במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי glass man » 24 ינואר 2023, 13:29

תפסיקו להדליק, אני עדיין צריך לחזור על המשחק הראשון לכבוד השני. לאסקין יא מאנייק :) רק נהנה כל היום עם המחשב החדש הזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 24 ינואר 2023, 14:42

תצפה ביוטיוב באיזה ריקאפ, לי אישית התקציר בתחילת המשחק לגמרי היה מספיק, ולא זכרתי כמעט כלום מהראשון.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 ינואר 2023, 09:45

טוב אז הגעתי ל״ג׳ף״ באלכס… ג׳יזס, זה מפחיד… או היה מפחיד, אני לא בטוח אם אני סיימתי איתו לתמיד האמת. כלאתי אותו באיזה פח וברחתי… ישר לתוך מנהרה חשוכה שמובילה לאיזור מלא ב״נמלים״ האלה. יצאתי עוד לפני שפגשתי אחת חיה, אבל אני שוב רוצה לציין לשבח עד כמה המשחק הזה מדהים וכיפי וכל מה שרציתי שיהיה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ינואר 2023, 09:52

Laskin כתב:טוב אז הגעתי ל״ג׳ף״ באלכס… ג׳יזס, זה מפחיד… או היה מפחיד, אני לא בטוח אם אני סיימתי איתו לתמיד האמת. כלאתי אותו באיזה פח וברחתי… ישר לתוך מנהרה חשוכה שמובילה לאיזור מלא ב״נמלים״ האלה. יצאתי עוד לפני שפגשתי אחת חיה, אבל אני שוב רוצה לציין לשבח עד כמה המשחק הזה מדהים וכיפי וכל מה שרציתי שיהיה :)

אין על הפרק "ג'ף" :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 ינואר 2023, 10:03

מצד אחד - כן. מדהים, מפחיד, מלחיץ, מקורי… מצד שני אני נהנה יותר לירות. אבל זה ממש היה בול במקום,ֶולא נמשך יותר מדי זמן (אלא אם הוא עוד חוזר).
אני קרוב לסיום אגב?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 26 ינואר 2023, 10:24

Laskin כתב:מצד אחד - כן. מדהים, מפחיד, מלחיץ, מקורי… מצד שני אני נהנה יותר לירות. אבל זה ממש היה בול במקום,ֶולא נמשך יותר מדי זמן (אלא אם הוא עוד חוזר).
אני קרוב לסיום אגב?

אתה בערך 70% פנימה, משהו כזה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 26 ינואר 2023, 10:30

יש! פחדתי שאני ממש בשעה האחרונה… מת להלחם נגד הנמלים כבר. אני חושב. כבר לא זוכר אפילו איך הם במשחק הרגיל.
כבר הורדתי גם איזה 20 מודים שונים ולכאורה סופר מוצלחים למשחק, אני מתכנן מיד להמשיך לאחד מהם, כשאסיים את הקמפיין של אלכס.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 26 ינואר 2023, 21:25

טוב סימתי היום סוף סוף את
Dragon age אינקוזיציה ,או בספר שלי המשחק הגרוע בסדרה
נו טוב לא באמת ניסיתי את האונליין שהבחנתי שיש לו
ניסיתי קצת זה הכניס אותי למשימה אבל לא באמת ראיתי שחקנים אחרים ,אולי זה מת לא יודע

בכל מקרה לסיכום בלי לחפור ,זה rpg אקשן מאוד בינוני
והסברתי למה בפוסטים קודמים

בכל מקרה התחלתי היום את the avil withing או איך שרושמים

ההתחלה מאוד טובה מכמה סיבות

1 אני מאוד אוהב את איך שהגרפיקה ניראת במשחק
ובמיוחד את התאורה

2 ההתחלה לפחות מפחידה ,מזכירה לי את f a r e 1

3 בהתחלה לפחות ,זה מזכיר משחקי אימה השרדות
מהמצע שנות ה90 שהם היו אימה ישרדות ולא אקשן כאילו אימה

4 הסאונד לפחות בהתחלה מאוד טוב ומלחיץ

אני רק בהתחלה אבל זה מרגיש שהמפתחים אוהבים משחקי אימה
יש אלמנטים מריזידנט איוול וגם סילנט אייל

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 27 ינואר 2023, 11:04

כן, נראה לי גם ששינגי מיקאמי אוהב אימה. יש מצב שהוא מחבב את RE ואת דיינו קרייסס :!:

