במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Death_119 » 27 נובמבר 2021, 14:40

DrKeo כתב:שחקתי את השעה הראשונה של היילו 4 ואני חייב להגיד שהיא הרגישה כמה רמות מעל כל משחק היילו ששחקתי עד היום (שחקתי בכל מה שהגיע לפני, כולל ריץ׳ ו-odst). אני גם די בשוק מהגרפיקה. אין לי מושג אם המשחק נראה ככה על ה360, אבל אם כן, זה המשחק הכי יפה גרפית של הדור פס3 בהפרש.

אגב, האוסף מאסטר צ׳יף הוא כמעט הזיה במחשב. הוא כפה עלי להוריד את כולו לא משנה איזו אופציה בחרתי. 130GB על הssd למרות שהיילו 4 הוא בטח בקושי 10GB.

זה בדיוק מה שהרגשתי לפני איזה שלושה שבועות, אומנם שיחקתי אותו ב-2012 וסיימתי אותו אבל לא זכרתי שהוא נראה ככה. זה פשוט מטורף, בלי לדבר על העובדה שהם אשכרה עשו Reboot לכל הנכסים בסדרה, כל הנשקים נראים ממש שונה וחלקם גם מתנהגים טיפה אחרת. באנג'י, כבודה במקומה, לא טרחה באמת לשנות את המראה הכללי של הסדרה עוד מהמשחק הראשון, הם תמיד היו נאמנים לקו העיצובי שלהם ולעקביות במראה הכללי, לטוב ולרע, אבל 343 ממש לא מפחדת לעשות סוג של ריבוט לכל המראה של הסדרה כל משחק חדש, עצם העובדה שההפרשים בניהם נעים על פני 5 שנים בממוצע גם נותנת להם את הזמן להמציא הכל מחדש בצורה כזאת או אחרת עם מנוע חדש לחלוטין.

יכל להיות גם שהAuto HDR וUpscale ל4K בSeries X ממש ניקו את התמונה ביחס למקור. שם בטח הוא רץ באיזה 720P.

אחרי כמה שעות במולטי של Infinity אני לומד ממש להעריך את 5 (למרות שתמיד הערכתי אותו) הם דיי שמרו על הגיימפליי שלו מלבד העובדה שהSecondary מתעדכנים. אין הרבה התקדמות ברמת הגיימפליי ממנו למעט הRepolser וGraple hook, אבל הוא עשה עבודה כל כך טובה שהם החליטו פשוט להשאיר את מה שהיה בלי לחדש הרבה.

עריכה, מסתבר שהם הוציאו עדכון להייל 4 ו-5 ועוד כמה משחקים בסדרה שהעלתה את הרזולוציה ל-4K ב-2017.
https://www.youtube.com/watch?v=aMqhO4cs09w
תמונה

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 27 נובמבר 2021, 20:43

הממ אצלי לא היתה כפיה כזו. אני הורדתי כל משחק בנפרד.
אני קצת מתבייש להגיד אבל אני דילגתי על כל הסצינות של המשחק. הסיפור לא עניין אותי, רק הגימפליי. המשחקיות של היילו 4 היא מצוינת אבל סה"כ נהניתי מכל המשחקים. (אולי ODST הכי פחות)

חוץ מזה אני יכול להגיד שאחרי שעה אחת, sniper elite 3 הוא אכזבה בשבילי. בכלל לא דומה ל2. מרגיש כאילו בנו אותו מתוך מחשבה על קונסולות בלבד (ז"א שליטה עם קונטרולר). למה המפתחים מרגיישים שככל שיהיו יותר פונקציות שונות עם מקשים שונים - זה מוסיף למשחקיות?? אני שונא את זה. במחשב משחקים עם מקלדת ועכבר וכל השליטה חייבת להיות באיזור של WASD וסביבתם בלבד. אם אני צריך להסיט את המבט למקלדת כדי למצוא מקש, זה כבר הורס לי את כל המשחקיות

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 נובמבר 2021, 06:48

יתקדמתי הרבה ב" כמו דרקון "
לטעמי משחק מצוין ,למי שאוהב את סדרת יאקוזה
לדעתי זה אחד מהמשחקים הטובים בסדרה

