במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Laskin » 13 נובמבר 2022, 23:53

Stick כתב:טוב, סיימתי עכשיו את אחת הישיבות על GOW מהסוג שבסופן אני חושב שזה המשחק הכי טוב שסוני הוציאו אי פעם מארסנל הAAA שלהם :).
אני חושב שהכרות מוקדמת עם המיתולוגיה היא כמעט חובה כדי להנות באמת עם כמה מהדברים שהם עשו פה, כי יש דברים שהם טוויסט בשביל השחקן, אבל לא טוויסט בשביל הדמויות שלא יודעות שיש כזה דבר מיתולוגיה נורדית... בכל מקרה, אהבתי מאוד משהו מסוים שהם עשו עם המשחק. מתי כבר מסיימים אותו ומתחילים לדבר ספוילרים? :)

(בדיוק הגבנו ביחד אז מצטט אותך כי עוברים עמוד :)

טוב תשמעו, המשחק הזה לא נגמר מהר כל כך… ישבתי עליו עוד 6 שעות רצופות עכשיו, אני קרוב לסוף ללא ספק אבל לא רוצה לפספס יותר מדי (רק קצת, שבכל זאת יהיה יותר מגוון בendgame)

טיפ ממני - אם תהיה לכם אופציה לרדוף אחרי משהו שמשאיר עקבות - אל תפספסו את משימת הצד הזו ואל תשאירו אותה לאחר כך.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 נובמבר 2022, 11:04

DrKeo כתב:אני משחק משחקים סטייל ג׳אומטרי וורס עם מוסיקה או פודקאסט ברקע. אני מרגיש שהעברתי ערב איכותי בתצורה הזאת. אגב, גם משחקים כמו הורייזן עם כל משימות הצד האשפתיות שלהם אני לפעמים עושה ככה. כמו שדודי אמר, משימות צד בהורייזן או AC מכבדים אותך פחות מאשר ג׳אומטרי וורס.

אני לגמרי מקבל, גם לי יש משחקים שאני מעביר איתם את הזמן בזמן שאני שומע פודקאסט או מוזיקה, או לפחות יש לי תקופות כאלה, אבל אלו לא משחקים שאני מרגיש שמתקרבים לקבל את תואר "משחק השנה"... כמו כן כל הקטע של משחקים ש"יורים לבד רנדומלית" קצת משונה לי :)
אם כבר, מתוך משחקי האינדי האלה של השנה האחרונה - אני ממש אהבתי את DOME KEEPER
זה טוויסט של משחקי TOWER DEFENSE, בערך... ויש כמה מצבי משחק, אני ממש נהנתי ממנו... אבל גם שם הרגשתי אחרי זמן מה שאני סתם מבזבז זמן

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 נובמבר 2022, 14:51

בסופו של יום כל הזכרונות שלי מ-AC סינדיקט זה הפודקאסטים ששמעתי בזמן ששחררתי ילדים ממפעלים בלונדון :)
We're just normal men. We're just innocent men

Shlomix
Warrior

Re: נושא הפלייסטיישן 5 הרשמי

הודעהעל ידי Shlomix » 14 נובמבר 2022, 22:09

Laskin כתב:אני מנסה בעיקר למשוך את הדיון לנושא ה״במה אתם משחקים?״ כדי לא להתפזר על פני כל הפורום עם המשחק הזה :)
אפשר גם לפתוח נושא ייעודי אבל לדעתי זה די מיותר
אגב, לאן הגעת בדיוק?

אני גם קיוויתי שיבואו הפעם עם גישה יותר מקורית לכל הקטע של עץ יכולות ונשקים ששוב מתאפס, במיוחד בגלל שזה המשך כל כך ישיר, אבל גם על זה סלחתי בהמשך

אז מסתבר שעצרתי לשחק
ספויילר: הצג
ממש בדיוק לפני הביקור של ת'ור. איזה מזל, כי אז הייתי נשאב לשחק עוד שעות לתוך הלילה. באמת היה מוזר לי שקרייטוס לא היה בשיאו, אבל זו החלטה מודעת לפי סוף הקרב.