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 27 ינואר 2023, 17:52

אני ניגשתי למשחק בלי לדעת אליו יותר מידי
ידעתי שזה אימה ויש אלמנטים מריזידנט איוול

בכל מקרה לפחות מההתחלה המשחק טוב בהרבה
מהרימיק של ריזידנט איוול 2-3

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 29 ינואר 2023, 21:21

המחשב החדש הקרנף הזה הגיע! איזה כייף להיות שוב על הPC כמו לחזור הביתה אחרי חופשה (יותר מדי) ארוכה. ומה אני משחק עליו? Shadow warrior 3 מכל הדברים חח.
(לאסקין, בימים הקרובים אני אתחיל את פסיכונאוטס 2 :) אני צריך לעכל את כל העושר הזה. אם זה מעניין מישהו כן, חיברתי אליו את הC1 :) אבל יש גם מסך רגיל כמובן.

מה אני יכול להגיד? מחכה כרגע שKing of fighters 15 יסיים לרדת ולראות איך זה לשחק בלי לאג, אין מה לומר בא לי לצבוע את הפס5 ולזרוק לים.

מעבר לזה?

בעיקר פייר אמבלם engage סוף סוף נינטנדו חזרו לעשות משחק לגברים אמיתים, ולא הSimp emblem שהם עשו בשנים האחרונות עם three houses וechos. מה שאומר, נמושות, אלה שקונים מדריך של 200 עמודים ומשחקים על normal נמושות כאלה שמשחקים בשביל "דייטים ועלילה", זה לא בשבילם. המשחק פשוט קורע לך את הצורה, זה התחיל קליל... אבל בתאכלס עכשיו? יותר ברוטאלי ממה שהסדרה הזאת אי פעם היתה, אני אפילו אעז לומר שזה יותר ברוטלי כרגע מXcom 2 ואני אוהב את זה. האויב חכם מתמיד, כמות התגבורת שהוא מקבל ברמות הקשות, גובל ברמת האבסורד, מעטים מול רבים זה אנדרסטייטמנט עם מה שהולך פה ואין לי פשוט מילה רעה אחת להגיד זה מתעלה על החלומות הכי ורודים שלי, לא חשבתי שיגיע יום כזה מנינטנדו, אחרי האכזבה המטורפת שלי מאודסי,סמאש, שכולם או היו קלילים (אודסי) או חסרי עומק (סמאש) או סתמיים (מריו טניס)

סוף סוף נינטנדו חוזרים לעצמם רק שימשיכו ככה לתוך הדור הבא שלהם אמן. אפשר לראות כבר עם זה שהם הכריזו על מטרויד דרד שהם עכשיו רק על הארדקורס וטוב שכך.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ינואר 2023, 00:50

סיימתי את אלכס.
צריך לתת לזה לשקוע, אבל וואו איזה משחק מדהים ואיזה סוף מטורף… אני ממש מקווה שעובדים בסתר על ההמשך כל הזמן הזה, הוא יכול להיות באמת משהו ענק. רק צריך קצת Melee (שכמובן יהיה בהמשך) והמשחק מושלם.
אה, ומדהים כמה שהוא עדיין מרשים גרפית. אני רק הייתי שמח אם המסך בקווסט היה oled, ועם בהירות גבוהה בהרבה, HDR… זה היה מוסיף המון. כשתגיע הקסדה הזו מיד אעלה את המשחק הזה שוב.
עכשיו אתחיל את המודים ששמעתי עליהם. יש שם אחד שממש נראה כמו ג׳ון וויק, אני מת לנסות כבר אבל עייף מדי ומאוחר… ואין סוללה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2023, 09:27

Laskin כתב:סיימתי את אלכס.
צריך לתת לזה לשקוע, אבל וואו איזה משחק מדהים ואיזה סוף מטורף… אני ממש מקווה שעובדים בסתר על ההמשך כל הזמן הזה, הוא יכול להיות באמת משהו ענק. רק צריך קצת Melee (שכמובן יהיה בהמשך) והמשחק מושלם.
אה, ומדהים כמה שהוא עדיין מרשים גרפית. אני רק הייתי שמח אם המסך בקווסט היה oled, ועם בהירות גבוהה בהרבה, HDR… זה היה מוסיף המון. כשתגיע הקסדה הזו מיד אעלה את המשחק הזה שוב.
עכשיו אתחיל את המודים ששמעתי עליהם. יש שם אחד שממש נראה כמו ג׳ון וויק, אני מת לנסות כבר אבל עייף מדי ומאוחר… ואין סוללה

