במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי glass man » 06 אוקטובר 2020, 21:20

כן, הם דומים מאוד אבל עדיין יש בAC החדשים את כל העניין של ההתעסקות עם הLoot סטייל דיאבלו/סקיירים. דברים שאין בGOT ובגלל זה להרגשתי הוא נאמן יותר להתפתחות שAC היה אמור לעבור.

עכשיו ראיתי את הדיון שלך עם סווים בזמנו וראיתי שAC הבא הולך לוותר על הLOOT או משהו? אז כן, זו התקדמות טובה שמביאה אותו קרוב לGOT ולמה שAC אמור להיות, אבל עדיין הסטינג של AC הבא משמים בעיני וגם שם זה יותר RPG מאשר מה שAC אמור להיות.

וכן, אני מבין את הגישה של "אני שופט את המשחק לפי מה שהוא מציע לא לפי מה שאני רוצה"

גם אני הייתי רוצה להיות בגישה שלך סטיק, ואולי הייתי מצליח להיות בה אם יוביסופט לא היתה במקביל גם מבטלת את הנסיך הפרסי בשביל AC וגם בועטת בביצים של AC.

ההרגשה שלי היא שיוביסופוט מנסה לעשות עם AC מה שסקוור ונינטנדו עושות עם זלדה ופיינל פנטזי, כלומר רייבוט בכל משחק שני בערך.

אבל לפי דעתי הם מפספסים בענק כי בעוד שסקוור ונינטנדו מצליחות לשמור על הCore של הסדרות שלהן יוביסופט פשוט רודפת אחרי טרנדים.

אה המכשף 3 להיט? יאללה להפוך את AC למכשף.
אה, הסדרה של הויקינגים וGOW החדש להיטים? יאללה שיהיה ויקנגים בAC החדש.

אולי אם הריימיק של הנסיך הפרסי היה נאמן למקור עם אפקט הBLOOM והמראה האגדתי של המשחק המקורי, במקום הסרט ההודי שקיבלנו אז הייתי קצת יורד מיוביסופוט כרגע זה בעיה.

עם GOT יש פה ושם עץ שידרוגים יש דברים לשדרג אבל אין לך איזשהו LOOT להתעסק בו כל הבולשיט הזה אין Level cap לשום אזור, זה משחק שמבין היטב שהוא משחק אקשן הרפתקה, אם הוריזון היה הולך בדרכו אולי הייתי נהנה ממנו :)

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 אוקטובר 2020, 02:13

הבעיה שלי בac האחרונים ,שדי הרגו את היתגנבות
יתגנבות פועלת באמת רק באזורים שהדמות שלך מספיק חזקה בהם

זה שיש אלמנטים של rpg ,סבבה
אבל זה שיתגנבות רק פוצעת קל אויב חזק ואז הוא ער וגם מפעיל אזעקה ,זה זה מה שדופק את המשחק

אני מבין שהם עשו את זה ,שלא תיהיה אפשרות לעלות מהר ברמות
בלחסל אויבים חזקים ביתגנבות
אבל היו יכולים למצוא פתרונות טובים בהרבה

לדוגמה יכלו לעשות שהעליה ברמה תיהיה מבוססת משימות
ולא לפי הריגת אויבים לא קשורה
ככה יכלו לשמור על רמת הקושי ,אבל לאפשר לטייל איפה שרוצים
ולכבוש אזורים עם אויבים חזקים ביתגנבות לשחקנים טובים

למעשה עדין אפשר סוג של יתגנבות ,אבל בצורה עקומה
של יתגנבות - לברוח - ליסתתר - יתגנבות
זה עקום אבל פועל ,וזה סתם מעצבן ולוקח המון זמן

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 אוקטובר 2020, 09:16

לא יודע... אני חושב שאני סתם שחקן גרוע כנראה... אבל לא הרגשתי שב GOT האוייבים נהיים חלשים יותר ככל שאני נהיה חזק יותר משמעותית. אולי לא הייתה להם תגית עם מספר רמה מעל הראש כמו בAC, אבל זה לגמרי שם מאחורי הקלעים. אין ואמנם LEVEL GATING למשימות מסוימות, אבל האוייבים הולכים איתך יד ביד לרמה שאליה הגעת, גם אם לא מוצג כך מפורשות.

