במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי glass man » 08 ינואר 2011, 07:31

באמת ממליץ לדלג על פרסונה BIA שמור את האנרגיות האלה לSMT5 אם אני זוכר נכון יש לך סוויץ.

זה לא שהוא לא יהיה ארוך כי הוא יהיה אבל הוא יהיה נייד אפל בהרבה ובכללי די בלי עלילה שסביבך רק פוסט אפוקליפטיות מדכאת ומשחקיות מאתגרת (ומוזיקת רוק וקלאסית לסירוגין)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 23 יולי 2020, 02:27

שמע נדיר שאני משחק JRPG, פשוט שמעתי שבחים על פרסונה 5 גם ממי שלא מת על הז'אנר, אז אמרתי ננסה כשהמחיר יהיה שפוי וכשיהיה זמן וכוח (אם יהיה אי פעם). זה גם ככה יהיה עוד שנה פלוס אז כבר נראה עד אז :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 23 יולי 2020, 02:53

אם כך השאלה שאתה צריך לשאול את עצמך אם היית נותן 100 שעות מהחיים שלך לצפייה באנימה אינטרקטיבית לא טובה במיוחד.
אני אומר (ממליץ) דלג. הממוצע שלו אולי מטורף אבל הוא לא מוצדק.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 23 יולי 2020, 17:01

סבבה, ארשום לי, כשיהיה לי זמן וכוח לשחק משהו כזה אפתח את זה שוב. אמרו ש-SMT החדש הזה זה 2021?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 ינואר 2011, 02:48

כן גבר 2021 בכל העולם הולך לקנות סוויץ לייט ביום שיוצא :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 יולי 2020, 08:10

אני בפרק הסיום של judegment (אחרי בערך 25 שעות). הוא ארוך מדי בשבילי, אבל הסיפור היה כיפי ומעניין לאורכו אז עבורי זה היה שווה בינתיים. המשחק נתן לי התראה שאם אני רוצה להשלים כלמיני דברים אחרים, כדאי שאעשה זאת עכשיו כי מכאן זה רק לסוף במשימות הראשיות, אז אני חוזר להשלים כמה משימות צד שלא הגעתי אליהן עדיין.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 יולי 2020, 11:45

אני מתקדם בGOT. וואלה זה משחק ממש טוב :)
אנ מאוד מתחבר למערכת הקרב שאכן כל הזמן הופכת להיות מורכבת ומגוונת הרבה יותר, העולם פשוט תענוג, כיף לחקור אותו והוא הרבה יותר גדול ממה שחשבתי שיהיה. כאילו, ממש עצום. ולעשות fast travel זה עניין של 3-5 שניות, האמת שזה די מדהים, זה מרגיש כאילו יש שם SSD. וכשמתים זה גם אותו עקרון של סביב ה-3 שניות, לפעמים שנייה אחת (נגיד בבוסים).
אני כל הזמן מנסה להגניב איזה שעה פה ושעה שם... כשאני משחק בלילה בווליום נמוך אני רק מסתובב בעולם ופותח את המפה, כשיש לי קצת זמן לבד אני משחק במשימות, אבל זה לא קורה הרבה :(
האווירה אדירה, אני ממש אוהב את כל הקטע היפני במקדשים ואפילו את הקטעים שצריך לכתוב האיקו. עשו עבודה מעולה בקטע הזה, שחשוב לי מאוד וחששתי גם קצת ממנו.
העלילה בדיוק מה שמצפים ממנה להיות, בינתיים עושה את העבודה.
בקיצור זה כן קצת כמו AC אבל AC ממש טוב ובזכות מערכת הקרב המעולה זה גם ממש לא מזכיר אותו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 24 יולי 2020, 13:18

ממש מעניין אותי מה הייתם חושבים עליו בהשוואה מול AC, אבל ככל הידוע לי אין כרגע מישהו בפורום שמחזיק בשעות משחק על שני המשחקים :).
בכל מקרה אני בתקופה די עמוסה אז אני בעיקר דוחף משחקונים קטנים כרגע, משחקים כמו GOT (או AC) אני אוהב לשחק כשיש לי זמן כדי להכנס באמת לתוך העולם והאווירה. מה שמגדיל את הסיכויים שאשחק בו כבר על הפס5, מה שאומר, שיש מצב לא רע בכלל שאשחק בו ובACV גב אל אב, ואוכל לייצר השוואה מעניינת.

