ברור שזה היה נטו כדי לזעזע את השחקן ואז להתהפך בחצי השני עם ההצגה שלה כנשמה טובה. מניפולציה זולה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 דצמבר 2021, 13:40

אני לא רואה שום התנגשות בין הדברים, אדם יכול להיות סופר חביב כלפי חברים שלו וסופר אכזר כלפי האוייבים שלו… במשחק אנחנו חווים את הרגעים שלפני ובזמן מה שקרה בבית החולים, אני לא חושב שיש משהו לא אמין או מניפולטיבי כאן.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 27 דצמבר 2021, 13:45

היא היתה חביבה ורחמנית גם כלפי האויבים שלה בלא מעט מקרים, רק לא במקרה הספציפי ההוא. האופי של אבי שמתגלה בחצי השני לא מסתדר עם הסדיזם שלה בהתחלה. זאת ההתנגשות.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 54 אורחים