במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Stick » 23 יולי 2022, 17:31

כן, ההרחבות זה מה שנשאר לך שעוד מעניין.
לדעתי שתיהן לא מגיעות לרמה של הקמפיין הראשי, אבל סך הכל זה עוד מקונטרול ומהעולם הנפלא שלו. מת כבר שיצא המשך (ובמקביל כנראה אדלג על אלן וויק 2 :)).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 23 יולי 2022, 19:21

סיימתי את Stray
משחק סבבה, 8 כזה… בהחלט מאוד ״חתולי״ ומומלץ לאוהבי חתולים

אחלה בסיס למשחק המשך, מקווה שיהיה… ולפי המכירות זה ללא ספק יקרה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 25 יולי 2022, 01:07

פאונדיישן היה ממש מהנה, יש שם סיידקווסט מעולה עם המצלמה :)
עכשיו מתלבט אם לראות איזה סיכום של ה-DLCs של AW לפני AWE, כי לא חושב שיש לי עצבים לחזור אליו להשלים אותם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 יולי 2022, 02:18

אני שונא את AW1 אבל רק בשביל הסיכוי שAW2 יהיה שווה משהו אני הולך לעשות עליו ריצה שוב לריענון שכחתי כל כך הרבה ממנו. עם כל הDLC לדעתי אין כמו לשחק, לראות ביוטיוב זה מעפן.

נ.ב לאסקין, למען השם מה בדיוק "חתולי" במשהו שמזכיר משחקי הרפתקה ישנים כהגדרתך :) הוכחת את הנקודה שלי שכל אחד, חוץ מאולי כלב היה יכול להחליף את החתול ושום דבר לא היה נפגע.

אבל פסדר אני בטוח שהוא משחק מעולה כמו שאמרת ונגיע אליו!

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יולי 2022, 07:25

לא הבנתי את הקשר… אם הוא יותר דומה לז׳אנר מסויים אז האופי של החיה מתבטל? מה הקשר? הדמות שלך היא חתול והמשחק דואג ״להזכיר״ לך את זה בכל פינה, מהנקודות של לחדד ציפורניים ולהתחכך על אנשים, או הגרגורים שאתה מרגיש בשלט כשאתה מוצא פינה נוחה להתמקם בה לרגע (וכל מי שהיה לו חתול אי פעם מיד יעריך את מה שעשו פה עם הרטט), הקטע של החתולים להעיף דברים שמונחים על הקצה משחק פה תפקיד, האנימציות השונות כשאתה בסיטואציות מסויימות כדי לעבור מכשולים וכד׳… זה משחק של חתול ולא הבנתי למה אתה מתעקש שאפשר היה להחליף עם כל חיה אחרת, מה, עם ג׳ירפה זה היה אותו משחק? גורילה? עיט? אתה סתם אוהב להתווכח כדי להתווכח.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 יולי 2022, 09:14

זה לא חתולי מספיק מה אתה חושב לאסקין שזה סתם קיבל ממוצע 8 ? אם הם היו מצליחים לעשות פה משהו באמת חתולי זה היה יושב על 9. עד עכשיו לא ברור לי מה שייך חתול למציאת רמזים.

אז כן, בתור אחד שגם היה לו חתול אז יש פה ושם קריצות לחתול, אבל זה נשמע משחק על חתול, בדיוק כמו שסוניק הוא משחק על קיפוד, או ג'ז הארנב הוא משחק על ארנבים.

אני לא מתווכח בשביל להתווכח, פשוט טוען שזה פגע לי אנושות בהייפ שהיה וחבל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 25 יולי 2022, 09:52

BiA כתב:פאונדיישן היה ממש מהנה, יש שם סיידקווסט מעולה עם המצלמה :)
עכשיו מתלבט אם לראות איזה סיכום של ה-DLCs של AW לפני AWE, כי לא חושב שיש לי עצבים לחזור אליו להשלים אותם.