בנוגע למערכת ה LOOT בAC (לפחות אודיסי), היא באמת יחסית לא משמעותית כי בסוף אפשר לשדג מה שרוצים די בקלות, ולי, אישית, גם היה נחמד להחליף נשקים ושריון כל כמה זמן ולרענן את הדמות. אם כבר ב GOT, המעבר בין הסוגים השונים של השריון היה מעצבן ממש (אחד להתגנבות, אחד לSTANDOFF, אחד ללחימה פתוחה וכו').
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 אוקטובר 2020, 16:50

אני לא שידרגתי כמעט כלום בציוד של ג'ין חוץ ממה שהעלילה מחייבת לא זוכר.

אפילו הresolve שלי היה מאוד נמוך שיחקתי את זה כמו AC ישן ככל האפשר וזה זרם אני לא חושב שהייתי יכול לשחק את AC החדשים ככה.

הקטע באודיסי שהוא וקודמו פשוט נראים time sink רציינים שלא לצורך.

זה לא שGOT מעליהם ברמה שהוא איזה 9 והם 8.

גם אני מסכים שזה סהכ 8 כמוהם אבל ההרגשה שלי שGOT הוא ארוך כי הוא ארוך הם נראים ארוכים בצורה מלאכותית.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 אוקטובר 2020, 17:35

טוב סימתי היום את kh ddd
לקח לי 16 שעות ברמה הקלה ,המשחק חוץ מהתחלה די משעממת
זורם טוב ,והיה לי כיף לשחק בו

אחרי זה צפיתי בסרטון של בערך שעה של
Kh x ,לא מעניין במיוחד אבל לפי מה שהבנתי חשוב לפני שמשחקים
בkh3

נישאר לי לפני kh 3 ,את kh 0.2
Kh 0.2 לפי מה שיצא לי להבין נעשה באותה הטכנולוגיה של kh3
והוא משחק קצר של בערך 3 שעות ,אני יתחיל אותו היום

ואז סוף סוף
סוף סוף מוכן לkh 3

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 07 אוקטובר 2020, 17:51

התחלתי לשחק ב Hollow Knight.

רשמים:

- ההגדרת הכפתורים הדיפולטיבית מגוחכת (מקלדת ועכבר). מקשי החצים בשביל הליכה ושום שימוש בלחצני העכבר..
- ברגע שמשנים את זה ל WASD המשחק לא מאפשר להשתמש במקשי החצים לתנועה בתפריטים.

- הנגשת המפה מזעזעת. דוגמה קלאסית למשחקים מהז'אנר שמונעים מהשחקן פיצ'רים כדי לרומם את עיצוב ומערכות המשחק הגרועות שהוחלט עליהם.
קניית מצפן ועט? סבבה. למה אני צריך לקנות map markers כדי שיהיו לי סימונים בסיסיים במפה של מקומות שמירה ופאסט-טראבל? מה, כדי שיהיה מה לעשות עם ה geo? עיצוב שבור.
למה אני לא יכול להציב מארקרים משל עצמי בכל מקום על המפה ולכתוב מה שאני רוצה? dead-end, מקום שמצריך יכולת שאין לי, זחל בצנצנת שלא שחררתי.
רמת הזום במפה קטנה מדי, והחברה שם חשבו לעשות את האייקון של השחקן במפה ענקי שגורם לך להתבלבל ולתהות אם אתה נמצא ברצפה של איזור אחד או בתקרה של איזור שני. טמטום.

החבר'ה גם כנראה ממש רצו שתראו את דמות השחקן פותחת ומסתכלת על מפה כי כפתור הצגת המפה לא יעשה כלום במצבים מסויימים. אם קופצים ולוחצים על TAB כשאתה עדיין באוויר המפה לא תוצג. היא גם לא תוצג אחרי שתנחת. אחרי הנחיתה צריך להפסיק ללחוץ על TAB ואז ללחוץ שוב כדי שהמפה תעלה.