אומנם צריך ליתרגל לאלמנטים rpg lite שהכניסו
אבל אחרי שמתקדמים זה רק מוסיף

חוץ מזה יתקדמתי הרבה גם במטרואיד האחרון
סך הכל למטרואיד 2d הוא משחק טוב ,אבל לא מרגיש שהלך אליו תקציב גדול ,כימאט אין סירטוני מעבר ודיבוב ,זה יותר כמו סופר מטרואיד גרסת 2021 ,שזה סבבה אבל טיפה מאכזב
ועוד יותר מאכזב זה שעדין לא נתקלתי במטרואיד אפילו בודד

בכל מקרה אני עדין ממליץ אליו ,אבל למרות שאני לא אוהב להודות בזה
אורי האחרון היה פשוט טוב יותר

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 28 נובמבר 2021, 07:32

ספוילר למטרויד פיוז'ן:
ספויילר: הצג
לא נתקלת במטרויד כי כולם נכחדו בפיוז'ן (לפחות רשמית)

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 28 נובמבר 2021, 08:21

מצחיק שאתה כותב על זה קרירין, כי בדיוק אתמול בלילה סיימתי את המשחק. :ugeek:

אני כאילו מבין מה אתה אומר בקשר ל״לא היה תקציב״ ושהקטעי מעבר ״לא מספיק״, אבל מבחינתי הגיימפליי כל כך טוב שזה לא משנה. והקטעי מעבר שכן יש הם מספיק אחלה לדעתי.

לגבי זה שאין מטרוידים במשחק - מה ש-BiA כתב. :) בנוסף:

ספויילר: הצג
ככל שתתקדם במשחק אתה תקבל לכך תזכורת, זה חלק מהעלילה.

לקח לי 21:20:08 שעות לסיים את המשחק, כשאספתי 89% מכל האייטמים. בהתחשב העובדה שזה המטרויד הראשון שלי + שהשקעתי הרבה שעות כדי למצוא את (רוב) האייטמים, נראה לי שזה הספק יפה. :!:

נהניתי מהמשחק ממש. מאוד מקווה שייקח GOTY בעוד שבועיים!

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 נובמבר 2021, 17:16

אבל זה העניין זה הראשון שלך
אני עברתי את כל הראשים + הרבה מטרווניה ,כולל כל סדרת קסטליווניה העיקרים כולל מאז sotn, שהם אפכו למטרווניה

חוץ מזה תשחק באורי האחרון ,תיראה שהוא טוב יותר

כן מטרואיד הזה טוב ,אבל חסר בו לטעמי עוד השקעה
בדיוק ההבדל מטוב ומומלץ למצוין ,יכל להיות טוב יותר
יותר סרטוני מעבר ודיבוב ,מוזיקה טובה יותר

זה מרגיש כמו צוות קטן ומוכשר שפיתח משחק מטרואיד
בלי תקציב גדול

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 נובמבר 2021, 18:23

מה שחסר במטרויד היא לא ההשקעה. כלומר תמיד נחמד אם שופכים כסף על משחק, אבל זה לא מה שמחזיק אותו מאחור. מטרויד דרד מלא בבעיות והן בעיקר בעיות שליטה ועיצוב שלבים.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 נובמבר 2021, 18:54

DrKeo כתב:מה שחסר במטרויד היא לא ההשקעה. כלומר תמיד נחמד אם שופכים כסף על משחק, אבל זה לא מה שמחזיק אותו מאחור. מטרויד דרד מלא בבעיות והן בעיקר בעיות שליטה ועיצוב שלבים.