משחק מדהים, סוף מדהים. טופ 5 של הדור בספר שלי, בהליכה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ינואר 2023, 09:58

רגע, איזה דור? ;)
מבחינתי הוא לגמרי דור נכחי, כי הרי הדור הקודם לא מריץ אותו בשום צורה, והוא יצא ב-2020, והאלחוטיות שמקפיצה אותו לא מעט לא הייתה אפשרית כשיצא… אז אם אנחנו מדברים על הדור הנכחי - הוא מספר אחת אצלי בינתיים, גם כן בהליכה :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2023, 10:23

Laskin כתב:רגע, איזה דור? ;)
מבחינתי הוא לגמרי דור נכחי, כי הרי הדור הקודם לא מריץ אותו בשום צורה, והוא יצא ב-2020, והאלחוטיות שמקפיצה אותו לא מעט לא הייתה אפשרית כשיצא… אז אם אנחנו מדברים על הדור הנכחי - הוא מספר אחת אצלי בינתיים, גם כן בהליכה :)

כן, טוב נו, מקום ראשון בדור הזה ובטופ חמש בקודם. Take your pick :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ינואר 2023, 10:53

טוב, אתה לא ממש היית חלק מהדור הקודם... רק על המחשב... אז החמישייה שלך פחות נחשבת :P
ועכשיו כשעבר קצת זמן אני רוצה להתענג על כמה קטעים שלו אז צופה ביוטיוב ומגלה הרבה פרטים שלא שמתי לב אליהם לפני כן.
שמעו, זה חתיכת משחק מיוחד. באמת הצעד-קדימה שלו חיכיתי, ה-קפיצה בגיימפליי ואימרסיביות שאנחנו צריכים כגיימרים.
אני שיחקתי בו בצורה די יסודית ו"רצינית", חיפשתי הכל בכל פינה, יריתי באוייבים מרחוק, ורק בראש או במשהו שיפוצץ אותם, ככה שאני מתתי אולי 5 פעמים כל המשחק... אני ארצה לשחק בו שוב ברמה הכי קשה ולראות אם וכמה אצליח.
הקטעים בחושך יישארו לי בזכרון עוד המון שנים, כמו גם הסאונד כששמים את האזניות. בלי אזניות זו חוויה מעט שונה, הסאונד פשוט מזכיר לך שאתה במשחק, אבל עם אזניות - וואו. וכמה שזה תורם לתחושת הריאליזם, והפחד...
וג'ף, הו ג'ף... כל הפרק אבל בעיקר הקטע שנאלצתי ממש להתקרב אלייך כדי ללחוץ על הכפתור... איזה גאונים היוצרים.
והפיזיקה! תמיד אמרתי שלמנוע סורס יש את הפיזיקה הכי ריאליסטית אבל זה מדהים אותי לפעמים. אני זוכר כשראיתי לראשונה סתם גלגל משאית שכזה, והרמתי עם שתי ידיים וייצבתי אותו ואז התחלתי לגלגל אותו ולרוץ לצידו... זה נשמע מפגר ומיותר אבל כשאתה במשחק כזה ויש אלמנטים של סאנד-בוקס שפשוט מסתדרים לך כמו בחיים האמיתיים - אין הרבה דברים שיותר מרשימים מזה.
לגבי הנשקים - אני עדיין הכי אוהב את האקדח, אולי כי התקמצנתי על שאר התחמושת :) כל משך המשחק אמרתי לעצמי שאשמור את הנשקים האחרים למצבי "אין ברירה" ומה שקרה זה שכמעט ולא השתמשתי בהם. לעומת זאת בחפצים ורימונים השתמשתי הרבה, לרוב מתוך פאניקה ולאו דווקא בהצלחה רבה :P
אין ספק שחסר לי MELEE במשחק. כבר ציינתי את זה אבל זה באמת היה הופך את המשחק למושלם. ומצד שני הופך את החיפוש אחר תחמושת לפחות הכרחי אז המשחק היה משתנה לא מעט.

