במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי DrKeo » 13 ינואר 2020, 08:59

BiA כתב:חכה עד שהפאזלים של התאמת הצורות ייצאו לך מכל החורים.. :)

Laskin כתב:כבר אמרתי פה פעם - המשחק עם האווירה הכי טובה אולי, במיוחד עם אזניות (באמת, זה מ-מ-ש ליגה אחרת), אבל גיימפליי רפטטיבי ו פאזלים מטופשים במיוחד הופכים אותו למשהו בין סימולטור הליכה לinfinity blade

טוב, זה לא משהו שמרגישים בחצי שעה הראשונה אז אני עדין לא שם :)
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 ינואר 2020, 10:25

אני מאוד אהבתי את הלבלייד, אבל בהחלט יש לו חלקים מאוד מייגעים. זה בגדול משחק אווירה מטורף, סימולטור הליכה מדהים, שעליו הלבישו מכניקיות גיימפלי גנריות וממש לא מוצלחות. אבל בכל זאת הוא שווה את זה.

אגב קיאו, אני שם לב שאתה ממשיך לא לשחק בסקירו :). אני גם כמעט בטוח שאם תשחק בו בקרוב אז רמת ההערכה שלך לג'דיי תרד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 ינואר 2020, 10:27

Stick כתב:אני מאוד אהבתי את הלבלייד, אבל בהחלט יש לו חלקים מאוד מייגעים. זה בגדול משחק אווירה מטורף, סימולטור הליכה מדהים, שעליו הלבישו מכניקיות גיימפלי גנריות וממש לא מוצלחות. אבל בכל זאת הוא שווה את זה.

אגב קיאו, אני שם לב שאתה ממשיך לא לשחק בסקירו :). אני גם כמעט בטוח שאם תשחק בו בקרוב אז רמת ההערכה שלך לג'דיי תרד.

האמת שאני רק ממתין למבצע טוב על סיקרו, בנתיים אני מסיים קצת דברים של קטלוג אחורי ואולי שם קצת זמן ב-RDR2. חוץ מזה רציתי לסיים את DMC5 ואת ג'דיי לפני סיקרו בכדי שהוא לא יהרוס לי אותם :)

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 17 ינואר 2020, 17:49

BiA כתב:חכה עד שהפאזלים של התאמת הצורות ייצאו לך מכל החורים.. :)

אויש, אל תזכיר לי את זה. עיצוב המשחק הנוראי של הפאזלים האלו גרם לי לחתוך מהמשחק... אני חושב שהלבלייד הוא המשחק "הטוב" הכי גרוע ששיחקתי בשנת 2019 ואפילו לא טרחתי לסיים, והוא עומד בגאון לצד DMC5 - המשחק הסתם הכי גרוע ששיחקתי בשנת 2019 וכן טרחתי לסיים.

בצד השני של הסקאלה יושב כנראה Assassin's Creed Oddysey: המשחק הכי טוב ששיחקתי ב-2019 ו(עדיין) לא סיימתי: הוא היה כל כך טוב בחודש של UPLAY+ שבסוף נשברתי וקניתי את גרסת הגולד שלו עכשיו בהאמבל. זה חריג שאני קונה משחק בכמעט 30 יותר משנה אחרי שהוא יצא, אבל לזכותו יאמר שהDLC הוא בהיקף של משחק מלא, ושגרסת הגולד מגיעה עם רימסטר של שני אססינס קריד קודמים (וגם שחצי מזה היה לי ככסף בחשבון האמבל שבכל מקרה צריך לנצל עד סוף החודש - שימו לב אם במקרה צירפתם פעם חברים).

