במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Stick » 27 אוגוסט 2019, 15:56

משהו כזה, זה משחק מאוד קטן שנשען על רמת קושי יחסית גבוהה כך שבהחלט אפשר להתקע קצת ולהאריך את המשחק. אבל אני לא חושב שבצורה דרסטית, הוא מאוד פשוט ומהיר ככה שגם אם תתקע אפילו 20 נסיונות בקטע מסוים זה יהיה בערך 10 דקות.

בנושא אחר, התחלתי את control ושיחקתי בערך שעה. לא אכנס לשום פרט כי אני יודע שיש כאן כאלו שמתרחקים מכל פיפס של מידע, אבל זה משחק מאוד, מאוד מוזר :).
סך הכל נראה מבטיח ומאוד מעניין ברמת הקונספט, הגיימפלי עוד טרם התחבר לי לגמרי אבל זו רק ההתחלה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 27 אוגוסט 2019, 17:59

אני כבר משוכנע שאקנה אותו, אבל 50-60 דולר זה כבד ואין אותו בסידיקיס. אז אני אחכה כבר לאיזה בלאק פריידיי או משהו :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 אוגוסט 2019, 18:09

קונטרול מעניין, כרגע בעיקר ברמת העולם שהם בנו והקונספט הסופר מגניב, אבל גם הגיימפלי מתחיל טיפה להשתפר ונראה שגרף העלייה ימשיך ככל שעוד יכולות יפתחו.
מה שכן, יש לו בעיה *מאוד* חמורה של טעינת טקסטורות. בכלל, יש לו המון באגים ויזואלים.. אני משחק על הpc בהגדרות הכי גבוהות ועם כל האפקטים של הRT דולקים (ב1080p ו~35-45 fps לצערי, עם RTX 2060), והוא עקרונית נראה נהדר, ואז לפעמים מזעזע. יש פעמים שלוקח למשחק דקות שלמות כדי לטעון את הטקסטורות לרזולוציה המתאימה ובינתיים אני כבר מסיים את כל הקרב בחדר עד שזה קורה. בנוסף אפקטים מסוימים כמו צל או חלקים ספציפיים בטקסטורה יכולים לבוא וללכת ברנדומליות, כשבינתיים אני מקבל המון המון נקודות קטנות שמסמלות בערך את המיקום של האפקט.. לא יודע ממש איך לקרוא לזה, כי אין לי את הידע הטכני, אבל זה מאוד מציק.

בכל מקרה אני מניח אותו בצד בינתיים, צפוי לי שבוע די עמוס וזה מסתמן כמשחק שעדיף לחוות די ברצף ולהכנס לגמרי לוייב שלו ושל העולם, מאשר לדחוף בכוח חצי שעה לפני השינה כל יום. אני מאוד מקווה שבמהלך השבוע הזה יצא איזה פאץ או משהו שישפר את הבעיות האלו, כי המשחק כן מושך אותי, אבל הבעיות הטכניות שלו כרגע מאוד מציקות.

אגב, המשחק מותקן על SSD, הורדתי דרייברים עדכניים, בדקתי את המשחק על הגדרות יותר נמוכות ואפילו בלי RT בכלל. הבעיות נשארו. זה גם קצת מוזר כי מתוך שעתיים ששיחקתי השעה הראשונה הייתה יחסית נקייה והשניה די מזעזעת מבחינה טכנית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוגוסט 2019, 20:14

בדיוק באתי לשאול אם התקנת על ssd, איזה באסה. נקווה שזה יתוקן מהר, הסטורית הם מוציאים פאטצ׳ים של תיקון מהר.

אני קבלתי עכשיו את המפתח. מסתבר שהאמבל באנדל משחררים מפתחות בשעה קבועה ביום, כלומר במקרה שכזה כמו קונטרול שיצא מוקדם יותר ביום הייתי צריך לחכות כמו דביל עד שיגיע המפתח לפני בערך שעה. אני לא הולך להזמין מראש באמבל באנדל יותר, הם ממש אכזבו אותי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוגוסט 2019, 20:47

אה לא, סליחה, עדין לא קבלתי את המפתח. פשוט לא יאומן, בחיים לא נוגע בהאמבל באנדל יותר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 אוגוסט 2019, 21:48

WTF
קטע מסריח.
וגם אני באתי לשאול אם מותקן על SSD... מקווה שייפתר אבל ממה שאני זוכר אלו הדברים שהכי פחות סביר שיתוקנו, זה קטע של מנועים מסויימים.
חבל ממש כי הבנתי שיש גם זמני טעינה ארוכים אבל בטח בSSD זה קצת פחות גרוע. אולי בעצם זו גם הסיבה? מעניין... הלוואי ויפתרו

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 27 אוגוסט 2019, 22:37

שיחקתי שעתיים בקונטרול. משחק די חלש נכון לעכשיו. גיימפליי רדוד, עלילה ממבו ג'מבו, עיצוב שלבים בנאלי. מקווה שישתפר.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 27 אוגוסט 2019, 22:44

InterAl כתב:שיחקתי שעתיים בקונטרול. משחק די חלש נכון לעכשיו. גיימפליי רדוד, עלילה ממבו ג'מבו, עיצוב שלבים בנאלי. מקווה שישתפר.

