במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2023, 16:03

אני לא בטוח מה כל כך התישן באנצ׳רטד 4 מאז שהוא יצא, איזה שינוי דורי ותפיסתי היה בתעשיה מאז שהוא יצא? לא ממש היה. כלומר רק לפני חודשיים כולנו עפנו על GOW שהוא קופי אותו משחק מ-2018 שיצא פחות משנתיים אחרי אנצר׳טד. ואני עפתי על GOW כששחקתי בו ב-2021 לראשונה. אז אני לא חושב שזה המעבר זמן, אולי רק גרפית אפשר להגיד שהוא עבר ממדהים לממש יפה, אבל המצב הגרפי שלו עדין לגמרי אחלה להתחשב במצב הפתטי של התעשיה כרגע בגלל שמיקרוסופט וסוני החליטו לעשות הכל קרוס ג׳ן.

אם הטוב לפני אז מעולה, אני רק בפרק 9. קצת הגזמתם עם ה״לשחק אותו על גבי שנתיים״. סך הכל שחקתי בו לפני שנה+ ברצף ונטשתי אותו באמצע. עכשיו נכנסתי בחזרה בכל הכוח, אני לא משחק בחלקים או משהו כזה, כך שאני משער שאני אסיים אותו תוך לא יותר מדי זמן. אז מן הסתם ביקורת תהיה רק בסוף, אבל בנתיים השליש הראשון היה מאכזב למדי.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 ינואר 2023, 16:27

תראה אנצ'רטד 4 באמת מיושן מבחינת העיצוב שלו באופן כללי, המשחק הרביעי היה בערך כמו ראגנרוק בתחושה הזו של: זה אותו משחק, עם שיפורים מורגשים בתחושה ובאפשרויות אבל בגדול אותו משחק, ואפשר לקבל את זה בגלל שהמשחק כולו מלווה בתחושה של "סופיות" כזו שבא זה המשחק האחרון בסגנון. יש גם דוגמאות הפוכות על אותה נקודה כמו DMC 5 לדוגמה, שהיה נהדר למרות שהיה בעצם כמו כל DMC שבא לפניו, אבל לווה כל הזמן בתחושת רטרו נוסטלגית ו"לא מתנצלת" כזאת.
לדעתי זה עבד באנצ'רטד 4, אבל אי אפשר להתכחש לזה שהוא מבוסס על נוסחא שנראתה כבר ב2007, או ב2009 אם נתעלם מהראשון, בעוד שראגנרוק לוקח נוסחא מ2018 ועושה לה את זה.
לכן מצד אחד אני חושב שיש משמעות לעניין התזמון, לחוות את אנצ'רטד 4 כפרידה של נוטי דוג מהסדרה בדיוק כשהם בין שני משחקי TLOU זה לא כמו לשחק את המשחק בכל זמן אחר. ומצד שני מאוד מאוד אהבתי אותו ככשיחקתי בו אז אני חושב שגם אם הייתי משחק בו היום הייתי יותר חם לגביו ממך, אבל אני לא יכול באמת לדעת.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 ינואר 2023, 16:45

4 הרבה יותר טוב מ3 או 1 אבל הוא מחוויר מאוד ביחס ל2. אני חושב שאם לא משחקים את 4 בירח הדבש (2016 ) אז גפ אם שיחקת ב2017 החמצת חלק מהקטע גם אם אתה חושב שלא החמצת, בהשקה זה הרגיש הדבר הכי קרוב לסרט פופקורן שאי פעם נוצר (ושיחקתי את כולם איזה שנה לפניו ככה שכולם היו טריים בראש) זה ממש לא משחק שהולך להזדקן טוב 4 בגיימפלי שלו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2023, 16:48

