במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Laskin » 15 מאי 2022, 08:58

Chen כתב:בדיוק סיימתי את סאבנאוטיקה. חייב להגיד שעלה כל הציפיות שלי. יפה ברמות, אימברסיבי בכל דבר שהוא עושה, והאמת נותן חוויה שהיא דיי מיוחדת ואני לא חושב שמשחקים אחרים מציעים אותה.

ממליץ בחום.

אה, תודה שהזכרת לי, אני כל הזמן רוצה להתחיל לשחק בו ואז מגיע משהו… הרבה אנשים שממש אהבו אותו אהבו גם את outer wilds

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 15 מאי 2022, 10:14

Laskin כתב:
Chen כתב:בדיוק סיימתי את סאבנאוטיקה. חייב להגיד שעלה כל הציפיות שלי. יפה ברמות, אימברסיבי בכל דבר שהוא עושה, והאמת נותן חוויה שהיא דיי מיוחדת ואני לא חושב שמשחקים אחרים מציעים אותה.

ממליץ בחום.

אה, תודה שהזכרת לי, אני כל הזמן רוצה להתחיל לשחק בו ואז מגיע משהו… הרבה אנשים שממש אהבו אותו אהבו גם את outer wilds

Outer wilds הוא גם מעולה אבל יותר נוטה לכיוון ההרפתקה והפאזלים ואין לך שם ניהול משאבים או בניית בסיס וכו'. יכול להבין את ההקשר בין שני המשחקים אבל.
גם עליו אני ממליץ בחום דרך אגב, הוא גם יותר מתאים לסשנים קצרים כי יש איזה לופ מוגדר שחוזר על עצמו
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 18 מאי 2022, 17:30

חזרתי למשחק ישן יחסית שלא יצא לי לשחק קודם לכן. Hellblade: Senua's Sacrifice. אני בערך 70% לתוכו (בהערכה גסה, יכול להיות 60 או 80 תכלס), ואני חושב שהוא חוויה מיוחדת. מאוד נהנה בינתיים. הלחימה פשוטה ואין באמת ''מערכת קרב'' רצינית, אבל זה ממש לא הקטע של המשחק. כשאסיים אכתוב מעט יותר לעומק, אבל קשה לי להאמין שאצא ממנו מאוכזב.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 18 מאי 2022, 17:39

Klayman כתב:חזרתי למשחק ישן יחסית שלא יצא לי לשחק קודם לכן. Hellblade: Senua's Sacrifice. אני בערך 70% לתוכו (בהערכה גסה, יכול להיות 60 או 80 תכלס), ואני חושב שהוא חוויה מיוחדת. מאוד נהנה בינתיים. הלחימה פשוטה ואין באמת ''מערכת קרב'' רצינית, אבל זה ממש לא הקטע של המשחק. כשאסיים אכתוב מעט יותר לעומק, אבל קשה לי להאמין שאצא ממנו מאוכזב.

לקראת הסוף הלחימה נעשית טיפה יותר קשה, אבל זה פחות או יותר אותה מכניקה. סך הכל משחק חביב.
תמונה

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 מאי 2022, 08:42

Klayman כתב:חזרתי למשחק ישן יחסית שלא יצא לי לשחק קודם לכן. Hellblade: Senua's Sacrifice. אני בערך 70% לתוכו (בהערכה גסה, יכול להיות 60 או 80 תכלס), ואני חושב שהוא חוויה מיוחדת. מאוד נהנה בינתיים. הלחימה פשוטה ואין באמת ''מערכת קרב'' רצינית, אבל זה ממש לא הקטע של המשחק. כשאסיים אכתוב מעט יותר לעומק, אבל קשה לי להאמין שאצא ממנו מאוכזב.

