במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
bozeman
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי bozeman » 02 ספטמבר 2022, 18:08

swiss-the-engine כתב:זה קווסט שצריך להיות ברמה מסוימת?

לא צריך להיות ברמה, אבל זה קווסט קשה ובטח לבד. אז רמה נמוכה מדי לא תעזור הרבה.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 ספטמבר 2022, 13:38

שיחקתי קצת טוני הוק 1+2 בשביל להנות מקצת 120FPS עכשיו שיש לי את הC1 וואו, פשוט וואו, שמעו שיחקתי על 120 רוב החיים אבל יש הבדל ענק בין לשחק את זה על מסך שלא באמת תומך בזה לעומת מסך כמו הC1 אלוהים איזו רספונסיביות. רק מה, המשחקים האלה קשים רצח, מה הולך פה? אחרי שעתיים אני עדיין תקוע על המסלול הראשון, ואני בן אדם שעשה הכל בשני המשחקים הראשונים על הפס1, אז זה או שהריימיקים האלה קשים רצח בהשוואה למקור, או שנהייתי זבל עופות :)

מניח שאני צריך to gut good ולהפסיק להתבכיין אבל וואלה לא ציפיתי לקושי כזה.

אם כבר מדברים על Gut good שמתי לב שנשארו לי רק 3 trophies לפלנטיום של SF5 :) אני לא מאלה שרודפים אחרי דברים כאלה... אבל המתחיל במצווה צריך לסיים אותה :)
הטרופיז שדורשים סקיל כמו לעלות לליגות גבוהות כבר מאחורי אבל פאק נשאר לי לסיים את על רמת קושי "אקסטרים" את הsurvival mode אתה צריך לנצח ברמה הזו 100 לוחמים ברצף והAI הוא די מאנייק נראה אם אני אוכל לעשות את זה עד שSF6 ינחת :)

על הדרך אני רוצה לנסות את המשחק באטמן של TT :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 ספטמבר 2022, 13:13

לא ממש הבנתי מה הכוונה ששחקת כל החיים ב-120fps אבל במסך שלא תומך בזה :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 ספטמבר 2022, 13:25

נגיד DMC4 שיחקתי אותו בהשקה שלו על הפיסי על איזה 120FPS על מסך של 900P לפני שהבאתי את 1080P מניח שזה לא היה כמו הC1 זה גם לא הרגיש רספונסיבי ככה :) אז זה היה 120FPS אבל לא כמו עכשיו אני מניח.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 ספטמבר 2022, 14:42

glass man כתב:נגיד DMC4 שיחקתי אותו בהשקה שלו על הפיסי על איזה 120FPS על מסך של 900P לפני שהבאתי את 1080P מניח שזה לא היה כמו הC1 זה גם לא הרגיש רספונסיבי ככה :) אז זה היה 120FPS אבל לא כמו עכשיו אני מניח.

אבל יש לך מסך שתומך ב-120 במחשב?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 09 ספטמבר 2022, 00:04

נו נדב אני מדבר על ה144HZ הזה ועל הלאג האפסי :) לא נראה לי שב2009 שאיזה מסך סמסונג מעפן ב900P יכל לעשות את הדברים האלה, אבל נו אתה הרבה יותר איש Specs ממני מה אני יודע :)

כל מה שאני יודע זה שבחיים לא היתה לי חוויה כזו של רספונסיביות בטוני הוק לפני ה120FPS האלה על הC1 :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 09 ספטמבר 2022, 01:47

הוא מתכוון שהיה משחק שנים ב internal fps כזה גבוהה.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 ספטמבר 2022, 14:18

אה. טוב נו, מן הסתם זה מרגיש טוב יותר לשחק על מסך 120 מאשר על מסך 60 כשהמשחק רק פועל ברקע ב120 :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 10 ספטמבר 2022, 10:56

סימתי היום את got ,המשחק הזה מאוד ארוך להשלים את כל המפה
עשרות שעות ,התברר לי שגם בגרסה הזאת
יש מפה נוספת שהיתה dlc בעבר

