במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

idan
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי idan » 13 פברואר 2019, 11:49

קח בחשבון שאם מי שלא תתחיל את המשחק זה יהיה בתרחיש A. אם תתחיל את המשחק עם קלייר ותמשיך עם ליאון זאת לא תהיה בדיוק אותה ריצה כמו מה שאני ואינטר עשינו שהתחלנו עם ליאון A והמשכנו עם קלייר B. עד כמה שאני מבין קלייר A וליאון A (כנ"ל B) יותר זהים בנקודות מסוימות מנגיד קלייר A וקלייר B, ובנקודות אחרות זה להפך. לפחות ממה שראיתי על ההתחלה שלהם זה ככה, לא יודע כמה זה משמעותי לאורך כל המשחק.

מעבר לסיפור אם אתה עושה רק ריצה אחת אז נראה לי רלוונטי גם לשאול את עצמך מה אתה מעדיף, שאטגן (ליאון) או משגר רימונים (קלייר).

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 13 פברואר 2019, 18:47

מסורתית המשגר רימונים הנשק הכי חזק ברזי הישנים חוץ מהמגנום אולי, אבל שאטגן זה הכי קלאסי שיש וגם יותר תואם את האווירה אז נראה לי שנלך על זה :)

ולפי מה שזכור לי הקאנון של סדרת רזי בנוי על ליאון ואז קלייר לא? מעדיף לשחק כבר לפי הקאנון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 פברואר 2019, 21:07

אני די בטוח שלאון היא הדמות הכי פופולרית בסדרת RE, ביחוד שהוא היה הכוכב של שני המשחקים הכי טובים בסדרה. אני די בטוח שאוטומטית רוב האנשים יבחרו בלאון, הוא נורא אייקוני. קלייר? היא לא הייתה במשחק RE ראשי מאז שנות ה-90 אם זכרוני אינו מטעה אותי.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 14 פברואר 2019, 10:16

כן צודק, ליאון הוא הבחירה הברורה.

בכל מקרה אני אעשה 2 סיבובים כי במשחק הזה זה שווה את זה אז אני כבר אשחק עם קלייר כך או אחרת :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 פברואר 2019, 10:27

אני הפסקתי לשחק בre כדי להספיק כמה שיותר gamepass. אתמול שחקתי את פורצה 3 שעות והוא כיף לא נורמאלי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 פברואר 2019, 19:10

היי! לשנות את הregion של חלונות לאוסטרליה אשכרה עבד! אני משחק קראקדאון עכשיו. הגדרות מקסימליות ב1440p בסביבות ה70fps. אני יודע שיש לו ממוצע 62 אבל אני ממש נהנה :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 14 פברואר 2019, 19:43

כן, השינוי ריג'ן זה אחלה. מנקודת המבט של מיקרוסופט, כל חצי שנה האוכלוסיה של ניו זילנד מכפילה את עצמה ליום אחד :P

והביקורות הקוטלות של קראקדאון לא ממש אומרות לי כלום.. הרי אף אחד לא ציפה לאיזה משחק מבריק, כל עוד אף אחד לא טוען שהגיימפליי לופ לא כיפי הכל טוב. אפילו אם אני מוריד עליו 8 שעות כיפיות לפני שהוא נהיה רפטטיבי זה כבר יותר ממה שאני יכול להגיד על משחקים סופר מצליחים כמו RDR2 :)
נערך לאחרונה על ידי BiA ב 20 יוני 2023, 02:59, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 פברואר 2019, 20:28

הוספתי אותך. יש באקסבוקס כמו בBATTLE.NET את האפשרות לתת לבן אדם שם שאתה בחרת? עם כל השמות שיש לי באקסבוקס בסוף אני לא מזהה אף אחד :)

