במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מאי 2023, 19:28

Stick כתב:סיימתי את ג'דיי החדש, משחק פשוט מצוין.
לא חושב שיש אספקט אחד במשחק הזה שהוא לא שיפור על הקודם. האמת שמהכל, דווקא מערכת הקרב שחשבתי שתעשה את הקפיצה הברורה ביותר היא הדבר שהכי פחות הורגש, אבל גם היא עשתה צעד קדימה, פשוט בעיקר בליטוש ופחות במכניקות.
המשחק קל יותר מהקודם לתחושתי (ברמה הקשה ביותר), אבל מכל הסיבות הנכונות - פשוט הכל יותר מהודק ויש הרבה, הרבה פחות רגעי בולשיט כאלו שאתה מרגיש שמתת סתם כי המערכת לא הותאמה מספיק לסיטואציה. זה עדיין יכול לקרות אחת ל, אבל זה לא קיים ומציק כמו במשחק הראשון בשום צורה. די קשה למות בשלבים עצמם מול אויבים רגילים ברגע שלמדת את הבסיס, ובייחוד בהמשך המשחק כשיש לך כבר איזה 15 מרפאים והמון מקום לטעויות.
הבוסים כן יכולים להיות מאתגרים, אבל שום דבר קיצוני מדי. כן אגיד שיש איזשהו בוס בסביבות אמצע המשחק שהיה פשוט מצוין ובכיף הייתי מכניס אותו לסקירו, היה פשוט תענוג להלחם נגדו וזה גם קרב די ארוך שדורש ללמוד את המובסט כמו שצריך כדי להצליח ולא סתם למעוך כפתורים ולקוות לטוב כמו שאפשר לפעמים להרגיש.
בכלל, זה סקירו קלון מוצלח למדי. לא באמת מתקרב למקורי באיזשהי צורה בעומק או במורכבות של האויבים, אבל אם אתם יודעים כמה אני מעריץ את סקירו אז אתם מבינים שזו מחמאה גדולה מאוד מצידי, וממש לא חשבתי שאגיד את זה או שיהיה בוס (גם אם אחד רק) שעד כדי כך אוהב במשחק :).
העמדות השונות שיחקו תפקיד הרבה פחות גדול משחשבתי, בעיקר כי אפשר לבחור רק שניים להחליף ביניהם בזמן אמת, וגם כי המשחק לא באמת דורש ממך להתאים את עצמך לסיטואציה, זה סתם בונוס נחמד בגדול. בסוף מצאתי את עצמי משתמש בעיקר בחרב הסטנדרטית בשביל השוטטות בעולם כי אי אפשר באמת לטעות איתה, ועם החרב-צלב מהסיקוולים שמשמשת כמו חרב כבדה, בשביל קרבות הבוס והאויבים המעט חזקים יותר. גם על הרמה הקשה לא ממש השקעתי בזה מחשבה מעבר לזה וחבל, כי היה פה פוטנציאל.

אבל אם זה היה השיפור המינימלי ביותר על פני הקודם - תשמחו לדעת שכל השאר קיבל שיפור הרבה יותר מורגש. הפלטפורמינג עבר שדרוג אדיר והוא למעשה ממש מהנה בחלק מהאתגרים האופציונלים שאפשר למצוא. הוא קודם כל הרבה יותר מהודק כמו כל דבר, אבל מתישהו במשחק נפתחות יכולות תנועה חדשות וזה הופך להיות ממש מהנה.
עיצוב השלבים עשה קפיצה אדירה וזה הולך יד ביד. הרבה יותר כיף למצוא את הדרכים שבהם השלב עושה מעגל ופותח דרכי קיצור, הדברים שיש למצוא מוחבאים בצורה שכיף לנסות לחקור ולמצוא לאורך כמעט כל המשחק. בכלל, הייתי אומר שהמשחק שם על זה הרבה יותר דגש מהקודם ואם התחושה הייתה אז שהוא 50% קומבט ו50% פלטפורמינג, הפעם זה יותר מרגיש כמו 65%-35% לטובת הפלטפורמינג.
העולם עצמו השתנה ככה שיש כוכב אחד עצום, שמשמש כבסיס וחוזרים אליו כל הזמן, ושאר הכוכבים יותר דומים למשחק הקודם עם שביל די לינארי שיש בו כמה שבילים צדדיים קלים. אבל הכוכב הפתוח הזה פשוט ענק, וכל הדברים שאפשר לפתוח בו ולחקור בו מאוד מהנים. לצד זה יש ממש בסיס שכל הזמן משדרגים, ואפשר לחזור כדי לשמוע סיפורים חדשים ולראות מה הדמויות הרבות עושות או לשחק בכל מיני מיני-גיימס מוזרים, זה לופ ממש מהנה.