המשכתי לשחק היום, עברתי לעולם הראשון ונכנסתי קצת פנימה.
מחר יהיה לי הרבה זמן פנוי, מתכנן לשבת כמה שעות ארוכות על המשחק.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 15 נובמבר 2022, 08:44

מודה שלקח לי כמה רגעים, אבל יש בראגנארוק הרבה רפרנסים/איסטר אג למשחקי וידיאו אחרים.. נחמד.

חוץ מזה חייב להגיד שאני לא אוהב את העובדה שהם עשו nerf למגן שבמשחק הקודם היה לו עץ יכולות משל עצמו ובמשחק הזה פתאום יש לו גם פחות יכולות וגם המעט שיש לו מפוצל למגנים שונים שאפשר להחליף ביניהם רק דרך התפריט. בסופו של דבר אני מוצא את עצמי משחק 99% מהזמן עם אותו מגן ככה שאם הכוונה שלהם הייתה שנחליף ביניהם בהתאם לסיטואציה זה לא ממש עובד כי אף פעם לא הרגשתי צורך, ואם הם פשוט רצו לתת יותר אופציות לפליי סטייל שונים אז סבבה אבל עדיין נשארנו עם מגנים פחות טובים מזה שהיה לנו.

והגעתי לנקודה מאוד מעניינת בסיפור שגורמת לי לתהות איפה אני עומד מבחינת ההתקדמות שלי במשחק וכמה עוד הם יצליחו לדחוס עד הסיום. או שהמשחק מאוד מאוד ארוך או שההחלטה לסיים את הסאגה הנורדית במשחק השני הייתה כרוכה בויתורים (לתפיסתי לפחות). אבל עד עכשיו הוא באמת אחלה של משחק וידיאו, אני משחק בו בכל רגע פנוי ונהנה מאוד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 נובמבר 2022, 09:37

התשובה היא שהמשחק מאוד מאוד ארוך :)
אתמול הייתי בטוח שאני כבר מגיע למשימה האחרונה ואז שלחו אותי לשני מקומות חדשים לגמרי. כמו כן - איזה משחק מדהים! הפתעות מרובות, כל הזמן. יש לי כן תלונה מאוד ספציפית אבל זה לאחר כך, כשיהיה עם מי לדבר על זה.

לגבי המגן - הקטע הוא שיש לך רק כפתור אחד שלו, שאפשר ללחוץ או להחזיק או לחיצה כפולה, אז נתנו לך אופציות שונות מה כל לחיצה כזו תעשה, כל אחד בהתאם לסגנון המשחק שהוא מעדיף, ואם תחליף אתה כן תראה שזה משנה לא מעט מאיך שאתה משחק.
אישית - אני שיחקתי חצי משחק עם אחד ואז הבנתי שאני פחות טוב איתו והחלפתי ומאז אני טוב יותר… שחקני סקירו יעדיפו את המגן של הparry, זה גם מאוד תלוי בבילד של קרייטוס שלך.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 15 נובמבר 2022, 10:47

לגבי המגן קיר הגדול למשל, הוא בהחלט משנה את איך שאתה משחק אבל זה אף פעם לא מרגיש הכרחי, אין שום אתגר במשחק שגרם לי לחשוב שהוא הבחירה הטובה יותר ובאופן אישי לעמוד ולספוג מכות בשביל להטעין אותו מרגיש כמו אנטיתזה לאיך שאני משחק עם קרייטוס.

וראיתי גם מגינים אחרים ובאופן כללי עוד לא מצאתי סיבה להחליף את המגן הקטן של ה parry שזה בסדר כי הוא מרגיש אחלה, אבל גם במשחק הקודם ה parry הרגיש לא רע בכלל אבל בנוסף המגן גם לא היה כזה חד מימדי. בשורה התחתונה לא חושב שיש הצדקה אמיתית לוותר על היכולות של קרייטוס כאשר אין לו נשק ביד, מבחינתי זה מרגיש כמו שינמוך לא הכרחי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 15 נובמבר 2022, 10:51

idan כתב:מודה שלקח לי כמה רגעים, אבל יש בראגנארוק הרבה רפרנסים/איסטר אג למשחקי וידיאו אחרים.. נחמד.