- מערכת שמירה מעצבנת שמגבירה backtracking, תסכול ואי-רצון לחקור. לך עכשיו תמות ותחזור לספסל האחרון שישבת עליו. ואם חקרת והגעת בתמימות לקרב בוס ונהרגת שם עם 500 geo כנראה שלא תשיג אותם בחזרה. ואם אתה מתכוון לנסות, תיזהר לא להיהרג בדרך ולעשות overwrite לגופה העמוסה. או סתם אם חקרת ואספת הרבה באיזור חדש ועכשיו אתה צריך לקוות שתמצא ספסל כדי לשמור את ההתקדמות הזו (או לעשות את כל הדרך חזרה לספסל באיזור שמפית).

זה שהמפה מתעדכנת רק בין שמירות זה היבט נחמד. למה צריך את השטויות האחרות?

- למה אני יכול לעשות פוקוס גם כשאין לי מספיק כדי לקבל חיים? זה מרוקן לי את ה souls שצבורים לי ותו לא.

- עיצוב שבור גם באיסוף ה Geo. 'בוא נעשה שהוא יתפזר לכל מקום רק כדי שנוכל למכור צ'ארם ששואב אותם'. אצ'יבמנט אנלוקד: נכשלת בעיצוב משחק. לא עושים gimping כזה בוטה לשחקן כדי להצדיק עיצוב 'יכולת'.

- האם אפשר לקבל את הצ'ארמים שנמכרים בחנות דרך משחק והתקדמות רגילים? המשחק לא מיידע. כרגע אני יכול לשים צ'ארמים שמשתמשים בעד 3 'נקודות'. איך מקבלים עוד? המשחק לא מיידע. רוב האייטמים לקנייה בלי הסבר מה הם.
אני יכול לאסוף כסף ולקנות את ה simple key. כדאי לי? אני אמצא את המפתח הזה גם ככה כחלק מהסיפור? איך אני יודע אם הדלת שאחר כך תפתח לא תצטרך יכולת שעדיין לא קיבלתי ובכך בזבזתי את הכסף? כנ"ל לגבי האפשרות לקנות את המקביל לפנס. המשחק לא מיידע.

- מבחינה אומנותית המשחק שובה-עין. אנימציות. עיצוב אוייבים.
- גם מערכת הקרב פאנצ'ית עם הרגשה טובה יחסית, אם כי כבר מראה יכולת צ'יזינג לא מבוטלת.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 07 אוקטובר 2020, 18:31

glass man כתב:אני לא שידרגתי כמעט כלום בציוד של ג'ין חוץ ממה שהעלילה מחייבת לא זוכר.

אפילו הresolve שלי היה מאוד נמוך שיחקתי את זה כמו AC ישן ככל האפשר וזה זרם אני לא חושב שהייתי יכול לשחק את AC החדשים ככה.

הקטע באודיסי שהוא וקודמו פשוט נראים time sink רציינים שלא לצורך.

זה לא שGOT מעליהם ברמה שהוא איזה 9 והם 8.

גם אני מסכים שזה סהכ 8 כמוהם אבל ההרגשה שלי שGOT הוא ארוך כי הוא ארוך הם נראים ארוכים בצורה מלאכותית.

מה ההבדל בין הצורה בה שניהם ארוכים? בישיבה האחרונה שלי על GOT העברתי 3 שעות במשימה רפטטיפית כדי למצוא שריון אגדי, בה הייתי צריך לשחרר שישה כפרים (בשביל המפתחות כביכול), וזהו, בלי קונטקסט מיוחד או כל דבר מעבר לשחרור המחנות עצמן.
ואלו משימות הציוד האגדי שהן בהחלט מודגשות ו'ראשיות' כמעט כמו משימות הנרטיב. במשימה הראשית האחרונה שלי אגב דהרתי למחנה אויב ונלחמתי במונגולים, בלי שום קונטקסט מיוחד. היה סרטון בתחילת המשימה וסרטון בסוף המשימה כמובן, אבל מעבר לזה לא היה שום דבר שגרם לזה להיות שונה מסתם הסתובבות בעולם ומציאת קרב אקראי.