אגב, אם היו לי כרגע את שני המשחקים ביד הייתי מתחיל עם ACV. עם כל הטאץ' של צד א' מסוני והדברים הבאמת נהדרים שאני שומע על GOT, עדיין יש בAC החדשים איזה קסם שכשהוא עובד הם מאוד מוצלחים, ואני מאוד רוצה לחזור לסיבוב נוסף בעולם AC אחרי הפסקת ענק של שנתיים וחודש שלמים (!).

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 24 יולי 2020, 13:30

Stick כתב:ממש מעניין אותי מה הייתם חושבים עליו בהשוואה מול AC, אבל ככל הידוע לי אין כרגע מישהו בפורום שמחזיק בשעות משחק על שני המשחקים :).
בכל מקרה אני בתקופה די עמוסה אז אני בעיקר דוחף משחקונים קטנים כרגע, משחקים כמו GOT (או AC) אני אוהב לשחק כשיש לי זמן כדי להכנס באמת לתוך העולם והאווירה. מה שמגדיל את הסיכויים שאשחק בו כבר על הפס5, מה שאומר, שיש מצב לא רע בכלל שאשחק בו ובACV גב אל אב, ואוכל לייצר השוואה מעניינת.

אגב, אם היו לי כרגע את שני המשחקים ביד הייתי מתחיל עם ACV. עם כל הטאץ' של צד א' מסוני והדברים הבאמת נהדרים שאני שומע על GOT, עדיין יש בAC החדשים איזה קסם שכשהוא עובד הם מאוד מוצלחים, ואני מאוד רוצה לחזור לסיבוב נוסף בעולם AC אחרי הפסקת ענק של שנתיים וחודש שלמים (!).

אני סיימתי השנה את אודיסי, ורכשתי את GOT עכשיו (לקראת הסיום של Judgement). אתן את ההשוואה. והרשמים בהמשך :)
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 ינואר 2011, 02:31

טוב אז בשבועות האחרונים אני משחק משחק שממש לא חשבתי שאשחק ב2020, או כנראה בכלל למען האמת.
כמו שאמרתי אני בתקופה עמוסה כרגע והכל התחיל כשחיפשתי לפני משהו כמו חודש איזה משחק קליל, שאפשר לצאת ולהכנס אליו, סתם משהו להעביר קצת את הזמן. מצאתי את darksiders genesis, המשחק החדש יותר והדמוי דיאבלו, במבצע טוב. אמרתי יאללה, נראה כמו משחק פשוט שלא דורש הרבה רצינות, משהו לסגור איתו את ימי תקופת המבחנים חצי שעה לפני השינה. הנסיון שלי עם הסדרה הוא ששיחקתי בראשון כשיצא לפני מלא זמן, ונהנתי, וזהו.
בכל מקרה, ממש רגע לפני שקניתי את המשחק קצת עיקצץ לי המצפון, הרי רכשתי לפני כמה חודשים את darksiders 3 בסכום מכוחך של כמה שקלים כשהוא היה בסטים, וכמובן שלא נגעתי בו. טוב נו אמרתי לעצמי בסוף, ובמקום לקנות משחק חדש הפעלתי את darksiders 3 (שהוא למי שלא זוכר משחק יחסית חדש, יצא ב2018 לדעתי).
אבל! התפנית האמיתית הגיעה בערך 25 דקות לתוך המשחק. הוא היה ממש אחלה, כאילו, לא ראיתי ממנו כלום ושום דבר כמובן בזמן הזה, אבל הוא התיישב לי יפה על המשבצת של ה'סתם משחק' שחיפשתי, והייתי מבסוט ממנו.

אך אותו מצפון עיקש הזכיר לי באותו הרגע בדיוק שהרי גם את הרימאסטר של darksiders 2 רכשתי במיטב שקליי באיזה יום מעורפל לפני שנים. זה לא שהסיפור של המשחקים האלו הוא יותר מערימת שטויות כן, לא חייב להשלים אותו או משהו, אבל... המצפון עיקש. והוא ניצח.

מפה לשם, אני כרגע כבר בערך 10 שעות לתוך darksiders 2 מכל המשחקים בעולם, וזה בערך כל מה ששיחקתי בחודש האחרון :).
והאמת? הוא ממש אחלה. כלומר זה לא איזה משחק מדהים, אני לא ממליץ עכשיו למישהו פה לעזוב הכל ולשחק בו, אבל זה אחלה משחק שיושב לי בול בפינה שרציתי. הוא בהחלט מצטיין באספקט הכיף האולד-סקולי, זה בערך חיקוי של כל משחק גדול אי פעם ביחד, אבל הייתי אומר שהוא בעיקר מזכיר לי את GOW הראשון עם דגש גדול יותר על פאזלים.
יש בו מערכת loot ושיחות *מאוד* רדודה ובנאלית, אבל האמת שעם השנים דווקא עולם הגיימינג יישר קו עם זה והיום זה עובר בצורה חלקה יותר בגרון מפעם... לא מאוד שונה מAC אודיסי.