הסיפור עצמו בסדר, שום דבר באמת מיוחד אבל עושה את העבודה, די כמו במשחק הראשון. כלומר יש את הסיפור הכללי שצריך למצוא משהו והוא די מיותר ומשמש את הפונקציה שלו בלבד, ואז יש את הדמויות והסיפורים האישיים שהם די מהנים ועושים את העבודה, כמו במשחק בקודם.
האויבים והגיוון *הרבה* יותר גדולים, וזה מצוין. כן אגיד שהמשחק מרגיש קצת ארוך מדי באיזה שני שלבים, ולקראת הסוף כבר מרגישים שהגיוון הגיע לקצה והם מתחילים לנסות לייצר כל מיני שילובים הזויים של אויבים שונים כדי לשמור על רענון, וזה לא לגמרי עובד. הסיפור גם די תקוע איפשהו באמצע ואולי היה אפשר לחתוך שם איזה שעתיים ולייצר משחק יותר שלם עם פחות שומן עודף גם בסיפור וגם בגיימפלי.
אבל זה ממש בקטנה, וואלה, משחק ממש ממש טוב בעיניי, מאוד נהנתי ובעיקר הופתעתי מעד כמה הוא שופר באספקטים מסוימים.
יש גם כמה סט פיסס סופר מרשימים שהם הבדל עצום ממה שהיה בקודם, באמת רגעים אפיים מאוד מפתיעים וממש מוצלחים. נו, אחלה משחק בקיצור :).

יש משהו שלא ממש חשבתי עליו, וזה שעם כל השדרוגים שהם הביאו, המשחק הזה פותח תוך 3.5 שנים בלבד. הקודם יצא בסוף 2019. די מדהים.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 מאי 2023, 21:24

כנראה שלוקח זמן לעשות פוליש לביצועים שהם לא לקחו בחשבון :).
אבל ברצינות, כן, זה מהר יחסית בסטנדרט של היום. מצד שני, כמו ראגנרוק גם זה משחק שיושב ממש על הבסיס של הקודם ופשוט משפר עליו. יש אולי יותר שינויים בX לעומת מה שראגנרוק עשה, ופחות שינויים בY, אין צורך להכנס ממש להשוואה ישירה כי כל אחד מהם כן לקח את זה לכיוון קצת אחר. אבל זה כן משחק יותר קטן מראגנרוק לצורך העניין, פחות סיפור, פחות בוסים, פחות סט פיסס וכו'.
לא שזו בושה להיות יותר קטן מראגנרוק שהוא משחק די עצום, ואני לא מנסה להגיד שום דבר נגד ג'דיי שכאמור היה כל מה שציפיתי ממנו ואז עוד כמה הפתעות, אבל בהסתכלות ריקה שבה ראגנרוק לקח 4 וחצי שנות פיתוח, די סביר שג'דיי 2 לקח 3 וחצי.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מאי 2023, 22:10

Stick כתב:כנראה שלוקח זמן לעשות פוליש לביצועים שהם לא לקחו בחשבון :).
אבל ברצינות, כן, זה מהר יחסית בסטנדרט של היום. מצד שני, כמו ראגנרוק גם זה משחק שיושב ממש על הבסיס של הקודם ופשוט משפר עליו. יש אולי יותר שינויים בX לעומת מה שראגנרוק עשה, ופחות שינויים בY, אין צורך להכנס ממש להשוואה ישירה כי כל אחד מהם כן לקח את זה לכיוון קצת אחר. אבל זה כן משחק יותר קטן מראגנרוק לצורך העניין, פחות סיפור, פחות בוסים, פחות סט פיסס וכו'.
לא שזו בושה להיות יותר קטן מראגנרוק שהוא משחק די עצום, ואני לא מנסה להגיד שום דבר נגד ג'דיי שכאמור היה כל מה שציפיתי ממנו ואז עוד כמה הפתעות, אבל בהסתכלות ריקה שבה ראגנרוק לקח 4 וחצי שנות פיתוח, די סביר שג'דיי 2 לקח 3 וחצי.

