במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 26 יולי 2020, 19:37

סיימתי את השלב הראשון על לג׳נדרי. ה firefights לטעמי פשוט מעולים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 יולי 2020, 22:34

סטיק, אני אענה לך פה:
Stick כתב:קיאו, מה עם קצת רשמים מDS? נתנו לך כמעט שובעיים בשקט! הגיע הזמן להתחיל לשפוך משהו :).
אני פשוט באמת נמצא על הגדר איתו, מצד אחד הוא נראה כל כך משעמם, מצד שני אני עדיין איפשהו מתקשה להאמין שזה באמת כל המשחק (למרות שאומרים לי שוב ושוב שזה כן כל המשחק), והוא כן יפייפה, ואם יש לו תחושת מסע שבנויה בו באופן מוצלח אולי אני כן אתחבר... אני אוהב משחקים כאלו.
בקיצור, אני באמת לא יודע אם בא לי עליו או לא, כפאנבוי של קוג'ימה שלא מתבייש להתאכזב מRDR2, מה דעתך על המשחק?

טוב, אני בתקופה די עמוסה, מתחיל עבודה חדשה, אבל הצלחתי להשחיל איזה 10 שעות ב-DS שזה אמור להיות פחות או יותר חמישית משחק. אז נתחיל בדבר הכי בולט במשחק הזה, האוירה. האוירה במשחק מאוד מיוחדת, היא אימתית ומעבירה תחושה של בידוד. יש הרגשה פוסט אפוקליפטית שקשה לתאר אותה. קוג׳ימה יצר מנגנון שמנגן שיר ברגעים מאוד ספציפים בצורה דינאמית, למשל אחרי מפגש קשה עם BT, אתה יורד מהר ובזמן שאתה מנסה לאזן את עצמך פתאום מתחיל שיר ברקע מה שמעצים את האוירה אפילו יותר.

מדובר במשחק קוג׳ימה אז אין ספק שהגרפיקה מעולה, הסאונד עוד יותר ויש תשומת לב מאוד גדולה לפרטים. למשל יש סימנים בעולם שמזהירים אותך כשאתה מגיע לאזור עם BT, כמו קשת בענן, ערפל או גשם. תשומת לב לפרטים קטנים בהחלט מרוממת את המשחק הזה לדרג קוג׳ימה. העלילה היא... קוג׳ימה, הכי קוג׳ימה שיש - ברמת MGS4. כלומר יש דמות שקןראים לה Die hard man וזה לגמרי נאמר ברצינות. טרוף מוחלט.

הגיימפליי במשחק בהחלט מיוחד ואני תוהה כמה הוא יחזיק לאורך 60 שעות. הלופ גיימפליי די פשוט, אתה מקבל משימות תובלה, צד או ראשיות, כשלכל משימה יש נקודת סיום ומשקל מסויים שצריך לסחוב. ככל שאתה סוחב יותר משקל, כך סאם איטי יותר ופחות מאוזן, כשאתה לא מאוזן אתה עלול ליפול בדרך ונפילה יכולה לגרום לציוד להתגלגל על הרצפה מה שיכול להוביל לנזק לציוד ואפילו לאובדן ציוד. כל זה כמובן ישפיע על הציון שתקבל על המשימה וציוד מסויים עלול להתקלקל, אפילו ציוד שלך.

כל חפץ במשחק מתורגם לקופסה עם משקל ונפח. אתה לא רק אמור לדאוג למשקל שאתה סוחב, אתה דואג לאך שהמשקל מפוזר על הגוף של סאם כשפיזור לא אחיד יגרום לו להיות לא יציב. כלומר לא מדובר רק בסימולטור הובלה, מדובר גם בסימולטור ארגון מחסן :)

בזמן שמסתובבים בעולם מרגישים את האנרציה על סאם, אתם יכולים לדמיין איך הוא מאיץ בלי שליטה בירידה אם יש עליו יותר מדי משקל או מתחיל לנטות הצידה כשהמשקל לא מפוזר עליו בצורה אחידה כשהטריגרים משמשים לאיזון היציבה ימינה או שמאלה. סאם יכול להחליק על אבנים חלקות, ליפול על חריץ ברצפה או להתרסק בריצה לא זהירה כשכל נפילה גורמת לנזק למשלוח כשכל זה מבוסס על אנרציה ואיזון.