אני משחק במצב נייח עם הגימפאד פרו או איך שקוראים לזה בסוויץ
ולא הרגשתי בעיות מיוחדות ,כן השליטה טיפה רובוטית ולא זורמת כמו אורי ,אבל סאמוס לובשת חליפת כח ,אז זה די מצופה
לא הרגשתי משהו באמת רע בשליטה ,היא אולי לא בטופ של הטופ
אבל די טובה ,כן צריך ליתרגל לחלק מהיכולות לשחק טוב יותר
כי חלקם קצת מבלבל בהתחלה ,אבל זה מסוג המשחקים שניסיון בהם
מאפשר לשחק טוב בהרבה
בניגוד למשחקים שהשליטה תמיד גרועה

בעניין השקעה ,בגלל שמטרואיד עוד מהמשחק הראשון לקח המון השפעה מהסרטים של הנוסע השמיני ,אז לי כן חבל מאוד
שאין סרטוני מעבר מושקעים ,ומוזיקה איכותית יותר ,זה לא ניראה כאילו השקיעו המון כסף במשחק עצמו שאפשר לוותר על סרטוני מעבר

זה לא כמו מאריו אודיסי או זלדה botw, שהתוכן העצום מחפה על זה
הם ידעו שמטרויד ימכור מיליונים ,אז למה לא לתת איזה שעתים נטו של סרטוני מעבר מושקעים ? ,אני לא מדבר על איכות סרטי הוליווד
מבחינתי אפילו אנימציה היה מספק ,רק משהו לחזק את הסיפור
ולתת קצת הפסקה מהמשחקיות

מה שעושה מבחינתי את " כמו דרקון " ,משחק כל כך טוב
זה סרטוני המעבר ,ואני מנחש שהוא מוכר הרבה פחות ממטרואיד
לפחות מרוויח פחות כי או זמין בגיים פאס
ואני מנחש שהוא עלה לפיתוח פי כמה ממטרואיד ,אז למה ליתקמצן על זה ?

וכן מובן לי שמטרואיד הגדול המתוכנן זה פריים 4
אבל עד שהוא יגיע ומתי לא ברור
זה פשוט מאכזב אותי שאורי 2 משחק טוב יותר ממטרואיד האחרון
כי הציפיות שלי מנינטנדו בז'אנר הזה ,הרבה יותר גבוהות מהציפיות שלי מms

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 28 נובמבר 2021, 19:14

יש בעיות שליטה מאוד מבאסות והעובדה שאין מיפוי מחדש לכפתורים רק מחזק אותן. אי אפשר לכוון כמו שצריך וגם לזוז בו בזמן, יש לסמוס בעיות ״הדבקות״ לקצוות שאתה לא רוצה שהיא תדבק (שזה מאוד לא נינטנדו) והסכמת שליטה מביאה אותך למצבים מאוד לא נוחים כמו להחזיק שני כפתורי כתף יחד בזמן שאתה לוחץ על כפתור פנים ומכוון עם הסטיק בו בזמן. יש הרבה דברים בשליטה של המשחק הזה שהם לא ברמת פוליש של נינטנדו, הוא מרגיש שהוא היה צריך להיות עוד זמן בתנור. כנ״ל לגבי עיצוב השלבים, הוא גם מרגיש לא אפוי עד הסוף, ביחוד בגלל החללים המשעממים באמצע כל שלב שנובעים מאזורי האמ״י. אה, והזמני טעינה והעובדה שהשלבים מופרדים לגמרי? מוזר, כל כך מוזר, סופר מטרוייד עשה את זה הרבה יותר טוב והוא משחק בן 30.

מטרויד דרד משחק מצויין, והוא גם משחק פגום. וזה חבל, כי הפגמים במשחק הם מאוד לא נינטנדואיים.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 נובמבר 2021, 21:21

סופר מטרואיד קיבל טיפול ואהבה של משחק aaa בזמנו
בגלל זה יצא כל כך טוב יחסית לתקופה

לאומת זה מטרואיד הזה מרגיש כמו משחק דרג ב לנינטנדו
למרות המחיר המלא

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2021, 02:28

kririn כתב:סופר מטרואיד קיבל טיפול ואהבה של משחק aaa בזמנו
בגלל זה יצא כל כך טוב יחסית לתקופה