ומצד שני רגנרוקה הוא המשך ישיר בקטע שאין כמעט שום שינוי טכני. כאן נראה שהביאו קפיצה חצי דורית קדימה.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 מאי 2023, 22:21

ויזואלית? כן, הוא קפיצה גדולה יותר. הוא בהחלט בוייב של "משחק השקה" נקסט ג'ן במובן הזה בעוד שראגנרוק זה משחק PS4 (מדהים) לכל דבר ועניין, ואפילו בגזרת הקרוס ג'ן ראינו דברים מרשימים ממנו.
אבל ג'דיי זה גם UE4, כלומר מהאספקט הזה אלו הרבה דברים שפשוט השתדרגו במנוע והם הכניסו, לא? כלומר אני בטוח שיש כאן עבודה, אני ממש לא מבין בזה, אבל אני מניח שיש קשר מסוים לUE4 על הPS5 'אוטומטית', מול SM שעושים הכל לבד. אבל אני כאמור ממש לא מבין בזה, אם אני טועה אשמח לדעת.

בקשר לגיימפלי הם כן די דומים מבחינת הקפיצה שלהם, והרבה מהשיפורים המהותיים בג'דיי החדש הם בכלל בעיצוב השלבים ועיצוב החקריה, הצורה שהם בנו את העולם והרבה אלמנטים עיצוביים ופחות טכניים. הם כן הוסיפו יותר מערכות צדדיות לעומת ראגנרוק, כמו שאמרתי זו לא באמת השוואה ישירה, אבל המהות דומה.
ולצד זה הוא כן קטן יותר (אבל עדיין AAA גדול ומלא והכל, פשוט יותר בגודל של אנצ'רטד 4 ופחות TLOU 2 לצורך ההשוואה), פחות בוסים, פחות סט פיסס - דברים שהם נטו זמן פיתוח ולא ממש דבר אחר. בנוסף אי אפשר ממש להשוות את העמדות החדשות (גם אם אלו 3 חדשות), שהן יותר טוויסט על הנשק הקיים, לנשק החדש לגמרי שיש בראגנרוק.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 08 מאי 2023, 22:35

Stick כתב:ויזואלית? כן, הוא קפיצה גדולה יותר. הוא בהחלט בוייב של "משחק השקה" נקסט ג'ן במובן הזה בעוד שראגנרוק זה משחק PS4 (מדהים) לכל דבר ועניין, ואפילו בגזרת הקרוס ג'ן ראינו דברים מרשימים ממנו.
אבל ג'דיי זה גם UE4, כלומר מהאספקט הזה אלו הרבה דברים שפשוט השתדרגו במנוע והם הכניסו, לא? כלומר אני בטוח שיש כאן עבודה, אני ממש לא מבין בזה, אבל אני מניח שיש קשר מסוים לUE4 על הPS5 'אוטומטית', מול SM שעושים הכל לבד. אבל אני כאמור ממש לא מבין בזה, אם אני טועה אשמח לדעת.

בקשר לגיימפלי הם כן די דומים מבחינת הקפיצה שלהם, והרבה מהשיפורים המהותיים בג'דיי החדש הם בכלל בעיצוב השלבים ועיצוב החקריה, הצורה שהם בנו את העולם והרבה אלמנטים עיצוביים ופחות טכניים. הם כן הוסיפו יותר מערכות צדדיות לעומת ראגנרוק, כמו שאמרתי זו לא באמת השוואה ישירה, אבל המהות דומה.
ולצד זה הוא כן קטן יותר (אבל עדיין AAA גדול ומלא והכל, פשוט יותר בגודל של אנצ'רטד 4 ופחות TLOU 2 לצורך ההשוואה), פחות בוסים, פחות סט פיסס - דברים שהם נטו זמן פיתוח ולא ממש דבר אחר. בנוסף אי אפשר ממש להשוות את העמדות החדשות (גם אם אלו 3 חדשות), שהן יותר טוויסט על הנשק הקיים, לנשק החדש לגמרי שיש בראגנרוק.