גם באודיסי יש המון רגעים כאלו כמובן. אבל שוב, איכשהו ואני לא באמת יודע איך להסביר את זה, אודיסי הצליח לשאוב אותי לעולם שלו בישיבות הרבה יותר ארוכות. GOT מרגיש לי הרבה יותר רפטטיבי בפרקי זמן הרבה יותר קטנים. אולי אלו אופציות הדיאלוג שנתנו קצת יותר הרגשה של נפרדות למשימות, אולי הLOOT, לא יודע.

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 07 אוקטובר 2020, 18:50

קאז, תן לי להבין.. אתה משום מה רוצה לעשות שימוש בעכבר בסייד סקרולר, פולחן חריג כשלעצמו, אבל נראה לך מגוחך שזה לא בדיפולט? ברצינות?

עזוב אותך שטויות, קח שלט ותשחק כמו בן תרבות:)

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 07 אוקטובר 2020, 19:56

כן, זה מגוחך. קליק שמאלי לתקוף עם חרב. זה חריג לדעתך? איך אתה תוקף בדיאבלו, ב AC, בבאטמן ובכל משחק אבר שמאפשר להניף חפץ לתקיפה?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 07 אוקטובר 2020, 19:58

למה עכבר? צריך רק מקלדת. עכבר מיועד להצבעה, המשחק הזה הוא נטו לחיצה על כפתורים.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 07 אוקטובר 2020, 21:20

מה יותר נוח להנפות מהירות וחוזרות של החרב מאשר לחיצה על הקליקים של העכבר? זו ה-פעולה שהעכבר בנוי בשבילה. כמו כל פעולת תקיפה בכל משחק אבר.
אתם מזכירים לי את תקופות שנות ה90 של פיפא במחשב עם לחיצות מהירות על E בשביל הספרינטים.

חוץ מזה, שחקן מחשב כבר מכוונן למיקום המקלדת והמעכבר ואופן הישיבה שיד שמאל על איזורה WASD ויד ימין על העכבר. לא להשתמש בעכבר כשאפשר ומתבקש משבש את הכוונון.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 07 אוקטובר 2020, 21:34

עוד מאז שביבי היה שגריר לאו"ם משחקי פלטפורמה דו מימדיים ב-PC שוחקו על המקלדת, מה זאת הדרישה המוזרה הזאת פתאום? כלומר לתת חופש למפות את מה שבא לך זאת דרישה הגיונית, אבל עכבר בדיפולט במשחק פלטפורמה דו מימדי? פאקינג מוזר בן אדם :)
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 07 אוקטובר 2020, 22:11

Kazz כתב:מה יותר נוח להנפות מהירות וחוזרות של החרב מאשר לחיצה על הקליקים של העכבר? זו ה-פעולה שהעכבר בנוי בשבילה. כמו כל פעולת תקיפה בכל משחק אבר.
אתם מזכירים לי את תקופות שנות ה90 של פיפא במחשב עם לחיצות מהירות על E בשביל הספרינטים.

חוץ מזה, שחקן מחשב כבר מכוונן למיקום המקלדת והמעכבר ואופן הישיבה שיד שמאל על איזורה WASD ויד ימין על העכבר. לא להשתמש בעכבר כשאפשר ומתבקש משבש את הכוונון.

לא, עכבר בנוי להצבעה. אין שום סיבה לשחק את המשחק הזה עם עכבר. והביינדים הדיפולטיביים על המקלדת היו אחלה בשבילי. לא צריך שום WASD.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 07 אוקטובר 2020, 22:24

חחח מעניין לדעת איך קאז הסתדר עם הנסיך הפרסי של 1989 בלי העכבר או רובקופ :).

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 07 אוקטובר 2020, 23:31

Kazz כתב:מה יותר נוח להנפות מהירות וחוזרות של החרב מאשר לחיצה על הקליקים של העכבר? זו ה-פעולה שהעכבר בנוי בשבילה. כמו כל פעולת תקיפה בכל משחק אבר.