בגדול ואולי זה יפתיע חלק מפה ,אני יתן למשחק 6 מתוך 10
העניין שבלי לעשות משימות צד ,הוא קשה מידי ברמה רגילה
אבל לעשות משימות צד ,זה המון פילרים ,בכלל לפתוח את כל המפה

זה עוד פעם לרדוף אחרי שועל
עוד הפעם לכבוש מוצב ,וכו וכו ,אותה נוסחה מעיפת של אססין קריד
מה שכן בניגוד לאססין קריד האחרון, יש הפרדה ברורה בין אזורים קשים יותר
אבל עדין זה מעיף וחבל

יכלו לעשות איזה משחק פיצוץ של 15 שעות והיה מצוין
אבל החליטו למרוח ולמרוח

עכשיו לא ניסיתי עדין לשחק במצב קו אופ שהוסיפו
זה מצב משחק נפרד שיש לו סיפור משלו
אולי מחר אני ינסה ,בגדול המשחק עמוס מידי בפילרים
וחבל כי היתר מצוין

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 10 ספטמבר 2022, 11:43

מה? חחחח זה אחד המשחקים הקלים בהיסטוריה הparry הוא כל כך overpowered שזה בדיחה ההתגנבות כל כך חזקה שזה בדיחה ועושה את כל המשחק טרוויאלי ואתה לא צריך לפתוח את כל העץ שידרוגים בשביל היכולות האלה, אתה כנראה גרוע פשוט.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 10 ספטמבר 2022, 17:45

אני לא יודע כמה שיחקתה ועם עברתה את המשחק
אבל בהגנה בשלבים מאוחרים ,יש 4 צורות לחימה שצריך לעבור מול אויבים שונים ,וגם שמשדרגים כל יכולת עד הסוף
יש מכות שהשחקן לא יכול לעצור ,אבל הבעיה לא בקרבות הרגילים
הקרבות הרגילים קלים כי אפשר להתחמק בקלות ,ולירות כמה סוגי נשקים ,ובהרבה מקומות אפשר ליתגנב

הקושי שאני מדבר זה לא זה
הקושי זה בבוסים ,שם תמיד יש זירה סגורה ,אין אפשרות לירות כלום
ואיך שמערכת החיים במשחק עובדת ,יש בחירה בין להשתמש ביכולות מיוחדות ,או להשאיר " עיגולים " למלא ph שצריך

עכשיו זה לא משחק קשה כמו משחקי סול
אבל בלי לעשות לפחות חלק ממשימות הצד ,חלק מהבוסים יהיו קשים כמו משחקי סול ,כי יש שדרוגים ספציפים לבוסים שחשובים

הph
העיגולים האלו לא יודע איך לקרוא להם
ושדרוג מלא ל4 סגנונות הלחימה בחרב ,ככה שכן זה מעצבן
בנוסף יש גם סיפורים בחלק מהפילרים וזה נמרח ונמרח

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 ספטמבר 2022, 14:52

גיבוב שטויות. האחיין שלי בן ה9 מכסח את GOT כשהוא לא משודרג,(כשאני מסכים לו להתקרב לפס5 שלי) זה אמור להבהיר לך כמה מעט סקיל המשחק הזה דורש.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 ספטמבר 2022, 21:30

לא מכיר את האחין שלך ,ואיזה בוסים עבר
אני שחקן בינוני ,וחלק מהבוסים לקח לי כמה נסיונות
וזה כולל שדרוגים

ברור לי שיש שחקנים טובים שירוצו על המשחק בלי הרבה שדרוגים
לפי סטטיסטיקה, רוב השחקנים שמתחילים משחק סולס לא עוברים את המשחק ,אבל עדין יש את השחקנים שכן
וgot ,לא מתקרב לרמת קושי של משחקי סולס

