במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Laskin » 13 נובמבר 2022, 08:53

Uncle Pey'j כתב:אני 22 שעות פנימה וכן,אני ממש לא מרגיש שהסיפור מתכנס לקראת הסוף,אבל כמו שאמרתי קודם,אני גם חוקר כל פינה בעולם והקדשתי את רוב היום אתמול בכלל לסייד קווסטס.
כן,יש כאן בעיות פייסינג מסויימות כמו שאמרו,כאלו שאני לא מרגיש שהיו בgow2018,אבל המשחק כל כך,כל כך יותר מסיבי בסקופ מהקודם שמצאתי את עצמי מופתע מכמה הם הלכו אקסטרה עם חלק מהדברים בסיפור ובגיימפליי,שבעיות פייסינג הן די נסלחות מבחינתי.

אהבתי את ההשוואה של לאקסין לgow2,גם אני מרגיש ככה ואם אני שנייה הולך להשוואות מארוול,אז gow2018 הוא קצת איירון מן ורגנארוק לגמרי Endgame,הם פשוט דחפו כאן כמויות תוכן עצומות וסקייל די פסיכי. עדיין,משהו בוייב של gow2018 קצת חסר לי בתוך כל הגרנדיוזיות של רגנארוק.

כמובן שהמשחק לגמרי בדרך להיות goty עבורי.

אה, אני לגמרי בשלב שאחרי ה״התכנסות״ של האירועים :)

לדעתי בגלל שהוא כל כך דומה ל-2018 אז אלדן רינג ייקח יותר פרסי ״משחק השנה״ אבל לסיפור טוב יכולה להיות השפעה אדירה על איך שאנחנו זוכרים אותו, ואני חייב קודם לראות איך השעות האחרונות שלו, זה בהחלט יכול להיות מה שיעיף אותו קדימה באתרים הגדולים. וכמובן בלל שהוא ממש רק יצא אז הזכרון טרי וזה נותן לו יתרון בהיבט הזה מול אלדן רינג שהרבה כבר הספיקו לשכוח שבכלל יצא השנה…
עבורי - מן הסתם זה בקלות משחק השנה…

Shlomix
Warrior

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Shlomix » 13 נובמבר 2022, 09:13

אז שיחקתי אתמול בערך שעה, התאכזבתי קצת לגלות ששוב איפסו את כל עץ היכולות והנשק בלי הסבר הגיוני. אולי זה ישתנה בהמשך?
הגרפיקה... בסדר כזה? בריצה השניה שלי על המשחק הקודם במחשב התרשמתי יותר ממנה. מאכזב.
המשחק עצמו נהדר בנתיים, בניית עולם מעולה, כמעט מיד נכנסים לאקשן.
כבר לא יכול לחכות לסשן הבא

Laskin
Elder

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Laskin » 13 נובמבר 2022, 09:30

אני מנסה בעיקר למשוך את הדיון לנושא ה״במה אתם משחקים?״ כדי לא להתפזר על פני כל הפורום עם המשחק הזה :)
אפשר גם לפתוח נושא ייעודי אבל לדעתי זה די מיותר
אגב, לאן הגעת בדיוק?

אני גם קיוויתי שיבואו הפעם עם גישה יותר מקורית לכל הקטע של עץ יכולות ונשקים ששוב מתאפס, במיוחד בגלל שזה המשך כל כך ישיר, אבל גם על זה סלחתי בהמשך

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 נובמבר 2022, 11:30

אני חושב שאתם קצת מקלים מדי עם 2018, גם לו היו כמה בעיות בפייסינג ובעיצוב שלו. כמה פעמים עשיתם במשחק הזה את השביל מקדש-גשר-הר? :)
יש למסע שלו תחושה מעגלית, אבל הוא דורש ממך לחזור כמה פעמים לאותם המקומות ובאותם השבילים.
ראגנרוק לא עושה את זה באותה צורה, אבל בהחלט יש בו רגעים שהייתי מקצר, ומה שיותר מפריע לי מבחינה אישית - יש בו כמה סיקוונסים שהייתי מאריך בהרבה. ולצד העובדה שאין ממש על מה לוותר במשחק הזה ושהוא גם ככה מאוד ארוך, לדעתי הם היו צריכים להצמד לטרילוגיה.