אני חושב שהתחלתי אותו פעם והפסקתי די בהתחלה
כי היה מוזר ולא הבנתי איך ליתקדם בו
בתקופה שעבדתי הרבה ,אז לא היה לי כח למשחקים שאני נתקע בהם

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 מאי 2022, 08:47

המשחק ממש טוב בשביל מה שהוא = סוג-של מערכת קרב של משחקים שיש בטלפון נייד כמו infinity blade, בשילוב משחק קצר של דייויד קייג׳… בקיצור - איפה באמצע בין סרט אינטראקטיבי למשחק קז׳ואלי. מה שבטוח זה שהסאונד יוצא מן הכלל, במיוחד עם אזניות ובאמת שאם לא שיחקת עם אזניות עד עכשיו ויש לך אפשרות לעשות זאת - תעשה זאת!! :)

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 19 מאי 2022, 09:08

משחק בו רק עם אוזניות. אני חושב שבלי אוזניות אי אפשר ממש להתקדם בו יותר מדי. המשחק באמת לא מוביל אותך יותר מדי לפתרונות, במיוחד לאלה שקשורים ''להשלים'' חלקים שנשברו בעולם. פשוט נפלתי על זה איכשהו. בכל מקרה, ממש מצויין בינתיים.
?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 מאי 2022, 19:37

סיימתי את Hellblade: Senua's Sacrifice, ואני חייב לומר שממש אהבתי אותו. גרפית, הוא קיבל עדכון לפני איזה שנה, שממש הפך אותו למשחק שנראה מעולה, עם סביבות מעניינות, תחושה אמיתית של כל מקום שמגיעים אליו ועיצוב שלבים ועולם מאוד ייחודי. הסאונד, הוא כמובן גולת הכותרת. זה משחק שמוכרחים לעבור עם אוזניות, כי לSenua יש קולות בראש, ובאוזניות שומעים אותם, מכיוונים שונים, רבים אחד עם השני, מדרבנים, מייעצים, דוחפים בעדינות לכיוון הנכון.

העלילה סה''כ לא מורכבת, ומועברת ברובה המכריע בראש של Senua (ואולי כל המשחק מתרחש רק בראש שלה? לא ברור לגמרי, לדעתי). המשחק מתרחש סביב המיתולוגיה הנורדית, שאני לא הכרתי כ''כ לעומק לפני GOW של 2018, אז היה מעניין לשמוע את הסיפורים הנוספים שיש במשחק הזה - קצת כמו הסיפורים שהראש המדבר מספר בGOW על העולם, האלים, המפלצות וכו'. מיני ספוילר כאן שמחבר בין הלבלייד ל GOW2018:
ספויילר: הצג
גם Senua מסתובבת לאורך המשחק עם ראש על החגורה
ממש כמו קרייטוס :D. זה שעשע אותי.

בפאן המשחקיות - מורכב בעיקר מזיהוי של אותיות/סמלים נורדיים במרחב (מעין 'פאזלים', אבל לא באמת), השלמת העולם (מעדיף לא להסביר מעבר) ולחימה מאוד מאוד פשוטה. אין מה לצפות לקרבות אפיים ואיזה סט פיסז משוגעים. זה לא האירוע. המשחק גם מאוווווד לינארי, ואין ממש מקום להסתובב/לטעות בדרך. יש דרך אחת, מאוד ברורה שבה מתקדמים, ואפילו מעל 'גבעות אבן קטנטנות' סנואה לא תתקדם, אם לא התכוונו שתלכו בשביל הזה.

אני חושב שבסוף, המשחק הוא חוויה מאוד ייחודית ומעניינת, שאני מרגיש שתישאר איתי לעוד לא מעט זמן (אני חושב עליה עוד מאז שסיימתי אותו אתמול). ממליץ בחום.
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 מאי 2022, 20:57