בנוסף לאתגרים של הסביבה יש את ה-BTs שראיתם אותם כבר בטריילרים (הסימני ידיים השחורים) שהם חלק מהמסתורין של המשחק ויש קבוצות שודדים שגם אותם ראיתם בטריילרים שהמטרה שלהם היא לגנוב לך את המטען. זה אומר שיש קצת התגנבות מטאל גירית וקצת קרבות, תלוי איך משחקים את המשחק. אבל הפוקוס תמיד נשאר זהה, המטען. ה-BT גורמים לגשם שלאט לאט אוכל את המעטפת של המטען, השודדים מנסים לגנוב את המטען וההתקלויות יגרמו לך לרוץ בירידה, לקפוץ לנהרות ושאר הפעולות שעלולות לנזק למטען.

העולם של המשחק יפיפה והמבנה שלו מאוד מיוחד. המשחק מתנהל במסע מהחוף המזרחי למערבי, כלומר לא מדובר בדיוק במפה מרובעת שבה אתה מזגזג מצד לצד אלה בכמעט מסע לינארי מימין לשמאל. כמובן שיש נקודות עניין בצפון ובדרום, שיש משימות לוקרטיביות שיקחו אותך צפונה ודרומה או אפילו לאחור, אבל בכלליות מבחינת הקווסט הראשי אתה מתקדם תמיד מערבה. הטרוורסיה בעולם קשוחה אבל יש כלים כמו סולמות וחבלים שאפשר למקם בעולם בצורה חופשית וכך לקצר את הדרך. כמובן שכל הציוד הזה הוא גם קופסאות שלקחות משקל ונפח עליך כך שצריך לאזן בין כמה ציוד משימות וכמה ציוד של סאם סוחבים על הגב.

אז מה אני חושב על המשחק עד עכשיו? הגיימפליי בסדר גמור, לא מדהים כמו MGS5 אבל בנתיים המסעות מעניינים למדי, לא מבלים יותר מדי זמן באותו שטח ויש BTs או שודדים שמפלפלים את המסלול בשילוב עם כלי רכב כמו אפנועים. המסעות קצרים ומלאים באוירה אבל אני לא יודע אם אני ארגיש ככה בשעה ה50. ועל גבי כל זה יש מערכות שדרוג, בניה, חומרים והשרדות (צריך להשתין ולהתקלח!). העלילה היא מטורפת כמובן, חצי ממנה לא ברורה כרגע אבל נראה שהכל נבנה כסוג של מסתורין ולאט לאט מקלפים את האמת. אם הייתי צריך להשוות אותה למשחק קוג׳ימה זה ללא ספק MGS4, המון lore, ראשי תיבות ושיט עתידני אפוקליפטי.

אני נהנה ממנו ובהחלט כל יום רוצה לחזור לשחק, אני לא יודע אם זה יהיה המצב בשעה ה40, אבל בשעה העשירית זה בהחלט המצב.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 26 יולי 2020, 23:20

רשמים הרבה יותר חיוביים ממה שציפיתי :)
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 26 יולי 2020, 23:26

חייב להגיד שסך הכל עשית לי חשק...
בכל מקרה אין לי זמן כרגע (ודארקסידרס 2 באמת אחלה!), אבל DS כן נמצא ברשימה שלי איפשהו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 ינואר 2011, 05:37