כתבו בכמה ביקורות שהמשחק נפתח אחרי שלוש שעות פלוס מינוס, כנראה ההקדמה שלו ממש מייגעת.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 אוגוסט 2019, 23:17

Laskin כתב:WTF
קטע מסריח.
וגם אני באתי לשאול אם מותקן על SSD... מקווה שייפתר אבל ממה שאני זוכר אלו הדברים שהכי פחות סביר שיתוקנו, זה קטע של מנועים מסויימים.
חבל ממש כי הבנתי שיש גם זמני טעינה ארוכים אבל בטח בSSD זה קצת פחות גרוע. אולי בעצם זו גם הסיבה? מעניין... הלוואי ויפתרו

אין את הבעיה בqb אז כנראה זה משהו ספציפי פה, לא בכלליות במנוע.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אוגוסט 2019, 11:55

שחקתי בלילה שעה לפני שהלכתי לישון (ואחרי מסכת יסורים עם התמיכה של האמבל באנדל) והאמת שנהנתי מכל רגע. המשחק הזה הוא כל כך רמדי, אני מת על זה. נתחיל ב-RT שהוא עוצר נשימה, מעבר להשתקפויות שהן באמת משהו שלא ראיתי במשחק (הן על כל דבר, אפילו עץ, והן גורמות לחומרים להיות ראליסטים בצורה מפחידה), גם הדברים שהם עושים בתאורה גלובלית והצללים נראים פשוט נהדר. המשחק הזה יפה בצורה בלתי רגילה. בצד של הביצועים, אני צריך להסתפק בסביבת הבקושי 40fps (כל ההגדרות מקסימליות כולל ההגדרות של ה-RT עם x2msaa ברזולוציה 1440p), אפשר לשחק על 60+ יציב אם מפעילים dlss אבל יש יותר מדי ארטיפקטים כשמפעילים אותו אז אני דובק ב40fps. אין ספק שעכשיו קונטרול הוא הפוסטר-בוי של RT בהפרש גדול.

בנוגע למשחק עצמו, אני מת על האוירה הווירדית, יש בו משהו שנע בין אודיסאה 2001 (לפחות בתחום המוסיקה והסמטריה) לhp לובקראפט והמכניקות גיימפליי שנפתחו לי עד עכשיו הן ממש טובות. המערכת קרב עדין לא ממש נפתחה לי, זה בעיקר לרוץ ולירות, אבל זה בטח משתפר אחרי שפותחים את כולה (שהבנתי שלוקח בערך רבע משחק לפתוח את כל היכולות ומהנקודה הזאת רק משדרגים).

בקיצור, אני 100% בפנים ונראה לי שאני הולך מאוד להנות מהמשחק. קליימן, אתה הולך לעוף על המשחק.

סטיק, יש לי זמני טעינה של בערך 4-5 שניות ואפילו לא בעיה אחת של אקסטורות שלא נטענות אז יש מצב שזה רק אצלך.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 אוגוסט 2019, 12:10

התחלתי אותו אתמול בלילה לשעה וחצי בערך. קיבלתי ממש רק כח ראשון אבל חותם על כל מה שאמרת!
אבל אני לוקח את הזמן איתו...
נערך לאחרונה על ידי Klayman ב 28 אוגוסט 2019, 13:00, נערך פעם 1 בסך הכל.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 אוגוסט 2019, 12:43

זמני הטעינה מאוד מאוד קצרים גם אצלי, זו לא בעיה בכלל. בכל מקרה זה קרה לי הרבה יותר בשעת המשחק השנייה. אנסה אולי להפעיל אותו לכמה דקות כדי לצלם תמונות ולהראות את הבעיות בטעינת טקסטורות.
מה שכן, לא מצאתי באינטרנט התייחסות מיוחדת לבעיה הזו בגרסאת הpc (בps4 דווקא כן, אבל זה hdd). חיפשתי בריפרוף ובכל מקרה אני אמתין לניתוח מלא של DF או משהו שעדיין לא יצא.. אבל אולי אני רק צריך להתקין אותו מחדש או משהו וזה יעבוד כמו שצריך, נראה. הוא עבד לי ממש רע טכנית אתמול והפעם האחרונה שמשחק רץ לי עם כל כך הרבה בעיות הייתה גרסאת הpc של ארקהם נייט בשיגור. בכל מקרה אהבתי את המעט שראיתי מהמשחק עצמו ואחזור אליו עם זמן פנוי רק עוד שבוע.