אבל זו סתם הנטייה שלי להתמקד במה שפחות מוצלח כשאני מדבר על משחקים טובים, סך הכל המשחק הזה טוב מ2018 לדעתי, ולמרות הצפיות הגבוהות שלי הוא הפתיע אותי לטובה.
זה לגמרי GOW 2. ולצד זה יש לו את הקומבט המהנה בסדרה לדעתי, והוא המשחק הכי אפי בסדרה מבחינת הסקייל של המיתולוגיה שלו וכמה דברים שונים מתנהלים תוך כדי.
בקשר להשוואה למארוול, אני גם חשבתי את אותו דבר בדיוק, רק שהגעתי להבנה שראגנרוק הוא אינפיניטי וור ואנדגיים ביחד באותה חבילה.

בקשר לgoty, חשבתי לפני זה שזו לא תהיה תחרות ושאלדן רינג יקח. אני עדיין חושב שהוא יקח בסוף, אבל אני הרבה פחות אופתע אם לא מאשר לפני ששיחקתי בראגנרוק.
מבחינה אישית אני לא יודע לבחור ביניהם, וזו הפתעה אדירה מבחנתי. גם לאלדן רינג היו את הבעיות שלו, ושניהם חוויות אדירות ומהמשחקים הטובים ששיחקתי. אולי כשאסיים אותו יהיה לי פייבוריט, כרגע אני לא יודע להחליט :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 נובמבר 2022, 12:50

העניין עם 2018 זה שהוא היה סופר מפוקס, וסיפר סיפור הרבה הרבה יותר פשוט, לטוב ולרע.
פה במקום 2 דמויות שמקבלות 95% מהזמן - יש לך עוד איזה 5 דמויות שמקבלות זמן מסך גדול מאוד, התוצאה היא שזה מרגיש "מפוזר" ומורכב יותר, לטוב ולרע.
קשה לי עדיין להסתכל על זה בצורה רצינית כי אני דחסתי כל כך הרבה אירועים עלילתיים שקרו במשחק, במשך יומיים בלבד... אחרי הריצה השניה אני אתן דיעה רצינית יותר, בנוגע להשוואה ביניהם.
אבל קודם תנו לסיים את הראשונה.... בתקווה הערב!

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2022, 13:48

אתמול קרה לי מקרה והמשחק ירד לבערך 20fps באופן קבוע. חשבתי שזאת הייתה הטלביזיה שגרמה לבעיית VRR, אבל בסוף הסתבר שאחרי אתחול של הקונסולה העניינים הסתדרו. שתכירו למקרה והמשחק מרגיש קצת מקרטע.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 נובמבר 2022, 14:04

DrKeo כתב:אתמול קרה לי מקרה והמשחק ירד לבערך 20fps באופן קבוע. חשבתי שזאת הייתה הטלביזיה שגרמה לבעיית VRR, אבל בסוף הסתבר שאחרי אתחול של הקונסולה העניינים הסתדרו. שתכירו למקרה והמשחק מרגיש קצת מקרטע.

אתה לא לבד, קרה לי גם כן פעם אחת.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2022, 14:43

Stick כתב:
DrKeo כתב:אתמול קרה לי מקרה והמשחק ירד לבערך 20fps באופן קבוע. חשבתי שזאת הייתה הטלביזיה שגרמה לבעיית VRR, אבל בסוף הסתבר שאחרי אתחול של הקונסולה העניינים הסתדרו. שתכירו למקרה והמשחק מרגיש קצת מקרטע.

אתה לא לבד, קרה לי גם כן פעם אחת.

לרגע אמרתי לעצמי - ״יכול להיות שלאסקין צדק?״

אגב, גם קרה לי שאוייב נפל מצוק אבל נחת בשלום ולא יכלתי להגיע אליו יותר מה שאילץ אותי להתחיל מחדש את הצ׳קפויינט וגם פעם אחת היה אייקון עגול לבן שהתקרבתי אליו והוא לא הפך ל-prompt של כפתור וגם במקרה הזה נאלצתי לאתחל את הצ׳קפויינט. ממש חריג במשחק של סנטה מוניקה. למרות שאני חייב לציין שדווקא ראצ׳ט האחרון הוא המשחק הכי מבוגבג ששחקתי מהאולפנים של סוני, by far. יש שם באג כל חצי שעה ובכלליות המשחק מרגיש מאוד חסר פוליש. המון קירות בלתי נראים ואזורים שאפשר לנחות עליהם וראצ׳ט עושה עליהם ״נפילה אינסופית״.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 נובמבר 2022, 14:49