כשאני ממליץ על משחק שכזה קצת מפחיד אותי שהבן אדם שקבל את ההמלצה יתבאס שבסופו של דבר זה סימולטור הליכה. זה כמעט כמו להמליץ לאנשים על הסרט המגדלור, כלומר אני נהנתי אבל אני לא חושב שזה משהו שאפשר להמליץ עליו בצורה גורפת כמו איזה אנצ'רטד 2 או פורטל. יש META כמו איסוף חומרים ובניה (למשל לבנות גשר מעל לנהר גועש שחוסך זמן למסע הבא ולא רק לך, גם לשחקנים אחרים. זה חלק מהאלמנט האונליין של המשחק, כמו SOULS אבל בקטע חיובי של להשאיר לאנשים אחרים סולמות או גשרים), עלילה הזויה שמורכבת בעיקר משיחות INFO DUMP כמו שקוג'ימה יודע לעשות וכל אלמנט טכני הוא באמת הטופ של הטופ, מהסאונד ועד הגרפיקה. ועדין, זה סימולטור הליכה שאין לי מושג כמה זמן עובר לפני שאתה לא מסוגל יותר לראות את איסלנד הצחיחה ולהתחמק מבנדיטים או BTs. אז רק בשביל לכסות את התחת אני אגיד שיש לו 94% חיובי בסטים, אז כנראה שאני לא השחקן PC המשוגע היחיד. מצד השני שחקני ה-PC משחקים בסימולטור רכבות אז לכו תדעו כמה אנחנו אמינים :)

האמת? אני חושב שהממוצע של המשחק הזה סובל בעיקר מהייפ קוג'ימה הזוי מטובל במסתורין לא ברור שעטף את המשחק הזה. כלומר המשחק הזה לא כזה לא ברור או חייזרי, יש לו מערכות מאוד "גיימיות" ברורות. יש לו כל מני מערכות סימולציה של טרוורסיה והוא בעצם שילוח ממקום למקום עם META של בניה, איסוף חומרים ושדרוגים. לא כזה חריג, אפילו סטנדרטי למדי חוץ מעניין הסימולטור טרוורסיה. אבל כשמציגים את המשחק כמסתורין טוטאלי ובסוף אתה מקבל סימולטור הליכה אבל אשכרה מילולית סימולטור הליכה, משחק שבו אתה מנסה לא להחליק על סלע רטוב או ליפול בירידה, אז כנראה שאתה מכין את הקהל שלך לאכזבה. קהל ה-PC לעומת זאת ידע למה לצפות ומסתבר שהם ממש נהנים ממנו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 12 ינואר 2011, 08:42

היי, אני אהבתי מאוד את המגדלור אז נשמע שהמשחק הזה בשבילי! :)
אני צוחק כמובן, אבל אני מבין למה אתה מתכוון. בכל מקרה אני לא מגיע עיוור לגמרי, ראיתי סרטונים, קראתי ביקורות (מחמיאות ולא מחמיאות), שיחקתי בצורה מלאה לפחות שני משחקים של קוג'ימה...
אני חושב שאקנה אותו מתישהו בתקופה הקרובה, וזה בסדר, לא אכעס עליך אם לא אתחבר עליו. העובדה שהוא מפלג ידועה לי בכל מקרה, סתם עניין אותי לדעת מה דעתך כאחד שהוא מצד אחד פאנבוי של קוג'ימה ומצד שני לא עיוור דרך ההייפ של עצמו בדרך כלל (כלומר לא אהבת את RDR2, לא יודע אם יש עוד דוגמאות :)).
האמת היא שבאמת לדעת אם אוהב אותו אני כנראה לא אדע עד שאשחק. מצד אחד משחקי מסע זה דבר שאני מאוד אוהב, כשתחושת המסע נעשית בצורה מוצלחת. גם ויזואליה יפה זה משהו שכשהוא מוצלח (שילוב של טכני ואומנותי) הוא שווה כמה שעות משחק לפחות בעיניי. מצד שני סימולטור הליכה שכזה אף פעם לא נראה מהנה כלפי חוץ, ואני ממש בספק אם הסיפור יצליח לעניין אותי ולא שאני אתייאש מהנסיון של קוג'ימה לספר אחד כזה תוך שעות ספורות, כמו בדרך כלל.
בקיצור, אקנה מתישהו השנה וכבר אשפוט, אבל תודה על הרשמים!

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 12 ינואר 2011, 16:43

התחלתי את ghost of tsushima. ואוו כמה שהמשחק הזה יפהפה.. קצת מרגיש לי כרגע שאין משקל למכות שאני מנחית עם החרב,אהי מקווה שזה רק מההתחלה...
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 ינואר 2011, 17:13

Klayman כתב:התחלתי את ghost of tsushima. ואוו כמה שהמשחק הזה יפהפה.. קצת מרגיש לי כרגע שאין משקל למכות שאני מנחית עם החרב,אהי מקווה שזה רק מההתחלה...