לגבי שאר הבעיות הויזואליות שדיברתי עליהן, דווקא כן יש התייחסות. אבל בעוד שהחלק הקטן אלו באגים ויזואלים קלים ולא מאוד מציקים שבוודאי יתוקנו, מסתבר שהשאר אלו פשוט טכניקות רנדור של המנוע של רמדי.
אני עדיין לא יודע ממש להסביר כי אין לי חצי מהידע הטכני, שוב אולי אחרי ניתוח מסודר אדע להסביר כמו שצרי. אבל מסתבר שבעוד שהמשחק באמת נראה ממש טוב, המנוע של רמדי גם עושה כמה דברים שממש מציקים לי בעין.

ומסכים לגבי הRT, הוא מדהים. אני משחק על 1080p רק כדי לא להוריד ממנו שום הגדרה. הרגע שבו באמת התפוצץ לי המוח היה רגע פשוט שבו הסתכלתי בתוך המשחק בסרטון שהוקרן על טלוויזיה שמנה. המנורה שמעליי יצרה השתקפות חזקה, והשתקפות קלה יותר הגיע מהדמות עצמה, ברגעים בהם המסך היה יותר חשוך יכלתי לראות גם השתקפויות של החדר עצמו, וכשהוא היה מואר ההדתקפויות היו חלשות יותר.
כלומר, מאוד פשוט וסתמי, אבל הבטתי במסך הזה כמה דקוץ טובות והתלהבתי כמו שרק גיימר גיק יכול :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אוגוסט 2019, 13:05

Stick כתב:זמני הטעינה מאוד מאוד קצרים גם אצלי, זו לא בעיה בכלל. בכל מקרה זה קרה לי הרבה יותר בשעת המשחק השנייה. אנסה אולי להפעיל אותו לכמה דקות כדי לצלם תמונות ולהראות את הבעיות בטעינת טקסטורות.
מה שכן, לא מצאתי באינטרנט התייחסות מיוחדת לבעיה הזו בגרסאת הpc (בps4 דווקא כן, אבל זה hdd). חיפשתי בריפרוף ובכל מקרה אני אמתין לניתוח מלא של DF או משהו שעדיין לא יצא.. אבל אולי אני רק צריך להתקין אותו מחדש או משהו וזה יעבוד כמו שצריך, נראה. הוא עבד לי ממש רע טכנית אתמול והפעם האחרונה שמשחק רץ לי עם כל כך הרבה בעיות הייתה גרסאת הpc של ארקהם נייט בשיגור. בכל מקרה אהבתי את המעט שראיתי מהמשחק עצמו ואחזור אליו עם זמן פנוי רק עוד שבוע.

תביא באמת תמונות, מעניין לראות את זה.
Stick כתב:לגבי שאר הבעיות הויזואליות שדיברתי עליהן, דווקא כן יש התייחסות. אבל בעוד שהחלק הקטן אלו באגים ויזואלים קלים ולא מאוד מציקים שבוודאי יתוקנו, מסתבר שהשאר אלו פשוט טכניקות רנדור של המנוע של רמדי.
אני עדיין לא יודע ממש להסביר כי אין לי חצי מהידע הטכני, שוב אולי אחרי ניתוח מסודר אדע להסביר כמו שצרי. אבל מסתבר שבעוד שהמשחק באמת נראה ממש טוב, המנוע של רמדי גם עושה כמה דברים שממש מציקים לי בעין.

כן, המנוע של רמדי די מלא "רעש". גם השיטת GI שלהם וגם ה-RT יחדיו עושים משחק עם יחסית הרבה רעש. תוסיף את ה-film grain וזה אפילו נעשה חמור יותר. אבל אני ממש אוהב את המנוע שלהם, יש בו משהו כל כך רך מבחינת תאורה; באמת שאי אפשר להתחרות ברמת תאורה שיש להם במשחק, ביחוד עכשיו עם חמישה אפקטים של RT.
Stick כתב:ומסכים לגבי הRT, הוא מדהים. אני משחק על 1080p רק כדי לא להוריד ממנו שום הגדרה. הרגע שבו באמת התפוצץ לי המוח היה רגע פשוט שבו הסתכלתי בתוך המשחק בסרטון שהוקרן על טלוויזיה שמנה. המנורה שמעליי יצרה השתקפות חזקה, והשתקפות קלה יותר הגיע מהדמות עצמה, ברגעים בהם המסך היה יותר חשוך יכלתי לראות גם השתקפויות של החדר עצמו, וכשהוא היה מואר ההדתקפויות היו חלשות יותר.
כלומר, מאוד פשוט וסתמי, אבל הבטתי במסך הזה כמה דקוץ טובות והתלהבתי כמו שרק גיימר גיק יכול :).