לאומת זה מטרואיד הזה מרגיש כמו משחק דרג ב לנינטנדו
למרות המחיר המלא

ב2021 גם אינדי בתקציב של חצי מליון דולר יכול להיות יותר טוב מסופר מטרויד. אלה פשוט בחירות עיצוביות בעייתיות, אין קשר לתקציב.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 29 נובמבר 2021, 04:27

אני חולק אליך בעניין העיצוב ,לדעתי זה סבבה
כן חילקו את זה לכמה מפות ,אבל זה רק עוזר לאתגר

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 29 נובמבר 2021, 08:35

kririn כתב:אני חולק אליך בעניין העיצוב ,לדעתי זה סבבה
כן חילקו את זה לכמה מפות ,אבל זה רק עוזר לאתגר

החלוקה למפות הורס את כל הקונספט המטרויידי - מפה שהיא inter connected. זה אחד האלמנטים הכי חזקים של מטרויד, בתקופה שבה כל המשחקים היו מחולקים לשלבים, מטרויד היה עולם אחד קוהרנטי שכל הbioms שלו היו מחוברות בצורה טבעית. פה ושם הייתה מעלית, אבל לא יותר מזה. לדעתי בסופר מטרויד יש שתי מעליות והן סוג של קיצור דרך בין שני bioms, במטרויד דרד השלבים הם נפרדים לגמרי ויש בינהם מעלית, רכבת או טלפורט וזה פוגע באלמנט המטרוידי של המשחק. בטח ובטח כשיש דקה טעינה בין אחד לשני.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 29 נובמבר 2021, 15:16

יתקדמתי היום עוד במטרואיד ,ועדין עניין המפות לא מפריע לי
גם עדין לא נעזרתי אפילו פעם אחת במדריך ,כן לפעמים נתקעים ולא ברור להן ללכת ,ולפעמים כמו עכשיו היה לי סוג של בוס שלקח לי טיפה זמן להבין מה רוצים ממני ,אבל ככל שמתקדמים במשחק ,אזורים ישנים נהיה קל יותר לחצות ,פתאום אזור שהיה סגור או בלי אפשרות להגיע אליו נפתח ,פתאום מוצאים מחשב שפותח מפה

ממש לא נתקלתי במשהו גרוע

זה איכותי כמו אורי 2 שבעצמו לא היה מושלם ? ,לא אורי 2 טוב יותר
אבל זה עדין משחק מטרואיד טוב ,רק לא מטרואיד מנה עיקרית

זה כמו להשוות בין מטרואיד פריים 3 ,לבין מטרואיד m
אחד היה בטופ של משחקי הwii (היה מוגבל בגלל החומרה )
והשני היה משחק נחמד ,למרות שהרבה לא סבלו את מטרואיד m
לטעמי הוא היה סבבה יחסית לקונסולה ולתקופה

אז המטרואיד הזה הוא הm של התקופה הזאת
לא ברור מתי יצא פריים 4 ,עם בכלל בדור הזה של הקונסולות
אבל בהנחה שהוא כן יצא לסוויץ ,מימנו יש הכי הרבה ציפיות
במיוחד שהתחילו פיתוח מחדש כי הוא לא עמד בציפיות של נינטנדו

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 29 נובמבר 2021, 15:53

וואי באמת שאין לי מושג מה אתם רוצים :roll: הביקורות ממש מהללות את דרד ואני ממש נהניתי ממנו. לא הבנתי מה הבעיה במפה? זה אחלה שיש "קומות", והזמני טעינה ב"מעלית" בין הקומות לא כאלה נוראיים. אפילו ב"מעלית" של של לואיג'י 3 חיכיתי יותר זמן.

גם הבוסים במשחק הזה נהדרים (במיוחד האחרון), וה-EMMI'S מאוזנים: מצד אחד הורגים אותך מהר אבל מצד שני זה יחסית קל לברוח מהאזור שלהם.

אני כן יכול להסכים שיש משהו בעיצוב האמנותי שמרגיש "אינדי" קצת, כאילו לא מלוטש עד הסוף. אבל לי אישית החוויה הייתה ממש אחלה. :!: אה, והמוסיקה הייתה יכולה להיות קצת יותר טובה, אבל אולי אני סתם התרגלתי לסטנדרט הגבוה של מריו גלקסי והתזמורת שהם עשו שם. הסאונדטראק של הבוס האחרון אדיר אבל ו-Epic רצח.