Stick כתב:תראה אנצ'רטד 4 באמת מיושן מבחינת העיצוב שלו באופן כללי, המשחק הרביעי היה בערך כמו ראגנרוק בתחושה הזו של: זה אותו משחק, עם שיפורים מורגשים בתחושה ובאפשרויות אבל בגדול אותו משחק, ואפשר לקבל את זה בגלל שהמשחק כולו מלווה בתחושה של "סופיות" כזו שבא זה המשחק האחרון בסגנון. יש גם דוגמאות הפוכות על אותה נקודה כמו DMC 5 לדוגמה, שהיה נהדר למרות שהיה בעצם כמו כל DMC שבא לפניו, אבל לווה כל הזמן בתחושת רטרו נוסטלגית ו"לא מתנצלת" כזאת.
לדעתי זה עבד באנצ'רטד 4, אבל אי אפשר להתכחש לזה שהוא מבוסס על נוסחא שנראתה כבר ב2007, או ב2009 אם נתעלם מהראשון, בעוד שראגנרוק לוקח נוסחא מ2018 ועושה לה את זה.
לכן מצד אחד אני חושב שיש משמעות לעניין התזמון, לחוות את אנצ'רטד 4 כפרידה של נוטי דוג מהסדרה בדיוק כשהם בין שני משחקי TLOU זה לא כמו לשחק את המשחק בכל זמן אחר. ומצד שני מאוד מאוד אהבתי אותו ככשיחקתי בו אז אני חושב שגם אם הייתי משחק בו היום הייתי יותר חם לגביו ממך, אבל אני לא יכול באמת לדעת.

אני חשב שהפרספקטיבה שלך היא שונה משלי כי אתה רואה את המשחק כפרידה, אבל בשלב שאני נמצא בו כרגע במשחק הוא רואה את עצמו כקאמבק :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 ינואר 2023, 17:18

טוב, רק צריך להסתכל על השם שלו... :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ינואר 2023, 17:31

GOW 2018 היה אחרת עבורך כי אף פעם לא חווית את הסדרה ככה. לעומת זאת אנצ׳רטד זה אותו משחק רק בגרפיקה יפה יותר ועם עוד כמה מהלכים לדמות.

לגבי פרידה או קאמבק זה גם מעבר לשם, נוטי דוג נפרדה מאנצ׳רטד בצורה רשמית לארונה בראיון עם ניל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2023, 18:08

אז אולי זה אומר משהו על אנצ׳רטד 4 אם הוא אותו משחק כמו בדור שבא לפניו..

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ינואר 2023, 18:11

כן, כאמור - נוסחה שחוקה וחרושה… אבל זה נכון להרבה משחקים שהם עדיין מעולים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2023, 18:15

בכל מקרה, נסיים אותו ואז נתן עליו דיעה :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 פברואר 2023, 09:35

שיחקתי בהמון דברים תודות למחשב הקרנף הזה.

פורצה הוריזן 5: וואו! איך מתחילים? תזכרו שהפורצה האחרון שלי היה 2. משחק יפהיפה כבר מהתפריט הראשי הוא תופס אותך עם המנגינה המקסקנית היפה הזו ודאמ פשוט משחק נהיגה מושלם אתמול הרצתי עליו 3 שעות רצוף ממכר רצח....נקסט ג'ן קרוס ג'ן לא משנה איך נקרא לזה זה אחד המשחקים הכי מרשימים גרפית שראיתי אי פעם והייתי אומר שהיחיד מאז driveclub שהוציא ממני וואו גרפי רק שהפעם המשחק הזה אשכרה כייפי לשחק בניגוד לדרייבקלאב שהראת אותו בהשקה כמו סמל סטטוס להראות לחברים, פה אתה אשכרה נהנה. וואו.מה שכייף פה זה שפשוט כייף לנהוג במשחק הזה בלי כשר למרוצים בכלל פשוט משחק מרגיע ומנקה ראש.

ספיידרמן מיילס מורלס: אחח האירונה חבר'ה האירוניה! על הפס5 רוב הסיכוים שהייתי מדלג עליו אבל פה בגלל שרציתי תוכנה שתבחן את היכולות של הכרטיס, הלכתי על ספיידרמן ואני מוריד בפני אינסומאנייק את הפאקינג כובע. כן, זו לא קפיצה קוונטית מהראשון במכניקה או בגרפיקה או משהו כזה זה עדיין משחק פס4 בכל רמח אבריו שהלבישו אותו בחליפה