אני חושב שכל מי שלא מבין את המשמעות של RT, קונטרול יכול לשנות את הדיעה שלו. אם זה מה שאנחנו מקבלים עם 2080RTX ב-1440P, אני רק חושב מה יהיה שנה הבאה כשיהיה נניח 3070RTX שחזק מה-2080TI; ואם זה מה שה-3070RTX יוכל לעשות אז מה יוכל לעשות ה-3080TI? לי זה נשמע כמו לפחות שני אפקטי RT מלאים ועוד כמה אפקטי צד ב-1440P ב-60FPS וזה הולך להיות מדהים :)

אגב, שמת לב שיש השתקפות RT במשקפיים? אחד היתרונות של RT, גם במקרה של צל וגם של השתקפות, הוא שהאפקט חל על העצמים הכי קטנים. היתרון הגדול השני הוא שהאפקט הוא באיכות "אינסופית". כלומר אין דבר כזה להתקרב לצל וככל שמתקרבים אליו הוא יותר מפוקסל ופחות איכותי, ככל שאתה מתקרב לצל RT הוא מרונדר שוב ושוב ביחס לרזולוציה של המסך, כלומר לא משנה כמה תתקרב אליו הוא ישאר באיכות "מושלמת". בנוסף זה אומר שאפילו בורג קטנטן שיושב על השולחן יטיל צל ראליסטי על השולחן, כל עלה דשא, כולם יטילו צל אמיתי. כנ"ל על השתקפויות, הבורג הקטנטן יראה השתקפות ראליסטית של הסביבה וכמו הצל גם להשתקפות תהיה חדות אינסופית. כלומר תקרבו את המצלמה עד שהבורג הקטן והמסכן ממלא 80% מהמסך ותראו השתקפות חדה.

אני כבר רואה את ההבדל שהולך להיות בין הקונסולות ל-PC בתחום הזה. תחשבו על השנה 2024, אנחנו כבר בסדרה 5000RTX או אפילו 6000RTX, יש מצב שמשחקי פס5 כבר יהיו על סף להיות 100% RT ב-2024.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 אוגוסט 2019, 13:24

בשביל זה מחכים לPS5 PRO
:D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אוגוסט 2019, 13:31

Laskin כתב:בשביל זה מחכים לPS5 PRO
:D

אם תהיה פרו, אם נלך על פי הדור הנוכחי, היא תהיה עם כרטיס mid range של 2024 שזה נחמד אבל ממש לא גרסת pc. אני גם חושב שmid range זאת מחמאה לפרו, היא לא מתחרה ב1060gtx שיצא בערך באותו זמן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אוגוסט 2019, 14:36

סתם טלפון קטן וחסר משמעות, משקף לו את כל הסביבה בצורה ראליסטית :)

41389BD8-EDF8-4B0F-AB50-A587B09179C6.jpeg
41389BD8-EDF8-4B0F-AB50-A587B09179C6.jpeg (226.56 KiB) נצפה 6485 פעמים

F7F96CF0-3974-4305-A2F0-77D08F1B5820.jpeg
F7F96CF0-3974-4305-A2F0-77D08F1B5820.jpeg (315.77 KiB) נצפה 6485 פעמים

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 אוגוסט 2019, 14:37

כן, אבל הפעם אני צופה עלייה רצינית יותר, בטח ובטח בכל מה שקשור להתמודדות עם RT שכן זה הולך להיות הבדל בין דור ראשון של AMD לבין שלישי שלה בתחום

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אוגוסט 2019, 14:39

Laskin כתב:כן, אבל הפעם אני צופה עלייה רצינית יותר, בטח ובטח בכל מה שקשור להתמודדות עם RT שכן זה הולך להיות הבדל בין דור ראשון של AMD לבין שלישי שלה בתחום

אני דווקא צופה הבדל קטן יותר. הפס4 והone היו פתטיות, קונסולות האמצע דור עשו קפיצה יפה בלי יותר מדי מאמץ בגלל זה. הקונסולות דןר הבא? הן הרבה יותר מרשימות מהפס4 בזמנה, לעשות קונסולות אמצע דור יעלה להן הרבה יותר ואף מחזיקת פלטפורמה לא רוצה להפסיד על חומרה באמצע הדור.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 28 אוגוסט 2019, 14:51