הלוואי שייקח GAME OF THE YEAR!

wyvern
Padawan

הודעהעל ידי wyvern » 30 נובמבר 2021, 00:36

קיאו אתה מהלך על חבל מאוד דק בין לנהל איתי קרבות פסיכולוגיות לבין לא כי האזכורים שלך אל היוזר הקודם שלי (עם אותו שם מפגר כמו זה, התבגרתי מאז שהייתי בן 19) שקיבל באן יום אחרי שהגבתי לפה עם הסרט ''מכסחי השדים''' חשוד טיפה בצורה שקרובה מידי למתי שהגבתי, ואחר כך האזכור שלך של השלבים במטרויד האמ''י ללא קשר אמיתי למשחק מראים שאולי כן. אם אין קשר אלי אז אני מתנצל מראש אבל במידה וכן ורוב הסיכויים שכך אז לא אתן לך לנהל קרב מבלי שאחזיר אפילו שזה לא מזיז לי. ולכן להלן התגובה אליך:

ראיתי שיש מבצע על המשחק full throttle. למרות שלא ראיתי אף אזכור של טקסט אחד על המשחק פה, בטח שלא נדבר אפילו על תמונה אחת, רציתי לשאול לא רק אם מישהו פה מכיר אותו ומאוהב בדמות הראשית, אלה גם שיחק בו בנוסף ויכול להמליץ עליו. בכול מקרה, עדיין בכול זאת אשמור על אופטימיות שמישהו שיחק בו כי יש לי אינטואיציה שמישהו פה שיחק בו, יש שיגידו אפילו אינטואיציה קוסמית *קריצה*
כדי שההמלצה תהיה טובה יש לי כמה קריטריונים שאני רוצה לראות אם מי ששיחק יכול לתת לי המלצה טובה עבורי:

שהמשחק קונטרול הוא משחק השנה שלו של 2019

שקראקדאון 3 יצא אחת מהאכזבות הגדולות שלו

ששיחק במשחקים פוינט אנד קליק הישנים של רון גילברט

שמשחקים של היוצר קוג'ימה הם מהמשחקים האהובים עליו

שהוא בעל 2080 ti,
כי אני פשוט זונת גרפיקה שצריך שכול משחק לא משנה כמה מכוער הוא שיעבור multisapling לרזולוציית 8k

בכול מקרה, יכול להיות שאכן כוונתיך לא רעות וזה היה מקרי, אבל במידה ואכן כוונותיך שליליות אז יש לי להגיד שלי לא מפריע לי הלוחמה הזו כי:
א)אני בן אדם עם אישיות חזקה וחסין מפני לוחמות פסיכולוגיות
ב)אני מבין שאתה לא מין איזה מרגל שאוסף מידע ממשרד הפנים, או שפרץ לחשבון בנק שלי כדי להרתיע אותי הצורה שבה אתה מאזכר את המידע הזה, ומדובר פה בסה''כ בפלתפורמת פורומים משחקים הכי לא מזיקה שיכולה להיות, לא בדיוק שדה קרב של מוקשים בחיים האמיתיים.
ג) אני מבין את המניעים הפסיכולוגיים שלך שיכולים לתפוס אותי ואת היוזר הקודם שלי בתור פולש, ואחד שלא שייך פה. ולכן ההתנגדות התוקפת שלך פה להשפעתי פה, יש פה גורמים להתנהגות שלך ותהליכיים של פסיכולוגיה חברתית הגורמים לך להתנהג ככה, זאת אומרת הכול עומד על בסיס שניתן לנתח ולהבין מדעית, ולא איזה פושע מיסתורי.