טובה אבל וואו! כמשחק? זה שנות אור מהמשחק הראשון! הפתיחה מול Rhino ? עפתי מזה. אני לא יודע איך להסביר מיילס יותר זורם וכייפי הקצב שלו וה"אין פה פיילר מחורבן"
עושה את המשחק לכל כך יותר מהנה מהראשון, אפילו הפאזלים יותר נסבלים ומיילס בהתחלה מעצבן עם כל האובר נחמדות שלו אבל אתה כבר מחבב אותו די מהר. קיצור פי מאה יותר טוב מ2018.
ואיך זה נראה אלוהים, שאני אעשה מנוי לפלוס אקסטרה אני אשכרה הולך להשוות אבל אין סיכוי שזה רץ ככה ונראה ככה על הפס5 העגלה הזו.

High on life : שיחקתי רק איזה שעה וחצי כי יש גבול כמה בן אדם יכול לבלוס! אבל וואו אני מרוצה. משחק מתוק רצח ומצחיק רצח, בדיוק ההומור שירותים שרציתי וציפיתי לו.
זה מרגיש כמו התפתחות טבעית של Stranger's Wrath או כל המשחקים של Oddworkd ולורן, היום בלילה מקווה לשחק אותו לסירוגין עם ספיידרמן ומקווה לסיים את שניהם בסוף, אחח איזה סופש.מרוצה מאוד בסופו של דבר המחשב הזה נקנה בשביל המשחקים האלה שאין לסוני.

Kings of fighters 15: אימאלה, ואבא'לה וואו, שיחקתי ברשת עם החברים שיש להם PC חזק כבר שנים וזה עולם אחר עם הC1 אין עשיתי להם 40:3 ויצאתי על high note.
SF6 אני אהיה חייב לקנות אותו גם לPC וגם לפס5 בשביל להנות עם אלה שיש להם PC.

עצרתי קצת עם פייר אמבלם כי לאור כל החדשות האלה החלטתי למכור את הסוויץ שלי ולהמשיך את המשחק על היורשת/אימולציה אם לא יהיה פורט גם את זלדה אין מצב שאני משחק על הסוויץ הישן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 פברואר 2023, 12:58

סיימתי את פסיכונאוטס 2. משחק מצויין. אמנם רוב הזמן לא היה תחת מיקרוסופט אבל כששוגר הוא כן היה אז מבחינתי זה המשחק הכי טוב ש״סטודיו בבעלות מיקרוסופט״ אי פעם הוציאו, שהוא לא פורצה הורייזון. אלא אם אני שוכח משהו… גירס הראשונים לא היו תחת סטודיו של מיקרוסופט, גם לא משחקי Moon, והיילו זה משהו שלא התחברתי אליו. אז נראה לי שכן - הוא זוכה בתואר. איזה באסה שרייר כבר לא עושה כאלה משחקים, הייתי מת לקונקר ממש איכותי מהם היום.
הכתיבה והיצירתית של פסיכונאוטס 2 זה באמת משהו יוצא דופן. כן, יש ממש מעט אוייבים והפלטפורמינג לא ברמה הכי גבוהה, אבל עיצוב השלבים והדמויות והכתיבה עושים את העבודה והופכים משחק בסדר למשחק מצוין.

עכשיו אנסה כמו שצריך את Hi-Fi Rush אולי אוהב אותו איכשהו יותר, אבל קשה לי להאמין. הוא וSomerville יעסיקו אותי בדיוק עד שיצא Atomic Heart שתכלס אני בטח אשחק בו רק בשביל האפקטים והגרפיקה אבל מי יודע, אולי הוא גם יהיה אשכרה משחק סביר.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 פברואר 2023, 17:54

האמת שHI FI לא היה בכלל על הכוונת שלי אחרי האכזבה מghostwire ואז ראיתי מה אפשר לעשות עם הParry ואיזה משחק מבוסס סקיל זה ואני מחכה להגיע אליו כמה שיותר מהר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 פברואר 2023, 18:40

רק לא לשכוח לעשות קליברציה לאודיו, כדי שתהיו בדיוק און קי מבחינת האינפוט.
המשפט הכי אנטי השפה העברית שהיה לי מזה הרבה זמן… אבל ברצינות - זה הטיפ הכי גדול שאפשר לתת עבורו, אצלי זה ממש לא היה קרוב בדיפולט, וזה כמו לשחק גיטאר הירו ו״לפספס בכוונה״ כדי להיות בדיוק בזמן. זה נורא.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 פברואר 2023, 19:34

