במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אפריל 2023, 17:05

Laskin כתב:גם לגירסה הזו יהיה מוד VR. בטח תצא עוד כמה שבועות… השאלה היא אם למחשב יביאו גם את הפאץ׳ בהמשך או שהוא יישאר בלעדי לPSVR2.

להבנתי סוני נעלה את 7vr לpsvr בחוזה. נקווה שהפ לא עשו את זה עם 8.
We're just normal men. We're just innocent men

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 04 אפריל 2023, 17:31

DrKeo כתב:
Laskin כתב:גם לגירסה הזו יהיה מוד VR. בטח תצא עוד כמה שבועות… השאלה היא אם למחשב יביאו גם את הפאץ׳ בהמשך או שהוא יישאר בלעדי לPSVR2.

להבנתי סוני נעלה את 7vr לpsvr בחוזה. נקווה שהפ לא עשו את זה עם 8.

אולי התכוונתה את re8 נעלו
ואתה מדבר על re4

אם אני לא טועה ל7 יש מוד רישמי לvr במחשב
אבל אולי אני טועה

idan
Veteran

הודעהעל ידי idan » 04 אפריל 2023, 17:59

אני אוהב RE ולא שיחקתי במקורי, הביקורות מהללות ואנשים שאני מעריך את דעתם עפים עליו אז מדובר בקנייה בטוחה. פשוט אין לי זמן כרגע, מניח שאגיע אליו מתישהו השנה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 04 אפריל 2023, 18:15

kririn כתב:אם אני לא טועה ל7 יש מוד רישמי לvr במחשב
אבל אולי אני טועה

המוד vr בלעדי לפלייסטיישן בשני המשחקים. יש מודים של הקהילה, אבל שום דבר רשמי.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 04 אפריל 2023, 18:57

idan כתב:אני אוהב RE ולא שיחקתי במקורי, הביקורות מהללות ואנשים שאני מעריך את דעתם עפים עליו אז מדובר בקנייה בטוחה. פשוט אין לי זמן כרגע, מניח שאגיע אליו מתישהו השנה.

לזמנו היה משחק של 10
אבל זה לזמנו ,היה הרבה תוכן
היו דברים שלתקופת זמן היו מאוד חדשים
רמת ההפקה הייתה גם בטופ של הטופ ,אחד מהמשחקים הטובים
ביותר לאותו הדור ,אבל אנחנו מדברים על תקופת הps2

וגם יצאו מאז גרסאות hd וגרסת vr
אני לא יודע איך עומד היום ואיך גרסת הרימיק תראה ותרגיש
אבל החידושים שהציג בזמנו מאז היו בעוד משחקי re
ומיליון משחקים אחרים

חלק לקחו את אותם מכניקות ושילבו במשחק שלהם ובצורה מודרנית יותר ,כולל אפשרות תזוזה למרות שמכוונים
אחד הדברים הבולטים שre4 המקורי הציג זה שבגוף שלישי
אפשר ליכנס למצב כוונת ,אבל אז הדמות לו זזה

היום המון משחקים לחיצה על l2 או כל שם אחר בגימפאד
מכניסה למצב כזה ,וr2 מבצע ירי
אני חושב שre4 במשחקי צד שלישי הראשון שהציג את זה

לא מדבר על fps או יריות מסילה
זה כמו מצב זום והיה מאוד חדשני אז
לפני בדרך כלל צד שלישי יורה ובורח או נכנס למחסה
בלי כיוון על אויב בצורה הזאת

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 04 אפריל 2023, 22:45

סיימתי את ריטונרל בפעם הראשונה. איזה משחק. ואוו. פשוט ברמה הגבוהה ביותר. מת לראות מה האוסמארק יעשו עכשיו, עם הכסף והגב של סוני.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 אפריל 2023, 10:33

טוב, סיימתי את DEATH STRANDING ואולי אם היה מסתיים קצת קודם היה עוד מקבל ציון של 7.5, אבל בגלל הסיוט המתמשך שנקרא "סוף המשחק" שלו, שהוא בעצם סרט של איזה חמש שעות - אני מוריד ל-6.5.
יש שם רעיון כללי נחמד, אין ספק. הביצוע - הרבה פחות. רק מבחינת גרפיקה ונופים וכו' הוא מצטיין במיוחד... יש פה אחלה מכניקות, זה פשוט קצת בזבוז על המשחק הזה :)
ושוב, הסיפור... אני משחק במשחקי קוג'ימה בין היתר בזכות הסיפור המעולה שלו, שגם אם הוא ממש "מוגזם" ומופרע - הוא עדיין קוהרנטי. פה אין כלום. נאדה. המשחק לא מרגש, לא משמח, לא כלום... אפס רגש מבחינתי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2023, 15:44

Klayman כתב:סיימתי את ריטונרל בפעם הראשונה. איזה משחק. ואוו. פשוט ברמה הגבוהה ביותר. מת לראות מה האוסמארק יעשו עכשיו, עם הכסף והגב של סוני.

