במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 יולי 2020, 13:49

סוף סוף בוס שהיה לי (יחסית) קל. שלד ענק כזה עם צמידים שמעלה כל מיני סוגי שלדים ״רגילים״.

עריכה:
בואנה איזה גנוב אני... לא ידעתי שה ashen estus flask נמצא ממש בהתחלה ואיכשהו פספסתי אותו אז לא היה לי מה לעשות עם הshards. עכשיו יש לי 9 שימושים! וואיי איזה שינוי מטורף
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 18 יולי 2020, 23:00

אחרי 35 שעות ו-15 דקות סיימתי את TLOU Part 2.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יולי 2020, 00:12

35 שעות? הולי פאק. מה נסגר איתם? למה כל משחק צריך להיות כל כך ארוך פתאום, אין למפתחים משפחות? הם לא יודעים שלאדם מעל לגיל 30 אין באמת זמן לשבת 35 שעות רק על המשחק שלהם?
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 יולי 2020, 00:55

התחלתי את Outer Wilds,שיחקתי קצת יותר משעה- מוזיקה נפלאה,כתיבה משעשעת,מלא אווירה ובקושי חקרתי את המערכת כוכבים,וכמובן שבהמראה הראשונה שלי הצלחתי להטיס את עצמי ישר לתוך השמש..נחמד.
כרגע אני עדיין מנסה להיסגר על השליטה בחללית,כי היא קצת פחות אינטואיטיבית ומדוייקת ממה שציפיתי,אבל אני מניח שעם הזמן זה יהיה קל יותר. בינתיים אני פשוט סקרן מהעולם. הוא עושה רושם של משחק מיוחד,ואני ממש מקווה שאני אצליח לשרוד בו,כי יש לי נטייה לנטוש משחקים שאין לי 'קליק' איתם מהדקות הראשונות,ועד כמה שהוא עושה רושם של משחק שונה ומיוחד,אני מזהה את הסכנה הזו גם כאן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יולי 2020, 03:09

Uncle Pey'j כתב:התחלתי את Outer Wilds,שיחקתי קצת יותר משעה- מוזיקה נפלאה,כתיבה משעשעת,מלא אווירה ובקושי חקרתי את המערכת כוכבים,וכמובן שבהמראה הראשונה שלי הצלחתי להטיס את עצמי ישר לתוך השמש..נחמד.
כרגע אני עדיין מנסה להיסגר על השליטה בחללית,כי היא קצת פחות אינטואיטיבית ומדוייקת ממה שציפיתי,אבל אני מניח שעם הזמן זה יהיה קל יותר. בינתיים אני פשוט סקרן מהעולם. הוא עושה רושם של משחק מיוחד,ואני ממש מקווה שאני אצליח לשרוד בו,כי יש לי נטייה לנטוש משחקים שאין לי 'קליק' איתם מהדקות הראשונות,ועד כמה שהוא עושה רושם של משחק שונה ומיוחד,אני מזהה את הסכנה הזו גם כאן.

תתמיד, הוא כל כך שווה את זה :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 יולי 2020, 03:13

DrKeo כתב:35 שעות? הולי פאק. מה נסגר איתם? למה כל משחק צריך להיות כל כך ארוך פתאום, אין למפתחים משפחות? הם לא יודעים שלאדם מעל לגיל 30 אין באמת זמן לשבת 35 שעות רק על המשחק שלהם?

אתה יודע שעברת לשלב ה'גיימר המבוגר' בחיים שלך כשאחד הדברים שיכולים לגרום לך להתעניין במשחק זו העובדה שהוא קצר...
אני זוכר את הויכוחים בזמנו סביב הקמפיין של COD 4, קצר מאוד אך מלוטש בטירוף. תנו לי היום רק קמפיינים של 5 שעות מלוטשות לשלמות! :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 יולי 2020, 03:25

חחחחח זה כל כך נכון. אני מבסוט אש שקיבלנו את erica בפלוס
כי זה בעצם סרט אינטרקטיבי באורך שעתיים. מה שאומר שאלא אם כן אני נרדם.. אני מסיים אותו ביום שהתחלתי אותו. כזה מרגש שאתה 30 פלוס.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 19 יולי 2020, 08:26

DrKeo כתב:
Uncle Pey'j כתב:התחלתי את Outer Wilds,שיחקתי קצת יותר משעה- מוזיקה נפלאה,כתיבה משעשעת,מלא אווירה ובקושי חקרתי את המערכת כוכבים,וכמובן שבהמראה הראשונה שלי הצלחתי להטיס את עצמי ישר לתוך השמש..נחמד.