מבחנתי הוא היה מדהים בכל הדברים שלו מלבד הגיימפלי לופ עצמו. זה לא שאין דברים יפים שנעשים גם שם, הקולות שהן גם אמצעי סיפורי וגם משחקות תפקיד במשחק עצמו זו המצאה גאונית. לצד זה כל התחושה, המסע הסינימטי של המשחק, האווירה שהוא יוצר - מצוינים ממש.
אבל הגיימפלי לופ כאן הוא בעיה, לדעתי. להבדיל ממשחקים כמו נניח journey או inside שבהם הגיימפלי מאוד משני או לפחות שווה איזשהי מינימום מחשבה, בהלבלייד הוא די מרכזי. המשחק הזה ארוך יחסית למה שהוא, והגיימלי שלו מאוד חד גוני, מהר מאוד נהפך למשעמם, והעיק לי לגמרי לצד כל הדברים המעולים במשחק.
סך הכל זה משחק חובה, הוא מאוד מיוחד והדברים הטובים בו מאוד טובים, אבל הוא גם בעייתי לגמרי ודי משעמם כמשחק.
מעניין אותי מאוד מה יעשו עם ההמשך, יש כאן פוטנציאל עצום. מצד אחד בראש שלי הם צריכים ללכת יותר קטן ודווקא להקטין את הגיימפלי מול 'החוויה', מצד שני נראה שעם הגב של מייקרוסופט נקבל כאן משחק הרבה יותר גדול. בהחלט מסקרן.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 21 מאי 2022, 05:55

מסכים איתך ב100% לגבי הגיימפליי לופ. חושב שסיכמת זאת מעולה. אבל איכשהו - זה פחות הפריע לי כי הרגשתי כל הזמן את הצורך להתקדם ולהמשיך בחוויה, אז ''בלעתי'' את הגיימפליי המשעמם יותר. והיו שם כמה ניצנים של גיימפליי ''אחר'', נגיד עם משחקי האור והחושך, אבל איכשהו זה היה מעט מדי בשביל לגוון. בקיצור, אני באמת מסכים איתך בכמעט כל מה שכתבת. אני פשוט יצאתי ממנו עם תחושה מאוד חזקה של חוויה מרתקת ומשמעותית. :)
?

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 22 מאי 2022, 12:20

Laskin כתב:

ממליץ בחום.

נטשתי אותו אחרי
ספויילר: הצג
שעליתי פעם ראשונה לקרקע
, הרגיש לי קצת רפפטיבי.
אתה ממליץ לחזור אליו? יש בו עוד חלקים מעבר לאיסוף המשאבים והבנייה?
תמונה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 22 מאי 2022, 17:02

חזרתי ל Sifu, ואחרי ריצה ממש לא מרשימה על השלב השני, סיימתי אותו על גיל 31. אני משוכנע אני יכול לסיים אותו מתחת ל-30, אבל היי, זה הרבה יותר טוב מהפעם הקודמת שסיימתי את אותו השלב בדיוק בגיל 58 ואז אח''כ ב51 או משהו כזה.. :D
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 05 יוני 2022, 12:41

אהההה הגרגולים מעצבניייים. כל פעם הליכה של החיייים.

מדבר על דארק סולס. כשהגרגול השני מצטרף עם האש והגרזן שלו אני בקושי מצליח לתת מכה למישהו מהם גררררר
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 05 יוני 2022, 12:43

המשחק הארכאי הזה? :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 05 יוני 2022, 13:25

ניצחתי סוף סוף! לא חשבתי על זה שאפשר להחזיק נשק עם שתי ידיים.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 יוני 2022, 11:14

קטע מוזר עם ה move set במשחק... יש קפיצה עם חרב וגם מכה כזאת מלמטה למעלה מהירה כזאת. שתיהם קרה לי רק ברנדומליות היי אני לא מבין איך לבצע את המהלכים האלה
Benjamin Franklin

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 06 יוני 2022, 11:19

swiss-the-engine כתב:קטע מוזר עם ה move set במשחק... יש קפיצה עם חרב וגם מכה כזאת מלמטה למעלה מהירה כזאת. שתיהם קרה לי רק ברנדומליות היי אני לא מבין איך לבצע את המהלכים האלה

זה היה ממש מזמן ששיחקתי אבל לדעתי זה flick קצר עם הגלגלת ואז R2 או R1 אבל ממש לא זוכר, לא קל לבצע את המתקפות האלה בלהט הרגע חחח
תמונה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 06 יוני 2022, 15:16

תודה... לא מצאתי הסבר טוב באינטרנט.

ובנושא אחר... שיחקתי פיפא 22 בגרסת דור הבא. לא הרגשתי הבדל גרפי.
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 06 יוני 2022, 15:27

swiss-the-engine כתב:תודה... לא מצאתי הסבר טוב באינטרנט.