לשחקני מחשב קודם כל כבר די בהתחלת המחשוב האישי
היו גויסטיקים דומים לאטרי 2600

יותר מאוחר היו אפשרויות גימפאדים ועוד אביזרים נוספים
והמקלדת עצמה פותחה הרבה לפני העכבר
העכבר התחיל להיות נפוץ רק שהתחילו ממשקים גרפים במחשב
לפני זה שיחקו עם מקלדת או גימפאד ואביזרים אחרים

אז כן היתה תקופה די ארוכה בתחום ,שרוב המשחקים תוכננו
למקלדת ועכבר ,ונכון שהיו גימפאדים גם אז
אבל לא כל גימפאד תמך בכל משחק באופן רישמי

אבל התחיל להיות שינוי מאוד משמעותי עם הגימפאד 360
ומשחקים שיוצאים לקונסולות ומחשב ביחד
והיום וכבר שנים ,רוב המשחקים תומכים בגימפאד 360 וxbo
בpc ,באופן רישמי והמון תומכים גם בדול שוק 4

אז זה שנותנים לך אפשרות לשחק במקלדת ועכבר
במשחקים שתוכננו לגימפאד ,זה לא אומר שזה אידיאלי
זה פשוט אפשרות כי אתה משחק בpc

ודרך אגב יש תוכנות צד שלישי שיתנו לך לכוון כל משחק
לפי הכפתורים שאתה רוצה ,זה די מעצבן לכוון אבל זה אפשרי
אתה יכול לעשות אמולציה של גימפאד xbox
ולכוון במקלדת ועכבר את הכפתורים שאתה רוצה
ולסמן במשחק שאתה משחק עם גימפאד

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 אוקטובר 2020, 00:49

InterAl כתב:
לא, עכבר בנוי להצבעה. אין שום סיבה לשחק את המשחק הזה עם עכבר. והביינדים הדיפולטיביים על המקלדת היו אחלה בשבילי. לא צריך שום WASD.

הסיבה היא שלחצן העכבר הוא הכפתור הכי טוב להקלקה חוזרת ונשנית עבור פעולת התקיפה העיקרית שלך במשחק. ובזכות זה שלעכבר אין עוד פונקציה במשחק אז אני לא צריך להיזהר באיך שאני מזיז אותו. ובזכות זה שהסט-אפ הרגיל של כל שחקן הוא להיות עם יד על העכבר אז עוד יותר מתבקש להשתמש בלחצן העכבר.

עכשיו תגיד לי, באיזה עוד משחק כפתור התקיפה העיקרי שלך שמניף חרב בכמות ובמהירות שמוגבלת רק על פי כמה מהר אתה מסוגל ללחוץ על הכפתור שוב ושוב - הכפתור הזה הוא הלחצן בעכבר?

רואים שהם פשוט הקבילו את הכפתורים של שלט XBOX כי אחרי ששינתי את הקפיצה למקש רווח, אז גם לעשות Accept בתפריטים זה דרך דרך המקש הזה (כאילו ה A על ה XBOX..) ואי אפשר לבחור עם כפתור התקיפה שממופה לעכבר..

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 08 אוקטובר 2020, 01:02

זה ממש לא נכון שמהירות התקיפה מוגבלת ע"י מהירות הלחיצה. היא מוגבלת ע"י מהירות האנימציה. אני לא מבין את הטענה לגבי מהירות הלחיצה על העכבר לעומת המקלדת. אני חושב שאתה צריך להחליף מקלדת או להחליף את מקש התקיפה למיקום נוח יותר. ובכל מקרה, לא צריך ללחוץ כ"כ מהר בשביל לתקוף.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 אוקטובר 2020, 01:43

ועדיין, לעשות 4 הנפות רצופות עם החרב = 4 קליקים. למה שלא אעשה את זה עם העכבר? התשובה בגוף השאלה. קליקים. לחיצות רצופות. זה מה שהעכבר מצטיין בו.
מה יותר נוח? להשתמש בכפתורים באמצע המקלדת שאתה אף פעם לא משתמש במשחק עם כמות כפתורים מועטה כמו פה (כי קרוב מדי ל WASD לא נוח ללכת עם הדמות ולתקוף) ולשנות את הפוזיציה הנוחה לך או להשתמש בלחצן העכבר?