אבל בגדול זה פשוט משחק מהנה, שמנסה להיות מהנה וממש לא לוקח את עצמו ברצינות בדרך. הסיפור הוא אמנם באמת בליל של שטויות, אבל הוא גם ממלא לא יותר מדקה וחצי בכל סשן שלי אז זה בסדר. המשחק פשוט יודע שבאת לשחק ולא הרבה יוץר מזה, ולא מתבייש לזרוק אותך למבוך אחרי מבוך פשוט כדי לשמור עליך מבודר. זו בערך האנטיתזה לTLOU 2, וכנראה מה שהייתי צריך עכשיו.

אז אני בגדול ממש נהנה ממנו, וממש לא ציפיתי שזה מה שאני אשחק כרגע. אבל איכשהו זה קרה, ומי יודע, אם הוא ימשיך להיות מהנה עד הסוף אולי גם אמשיך לdarksiders 3 אחריו :).

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 24 יולי 2020, 23:43

סיימתי את דארק סולס 3! נהנתי ממש ממש אבל הקטע הזה של המרחק צ׳קפויינטס ממש מעצבן.. כאילו אפילו בסוף.. כשאין כלום כלום כלום בדרך הם שמים צקפוינט למטה במקום ממש בכניסה לבוס. זה בעיקר מרגיש מייאש בקטע זדוני.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 יולי 2020, 00:20

מזל טוב! אם יש לך כוח, עצה שלי, תמשיך לDLC. שניהם באמת נהדרים (בעיקר השני), ובכלל באופן עקבי הDLC סופר מומלץ במשחקי FS ואלו תמיד השלבים האהובים עלי בכל משחק.

לגבי הבוס האחרון, אוף, כל ההליכה בין המדורה אליו מלאה באווירה! תראה איזו תפאורה בנו לך, וזו הליכה של 15 שניות מקסימום... בכל מקרה אני לא לגמרי מסכים עם הנקודה בכלל, זה נכון שיש מקרי קיצון מוגזמים, אבל באופן כללי זה כן נותן ייחוד לכל קרב מול הבוס ומרים את הריגוש. ובכל מקרה DS3 לדעתי הוא המשחק הכי סלחן בפאן הזה. בטח ביחס לראשון לדוגמה.

אגב, אני מניח שזה כבר מובן מאליו שאגיד את זה, אבל הבוס האחרון הוא מכתב אהבה וקריצה ענקית לחובבי הסדרה :). בפייז האחרון שלו המוזיקה שמתחילה להתנגן היא זו של הבוס האחרון במשחק המקורי (והיא מאוד אייקונית), וכך גם כל המובסט שלו בפייז הזה. יש לכך משמעות מבחינת הlore והסיפור של המשחק כמובן, אבל לא נכנס לזה, בכל מקרה זה רגע שממש זכור לי והשנייה הזו שבה הבנתי שזה קורה בריצה הראשונה שלי הייתה באמת מיוחדת.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 יולי 2020, 00:24

אין לי את ההרחבות. התחלתי ng+. איזה הבדל זה אחרי שאני מאומן בכל העניין.. בכלל לא נפסלתי בינתיים.

לגבי תפאורה וכו.. וואלה אחי אחרי כמה שעות (הרבה שעות) זה נמאס באופן קיצוני.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 יולי 2020, 00:39

באמת אתה אומר? לדעתי הויזאוליה של העולם האפוקליפטי ש, אשכרה, מקופל בתוך עצמו, היא מהנופים היפים של הדור האחרון. כמובן שאם יש לך ידע מקדים בסדרה אתה יכול למצוא שם שלל לוקיישנים משני המשחקים הקודמים שם, כי כל הקטע זה שכל העולם והזמן מתפרק ומתכנס לאיזו נקודה אפוקליפטית. אבל גם אם זה עבר לך מעל הראש זו עדיין בעיניי תמונה מדהימה.