תתמיד, הוא כל כך שווה את זה :)

אני לא הצלחתי. אפחלו את WORLDS לא הצלחתי.
קשה למצוא זמן להתעמק ברוגע במשחקים האלו.

אין ברירה , כרגע אמשיך בהיילו בכל פעם שהילדים קוראים לי...
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יולי 2020, 10:37

DrKeo כתב:35 שעות? הולי פאק. מה נסגר איתם? למה כל משחק צריך להיות כל כך ארוך פתאום, אין למפתחים משפחות? הם לא יודעים שלאדם מעל לגיל 30 אין באמת זמן לשבת 35 שעות רק על המשחק שלהם?

בדיוק בגלל זה שולחים את המשפחה לטיול ומסיימים אותו בשישי-שבת :D
אני עדיין בהלם שהצלחתי לעשות את זה...

לגבי OW - אני חוזר וממליץ לשחק בו רק עם בקר, קשה לי לדמיין לעשות את זה עם עכבר ומקלדת, כמו שצריך... צריך רגש, ואת זה אפשר לעשות עם סטיקים הרבה יותר טוב.

אני שיחקתי בסופ"ש טיפה בGOT - המשחק ממש מגניב. מערכת הקרב כבר עכשיו מרגישה פשוט מצויין, אבל לפי מה שאני רואה בשדרוגים - זה יהיה קצת כמו GOW או DMC - משמע אני רק נחשפתי רק לקצה הקרחון, והיא תהיה מהנה ומגוונת הרבה הרבה יותר, בהמשך המשחק. יותר מרוב המשחקים עם שדרוגים... גם רק קיבלתי את הSTANCE השני שלי, אז אפשר להגיד שאני עדיין בשלב הטוטוריאל, אחרי איזה 3 שעות.
הגרפיקה באמת מדהימה, מאוד צבעונית וייחודית, לא קל להתבלבל עם משחקים אחרים.
העלילה בינתיים סבבה, פחות או יותר בדיוק מה שציפיתי.
אתן רשמים נוספים אם יהיה לי זמן לשחק מתישהו... כנראה שלא יקרה עד הסופ"ש הבא :(

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 19 יולי 2020, 11:46

מקפיץ את פייג':
Uncle Pey'j כתב:אני משחק עם בקר XBO,המשחק גם די צועק עליך בהתחלה לעשות את זה.. השליטה עדיין מרגישה רגישה מדי עבורי,לא קריטי,מעריך שאתרגל עם הזמן..

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 19 יולי 2020, 11:59

מתנצל,רגע של חוסר תשומת לב..
לאסקין,טוב לשמוע על GoT,הוא לגמרי על הרדאר שלי ואם יהיה סגר כללי הוא יהיה העולם הפתוח שאני אברח אליו (:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 ינואר 2011, 18:14

כן, אתה תתרגל עם הזמן... לא לוקח יותר מחמש שעות ככה, ואתה תהיה טייס מקצועי.
האמת היא שאחת מההנאות שלי במשחק היו לשלוט בחללית ובחליפה שלי בצורה מקצועית ומדוייקת.

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

הודעהעל ידי bozeman » 19 יולי 2020, 13:55

Laskin כתב:ניסיתי אתמול להמשיך לשחק בBATTLEFRONT 2 שקיבלתי בחינם מהפלוס, אבל זה בלתי אפשרי. המשחק הזה פשוט גרוע מרוב שהוא גנרי, איך לעזאזל הם הצליחו לעשות את זה משעמם כל כך בזמן גיימפליי, אפילו כשטסים בחלל ומפוצצים משחתות, אפילו כשמשחקים את לוק סקייווקר... זה באמת הישג מדהים.

אז נראה שאין לי משחק שממש מעניין אותי לשחק בו כרגע, אז אני אקנה את GOT עכשיו, ואתחיל לשחק בו מחר :)

מצטט את לאסקין שלא בדק שהוא חי בעבר...
תמונה

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 19 יולי 2020, 21:39

על הרמה השלישית מתוך 4. נראה לי דרגת הקושי המינימלית בה צריך לשחק.

כן, המשחק ארוך מדי. הוא לא מציע גיוון או עומק במשחקיות שיכולה להחזיק אורך כזה. החצי השני של המשחק יותר טוב מהחצי הראשון אבל סך הכל עדיין משחק המשך מאכזב למדי. חוסר השאפתנות בגיימפליי מרתיח. זה כמו לחכות ל 2004 ל HL2 ואז לקבל את Opposing Force.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 יולי 2020, 22:27

אני על 20 שעות ב Judgment ונהנה מאוד מהסיפור ורוב המשימות! נהדר ושווה כל שקל.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 יולי 2020, 22:35

Klayman כתב:אני על 20 שעות ב Judgment ונהנה מאוד מהסיפור ורוב המשימות! נהדר ושווה כל שקל.