אני אתמול בדיוק "סיימתי" את האקט הראשון של המשחק, מתוך 3 (אני מנחש). הוא גם כאילו מחולק ל-3 איזורים, ככה שהאיזור השני נפתח לי רק עכשיו, והוא אפילו יותר גדול מהאיזור הראשון (שהוא ממש גדול) ויש בו נופים שעוד לא ראיתי, אחרי שחשבתי שראיתי כבר המון :)
לגבי המכות שלך עם החרב - יש להן בהחלט משקל, המשחק ממשיך ונפתח מבחינת הגיימפליי גם בשלב שאני נמצא בו, אז יש לך הרבה למה לצפות. מערכת הקרב מעולה ורק משתפרת עם הזמן, ואתה גם באמת יכול לשדרג לפי סגנון המשחק שלך, מה שהרבה משחקים מנסים לעשות אבל כאן מבוצע בצורה מצויינת.
וגם העלילה משתפרת, מסתבר! לקראת סוף האקט הראשון היא תופסת תאוצה, מקווה שזה ימשיך עוד ועוד כי כרגע זה ממש מעניין והדמויות המשניות מעולות.
המשחק פשוט כיף אדיר, ואני רוצה לשחק בו בכל פעם שיש לי כמה דקות, הפתעה גדולה עבורי, חשבתי שיהיה בסדר כזה, לא יודע אם הוא יתחיל לחזור על עצמו ולשעמם או לאכזב אותי בהמשך, אבל כרגע מי שנתן לו מתחת ל-8.5 כנראה שיכור, או אולי יש לו שורשים מונגוליים והוא נעלב מהייצוג שלהם :D

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 27 יולי 2020, 12:02

אני ממש בקווסט הראשון (אחרי הפרולוג) - זה לא שחרצתי את גורלו. פשוט הגעתי לאיזה outpost מונגולי ביער והלחימה שם, נגד אויבים גדולים וקטנים כאחד, הרגישה די אותו הדבר (מעבר לזה שלחלקם יש התקפות שאי אפשר לחסום). אני מדבר על האימפקט של החרב שפוגשת את הגוף של היריב. בסקירו זה בוצע מעולה, אולי קלקל לי...
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 27 יולי 2020, 14:30

תשמע, אני אמנם לא שיחקתי בסקירו אבל די בוודאות - סקירו אוכל אותו בלי מלח בתחום הזה. פה מדובר במשהו הרבה יותר פשוט, אבל גם יותר מורכב ביחס למה שמצופה בז׳אנר, אבל את זה אפשר להרגיש רק בשלבים קצת יותר מתקדמים, כשיש לך יותר תנועות ואפשרויות. והן כאמור מרובות, פשוט זה לוקח זמן וגם אני רק פתחתי אולי חצי מהן.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 ינואר 2011, 01:29

נראה לי בסוף אני אנסה להיכנס ל היילו ווארס 2. בזמנו לא היה קליק ועשיתי רק את הקמפיין. הבנתי בימינו יש קרוס פליי אז אם מישהו בעניין אשמח לפרטנר. אני משחק עם החייזרים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 27 יולי 2020, 23:46

אני קורא את ההודעות של נדב על DS. וזה מצד אחד נשמע נוראי ומהצד השני מסקרן. זה היה נשמע כאילו זה היה יכול להיות משחק ממש מגניב אם הוא היה 8 שעות ב40 דולר... אבל אז מן הסתם סוני

לא היו מממנים אותו... לא קשה לנחש שהתנאי היחיד שהוצב לקוג'מה הוא שימצא דרך למתוח את המשחק ל50 שעות.

גם ב8 שעות אני מניח שזה היה נשאר משחק שנוי במחלוקת אבל הרבה אנשים היו שמחים לתת לו צאנס.