לסיכום, אם כוונותיך היו שליליות אז מגיע לך בהתאם, ובמידה ולא אז אני מתנצל מראש.
בכול מקרה, אני מעוניין בלקבל באן כי אני לא מעוניין יותר בלבזבז את הזמן שלי על המשחקי קקי ופיפי האלה, ולכן במידה ולא תיתן לי באן אז אתחיל להספים פה את הפורום, החלטתך אם זה יקרה כך או כך

נ.ב הייתי מגיב בצורה יותר תקיפה ונחרצת ולא נזהרת עם ההתראות האלה אם הייתי יודע ב100% שכוונתיך שליליות אבל לפי המצב הקיים אי אפשר לדעת.
נערך לאחרונה על ידי wyvern ב 30 נובמבר 2021, 02:43, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Golan
Veteran

הודעהעל ידי Golan » 30 נובמבר 2021, 01:24

מה? מה קראתי עכשיו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 נובמבר 2021, 10:21

אין לי שמץ של מושג מי זה ומה הקטע פה, אבל דבר אחד בטוח - הוא *כן* מעוניין לבזבז את הזמן שלו על "משחקי הקקי ופיפי האלה", כי הוא כתב את ההודעה ב-00:36, ואחר כך חזר לכאן ב-02:43 כדי לערוך אותה. זה אשכרה החזיק אותו ער כל הלילה... זה, והתרופות :)

שוב, אין לי מושג מי אתה ומתי היית פה או לא היית פה, אבל ברצינות - לך לקבל עזרה.
אתה נשמע אובססיבי ברמה מסוכנת, למען טובתך האישית - תלמד לשחרר.
אם רונן הצליח (גם אם לקח לו 15 שנה ו-268 באנים) - גם אתה יכול!
אלא אם... אתה רונן?!?!
לה, זה לא הסגנון שלו... ומצד שני, אולי זה הסגנון שלו כיום?! אולי יש וריאנט חדש?!??!
אומניקרונן!

wyvern
Padawan

הודעהעל ידי wyvern » 30 נובמבר 2021, 13:04

לסקין, בתור אחד שבוחר ללכת אחרי העדר ודובק בשבטיות חזקה לזרם המרכזי המיינסטריימי , לא ממש ציפיתי מימך לחשיבה ביקורתית ואחת על כמה וכמה על מישהו שנמצא באותו השבט שלך ביחס לאוטסיידר (אני). בין אדם אחר שהיה מסוגל לחשיבה ביקורתית יותר היה יכול להסתכל על הגורמים הפוליטיים/חברתיים השליליים שמעקבים את ההתפתחות של החברה שלנו שהרבה כרוכים רעיונית עם אותה התבנית של הזרם המרכזי הבעייתי, ובנוסף היה יכול לשפוט את חבריו גם אם צריך ולא רק להימצא חן בעייני אחרים.

חוץ מיזה אתה מסתכל על הזמן השהייה שלי פה באופן מוטעה, כי ההפרש זמנים עריכה בין אחד לשני אינו שווה לזמן השהייה שלי פה בכלל. אתה צריך להיות בבית שלי כדי לדעת את זה.

אומנם ירדתה באופן חלקי לפסים אישיים ושמרתה את זה בהתחלה עם ''התרופות'' כך שאני לא יכול להגיד שזה לגמרי רמה נמוכה, אבל כשאחד פותח אש השני מגיב ואגיד שאתה יכול לקבל eeg.

בכול מקרה אין סיבה שתגיב לי יותר כי התגובה הבאה שלך תהיה כמו לקיר, כי נראה שהדרך פה לעוף היא בהספמה של הפורום כי המנהלים לא מוכנים להעיף אותי בדרך הגונה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 נובמבר 2021, 14:25