כדאי לך, אלה אם אתה יודע כבר מי זה mr skretch. למרות שהDLC של אלן וייק הוא בהפרש החלק הכי טוב של אלן וייק (ההרחבות הישירות, לא אמריקן נייטמר) כך שקשה לי בלב שלם להגיד למישהו לדלג עליהן ולראות ביוטיוב - למרות שהוא בטח התישן ממש רע :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יולי 2022, 10:21

glass man כתב:זה לא חתולי מספיק מה אתה חושב לאסקין שזה סתם קיבל ממוצע 8 ? אם הם היו מצליחים לעשות פה משהו באמת חתולי זה היה יושב על 9. עד עכשיו לא ברור לי מה שייך חתול למציאת רמזים.

אז כן, בתור אחד שגם היה לו חתול אז יש פה ושם קריצות לחתול, אבל זה נשמע משחק על חתול, בדיוק כמו שסוניק הוא משחק על קיפוד, או ג'ז הארנב הוא משחק על ארנבים.

ההייפ שלך נבנה כנראה על דברים שראית בדמיון שלך… למשחק היו טריילרים ובכולם בערך ראינו חתול מדבר עם רובוטים ובורח מיצורים מוזרים, אין לי מושג למה חשבת שזה יהיה סימולטור-חתול.
ותזכיר לי איזה דברים קיפודיים סוניק עושה במשחקי סוניק, או איזה דברים ארנביים ג׳אז עושה?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 יולי 2022, 14:00

Laskin כתב:
glass man כתב:זה לא חתולי מספיק מה אתה חושב לאסקין שזה סתם קיבל ממוצע 8 ? אם הם היו מצליחים לעשות פה משהו באמת חתולי זה היה יושב על 9. עד עכשיו לא ברור לי מה שייך חתול למציאת רמזים.

ההייפ שלך נבנה כנראה על דברים שראית בדמיון שלך… למשחק היו טריילרים ובכולם בערך ראינו חתול מדבר עם רובוטים ובורח מיצורים מוזרים, אין לי מושג למה חשבת שזה יהיה סימולטור-חתול.
ותזכיר לי איזה דברים קיפודיים סוניק עושה במשחקי סוניק, או איזה דברים ארנביים ג׳אז עושה?

אבל זה בדיוק העניין לאסקין! אין כמעט שום דבר קיפודי שסוניק עושה במשחקי סוניק אולי חוץ מזה שקיפודים שונאים מים וסוניק שונא מים... אבל על אותו משקל אתה לא יכול לטעון שSTRAY הזה זה משחק על חתול כי איזה חתול מגרגר. :) באמת לאסקין. ההבדל הוא שסוניק לא התיימר מעולם לתת פה איזושהי חוויה קיפודית הוא יודע שהוא משחק פלטפורמה עם קיפוד מודבק עליו. בעוד אתה טוען שזה המשחק האולטימטיבי על חתולים.

אני אומר בוודאות, אתה מחליף את החתול הזה, בעכבר מדבר עם רובוטים ובורח מהיצורים המוזרים האלה, ושום דבר מהותי לא יפגע פה במשחק! מקסימום במקום לגרגר, אז תרוץ על איזה גלגל...זהו. נשארת עם אותו משחק 1:1.

שמח שנהנהת אבל המשחק הזה לא סתם יושב על 8, אחי ה8 מביע את כל מה שהמשחק הזה לא מימש.

אם אתה שואל, למה לי אישית היו ציפיות כאלה שהמשחק יהיה סימולצית חתול, פרופר? זה פשוט, כי החתול נראה כמו חתול ריאלסטי הסביבה שלו נראת פחות או יותר ריאלסטית והוא נשמע כמו חתול ריאלסטי... אז הציפיות בהתאם... לחוויה ריאליסטית.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יולי 2022, 14:27

כל סט התנועות של החתול בSTRAY - הוא של חתול אמיתי.
כל המגבלות, האיזורים שאתה הולך עליהם, והאנימציות והדברים שאתה עושה - הם דברים שחתול יכול לעשות, ועושה, ומתאימים לחתולים.
כל הפעילויות והמשחקים והאופי - מתאימים לחתול וחתול בלבד.
יש כמובן דברים שהרובוט שמסתובב איתך עושה, אבל זה לא קשור לסט התנועות והאפשרויות של החתול עצמו.
כן, אם תשנה את כל הסביבות ואת כל יחסי הקפיצות והדמויות והסיפור - אז ברור שתוכל לעשות את זה עם חיה אחרת, שינית את כל המשחק!