חחחח, צריך להדפיס חולצות כאלה.
האמת שזה קרה לי בקטע די עמוס מבחינת אירועים ומעבר מהיר בין מקומות שונים בנרטיב, אז בהתחלה חשבתי שזו סצנה כבדה מאוד אולי פשוט, אבל זה קרה לי בשעה האחרונה ששיחקתי בערך אז אם לך זה קרה הרבה קודם זה סתם באג. כשזה לא הסתדר (אחרי שחיפשתי מאינסטינקט את הFPS counter בפינה השמאלית של המסך :)) פשוט העברתי למצב הביצועים כדי לראות אם המשחק איבד את זה לגמרי, מצב הביצועים עבד חלק לגמרי, וכשחזרתי למצב הקוולטי זה הסתדר גם בו.
מבחינת באגים נוספים רק קרה לי שדמות אחת פשוט נעמדה באמצע קאטסינ עם הרבה דמויות, ואז כולם עברו דרכה במהלך הסצנה, וכשהדמות התקועה התחילה לדבר אז זה בכלל השתגע והיא הייתה תקועה בכל הגוף שלה חוץ מדברים רנדומליים שפתאום זזו כמו כף היד או תנועת ראש קלה.
אבל זה היה בעיקר משעשע, וחוץ מזה לא ראיתי משהו. המשחק מאוד מאוד מלוטש ביחס לגודל העצום שלו ולעובדה שעוד לא יצא פאץ אחד, וגם לכל מה שהתרגלנו שקורה למשחקים שפותחו בקורונה.

אגב, מה היה הקטע של כל הדיווחים המאומתים על זה שהמשחק באותו אורך כמו הראשון? כולל תוכן צד אני חושב שהוא לא פחות מפי 2 ארוך יותר מהקודם, וגם הסיפור עצמו ארוך יותר משמעותית. מאוד מוזר :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2022, 15:18

Stick כתב:חחחח, צריך להדפיס חולצות כאלה.
האמת שזה קרה לי בקטע די עמוס מבחינת אירועים ומעבר מהיר בין מקומות שונים בנרטיב, אז בהתחלה חשבתי שזו סצנה כבדה מאוד אולי פשוט, אבל זה קרה לי בשעה האחרונה ששיחקתי בערך אז אם לך זה קרה הרבה קודם זה סתם באג. כשזה לא הסתדר (אחרי שחיפשתי מאינסטינקט את הFPS counter בפינה השמאלית של המסך :)) פשוט העברתי למצב הביצועים כדי לראות אם המשחק איבד את זה לגמרי, מצב הביצועים עבד חלק לגמרי, וכשחזרתי למצב הקוולטי זה הסתדר גם בו.
מבחינת באגים נוספים רק קרה לי שדמות אחת פשוט נעמדה באמצע קאטסינ עם הרבה דמויות, ואז כולם עברו דרכה במהלך הסצנה, וכשהדמות התקועה התחילה לדבר אז זה בכלל השתגע והיא הייתה תקועה בכל הגוף שלה חוץ מדברים רנדומליים שפתאום זזו כמו כף היד או תנועת ראש קלה.
אבל זה היה בעיקר משעשע, וחוץ מזה לא ראיתי משהו. המשחק מאוד מאוד מלוטש ביחס לגודל העצום שלו ולעובדה שעוד לא יצא פאץ אחד, וגם לכל מה שהתרגלנו שקורה למשחקים שפותחו בקורונה.

לי זה קרה במקום הכי רנדומאלי, בבית של סינדרי ואיטרי, המקום הכי לא קשור בעולם לבעיות ביצועים. ניסיתי לעבור ממצב 120 למצב 60 וזה לא עזר, אז במקום לשחק בהגדרות פשוט אתחלתי את הקונסולה וזה פתר. יש מצב שגם מעבר ממצב 120 למצב 40 בחזרה היה פותר, מי יודע. ולא שנתקלתי ביותר מדי באגים, ממש בקטנה, אבל אני רגיל לאפס באגים מסנטה מוניקה :)

Stick כתב:אגב, מה היה הקטע של כל הדיווחים המאומתים על זה שהמשחק באותו אורך כמו הראשון? כולל תוכן צד אני חושב שהוא לא פחות מפי 2 ארוך יותר מהקודם, וגם הסיפור עצמו ארוך יותר משמעותית. מאוד מוזר :).

האמת, זה מה ש-HLTB אומר עליו, מעניין:
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 נובמבר 2022, 15:38

באמת משונה, אני בדיוק סיימתי את הראשון שוב ועשיתי כמעט את כל משימת הצד וזה לקח לי ללא ספק פחות ממה שעשיתי בהמשך עד כה.
יכול להיות שכוללים את הגריינד של 2 העולמות כדי להשיג הכל או משהו.