לגמרי, משחק מטורף. בקלות משחק השנה שלי ב-2021.

Laskin כתב:טוב, סיימתי את DEATH STRANDING ואולי אם היה מסתיים קצת קודם היה עוד מקבל ציון של 7.5, אבל בגלל הסיוט המתמשך שנקרא "סוף המשחק" שלו, שהוא בעצם סרט של איזה חמש שעות - אני מוריד ל-6.5.
יש שם רעיון כללי נחמד, אין ספק. הביצוע - הרבה פחות. רק מבחינת גרפיקה ונופים וכו' הוא מצטיין במיוחד... יש פה אחלה מכניקות, זה פשוט קצת בזבוז על המשחק הזה :)
ושוב, הסיפור... אני משחק במשחקי קוג'ימה בין היתר בזכות הסיפור המעולה שלו, שגם אם הוא ממש "מוגזם" ומופרע - הוא עדיין קוהרנטי. פה אין כלום. נאדה. המשחק לא מרגש, לא משמח, לא כלום... אפס רגש מבחינתי.

אני מרגיש בדיוק הפוך ממך לגבי הסוף. השעתיים האחרונות של המשחק הזה פשוט מעולות.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 אפריל 2023, 15:50

השעתיים האחרונות הן חלק מחמש שעות של קטעי קישור ללא גיימפליי כמעט, רק ללכת ממקום למקום. לפני זה יש קרבות בוס מגניבים בפרקים נראה לי 11-12, אבל וואו כמה שהוא נמשך אחרי זה… כל פרק 13-14 זה פשוט סרט

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2023, 15:51

Laskin כתב:השעתיים האחרונות הן חלק מחמש שעות של קטעי קישור ללא גיימפליי כמעט, רק ללכת ממקום למקום. לפני זה יש קרבות בוס מגניבים אבל וואו כמה שהוא נמשך אחרי זה…

תארת כרגע כל משחק קוג׳ימה. אבל אני חושב שבהחלט יש השפעה כשאתה משחק את המשחק ״קרירין סטייל״ :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 אפריל 2023, 16:00

אה, ושלא נדבר על השעה שבה אתה מבלה על ״החוף״ רק כדי שתגיע הבחורה לבלבל את המח בזמן שהיא מקיפה אותך, שוב, ושוב, ושוב…

אני באמת לא מבין איך אתה נדב נהנת ממנו ושנאת את RDR2… גם פה יש אנימציות ממש מעצבנות, כל פעם שאתה נכנס לאיזור של BT ויוצא ממנו יש פאוזה של איזה שש שניות עם האנימציה של הרובוט הזה יוצא לך מהכתף, או חוזר… ושניות לפני כן עוד פאוזה משונה שמזהירה שאתה נכנס עוד בדיוק 2 שניות לאנימציה הזו… וכל פעם שיוצאים ונכנסים מרכב, ועוד ועוד…
אני באמת לא מבין, כי להפך מDS - יש לRDR2 את העלילה הכי טובה אולי במשחקים, ועולם סופר חי… אני לא מבין! :)

אני לא שיחקתי אותו ״קרירין סטייל״, יש לי איזה 30 שעות איתו! אולי יותר… עשיתי גם מלא מלא כבישים, 3/4 מהמפה בערך

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2023, 16:58

Laskin כתב:אה, ושלא נדבר על השעה שבה אתה מבלה על ״החוף״ רק כדי שתגיע הבחורה לבלבל את המח בזמן שהיא מקיפה אותך, שוב, ושוב, ושוב…

אני באמת לא מבין איך אתה נדב נהנת ממנו ושנאת את RDR2… גם פה יש אנימציות ממש מעצבנות, כל פעם שאתה נכנס לאיזור של BT ויוצא ממנו יש פאוזה של איזה שש שניות עם האנימציה של הרובוט הזה יוצא לך מהכתף, או חוזר… ושניות לפני כן עוד פאוזה משונה שמזהירה שאתה נכנס עוד בדיוק 2 שניות לאנימציה הזו… וכל פעם שיוצאים ונכנסים מרכב, ועוד ועוד…
אני באמת לא מבין, כי להפך מDS - יש לRDR2 את העלילה הכי טובה אולי במשחקים, ועולם סופר חי… אני לא מבין! :)