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 12 ספטמבר 2022, 21:35

אתה לא שחקן בינוני, אני מצטער, אתה גרוע :) אבל אוהבים אותך.
האחיין שלי לרקורד המשחק ה3D היחיד שסייים לפני שהתחיל לכתוש את GOT זה מריו אודסי :)
GOT זו פנטזיית כוח טהורה, הוא לא מנסה אפילו לאתגר, ואם קשה לך איתו. :) לול.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 ספטמבר 2022, 22:02

glass man כתב:אתה לא שחקן בינוני, אני מצטער, אתה גרוע :) אבל אוהבים אותך.
האחיין שלי לרקורד המשחק ה3D היחיד שסייים לפני שהתחיל לכתוש את GOT זה מריו אודסי :)
GOT זו פנטזיית כוח טהורה, הוא לא מנסה אפילו לאתגר, ואם קשה לך איתו. :) לול.

בזמנו עברתי את משחקי נינג'ה גאידן התלת מימדים
אני לא כזה גרוע

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 ספטמבר 2022, 12:38

טוב נו, נינג'ה גאידן 2 משחק בהמה :) רספקט.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 ספטמבר 2022, 14:00

בשבועיים האחרונים שיחקתי לא מעט בbaldur's gate 3. למישהו יצא גם כן לנסות אותו?
הוא עדיין בארלי אקסס, אמור לצאת לגמרי בחצי שנה-שנה הקרובים. אבל בהתחשב בעובדה שהוא בארלי אקסס כבר שנתיים, ושכבר מלכתחילה הוא התקבל בצורה מאוד חיובית, מדובר בחבילה מאוד מרשימה. עדיין לא 100% מהאלמנטים קיימים בו, אבל הרוב המוחלט כן. וזה רק הact 1 של המשחק, שזה כמובן עשרות שעות של תוכן.
כמובן שאני חם עליו מהרגע שהוכרז ושאשחק בו כשיצא רשמית בכל מקרה, אבל בסוף "הרשתי לעצמי" לשחק בארלי אקסס מתוך מחשבה שאומנם אאלץ לשחק בact 1 עוד פעם בהשקה ולא תהיה לי את החוויה הראשונית איתו, אבל מצד שני אני גם אהנה לשחק את המשחק המלא כשאני כבר מכיר את המערכות והניואנסים של המשחק ולא צריך ללמוד הכל מאפס. פעם אחרונה ששיחקתי D&D הייתה לפני בערך 15 שנים, ויש המון להזכר וללמוד.

בסופו של דבר אני מאוד מרוצה שקפצתי על הארלי אקסס במצב הכמעט מושלם של היום. המשחק הזה הוא פשוט יצירת מופת. אחרי ששמתי כמעט 20 שעות בact 1 כבר אני משוכנע לחלוטין שכשהוא יצא הוא יוכרז במיידית כה-משחק המודרני בסגנון, וכאחד הRPG הגדולים בכל הזמנים. עד כדי כך הוא הרשים אותי.
מאוד אהבתי גם את divinity original sin 2 שלהם וגם הוא לדעתי משחק אדיר, אם מישהו רוצה להבין את הטעם שלי בסגנון הזה. אבל baldur's gate 3 לוקח אותו בכל פרמטר שאפשר לחשוב עליו. מחופש (איכשהו, DOS 2 הוא גם ככה אחד המשחקים הכי חופשיים שיש), סיפור, עולם, פייסינג, מערכות, בהירות המערכות והאופציות שלך, וכמובן ערכי הפקה. המשחק הזה מרגיש נהדר ומשוחק כמו משחק AAA הרבה מהזמן, שזה ממש נהדר ומכניס לאימרסיביות של העולם.

בקיצור, אני מבסוט עליו בטירוף ורק מחכה להשלים את כל שאר המשחק הזה ביציאה הרשמית שלו.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 16 ספטמבר 2022, 14:17

לא ראיתי כלום ממנו כבר שנה, אבל הפרזנטציה שלו - בעיקר ממשק, פונטים וכו' - היתה לי קצת אוף-פוטינג, קיוויתי גם למשהו שמזכיר יותר את המקור.

