במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי InterAl » 28 דצמבר 2021, 14:50

הדוגמה הראשונה היא מהקטע של הקניבלים. הוא רוצח חלאות אדם, ובצורה פחות אכזרית ממה שאבי עשתה.
הדוגמה השנייה עם נורה - היא לא הסכימה למסור מידע... אלי נתנה לה אפשרות לשרוד אם תדבר (בתאוריה אמנם, אולי היתה רוצחת אותה בכל מקרה).

ג׳ואל רוצח את הפיירפלייס כי הם עמדו לרצוח את אלי, וממילא גם אותו...

לגבי מעשה אלימות שגורר אלימות - אלי הוכיחה בסוף המשחק שהיא מסוגלת לוותר. גם אבי הוכיחה כמה פעמים שהיא מסוגלת לוותר. אז לא בדיוק.

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 28 דצמבר 2021, 15:06

אי מסירת מידע לאויב היא בהחלט עבירה מוסרית קשה, שיש לגמול עליה ברצח בעינויים עם מוט ברזל לפנים (בשני המקרים). קניבלים חלאות אדם? אולי. אבל הבחור שקשור להסקה לא היווה שום איום על ג'ואל ונרצח בברוטליות. ונורה? לא רק שלא היוותה שום איום מיידי או אחר על אלי, היא גם ככה עמדה למות והיה אפשר לחסום אותה שם וזהו.

ברור לך שיהיה משחק שלישי, כן?
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 28 דצמבר 2021, 15:20

עד כמה שזכור לי אין לו מושג שהם קניבלים חלאות אדם, רק שהם רוצים לצוד אותו ושהם מחזיקים באלי.
בדוגמא השנייה היא בוחרת לרצוח אותה בצורה סופר אכזרית, למרות שהיא כבר בעצם מתה עם הspores, אבל עם מוט הברזל, שוב ושוב ושוב… זה סופר אכזרי.
אבל זה לא מאוד רלוונטי, הטענה שלך הייתה שהם מעולם לא הרגו בצורה אכזרית אדם מנוטרל, הבאתי 2 דוגמאות שזה לא נכון.

סמל אישי של המשתמש
InterAl
Veteran

הודעהעל ידי InterAl » 28 דצמבר 2021, 15:33

ג׳ואל ידע שהם מחזיקים באלי, לא סתם מחזיקים אלא כ״חיית מחמד״... דקות לפני כן שניהם ירו עליו וניסו לדקור אותו. ברור שאם היה משחרר אותם, הם היו ממשיכים לרדוף אחריו.

לגבי נורה, זה בהחלט רצח ברוטלי, אבל לא עינוי והיא נתנה לה ברירה. היא מחסלת אותה עם מוט ברזל אחרי שממילא גורלה נחרץ. לא דומה.

ולא אמרתי שהם מעולם לא הרגו בצורה אכזרית אדם מנוטרל. אמרתי שהם מעולם לא עשו את מה שאבי עשתה.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 30 דצמבר 2021, 11:56

כאחד שרק צפה במשחק השני ולא שיחק בו בעצמו, זה ברור שהרוב המוחלט של השחקנים יצדדו באלי לא משנה מה, ולא יהיו אובייקטיבים יש לנו היסטוריה איתה ועם ג'ול ומן הסתם לאנשים איכפת מדמויות שיש להם היסטוריה איתן ולא איזו דמות חדשה שהופיעה במשחק אחד. כשצפיתי בTLOU2 לא הסכמתי עם הרבה דברים שאלי עשתה אבל זה ברור שהייתי בעדה לכל אורך הדרך.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 01 ינואר 2022, 14:39

יתקדמתי הרבה בday gone ,מתחיל להבין למה הציון לא היה גבוה
המשחק משתמש במשימות העתק הדבק ,להעריך את עצמו בצורה מלכותית, זה די מעצבן

סמל אישי של המשתמש
sharonbn
Veteran

הודעהעל ידי sharonbn » 02 ינואר 2022, 00:18

sharonbn כתב:אני יכול להגיד שאחרי שעה אחת, sniper elite 3 הוא אכזבה בשבילי. בכלל לא דומה ל2. מרגיש כאילו בנו אותו מתוך מחשבה על קונסולות בלבד (ז"א שליטה עם קונטרולר). למה המפתחים מרגיישים שככל שיהיו יותר פונקציות שונות עם מקשים שונים - זה מוסיף למשחקיות?? אני שונא את זה. במחשב משחקים עם מקלדת ועכבר וכל השליטה חייבת להיות באיזור של WASD וסביבתם בלבד. אם אני צריך להסיט את המבט למקלדת כדי למצוא מקש, זה כבר הורס לי את כל המשחקיות