בן יהודה מתהפך! זה לא מה שהיינו מצפים ממך לאסקין בתור איש שנון שאמור לדעת לשלוף הברקות של קופרייטר On the fly בעברית.
נ.ב תודה על הטיפים! מקווה שהמוזיקה לא הופכת את זה לסיוט.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 15 פברואר 2023, 19:56

סיימתי את הורייזן. הוא מתחיל לאט, לוקח את הזמן שלו יותר מידי, ברמה שכמעט הנחתי את השלט והייתי מוכן לפרוש כי לא נהנתי מהאיזור הראשוני. אבל אחרי שאתה יוצא משם המשחק משתפר דרמטית. מה שלא משתפר, בשום שלב, אלה הדמויות, לא הראשית ולא אחרות. כאשר הם מתחילים לדבר אני לא מעט פעמים נאטם, חושב על דברים אחרים, מתקשה לעקוב. פשוט לא מתחבר.

אני משחק כבר כמה חודשים ביאקוזה7, עושה פרק אחד או כמה סייד סטוריז בישיבה כל איזה שבועיים, קצת כמו סדרת טלוויזיה, ולמרות שלפעמים האכילת ראש שם מוגזמת בקטע אחר אני עדיין מצליח לשרוד אותו בגלל שיש בו גם רגעים עם לב, הומור, דמויות עם שריטות וטון אבסורדי לחלוטין, פשוט ההפך הגמור מהורייזן שמרגיש סינתטי. ולדעתי הורייזן משחק וידיאו הרבה יותר טוב ממנו מכמעט כל בחינה אחרת, אבל אני לא משחק אותו כמו ה RPG לייט מבוסס סיפור שהוא, לא ממצה את כל הגלגל דיאלוגים ואת חלקם פשוט מעביר, שזה חיסרון רציני עבור משחק ששם דגש עצום על זה. אני נשאר איתו בגלל הגיימפלי, משחק אותו כמו איזה פאר קרי כזה שאתה מנקה נקודות במפה. אני אפילו חושב שבז'אנר שהוא משתייך אליו הגיימפלי שלו יותר טוב מהממוצע. נגד הרובוטים לפחות, הקרבות נגד אנשים עדיין meh (אבל זה לא הפוקוס). חוץ מזה המצנח תוספת נהדרת וחיונית, גם ה flying mount. ההוק שוט בסדר, אבל לא רלוונטי מספיק בזמן קרבות כמו שחשבתי שהוא יהיה.

מבחינה טכנית אין ספק שהמשחק נראה טוב, במיוחד ממבט מעוף, הכמות פרטים שיש בו פסיכית. שיחקתי בו במצב ביצועים, בלי פשרה משמעותית בגרפיקה (הם שיפרו אותו מהשיגור להבנתי), רוב הזמן על 70-80 fps וזה הרגיש מעולה. האפקט של התאורה על הדמויות נראה מלאכותי אבל לפעמים גם טוב, נראה לי.. לא יודע, לא החלטתי.

סה"כ הוא ללא ספק משחק טוב יותר מהקודם, בדגש על משחק. אבל בגלל שהוא דרך במקום באספקט הכי בעייתי שלו בעיני, אולי אפילו לקח צעד אחורה בגלל שהאלמנט החביב של 'מה קרה לעולם' הרבה פחות נוכח ואפקטיבי בפעם השנייה מטבע הדברים, אז קשה להרגיש טוב עם ההתקדמות שגרילה עשו איתו. הסיפור הראשי דווקא מגיע למקומות מוזרים, על הנייר זה נשמע לא רע, אבל הדרך שבה הוא מועבר פשוט לא עבדה עבורי רוב הזמן. וכמובן שבאותו יום שאני מסיים אותו יש שמועות שהוא מגיע ל ps extra :|

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2023, 12:51

אז מה עם כל רוכשי מטרויד שמעולם לא שחקו במקור? איך הוא מחזיק אחרי 20 שנים?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 פברואר 2023, 12:55