בצד של הגיימפליי אין לי מושג ירוק ואני משער שאתה יודע על מה אתה מדבר. בצד הטכני, סנטה מוניקה פשוט המשיכו לרוץ מאיפה שהם עצרו בזמן שריספון היו צריכים לעבוד עם pipeline חדש, אפילו אם חלקים גדולים ממנו סופקו להם על ידי אפיק. אפילו רק העובדה שהאמנים היו צריכים לבנות נכסים שמתאימים לדור הבא זאת כבר עלית דרגה ברמת קושי.

אבל אני לא בא לעשות תחרות בין סנטה מוניקה וריספון. רק אומר שלהוציא משחק לדור חדש שמתעלה על הקודם בכל אספקט תוך 3.5 שנים בזמן שרוב החברות עובדות על משחקים חצי עשור לאחרונה זה די מרשים. זה היה מרשים יותר אם היו דוחים אותו בחןדשיים וסוגרים פינות טכניות.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 08 מאי 2023, 22:51

חד משמעית. וגם שכחתי לכתוב שאני חושב שבהשוואה הזאת זה יותר מוזר שראגנרוק לקח 4.5 מאשר שג'דיי לקח 3.5. אבל בסוף זה הבדל של שנת פיתוח אחת, ראגנרוק הושק מלוטש בטירוף וגם היה גדול יותר, אז ההבדל נראה לי קצת קטן יותר משמשתמע.
אני חושב שיותר מהכל ריספוון עשו כאן פשוט קפיצת מדרגה עם המשחק הזה. אני יודע שכבר נדוש להגיד 'אנצ'רטד 2' על כל סיקוול שהעלה את הרמה, אבל פעם היינו יותר רגילים לראות סיקוולים כאלו בפרק זמן קצר.
ברור שיותר קל לקפוץ ממשחק עם ממוצע 78 מאשר ממשחק של 94, אבל בהסתכלות יותר רחבה יש כמה מפתחות שאנחנו כבר הרבה זמן מרגישים שיש להן את הבסיס ומחכים לקפיצה הזאת, והיא עדיין לא מגיעה. לדעתי ריספוון עשו את זה עם המשחק הזה, ואני ממש מצפה למשחק שיסגור את הטרילוגיה כי הם הראו לי כאן לא רק פוטנציאל, אלא שהם מסוגלים לעשות משהו מיוחד בסיקוול שלהם ולא עוד משהו שסך הכל דורך במקום.
זה שהם לא לקחו מעל חצי דור כבן ערובה מהמפיצה (*אהמ* גרילה), ועוד הצליחו, זה כבר הדובדבן.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מאי 2023, 10:25

Stick כתב:חד משמעית. וגם שכחתי לכתוב שאני חושב שבהשוואה הזאת זה יותר מוזר שראגנרוק לקח 4.5 מאשר שג'דיי לקח 3.5. אבל בסוף זה הבדל של שנת פיתוח אחת, ראגנרוק הושק מלוטש בטירוף וגם היה גדול יותר, אז ההבדל נראה לי קצת קטן יותר משמשתמע.
אני חושב שיותר מהכל ריספוון עשו כאן פשוט קפיצת מדרגה עם המשחק הזה. אני יודע שכבר נדוש להגיד 'אנצ'רטד 2' על כל סיקוול שהעלה את הרמה, אבל פעם היינו יותר רגילים לראות סיקוולים כאלו בפרק זמן קצר.
ברור שיותר קל לקפוץ ממשחק עם ממוצע 78 מאשר ממשחק של 94, אבל בהסתכלות יותר רחבה יש כמה מפתחות שאנחנו כבר הרבה זמן מרגישים שיש להן את הבסיס ומחכים לקפיצה הזאת, והיא עדיין לא מגיעה. לדעתי ריספוון עשו את זה עם המשחק הזה, ואני ממש מצפה למשחק שיסגור את הטרילוגיה כי הם הראו לי כאן לא רק פוטנציאל, אלא שהם מסוגלים לעשות משהו מיוחד בסיקוול שלהם ולא עוד משהו שסך הכל דורך במקום.
זה שהם לא לקחו מעל חצי דור כבן ערובה מהמפיצה (*אהמ* גרילה), ועוד הצליחו, זה כבר הדובדבן.

