במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Stick » 04 מרץ 2023, 19:15

שיחקתי כממה שעות בwo long דרך הגייממפאס, ובגדול אין פה ממש הפתעות, כמו שהביקורות אומרות - הוא מהנה ומאכזב.
סך הכל אני נהנה ממנו, ובטח אמשיך לשחק לפחות עוד כמה ישיבות גם אם לא עד הסיום, אבל אין ספק שהוא מאכזב.
אם נשווה לסדרת סולס הרחבה של FS, ואין מה לעשות, טים נינג'ה מזמינים את ההשוואה הזאת, אז הבעיה רק בולטת יותר.
עד עכשיו טים נינג'ה יצאו די טוב בהשוואה הזאת, כי לדעתי שני משחקי ניהו הם אולי הסולס לייק הכי מוצלחים בכל התעשייה מלבד משחקי FS, והם לבטח כאלה שמצאו לעצמם נישה בתוך הנישה שבה הם ממש חוד החנית: מערכת הקרב המורכבת והכמעט אינסופית.
אבל מתוך נוסחאת הסולס הבסיסית ביותר FS נתנתו לנו כבר שני ענפים שונים - אלדן רינג עם העולם הפתוח ומבנה המסע שלו, וסקירו הסגור והמהודק עד שלמות. אפשר להגיד שגם בלאדבורן הוא איזה שינוי, וזה נכון, אבל הוא פחות מהותי ברמת הגיימפלי עצמו.
טים נינג'ה נתנו לנו עכשיו את ה'ענף הנוסף' הראשון שלהם, ולהבדיל מFS, הוא ירידה ברמה ממה שהם עשו עד עכשיו. בטח שלא מהפכני ומשמעותי כמו אלדן רינג, וגם ממש לא מצליח להיות סגור ומהודק כמו סקירו. wo long הוא איזה תוצר ביניים שמנסה להיות פשוט ומזמין יותר ממשחקי ניהו, אבל ממש לא מצליח להגיע לכיוון של ההידוק והתחושה שהכל מתחבר לשלם אחיד כמו סקירו.
(ו-ווא, התפריטים... למה כל כך הרבה תפריטים מבולגנים ועצי יכולות שצריך לשבור את הראש כדי להבין?)

או במילים אחרות - נחכה לראות מה הם יעשו עם רונין, שמלכתחילה היה נראה הפרויקט היותר מעניין ושאפתני שלהם. wo long מהנה ואני בטוח ששחקני הסולס כאן יהנו ממנו, וגם אני נהנה ממנו, אבל זה צעד אחורה של טים נינג'ה במקום הצעד קדימה שזה יכל והיה צריך להיות.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 05 מרץ 2023, 15:10

בפעם הראשונה שהגעתי לביום השני בריטרנל, גם הגעתי עד הבוס והורדתי לו 2/3 "פסילות" ועוד איזה לפחות חצי מבר החיים שלו. היה כיף. המשחק הזה שואב מאוד, מהנה, עם החלטות עיצוביות סופר מעניינות בעולם הרוגלייקים/לייטים /אנא עארפים.

הסאונד במשחק עשוי ממש טוב, וזה משחק נגיד שלא שווה לשחק בלי אוזניות, כי נורא קשה, אפילו עם מערכת סבבה, למקם טוב את האויבים.

הוא גם לא באמת מסביר את רוב הדברים שבעולם שלו וסומך עליך שתגלה לבד. לפעמים זה נחמד, לפעמים זה מציק.. רק אחרי איזה כמה שעות הבנתי שברוב התיבות שנעולות מאחורי סורגי אבן שכאלה, ניתנות לפתיחה בירייה באיזה "מנעול" שמהבהב ומצפצף רק אם מכוונים אליו בין כוונות..

במחשב, להיכנס בין כוונות מרגיש פחות נחוץ מן הסתם, בטח עם העכבר, אבל מדובר במהלך די חובה, בטח מול היריבים הקשים יותר, כדי לחשוף נקודות חולשה, כפי שמסתבר.