סיימתי את SE3 . אני לוקח בחזרה את כל מה שכתבתי למעלה. משחק מעולה למי שאוהב התגנבות וכמובן, צליפה. שתי המכניקות מיושמות מצוין.
כ"כ אהבתי שניצלתי את מבצע המכירות שיש עכשיו בסטים וקניתי את ה season pass של המשחק וכן את הבא אחריו בסדרה וגם ה season pass שלו.
ושמתי את SE5 בוויש ליסט (רשימת בקשות?)

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 02 ינואר 2022, 21:23

@ glass man
הורדתי את רדיאנט סילברגן ואמרתי ניתן איזה ניסיון בשביל הכיף. תיארתי לעצמי שהמשחק קשה כמסורת השאמפים אבל פאק, איזה משחק אכזרי. כבר תוך כמה מסכים נעלמו לי כל הספינות. ממש אהבתי את כמות הנשקים שיש ואת המכניקה של החרב וההיפר חרב אבל זה בהחלט משחק שצריך ללמוד איך לשחק חחח
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 02 ינואר 2022, 21:49

אני מקנא בך זו יצירת המופת של Treasure ושל הז'אנר בכלל.אל תנסה "ללמוד" לשחק אותו תנסה קודם לשרוד את השלבים בלי למות זה מספיק קשה,עם הזמן כשתרצה ללמוד באמת לשחק אותו אתה לא תאמין כמה רבדים יש בו.אה והפסקול שלו הכי טוב שיש בז'אנר גם.

אם זה קשה לך ואתה רוצה ללמוד לשחק משהו קצת יותר קל, על האקסבוקס הייתי ממליץ Raiden 4 בשביל להתאמן טוב על משהו שיותר קל לעכל :)

Chen
Trainee

הודעהעל ידי Chen » 02 ינואר 2022, 21:56

glass man כתב:אני מקנא בך זו יצירת המופת של Treasure ושל הז'אנר בכלל.אל תנסה "ללמוד" לשחק אותו תנסה קודם לשרוד את השלבים בלי למות זה מספיק קשה,עם הזמן כשתרצה ללמוד באמת לשחק אותו אתה לא תאמין כמה רבדים יש בו.אה והפסקול שלו הכי טוב שיש בז'אנר גם.

אם זה קשה לך ואתה רוצה ללמוד לשחק משהו קצת יותר קל, על האקסבוקס הייתי ממליץ Raiden 4 בשביל להתאמן טוב על משהו שיותר קל לעכל :)

כשאני אומר ללמוד אני מתכוון ללשחק עד שאני מכיר את השלבים קצת יותר ואת המכניקות, לא להסתכל באינטרנט או משהו כזה. יש לי גם את איקארוגה שחילקו בחינם לא מזמן.
אני לא רבע חזק כמוך בז'אנר, משחק אחרון ששיחקתי היה Gunbird לפני כמה שנים לדעתי.
תמונה

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 03 ינואר 2022, 05:51

חח אני האמת די פח בז'אנר הזה יש משחקים שאני מנסה לסיים 13 שנים בלי הצלחה :) אבל אני ממש אוהב אותו תהנה.

סמל אישי של המשתמש
swym
Veteran

הודעהעל ידי swym » 03 ינואר 2022, 21:50

DrKeo כתב:המשחק הוא בעיקר אוירה ומקוריות, יש אזורים שלהכנס אליהם בפעם הראשונה ממש עוררו בי סוג של חרדה. הוא מעוצב מאוד חכם ואני חושב שמאוד שוווה לשים בו את הזמן אפילו אם לא התחברת אליו ישר. וכן, ערכי ההפקה נוראיים, אבל המוסיקה תקועה לי בראש עד היום :)