אגב, המשחק כיף לא נורמאלי. כן, הוא לא החלום הרטוב שלי עם עיר הרוסה וכו', אבל הוא בהחלט מחזיר אותי לאחור ל-2007. כלומר הוא מתפקד יותר כמו "קראקדאון רימייק" אצלי בספר ופחות כממש משחק מודרני של 2019. מוזר לי שהוא חוטף ככה חזק בביקורות, חשבתי שבקהילת מבקרים יש נוסטלגיה מאוד חזקה לקראקדאון 1. הביקורת הטכנית של DF למשל מאוד שבחה אותו בצד של כמה המשחק כיף, גם רואים שאתרים כמו EGM מתחילים את הביקורת ב"המשחק כיף לא נורמאלי" ואז ממשיכים לרדת עליו על בסיס ההבטחות. חבל שמיקרוסופט עשו את כל ההבטחות האלה, הוא יכל לקבל בכיף 7 גבוה או 8 נמוך לדעתי אם לא היה את כל בלגן ההייפ סביבו.

טוב, נחזיק אצבעות שקראקדאון לא ימות וש-4 על הסקארלט יגשים את החזון - בלי ענן.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 פברואר 2019, 20:37

אני ממש מתלבט בנוגע לקראקדאון 3..צפיתי עכשיו בניתוח של DF ודווקא נשמע שהם ממש אהבו אותו,וגרפית הוא נראה ממש ממש טוב בעיניי,הסקייל מאוד מרשים.
ולא היה לי מושג שמקבלים את גרסאת האוליטמייט של פורצה 4 בגיימפאס,היה לי מנוי ניסיון לפני שהמשחק יצא..וכמה שהמשחק הזה מדהים-אני כל פעם מחדש משתגע איך הם הצליחו לפתח פלא כזה בשנתיים בלבד..
מוזמן להוסיף אותי,MitzTapuZim,אם תרצה מירוץ ידידותי וחסר collisions עם רכבים אחרים ב-shared world :?

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 פברואר 2019, 20:51

הוספתי אותך :)

שחקתי קראקדאון 1? חובב של המשחק? אני פשוט יודע שג'ון מ-DF חובב קראקדאון 1 וגם אני כזה כך ששנינו נהנים ממנו. הוא ממש קראקדאון 1 ל-2019. בסופו של דבר השאלה היא מה אתה מחפש ממשחק שכזה כי קראקדאון אמור להיות סוג של סופר מריו בעולם פתוח שנותן לך לעשות בלגן בזמן שאתה משדרג את עצמך עוד ועוד. עם קראקדאון צריך לדעת למה לצפות כי זה לא GTA, הוא האנטיתזה של GTA.

אבל אם תקנה אני מבטיח CO OP :)

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 15 פברואר 2019, 00:07

פייג', לא רואה סיבה להתלבט כשאפשר לעשות גיים פאס במחיר הנוכחי ולבדוק בעצמך, הרי גם אם תרצה גישה תמידית יהיה לך 20 אחוז הנחה בזכות המנוי, אז שווה לספוג את הדולר או שניים בכל מקרה.

סמל אישי של המשתמש
bling
Elder

הודעהעל ידי bling » 15 פברואר 2019, 08:17

זה קשור הרבה פעמים לציפיות, ראיתי יותר מביקורת אחת שמשווה אותו לקראקדאון הראשון ואומרת שזה מרגיש כמו רימייק אבל מן הסתם זה בא בקטע שלילי יחסית כי היתה פה ציפייה להמשך גדול וגרנדיוזי יחסית ובסוף כל מה שקיבלנו זה משחק שמרגיש כמו חבילת הרחבה למשחק הראשון שגם הוא למרות שהוא כיפי לא חף מחסרונות ובעיות ולא בדיוק שרף את המטה קריטיק בזמנו אז הגיוני שהשלישי שמרגיש כמו הרחבה עם הרבה הייפ והבטחות שיצאה אחרי הרבה דחיות יקבל קנס רציני בציונים בגלל זה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 16 פברואר 2019, 16:44

אחרי כמה שעות טובות ב-CD3 בסינגל ועוד קצת במולטי, המשחק כיף טהור. אין ספק שהוא יתחיל לחזור על עצמו בשלב כזה או אחר והוא מתאים למצב רוח מאוד ספציפי, אבל כמו במשחק הראשון, לאט לאט כשהיכולות נפתחות והאויבים מתחזקים הוא נהיה הרבה יותר מוצלח.