בקיצור, עף עליו. לא הרגשתי ספייק רציני בקושי בביום השני, אבל אולי היה לי מזל.. גם פתאום הבנתי את הנשק שתוקע יתדות חשמליים ויוצר שדה זרם ביניהם, אז בכלל נהיה כיף.. לפני כן לא ניסיתי אותו וחשבתי שהוא סתם נשק שיורה לאט..
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 מרץ 2023, 09:05

Klayman כתב:בפעם הראשונה שהגעתי לביום השני בריטרנל, גם הגעתי עד הבוס והורדתי לו 2/3 "פסילות" ועוד איזה לפחות חצי מבר החיים שלו. היה כיף. המשחק הזה שואב מאוד, מהנה, עם החלטות עיצוביות סופר מעניינות בעולם הרוגלייקים/לייטים /אנא עארפים.

הסאונד במשחק עשוי ממש טוב, וזה משחק נגיד שלא שווה לשחק בלי אוזניות, כי נורא קשה, אפילו עם מערכת סבבה, למקם טוב את האויבים.

הוא גם לא באמת מסביר את רוב הדברים שבעולם שלו וסומך עליך שתגלה לבד. לפעמים זה נחמד, לפעמים זה מציק.. רק אחרי איזה כמה שעות הבנתי שברוב התיבות שנעולות מאחורי סורגי אבן שכאלה, ניתנות לפתיחה בירייה באיזה "מנעול" שמהבהב ומצפצף רק אם מכוונים אליו בין כוונות..

במחשב, להיכנס בין כוונות מרגיש פחות נחוץ מן הסתם, בטח עם העכבר, אבל מדובר במהלך די חובה, בטח מול היריבים הקשים יותר, כדי לחשוף נקודות חולשה, כפי שמסתבר.

בקיצור, עף עליו. לא הרגשתי ספייק רציני בקושי בביום השני, אבל אולי היה לי מזל.. גם פתאום הבנתי את הנשק שתוקע יתדות חשמליים ויוצר שדה זרם ביניהם, אז בכלל נהיה כיף.. לפני כן לא ניסיתי אותו וחשבתי שהוא סתם נשק שיורה לאט..

הוא הפך אצלי הרגע למשחק של 4/10. בפעם האחרונה ששיחקתי הוא התרסק, ולא היה לי כח להמשיך אז לא הפעלתי אותו שוב. כשהרצתי אותו מסטים הבוקר, הוא פשוט התחיל את כל תהליך ה Setup הראשוני. למשחק כידוע אין Save slots או משהו שאפשר לחזור אליו, ומיד ניסיתי לצאת החוצה ולבדוק מה קורה בתיקיית ההתקנה/Steam Cloud - אבל הכל נעלם. המשחק יצר ''שמירה'' חדשה בתיקיה המקומית והעלה אותה לענן של סטים מיד כשיצאתי. בקיצור, אני צריך להתחיל מההתחלה, אחרי איזה 15 שעות.. כיף
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 מרץ 2023, 09:29

שיט, איזה מבאס… לאן הגעת?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 מרץ 2023, 09:51

הייתי בריצה שבסבירות גבוהה הייתי מוריד את הבוס של הביום השני בה
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 מרץ 2023, 09:58

אה אוקיי… בטח לא ייקח לך הרבה כדי לחזור לאותו מצב… זאת אומרת, פתחת את ה״חרב״ ומן הסתם עוד דברים, אבל הם לאו דווקא ייתקעו אותך במקום… אתה אפילו תקבל אולי את האסטרונאוט הזה שמקבלים בפעם הראשונה שנכנסים לבית, אז אולי זה ישפר לך את הסיכויים :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מרץ 2023, 10:55

עכשיו קליימן חווית את חווית ריטרנל האותנטית :)
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 מרץ 2023, 11:01

שיחקתי בו בתחילת השבוע במחשב ב-120 פריימים אצל חבר… וואלה המשחק קיבל מלא מלא עדכונים כנראה כי ראיתי שם כמה דברים שלא היו קיימים כשאני שיחקתי בו בPS5

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 10 מרץ 2023, 11:35

התחלתי את " אוריזון 2 " ,לא זוכר את השם האמיתי
לפני כמה ימין ,אני משחק בגרסת הps5
אבל המשחק מרגיש ps4 ,נו מין הסתם לקל שנים לפתח אותו והוא קיבל גרסת ps4