בנוגע לבאגים - עדיין לא קרה לי שום דבר שמתקרב למשהו כזה, זכורה לי אולי רק פעם אחת שבה קרייטוס הסתכל לכיוון אחר בזמן שהוא באנימציה של פתיחת דלת, זהו בערך.
אגב כן יצאו פאצ׳ים, אחד היה ביום הראשון שהוא יצא, וגם כמה ימים לפני היה משהו אם אני לא טועה.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 נובמבר 2022, 15:45

נתון ממש משונה של HLTB,אני כרגע על 22 שעות ואלא אם כן הם הולכים לתת איזשהו בוסט פסיכי בסיפור,אני לא מצליח לראות אותו מסתיים ב3-4 שעות הבאות,יש אפילו ממלכות משמעותיות שלא הגעתי אליהן עדיין,וכבר חזרתי לאחת בקווסט הראשי ואני מניח שאחזור לעוד בהמשך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2022, 15:49

גם יצא היום פאטצ׳. שחקתי היום בבוקר איזה חצי שעה ובאמצע המשחק קפץ לי שיצא עדכון.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 נובמבר 2022, 15:57

אני 30 שעות בתוך המשחק, ואמנם אני עושה בדרך את התוכן הצדדי, אבל יש לי עוד הרבה ממנו. והסיפור נראה לי לקראת סיום, אבל יש לי עוד כמה שעות בטח.
GOW הראשון לקח לי 20.5 שעות לפי הספירה של הקונסולה, בריצה שבה עשיתי את כל התוכן צד שנפתח תוך כדי הסיפור, אבל לא המשכתי עם התוכן צד הנוסף אחרי שנגמר הסיפור.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 נובמבר 2022, 17:07

מה, סטיק… עשית את כל הואלקיריות לפני שסיימת את המשחק?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 נובמבר 2022, 17:43

מה יש לומר סט פייס מדהימים קרבות מדהימים וגרפיקה מהטובות שנראו על הפס4 עלילתית הוא משעמם אותי 2018 היה פשוט ומיוחד פה זה סתם מרגיש כמו המשך מסחרי שלא מתפתח לשום מקום מעניין אבל נראה מה יהיה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 נובמבר 2022, 17:53

משחק השנה (בטוח משחק השנה) יצא לקונסולות - Vampire survivors, פוטנציאל לרשת את Geometry wars כבזבוז הזמן האידאלי של כולנו. הדבר הזה ממכר כמו קראק.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 נובמבר 2022, 18:39

Death_119 כתב:משחק השנה (בטוח משחק השנה) יצא לקונסולות - Vampire survivors, פוטנציאל לרשת את Geometry wars כבזבוז הזמן האידאלי של כולנו. הדבר הזה ממכר כמו קראק.

אני מוכרח להודות שניסיתי אותו אצל חבר, כמו גם עוד 2 משחקים בסגנון - ולא נהנתי כל כך.
כן, זה יכול להיות ממכר, אבל זה לא באמת שאב אותי, זה משהו שלא הייתי רוצה שיהיה לי בבית כדי שלא אבזבז עליו את הזמן. גם אם זה נחמד באותו הרגע - הזמן שלי יקר לי ואני אחרי שעות של משחק במשחקים האלה מרגיש כאילו זה היה ממש בזבוז מוחלט, שיכולתי לפחות להנות מאיזו עלילה טובה בסדרה/סרט או משחק אחר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 נובמבר 2022, 19:06

Laskin כתב:מה, סטיק… עשית את כל הואלקיריות לפני שסיימת את המשחק?

לא, עשיתי ריצה על הps5 לפני איזו שנה וחצי וזו הריצה שיש לי את הזמן שלה על הקונסולה.
אי אפשר להרוג את הוולקאריז בלי לסיים את המשחק, שתיים נמצאות בעולמות הבונוס שפותחים ממש כמה רגעים לפני שהמשחק נגמר. כן הרגתי כל הולקאריז שנמצאות בעולם לפני הסיום, אבל לא היה לי כוח להתחיל את שני המיני גיימז בזמנו ועם הזמן כבר לא חזרתי. בריצה הראשונה כשהמשחק יצא עשיתי הכל, אבל אין לי מושג כמה זמן זה לקח :).

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 13 נובמבר 2022, 19:25

Laskin כתב:
Death_119 כתב:משחק השנה (בטוח משחק השנה) יצא לקונסולות - Vampire survivors, פוטנציאל לרשת את Geometry wars כבזבוז הזמן האידאלי של כולנו. הדבר הזה ממכר כמו קראק.