המולטי מרגיש כמו POC כי הוא מכיל בסך הכל 3 מפות, 2 יכולות מיוחדות לבחור (חוץ מה-Orange Orbs שפזורים במפה) ומחסור אפילו בפיצ'רים בסיסיים כמו פארטי, ככה שהוא ימצה את עצמו מהר מאוד אם לא יקבל עדכונים משמעותיים. בכל זאת המפות הקיימות ממש אחלה, ההרס נחמד והמשחק תזזיתי וזורם. ה-lock-on מצד אחד כמעט מבטל את האלמנט הסופר-חשוב של איימינג אבל מצד שני שם דגש רציני על התנועה במפה, שזה כל הכיף גם ככה.

בקיצור,זה אחלה משחק bros כמו CD1. מסוג המשחקים שהייתי רוצה לראות ממיקרוסופט מממשים את הפוטנציאל שלהם בדור הבא בצורה כזו או אחרת (לא משנה אם מצד א' או לא), במקום לנסות להדביק פער מסוני בכל הקשור לחוויות סינמטיות, שהם גם ככה היסטורית פחות טובים בהן.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 פברואר 2019, 18:24

אני עמוק בתוך gow 4 או איך שקוראים לו
המשחק טוב ,לא יגיד שלא
אבל יותר אהבתי את הסגנון של הישנים

מערכת הקרב במשחק הזה ,פשוט איטית יותר
כי המצלמה הרבה יותר קרובה לדמות
אז היו חייבים לשנות
יש גם שליטה במצלמה ,שזה קצת מוזר לי בסדרה

בשלב מסוים המשחק נפתח למשימות צד ,שאני עושה ,עם רצים בלי המשימות צד ,צצים אויבים ובוסים חדשים מידי פעם ,וגם יכולות חדשות
ככה שזה מרענן
אבל שעושים משימות צד ,חלק מהדברים מרגישים קצת משעממים ,אבל זה קורה גם במשחקים כמו gta, וזלדה
ככה שאני לא באמת צריך ליתלונן על זה

זה גם לא קרוב למחזור של סדרת אססין קרין
והמפה לא מוצפת משימות של שקל וחצי

יש לוט במשחק ,אבל זה לא חלק מרכזי בו
יש עלילה ראשית עיקרית ,וגם עלילות צד

כמו במשחקים קודמים ,יש חיזוק של הפעם הדמויות
משחקים קודמים דמות
ופה הילד של קריטוס ,שהשליטה בו גם ככה מינימליסטית
די מעצבן אותי

ניסו להכניס רגש ודרמה
בפועל לא מצליח ליתחבר לקריטוס כאבא
ולא מצליח ליתחבר לדמות של הילד

אבל בגדול בגדול ,אני מאוד מכבד את המפתחת
על השינויים האלו
אולי לא הטעם שלי ,אבל לפחות ניסו משהו חדש

חלק חושבים שזה משחק השנה ,אני חושב שזה משחק טוב ,אבל לא משחק השנה
אבל כן יש פה שינוי רציני ,והם ממש לא הלכו על בטוח והמוכר ,וזה מאוד אמיץ לדעתי

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 פברואר 2019, 19:14

אז הדמו ובכלל DMC 5 המתקרב גרמו לי להיות נוסטלגי משהו ולהזכר שיש לי על המחשב את האוסף HD של השלושה הראשונים מאיזשהו סייל, ובשבוע וקצת האחרון השתעשעתי מעט עם המשחקים של טרילוגיית הps2, שעד היום שיחקתי בהם לאחרונה כשזו עוד הייתה קונסולה מודרנית (את הרביעי דווקא יצא לי לשחק במקרה לפני כמה חודשים).
אז מה גיליתי?
- קודם כל שבתחילת שנות ה - 2000 היו עושים משחקים *מאוד* קצרים. dmc 1 ו2 לקחו לי כל אחד כ4 שעות, וזה לא שזכרתי בעל פה את השלבים.. השלישי טיפה יותר ארוך.