סוג של משחק מאוד טוב לps4 ,אומנם אני רק בהתחלה
עברתי את הבוס הראשון שזה היה סוג של מצב מדריך ארוך
המשחק מתחיל לינרי בטח יפתח לעולם פתוח אחרי התחלה ארוכה

וסך הכל בינתים זה אוריזון חדש לא יותר לא פחות
מה שכן למי שחשוב הסיפור של המשחק הקודם או מכניקות מהמשחק הקודם
אין צורך לשחק בקודם לדברים העיקרים
כי בהתחלה אוריזון 2 מספר את הסיפור הקודם לפחות החלק העיקרי שלו ואת המכניקות
מי שלא אוהב להשלים סדרות ,יכול לדלג על המשחק הראשון בסדרה ולקפוץ לזה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מרץ 2023, 18:54

עוד מישהו נתקל בבעיות בדמו של RE4?
אצלי הוא לא מאפשר רזולוציה מעל איזה 1024X768 וכשאני יוצא ממנו הוא מביא לי מסך שחור... אפילו עוד לא הרצתי אותו :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 מרץ 2023, 19:56

לא ניסיתי את הדמו על המחשב כי שמעתי שיש איתו בעיות נוראיות כולל הבעיות שציינת אבל אם יש לך 32GB זיכרון לאסקין זה כנראה חלק מהבעיה. הדמו הזה לא יודע להתמודד עם הכמות הזאת זה בטח פאק שלא יהיה בביילד המלא.

תתקין על הפס5 :)

לא יודע איך להרגיש כלפי הדמו הזה, נראה פשוט מדהים, מטורף אווירתי לאללה ובא לי לקנות אבל אני חייב להגיד שהוא פשוט פחות כיפי מהמקור.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 מרץ 2023, 20:58

טוב שיחקתי בו…
הבעייה הייתה בHDR, פשוט כיביתי וזה עובד עכשיו, רק בלי HDR
המשחק נראה מאוד מיושן לדעתי ברוב ההיבטים הגרפיים, מלבד הערפל ב״יער״ אם אפשר לקרוא לזה ככה… גם התאורה סבבה. לא מעבר. מאכזב קצת שהמשחק שהיה ה-דיבור בזמנו מבחינה טכנית, מקבל רימייק שגרפית הוא די meh כזה, ממש רציתי שיפציצו כאן בכל הכח, משהו ברמה של הלבלייד 2 :)
הגיימפליי קיבל שדרוג רציני ולכן המשחק גם הרבה פחות מפחיד מהמקור, ועדיין - כשכולם רודפים אחריך זה מלחיץ.
לא סיימתי את הדמו כי הייתי חייב לסגור אחרי מוות אחד, אבל אני לא ארכוש את המשחק ללא מצב VR. הוא לא מספיק מעניין אותי כדי לחוות אותו שוב… קטע מוזר עם RE, פשוט לא בא לי רימייק שלהם.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 מרץ 2023, 00:00

A Plague Tale: Innocence
וואו איזה משחק זה. משום מה אף פעם לא שמתי לב אליו, ורק כשראיתי את דודי ונדב מזכירים אותו התחלתי להתעניין. לא יודע מתחת לאיזה סלע חייתי אבל משחק אדיר.
חשבתי שהשטייק הזה של "משחקי בייביסיטר" כמו TLOU/GOWכבר לא יכול להפתיע אותי, אבל אני מודה שזה ממש תפס אותי, כנראה בגלל שהוא מתרחש באחת התקופות הכי אפלות והכי מרתקות בהיסטוריה האנושית, ומתעסקים בה מעט מדי.

הגיימפלי די משעמם, הרי הם מנסים לעשות את הסטייל של נוטי דוג, רק בלי ירי, אז אתה נשאר עם פאזלים משעממים התגנבות משעממת וזריקת אבנים ממש משעמם לשחק בזה (בנתיים)
אבל הסיפור נהדר, וכמובן שלצפות בזה לא יביא בכלל את אותו אימפקט כמו שלשחק בזה.אם אני לא יכול לזוז מהמשחק הזה הם עשו משהו טוב איכשהו עם כל הגיימפלי המשעמם אתה נשאב פנימה הרבה יותר ממה שהיית נשאב אם רק היית צופה בזה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 מרץ 2023, 09:52