חכה קליימן זה כלום :) הטוב עוד לפנייך בנוגע ליאקוזה אני נשבע.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 20 יולי 2020, 10:20

התחלתי לשחק 2 משחקים שונים מאוד
.1 דטרויד בps4 ,זה כמו קווסט משולב בסרט אינטראקטיבי
אותו הסגנון של " בין 2 נשמות "
אני רק בהתחלה

השני זה אוסף משחקי קינדום ארטס ,שבעבר כבר שיחקתי את 1-2
ולפחות עוד ספינוף אחד עם לא יותר בסדרה
אבל שכחתי את רוב הסיפור והיה את האוסף בגנים פאס
יש לי את 3 על דיסק פיזי
בכל מקרה התחלתי עם המשחק הראשון ,וניראה שעשו לו רימיק
וזה לא אמולציה בלבד ,הוא ניראה חלק בהרבה מהמשחק המקורי לps2
במשחקיות הוא לא יזדקן טוב
למי שלא מכיר את הסדרה זה שיתוף פעולה בין דיסני לסקוור איניקס
המשחק משלב דמויות מדיסני ודמויות מסקוור איניקס
והסגנון של המשחקים הראשים זה rpg אקשן lite
זאת אומרת הקרבות הם בזמן אמת ,אבל יש התפתחות מסוימת של הדמויות
אני משחק בעיקר להכין את עצמי למשחק השלישי

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 יולי 2020, 10:22

דטרויט היה ממש מוצלח לדעתי.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 20 יולי 2020, 16:30

בתקופה האחרונה בעיקר רצתי על משחקים לGame Pass לפני שהם יוצאים מהרשימה:
Steamworld Dig 2 - כבר הזכרתי אותו ובהתחלה הוא לא תפס אותי, אבל הוא בהחלט משתפר בהמשך כשפותחים עוד כמה מיומנויות שמאפשרות הרבה יותר traversal עד רמות שכמעט שוברות את המשחק. הקטע הוא שבדיוק בנקודה שבה הוא מתחיל להיות כיפי ומעניין במיוחד - רואים את הסוף. וחבל, כי לשילוב הזה של משחק mining עם מטרוידוניה יש המון פוטנציאל.
Metro Exodus - בעיקר התחלתי אותו וגיליתי שהוא סוג של אנטי-The Last of Us בכל מה שמגיע להפקה: שניהם משחקי הישרדות ומטרו הוא אמנם משחק אימרסיבי ומאד מרשים ויזואלית, אבל הכתיבה וכל מה שקשור לדמויות די מעלה גיחוך: בלי ניואנסים, עם delivery קשיח, וכתיבה מוגזמת לחלוטין. יורוג'אנק קלאסי שעושה ממש רע את מה שTlou עושה טוב. בגלל זה לא היה מה שדחף אותי מספיק קדימה לסיים אותו, אבל השוס מבחינתי במשחק היה לגלות שאני יכול להמשיך להריץ אותו (כל עוד הוא מותקן במחשב) גם אחרי שהגיים פאס נגמר. אז אולי בכל זאת נסיים אותו מתישהו.
Blazing Chrome - תואם קונטרה מודרני, אבל כזה שפחות טוב מהמקור ובלי ההילה של פעם. יש בו חלקים קשים שמתבקש מהז'אנר, אבל בתכלס הוא די קצר וההבדל בין רמות הקושי מסתכם בעיקר בכמות הפסילות. בסוף המשחק פותחים עוד מצבים עם דמויות שכוללות גייפליי שונה שמוסיף עניין, וסך הכל הוא לא היה ארוך מספיק בשביל להפוך מחביב למעיק. לא משחק שהייתי מוציא עליו אסימונים, אבל נחמד שהגיח בגיים פאס.
Command & Conquer Remastered Collection - המשחק עצמו הוא קלאסיקה, ככה שאין מה להגיד יותר מזה. עשו עבודה מצויינת עם הרימאסטר כולל פיצ'רים של QOL כמו זום דינאמי למפה. בליזארד צריכים לעשות שיעורי בית.

וזהו.
או שבעצם לא זהו. התחלתי גם את Bloodborne - אבל זה רמה אחרת של תסכול, משהו שנראה לי שעדיף לקלל בדיון משחקי הSouls.