השירים של קווסיר מאוד משעשעים. ״we who remain, part second״ :!:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 נובמבר 2022, 11:29

idan כתב:לגבי המגן קיר הגדול למשל, הוא בהחלט משנה את איך שאתה משחק אבל זה אף פעם לא מרגיש הכרחי, אין שום אתגר במשחק שגרם לי לחשוב שהוא הבחירה הטובה יותר ובאופן אישי לעמוד ולספוג מכות בשביל להטעין אותו מרגיש כמו אנטיתזה לאיך שאני משחק עם קרייטוס.

וראיתי גם מגינים אחרים ובאופן כללי עוד לא מצאתי סיבה להחליף את המגן הקטן של ה parry שזה בסדר כי הוא מרגיש אחלה, אבל גם במשחק הקודם ה parry הרגיש לא רע בכלל אבל בנוסף המגן גם לא היה כזה חד מימדי. בשורה התחתונה לא חושב שיש הצדקה אמיתית לוותר על היכולות של קרייטוס כאשר אין לו נשק ביד, מבחינתי זה מרגיש כמו שינמוך לא הכרחי.

״מרגיש כמו אנטיתזה לאיך שאני משחק עם קרייטוס״ - זה משפט המפתח… איך שאתה משחק זה לא איך שאני. אני פחות עושה parry, באופן טבעי לפחות, למעט אוייבים מסויימים. אני בכלל עם מגן שנותן לך ״להסתער״ קדימה כרגע. הייתי עם זה שנטען גם כן כמה שעות והוא באמת פחות עבורי. זה פשוט עניין שתוכל לבחור מה שמתאים לסגנון שלך.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 15 נובמבר 2022, 11:59

אין שום בעיה, אבל אני בסה"כ טוען שזו החלטה שיש לה מחיר לא מוצדק בעיני. אם היה כל כך חשוב להם לפצל למגנים שונים בשביל לתת יותר אופציות לפליי סטייל שונים, הם היו צריכים לבנות את הגיימפלי של כל אחד מהם בהתאם או לחילופין להשאיר לפחות את מה שהם כבר בנו עבור המגן מהמשחק הקודם. כרגע אני משחק עם גרסה מסורסת של משהו שהם כבר עשו טוב יותר ולא ברור לי למה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 נובמבר 2022, 12:50

אני לא חושב שיש פה מחיר ממש… המהלכים שהיו לך עם המגן במשחק הקודם היו דברים שקשורים למצבים בהם אין לך נשק ביד, וזה היה חלש משמעותית מאשר עם נשק ביד, כל הסקיל טרי הזה די מיותר עד כמה שזכור לי, וזכור לי די טוב כי סיימתי אותו שחב לפני חודש… אולי תרענן את זכרוני ותזכיר לי משהו שהיה לו שימוש וכבר אין לך, אולי לא ירדתי לסוף דעתך

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 15 נובמבר 2022, 14:21

לכל אחד מהמגנים שמצאתי יש יכולת ייחודית לו אבל כזו שדי זהה ליכולת שכבר הייתה קיימת במגן של המשחק הקודם, גם אם ההוצאה לפועל שונה. בנוסף לכל אלה היו לו גם כמה מובים נוספים מהסוג המסוגנן שאתה הולך מכות עם ידיים/מגן. אז אתה יכול לחשוב שהמחיר הוא לא ביג דיל כי לא אהבת לשחק עם מגן, אבל להגיד שאין כאן מחיר? ברמה העובדתית הוא עבר nerf משמעותי, אין פה שום ויכוח, בכל פעם שאתה בוחר מגן במשחק הזה אתה מוותר על כמעט כל היכולות שהיו לך במשחק הקודם.
אני מעדיף את הסגנון של ה parry, לא יכול לוותר עליו במשחק כזה, אבל עדיין מתבאס מכל הדברים שאני לא יכול לעשות עם המגן שלו. המכניקות עצמן מפוקפקות בעיני, לפחות לשניים מהמגנים, אבל הפואנטה הסופית שלהם כמו - לעשות פיצוץ גדול ברצפה או לשלוח גלי הדף - זה כיף גדול, ומשהו שכבר יכלתי לעשות במשחק הקודם ובלי לשנות את הפליי סטייל שלי למשהו שאני לא נהנה ממנו.