בקיצור - 9.8/10, יצירת מופת, חובה לכל גיימר, זה הHL הכי טוב בהפרש והשוטר הכי טוב ששיחקתי בחיי, אם כי באמת קצת קשה להשוות אותו לחוויות מהירות כמו דום איטרנל, זה פשוט משהו אחר לגמרי, אבל אני אישית מעדיף את זה על פני הדרך הישנה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2023, 11:28

Laskin כתב:טוב, אתה לא ממש היית חלק מהדור הקודם... רק על המחשב... אז החמישייה שלך פחות נחשבת :P

הלו, השלמתי את רוב הדור כשרק אנצ׳רטד 4 (שאני באמצע שלו) ו-TLG עדין לא סיימתי. ובנתיים אנצ׳רטד 4 לא הולך להכנס לשום רשימה אצלי :)

וטוב שעכשיו אנחנו מחשיבים את אלכס ככותר דור הנוכחי, כי הבנתי שיש בטופ 5 של הדור הקודם שלי 6 משחקים :!:
Laskin כתב:ועכשיו כשעבר קצת זמן אני רוצה להתענג על כמה קטעים שלו אז צופה ביוטיוב ומגלה הרבה פרטים שלא שמתי לב אליהם לפני כן.
שמעו, זה חתיכת משחק מיוחד. באמת הצעד-קדימה שלו חיכיתי, ה-קפיצה בגיימפליי ואימרסיביות שאנחנו צריכים כגיימרים.
אני שיחקתי בו בצורה די יסודית ו"רצינית", חיפשתי הכל בכל פינה, יריתי באוייבים מרחוק, ורק בראש או במשהו שיפוצץ אותם, ככה שאני מתתי אולי 5 פעמים כל המשחק... אני ארצה לשחק בו שוב ברמה הכי קשה ולראות אם וכמה אצליח.
הקטעים בחושך יישארו לי בזכרון עוד המון שנים, כמו גם הסאונד כששמים את האזניות. בלי אזניות זו חוויה מעט שונה, הסאונד פשוט מזכיר לך שאתה במשחק, אבל עם אזניות - וואו. וכמה שזה תורם לתחושת הריאליזם, והפחד...
וג'ף, הו ג'ף... כל הפרק אבל בעיקר הקטע שנאלצתי ממש להתקרב אלייך כדי ללחוץ על הכפתור... איזה גאונים היוצרים.
והפיזיקה! תמיד אמרתי שלמנוע סורס יש את הפיזיקה הכי ריאליסטית אבל זה מדהים אותי לפעמים. אני זוכר כשראיתי לראשונה סתם גלגל משאית שכזה, והרמתי עם שתי ידיים וייצבתי אותו ואז התחלתי לגלגל אותו ולרוץ לצידו... זה נשמע מפגר ומיותר אבל כשאתה במשחק כזה ויש אלמנטים של סאנד-בוקס שפשוט מסתדרים לך כמו בחיים האמיתיים - אין הרבה דברים שיותר מרשימים מזה.
לגבי הנשקים - אני עדיין הכי אוהב את האקדח, אולי כי התקמצנתי על שאר התחמושת :) כל משך המשחק אמרתי לעצמי שאשמור את הנשקים האחרים למצבי "אין ברירה" ומה שקרה זה שכמעט ולא השתמשתי בהם. לעומת זאת בחפצים ורימונים השתמשתי הרבה, לרוב מתוך פאניקה ולאו דווקא בהצלחה רבה :P
אין ספק שחסר לי MELEE במשחק. כבר ציינתי את זה אבל זה באמת היה הופך את המשחק למושלם. ומצד שני הופך את החיפוש אחר תחמושת לפחות הכרחי אז המשחק היה משתנה לא מעט.

בקיצור - 9.8/10, יצירת מופת, חובה לכל גיימר, זה הHL הכי טוב בהפרש והשוטר הכי טוב ששיחקתי בחיי, אם כי באמת קצת קשה להשוות אותו לחוויות מהירות כמו דום איטרנל, זה פשוט משהו אחר לגמרי, אבל אני אישית מעדיף את זה על פני הדרך הישנה.

זה בהחלט משחק מדהים ואני מסכים עם כל מה שאמרת. וכשרואים את הסוף אתה רק רוצה שיצא עוד HL כבר. אבל אז אתה נזכר איך הקליף-האנגר של פרק 2 החזיק אותך עשור+ והתקווה נגוזה והעצב משתלט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ינואר 2023, 12:58

אנצ׳רטד 4 מצויין, ורק משתפר ככל שמתקדמים. TLG יצירת מופת במובנים רבים, אבל המשחק זועק לרימייק, טכנית הוא ממש מבאס.