המשכתי בו קצת וזה באמת נכון הקטע הזה של להיכנס לאזורים בפעם הראשונה - למשל הכוכב שמכוסה בענן גז ופתאום אתה קולט מה הולך בפנים.
אבל לצערי זה פשוט לא החזיק אותי, כי על כל קטע כזה של התלהבות אני שורף עוד ועוד סיבובים שלא מקדמים אותי לכלום, בין אם זה באשמת כישורי הנחתת החללית הרעועים שלי ובין אם זה באשמת כל מיני גליצ'ים פיזיקליים של המשחק. בדיעבד הבנתי שהמשחק הזה הוא סוג של walking simulator קצר ומעניין, שפשוט קבור בתוך משחק בינוני ומייגע של moon lander:

אני כן רוצה לשחק בwalking simulator בעיקר בשביל לראות את השטיק של כל אזור חדש במשחק, אבל לא רואה סיבה למה בשביל זה אני צריך לשרוף כל כך הרבה זמן בתוכן הלא מוצלח. זה כאילו היו לוקחים את מאס אפקט, אבל עושים לו רק שעתיים של תוכן "אמיתי" ומסביב לזה 20 שעות של משחק נהיגה במאקו...
בקיצור, פרשתי בשיא. עובר לDesperados III עכשיו לפני שמסירים אותו מהגיים פאס.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 04 ינואר 2022, 13:15

סוף סוף סיימתי את היילו וורס 2 ואת ה-DLCים כדי להבין מה הולך באינפינט, חיבבתי בסך הכל.
והתחלתי את אינפינט! כיביתי את ה-Dolby Vision כי הוא על הפנים במשחק לפי הבנתי, עברתי ל-HDR10. שיחקתי בערך שעה וחצי, בינתיים מאוד אהבתי (חוץ מ-invalid format באמצע קרב... מקווה שהכבל יגיע בקרוב). ה-AI חמודה ממש, לעולם הפתוח יש פוטנציאל והגיימפליי כיפי. מתכונן לרפטטיביות, אבל נראה.

בינתיים הוא גם מלא הומור, אני בעד אבל זה בהחלט קצת מוזר כי קמפיין היילו תמיד היה נפוח מחשיבות עצמית :)

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 04 ינואר 2022, 20:44

swym כתב:
DrKeo כתב:המשחק הוא בעיקר אוירה ומקוריות, יש אזורים שלהכנס אליהם בפעם הראשונה ממש עוררו בי סוג של חרדה. הוא מעוצב מאוד חכם ואני חושב שמאוד שוווה לשים בו את הזמן אפילו אם לא התחברת אליו ישר. וכן, ערכי ההפקה נוראיים, אבל המוסיקה תקועה לי בראש עד היום :)

המשכתי בו קצת וזה באמת נכון הקטע הזה של להיכנס לאזורים בפעם הראשונה - למשל הכוכב שמכוסה בענן גז ופתאום אתה קולט מה הולך בפנים.
אבל לצערי זה פשוט לא החזיק אותי, כי על כל קטע כזה של התלהבות אני שורף עוד ועוד סיבובים שלא מקדמים אותי לכלום, בין אם זה באשמת כישורי הנחתת החללית הרעועים שלי ובין אם זה באשמת כל מיני גליצ'ים פיזיקליים של המשחק. בדיעבד הבנתי שהמשחק הזה הוא סוג של walking simulator קצר ומעניין, שפשוט קבור בתוך משחק בינוני ומייגע של moon lander:

אני כן רוצה לשחק בwalking simulator בעיקר בשביל לראות את השטיק של כל אזור חדש במשחק, אבל לא רואה סיבה למה בשביל זה אני צריך לשרוף כל כך הרבה זמן בתוכן הלא מוצלח. זה כאילו היו לוקחים את מאס אפקט, אבל עושים לו רק שעתיים של תוכן "אמיתי" ומסביב לזה 20 שעות של משחק נהיגה במאקו...

הנהיגה בחללית היא איך הדברים הכי כייפיים במשחק. ימים שרפתי על לנחות על התחנת חלל של השמש. אם אתה לא מצליח להינות מזה אז קשה לי לראות איך אפשר להינות מהמשחק. ומה זה סימולטור הליכה... זה משחק שיש בו תעלומה שצריך לפתור אותה. אין פה טוויץ סקיל בלפתור את התעלומה. ולפתור את התעלומה זה הפייאוף הכי גדול שהיה לי במשחק בחיים.
נערך לאחרונה על ידי swiss-the-engine ב 04 ינואר 2022, 20:45, נערך פעם 1 בסך הכל.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 07 ינואר 2022, 16:39