בין לבין אני גם רץ סוף סוף על טרילוגיית אנצרטד בPS4 וחייב לציין שהמשחק השני הרגיש דווקא די MEH לאורך רוב הקמפיין. כולם אומרים תמיד שהוא עשה את הקפיצה הגדולה של הפרנצייז, אבל כשמשחקים בכולם BACK TO BAKC אני חייב להגיד שהרגשתי פער יותר גדול בינו לבין המשחק השלישי מאשר בין הראשון לבינו. אולי זה בגלל שדווקא את הקטעים הכי חזקים במשחק (בגגות העיר הטיבטית ועד הרכבת) כבר שיחקתי לפני עשור, בעוד רוב שאר המשחק הרבה פחות מוצלח ומרגיש קצת כמו מחזור של הראשון.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 ינואר 2020, 18:13

לגבי ac אודיסי, אני מאוד נהנתי ממנו בזמנו. סיימתי את הקמפיין הראשי ואת כל הקווסטים המרכזיים-צדדיים של הarcs הראשיים (כלומר אני לא יודע בדיוק איך לקרוא לזה, אבל מי ששיחק מבין אני מניח). אבל הdlc שברו אותי. שיחקתי בפרק הראשון של החבילה הראשונה בערך שעה והיא הספיקה לי, ובחלק השני כן שיחקתי איזה 7-8 שעות, גם כן רק בפרק הראשון, ולקראת סופו כבר הרגשתי מיצוי עמוק מאוד מהמשחק.
כלומר קצת מצחיק לבוא בטענות למשחק שנהנתי ממנו יותר מ100 שעות לפי סטים, אבל אני יכול להגיד שאחרי 100 הוא כן ממצה את עצמו :).
בכל מקרה הטענה שלי היא שהdlc לא באמת מחדשים מספיק, ו'עוד' פשוט ממשחק שהוא גם ככה עצום, זה פשוט די מיותר. החלק השני כן מעניין יותר כי הוא מכניס עולם מיתולוגי, ועדיין, זה שומר על עניין לזמן מה ואז גם כן נשארים בסוף עם אותו משחק, ועם אותן הפעולות שעשית כבר 100 שעות לפני כן.

ובכלל, המשחק כאילו זכור לי (עכשיו במבט של שנה אחורה) פחות טוב מכמה שנהנתי ממנו. כי נהנתי ממנו, והשקעתי בו 100 שעות, ובמשך תקופה כמעט כל יום חזרתי ושיחקתי בו ומאוד אהבתי אותו, וזה דבר נדיר מבחינתי בשנים האחרונות.
ובכל זאת, איכשהו, אני כאילו זוכר ממנו רק משימות רפטטיביות ודיאלוגים קרינג'יים... זו ממש תעלומה מבחינתי.

בקשר לאנצ'רטד, הוא התיישן מאוד מהר. כל אחד ממשחקי הסדרה התיישנו ככה, הראשון פשוט מלכתחילה היה בינוני ולכן הוא היום כבר כמעט משחק לא טוב.
לגבי המשחק השני, אין ספק שהעובדה שכבר שיחקת ברגעי השיא שלו מפריעה. בכל מקרה עיקר הכוח שלו הוא ספקטקל, ובכל זאת מדובר על משחק מלפני 11 שנה כבר דור (וחצי, אפשר להגיד). אני מזכיר לך שהוא יצא בתקופה שבה רוב האירועים המדהימים היו בסרטון מעבר, והוא פוצץ ראשים על ידי כך שבניין נופל נפל בגיימפלי, שרכבת מתהפכת התהפכה בגיימפלי, וכו'.
השלישי פחות טוב בעיניי בכל דבר, מלבד הפייסינג של השעתיים הראשונות והסט פיסז. השלישי מדהים בסט פיסז שלו, ואם אנצ'רטד של הps3 גם ככה הפכה היום ל'משחקי פופקורן' ולא למה שהיא הייתה, אז השלישי בדיעבד עושה את זה הכי טוב.
בכל מקרה אני תמיד דווקא אהבתי הכי הרבה את הרביעי. בוודאי שבמבחן הזמן כיום, אבל גם ביחס לתקופה. משהו בו הרבה יותר שלם ומוצלח מבחינתי, אבל כן יש טענה רווחת (שאני לא מסכים איתה) שהוא לוקה בפייסינג.