אני מוכרח להודות שניסיתי אותו אצל חבר, כמו גם עוד 2 משחקים בסגנון - ולא נהנתי כל כך.
כן, זה יכול להיות ממכר, אבל זה לא באמת שאב אותי, זה משהו שלא הייתי רוצה שיהיה לי בבית כדי שלא אבזבז עליו את הזמן. גם אם זה נחמד באותו הרגע - הזמן שלי יקר לי ואני אחרי שעות של משחק במשחקים האלה מרגיש כאילו זה היה ממש בזבוז מוחלט, שיכולתי לפחות להנות מאיזו עלילה טובה בסדרה/סרט או משחק אחר.

איך שהוא, אני מרגיש שהמשחק המדובר מכבד את הזמן שלי טוב יותר ממשחקי הורייזן ממוצע.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2022, 20:09

אני משחק משחקים סטייל ג׳אומטרי וורס עם מוסיקה או פודקאסט ברקע. אני מרגיש שהעברתי ערב איכותי בתצורה הזאת. אגב, גם משחקים כמו הורייזן עם כל משימות הצד האשפתיות שלהם אני לפעמים עושה ככה. כמו שדודי אמר, משימות צד בהורייזן או AC מכבדים אותך פחות מאשר ג׳אומטרי וורס.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 נובמבר 2022, 20:32

אני כרגע בתקופה של פרויקט זמני
השלישי שלי כבר בתחום שאני מנסה להכנס אליו ,אז משתדל לשחק משחקים פשוטים ,כי אחרי יום עבודה של 9-10 שעות אין לי סבלנות כרגע למשחקים כבדים

יש לי בספירה כבר הרבה זמן את הספין אוף של far cry 5
( סימתי מזמן את fc5 הרגיל )
אז התחלתי אותו ברצינות היום ( התחלתי בעבר קצת אבל תמיד הפסקתי מוקדם )

ומה אני יגיד ,משעות ראשונות זה משחק יוביסופט סטנדרטי
עדין אין הרבה זבל על המפה ,אבל מריח שיהיה
ועדין זה משיק שמעודד את השחקן לנקות מפה ולאסוף מליון דברים לשדרוגים

אבל כfps ,הקצב טוב והגרפיקה טובה ,בxsx הוא רץ חלק
מעריך שזאת גרסת הxbo ,לא בדיוק בדקתי
לא זוכר מתי המשחק יצא בכלל ,חושב שלfc6 יש גרסת xsx
אבל יש לי המון משחקים בספריה כרגע ולא רוצה להוציא כסף
עד שיעבור חלק מהמשחקים בספריה

בקיצור מי שלא מצפה ליותר מידי ואוהב את הנוסחה של משחקי יוביסופט ,זה כמו חבילת הרחבה גדולה לfc5
השליטה בגמיפאד סבבה גם

הייתי מעדיף כרגע לשחק בסיריוס סם 4 ,יש לי חשק לסדרה
אבל זה בלפטופ ,ואין לי כח לחבר אותו לטלוויזיה כרגע
ואין לי כח לשבת מול המחשב בסוף יום עבודה

( משחק בקונסולות עם כורסת טלוויזיה נוחה )

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 נובמבר 2022, 20:42

בימי ה-360 אולי ההישג שהכי התגאיתי בו היה 1000/1000 אציוומנטס סקור ב-Geometry Wars 2,איזה משחק קטן וכיפי. גם את 3 די אהבתי,אבל הקסם קצת נעלם.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2022, 20:55

Uncle Pey'j כתב:בימי ה-360 אולי ההישג שהכי התגאיתי בו היה 1000/1000 אציוומנטס סקור ב-Geometry Wars 2,איזה משחק קטן וכיפי. גם את 3 די אהבתי,אבל הקסם קצת נעלם.

ברגע שהוא קבל קמפיין הקסם הלך. כל היופי היה לשחק ב-2-3 מודים שחברים שלך משחקים ולהתחרות ב-high score שלהם. אני זוכר שעשינו פה וב-vgames כל הזמן 1up אחד לשני וזה היה כיף לא נורמאלי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 נובמבר 2022, 23:47

טוב, סיימתי עכשיו את אחת הישיבות על GOW מהסוג שבסופן אני חושב שזה המשחק הכי טוב שסוני הוציאו אי פעם מארסנל הAAA שלהם :).
אני חושב שהכרות מוקדמת עם המיתולוגיה היא כמעט חובה כדי להנות באמת עם כמה מהדברים שהם עשו פה, כי יש דברים שהם טוויסט בשביל השחקן, אבל לא טוויסט בשביל הדמויות שלא יודעות שיש כזה דבר מיתולוגיה נורדית... בכל מקרה, אהבתי מאוד משהו מסוים שהם עשו עם המשחק. מתי כבר מסיימים אותו ומתחילים לדבר ספוילרים? :)

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 31 אורחים