- שהסיפור וvoice acting שהיו מגוחכים עוד בזמן אמת כבר הפכו באמת להזיה חסרת כל ערך. שוב במיוחד בראשון ובשני.

- שעד עכשיו לא ברור לי איך dmc 2 הוא כל כך ירוד באיכות שלו. דווקא בזמן אמת כילד אהבתי אותו בערך כמו האחרים, לא ממש הבנתי, אבל עכשיו אני יכול להגיד שהוא באמת משחק שבור לגמרי ופגום כמעט בכל אספקט שלו. פשוט הזוי שהוא יצא ככה.

- שdmc 1 דווקא התיישן די סביר, בטח ביחס לשני. באמת זה אחלה משחק אם שמים רגע בצד את הגרפיקה והסיפור שתקועים בתחילת המילניום.

- ושתכלס הסדרה באמת באמת שווה את זה רק בזכות dmc 3, שלמרות שגם dmc 1 מהנה יחסית הוא היחיד שגם היום פשוט מצוין ושווה את זה. מדהימה הקפיצה הענקית שהם עשו איתו ביחס לקודמים (בכל האספקטים האפשריים) באותו הזמן שלקח להם לעשות את השני אחרי הראשון.

סך הכל נהנתי, בעיקר מהנוסטלגיה של הראשון ומהאיכות של השלישי, אבל אפילו מהטראש השבור לגמרי של השני :).
יאללה, אני מוכן לdmc 5.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 פברואר 2019, 22:10

עכשיו תעשה הכל על SSS :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2019, 22:29

DMC2 התחיל את הדרך כמשחק אחר לגמרי וברגע ש-DMC1 הצליח, קאפקום מהר המירו את הפיתוח של DMC2 להיות משחק DMC והתוצאה הייתה קקה. DMC3 הוא ההמשך האמיתי שפותח על ידי הצוות של DMC1. בעצם DMC3 הוא DMC2 האמיתי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 פברואר 2019, 23:37

DrKeo כתב:DMC2 התחיל את הדרך כמשחק אחר לגמרי וברגע ש-DMC1 הצליח, קאפקום מהר המירו את הפיתוח של DMC2 להיות משחק DMC והתוצאה הייתה קקה. DMC3 הוא ההמשך האמיתי שפותח על ידי הצוות של DMC1. בעצם DMC3 הוא DMC2 האמיתי.

שמעתי על זה, אבל לא ידעתי עד כמה זה אמיתי או סתם משהו שאנשים מחפשים.
בכל מקרה זה לא תירוץ מבחינתי. כאילו בסדר, זה יכול להסביר דברים כמו למה הוייב של המשחק הפך להיות אחר לגמרי או למה יש כמה דברים שנראים קצת לא במקום, אבל זה לא משנה את העובדה שזה פשוט משחק לא מוכן ושבור במצבו הנוכחי שזו בושה להוציא ככה.
טוב זה קצת 2003 להתלונן על המשחק הזה ומוזר לעשות את זה עכשיו :)
אבל זה באמת משחק *מאוד* גרוע. המערכת קרב ותנועה עוד קיימת והיא רק טיפה פחות טובה מהראשון (משומה הם האטו את דנטה בצורה מורגשת) אז הוא מרגיש טוב מהבחינה הזאת, אבל זהו.
הוא קל בצורה קיצונית (לא מתתי פעם אחת לעומת כמה וכמה פעמים בשני האחרים), האויבים פשוט עומדים או לא פוגעים, כאילו אין קשר ביניהם לבין המבנה של המשחק. הבוסים כנ"ל, פשוט עומדים לידם ותוקפים עד שנגמר. יש דברים כמו השלב עם הטנקים שאני באמת לא מבין אפילו מה הייתה הכוונה של המפתחים, עזוב מה עבד ומה לא.
אפילו בסוף המשחק פשוט נגמר בצורה מוזרה ולא קשורה לכלום, דנטה נכנס לגהנום (שם בטח הוא יושב לשחק בdmc 2) וזהו..
משחק באמת יוצא דופן בעד כמה הוא לא טוב, לא עובד, שבור לגמרי ומפוזר בלי שום כיוון.
ובכל זאת, אני חייב להגיד שבזכות העובדה שהוא כל כך קצר כן יש בו קסם כשהוא מוגש בצורה צמודה כסנדוויץ של שני האחרים. זה פשוט כמו איזה חלום בלהות לא קשור לכלום שנמצא שם בצורה הכי טראשית שאפשר :), אפילו דנטה נהיה נער מתבגר בלי כוח לכלום במשחק הזה ואפילו הוא לא נהנה להיות שם, אתה מעביר איתו באותה תחושה כמה שעות של WTF כמה גרוע יותר זה עוד יכול להיות, ואז עוברים ל3 המצוין עד מאוד.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 פברואר 2019, 23:56