בנוגע לממוצע - הוא יושב על 84, שזה ממש מעולה לאינדי מחברה שאף פעם לא שיחררה משחק, לא מבין איך אפשר לפרש את זה כמשהו פחות מהצלחה אדירה. כנ"ל המכירות.

בנוגע לציפיות שלך - אז אם הדמות הראשית נראית ריאליסטית וגם העולם - זה מחייב שהמשחק עכשיו סימולציה ריאליסטית? מה, AC ריאליסטי? אנצ'רטד ריאליסטי? FC ריאליסטי? קונטרול ריאליסטי? אני ממשיך לא להבין את הטענות שלך ואיכשהו - גם להיות מופתע.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 יולי 2022, 14:47

אין ספק גלאס שאם היה פרס על ויכוחים לגבי משחקים שבכלל לא שיחקת אתה היית זוכה...

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 יולי 2022, 15:21

סטיק: זה הקטע, גם כשאני מתווכח על משחקים שבכלל לא שיחקתי בהם, אני צודק, כי אני הולך נטו על הגיון זירו רגשות. לדוגמא כשאני טוען שAC הישנים עליונים על AC החדשים, אני לא צריך לבזבז את זמני על AC במצרים כדי לדעת שהוא נחות מAC2 זה ברור לכל בר דעת. כי הקונספט בכלל לנסות להפוך את AC למשחק תפקידים, היה רעיון נחות בצורה אבסולוטית האמת המוחלטת הטהורה.
אותו דבר עם הפאקינג חתול הזה.

לאסקין, פשוט טוען שהמשחק היה מאוד משעמם, אם הוא היה מגשים את הציפיות שלי, כי חיים של חתול משעממים, אבל לא ברור איזה סיפור מעניין אפשר לספר על החתול הזה, ולמה שאני ארצה להקריב את הציפיות המדהימות שלי לטובת משחק שגרתי, אבל שמע, לפני שGOT יצא, אני לכלכתי עליו ואמרתי שהוא בדוק יהיה משחק של 83 ולא נאמן ליפן וכו' וכו' ואכלתי כובע והוא אחד האהובים עלי מהשנים האחרונות, אז כן, עקרונית, קורה שאני יכול לחזור בי בענק, זה פשוט נדיר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 יולי 2022, 16:28

רגע, אז ה84 של stary זו הוכחה ניצחת וה83 של GOT לא...?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 יולי 2022, 16:37

בהחלט המבקרים טעו עם GOT, ולראיה הם תיקנו את עצמם עם הממוצע של גרסת הPS5 שהיא מייצגת את האמת המוחלטת הטהורה לגבי GOT.
עם STRAY הם צדקו על הפעם הראשונה, כפי שאמר אינשטיין גם שעון מקולקל מראה את השעה הנכונה פעמיים ביום, גם חסרי הכישרון הללו צודקים לפעמים.

כמו שאתה רואה הכל אצלי זה משנה סדורה ומגובשת לא תמצא שום סתרה אצלי :) והכי חשוב הכל אצלי נאמן רק לאמת.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 יולי 2022, 17:28

בוא לא נבלבל בין זה שיש לך את הכוח הנפשי לחרטט תירוץ לכל טענה שיציבו מולך, לבין זה שאין אצלך שום סתירות :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יולי 2022, 17:44

השאלה האמיתית היא - האם גלאס מאמין לחירטוטים שלו בעצמו :)
זה ברור שאתה לא באמת מבין מה קורה במשחק ופשוט החלטת אחרי איזה טריילר וחצי מה דעתך עליו, אתה חושב שהיתול מדבר עם רובוטים, זה לא מה שקורה, הרובוט מדבר ובעצם כל מה שאתה לומד על העולם נעשה באמצעותו… ובינתיים - המשחק הוא עם הציון הגבוה ביותר שיש בביקורות הגיימרים של סטים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 25 יולי 2022, 18:14