אני אוכל לספר לך, מיד אחרי שהסוויץ' 2 תצא :)

אני לקראת סיום של HI FI RUSH... מוכרח לציין שאני מאוכזב. זה לגמרי משחק של 7.5 שקיבל ציון ממוצע של 90 רק בגלל שהוא הגיע משום מקום.
אסטרטגיה גאונית.
הוא בהחלט די מקורי ומאוד "מגניב", אבל הפלטפורמינג, עיצוב השלבים ועוד - זה לגמרי משחק של PS2/3.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2023, 13:08

ואני בדיוק התחלתי אותו ולדעתי הציונים דווקא מוצדקים. אולי לא 9, אבל 85 בכיף. זה משחק שהוא אושר צרוף. הוא מרגיש כמו מה שאינסומניאק היו רוצים להיות. לא בצד הטכני ורמת ההפקה כמובן, יותר החזון וההוצאה לפועל.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 פברואר 2023, 13:21

DrKeo כתב:ואני בדיוק התחלתי אותו ולדעתי הציונים דווקא מוצדקים. אולי לא 9, אבל 85 בכיף. זה משחק שהוא אושר צרוף. הוא מרגיש כמו מה שאינסומניאק היו רוצים להיות. לא בצד הטכני ורמת ההפקה כמובן, יותר החזון וההוצאה לפועל.

בשעתיים הראשונות גם חשבתי ככה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2023, 13:29

Laskin כתב:
DrKeo כתב:ואני בדיוק התחלתי אותו ולדעתי הציונים דווקא מוצדקים. אולי לא 9, אבל 85 בכיף. זה משחק שהוא אושר צרוף. הוא מרגיש כמו מה שאינסומניאק היו רוצים להיות. לא בצד הטכני ורמת ההפקה כמובן, יותר החזון וההוצאה לפועל.

בשעתיים הראשונות גם חשבתי ככה

:(
נמשיך ונראה :|

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 פברואר 2023, 13:59

שלא תבין לא נכון - מערכת הקרב נשארת מיוחדת, המשחק עדיין נשאר מדליק מאוד… אבל החסרונות והבעיות שלו הופכות ליותר ויותר בולטות בהמשך… לא שהוא נמשך יותר מדי ממה שהבנתי, שזו עוד בעייה. הוא לא מגוון מספיק והמבנה הזה של פלטפורמה סופר מיושנת ואז ארינה מרובעת שנראית בדיוק כמו עוד 70 החדרים שלפניה - בעייתית ו״עצלה״, דבר שבעיניי מונע ממנו לעבור את ה-8

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 17 פברואר 2023, 23:47

אז ממה שלאסקין אומר, כל עוד אני בא בצפייה שזה משחק רק למערכת קרב נטו ולא מצפה לאיזה "משחק הדור" אני אהנה :)

אני עם כל מיני דברים אחרי הדרמה שקרתה לי עם המחשב. ממש ליפול מאיגרא רמא לבירא עמיקתא :(

RIDE 4 : זה מה שנשארתי איתו, עכשיו שאני לא יכול לשחק הוריזן 5 ובקריז למשחק מירוץ. האמת? אני די נהנה הראליזם פשוט מטורף אני לא איש של מירוצים ריאלסטים בדרך כלל, אבל הם כל כך התעלו על עצמם שזה תענוג צרוף. זה לא רק התענוג של לראות אופנוע כמו הa Yamaha MT9 נראה כמו שהוא צריך להראות זה גם הקושי המטורף, הכייף והאנדרנלין שאתה מקבל מהAI הקשוחים שיש פה ומזה שאתה חייב להכיר את המסלולים בעל פה כדי לא להימרח על הכביש ואפילו הdualsenes וואלה סבבה, פה, אמנם נכנסתי לזה מהשיעמום אבל אני כנראה אמשיך איתו כל 2023.