אני לא שיחקתי אותו ״קרירין סטייל״, יש לי איזה 30 שעות איתו! אולי יותר… עשיתי גם מלא מלא כבישים, 3/4 מהמפה בערך

אני שמתי בו 63 שעות ואינטר שם 57 (סורי שחיטטתי לך אינטר, אבל אתה היחיד שאני זוכר ששחק בו וגם סיים), אז 30 שעות זה כן קצת ״לקרירן״ את המשחק אפילו אם לא לגמרי :)

ובנוגע ל-RDR2, מצאתי אותו להיות טרחני ואת DS להיות אימרסיבי ועם אוירה מטורפת. אז אני משער שכל אחד והטעם שלו. יכול להיות שלא נתתי מספיק זמן ב-RDR2.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 אפריל 2023, 17:13

לפי how long to beat מדובר במשחק של 36 שעות… בדקתי עכשיו ועברתי את זה.
בשביל לעשות מאה אחוז זה מאה שעות, וכנראה שצריך להיות פסיכופט ;) למרות שתכלס כמשחק להעביר את הזמן ברגוע שעה ככה זה בסדר, דווקא העלילה היא החלק המתיש

ועכשיו עם ה4080 - אולי תנסה שוב את rdr2. רק תעבור את השעות הראשונות, שכבר בטח עברת גם ככה… יצירת מופת אמיתית.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2023, 17:43

כן, אני אחרי השעות הראשונות ב-RDR2 אז אולי מתישהו אני אחזור אליו. גם יש לי כרטיס חזק פי 2 וגם הוסיפו DLSS אז הבאסה של בקושי 45fps שהייתה לי בזמנו נפתרה.

ובנוגע ל-DS, כתוב 60 שעות ל-main + extra ונראה שזה פחות או יותר מה שאני ואינטר עשינו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 אפריל 2023, 17:59

בסדר אבל האקסטרא פשוט חוזר על עצמו… ללכת ממקום למקום ולהביא משהו, אין באמת משהו חדש לדעתי, שעוד לא ראיתי

ואתה חייב לחזור! יהיה לך קצת קשה אולי כי השליטה מסורבלת אבל אתה תסתדר :)
נערך לאחרונה על ידי Laskin ב 13 אפריל 2023, 18:07, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2023, 18:05

Laskin כתב:בסדר אבל האקסטרא פשוט חוזר על עצמו… ללכת ממקום למקום ולהביא משהו, אין באמת משהו חדש לדעתי, שעוד לא ראיתי

אני לא יודע איפה היית ואיפה לא היית. כך או כך, אם לא נהנת אז לא נהנת, זאת החוויה שלך. אני חושב שמדובר באחד המשחקים היותר טובים של הדור הקודם. אני גם חושב ש-MGS5 משחק הרבה יותר טוב ממנו והוא בהחלט בוסרי ויש המון לאיפה לקחת אותו ב-DS2. אני גם משער על פי הטריילר של DS2 שתהיה לך מפקדה ניידת קבועה וכך קוג׳ימה יוכל לישם את המערכת האהובה עליו מאז MGS:PW - בניית בסיס על ידי משאבים שאוספים במשימות.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 13 אפריל 2023, 18:49

אז ממה שאני מבין מההודעה של לאסקין:
העלילה היא מיינדפנק אין דמויות שאפשר לאהוב אין אויבים שאפשר לשנוא/לכבד
אוף, איזה משחק מעצבן.

אני יודע שהטרוורסיה והבנייה תשבור אותי, אבל לאסקין אומר שרק הסיום זה סרט של 6 שעות, זה נשמע משחק שאם לא תשחק בו, לא משנה כמה סרטונים תראה לא תבין כלום ב DS2 בלי לשחק.

טוב נו נשחק לפני שפפ16 יגיע ונסיים עם הכאב ראש הזה.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 אפריל 2023, 20:32

לא יודע מה לאסקין אהב או לא, אבל מאוד אהבתי את קליף (הדמות של מדס) וחשבתי שהיה לה אחלה של arc וגם Fregile הייתה ממש אחלה. אה, ו-Heartman, הוא גם מצויין. הדמות של טרוי בייקר Higgest סבירה פלוס, אבל היא עוברת שינויים מעניינים באקט האחרון של המשחק ויש לה פוטנציאל להיות מאוד מעניינת ב-DS2.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אפריל 2023, 17:17

אהבתי:
- גרפיקה. משחק יפה מאוד. אין הרבה מה להוסיף…
- מוזיקה. מלא שירים מעולים ומאוד מתאימים לאווירה, הרבה שירים ״בסגנון של רדיוהד״.
- מערכות גיימפליי מגניבות של סימולטור טראקים, כל הקטע של שיווי משקל וכד׳, השלדים החיצוניים, הטכנולוגיה
- חלק מהדברים שניתן לבנת/ליצור מגניבים ומקוריים
- היו כמה סט פיסז נחמדים מול הBT