בכל אופן כנראה אחכה שיגיע פורט שלו לקונסולות, מקווה שזה יקרה בדור הזה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 ספטמבר 2022, 14:27

לא שיחקתי בקודמים, זה טיפונת לפני הזמן שלי (כלומר לפני שידעתי מספיק טוב אנגלית כדי לצלול למשחקים כאלו). אז השוואה אני לא יכול לעשות.
כמו שאמרתי את DOS 2 מאוד אהבתי והוא כמובן מזכיר אותו מהבחינה הזו של הממשק וכל זה, אז מבחנתי זו הייתה פשוט נקודה מוכרת ונוחה.
בפרזנטציה של הדיאלוגים והסיפור יש שינוי מהותי, הכל הופך להיות סטייל קאטסין כמו בRPG מודרנים דוגמאת הוויצ'ר או ME. בעיניי זה אחלה דבר שמוסיף לאימרסיביות על פני DOS 2, ששוב, זו נקודת הייחוס שלי :).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 ספטמבר 2022, 22:26

נראה לי שחנן שיחק פה בBG3 או בדק אותו, אבל זה מהזיכרון אז אולי אני לא זוכר נכון, מעניין באמת מה הוא חשב עליו.

בעיקרון אני כמו BIA מחכה לפורט לקונסולות כי זה קצת שובר לי את האמרסיה להפסיק RPG באמצע ולחכות להמשך, אבל כמובן שזה אחד המשחקים הכי מצופים שלי, אין כמו CRPG טוב והחבר'ה האלה התגלו כ Bioware החדשים של זמננו אז... משחק חובה.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 19 ספטמבר 2022, 13:29

אני משחק בFinal Fantasy XV גרסת הרויל
המשחק זמין בשרות של סוני ואני משחק על הps5

בגדול יצא לי לסיים כל מיני jrpg ,אבל לא זוכר עם הצלחתי פעם לסיים משחק ff ראשי
התחלתי הרבה ,אבל יודע עם הצלחתי לסיים
בדרך כלל מתי שהוא נמאס לי ועזבתי

בכל מקרה כמשחק ff ,לפחות מהשעות הראשונות המשחק מאוד נגיש
לפחות ברמה רגילה ,הרמה בשעות הראשונות נוחה
ברור לגמרי איך להגיע לכל המשימות גם הראשיות וגם משימות צד
ברור איך לסמן מקומות מעניינים במפה ,זה לפחות בינתים אחד מהjrpf המאוד נגישים לuser

שבחלק ממשחקי הff לפעמים נתקעתי באיזה חלק
כי היה צריך לפטפט עם הדמויות במשחק ולזכור שמות של מקומות שלא באמת עניין אותי לזכור

בעניין הגרפיקה והפקה
הדיבוב לפעמים בסדר ולפעמים מגוכח ,וגם הצורה שמדברים עם דמויות ,לאומת זאת הcgi מצוין אבל לא חוכמה, סקוור מחזיקה אולפן לזה

מערכת הקרב שעות ראשונות סבירה
אני בחרתי זמן אמת ,במקרה ואני לא טועה יש גם אפשרות בתורות
זה כמו dmc ,רק פחות טוב ופחות זורם אבל סביר
ויש דמויות שעוזרים לכם בקרבות

גרפיקה זה מרגיש משחק ps4 ,יש כמה הגדרות לבחור בגרסת הps5
אבל גם בפירוט הגרפי הגבוה ביותר ,המשחק,ניראה כמו משחק ps4 טוב

סך הכל המשחק שעות ראשונות נחמד ,ואני מקווה שהפעם אני יעבור
משחק ff ,אולי לראשונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 19 ספטמבר 2022, 16:35

עדיין עם הדמו של wo long fallen dynasty וזה פשוט הכייף של החיים ממליץ לכולם לנסות אותו. אני מופתע כמה האק אנד סלאש זה מרגיש שמתרגלים למערכת. תקוע בבוס כרגע, הדרקון הזה עם הברקים אבל יש כל כך הרבה כלים וקסמים להתנהל מולו שאני מניח שהיום אני כבר שובר אותו, הבנתי שגם מקבלים איזשהו חפץ טוב למשחק המלא אם מסיימים את הדמו עד ה26 לחודש אז יש תמריץ.