אני אגיב בכל זאת, כי אתה מוכיח שאתה אובססיבי לגבי מה שכותבים לך...
אדגיש שוב כי אין לי מושג מי אתה ומה אתה רוצה לעזאזל, אבל זה משעשע אותי :)
אני הולך אחרי העדר? וואלה, מעניין... כי אני נולדתי בסביבה הכי שמאלנית-תל-אביבית-סוציאליסטית שאפשר לדמיין... ואני ימני, קפיטליסט מוחלט עד כדי אובייקטיביסט - ההפך המוחלט מכל ה"עדר" שלי. יותר מזה, אני מכונה במשפחה שלי כ"כבשה השחורה" כי אני לא אוהב פחות או יותר את כל מה שנהוג במשפחה ובסביבה הקרובה וגם הפחות-קרובה שלי, ולכאורה נדמה להם שאני עושה "דווקא" בבחירות האישיות שלי ובדיעות שאני מחזיק ומציג, ודואג לעמוד על עליונותן בויכוחים סוערים מולם.
בקיצור - בעניין הזה טיפסת לחלוטין על העץ הלא-נכון, אתה פשוט לא טוב בלקרוא אנשים... אבל אולי גם זה שוב עניין מינון התרופות, אני בכל הכנות מציע לך שוב ללכת לקבל עזרה מקצועית.

לא הבנתי את עניין השהייה שלך כאן... לא טענתי שנשארת פה שעתיים שלמות בהתבוננות על התגובה שלך, אלא שכן חזרת לכאן לאחר שעתיים כדי לערוך, להוסיף או לתקן דברים, משמע - זה מאוד חשוב לך, עד כדי כך שממש באמצע של האמצע של הלילה - נכנסת שוב. זו ההגדרה של אובססיביות.

בכל מקרה כבר הגבתי, ואתה קראת, עכשיו תוכל לעשות כאילו לא קראת וזה לא מעניין אותך, אבל עמוק בפנים זה מציק לך כל כך שאתה משתגע, כמו עקיצה שאתה מת לגרד... כמו כן - אין דבר כזה "להעיף אותי בדרך הגונה", אם אתה מתנהג בצורה מסויימת רק כדי שיעיפו אותך - אתה סתם קאקער חסר חיים, ובכל מקרה לפי איך שאני מבין אתה כבר הועפת מכאן ונכנסת עם יוזר חדש, אז מה הטעם? פעם בכמה חודשים תבוא לכאן ותוציא את הטנטרום מהמערכת, ואנחנו נגיד WTF, נצחק קצת ונמשיך הלאה.
לך תלמד, תעבוד, תטייל, תעשה משהו חיובי עם החיים שלך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 30 נובמבר 2021, 14:54

בן אדם, אין לי מושג מי היית אז כשהעפתי אותך על ההזיות שעשית פה ואין לי מושג מי אתה עכשיו. אני משער שחשבת עלי בצורה אובססית בחודשים האחרונים או משהו כזה? אני מרגיש ממש כאילו אני בריטני. לא הבנתי יותר מדי מההודעה הזאת, אבל בראש שלי כתבת אותה עם אותיות מגזרי עיתון, דבק ושיער שגזרת מנשים שישבו לפניך באוטובוס.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 נובמבר 2021, 15:10

הקטע של ה"תחסמו אותי!!!!!!" הרג אותי. אתה אומלל בן אדם מי שלא תהיה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 נובמבר 2021, 19:52

שיחקתי קצת יותר משעתיים בסייברפאנק 2077, והיה... די טוב? מבטיח? סך הכל נהנתי מהפתיחה של המשחק ובהחלט בא לי להמשיך בו :).
אני לא אעשה את זה עכשיו, גרסאת הדור הבא תצא רק בעוד חודשים ספורים ונשמע שכצפוי הם מתייחסים לזה כשחרור מחדש של המשחק. אמנם לא נתקלתי בבאגים בשעתיים הקצרות האלו (בPC), אבל אם הגעתי עד לכאן בלי לשחק במשחק אני אמתין לפאץ' 1.5 המדובר.
קניתי אותו ב20$ לGOG כי בכל מקרה כמה הוא כבר ירד מתחת לזה עד לשחרור החדש, ואז כמובן למרות שלא תכננתי לשחק כרגע במשחק הייתי חייב לבדוק איך הוא נראה ומרגיש.
אז הוא יפייפה על הPC עם כל הRT, מרגיש טוב וסך הכל מתחיל מעניין. אולי זה לעולם לא יהיה ה10/10 שציפינו ממנו להיות אבל לפחות מהפתיחה מגיש לי שכיום עם הצפיות המתאימות זה כן יהיה אחלה משחק. מה שכן, רק הגעתי לראשונה לשליטה במכונית שלי לפני שסגרתי, והשליטה בה גורמת לGTA 4 להראות כמו מערכת טובה :).