בנוגע לre4 רימיק ,אני חושב שבגלל שיצאו 100 ואלף גרסאות של המשחק ,זה די מיותר
אם אני זוכר נכון בזמנו שיחקתי בו על הwii דרך תאימות גימקיוב
צריך גימפאד וכרטיס זיכרון גימקיוב לזה
אבל רוב הwii שיצאו ,הגיעו אם תאימות גימקיוב

זה היה מזמן ,המשחק היה מצוין לזמנו
קפיצת דרך ענקית בסגנון ,אבל היום כמו re2-3 רימיק שגם שיחקתי

צריך לזכור ,אלו משחקים שנבנו במקור לחומרה מאוד חלשה להיום
קונסולה או מחשב משחקים מודרני חזק במאות מהגימקיוב

התקציבים היו נמוכים מהיום למשחק aaa

הצוותים קטנים יותר

כל התעשייה אז והחומרה וכלי הפיתוח
לשים על זה צבע חדש לא הופך את זה למשחק aaa של שנות ה2023

בעניין רמת הקושי ,המקור זה הגיים קיוב
לא היה 2 אנלוגיות ,היה אנלוגית בודדת ונוב שהחליף את כפתורי הc
בn64

רמת הקושי התחשבה בשליטה של הקיוב
נכון שהמשחק קיבל פורט לps2 בערך שנה אחרי
אבל עדין המשחק תוכנן מסביב לגימפד גימקיוב

לא יודע מה יש ברימיק ,אבל צריך להתאים את רמת הקושי
לשליטה שיש היום כדי לאזן את המשחק

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 11 מרץ 2023, 10:06

זה הולך ככה. גרסת הWII היא הכי קלה מכולן בקושי אובייקטיבית. גרסת הקיוב היא הכי קשה. (כמות התחמושת שאתה מקבל היא משמעותית גבוהה יותר בווי)
כל הפורטים המודרניים מבוססים על גרסת הWII ולכן קלים רצח והם לא מייצגים את המשחק במקור ולא חוויה אותנטית.

גרסת הPS2 (שזו הגרסה שאני גדלתי עליה וסיימתי הכי הרבה פעמים) גם היא קלה משמעותית מזו של הקיוב וכיום אני לא מסוגל לשחק בה יותר, אבל הקושי הרבה פחות משונמך פה.

אז הקיצר זה לא שהכל מותאם לשלט של קיוב קרירין, אלא הקיוב זו הגרסה הכי הארדקורית והחוויה הכי מומלצת של המשחק, בטח אם התחלת עם הגרסה הכי קלה שהיא הWII.

אני עוד לא יודע להגיד על מה הם הלכו על בסיס הדמו הזה אבל זה הרגיש לי יותר קל מהWII אפילו, נקווה לטוב.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 11 מרץ 2023, 12:59

עבר הרבה זמן מאז
אני חושב ששיחקתי את גרסת הקיוב על גבי הwii

בזמנו שקניתי את הwii ,פספסתי את כל משחקי הקיוב
כי היה לי pc והיה לי ps2 ,תאמת כבר לא זוכר יש עדין סיכוי ששיחקתי בכלל בps2 ,ממש לא זוכר

זאת הייתה תקופה שלא היה לי כסף לקנות משחקים
ויד שניה לא היה נפוץ ,אז השגתי משחקים איך שהשגתי
נגיד ככה

אני חושב ששיחקתי בגרסת הקיוב על הwii
מה שאני בטוח שאת re1רימיק וre0 ,שיחקתי בצורה הזאת
כי אז היו זמינים רק על הקיוב
למעשה re0 אם זכור לי נכון עדין לא קיבל פורט לאף פלטפורמה אחרת
שזה די מוזר

בכל מקרה לא משנה איזה גרסה ,עדין מדובר על משחק שבמקור
יצא בשנות ה2000 המוקדמות ,לא משנה כמה ישפצרו אותו גרפית
או ישפרו שליטה

היו צריכים לשנות הכל פשוט הכל שיהיה מתאים ל2023
דיבוב ,עיצוב שלבים ,אויבים ,סרטוני מעבר
רימיק לסאונד ,מעבר לגרפיקה