זה נשמע מדהים ואני מת לשחק בו כבר, ברגע שריספון יועילו בטובם לתקן את גרסת המחשב.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 מאי 2023, 10:32

בדיוק הם כתבו בבלוג שלהם על השיפורים בפאץ' הקרוב, שיגיע קודם לקונסולות, אבל כתוב מה מתקנים במחשב...
זה לא מעניין מאוד, מה שמעניין אותי זה ניתוח ביצועים של DF או כל קבוצה רצינית אחרת, שאומר שאין גמגומים ושעל המחשב שלי אקבל לפחות 60 יציב (עם RT מן הסתם)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מאי 2023, 11:36

יש להם תוכנית ארוכה של פאצ׳ים, אני משער שרק איזה חודשיים מהשיגור המשחק באמת יגיע למצב שהוא היה צריך לשגר בו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 מאי 2023, 11:41

לא מבין למה אין תמיכה בDLSS2 לפחות... זה לא משהו שאמור להיות ממש ממש קל ליישם, גם בדיעבד?
(לא שזו ה-בעייה של המשחק, אבל הFSR נראה די רע)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מאי 2023, 12:01

Laskin כתב:לא מבין למה אין תמיכה בDLSS2 לפחות... זה לא משהו שאמור להיות ממש ממש קל ליישם, גם בדיעבד?
(לא שזו ה-בעייה של המשחק, אבל הFSR נראה די רע)

אם יש FSR אז להוסיף DLSS זה שטויות כי הדרישות של שתי הטכנולוגיות זהות לגמרי. לא ראיתי אם זה משחק בשיתוף AMD, אבל במשחקים שבשיתוף איתם AMD חוסמת DLSS לתקופה. ואם זה לא משחק בשיתוף עם AMD אז לא ברור לי למה אין.

וכן, FSR הוא די אשפה. עדיף על כלום, אבל זאת לא טכנולוגיה ברת השוואה לDLSS.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 מאי 2023, 12:08

נקווה לטוב.
באמת מזל שרק התחלתי את סייברפאנק לאחרונה, הוא ממלא את כל זמן הגיימינג שלי, מפצה על אכזבות ממשחקים אחרים שציפיתי להם, והכי חשוב - אני כל כך נהנה ממנו.
בקצב שאני משחק (חמש שעות שבועיות, בממוצע, לצערי) - יש לי עוד איזה חודשיים לפחות להנות איתו, ואז בדיוק יצא הDLC :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 מאי 2023, 12:42

אגב, נראה שהם קלטו שחלק מהשיידרים לא נכללים בקימפול שיידרים וזה גורם לגמגומים. לפי אלכס מDF זה קטע באנריל 4 שהרבה מפתחות מפספסות. זה אשכרה קטע של ידע במנוע ותו לא, מסוג הדברים שהתיעצות עם נגיד החבר׳ה של הקואליציה הייתה פותרת מידית.