אני התחמקתי ממנו בזמנו, בדיוק התגייסתי ולא היה לי תקציב למשחק שכל העולם ירד עליו בזמן שמשחקים כמו זלדה ww או bg&e או הנסיך הפרסי sands of time עם שכר 700₪ בחודש של חייל (לפחות זה היה השכר בזמנו). מעולם לא טרחתי להשלים אותו, אני רק זוכר ביקורות שדברו על כמה שהוא נורא וצל של dmc שהיה יצירת מופת ב2001.

בכל מקרה מדובר בפיתוח של צוות אחר, המשחק יצא רק שנה ו-4 חודשים אחרי הראשון וזה לא 2019 שמפיצות בונות מגה כותרים במקביל לאותה סדרה כמו שרשרת, כלומר המשחק הזה היה בפיתוח בערך שנה. הידאקי איצונו בא להציל את הפרוייקט 4 חודשים לפני שהמשחק יצא והוא לא ממש הצליח. אולי חביב לשחק אותו בדיעבד בחינם סתם ככה לכיף אבל להוציא על המשחק הזה 50$ ב2003 כשיצאו יצירות מופת סביבו רק שנה וטיפה אחרי dmc1 שהיה מגה aaa מטורף? לא ממש היה בשבילי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 17 פברואר 2019, 01:54

כן, ברור.
בגלל זה אני אומר, בשביל טראש הזוי בין שני משחקים מצוינים הוא כל כך קצר שנחמד לראות אותו בקטע אירוני.
אבל בזמן אמת? הוא כל כך שבור שבאמת בזיון שבכלל הוציאו כזה דבר בתמחור מלא וכסיקוול 'רשמי'.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 פברואר 2019, 20:28

DrKeo כתב:אני הפסקתי לשחק בre כדי להספיק כמה שיותר gamepass. אתמול שחקתי את פורצה 3 שעות והוא כיף לא נורמאלי.

למה ב3?
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 17 פברואר 2019, 20:56

swiss-the-engine כתב:
DrKeo כתב:אני הפסקתי לשחק בre כדי להספיק כמה שיותר gamepass. אתמול שחקתי את פורצה 3 שעות והוא כיף לא נורמאלי.

למה ב3?

3 שעות לא הורייזן 3 :)
אגב, המשחק פורצה היחידי בgamepass הוא הורייזן 4. זה ממש מפתיע אבל גם 3 וגם 7 לא זמינים.

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 22 פברואר 2019, 23:47

התחלתי לשחק בmutant zero one. הלחימה (בתורות) והחקירה (בזמן אמת) משתלבים יפה. נראה שהבסיס שחוזרים אליו לא מעניין כל כך לעומת אקס אקום
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 28 פברואר 2019, 17:47

חזרתי לשחק בgod of war 4
הפעם בhdr ,בטלוויזיה החדשה
אומנם ב1080p ,כי זה ps4 lite
אבל בכל זאת

בגדול המישחק ניראה הרבה יותר טוב ככה
לא יודע מה תורם לאיכות תמונה יותר
כי עברתי מlcd 39 אינטס רגילה וישנה