ובנושא אחר... שיחקתי פיפא 22 בגרסת דור הבא. לא הרגשתי הבדל גרפי.

השיער של מסי! השיער!
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 06 יוני 2022, 15:54

swiss-the-engine כתב:קטע מוזר עם ה move set במשחק... יש קפיצה עם חרב וגם מכה כזאת מלמטה למעלה מהירה כזאת. שתיהם קרה לי רק ברנדומליות היי אני לא מבין איך לבצע את המהלכים האלה

קפיצה עם חרב זה להזיז את הסטיק השמאלי קדימה וללחוץ R2 באותו הזמן, זו התקפה שאי אפשר לעשות לה פרי אז זה השימוש העיקרי שלה, אבל גם לסגירת מרחק זה יכול להיות מועיל. אגב, R1 והזזת הסטיק השמאלי קדימה זו בעיטה, שזה טוב כדי לשבור את המגן של היריב אם זה אויב שמתבנקר.
ההתקפה השנייה שאתה מדבר עליה אם אני מבין נכון זו אחת הוריאציות של התקפה אחרי גלגול. כלומר אם תלחץ על התקפה בדיוק ביציאה מהגלגול תקבל התקפה מהירה שמשלבת את האנימציה. לכל סוג נשק יש אחת אחרת כזו, אם אני מבין נכון אז אתה מדבר על הוריאציה של הgreatswords.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 06 יוני 2022, 17:25

שים לב שהזנב של כל בוס (כולל הגרגולים) זה משהו שאפשר לחתוך ולקבל עבורו נשק מיוחד באמצע הקרב. כמובן שאם לבוס יש מתקפות זנב אז הוא גם יתקשה לעשות אותן בתור גידם-זנב:) זו מכניקה נחמדה שקיימת רק בדארק סולס הראשון ומשום מה FROM לא טרחו לשחזר במשחקים אחרים.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 07 יוני 2022, 22:14

תודה סטיק. המכה הנוספת לא נראה לי קשורה לגלגול כי זכור לי שהיא יצאה לי כמה פעמים מעמידה במקום.

ניצחתי את היצור אש שיש במעמקים שם :)
Benjamin Franklin

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 08 יוני 2022, 20:40

סייברפאנק הוא שיעור בפרספקטיבה. באגים, הקונסולות הישנות וכל זה בצד, אם אתה מודד את המשחק על פי ההבטחות של CD RED לאורך הקמפיין השיווקי שלו קל להיות מאוכזב ורק אחרי ששיחקתי בו באמת הבנתי למה אנשים חשו מרומים. אבל בכל זאת עבר זמן, ירד לי כל ההייפ ובאתי נטול ציפיות, הם כנראה גם סידרו בו כמה דברים ובשורה התחתונה ממש אהבתי אותו בתור מה שהוא אם להיות לגמרי כנה, גם אם אני יכול לשים כובע של מבקר ולכתוב על מה הוא עושה פחות טוב וזה לא מעט.
אולי שיהיה לי כוח אני יכתוב עליו בצורה יותר מפורטת כי אני חושב שהוא משחק מאוד מעניין, בעיקר בגלל שיש לי חולשה לקונספט וסוג העולם שהם בנו וקשה היה לי לא לראות את כל הפוטנציאל הלא ממומש בכל פינה, כאילו אני צועד במדרכה שממול למשחק עם פוטנציאל GOAT שיש לי בראש ואם אני ממצמץ ממש חזק אני כמעט יכול לראות אותו מתחבא שם.