התיאורים של נדב ביחד עם הביקורות והסרטונים כולם יוצרים תמונה שבה קוג'ימה שיחק בפפ15 וחשב כמו סקוור שעולם פתוח שאין שום דבר לעשות בו יכול להיות משהו ממש מגניב.

לפחות הוא יכל לגוון בכמות האויבים שיהיה קצת יותר מעניין. הייתי לוקח סיכון אם היה נראה שהסיפור טוב אבל נדב די מאשר שזה ממבו ג'מבו וסבלנותי פקעה מכאלה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יולי 2020, 02:14

אין לי מושג אם הסיפור של DS טוב כי הכל עפוף מסתורין כרגע ובאמת שלא קרה יותר מדי. פחות או יותר היה טריגר עלילתי שבעקבותיו יצאתי למסע ממזרח ארה"ב למערב ארה"ב. יש סרטוני מעבר ממש מגניבים ועשויים הייטב, למשל כל הטריילרים של המשחק הם בעצם קטעים רציפים מהשעה הראשונה של המשחק. נראה שקוג'ימה לקח את השעה הראשונה, תפס כל פעם 4-6 דק' מחלק אחר שלה ושחרר את זה כטריילר. אז מי שצפה בטריילרים מבין את האיכות של הסרטוני מעבר במשחק הזה. בסופו של דבר בהחלט מדובר בממבו ג'מבו, אולי עד סוף המשחק אני אתאהב בדמויות ויהיו טוויסטים מגניבים או גילויים מעניינים סביב כל המסתורין במשחק אבל בנתיים כל סרטון וסרטון בהחלט מעניין ובו בזמן קשקשת יפנית. אני אישית אוהב את זה, אבל אני חובב קוג'ימה. מצד שני אין ספק שכשהקשקשת היא לא מטאל גיר שבו כל אזכור מעביר בי צמרמורות, זה הרבה פחות מרשים. אבל אני כן אציין את טרוי בייקר שקוג'ימה נותן לו ממתקים והוא יודע להתענג עליהם. קוג'ימה נותן לו את הטקסט הכי רציני שיכול להיות, קוג'ימה כנראה בטוח שהוא אדיר, ובגלל שטרוי עושה כזה over acting במשחק, איכשהו השילוב הזה עשה 360 מלא וחזר לנקודת ההנחה של קוג'ימה - שהוא כותב דמות אדירה. איכשהו החזון של קוג'מה מתממש בגלל ששני הצדדים הפריזו כל כך מה שגרם לדמות של טרוי להיות אדירה ממש. הנאומים שלו במשחק הזה הם אוסלוט בחזקת 2, אני ממש נהנה מהם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 יולי 2020, 12:41

טוב אז קצת מילים על GOT אחרי כמה שעות. זה אחד ממשחקי העולם הפתוח שהכי נהנהתי מהם,מאז סקיירים לא נהנהתי ככה.

העולם כל כך יפה, היערות בגשם השקיעות, אני יודע שנשאבתי

למשחק מסוים מתי שאני מתחיל לדמיין את עצמי גר בו.
וזה דבר שקרה לי רק עם סקיירים DQ3 וGTA3 שמכולם אני מחזיק יצירות מופת מהגדולות שהיו במדיום.

הסטייל מאוד יוביסופטי/סקיירים. משחררים מבצרים של מונגולים ומקבלים על זה נקודות סקיל שלומדים איתן מתקפות או הטבות אחרות.

ההתגנבות חזקה ממש אתה מרגיש כמעט אל איתה ראיית הבאטמן נורא שימושית ודווקא לא מצאתי את עצמי רק משפד. אני משחק במקביל גם בהתגנבות וגם האק אנד סלאש לסירוגין. ומוצא את שני הסגנונות מהנים גם אם אני לא עף על אף אחד מהם

הסיפור הוא כמו נטפליקס אורגינל.. רוצה לומר נחמד.. עדיין יותר טוב מכל מה שיובי עשו והרבה יותר טוב מהוריזון.. אני לא מעביר כאן את סרטוני הקישור. הגיימפלי קליל וזורם חלון הparry נדיב מאוד.