Additionally, here are a few known issues we’re currently investigating and working on for future patches.
Improving some hitching which can be attributed to streaming raytracing data, assets, and a gap in our prebuilt shaders.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 מאי 2023, 10:35

אני כל כך נהנה מסייברפאנק... אבל בגלל שיש לי מעט זמן - אני בכלל לא התפניתי למשימות צד, אז עכשיו אני חוזר ועושה אותן, יש לי כמה עשרות כאלה שצברתי :D
בזבזתי אתמול איזה שעה כדי לעזור למישהו שאם אתה לא שואל אותו משהו - אז הוא פשוט מתאבד, ואחרי שזה קרה הרגשתי רע מאיך שהסיטואציה התגלגלה, אז בדקתי אם ואיך אפשר "להציל" אותו, ומסתבר שבשביל זה צריך ללכת לבית קברות ולמצוא את הקבר של הצב שלו :) אין לזה שום משמעות וזו בטח דמות שלא אפגוש שוב, אבל זה היה ממש נחמד, וכל כך קל לפספס את הדרך להציל אותו.
בכל אופן, זה משחק עם עלילה נהדרת, דמויות מעולות, טקסטים מצויינים... יותר מהוויצ'ר 3 אפילו. לא ציפיתי לזה. מלא פרטים בכל מקום, מלא סיפורים דרך המחשבים שבקלות אפשר לפספס, איזו ירידה לפרטים, לא נופל מרוקסטאר.
הגיימפליי בהחלט עדיין לא "הקליק" לי, הדמות שלי חלשה יחסית ואני בעיקר הולך ויורה באנשים רעים, מבלי להשתמש בכוחות או האקינג, למעט משימה אחת שבאמת השקעתי כדי להתגנב, וגם שם בסוף כבר לא היה לי סבלנות. אבל המשחק כן מאפשר לך הרבה מאוד חופש, ומי שרוצה בטח יכול לגשת אליו איך שירצה.
אה, והגרפיקה... אני עדיין לא התרגלתי לכמה שהוא יפה. נראה לי שכבר לא אתרגל וכל פעם אופתע מחדש.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 16 מאי 2023, 11:11

נשמע אדיר... אולי בכל זאת ניתן לו צאנס? כתיבה יותר טובה מהמכשף 3 זה לא בא ברגל. הבעיה שראיתי כל כך הרבה ממנו בגלל כל הבלאגן שהיה סביבו.
כל כך חבל שCDPR נתנו למשחק כזה אדיר להתפספס בגלל חמדנות, נראה כמו קלאסיקה.
בכל מקרה זה מאוד מעודד שסייברפאנק 2 יהיה כנראה מאסטרפייס :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מאי 2023, 13:03

Laskin כתב:אני כל כך נהנה מסייברפאנק... אבל בגלל שיש לי מעט זמן - אני בכלל לא התפניתי למשימות צד, אז עכשיו אני חוזר ועושה אותן, יש לי כמה עשרות כאלה שצברתי :D
בזבזתי אתמול איזה שעה כדי לעזור למישהו שאם אתה לא שואל אותו משהו - אז הוא פשוט מתאבד, ואחרי שזה קרה הרגשתי רע מאיך שהסיטואציה התגלגלה, אז בדקתי אם ואיך אפשר "להציל" אותו, ומסתבר שבשביל זה צריך ללכת לבית קברות ולמצוא את הקבר של הצב שלו :) אין לזה שום משמעות וזו בטח דמות שלא אפגוש שוב, אבל זה היה ממש נחמד, וכל כך קל לפספס את הדרך להציל אותו.
בכל אופן, זה משחק עם עלילה נהדרת, דמויות מעולות, טקסטים מצויינים... יותר מהוויצ'ר 3 אפילו. לא ציפיתי לזה. מלא פרטים בכל מקום, מלא סיפורים דרך המחשבים שבקלות אפשר לפספס, איזו ירידה לפרטים, לא נופל מרוקסטאר.
הגיימפליי בהחלט עדיין לא "הקליק" לי, הדמות שלי חלשה יחסית ואני בעיקר הולך ויורה באנשים רעים, מבלי להשתמש בכוחות או האקינג, למעט משימה אחת שבאמת השקעתי כדי להתגנב, וגם שם בסוף כבר לא היה לי סבלנות. אבל המשחק כן מאפשר לך הרבה מאוד חופש, ומי שרוצה בטח יכול לגשת אליו איך שירצה.
אה, והגרפיקה... אני עדיין לא התרגלתי לכמה שהוא יפה. נראה לי שכבר לא אתרגל וכל פעם אופתע מחדש.