לגבי DMC 5, מה יש לא לאהוב בו? בהנחה שאהבת את המשחקים הקודמים בסדרה.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 19 ינואר 2020, 09:30

סיימתי השבוע את GOD OF WAR האחרון, אין ספק שסנטה מוניקה הצליחה לעשות ריבוט מוצלח לסדרה, אבל מה לעשות עם כמה שהוא טוב כמשחק שעומד בפני עצמו, הוא לא מרגיש מספיק GOD OF WAR, רק לקראת סוף המשחק הוא התחיל להרגיש כמו המשחקים הקודמים בסדרה וזה קצת מדי ומאוחר מדי, אבל יש לריבטו המון פוטנציאל ואני מקווה שהוא יבוא לדי ביטוי במשחק הבא בסדרה.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 ינואר 2020, 10:24

כן... הוא לא אמור להרגיש ממש GOW, הם הלכו על כיוון מתון יותר, לפחות מבחינת טירוף של בוסים ותחושת הכח של קרייטוס.
זה לדעתי מושלם לכל הטון של המשחק הזה, אבל כמוך - גם אני מצפה שבמשחק הבא הם באמת יפציצו ואפילו יגזימו :)

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 19 ינואר 2020, 11:01

במידה ובמשחק הבא כל האלים הכבדים נכנסים לכוונת של קרייטוס הם חייבים לשנות פאזה בעניין של הטירוף אז אני אני שומר על אופטימיות :D
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 ינואר 2020, 22:16

סיימתי את outer wilds. איזה משחק!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ינואר 2020, 22:24

swiss-the-engine כתב:סיימתי את outer wilds. איזה משחק!

שתף, שתף :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 ינואר 2020, 22:44

מה יש לשתף :P
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ינואר 2020, 23:41

שיחקת עם בקר או עכבר, כמה שעות לקח לך, האם נעזרת ברמזים מהאינטרנט לקראת הסוף (למרות שיצא פאץ׳ לאחרונה שאמור לעזור יותר לכוון את השחקן), כמה ידעת עליו לפני ששיחקת, מה הכי אהבת... אני עד היום חושב על המשחק מדי פעם סתם ככה, המכניקות הייחודיות, הסיפור... מעניין אותי לשמוע חוויות של אחרים :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 20 ינואר 2020, 23:55

באקס בוקס אז בקר. זוכר שראיתי טריילר עם הangler fish. נעלם לי מהרדאר ופתאום הוסף לגיימפאס אז...
לא נעזרתי באינטרנט. משחק dare I say מדהים.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 ינואר 2020, 14:14

אה... הכי אהבתי את המעבורת וטיסה בין כוכבים עם כל הכוחות כבידה השונים. בפעמים ששיחקתי את זה על המקרן בכלל נשאבתי לזה.
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ינואר 2020, 14:42

אני שיחקתי כל הזמן על הטלוויזיה ואני יושב מאוד קרוב... היו רגעים שהרגשתי שאני נופל הצידה, מאבד את שיווי במשקל כשאני יושב :)
ועדיין, אם תצא תמיכה לזה בVR אני בפנים. זה יהיה חתיכת מיינדפאק, במיוחד בחור השחור :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 ינואר 2020, 14:59

בפעם הראשונה שיצאתי מהכוכב הראשון. הייתי על נקרא לזה ״עזרים מנטליים״ והחור השחור והעולם של המים/טורנדו היו משהו אחר... היה לי ממש עקצוצים של רגשות פחד.

התקנתי re4. אף פעם לא שיחקתי בו ולאחרונה שיחקתי בחידוש של 2 ומהקצת ששיחקתי נראה לי יהיה לי קשה להיכנס אליו. שווה/כדאי להמשיך? מתישהו המשחק לא ירגיש לי מיושן מידי? מישהו יכול לומר?
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2020, 15:20

swiss-the-engine כתב:בפעם הראשונה שיצאתי מהכוכב הראשון. הייתי על נקרא לזה ״עזרים מנטליים״ והחור השחור והעולם של המים/טורנדו היו משהו אחר... היה לי ממש עקצוצים של רגשות פחד.

התקנתי re4. אף פעם לא שיחקתי בו ולאחרונה שיחקתי בחידוש של 2 ומהקצת ששיחקתי נראה לי יהיה לי קשה להיכנס אליו. שווה/כדאי להמשיך? מתישהו המשחק לא ירגיש לי מיושן מידי? מישהו יכול לומר?