אבל בסדר, דעתך לגיטימית והכל :). העיקר שנהנת. ספר קצת, איך הייתה רמת הקושי כמשחק כולל? איך זה לשחק משחק סולס ראשון? יש לך תוכניות לשחק אחד אחר מהסדרה? באמת מעניין אותי.
ואגב, אף פעם לא נהנתי מהNG+ בסדרה... יהיו לך רגעים קשים, אבל השלבים עצמם בדרך לבוסים הפכו בעיניי לטריוויאלים כבר במצב הזה, ותמיד פרשתי אחרי שעות בודדות. בסוף, בכל פעם שאני רץ על המשחק אני מתחיל שמירה חדשה.
והDLC באמת ממש מוצלחים, אם כי השיא הם אלו של BB ושל DS1. עדיין, ממליץ לך למצוא עליהם מבצע ולקנות. אם יש לך כוח כמובן... אבל אלו שני שלבים סופר מוצלחים, אולי הכי מוצלחים, של אותו משחק שעכשיו סיימת.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 25 יולי 2020, 02:34

כן גם לי לא נראה שאמשיך עם הng+. התחלתי עם קוסם והגעתי די מהר לצ'ק פוינט השני בhigh wall.איזה מקל זה שיש לך ranged attack. מרגיש הרבה יותר קל.

לגבי הנופים אגב... לגמרי משחק עם ארט דירקשיין מהטובים. בכלל הרגשה מעולה של ״מקום״ יש למשחק. לא זוכר ששיחקתי משחק כזה קשה... אבל סך הכל קשה להשוות בין ז'אנרים. המשחק מרגיש לי כמו מחשבה יפנית כזאת ב bullet hell שהכל Uber קשה ומדויק ויש הלימה בין החיים שלך לחיים של האויבים, משולב דיאבלו 1.

מרגיש שסתמתי חור בהשכלת הגיימינג שלי. אולי אשיג את אחד מתישהו. עכשיו אני בהייפ של החיים לאלדן רינג. אה ועכשיו אני נזכר שיש בעצם את סקירו לנסות.

עריכה:
אגב לא אהבתי את ה profaned greats word. האולטרה הזה יותר מידי גדול... ממש לא התאים לי לסגנון משחק.
גםנחמד אם היה קצת יותר flare לנשקים...
עוד משהו, הסרטון בסוף לא היה מספיק ״מספק״.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 יולי 2020, 12:34

Darksiders 2הוא מהמשחקים האהובים עלי בשנה שהוא יצא. שיחקתי בו בשחרור על ה PC וממש נהנתי. הוא לא היה פורט מדהים במיוחד, אבל עשה את העבודה. עיצוב הבוסים ההי ממש מעניין (לפחות בזמנו), החידות היו טובות ובכללי ה loot זרם סבבה. זכור לי לגמרי לחיוב נכון לאז.
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 25 יולי 2020, 14:11

גם היום הוא ממש אחלה. שוב, לא איזו יצירת מופת מפוצצת ראשים, אבל וואלה אני לגמרי נהנה להעביר איתו את הזמן.
הפאזלים ברובם המכריע הם בדיוק זה - לא תוקעים את המשחק וגורמים לך לשבור את הראש, אבל מספקים ודורשים מעט הסתכלות. מערכת הקרב היא די פשוטה, היא בשביל GOW המקורי בערך מה שהוא היה לDMC, אבל העיצוב של האויבים והבוסים בדרך כלל מפצה על זה.
עיצוב העולם ממש מגניב, השלבים הרבה פעמים מתחברים בצורה מרשימה, יש המון וייב של מסע גדול ושל סקייל. סך הכל באמת מהנה.

אגב, הרימאסטר רץ לי די מושלם על הpc. כמובן שזה משחק ps3, אבל הוא רץ ב160fps על 1440p וגם קיבל כמה פיצרים ויזואלים חדשים.

swiss - אני מניח שיהיה קשה קצת לחזור לDS1 אחרי השלישי. הוא עדיין מצוין, מבחינת עיצוב שלבים ועולם כל החצי הראשון שלו זה עדיין השיא של FS אי פעם. אבל מערכת הקרב ועיצוב הבוסים הרבה יותר בסיסיים מאשר בשלישי.
בכל מקרה יש לו אחלה רימאסטר, ואני בטוח שאפשר למצוא בזול. אם יש לך כוח, הוא עדיין משחק סופר מוצלח.
סקירו כבר שונה ממנו אבל דעתי עליו ידועה, משחק מדהים. כמובן שאני ממליץ, אבל זה כבר רחוק יותר מDS.
בכל מקרה אם תשקול את הצעד הבא הייתי ממליץ בינתיים לבחור באמת באחד מהם. את BB (למרות שיש לו כמה יתרונות) ובעיקר את DS2 (שאין לו), הייתי שם כרגע בצד.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 25 יולי 2020, 17:39