זה נשמע כל כך טוב, ואני ממודר מהמחשב שלי :twisted:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 מאי 2023, 16:19

אם ״חירבנו״ לך את עמדת המחשב - תעביר את המחשב כבר לסלון, למשך הזמן הקרוב לפחות.
פשוט תעשה את זה כבר :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 16 מאי 2023, 17:37

אני אעשה את זה בסוף, אבל אני חזק בזלדה כרגע :)

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 16 מאי 2023, 18:17

Laskin כתב:אני כל כך נהנה מסייברפאנק... אבל בגלל שיש לי מעט זמן - אני בכלל לא התפניתי למשימות צד, אז עכשיו אני חוזר ועושה אותן, יש לי כמה עשרות כאלה שצברתי :D

סיימתי אותו לא מזמן, העלילה ממש טובה ברגע שהמשחק מתחיל להתניע אבל העלילה הראשית קצרה באופן קיצוני, ממש הפתיע אותי שסיימתי את המשחק כל כך מהר.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 16 מאי 2023, 18:35

וואלה?? מבאס לשמוע. מזל שהDLC מאוד קרוב.
ושיש מלא תוכן צד שבינתיים הוא גם כן לא רע בכלל

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 מאי 2023, 11:38

SF6 : אני נהנה רצח מהבטא,תהיה תחרות קשה מאוד השנה בינו לפפ16 וTOTK. הבאסה היחידה שאני צריך לשחק עם ריו הבנאלי המשעמם הזה , כי קאמי אשתי לא זמינה בבטא כאילו יש דמות יותר משעממת ומרדימה מריו באיזשהו משחק? הוא הכי משעמם שיש. :( עדיין הילדים האלה לא מצליחים לעמוד איתי, אני לא יודע לשחק בכלל עם ריו ועדיין עושה להם 10:2 או 10:0 על בסיס קבוע, זה משחק מדהים אבל אני עוד לא יודע אם אני מעדיף את 5 עליו או לא, צריך איזה חצי שנה איתו.מי שרוצה לשחק איתי מוזמן :) הבטא פתוחה על כל הפלטפורמות ללא תשלום וללא פלוס.

TOTK- אין מה להגיד, נכנס לטופ 10 שלי של כל הזמנים החפירה האמיתית תגיע שאסיים אותו.אני באמת חושב שמי שלא משחק בו צריך לעזוב כל מה שהוא משחק בו או כל מה שהוא עושה וללכת להביא את המשחק לא משנה מה זה דורש, אנחנו ברגע הכי גדול של משחקי הסינגל פלייר מזה שנים וחבל לא לחוות את זה.
קבצים מצורפים
Street Fighter 6 - Open Beta_20230520112647.jpg
Street Fighter 6 - Open Beta_20230520112647.jpg (694.79 KiB) נצפה 700 פעמים

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 27 מאי 2023, 10:59

סימתי את ratchet n Clank Rift Apart
סך הכל פלטפורמה + יריות טוב

לא מצוין גם לא מחדש יותר מידי
המעבר בין עולמות זה יוצר גימיק חביב
ובניגוד לטריילר, לא באמת עוברים כמה עולמות באותו הזמן
מה שיש בטריילר זה סרטון שיש פה ושם במשחק

שהשחקן שולט בפועל המעברים שקיימים
במקסימום זה בין 2 עולמות
וגם אז זה לא כל הזמן ,זה במקומות מסוימים
אין באמת מעבר מתי שרוצים ,ככה שהוויכוח " חייבים ssd בשביל זה "
די טיפשי ,אני חושב שהעיקר זה הזיכרון המאוחד פה
פחות הssd ,להחזיק עולם ברקע