פשוט הכל
בגלל שזה רימיק בעיקר גרפי מרגיש לי מיותר לגמרי

יכלו לקחת את re4 hd ,להוסיף rt
למכור בזול ולהגיד שזה re4 rt

אני לא מומחה במנועים גרפים ואיזה מנוע גרפי re4 hd רץ
דרקו בטח יודע יותר
אולי צריך לשפצר את המנוע אולי להחליף לאפשר rt

אבל משחק כזה ישן ,ועוד ב1080p
יכלו להפציץ בהגדרות rt ,וזה יחסית מאוד זול מאוד מהיר
כמו שעשו למשחקים כמו פורטל וכמו קוויק ואחרים

מה שבפועל עשו אם רימיק גרפי שלם נראה לי מיותר לגמרי

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 11 מרץ 2023, 14:02

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 מרץ 2023, 11:37

סיימתי אתמול את HI-FI RUSH
קצת הכרחתי את עצמי לסיים, לקראת אמצע המשחק קצת הרגשתי יותר מדי רפטטיביות, ולא התחברתי לגיימפליי של הקרבות שלו מספיק... עניין ה"להיות בקצב" לפעמים לא עבד לי טוב, וגיליתי שפשוט "למעוך כפתורים" עובד לא פחות טוב ולפעמים אפילו יותר טוב, לצערי.
עיצוב השלבים וקטעי הפלטפורמה היו ממש ברמה נמוכה.
קטעי הקישור ברמה גבוהה... אחת הסיבות שאני שמח שנשארתי היה בוס "זאב" אחד, שעשו אותו ממש יפה, אבל גם כאן - בעיקר בקטעי הקישור, פחות מהגיימפליי עצמו, וזאת למרות שה"שיר" שלו היה ממש טוב, ויכול היה להיות מעולה אם הקצב שלו היה יותר דומיננטי בקרב עצמו. ועדיין, זה היה אחד הקרבות היותר טובים שם.

לסיכום - כמו שחשבתי אחרי כמה שעות בודדות - בעיניי מדובר במשחק של 7 שבזכות חוסר ההייפ וההפתעה של השיגור שלו קיבל ציונים הרבה הרבה יותר טובים ממה שמגיע לו. יש למשחק מבנה כללי ובעיות של משחקי PS2, אבל בזכות המון "סגנון" ואווירה קלילה מצליח עדיין בנקודות מסויימות.
ציון סופי - 7.4. ממליץ רק כמשחק גיימפאס.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 מרץ 2023, 19:56

אוריזון " המערב האסור " או איך שמתרגמים את זה לעברית
נפתח אחרי ההתחלה
וכמו המשחק הראשון ,זה עוד " אססין קריד " ,אומנם יותר כיף מאסבין קריד האחרונים ,אומנם כן יש אלמנטים של rpg lite
אבל זה לא גרוע כמו באססין קריד האחרונים שחייבים לעשות הרבה גרינדין או לרכוש בכסף אמיתי dlc לעלות מהר את הרמה של הדמות

פה זה זורם ולא ראיתי אף משהו לקנות בכסף אמיתי
אם יש אז לא דחפו את זה לפנים של השחקנים
אבל אולי אין

בסך הכל בינתים ,זה משחק ps4 טוב ,לא יותר לא פחות
הוא זורם וגם במשימות פילר ,יש הרבה דיבוב
זה מונע ממני לשים יוטיוב או משהו בצד לעשות את המשימות פילר

כי זה גם יהיה פספוס הסיפור וגם חלק מהדברים חשובים
להבין את המשימות
זה דווקא לטובת המשחק

ממליץ לחובבי אססין קריד במיוחד שהוא בשרות מנוי של סוני

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מרץ 2023, 20:46

אני לקראת הסוף של אנצ׳רטד 4. כשהייתי פרק 10 לא ממש הבנתי למה סטיק ושות׳ מתכוונים כשהם מתלהבים מהמשחק, הוא הרגיש לי כמו המשחק הכי פחות טוב בסדרה ביחס לתקופה, בטוח שמאז הראשון. אבל מהרגע שמגיעים לפרק עם הג׳יפ, הוא כאילו הופך למשחק אחר לגמרי. ההפרש הגרפי, העיצובי, התסרוט, והגיימפליי לפני הג׳יפ ואחרי הג׳יפ הם קולוסאלים. עכשיו אני מבין את הדיבור על אנצ׳רטד 4, ואני חושב שרוב האנשים שהשתפכו עליו קצת הדחיקו את ה-10 פרקים הממוצעים מינוס שפותחים אותו :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 מרץ 2023, 21:28