לגבי המשך של אלכס או האלף לייף - מבחינת כח אדם ותקציבים מעט מאוד ״התבזבז״ על אלכס, אני מנסה להיות אופטימי שההמשך יגיע מקסימום עד 2025, אבל די ברור לי שזה קלוש :(
בעקרון אין סיבה שלא יצא אפילו השנה, יש להם 80% מוכן כבר, לכאורה :/

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2023, 13:02

Laskin כתב:אנצ׳רטד 4 מצויין, ורק משתפר ככל שמתקדמים. TLG יצירת מופת במובנים רבים, אבל המשחק זועק לרימייק, טכנית הוא ממש מבאס.

אני 10 פרקים לתוך אנצ׳רטד ובנתיים הוא בסדר, כנראה האנצ׳רטד שאני הכי פחות נהנה ממנו מאז הראשון. אבל נראה לאיפה הוא הולך, בנתיים הוא gunplay די רע ואפס set-peices מעניינים וזה פחות או יותר הלחם והחמאה של הסדרה.
Laskin כתב:לגבי המשך של אלכס או האלף לייף - מבחינת כח אדם ותקציבים מעט מאוד ״התבזבז״ על אלכס, אני מנסה להיות אופטימי שההמשך יגיע מקסימום עד 2025, אבל די ברור לי שזה קלוש :(
בעקרון אין סיבה שלא יצא אפילו השנה, יש להם 80% מוכן כבר, לכאורה :/

יש פה הרבה לכאורה. גם לא הייתה סיבה שלא יצא פרק 3, וגם לו היה כבר ״80% מוכן״ והוא מעולם לא יצא. אל תקח כמובן מאליו שחברה שעושה מערכות הפעלה וחומרה תשקיע בלפתח משחק. הם ניסו לשגר את האנדקס אז הם עשו את אלכס, אני לא בטוח שזה יקרה שוב, אפילו אם לכאורה אלכס 2 כבר מזמן בפיתוח. גם פרק 3 ו-HL3 היו בפיתוח איזה שלוש פעמים.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ינואר 2023, 13:18

הסט פיס בהתחלה עם הספינה היה לא רע וגם בבית הכלא מיד אחריו... אני לא זוכר את המשחק בעל פה, בטח יש גם עוד כמה בחצי הראשון, אבל נראה לי שאתה שופט אותו יותר מדי לחומרה, או זוכר את המשחק השני יותר לטובה

וכן, ברור שעם ואלב הכל לכאורה :P הם עושים מה שבא להם, ובצדק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2023, 13:36

Laskin כתב:הסט פיס בהתחלה עם הספינה היה לא רע וגם בבית הכלא מיד אחריו... אני לא זוכר את המשחק בעל פה, בטח יש גם עוד כמה בחצי הראשון, אבל נראה לי שאתה שופט אותו יותר מדי לחומרה, או זוכר את המשחק השני יותר לטובה

וכן, ברור שעם ואלב הכל לכאורה :P הם עושים מה שבא להם, ובצדק.

המשחק השני התחיל את הכל, שוחרר לפני 14 שנים ויצא לדור אחר. אז כן, אני שופט אותו אחרת :)
בנתיים, ביחס לתקופה, אני נהנתי גם מ-3 יותר מאשר 4. הרביעי מרגיש כל כך.. גנרי? לא יודע בדיוק לשים את האצבע, אבל הוא מרגיש כמעט פרודיה של עצמו. כל קפיצה שניה מה שאתה תופס בו כמעט נופל, הבדיחות בין נייט ואחיו מרגישות כבר עבשות, הסט פיסיז בנתיים לא מספקים את הסחורה והירי פשוט לא טוב. אני כנראה רק באמצע המשחק, אבל בנתיים הוא ממש מאכזב אותי.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ינואר 2023, 14:55

בעיניי 4 היה האנצ'רטד הכי טוב. אולי אחרי TLOU זה מרגיש לך כמו "פרודיה", המשחקים האלה תמיד היו רק כיף וסט פיסז, הכתיבה והבדיחות תמיד היו טראש הוליוודי... הירי לפחות הוא חד משמעית הכי טוב בסדרה, והקטע עם החבל סופר שימושי באיזורים מסויימים. בקיצור כן, הסדרה הזו היא לגמרי של דור הפס3, ואני שמח שנוטי דוג משאירים אותה מאחור, אבל המשחק הרביעי סוגר את הסדרה מעולה בעיניי, ובאמת לשחק אותו ב-7 שנים איחור ירגיש מן הסתם הרבה פחות טוב. אני משוכנע לגמרי שבזמן אמת היית שופט אותו אחרת, לכן ההערה שלי על זה שלא באמת חווית את הדור הקודם.
אבל שוב, החלק השני שלו טוב יותר מהחלק הראשון אז אתה עוד עשוי לשנות את דעתך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 ינואר 2023, 15:36

