במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Stick
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Stick » 03 אוקטובר 2020, 18:16

סיימתי את הact הראשון בGOT. אני נהנה הרבה יותר מהעולם הפתוח שלו מאשר מהמשימות שלו.
אני חושב שהמשחק הזה הוא בין הטובים אי פעם, לא פחות, בכל הקשור ליצירת אווירה. זו בלי ספק נקודת הכוח שלו וזה גורם לכל החקירה וההסתובבות בעולם להיות מצוינת. כצובן שגם מעבר לאווירה והאימרסיביות גם מתוך הגיימפלי - מערכת הרוח היא הברקה, והחיות שמלוות אותך אמנם מאוד מלאכותיות אחרי זמן מה אבל זה עדיין מהנה.
הצלחתי למצוא איזה סוויט ספוט עם מערכת הקרב ברמת הLethal, הרמה החדשה שנוספה למשחק. היא לא בהכרח קשה יותר אוביקטיבית כי גם ג'ין מתחזק מאוד ברמה הזו, אבל כמעט כל מכה הורגת. זה גורם לקרבות להיות הרבה יותר קצרים ככה שזה לא בהכרח קשה יותר, אבל דורש ריכוז גבוהה בכל פעולה ואני נהנה מזה. כמובן שהמשחק לא לגמרי בנוי לצורת המשחק הזו, הAI לדוגמה לא מאוד מוצלח בלשון המעטה ויש מספיק אקראיות בקרבות כדי להפגע משום מקום מדי כמה קרבות, וכשכל פגיעה היא הרסנית זו בעיה, אבל סך הכל אני נהמה מהקרבות רוב הזמן ולדעתי המערכת הזו, כפי שהיא ברמה הזו, צריכה להיות הבסיס למשחק הבא כשהAI ישופר והאקראיות תהודק.
למעשה הייתי שמח אם המערכת הזו הייתה קיימת במשחק עם התגנבות (קצת) יותר טובה כמו AC, כי שם המערכת קלה מדי בשביל הצורך בהתגנבות וברמות גבוהות האויבים סתם הופכים לספוגי מכות, מה שהרבה פחות מהנה מרמת הLethal בGOT. עם זאת בGOT יש סיבה להתגנב ברמה הזו כשאויבים רבים מדי נמצאים בבסיס, אך ההתגנבות פשוט איומה במשחק והעוקץ יוצא.

אבל בכל אופן, האווירה המדהימה, החקירה המצוינת ומערכת הקרב המהנה לפרקים גורמים לכך שאני בהחלט מרוצה מהמשחק, ובאופן כללי נהנה ממנו למדי. המשימות עצמן הן נקודת חולשה ומלבד כמה מיוחדות (דווקא לא הראשיות, בעיקר משימות הציוד האגדי), רובן רפטטיביות להחריד, ואפילו סובלות מהרגשה כללית של הפקה ירודה.
אז המשחק לא מושלם, ומאוד ברור מה שאפשר וחייב לשפר בהמשך, אבל בסיס טוב כן יש כאן ואפילו כמה דברים שהמשחק כבר עכשיו מצוין בהם. קצת חבל לי שאחרי כל הזמן הזה SP הוציאו משחק שמרגיש לפרקים שלם ולפרקים כמו פרוטוטייפ להמשך, אבל ככה או ככה בפני עצמו זה משחק לא רע בכלל.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 אוקטובר 2020, 19:38

DrKeo כתב:אני שוקל לקנות את SW סקוודרון ולשחק אותו ב-VR :)

נדב לא נתת סיכום לDS מה חשבת עליו בסופו של יום? שווה סיום לא שווה? מתגבש למשחק נורמלי?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 03 אוקטובר 2020, 19:50

ההימור שלי הוא שחוסר הסיכום נובע מכך שהוא לא שווה סיום :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2020, 01:15

החוסר סיכום הוא שלא שחקתי משחק סינגל חודשיים כי יש לי כזה עומס בעבודה שלא הצלחתי לצלול לשום דבר חוץ מסאשן מולטי פה ושם כשחברים גררו אותי :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 אוקטובר 2020, 01:26

DrKeo כתב:החוסר סיכום הוא שלא שחקתי משחק סינגל חודשיים כי יש לי כזה עומס בעבודה שלא הצלחתי לצלול לשום דבר חוץ מסאשן מולטי פה ושם כשחברים גררו אותי :)

החיים של רובנו על קצה המזלג נראה לי :) באתי לכתוב פוסט ארוך על זה שבטח בסוף כולנו נשחק רק בסימולסטורי הליכה כי רק לזה יהיה לנו זמן... אבל שחושבים על זה DS הוא סימולטור הליכה ואין לנו זמן אליו.. :|