כל השוטרים גוף שלישי כיום, מאז גירס 1, מבוססים על RE4. כלומר הוא כנראה ירגיש לך מיושן טילים ב-2020. אבל בזמנו זה היה די מהפכני, ירי אקשן גוף שלישי שאשכרה מרגיש טוב עם גרפיקה מטורפת לגמרי. ב-2020 זה לא מחזיק לדעתי :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 ינואר 2020, 16:07

אני אומר שתשתמש באותם עזרים מנטליים, ותתייחס אליו כקומדיית אימה, וזה אולי יכול לעבוד טוב יותר :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2020, 16:17

Laskin כתב:אני אומר שתשתמש באותם עזרים מנטליים, ותתייחס אליו כקומדיית אימה, וזה אולי יכול לעבוד טוב יותר :)

במשחק עם גמד עם כובע נפולאון? יכול לעבוד :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 21 ינואר 2020, 19:10

חחח.

התחלתי frost punk. זה מנג׳מנט סים כזה. נראה לי אני הולך להתמכר אליו לזמן מה.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 ינואר 2020, 21:24

swiss-the-engine כתב:חחח.

התחלתי frost punk. זה מנג׳מנט סים כזה. נראה לי אני הולך להתמכר אליו לזמן מה.

לא הכרתי, בודק עכשיו, ראבק איתך סוויס.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 ינואר 2020, 12:49

מאוד נחמד הפרוסטפאנק הזה. מרגיש לי קצת (בצד התוכן) כמו משחק ״גישה מוקדמת״. הרעיון הבסיסי עשוי טוב מאוד וכמשחק הוא נורא מעניין.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 ינואר 2020, 13:01

מה ששכחת לציין הוא שהמשחק בגיימפאס :)
אני אבדוק אותו.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 23 ינואר 2020, 21:56

אני משחק בעיקר אססין קריד אודיסאי
גרסת הxbo x

בגדול לא אוהב את מה שנכנס כבר באורגין
שזה הדרגות ph ,לדמות ולאויבים,במיוחד כי זה שובר
הרבה מההתגנבות

ואני מתכוון נגיד לצורך הדיון הדמות שלכם כמה 15
ואתם רוצים לעשות משימה של דרגה 20 ,כי האויבים דרגה 20
אז המחשבה לעשות הכל ביתגנבות

בפועל דמות ראשית דרגה 15 ,לא יכולה להרוג או "להרדים"
אויב בדרגה 20 במכה אחת
מה שאומר שהמכניקה מהבחינה הזאת שבורה

אפשר לתת מכה ביתגנבות לברוח ,ומאוחר יותר לתת עוד מכה ביתגנבות וחוזר חלילה ,אבל גם אז רק שהמצב נרגע
עיניין הph היה טוב מבחינתי ,עם ביתגנבות גם ברמה 1
היה אפשר להרוג אויב ברמה 50

מעבר לזה זה משחק יוביסופט רגיל מהשנים האחרונות
שזה אומר הרבה דברים שחוזרים על עצמם ומפה מלאה בדברים לעשות ,שלי לפחות מרגיש העתק הדבק

מעבר לזה המשחק עצמו לא רע ,הוא נחמד
אני כבר דרגה 20 ,וסך הכל די נהנה
אבל אני פשוט בוחר את המשימות לפי דרגות
כי ניסיתי לעשות דרגות גבוהות ,וזה ממש ממש מעצבן

לעשות משימות לפי דרגות מבטל את הבעיה ביתגנבות

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 ינואר 2020, 19:02

DrKeo כתב:מה ששכחת לציין הוא שהמשחק בגיימפאס :)
אני אבדוק אותו.

לגמרי התמכרתי אליו. גם עובד לי מצויין עם שלט שזה פלוס גדול בשבילי.

שיחקתי sea of thieves. שיחקתי קצת אז לא יכול לומר כמה אוהב אותו בסוף אבל אחרי ששיחקתי בouter wilds יש משהו בפיזיקליות של שתיהם שמזכיר לי אחד את השני והיה סיבה גדולה מאוד (יחד עם המסתורין) לכך שאהבתי את outer wilds. וואוו המים. זה כמעט כמו טק דמו. והעננים! הופמן היה גאה. המשחק הכי יפה ששיחקתי בחיי בהפרש עצום.
Benjamin Franklin

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 33 אורחים