דרקו אתה משחק בו מאוד מאוחר
אנצארטד 4 היה בפסגת הגרפיקה בps4 שהוא יצא
אבל עבר המון זמן מאז ,היום כולל הגיפ הוא רחוק מהשיא
ולא רק בגלל הדור הנוכחי

יש מספיק משחקי ps4 שעברו אותו בגרפיקה
כולל חלק ממשחקי הטומב רידר ,ודרך אגב לאנצארדט 4
יש גם משחק ספין שנמכר בנפרד ומרגיש כמו חבילת הרחבה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 12 מרץ 2023, 21:31

אנצ׳רטד 4 עדין נראה בקרם של התעשיה. לא בחצי הראשון שלו, בחצי הראשון יש לו הרגשה קצת מיושנת, אבל ממדגסקר הוא נראה מעולה. האמת, אולי אפילו יותר מ-GOW:R, תלוי באיזה תחום. נניח אנימציות פנים - U4 לוקח את GOW:R בהליכה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 13 מרץ 2023, 06:18

Klayman כתב:
Klayman כתב:בפעם הראשונה שהגעתי לביום השני בריטרנל, גם הגעתי עד הבוס והורדתי לו 2/3 "פסילות" ועוד איזה לפחות חצי מבר החיים שלו. היה כיף. המשחק הזה שואב מאוד, מהנה, עם החלטות עיצוביות סופר מעניינות בעולם הרוגלייקים/לייטים /אנא עארפים.

הוא הפך אצלי הרגע למשחק של 4/10. בפעם האחרונה ששיחקתי הוא התרסק, ולא היה לי כח להמשיך אז לא הפעלתי אותו שוב. כשהרצתי אותו מסטים הבוקר, הוא פשוט התחיל את כל תהליך ה Setup הראשוני. למשחק כידוע אין Save slots או משהו שאפשר לחזור אליו, ומיד ניסיתי לצאת החוצה ולבדוק מה קורה בתיקיית ההתקנה/Steam Cloud - אבל הכל נעלם. המשחק יצר ''שמירה'' חדשה בתיקיה המקומית והעלה אותה לענן של סטים מיד כשיצאתי. בקיצור, אני צריך להתחיל מההתחלה, אחרי איזה 15 שעות.. כיף

אחרי 5 סיבובים מתחילת המשחק, אבל כשאני כבר מבין את המערכות ויודע מה אני עושה, הורדתי את הבוס של הביום השני. הגעתי ממש רחוק בביום השלישי, אבל החלטתי להיכנס לחדר "אתגר כוכב הזהב"( חדרים עם שלושה גלי אויבים עם אחלה פרסים בסוף לרוב ), אבל שרדתי עד סוף הגל השני שבו הופיע אויב שלא הכרתי קודם ופירק אותי! אבל היה כיף, אחלה משחק, באמת. אבל עדיין 4/10 כי הכריח אותי להתחיל מההתחלה..
?

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 מרץ 2023, 10:58

DrKeo כתב:אני לקראת הסוף של אנצ׳רטד 4. כשהייתי פרק 10 לא ממש הבנתי למה סטיק ושות׳ מתכוונים כשהם מתלהבים מהמשחק, הוא הרגיש לי כמו המשחק הכי פחות טוב בסדרה ביחס לתקופה, בטוח שמאז הראשון. אבל מהרגע שמגיעים לפרק עם הג׳יפ, הוא כאילו הופך למשחק אחר לגמרי. ההפרש הגרפי, העיצובי, התסרוט, והגיימפליי לפני הג׳יפ ואחרי הג׳יפ הם קולוסאלים. עכשיו אני מבין את הדיבור על אנצ׳רטד 4, ואני חושב שרוב האנשים שהשתפכו עליו קצת הדחיקו את ה-10 פרקים הממוצעים מינוס שפותחים אותו :)

תמיד חשבתי שלאנצ׳רטד 4 יש בעיית פייסינג רצינית, הכל שם- הגיימפליי והגאן פליי הכי מהודקים שהיו בסדרה, AI מאתגר יחסית ברמות קושי מתקדמות, ערכי הפקה בשמיים אפילו ביחס לקודמים בסדרה, ועדיין, כמו אנצ׳רטד 3 לפניו הוא פשוט מתחיל מאוד, מאוד לאט, עם המון דגש על סטוריטלינג על חשבון גיימפליי מעניין.