Deus ex mankind divided: טוב, עוד משהו שהגעתי אליו מרוב שעמום, קניתי אותו בהשקה ולמרות שהקודם היה אחד המשחקים האהובים עלי אי פעם, ההמשך הזה לא תפס אותי בכלל ועפתי ממנו אחרי כמה שעות.אני לא יודע מה קרה פה, אבל הפעם יש קליק :) אולי זה בגלל הדיווחים על משחק שלישי סוף סוף.! משהו בסיפור של אדם ג'נסון תופס אותי יותר חזק מהדאוס אקס של וורן ספקטור, הכל מרגיש אישי יותר, וכל כך כייף להתגנב פה, כי ג'נסן Badass וזהו, ואני חולה על האווירה הקודרת פה, עם כל המנגינות הדכאוניות האלה, אם יש משחק שיכול להוציא אותי מההתמכרות הלא בריאה לSF זה דאוס אקס. :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 18 פברואר 2023, 20:56

התקדמתי בהאויב שבפנים הראשון
אני הגעתי לפרק 6 מתוך 15 פרקים
המשחק מאוד מומלץ לחובבי אימה
.הורדתי את רמת הקושי לקלה ביותר ,כי איך שהמשחק בנוי
יקח לי יותר מידי זמן לעבור ברמה רגילה שלמעשה קשה יחסית למשחק סטנדרטי

הרמה הקלה היא בעצם רגילה במשחק סטנדרטי היום
גם לוקח זמן להבין את המשחק ,לקח לי זמן להבין שיש שדרוגים
גם לדמות וגם לנשק ואיך לישם אותם

איך לילחם בבוסים ,כי זה לא משחק סטנדרטי
לפעמים צריך לברוח
לפעמים בוס מסוים יכול למות רק מדבר מסוים

המשחק אומנם בנוי מסדרונות אבל מעודד חקירה
השדרוגים והתחמושת תלוים בזה ,ומאוד חשוב עניין השדרוגים
לדוגמה יש בוס שברגע שתופס אותכם זה מוות לא משנה כמה חיים יש לכם ,ואחד השדרוגים החשובים זה כמות הריצה שאתם יכולים לרוץ כל פעם

שדרוג חשוב אחר זה כמה כדורים יש לכם לכל נשק
ומשהו בסגנון הזה ,סוג של rpg lite

יש גם מפתחות שאפשר למצוא בשלבים שפותחים תאים במקום שבים שלבים
אני בינתים מצאתי כדורי אקדח וכדורי רובה בשני תאים
אני מנחש שזה בלי סוף לפני שנכנסים לשלב ,ככה שאפשר ליצתיד טוב

בכל מקרה המשחק עד עכשיו מה שהוא
וזה משחק אימה שבאמת משחק אימה
אני אפילו לא יגיד הישרדות למרות אלמנטים כאלו
כי הוא בעיקר אימה וגרפית ניראה כמו סרט אימה ישן
ממש הלכו על הכיוון הזה
יש גם השפעה ברורה ממגרש השדים ,אני לא מדבר על הסרטים הקומים שבארץ תרגמו למגרש השדים
אני מדבר על הסרט אימה המפורסם

בקיצור תחשבו ריזידנט איוול יותר מפחיד ויותר אלים ויותר קשה
אם צבע של סרט אימה ישן
למרות שעדין לא יצא לי לשחק בre8 ,אז לא יודע איך הוא

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 03 מרץ 2023, 11:35

סימתי את האויב שבפנים הראשון
מאוד מומלץ לחובבי אימה

המשחק זה בין אימה לבין אקשן בצורה מפוזרת
אבל זה מאוד תורם למשחק לדעתי
סוג של לא ידוע מה יהיה בחלק הבא

לפי מה שיצא לי תהבין המשחק השני בסדרה
יותר מינסטרימי ,אני לא ישחק בו כרגע ,אני יתחיל היום את אוריזון 2 לps5

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 03 מרץ 2023, 13:21

ניסיתי לחזור לסאבנאוטיקה…. משחק מדהים אבל מלחיץ וגם הקטע של לבנות דברים לא מאוד מהנה עבורי
אבל הפעם - בVR!
אז הוא מדהים ורץ מעולה ככה
אבל וואו כמה שהוא מפחיד
יותר מכל משחק אחר שניסיתי מלבד אולי רק שלב אחד באלכס
אז לא… לא נראה לי שאצליח גם במצב הזה להמשיך אותו

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 48 אורחים