חזרתי לכמה דקות בודדות עם המשחק וישר הוצפתי בטקסטורות שלא נטענות. זה ממש נוראי.
הנה כמה תמונות סתם מחדר אחד שהסתובבתי בו עכשיו כמה דקות:

תמונה
תמונה
תמונה

והנה איך שהחדר נראה אחרי כמה דקות שאי נמצא בו (וזה באמת כ-5 דקות עד שהכל נטען. גם כמה שניות היה מאוד מוריד מהחוויה, אבל אם לא הייתי מסתובב בחדר כדי לצלם תמונות אז הוא היה מסיים לטעון את עצמו בערך כשהייתי יוצא) :

תמונה
תמונה

כרגע הסרתי את המשחק ואני מתקין אותו מחדש, נראה אם משהו ישתנה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 אוגוסט 2019, 18:11

אני משחק על הPS4 PRO והוא נראה מעולה ממש בלי שום בעיות לבינתיים.. אומנם עוד לא הגעתי לחלקים כבדים, ואין לי RT מן הסתם כי PS4 PRO, אבל עדיין, כרגע הוא מרשים מאוד גרפית ועוד יותר בעיצוב הסאונד (אני משחק עם אוזניות וכמות השכבות השונות שיש בקטעים שונים, שעדיין קוהרנטיות, מכניסות אותי מאוד לאווירה).
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 אוגוסט 2019, 19:17

איזה מבאס, נקווה שריאנסטול יעזור.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 אוגוסט 2019, 02:22

DF הוציאו ניתוח מלא לכל הקונסולות, מחר יצא הניתוח של הPC.
אמלק של הביצועים (אחרי שהם סיימו להתלהב, ובצדק, על המשחק מבחינה גרפית) : גם הX (רצה ב1440P) וגם הפרו (רצה ב1080P) סובלות מירידות פריימים. בשניהם זה אחרי מספר שעות של משחק כשיש יותר אויבים והרס על המסך, וברגעי קיצון גם יכול לרדת למקומות לא נעימים של 20~ ואפילו מתחת. עם זאת, יחסית לא נפוץ במלך ריצה מלאה וסך הכל בסדר לטענתם.
אבל הPS4 הרגילה (ב900P) והONE הרגילה (ב720P) פשוט לא שחיקות לטענתם. גם פה מתחילים להרגיש את זה רק כמה שעות בפנים, אבל הם הראו קטעים וזה נראה פשוט נורא.. קרבות שלמים שמשוחקים על 15 FPS. ומי ששיחק יודע שהמשחק הזה דורש זמן תגובה מהיר..
אגב, דווקא גרסאת הPS4 הרגילה היא הבעייתית ביותר לטענתם, יותר מהאקסבוקס הרגילה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 אוגוסט 2019, 08:01

כן, זה נראה נורא בקטעים עם הרבה מאוד אקשן... מניח שמצפה לנו שנמוך גרפי לגרסאות הבעייתיות יותר, חבל שהשיקו אותו ככה, זה נראה כאילו זה מאוד פוגע בחוויה, אבל טוב לדעת שזה לא כל הזמן ככה, לפחות הגרסאות הפרו/X.
יאללה שיכריזו כבר על סדרה 3000 אני מת לקנות מחשב חדש

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 אוגוסט 2019, 11:09

ברוכים הבאים לשנה וחצי האחרונות של הדור :)
בהגדרות הכי גבוהות במחשב, בלי rt, אפילו 1080ti לא מחזיק אותו ב60fps ב1440p.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 29 אוגוסט 2019, 11:32

כן, אבל הביצועים הלא סבירים בקונסולות הבסיס וגם הבעיות שאני חווה בPC (אגב, גם בסרטון קונסולות של DF רואים כמה פעמים טקסטורות שנטענות, אבל הם לא התייחסו לזה) נותנות תחושה של חוסר אופטימיזציה מסוימת.
זה לא לוקח מהמשחק את העובדה שהוא יפייפה, או שהוא דוחף טכנולוגיות, או שהוא כבד ביצועים, אבל כן מרגיש שאנחנו צריכים לקבל משחק יציב יותר טכנית.

כלומר, המשחק נראה לי בינתיים מאוד טוב ואני בהחלט מתרשם מרמדי, אבל לא צריך לתרץ כל דבר בעייתי אצלם :). המשחק כנראה יצא קצת מוקדם מדי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 120 אורחים