וואו הכול נעשה באמצעות הרובוט ואנחנו עדיין בדיון אם זה חתולי או לא ? הדיון נהיה קצת פסיכודלי תודו :) טוב שהחתול לא על תקן פסל שם וזהו.
אני אשחק ואני מבטיח שאם אני אעשה 180 מעלות לגבי המשחק אני אהלל את חתוליתו ואגיד שהוא משחק 9.
לצורך הדיון הנה דוגמא למשחק שמבטיח לך לשחק דבורה, ואשכרה מרגיש "דבוראי"

אני בטוח שהוא מצוין שלא תטעו, אבל גם זה משחק מצוין (מניסיון שיחקתי בו! מומלץ אש) ואין בו שום דבר ארנבי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 יולי 2022, 18:32

וואי צודק גלאס, איך לא ראינו את זה קודם, עכשיו הכל ברור. ההשווואה בין משחק בשם bee simulator לבין משחק של ארנב ביוני שנלחם בפשע והרשע לגמרי במקום.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 25 יולי 2022, 19:51

כל הדיאלוגים בעזרת הרובוט… עזוב, זה אבוד

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 26 יולי 2022, 02:09

מה אגיד חבר'ה? אני יכול רק לומר שאתם צודקים בטענה שהמשחק מעולם לא יצר איזושהי אשליה מכוונת שמדובר פה בסימולציה אמינה של חתול.
כן, זה לא איזה מקרה סייברפאנק שבו המפתחים השלו אותנו במזיד והציפיות שלי הן הרבה יותר בגללי מאשר באשמת המפתחים, אבל בואו מאינדים, אני מצפה לקצת יותר מקוריות ותעוזה וחשיבה מחוץ לקופסא במשחקים שלהם.

במקום זה החבר'ה האלה הלכו על נוסחא שחוקה וביצעו אותה מעולה, אבל זה לא מה שאני מצפה מאינדים, אני לא מצפה מאינדים שיעשו לי AA. אני יודע שהם לא ניסו פה בכוונה למכור חתול בשק אבל זו ההרגשה :D

אבל כן, מניח שמיצינו את הויכוח הזה. :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 27 יולי 2022, 01:09

יאללה נו חזרתי ל-AW (לא הרימאסטר) ל-DLC. שיאללה איזה משחק בלתי נסבל.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 27 יולי 2022, 20:16

טוב גם אני סיימתי את stray, חוץ מהחצי שעה הראשונה ששיחקתי לפני כמה ימים, סיימתי את כולו כמעט בישיבה אחת (לצערי באמצע נזכרתי שאני צריך לתלות כביסה, דבר שהיה מאוד לא חתולי מצידי לעשות).
אחלה משחק, חמוד ממש. נהננתי ממנו יותר ממה שחשבתי, בהחלט חוויה קטנה ומומלצת.

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 27 יולי 2022, 20:42

במסגרת ההשלמות של הקלסיקות שלא יצא לי לשחק, סיימתי היום את dead space 2. מבחינה גרפית המשחק עדיין נראה לא רע בכלל, העלילה חצי כוח ודי אפשר להבין מהתחלה איך זה הולך להיגמר. אבל איזה גיימפלי מצויין, משחק הדוק שמשאיר אותך כל הזמן במתח. שיחקתי על רמה רגילה ועדין הייתי צריך להיות זהיר ומחושב מבחינת תחמושת ולבדוק כל פינה אפלה פעמיים לפני שמתקדמים הלאה.

למיטב זכרוני המשחק השלישי קיבל ביקורות גרועות שהוא יצא, שווה לעשות עליו סיבוב?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 27 יולי 2022, 21:04

לדעתי לא, הוא משחק טוב כשלעצמו, אבל לשחק משחק פנומנלי כמו DS2 ולעבור אחריו למשחק פרווה כמו DS3, אין סיכוי שהוא יעמוד בציפיות שלך.
גם ככה עוד מעט המנה העיקרית תהיה ביידים שלך: callisto protocol :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יולי 2022, 22:31

השני זה זה עם העין?

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 54 אורחים