Klayman כתב:אני בפרק הסיום של judegment (אחרי בערך 25 שעות). הוא ארוך מדי בשבילי, אבל הסיפור היה כיפי ומעניין לאורכו אז עבורי זה היה שווה בינתיים. המשחק נתן לי התראה שאם אני רוצה להשלים כלמיני דברים אחרים, כדאי שאעשה זאת עכשיו כי מכאן זה רק לסוף במשימות הראשיות, אז אני חוזר להשלים כמה משימות צד שלא הגעתי אליהן עדיין.

סיימתי אותו אחרי 32 שעות! אחלה חוויה. מערכת קרב כיפית, סיפור מעולה ומשימות צד מוצלחות ומשעשעות מאוד. ממליץ!
?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 ינואר 2011, 00:02

טוב אני מעדכן קצת על קינדום ארטס 1
למי שהולך לשחק באוסף כי הוא בגיים פאס

המשחק הזה יזדקן מאוד גרוע ,גם במשחקיות
וגם בעניין ה" מה לעזאזל אני צריך לעשות עכשיו "

אומנם הרימיק קיבל שיפור גדול בגרפיקה ,אבל מעבר לזה
מרגיש לי כמו המשחק המקורי

עכשיו השלבים עצמם ממש לא גדולים ,הבעיה שבחלק מהדברים
המשחק לא מסביר טוב מה צריך לעשות או להן ללכת
יכולים לדוגמה ללכת למקום מסוים אבל לא יהיה שם משהו חשוב
אבל עם הולכים למקום אחר ואז לאותו מקום ,פתאום יהיה סרטון מעבר

או עניין של לאסוף דברים ,המשחק לא אומר אספתה מספיק דברים
תחזור לדמות א
ככה שכל העניין מעצבן ,לא בעניין שאין אפשרות לעבור כי השלבים קטנים
אבל כן בעניין של שוטטות מעצבנת

מעבר לזה יש דברים שקשה להבחין בהם
לדוגמה שיח שאפשר לטפס אליו ומוביל למקום חשוב בעלילה
דברים כאלו
אבל אני חיב לסבול את עניין הנוחות ,לזכור את כל העלילה עד
קינדומס ארטס 3
לפחות אני צועד קדימה בתיקווה שיהיה נוח יותר כל משחק בסדרה
שאני יעבור

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 יולי 2020, 17:45

ניסיתי להיכנס לnier automata וכבד לי. הקטע שעוברים מ2d ל3d עשוי מושלם.

רכשתי סיב 6 עם מלא התלהבות ובסוף לא יודע אבל לא מתחבר לי אז big באסה.

הורדתי את ה mcc שוב... נבדוק מה אני חושב על היילו 3 אחרי איזה עשור.

בקיצור רוצה לומר אין לי מה לשחק: /
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 יולי 2020, 17:59

MCC הוא לגמרי המשחק go-to שלי כשאני לא בחשק לשחק שום דבר אחר,וזה קורה הרבה. אני נהנה לרוץ על איזו משימה בקמפיין ומשם לדלג למאטצ'מייקינג לא מפולטר ולתת למשחק להפתיע אותי עם המפה והמשחק שהוא יזרוק עלי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 יולי 2020, 18:02

אפשר לעשות קואופ:)
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 יולי 2020, 18:09

swiss-the-engine כתב:אפשר לעשות קואופ:)

מגניב,אני אוסיף אותך בסטים במידה ושם אתה משחק (אני גם בבוקס,אבל נטול גולד כרגע עד ש-MS יואילו בטובם לפזר את הערפל מסביב לשירות הזה),את מי אני מחפש?

אגב,יהיה נחמד לארגן כמה משחקי פורום ב-MCC עכשיו כשהיילו 3 שנחשב המשחק השטותניקי של הסדרה הגיע לפיסי.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 יולי 2020, 18:38

לא איפה אני בלי pc. יש לי מאק פרו ישן שמקסימום יש עליו starcraft.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 26 יולי 2020, 19:05

בכל מקרה,בבוקס אני MitzTapuZim אז מוזמן להוסיף,אולי אני אתארגן על כרטיס שנתי של גולד אם אני אמצא אחד בקרוב במחיר נורמלי באיביי ו/או אקבל וייבים שMS לא משחררת אותנו מהעול הזה.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 13 אורחים