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 08 אוקטובר 2020, 01:56

ללחיצות? רק מקלדת. עכבר זה רק כשאין ברירה. לשחק עם שתי ידיים על המקלדת זאת האופציה הכי טובה שיש, במידה ואין צורך בשליטה אנלוגית. לא יודע מאיפה הבאת את זה שעכבר מצטיין בלחיצות, לדעתי ההיפך הוא הנכון. עכבר מצטיין בהצבעה, מקלדת בלחיצות. אלא אם יש לך מקלדת גרועה.

Kazz
Veteran

הודעהעל ידי Kazz » 08 אוקטובר 2020, 11:40

אז כפתור התקיפה שלך במשחקי באטמן, AC, DMC, דארק סולס ושות' הוא כפתור מקלדת ולא לחצן עכבר? לא. וזה לא בגלל הצורך לשלוט במצלמה. יותר כיף ללחוץ על לחצן עכבר במהירות מאשר מקש מקלדת וגם יותר נוח מבחינת התנהגות האצבעות האחרות ביד. אולי אני צריך wrist pad אבל להשתמש ביד ימין שלי באמצע המקלדת לא נוח.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 08 אוקטובר 2020, 11:42

רק בגלל המצלמה. אם כבר יש לך יד על העכבר, אתה רוצה לנצל את האצבעות שעליו, כי היד השנייה ממוקדת ב-WASD.
ויד ימין אמורה להיות על החצים, לא באמצע המקלדת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אוקטובר 2020, 11:44

חחח, זה לגמרי בגלל הצורך לשלוט במצלמה. ולכוון לכל הכיוונים כולל למטה למעלה... איזו מן השוואה זו? אתה רציני? תיכף תשאל למה הוא לא משתמש רק במקלדת לFPS, כאילו אנחנו בעידן של דום שאין למעלה ולמטה ולא צריך דיוק. אתה הרי יודע טוב מאוד את ההבדל בין משחק בעולם תלת מימדי לבין 2D סייד סקרולר.
בקיצור תשתמש בבקר, למה אתה מתעקש לעשות לעצמך חיים קשים?

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 08 אוקטובר 2020, 11:54

אני מחזק ,שילוב עכבר ומקלדת טוב למשחקים מסוימים
ודי מסריח לאחרים
דוגמה כמו dmc ,זה דוגמה לסדרה שפותחה מראש לגימפאד
אז כן יש אפשרות מקלדת ועכבר ,כי זה הסטנדרט בpc
וזה נותן אפשרות לשחק גם בלפטופ בלי אביזרים נוספים
שמשטח המגע מחליף עכבר

אבל אתה רוצה לשחק dmc עם משטח מגע ?
כניראה שלא
אבל זה אופציה כי חיבים את זה מבחינה מסחרית

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 אוקטובר 2020, 12:07

בטח כשמפעילים את המשחק גם כתוב GAMEPAD IS RECOMMENDED כמו שכתוב בהרבה משחקים אחרים.
לעזאזל, אפילו הלוגו של החברה שמפתחת אותו - TEAM CHERRY - זה ג'ויסטיק בצורת דובדבן :P

עריכה:
בדקתי, וזה אכן בדיוק מה שמופיע כשמפעילים את המשחק.
אפילו כתוב HIGHLY RECOMMENDED
אבל אתה מתעקש, עקשן פערך!

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 אוקטובר 2020, 13:26

קאזז שונא שלוקחים לו אופציות בחירה, ואם הוא החליט שהוא משחק עם עכבר, הוא יעשה את זה גם אם המפתחים אומרים במפורש שהם בנו את המשחק לגיימפאד ב100%.
אני מחכה לעדכון בהמשך על איך זה לשחק את המשחק עם קונטרולר אבל בלי אגודל, הרי יש אנשים כאלה, ואני מאוד מקווה שהמפתחים לא עיצבו את המשחק בצורה רעה ועצלנית שלא נותנת את האופציה הזו.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 196 אורחים