אחזור אליו בעוד כמה חודשים.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 30 נובמבר 2021, 20:09

Stick כתב:שיחקתי קצת יותר משעתיים בסייברפאנק 2077, והיה... די טוב? מבטיח? סך הכל נהנתי מהפתיחה של המשחק ובהחלט בא לי להמשיך בו :).
אני לא אעשה את זה עכשיו, גרסאת הדור הבא תצא רק בעוד חודשים ספורים ונשמע שכצפוי הם מתייחסים לזה כשחרור מחדש של המשחק. אמנם לא נתקלתי בבאגים בשעתיים הקצרות האלו (בPC), אבל אם הגעתי עד לכאן בלי לשחק במשחק אני אמתין לפאץ' 1.5 המדובר.
קניתי אותו ב20$ לGOG כי בכל מקרה כמה הוא כבר ירד מתחת לזה עד לשחרור החדש, ואז כמובן למרות שלא תכננתי לשחק כרגע במשחק הייתי חייב לבדוק איך הוא נראה ומרגיש.
אז הוא יפייפה על הPC עם כל הRT, מרגיש טוב וסך הכל מתחיל מעניין. אולי זה לעולם לא יהיה ה10/10 שציפינו ממנו להיות אבל לפחות מהפתיחה מגיש לי שכיום עם הצפיות המתאימות זה כן יהיה אחלה משחק. מה שכן, רק הגעתי לראשונה לשליטה במכונית שלי לפני שסגרתי, והשליטה בה גורמת לGTA 4 להראות כמו מערכת טובה :).

אחזור אליו בעוד כמה חודשים.

איזה Origin בחרת?

לפני איזה שנה כששיחקתי בו בPS4 Pro, לקחתי את הקו של עובד Corporate והיתה משימה כאילו לקוחה מBlade runner ישר על ההתחלה, שאתה צריך להציל איזה מסוממת ואז קוראים לביטוח הרפואי שלה ששולח צוות חילוץ, מגניב רצח, ואז הכל קרס, הכל התדרדר משם :).

אני ממש מחכה לגרסאת הדור הבא, הבעייה שלא נראה שהיא תצא איי פעם. אני מת לרכוש את המשחק שוב.
תמונה

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 30 נובמבר 2021, 20:17

בחרתי גם כן בCorporate, דווקא כי נראה לי שלא באמת אבחר את זה כשאשב על המשחק אז רציתי כמה שפחות ספוילרים, יחסית.
המשימה הזו שאתה מדבר עליה בהחלט הייתה מהנה, אבל אני מניח שזו המשימה הראשונה ככה או ככה אחרי השעה הראשונה שקשורה לאוריג'ין שלך. זו המשימה שהם הדגימו בהדגמת גיימפלי הראשונה של המשחק.

בכל מקרה לא באמת התקדמתי במשחק, אחרי הפתיחה המאוד מתוסרטת יש את המשימה הזו, אחריה נוסעים הביתה והולכים לישון... ואז המשחק נפתח, הסתובבתי קצת בבניין, טיפונת ברחוב הראשון, ואז נהגתי מעט וזה היה נוראי :).
אבל המשחק עשה עבודה טובה בלהציג עולם ומערכות שנראות, על פניו, מעניינות וגרמו לי לרצות להכנס למשחק.
האם אחרי זה הכל הופך לפסטיבל באגים ומערכות שבורות? אולי, בכל מקרה אדע רק אחרי התיקון הגדול הקרוב בחודשים הקרובים. אבל בהחלט בא לי על המשחק יותר אחרי הפתיחה שלו מאשר לפני ששיחקתי אותה.

אגב, השדרוג לPS5 יהיה חינמי, לא תצטרך לרכוש את המשחק שוב. זה יצא בחודשים הקרובים, Q1 22. יחד עם פאץ 1.5 שאמור להיות גדול.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 30 אורחים