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2020, 01:32

היה לי זמן ל-DS אם הוא לא היה משחק של עשרות שעות. לרוב מה שקורה הוא שיש לי איזה שעה בערב ובגלל שכל המשחקים הם 100+ שעות בשנים האחרונות, במקום לשחק במשחק אני מוותר ורואה פרק של סדרה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 אוקטובר 2020, 10:07

לא הבנתי מה ההתלבטות בכלל, סקוודרון נראה ממש כיף לVR, והמחיר שלו סבבה לגמרי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2020, 14:53

כן, אבל להגיד את האמת שהיציאה של FS ו-SW:S ביחד בשילוב עם זה שאני כבר שנתיים רוצה לשחק ב-AC:7, ממש בא לי לקנות סטיק טיסה סביר כזה. אני משער שסטיק טיסה + VR יכול ליצור חתיכת חוויה במשחקים הללו ובגלל שכולם חווי ישיבה אני אפילו לא צריך לעשות SETUP שואה ל-ROOM SCALE בסלון.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 04 אוקטובר 2020, 15:09

נשמע נישתי ויקר, אבל אם זה הז'אנר שלך אז לך על זה :)
אני מת לרכוש הגה, כסא, הילוכים ופדלים, אבל זה יקר כל כך שאני אחכה עם זה לפנסיה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2020, 15:15

בדור הקרוב אני הולך לקנות גם סטיק + מצערת ובנוסף הגה + דוושות אבל אני רוצה שההגה יהיה גם עם FORCE FEEDBACK וגם יתאים לפס5 בנוסף ל-PC. אני משער שזה הולך לעלות לי יותר מ-2000 שקלים טוטאל.

האמת שהייתי שמח שהדוושת של ההגה יתאימו גם לסטיק ולמצערת כדי שישמשו כדוושות של מטוס. אין לי מושג אם אחת החברות מציעה את זה, את השימוש הכפול, אבל אני משער שזה יחסוך לא מעט כסף.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 04 אוקטובר 2020, 16:29

אומרים שהסיפור בace combat 7 מצדיק את המשחק גם למי שלא חובב סימולטורים אז גם אצלי הוא על הכוונת :)

נדב ההשקעה שלך נשמעת מטורפת בחדר הסימולציה הזה וזה נשמע מספיק משחקים להצדיק את זה.

אני בנתיים אשמע את המאוורר של הפס4 שנשמע כמו מטוס סילון ואדמיין לי שגם לי יש חדר כזה ששווה 2000 שקל.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 אוקטובר 2020, 16:33

לא באמת צריך סטיק למשחקי ארקייד, זה די מגוחך ואפילו עובד פחות טוב מקונטרולר רגיל (ובלא מעט מקרים עכבר עובד טוב יותר מקונטרולר/סטיק כי הוא מדויק בהרבה).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2020, 16:41

לשחק עם עכבר במשחק טיסה? הגזמת. אלה משחקי סינגל, אני משחק בשביל להנות, לא בשביל להשיג "high score". שחקתי את Crimson Skies ואת Rogue Squadron עם סטיק ומצערת (ז"ל) בזמנו ואלה המשחקים הכי ארקיידים שיש בקטגוריה. וואללה, זה מוסיף המון, ממש המון. מעבר לזה שזה פשוט מהנה יותר, העובדה שיש מצערת ממש משנה את הצורה שאתה משחק. זה לא שונה מלמשל לשחק את גירס במחשב עם גיימפד, זה אולי פחות מדוייק אבל זה מרגיש הרבה יותר טוב וזה גם מהנה יותר (לפחות לדעתי).

אגב, לא חייבים להתפרע, יש סטיק ומצערת ממש אחלה של Thrustmaster ב-400 שקלים בארץ (למרות שהיא SOLD OUT פה ובכל מקום בעולם, כנראה בגלל FS שבדיוק יצא וגרם לטרלול בשוק הסטיקים)

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 04 אוקטובר 2020, 17:12

אם אתה נהנה מזה - אחלה. רק אל תחשוב שזאת צורת שליטה עדיפה למשחקי ארקייד, כי הם מעוצבים לקונטרולר. AC7 הוא דוגמה טובה לזה, יש המון תלונות לגביו מאנשים עם HOTAS, כלומר אתה סתם עושה לעצמך חיים קשים אם תשחק אותו עם סטיק (במיוחד על רמת הקושי האחרונה). וכן, לשחק עם עכבר במשחקים מסוימים זאת צורת השליטה העדיפה. למשל war thunder - אם תשחק שם עם קונטרולר או סטיק, תקבל בראש. לעכבר יש שם יתרון עצום בגלל האיימינג המדויק בהרבה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אוקטובר 2020, 17:25