תמיד חשבתי שאולי אחת הסיבות זה העובדה שהמשחק עבר בירושה לבימוי של דרוקמן וסטארלי והם ניסו לעשות משחק קוהרנטי מהבסיס שהיה להם ושנעשתה עליו כבר יותר מדי עבודה מכדי לזנוח ולהתחיל מאפס.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 מרץ 2023, 11:45

Uncle Pey'j כתב:
DrKeo כתב:אני לקראת הסוף של אנצ׳רטד 4. כשהייתי פרק 10 לא ממש הבנתי למה סטיק ושות׳ מתכוונים כשהם מתלהבים מהמשחק, הוא הרגיש לי כמו המשחק הכי פחות טוב בסדרה ביחס לתקופה, בטוח שמאז הראשון. אבל מהרגע שמגיעים לפרק עם הג׳יפ, הוא כאילו הופך למשחק אחר לגמרי. ההפרש הגרפי, העיצובי, התסרוט, והגיימפליי לפני הג׳יפ ואחרי הג׳יפ הם קולוסאלים. עכשיו אני מבין את הדיבור על אנצ׳רטד 4, ואני חושב שרוב האנשים שהשתפכו עליו קצת הדחיקו את ה-10 פרקים הממוצעים מינוס שפותחים אותו :)

תמיד חשבתי שלאנצ׳רטד 4 יש בעיית פייסינג רצינית, הכל שם- הגיימפליי והגאן פליי הכי מהודקים שהיו בסדרה, AI מאתגר יחסית ברמות קושי מתקדמות, ערכי הפקה בשמיים אפילו ביחס לקודמים בסדרה, ועדיין, כמו אנצ׳רטד 3 לפניו הוא פשוט מתחיל מאוד, מאוד לאט, עם המון דגש על סטוריטלינג על חשבון גיימפליי מעניין.

תמיד חשבתי שאולי אחת הסיבות זה העובדה שהמשחק עבר בירושה לבימוי של דרוקמן וסטארלי והם ניסו לעשות משחק קוהרנטי מהבסיס שהיה להם ושנעשתה עליו כבר יותר מדי עבודה מכדי לזנוח ולהתחיל מאפס.

גם אני תהיתי כמה מהאיטיות והבנאליות של ה-10 פרקים הראשונים מגיע מהשעטנז בין דרוקמן להאנינג. ה-10 פרקים הראשונים הם רצף הגיימפליי הכי פחות טוב של נוטידוג מאז אנצ׳רטד 1, לפחות לדעתי. בקושי הצלחתי לדחוף את עצמי קדימה, גררתי את אנצ׳רטד 4 על גבי חודשים כי בכל פעם שהורדתי את השלט, לא ממש התחשק לי להרים אותו מחדש. לא ברור לי איך פרקים 11 וקדימה (אני עכשיו בפרק 20+) כל כך טובים, ופרקים 1-10 כל כך ממוצעים ולא מעניינים. כלומר אלה אם זה באמת קשור לבעיות פיתוח.

אגב, גם בגיימפליי פרקים 1-10 היו די חלשים. אולי היה להם את הגיימפליי הכי טוב בסדרה, אבל זה לא אומר הרבה להתחשב בזה שהסדרה ידועה באירועים המתוסרטים שלה ולא בקרבות הירי או בפלטפורמה. אבל בפרקים המתקדמים יותר הgun play נעשה יותר מעניין, בעיקר כי המגוון בנשקים עולה, השלבים נעשים יותר פתוחים ואנכיים יותר ויש יותר נקודות עגינה לחבל. ואפילו הפלטפורמה נעשת הרבה יותר מעניינת ברגע שמקבלים את ה-pick axe של לארה.. אה כלומר היתד של דרייק :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 48 אורחים