ואני ממש ממש מעריך את זה שאין מיני מאפ מעצבנת באמצע המסך שתפריע ליופי הזה.

בכללי זה משחק קליל וזורם אבל עדיין יש בו הרגשת מתח וסכנה שאני לבד ביער עם הסוס ועוברת פלוגה של מונגולים אתה לא רוצה להיתקל בהם ומתחיל להתחמק מהם או לברוח.

משימות הצד מכניסות קצת עניין.

אם נשווה להוריזון.. הוריזון בהתחלה מעיף לך את המוח בגלל המכונות ואז מתישהו זה מתיש כי יש ממש מעט סוגי מכונות וזה נמאס מהר מאוד.

כאן אין wow מומנט בגיימפלי אבל הגיימפלי עצמו יותר מהנה לאורך יותר זמן אז אני רואה את עצמי נהנה עד הסוף.

זה AC לטעמי .. ביחד עם התגנבות על גגות ומה לא אבל זה אחד ממש טוב ממש זורם וממש מומלץ.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 יולי 2020, 12:50

כן, למשחק אין HUD בכלל, 90% מהזמן שמשחקים בו, וזה פשוט תענוג. מקווה שעוד ועוד משחקים ילכו בדרך הזו, זה ממש תורם לאווירה.

התחושה שאתה מעדיף להתחמק מאוייבים שאתה סתם נתקל בהם בדרך - תעלם מהר מאוד ואתה תשמח לפגוש אותם :)

אגב, אתמול יצא עדכון למשחק, ועכשיו יש דרגת קושי חדשה בשם LETHAL, שם האוייבים תוקפניים יותר מהרמה הכי קשה, המכות שלך פוגעות חזק יותר, אבל גם של האוייבים, וחלון הPARRY קטן הרבה יותר... זה כנראה למי שרוצה חווייה שמזכירה יותר את סקירו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 יולי 2020, 13:10

לא שחקתי עדין בGOT, אז אני שם אשים גיף שאהבתי:
תמונה

ובשביל לאזן, משהו שראיתי ממים המטורפים של SOT:
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 יולי 2020, 13:44

המים זה גיימפלי? דאמ.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 ינואר 2011, 19:40

כן, יש לGOT את מערכת הדשא/צמחיה הכי יפה שראיתי. אמנם לא ריאליסטית, כי היא מעט "ציורית" יותר, אבל עושה את העבודה מעולה.
וכן, לא חדש שSOT מציג את המים הכי יפים בהפרש, בתעשייה... חבל רק שהיו צריכים לשקר לגבי הענן שמחשב את זה... זה מקטין מההישג של רייר.
בכלל, מיקרוסופט נפלו חזק בדור הזה עם 2 הבטחות: ענן שישפר את הפיזיקה במשחקים, ו-VR שהבטיחו שיגיע (ועוד מכמה חברות) וכידוע לא הגיע.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 יולי 2020, 14:11

כן.. הצמחייה הכי יפה אבל עדיין אי אפשר לחתוך אותה משהו שהיה אפשר בזלדה כבר עשורים.

הכי מצחיק שלחתוך את הסוס ולגרום לו לברוח דווקא כן אפשר.

אבל אני פשוט מת על התשומת לב של נינטנדו לפרטים או כמו שמיאמוטו אמר פעם "יותר חשוב שמשהו יתנהג כמו במציאות מאשר יראה כמו במציאות" בזה יש הרבה מה להשתפר לאחרות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 ינואר 2011, 19:59

אגב גיפים - יש את זה שרץ כבר כמה ימים טובים וממחיש למה הPS4 ניצחה בפער את מיקרוסופט:

יש פה מיני-ספוילר לGOW אז מי שלא שיחק בו ולא נחשף לספוילר - עדיף שלא תצפו בגיף הזה. נדב, אתה נחשפת אליו כבר עד כמה שזכור לי, אז אתה בטוח :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 28 יולי 2020, 15:46