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 23 יולי 2020, 00:46

טוב אז בעיכוב לא קטן (היו לי שבועיים חור בהם לא שיחקתי עקב אילוצים) סיימתי את tlou2 (לקח 33 שעות ו45 דקות על נורמל!).
לדעתי זה פשוט משחק של 10/10.
גם מבחינת העלילה, גם מבחינת הגיימפליי.
כל פעם שהתחלתי ישיבה מצאתי את עצמי מעביר שעות ארוכות בפנים.
חזרתי אחורה לקרוא את כל תגיות הספויילר שרצו פה:
ספויילר: הצג
*מבחינת sjw - באמת אני לא מבין מה כאב לאנשים. זוג לסביות? סכסוך בין שבטים? מגוחך בעיניי..
*מבחינת המוות של ג'ואל - לדעתי זה היה חתיכת אגרוף לבטן לאבד דמות כזאת אהובה. האם המשחק "מצדיק" את זה? לגמרי. מה שמוביל אותי לטענה לגבי חצי המשחק עם אבי - אבי מתגלה כאנושית מאודדד ואמנם נוקמת אבל עקב אינטרסים הגיוניים מאוד. קשה שלא להתחבר גם אליה. קשה בסצנות מסויימות לנסות להרוג את אלי ובסצנות אחרות קשה גם לנסות להרוג את אבי.
*המשחק ארוך מדיי? ובכן, ממש נהנתי אז לדעתי לא. וזה למרות שהתקשתי למצוא זמן.

בקיצור, אני חושב שיש קונצנזוס על הגיימפליי אז לא אדבר עליו יותר מדיי - נהנתי מהמפות הגדולות יחסית, מהחקירה, מהקרבות הייחודיים. מבחינת העלילה - אני חושב שהיא עושה את מה שהמשחק הראשון עשה טוב - מעבירה סיפור בעזרת דמויות ודינמיקה ביניהן, אבל מעבר לזה המשחק השני גם נותן יותר סצנות "ג'ירפות" (פירוט בתגית ספויילר בהמשך) וגם עלילה קצת יותר מורכבת.

בקשר לסצנות שהזכרתי קודם:
ספויילר: הצג
אם כי במשחק הזה הסצנות האלה הן קודרות יותר. לדוגמה הרצח של מל ואוון ובכללי ההתעללויות של אלי. או אי האפשרות של אלי לנגן בגיטרה יותר. או הסצנה האחרונה שבין אלי וג'ואל.
אבל בואו לא נשכח גם את הסצנות המדהימות עם אלי וג'ואל - לדוגמה השיגור לחלל.
המעבר בין העלילה של אלי לזאת של אבי - זה משהו שלא יצא לי לראות עדיין במשחקים ולדעתי זה סוגר עלילה בצורה ממש טובה
נערך לאחרונה על ידי ShiTDemoN ב 23 יולי 2020, 01:14, נערך פעם 1 בסך הכל.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 23 יולי 2020, 00:54

אף, למה 33 שעות, למה. ממש מבאס אותי האורך שלו :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 23 יולי 2020, 01:07

כל המשחקים שעוד התכוונתי לשחק בפס4 בשנתיים הקרובות (כשהם יירדו ל-10-15 דולר) - פרסונה 5 רויאל, FF7R, TLOU2 ו-GOT הם לפחות 30 שעות, זה נורא. אני רואה את עצמי מוותר על רובם בסוף.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 23 יולי 2020, 01:17

פרסונה זה לא בכלל תלת ספרתי?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
ShiTDemoN
Warrior

הודעהעל ידי ShiTDemoN » 23 יולי 2020, 01:17

DrKeo כתב:אף, למה 33 שעות, למה. ממש מבאס אותי האורך שלו :)

אני חושב שצחקת, אבל בכל מקרה שווה לציין שאני ניסיתי לחקור כל מקום ומקום שהיה במשחק ובנוסף - אני לא גיימר מנוסה ולכן גם התעכבתי לא פעם על קרבות. מניח שאם הייתי משחק על רמה אחת יותר קשה הייתי מגיע גם ל36-7 שעות.
"A man chooses, a slave obeys"

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 23 יולי 2020, 01:31

swiss-the-engine כתב:פרסונה זה לא בכלל תלת ספרתי?

כן :cry:
אם אני שם זמן מצטבר כזה במשחק סינגל זה יהיה רק על להמשיך את BOTW שאני פורס כבר על גבי חצי שנה :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 9 אורחים