אין לי ספק שעכבר מדוייק יותר אבל אני שונא סימולטורים (גם ארקיידים) עם עכבר וביננו, אני לא אשחק אף אחד מהם על הרמת קושי הכי גבוהה.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 06 אוקטובר 2020, 12:20

Squadrons אשכרה היה תפור בשביל להיות משחק שיגור לדור הבא..
מצד אחד הפקה לא גדולה במיוחד שמצריכה סיכונים. מצד שני סטאר וורס, גרפיקה מפוצצת, לא צריך הרבה יותר מזה בשביל להצדיק את עצמו, בטח לא בתחילת דור. אבל כמשחק דור נוכחי בלי יותר מידי תוכן, בלי קמפיין טוב במיוחד, הוא מרגיש כמו משחק עם פוטנציאל שיישכח די מהר (לפחות בקרב הקהל הרחב, לנישה של VR הוא נראה כיפי)

עם משחקים כמו AC ו COD אפשר לפחות להבין את ההגיון העסקי לא לעשות את הקפיצה לדור הבא, אבל די מבאס שגם עם הפקות יחסית מצומצמות המפיצות פחדו או בחרו לא לקפוץ על העגלה גם שזה נראה די הגיוני לעשות את זה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוקטובר 2020, 13:28

משחק כזה נישתי לא יכול להרשות לעצמו להגביל את קהל היעד כל כך, לדעתי

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 06 אוקטובר 2020, 13:37

אני לקראת הסוף בKingdom Hearts: Dream Drop Distance
המשחק יצא במקור ל3ds
אבל קיבל רימיק hd ,שנמצא באוסף 2.8
למעשה יש שם 2 משחקים וסרטונים של משחק שיצא לדפדפן
Ddd ,זה המשחק האחרון בסדרה שלא פותח במקור לקונסולות שתומכות בhd
אני לא מחשיב את משחק הדפדפן ,כי חוץ מהעלילה זה לא באמת kh

בכל מקרה ddd מאוד כיפי ופשוט ,ההתחלה קצת מעיפת
כי זה סוג של לימוד המכניקות
אבל אחרי זה זה כמו הגלידה של הסדרה

יש אומנם דבר קצת מעצבן ,שכל עולם צריך לעבור עם 2 דמויות שונות
עם שינוים כאלו ואחרים
ויש זמן שהוא נגמר הדמות מתחלפת ,אבל אפשר גם להחליף לבד
במקומות שמירה
זה מעצבן במיוחד שעוברים עולם עם דמות אחת
אבל לשניה נגמר הזמן ,אז יש חילוף אוטומטי ,ועם לא נפתח משהו חדש לדמות שעברה כבר את העולם ,צריך לחכות להטעין את הזמן לדמות שצריך

סוג של עולמות מקבילים שלכל דמות המשימות שלה
והחלקי סיפור שלה ,אבל זה מקושר במובן מסוים
כי לעבור עולם באמת צריך לעבור עם 2 הדמויות ליתקדם במשחק
אישית אני מעריך שעשו את זה כי במקור זה היה משחק ל3ds
וככה אותם עולמות עם שינוים פה ושם ,מעריכים את המשחק כפול 2

אבל למרות הכל חלק מהמכניקות במשחק ,עושים אותו מאוד זורמים וכפים

מעבר לזה אפשר לפתח יצורים שעוזרים לכם בקרבות
ונותנים כל מיני יכולות ,שזה בסדר לא משהו כבד
ורוב הזמן אני מתעלם מהם

בכל מקרה משחק מומלץ

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 06 אוקטובר 2020, 18:54

Laskin כתב:משחק כזה נישתי לא יכול להרשות לעצמו להגביל את קהל היעד כל כך, לדעתי

Rogue Squadron II היה משחק שיגור על הגיימקיוב והלך לו די טוב.. ועוד בתור בלעדי לקונסולה לא מצליחה במיוחד. ונישתי זה עניין יחסי, אתה עדיין יורה בדברים בעולם של מלחמת הכוכבים, זה לא פלייט סימולטור.. אבל הטענה שלי זה שכמשחק דור הבא האפיל שלו יהיה רחב יותר מעצם העובדה שהוא חוויה של דור הבא בזמן שיש היצע דל במיוחד של חוויות כאלה. כחווית דור נוכחי הוא מגיע כמשחק חסר, שלא מצליח להתבלט מעבר לנישה המצומצמת של VR.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 06 אוקטובר 2020, 19:10

אני דווקא חושב שהוא יהיה מוצלח יחסית. מה גם שאם היה מושקע יותר ולדור הבא בלבד - הוא היה נמכר כמעט בוודאות ב-70 דולר, ואז האפיל יורד... הוא נמכר כרגע כמעט בחצי מזה.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 06 אוקטובר 2020, 19:33