מעבר לזה לתת מכות עם הידיים/מגן אולי עושה פחות נזק אבל כן מעלה את המד של ה stun מהר יותר, זה היה נכון במשחק הקודם וזה עדיין נכון במשחק הנוכחי (רק שעכשיו אתה אמור לעשות את זה עם move set מוגבל יותר), אז גם להגיד שזה חלש או חסר תועלת זה לא מדויק, זה משהו שהם עיצבו למטרה מסוימת ואפשר לבחור לנצל או לא לנצל את זה.

בקיצור לא חושב שזו בעיה עצומה, אבל אני עדיין לא אוהב את זה :)

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 נובמבר 2022, 14:45

טוב אחרי כמה שעות רשמים שלי מהרימאסטר של tactics ogre:

למה לעזאזל זה היה חייב לצאת צמוד לGOW רגנארוק? אני לא יכול לזוז מהמשחק וזה אשכרה מוריד לי מההנאה של רגנארוק כי אני לא יכול להפסיק לחלום שרגנארוק היה אפילו רבע ממנו עם אותם ערכי הפקה של סנטה מוניקה.

הלכתי לראות מה הדור החדש של המבקרים חושב על הכתיבה של matsuno ולהפתעתי הם לא איכזבו אותי לשם שינוי. שורות כגון אלה מהמבקרים כצפוי: So many lines in-game are raw and palpable and feel like utter poetry, leaving me perplexed at how they could be written by another human

אכן, אי אפשר להבין איך בן אנוש יכול לכתוב ברמה הזו ובטח ובטח שלא במדיום הנידח שלנו, למרות שאני מכיר את המשחק בעל פה, אני עדיין מוצא את עצמי עם אהבה וקנאה, עצומים :) כל הזמן אתה רוצה גם שיהיה לך את הכישרון הזה ואז אתה משלים עם זה שלא יהיה לך ופשוט נהנה ממנו. פחדתי שהדיבוב יהרוס את הכל, אבל וואו אחלה מדובבים שפשוט עושים כבוד לדמויות האלה.
תכלס ברצינות? הייתי ממליץ לביידן וזלנסקי לשחק במשחק הה ולכל פוליטקאי, אם יש משחק אחד בעולם שפוליטיקאים צריך לשחק בו זה זה.

המשחק עצמו בגיימפלי, הוא עדיין השיא של כל הזמנים בז'אנר הטקטיקה גם שמנתקים את הכתיבה היוצאת דופן שלו, מה שחדש זה הAI שקיבל שיפור מטורף, אי אפשר יותר לשים את כל הקשתים שלך על גבעה גבוהה ושהם פשוט ישמידו את כל הצבא האומלל וחסר האונים שמנסה לטפס ולהגיע אליהם, כי עכשיו הAI מטרגרט במיוחד את הקשתים שלך. אתה חושב שסבבה פשוט תלווה את הקשתים שלך עם מרפאים? גם את זה הAI כבר מבין ומטגרט גם אותם.

אני נהנה מGOW באמת, אבל בניגוד לכל הציפיות שלי הוא פשוט מרגיש כמו איזה DLC לקודם הגאוני, ואני מרגיש שכבר שיחקתי בו הוא גם ארוך ומפריע לי להנות מTO אז אני פשוט מחכה שהוא יסתיים, אולי באמת הם תכננו טרילוגיה לGOW כי הסיפור לא נוגע בי עד עכשיו וקשה לי להאמין שזה המשחק הגדול הבא של סנטה מוניקה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 נובמבר 2022, 14:53