מה שאהבתי, זה שזה המשחק סולס שמרגיש הכי הרבה האק אנד סלאש ממה ששיחקתי, אני יודע שגם Nioh וסקירו חתרו להרגשה הזו של משחק יותר מבוסס סקיל ויותר האק אנד סלאשי אבל הביצוע היה פושר, פה המשחק הזה פשוט מאוד רספונסיבי יש פה אלמנטים של RPG כמובן,אבל בניגוד לרושם הראשוני שלי, אחרי 4-5 שעות עם המשחק זה הרבה פחות RPG ממה שחשבתי האלמנטים קיימים אבל בהחלט המערכות פה מאפשרות לנצח בעזררת סקיל בלבד, שזה לא משהו שהייתי אומר על משחקי סולס אחרים. סקירו אמנם מבוסס סקיל, אבל לא כייפי כמו פה (סטיק אל תתנקש בי)

חבל רק שהטריגרים המעפנים של הדואלסנס גורמים לי להטיל קסמים כשאני סך הכול רוצה לחתוך למישהו את הגרון אבל מה לעשות, סוני הביאו פה איכות פח לשלטים האלה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 ספטמבר 2022, 22:32

אמנם יש לי רק שעה עם הדמו ככה שאני מסייג מראש שכל מה שאני אומר זה על בסיס זה ולא באמת דעתי הסופית שאותה אגבש רק עם המשחק עצמו, ככה שאני לא באמת מכיר את המערכת לעומק, אבל על פניו אני מעדיף גם את סקירו וגם את ניהו. למרות שגם wo long בהחלט נראה מאוד מהנה וסך הכל לא שונה בטירוף מניהו. בטוח אשחק בו.

מול סקירו קצת קשה להשוות, המערכת של סקירו הרבה, הרבה יותר מצומצמת והיא נשענת על ההיפך - על ליטוש מושלם ועל העובדה שכל קרב מול כל אויב הוא כמו סיקוונס סינימטי שאיכשהו מבוצע בזמן אמת עם האינפוט שלך. מבחינת ההנאה שלי ונטו איזו מערכת אני חוזר אליה הכי הרבה, סקירו הוא בעיניי הקרם של הקרם.
אבל ניהו (וwo long) הולכים אחרת, זו מערכת הרבה יותר מורכבת. אם תשאל אותי איזו מערכת היא הכי מוצלחת מבחינת הורסטיליות שלך כשחקן, כמה רחוק אפשר ללכת איתה ואיזה רחב מנעד הסקיל שאפשר להגיע איתה, זה לחלוטין ניהו 2. אתה יכול לסיים את ניהו 2 גם אם תשחק אותו כמו משחק סולס, כלומר לאט, מחושב, זהיר ועם התקפות רגילות בלבד. אבל אתה גם יכול לשלב קומבואים ולנצל ענפים שונים של המערכת הזו במקביל כדי להפוך להיות איזה חצי אל שלא נופל מדנטה או קריטוס היווני.
wo long, מהמעט שראיתי, לא מגיע לגבהים של ניהו מבחינת המערכת. זו כאילו הגרסה הנגישה והפשוטה יותר של ניהו. יש דגש על אגרסיביות בזכות המד התקפה/הגנה החדש שנוסף בתחתית המסך, אבל כל מערכת ניהול הki שהיא הלב הפועם של המערכת בניהו, ומה שמאפשר לה להיות כל כך ורסטילית ומגוונת, עם תקרה כל כך גבוהה, לא קיים כאן.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 ספטמבר 2022, 11:04

Stick כתב:אמנם יש לי רק שעה עם הדמו ככה שאני מסייג מראש שכל מה שאני אומר זה על בסיס זה ולא באמת דעתי הסופית שאותה אגבש רק עם המשחק עצמו, ככה שאני לא באמת מכיר את המערכת לעומק, אבל על פניו אני מעדיף גם את סקירו וגם את ניהו. למרות שגם wo long בהחלט נראה מאוד מהנה וסך הכל לא שונה בטירוף מניהו. בטוח אשחק בו.