לא אהבתי:
- מערכות גיימפליי לא מגניבות של סימולטור טראקים
- משימות רפטטיביות, כמעט כל המשחק הוא אותה משימה בייסיקלי, של תלך-תביא, למעט משימות בודדות מאוד שלרוב יש בהן סט פיסז
- כל מה שקשור לקרבות… פשוט סתם נזרק לשם. יריות בינוניות מינוס, מילי בינוני מנוס, הכל סתם.
- דמויות ש**כולן** יותר מדי מנותקות/סוריאליסטית, שלא ניתן להתחבר אליהן, לא היה אכפת לי משום דיאלוג, שום אירוע, שום מוות. זה הכל ממבו ג׳מבו של קוג׳ימה, ממבו ג׳מבו שאני מסוגל לאהוב בטירוף - במינון הנכון!
- עלילה כנ״ל
- רכבים גרועים לשליטה ובו בזמן שוברי איזון
- כדי באמת לבנות מלא - צריך יותר מדי גריינד, וגריינד מעיק
- הקטע של האיזורים של הBT והדרך להתחמק מהם, להרוג אותם… פשוט לא כיף. כל פעם שהגיעו זה היה ״אוף נוווו״ שלא היה מותח, לא מפחיד, סתם.

בקיצור - אם היה יותר מה לעשות בין לבין ובדרך, אם היה אקשן טוב ועלילה קוהרנטית - הייתי יכול להנות ואפילו מאוד.

בנושא אחר - סייברפאנק לא רק מרהיב אלא גם מרתק, מעניין, מהנה… הוא לא GTA ומי שמחפש משהו כזה שילך למקום אחר, אבל זה באמת ARPG מהטובים שיצא לי לשחק, ואני רק בהתחלה. רמה גבוהה מאוד, אני כל כך שמח שהמתנתי איתו לאיך שהוא נראה ומשוחק עכשיו. ושוב, הגרפיקה. מטורף!

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 אפריל 2023, 18:06

וואלה לא יודע מה לעשות שהרשמים של נדב ולאסקין כל כך שונים.
שמעתי גם שיש רומנים של death stranding ושלפחות הכרך הראשון הוא העלילה של המשחק 1:1 עד רמה של copy paste לדיאלוגים אז אולי נביא את הרומן נקרא אותו כהכנה לDS2 וזהו.

אני פשוט רואה את DS2 נזכר בטרוורסיה המעצבנת והקשה של סקיירים, ופשוט אומר לעצמי אוקיי, אז עכשיו משחק שלם של טרוורסיה קשה? פאק.
נראה כמה הרומנים עולים ונחליט :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 14 אפריל 2023, 18:31

וואלה גלאס, עם כל הזמן שאתה משקיע בלכתוב שאתה לא יודע אם לשחק בDS או לא, מצפה לרשמים של X או מחכה לשמוע מY... לך תן כבר שעה אחת במשחק ותחליט :).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 14 אפריל 2023, 19:04

אי אפשר להבין תוך שעה אם מדובר במאסטרפיס או בזבל. :)

סטטיסטית אני יודע שרוב הסיכויים שאחשוב כמו לאסקין, פשוט כי זה מה שחושבת רוב האנושות על המשחק... מצד שני יש הרבה מקרים שהאנושות טועה והפחד שאני מפסיד איזה מאסטרפייס שעוד 10 שנים כולם יגידו שהוא היה מאסטרפייס ואני אדע שאני לא יכול להיות חלק מהשיחה.. זה מעצבן אותי. דמט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 14 אפריל 2023, 20:25

אתה מפספס כל כך הרבה משחקים בגלל ששמעת שהם כך וכך מאנשים אחרים… תנסה לבד, אין דרך טובה יותר.
גם מדובר במשחק שיש כל יומיים מבצע ושלא נדבר שחולק בחינם בEGS.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 14 אפריל 2023, 22:06

glass man כתב:סטטיסטית אני יודע שרוב הסיכויים שאחשוב כמו לאסקין, פשוט כי זה מה שחושבת רוב האנושות על המשחק...

סטטיסטית יש למשחק 93% בסטים מיותר מ-12k ביקורות אז..

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 15 אפריל 2023, 00:12

טוב נו. קניתי גם ככה זה עולה פחות מהבורגר אסאדו בברביס :)
הצדיקים לא עפו אבל...7.4

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 23 אורחים