הסיבה *היחידה* להיות בלי נשק במשחק הקודם, מבחינת גיימפליי ולא סתם משהו שנראה מגניב - הייתה המהלך הזה שאתה מחזיר את הגרזן, שנשאר במשחק. כל השאר היה לחלוטין בלתי יעיל, וכן ניצבה בפניהם דילמה - אם לוותר על סקיל טרי מיותר או ללכת יותר חזק, והחליטו לוותר מסיבות שבעיניי בשלב הזה שאני נמצא במשחק - מאוד מובנות.
אה, התחליף לStun הוא הדאבל טאפ היעיל בהרבה שהוסיפו למגנים השונים, נפתרה הבעייה :)
אני מרוצה מהשינוי כי בתור מישהו שפחות משחק parry מצאתי את עצמי בקושי משתמש במגן במשחק הקודם, לעומת הרבה פעמים פה. הם גם די מכריחים אותך להשתמש בו בגיימפליי ככה שאולי זה אוטומטית מכין את האצבע שלי כבר על הכפתור הזה, שלא רק לצורך שימוש ברונס.

אגב גם יש מלא אייטמס שאתה פשוט יכול לשים באיזה סלוט שעושים אותך חזק יותר כשאתה ללא נשק, אז אם זה סגנון המשחק שלך תוכל לשים אותם. אני חושב שסקיל טרי נוסף רק בשביל זה היה יותר מדי.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 15 נובמבר 2022, 15:03

לא נכנס לדיון שלכם אבל זה לא נכון שלא היה שימוש להלחם בלי המגן במשחק הקודם. הרבה פעמים עברתי להלחם ככה כשניסיתי לבנות stun.
מן הסתם רוב הזמן נלחמתי עם הגרזן, אבל היה לזה שימוש.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 נובמבר 2022, 00:33

תשמעו, אני נשבע שכבר שלוש ישיבות רצופות שאני מתחיל לשחק אני בטוח שהנה, בישיבה הזו אני אסיים את ראגנרוק. והוא פשוט לא מפסיק לזרוק עלי תוכן צד (איכותי), ככה שיוצא שאני כבר איזה 8 שעות משחק נמצא באותו סיקוונס עלילתי פלוס מינוס :).
משחק מצוין פשוט, פסגת הAAA של סוני, על אף המגרעות שלו.
לאסקין, אני חושב שאני בערך איפה שאתה, קצת מאחור, כי הגעתי לסייד קווסט שדיברת עליו:

האמת, זה רגע דארק סולס קלאסי, ללכת לאיזה משהו צדדי קטן רק כדי לגלות שלב שלם סודי. אני מת על זה :). עוד לא סיימתי אותו אבל הוא בהחלט מגניב מאוד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 נובמבר 2022, 09:09

כן זה בדיוק מה שקרה לי, חשבתי שהפעם אני מסיים, ואז עוד שעות ארוכות… וכן, מה שכתבת זה מה שהמלצתי לא לוותר עליו.

אבל אתמול באמת סיימתי את המשחק…שיחקתי כמעט 50 שעות לפי שעון המשחק אבל בטח יש שם איזה 2-5 שעות שהמכשיר סתם דלק. יש לי עוד משימות צד לא מעטות ואחרי שמסיימים יש עוד הפתעות נחמדות שיעסיקו אתכם עוד שעות.
עכשיו אני בעיקר מנסה להשיג את הציוד הכי טוב כדי שאוכל לנצח את האתגרים הקשים ביותר.
במשך כל המשחק היה לי באג אחד ״רציני״ - במהלך סצינת מעבר מאוד חשובה - פתאום המכשיר כבה כמו שכרטיסי מסך שמתחממים יותר מדי עושים, עם פיקסלים ירוקים כאלה והכל! חשבתי שהמשחק חיסל לי את המכשיר, נכנסתי ללחץ, אבל אחרי ריסטארט קשוח וauto repair שכזה, הכל היה בסדר. שלחתי גם דיווח לסוני :)

אני חושב שבשורה התחתונה קיבלנו המשך מדהים ומשופר משמעותית למשחק כמעט מושלם גם ככה, אם כי יכלו לשפר עוד יותר כמה דברים, יש לי בהחלט בעיות עם המשחק הזה והיו לי ציפיות מסויימות שחשבתי שיהיו ולא היו בסוף… נוכל לדבר על זה כשעוד יסיימו.