אני כן חושב שאם היו עושים גרסת ps4 היא הייתה מסורסת מאוד
ולא בגלל העולמות
יותר בגלל כל האפקטים והדמויות על המסך באותו הזמן
יש חלקים במשחק שיש המון אויבים + הדמות שלכם שיורה וזזה
והכל רץ חלק ,ובגרפיקה טובה
אני חושב,שזה היה מאוד בעייתי לps4 להחזיק משחק כזה בלי סרוס גדול ,לא משהו שלא אפשרי
אבל משהו בסגנון של 720p ,
30 פרימים לשניה
הנמכת הגדרות גרפיות נוספות
ובאזורים מוצפי אויבים להוריד את הכמות ,אני חושב שסוני צדקה
לא להביא את המשחק הזה לps4
אבל אני חושב שה" חייב ssd " לא בהכרח נכון במקרה הזה
כי גם אם היו מפתחים גרסה תאורטית לps4 אם ssd
עדין הcpu הגרוע שלו היה גורם מאוד מגביל

בכל מקרה אם הייתי צריך לתת ציון זה היה 75 מתוך 100
ואספתי כל דבר במשחק
סך הכל זה טוב שזה נמשך אבל קצר יחסית ולא משהו שאני ירצה לחזור אליו פעם שניה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 29 מאי 2023, 22:57

סיימתי את Planet of Lana
לקח לי שלוש ורבע שעות בערך, בריצה שלי (יש עוד ריצה עם הילדים שאנחנו עדיין בשעה הראשונה).
המשחק בסדר, מאוד נעים לעין אבל אף פעם לא ממש מדהים בקטע של ״וואו!!!״, והחידות סופר דופר פשוטות, בקטע שפגע לי בחוויה ואכזב אותי. לא נתקעתי לחצי נחיה בשום שלב ומתתי רק פעמיים בקטעי QTE שלא הייתי מרוכז.
סה״כ משחק של 7, אבל בגלל שקיבלתי בגיימפאס הוא קופץ ל-7.5 כזה. חמוד מאוד אבל קיטשי, צפוי, נדוש, ולא מאתגר.
אינסייד - זה לא. מצד שני מאוד מומלץ לילדים.

עכשיו נזכרתי שלא השלמתי את Somerville בכלל, אני הייתי ממש בהתחלה שלו, אז אתחיל מההתחלה שוב.
מקווה שלמרות הביקורות הפחות מתלהבות שקיבל - אהנה ממנו יותר, מרגיש שצריך משהו מאתגר מעט יותר עכשיו, באותו סגנון, כדי ״לפצות״ על חוסר השימוש במח בז׳אנר הזה :) גם לא מזיק שהוא אפל יותר בהרבה.

סמל אישי של המשתמש
Death_119
Veteran

הודעהעל ידי Death_119 » 30 מאי 2023, 10:48

Laskin כתב:סיימתי את Planet of Lana
לקח לי שלוש ורבע שעות בערך, בריצה שלי (יש עוד ריצה עם הילדים שאנחנו עדיין בשעה הראשונה).
המשחק בסדר, מאוד נעים לעין אבל אף פעם לא ממש מדהים בקטע של ״וואו!!!״, והחידות סופר דופר פשוטות, בקטע שפגע לי בחוויה ואכזב אותי. לא נתקעתי לחצי נחיה בשום שלב ומתתי רק פעמיים בקטעי QTE שלא הייתי מרוכז.
סה״כ משחק של 7, אבל בגלל שקיבלתי בגיימפאס הוא קופץ ל-7.5 כזה. חמוד מאוד אבל קיטשי, צפוי, נדוש, ולא מאתגר.
אינסייד - זה לא. מצד שני מאוד מומלץ לילדים.

עכשיו נזכרתי שלא השלמתי את Somerville בכלל, אני הייתי ממש בהתחלה שלו, אז אתחיל מההתחלה שוב.
מקווה שלמרות הביקורות הפחות מתלהבות שקיבל - אהנה ממנו יותר, מרגיש שצריך משהו מאתגר מעט יותר עכשיו, באותו סגנון, כדי ״לפצות״ על חוסר השימוש במח בז׳אנר הזה :) גם לא מזיק שהוא אפל יותר בהרבה.

שיחקת היסטורית ב-The Witness? אם אתה מחפש קצת פורטאל 2 והתשובה היא לא, זה המשחק.
תמונה

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 30 מאי 2023, 11:15

לא רק שיחקתי, זה הפאזל הכי טוב ששיחקתי ואהבתי בחיים

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot], Google [Bot] ו־ 7 אורחים