Laskin כתב:בעיניי 4 היה האנצ'רטד הכי טוב. אולי אחרי TLOU זה מרגיש לך כמו "פרודיה", המשחקים האלה תמיד היו רק כיף וסט פיסז, הכתיבה והבדיחות תמיד היו טראש הוליוודי... הירי לפחות הוא חד משמעית הכי טוב בסדרה, והקטע עם החבל סופר שימושי באיזורים מסויימים. בקיצור כן, הסדרה הזו היא לגמרי של דור הפס3, ואני שמח שנוטי דוג משאירים אותה מאחור, אבל המשחק הרביעי סוגר את הסדרה מעולה בעיניי, ובאמת לשחק אותו ב-7 שנים איחור ירגיש מן הסתם הרבה פחות טוב. אני משוכנע לגמרי שבזמן אמת היית שופט אותו אחרת, לכן ההערה שלי על זה שלא באמת חווית את הדור הקודם.
אבל שוב, החלק השני שלו טוב יותר מהחלק הראשון אז אתה עוד עשוי לשנות את דעתך.

כן, כיף וסט-פיסיז, זה בול מה שאני מחפש באנצ׳רטד. אבל הסט-פיסז לא טובים כמו בקודמים (בטח ביחס לתקופה), הירי לא מרגיש טוב והפאן מרגיש כבר צ׳יזי מדי ב-2023 (והוא הרגיש ככה גם ב-2021 כשהתחלתי אותו). זה משחק טוב, אבל הפרשי הרמות בינו לבין TLOU2 הם קולוסאלים, כמעט דוריים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 ינואר 2023, 15:56

אני חושב שלזמנו אנצ'רטד 4 היה מצוין ממש. הוא אולי לא היה מהפכני כמו 2, אבל הוא בהחלט היה במקום הנכון ובזמן הנכון מבחינת הקפיצה עליו. בטח ביחד ל3 שפשוט העתיק את 2 בסטינג שונה.
מבחינת המשחק עצמו עברת בערך שליש אם אני זוכר נכון את מספר השלבים, והטוב ביותר אכן עוד לפניך, כולל הסט פיס היחיד במשחק הזה שבאמת מרגיש כמו משהו מיוחד. אבל קצת קשה לשחק במשחק במשך שנתיים ולהתלהב ממנו, בטח כזה שהוא כולו החוויה הסינימטית.
בכל מקרה אני לא יודע איך הוא מחזיק היום, למרות שאני מניח שבראש הנכון לא אמורה להיות איתו בעיה גדולה מדי - זה לא שהוא כתוב רע כמו לחזור למשחק משנת 2000 שכולו משפטים סתומים, הוא בסך הכל כתוב כמו סרט הרפתקאות קליל וככזה הוא די מוצלח. הרביעי עוד יחסית מכניס יותר משקל רגשי לסיפור ממה שהיה שם קודם, אבל גם זה בעיקר בהמשך.
אז לא יודע, נראה לי שתמיד אוכל להנות מאנצ'רטד 4 כמו שתמיד אוכל להנות מסרט אינדיאנה ג'ונס, אבל לא שיחקתי בו מלא זמן. בפעם האחרונה ששיחקתי בו הוא היה האנצ'רטד האהוב עלי בכל הסדרה, ומבחינת הדור של סוני הוא אחד המוצלחים (יותר מספיידמרן, GOT, הורייזן וכל אלו).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 ינואר 2023, 16:01

אין ספק שלשחק בו עם הפסקות כה ארוכות מוציא הרבה מהכיף שבו ובסיפור שהוא מנסה לספר. אני דווקא כן שיחקתי בו לאחרונה ב-120 פריימים ועדיין מאוד נהנתי. גם רצתי עליו ועל TLL מבלי לחפש בכל פינה וזה מאוד שיפר את ההנאה שלי ממנו, עשיתי שטויות בגיימפליי וביריות וניסיתי לעשות לעצמי חוויה סופר סינמטית, ובהצלחה די רבה למען האמת :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 31 אורחים