מול סקירו קצת קשה להשוות, המערכת של סקירו הרבה, הרבה יותר מצומצמת והיא נשענת על ההיפך - על ליטוש מושלם ועל העובדה שכל קרב מול כל אויב הוא כמו סיקוונס סינימטי שאיכשהו מבוצע בזמן אמת עם האינפוט שלך. מבחינת ההנאה שלי ונטו איזו מערכת אני חוזר אליה הכי הרבה, סקירו הוא בעיניי הקרם של הקרם.
אבל ניהו (וwo long) הולכים אחרת, זו מערכת הרבה יותר מורכבת. אם תשאל אותי איזו מערכת היא הכי מוצלחת מבחינת הורסטיליות שלך כשחקן, כמה רחוק אפשר ללכת איתה ואיזה רחב מנעד הסקיל שאפשר להגיע איתה, זה לחלוטין ניהו 2. אתה יכול לסיים את ניהו 2 גם אם תשחק אותו כמו משחק סולס, כלומר לאט, מחושב, זהיר ועם התקפות רגילות בלבד. אבל אתה גם יכול לשלב קומבואים ולנצל ענפים שונים של המערכת הזו במקביל כדי להפוך להיות איזה חצי אל שלא נופל מדנטה או קריטוס היווני.
wo long, מהמעט שראיתי, לא מגיע לגבהים של ניהו מבחינת המערכת. זו כאילו הגרסה הנגישה והפשוטה יותר של ניהו. יש דגש על אגרסיביות בזכות המד התקפה/הגנה החדש שנוסף בתחתית המסך, אבל כל מערכת ניהול הki שהיא הלב הפועם של המערכת בניהו, ומה שמאפשר לה להיות כל כך ורסטילית ומגוונת, עם תקרה כל כך גבוהה, לא קיים כאן.

אתמול ניסיתי את הדמו, אמרתי לעצמי שאם אוהב אותו - אקנה את סקירו... אבל לא אהבתי.
אמנם רק השתעשעתי לעצמי עם הטוטוריאל אבל אחרי 10 דק' הבנתי שהשליטה מסורבלת ולא מתחשק לי להתרגל אליה אפילו :)
מה שכן, ממה שאני מבין מ-"המערכת של סקירו הרבה יותר מצומצמת" - עדיין יש תקווה. לעזאזל, שהמשחק הזה יגיע כבר לפלוס או משהו

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 ספטמבר 2022, 11:19

סטיק: אם קנה המידה שלך ל"סקיל" זה כמה יצירתיות המערכת קרב מאפשרת לך להביע את עצמך ולהיות יצירתי דרכה בגישות שלך, אז כן ברור זה משחק די מפושט במערכות שלו אין ספק.
אצלי קנה המידה, הוא כמה המשחק מאפשר לך לשחק אותו בלי גריינד, וזה מה שהמשחק הזה עושה טוב בעיני. ההעדפה שלך לסקירו היא ברורה יא מעריץ From שרוף שכמוך.

אני גם לא מסתיר שאני ממש משוחד, אין לי את הסבלנות למשחק פאסיבי הגנתי, איפוק זה לא הצד החזק שלי לול והמשחק הזה די מעודד Button mashing יחסית לסב ז'אנר הזה, או לפחות ממש ממש סלחני לכאלה. אין מצב שהייתי מצליח לשסף ולשחוט כל כך הרבה אויבים שמקיפים אותי במשחקי הסולס כמו פה :)

המשחק הזה בתכלס בעיני מרגיש ממש כאילו טים נינג'ה לקחו מה שטוב בניהו, שיחקו קצת בBB ואמרו "בא לנו לעשות את הtake שלנו על משחק סולס התקפי" :)

משחק מושלם בעיני. אם זה לא מקבל ממוצע 9 אני מקבל התקף לב.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 81 אורחים