מבחינה טכנית הוא עדיין לא לגמרי פיקס. המשחק קפא או קרס לי מספר פעמים, היה לי באג חוזר עם הסאונד שהצריך טעינה מחדש והיו גם כמה באגים ויזואלים אבל לא יותר מידי, לא הרגשתי שהעולם מתפרק סביבי, לא היו קווסטים שלא הצלחתי להשלים ולא נהרסו לי רגעים חשובים בסיפור וכל מה שאנשים חוו בשיגור אז מילא, לא יכול להגיד שזה משהו שהוריד לי מהמשחק. מעבר לזה הוא הרגיש מאוד ג'אנקי בדיפולט עד שהעתקתי כל מיני הגדרות שלט שמצאתי באינטרנט ושיפרו את המצב בצורה דרמטית, אז מומלץ לבדוק את זה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 09 יוני 2022, 15:29

לא זכור לי שיצא רישמית משחק הדור הנוכחי עדין
זוכר שהיו כמה עדכונים למשחק,אבל לא זוכר
גרסת דור נוכחית שיצא ,אולי אני טועה

אני כן יודע שגרסת דור קודם רצה הרבה יותר טוב על דור נוכחי
וגם גרסאות ps4 pro
וxbo x
שחיקות

Ps4 וxbo ,לא מומלצות

הרגשה שלי שcd פאוגקט, ניסתה לעשות משהו מקביל
למשחק אנריל 5 כבד ( לא יודע באיזה מנוע ישתמשו בפועל )
אבל בגלל התנאים בשוק היו צריכים לבצע התאמות
לps4 / xbo
וזה מה שקיבלנו

אולי עם היה להם עוד שנה לשנמך בצורה מקצועית יותר
הינו מקבלים משהו הרבה יותר איכותי
וזה מה שמצופה שיצאו גרסאות הדור הנוכחי ,לא מדבר על תלאי
אלה על גרסאות שנבנו לדור הקים מראש

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 יוני 2022, 15:34

idan כתב:סייברפאנק הוא שיעור בפרספקטיבה. באגים, הקונסולות הישנות וכל זה בצד, אם אתה מודד את המשחק על פי ההבטחות של CD RED לאורך הקמפיין השיווקי שלו קל להיות מאוכזב ורק אחרי ששיחקתי בו באמת הבנתי למה אנשים חשו מרומים. אבל בכל זאת עבר זמן, ירד לי כל ההייפ ובאתי נטול ציפיות, הם כנראה גם סידרו בו כמה דברים ובשורה התחתונה ממש אהבתי אותו בתור מה שהוא אם להיות לגמרי כנה, גם אם אני יכול לשים כובע של מבקר ולכתוב על מה הוא עושה פחות טוב וזה לא מעט.
אולי שיהיה לי כוח אני יכתוב עליו בצורה יותר מפורטת כי אני חושב שהוא משחק מאוד מעניין, בעיקר בגלל שיש לי חולשה לקונספט וסוג העולם שהם בנו וקשה היה לי לא לראות את כל הפוטנציאל הלא ממומש בכל פינה, כאילו אני צועד במדרכה שממול למשחק עם פוטנציאל GOAT שיש לי בראש ואם אני ממצמץ ממש חזק אני כמעט יכול לראות אותו מתחבא שם.

מבחינה טכנית הוא עדיין לא לגמרי פיקס. המשחק קפא או קרס לי מספר פעמים, היה לי באג חוזר עם הסאונד שהצריך טעינה מחדש והיו גם כמה באגים ויזואלים אבל לא יותר מידי, לא הרגשתי שהעולם מתפרק סביבי, לא היו קווסטים שלא הצלחתי להשלים ולא נהרסו לי רגעים חשובים בסיפור וכל מה שאנשים חוו בשיגור אז מילא, לא יכול להגיד שזה משהו שהוריד לי מהמשחק. מעבר לזה הוא הרגיש מאוד ג'אנקי בדיפולט עד שהעתקתי כל מיני הגדרות שלט שמצאתי באינטרנט ושיפרו את המצב בצורה דרמטית, אז מומלץ לבדוק את זה.

אחלה רשמים, אני כבר המון זמן רוצה לשחק אותו עם אפס ציפיות כמו שתיארת ולא יוצא לי.
יש לי אותו כבר כמעט שנה מותקן על המחשב, וכל פעם שיוצא פאץ אני מתכונן לשחק בו, בדיוק לא יכול ועובר איזה חודש, ואז אני כבר מרגיש שחבל ועדיף לחכות לפאץ הבא :).

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 42 אורחים