אני מאמין שיש מצב לא קטן שנקבל DLC למשחק הזה, אולי אפילו שניים… או לחילופין משחק בסגנון TLL אפילו, משהו שיצא תוך שנתיים… רק שיהיה בלעדי לדור הבא! גם אם אותו מנוע :)
בראש שלי המשחק של 2018 בטח יישאר חזק יותר, למרות שברור שההמשך טוב יותר כמעט בכל בחינה, קצת כמו שtlou הראשון היה בעל השפעה גדולה יותר מההמשך.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 16 נובמבר 2022, 14:48

אני כבר שאות בתוך Far Cry New Dawn
ובגדול זה תלוי למה אתם מצפים ,בסך הכל זה כמו חבילת הרחבה לfc5

רק שלא צריך את fc5 להפעיל את המשחק
המשחק זורם וחביב ובאופן מפתיע עדין לא הציפו את המפה בהמון משימות פילר

אבל זה עדין משחק יוביסופט מהשנים האחרונות
יש מוצבים לשחרר ,יש אלמנט של rpg lite מבחינת שדרוגים לדמות ולנשקים ולרכבים

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 נובמבר 2022, 16:17

בדקתי לראשונה כמה שחקתי ומסתבר שרק 9 שעות. אני גם בשלב ממש מוקדם
(בול סיימתי את נילפהיים)
, יקח לי חודש לסיים את המשחק :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 16 נובמבר 2022, 17:30

אם אתה רוצה רק לרוץ על הסיפור אני מניח שאתה יכול לעשות את זה ב20 שעות פלוס מינוס, אבל אני לא חושב שזו הדרך "הנכונה" לשחק את המשחק הזה.
אני עכשיו 38 שעות בפנים, עדיין נמצא באיזה סייד קווסט "שהסתבך" והפך להיות חתיכת סיקוונס צדדי עצום...

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 נובמבר 2022, 17:32

אני ממש לא הולך לרוץ על המשחק, אני אשחק בו מליון שעות לאורך חודש+ ואני בטח אצלול לכל משימת צד שתפתח לי בדרך :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 נובמבר 2022, 17:57

אני מחכה שיצא NG+ וPhoto Mode לריצה השנייה שלי, עד אז יש לי בכיף עוד עשר שעות איתו לדעתי, כל יום אשחק איזה שעה בטח, בממוצע

Shlomix
Warrior

הודעהעל ידי Shlomix » 16 נובמבר 2022, 20:23

גם אני צולל כמעט לכל משימת צד אפשרית, יקח לי חודש להערכתי וזה יהיה מאוד קשוח עם המונדיאל.

אגב, זהירות, נתקעתי בחיפוש רונה של תיבת נורניר (אלו שמשדרגות חיים/רייג') וחיפשתי מדריך קצר ביוטיוב, חטפתי שם ספוילר לפרצוף באמצע סרטון שמסביר איך למצוא collectibles.
לא נורא, כי כבר הבנתי שלשם זה הולך, אבל תימנעו מזה ככל האפשר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 נובמבר 2022, 21:39

אויש, צעד של טירון ;)
אני לא הבנתי משהו באיזור מסוים שהיה גם כן לא חובה, אז נטשתי אותו ועכשיו רק אחרי שסיימתי את המשחק אני מרגיש בטוח לבדוק איך מגיעים לשם

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 נובמבר 2022, 22:34

אני למדתי שני דברים בדרך הקשה במשחק הקודם. הראשון הוא לא לנסות לעשות משימות צד עם אוייבים ברמה שמתסכלת אותך, לחזור מאוחר יותר אם לא ב-post game. והדבר השני הוא שלפעמים צריך חפץ שאין לך בכלל ועדיף לא להתאמץ יותר מדי עד שהשגת את כל הנשקים והחפצים שיש במשחק. זה סתם מבזבז זמן וגורם לתסכול.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־ 26 אורחים