DrKeo כתב:אין לי מושג אם הסיפור של DS טוב כי הכל עפוף מסתורין כרגע ובאמת שלא קרה יותר מדי. פחות או יותר היה טריגר עלילתי שבעקבותיו יצאתי למסע ממזרח ארה"ב למערב ארה"ב. יש סרטוני מעבר ממש מגניבים ועשויים הייטב, למשל כל הטריילרים של המשחק הם בעצם קטעים רציפים מהשעה הראשונה של המשחק. נראה שקוג'ימה לקח את השעה הראשונה, תפס כל פעם 4-6 דק' מחלק אחר שלה ושחרר את זה כטריילר. אז מי שצפה בטריילרים מבין את האיכות של הסרטוני מעבר במשחק הזה. בסופו של דבר בהחלט מדובר בממבו ג'מבו, אולי עד סוף המשחק אני אתאהב בדמויות ויהיו טוויסטים מגניבים או גילויים מעניינים סביב כל המסתורין במשחק אבל בנתיים כל סרטון וסרטון בהחלט מעניין ובו בזמן קשקשת יפנית. אני אישית אוהב את זה, אבל אני חובב קוג'ימה. מצד שני אין ספק שכשהקשקשת היא לא מטאל גיר שבו כל אזכור מעביר בי צמרמורות, זה הרבה פחות מרשים. אבל אני כן אציין את טרוי בייקר שקוג'ימה נותן לו ממתקים והוא יודע להתענג עליהם. קוג'ימה נותן לו את הטקסט הכי רציני שיכול להיות, קוג'ימה כנראה בטוח שהוא אדיר, ובגלל שטרוי עושה כזה over acting במשחק, איכשהו השילוב הזה עשה 360 מלא וחזר לנקודת ההנחה של קוג'ימה - שהוא כותב דמות אדירה. איכשהו החזון של קוג'מה מתממש בגלל ששני הצדדים הפריזו כל כך מה שגרם לדמות של טרוי להיות אדירה ממש. הנאומים שלו במשחק הזה הם אוסלוט בחזקת 2, אני ממש נהנה מהם.

נשמע משהו למטורפים על קוג'ימה כאילו אני אוהב jrpg אני האחרון שיכול לחפור על אנטי ממבו ג'מבו יפני אבל בגלל שהגיימפלי מרגיש כל כך barebones זה נראה משחק לפלוס :) אני אחכה שתסיים כדי לשאול אם הוא שווה בשביל הסיפור.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 29 יולי 2020, 18:44

טוב המשכתי בקינדומס ארטס
היה לי מקום שנתקעתי וחפרתי ב4 עולמות שהיו פתוחים לי
עד שמצאתי סוף סוף מקום שפתח לי עוד קצת את המשחק

זאת אומרת שמקום שהיתי בו לפני ודיברתי עם הדמויות שם כבר
רק נפתח כי הפעם דיברתי יותר עם הדמויות שם
בכל מקרה זה כניראה יפתח לי עוד עולם עכשיו
לא היה לי זמן לבדוק כי היתי צריך ללכת

בגדול לא ממליץ על המשחק הראשון ,אני משחק בו רק לעשות באנץ
על כל הסדרה ,ועברתי את המשחק שהיה רלוונטי בתקופת הps2
הוא פשוט יזדקן ממש גרוע

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 יולי 2020, 12:36

סיימתי את darksidres 2! :)
ממש אחלה משחק, הוא גם התיישן לא רע בכלל (כנראה בעיקר כי מלכתחילה הוא מכוון לסגנון קצת אולד סקול).
אני חושב שאתחיל את darksiders 3 שכבר יש לי בימים הקרובים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 יולי 2020, 12:42

אני מאמין שתהנה ממנו סטיק. הרבה מהקרבות שם מרגישים כמו דארק סולס/מונסטר האנטר. בזה שהקרבות איטים מתודים ומאתגרים.

לא רוצה להרוס. הוא הרבה פחות טוב מהשני בעיני אבל מגניב בפני עצמו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 יולי 2020, 12:44

אני ממש אהבתי את 1 ו-2... ממש אבל. עם דגש על 2.
ב-3 לא שיחקתי, הבנתי שהוא יותר סולס וגם הסקופ הרבה יותר קטן ופחות מושקע, מבחינת הפקה.
תעדכן :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 36 אורחים