סיימתי עם GOT. בחיים לא אחזור אליו ל NG+ או בכלל. מודה שגם לא הבנתי מה ההתלהבות הגדולה מהסוף. אחלה משחק. 8 נמוך כזה בשבילי. אין לי סבלנות לכתוב משהו ארוך מדי. אישית, מאודיסי נהנתי יותר.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 אוקטובר 2020, 19:55

הסוף עשה בשבילי את כל המשחק מודה :) העיקר שנהנהת קליימן כי זכור לי שבהתחלה התבאסת על הרכישה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 06 אוקטובר 2020, 20:18

אם אשווה ביניהם אחרי כשליש משחק בGOT, גם אני בצד של אודיסי. סך הכל שניהם באותו הלבל, אבל למרות שיש אלמנטים שאני יכול להצביע עליהם ולהגיד שGOT עושה טוב יותר, עדיין במבחן הבסיסי ביותר - מבחן הכיף, אודיסי לוקח.
אודיסי הצליח לשאוב אותי לישיבות ארוכות ארוכות בהן לא שמתי לב לשעון, בGOT סיימתי ממש הרגע ישיבה בת 3 שעות וההרגשה שלי היא שלא בא לי לגעת בו יותר בחיים :).
כמובן שזה יעבור לי תוך יומיים-שלושה, וזה גם לא שלא נהנתי תוך כדי המשחק (כי אם לא הייתי נהנה לא הייתי ממשיך), אבל יש בו משהו פשוט מעייף, משהו שלא היה באודיסי... המשחק לא הפתיע אותי כבר המון זמן, ואפילו הכניסה לאזור חדש באופן רשמי (כזה שהיה סגור קודם, בעיצוב עולם שנלקח היישר מדור הps2, אבל זה לא קריטי), לא הצליחה לתת רוח חדשה כמו שאודיסי מצליח להרגיש עם הגעה לאיזה אי חדש וגדול.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 06 אוקטובר 2020, 20:22

חברים תהרגו אותי, אני לא יודע איך אפשר להנות כל כך מאודיסי וAC החדשים שפשוט הדביקו עליהם אלמנטים של RPG ומערכות RPG שזו פשוט בגידה במה שAC היה.

עכשיו כל מי שקרא הודעה אחת או שניים שלי פה הבין, שאני שחקן RPG כבד למדי, אז אין פה איזשהו אנטי לז'אנר זה פשוט לא מה שאני רוצה מAC לא מבין איך זה זורם לכם האלמנטים האלה בסדרה שהיא היורשת של הנסיך הפרסי, כמובן שאני מכבד מאוד את דעתכם אבל אני רק חייב לציין שGOT הוא קצת בשביל האנשים שלא קיבלו יפה את השינוים של אודיסי וקודמו.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 06 אוקטובר 2020, 20:31

GOT וAC אודיסי מאוד, מאוד דומים. כן, אם נתחיל לעבור על הניואנסים של כל משחק אז יהיה אפשר לציין הבדלים, אבל במבט מלמעלה ובכל הקשור לגיימפלי לופ שממלא 90% מהזמן, הם כמעט זהים. אז אני לא מבין איך אפשר לשבח את GOT עד כדי כך ובוא זמנית לשנוא את אודיסי.
כמו שאמרתי, שניהם באותו הלבל בסוף, הם באמת מאוד דומים. שניהם אחלה משחקים בסוף, לא פחות ולא יותר. אם לאודיסי הייתי נותן 8.5, אז GOT הוא 8 מבחימתי כרגע, זה כל ההבדל בעיניי.

עכשיו, אם הבעיה שלך עם אודיסי היא נטו העובדה שהוא המשחק שהוא, עם השם AC מודבק עליו, אז בסדר. אני מסכים וכבר אמרתי המון פעמים שאני עדיין מחכה למשחק שAC 1 היה אמור להיות, לחזון המקורי ההוא, זה יכול להיות משלק הרבה יותר טוב מכל אודיסי או GOT בעיניי.
אבל אין את זה, ולכן אני מתקשה לראות את הקשר... אני שופט את אודיסי כמשחק שהוא ולא כמשחק שהייתי רוצה לראות את יוביסוםט מפתחים. תאמין לי, גם בכל הקשור ללור ולסיפור, אודיסי הוא יריקה ענקית בפרצוף של כל מי שאי פעם השקיע דקה בAC. אבל זה לא מעניין אותי, יוביסופט בבירור כבר עושה את הדבר שלה ולא את הדבר שהיינו רוצים כגיימרים 'רציניים'.
אז אם אני שופט את אודיסי כמשחק שהוא, כמו שאני שופט את GOT כמשחק שהוא, לדעתי הם *מאוד* דומים ואודיסי מעט מוצלח יותר.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 198 אורחים