סיימתי את ה scenario השני של הdlc של frostpunk. איזה משחק!
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 07 ינואר 2022, 17:14

swiss-the-engine כתב:
swym כתב:

הנהיגה בחללית היא איך הדברים הכי כייפיים במשחק. ימים שרפתי על לנחות על התחנת חלל של השמש. אם אתה לא מצליח להינות מזה אז קשה לי לראות איך אפשר להינות מהמשחק. ומה זה סימולטור הליכה... זה משחק שיש בו תעלומה שצריך לפתור אותה. אין פה טוויץ סקיל בלפתור את התעלומה. ולפתור את התעלומה זה הפייאוף הכי גדול שהיה לי במשחק בחיים.

סיימת את ההרחבה?

וכן, זה ממש לא walking sim, זה יותר כמו פאזל, בדומה לthe witness רק שהעולם עצמו דינמי ולזמן יש חשיבות עליונה… זה לא באמת דומה לכמעט שום משחק אחר אבל זה לא סימולטור הליכה

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 07 ינואר 2022, 20:04

swiss-the-engine כתב:
swym כתב:

ואללה סוויס, עשית חשק. הורדתי אותו בגיימפאס.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 07 ינואר 2022, 22:37

לאסקין לא נגעתי בהרחבה.

מנייקים עם הגיימפאס... כשהוציאו את ההרחבה המשחק הבסיס כבר לא היה בגיימפאס אז שרפתי 40 דולר סתם עליו ואפילו עדיין לא נגעתי בהרחבה.. יענו לגמרי כסף לפח!
Benjamin Franklin

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 08 ינואר 2022, 10:15

זה לא יהיה כסף בפח אם תשחק בהרחבה ;)
יש שם רגע ״וואו״ לא קטן בכלל, כשאתה תגיע לאיזור שלה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 08 ינואר 2022, 11:11

בטח בפח.. יכולתי לרכוש רק את ההרחבה בלי המשחק בסיס. את המשחק בסיס שיחקתי בגיימפאס ולא ברכישה ישירה. קיצר דפקנו אותי.
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 13 ינואר 2022, 20:51

סוף סוף סימתי את day gone ,לקחו משחק שהיה יכול להיות סבבה
ב15 שעות ,ומרחו אותו על עשרות שעות ,זה מה שמאכזב במשחק הזה
יכלו ללמוד מסדרת אנצארטד

לא תמיד עוד מאותו הדבר זה טוב

ודרך אגב מי שזוכר את הטריילר שהציגו את המשחק בפעם הראשונה
תשכחו מזה ,יש חלקים קטנים במשחק שזה ככה ,הרוב ממש לא
וגם שיש,חלק כזה זה לא קרוב לטריילר

צריך להיות שחקן באמת טוב לשים מלכודות להרוג הרבה מה" הדר זומבים " ,אבל רוב המשחק אין הדר זומבים ושיש בורחים מהם
כי לא מצוידים מספיק טוב ליתמודד איתם
רק בשלב מאוחר יותר מחסלים " הדרי זומבים " שרובם אופציונלים

רוב המשחק מחסלים זומבים בבודדים
חיות
אנשים
וקני זומבים ,זה בגדול אססין קריד עם נשק מודרני וזומבים
ושיש חיסול הדרי זומבים זה מעייף לפחות לרוב השחקנים
כי זה לוקח הרבה זמן ,למעשה היו חלקים שהזומבים רדפו אחרי
לא היה לי הרבה נשק אז ברחתי ושהם חזרו למקום שלהם חזרה
התגנבתי להרוג אותם הלוך וחזור ,עד שמגיע נקודה שיש פחות
ואז הם רודפים אחריך בלי קשר לכלום כל אלו שנשארו
זה די דבילי

אבל הבסיס של המשחק טוב ,עם לא היו מורחים אותו כל כך
היו יכולים לעשות ב15 שעות משחק סבבה

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 14 ינואר 2022, 13:53

איכשהו הקוויק ריסיום נכשל וחזרתי לצ'קפוינט שלפני הקרב הכי קשה בהיילו עד כה, 2 ההאנטרס באודיטוריום. איזה עצבים.

עריכה: טוב, הפעם זה לקח 3 דקות. לפחות זה
נערך לאחרונה על ידי BiA ב 14 ינואר 2022, 14:05, נערך פעם 1 בסך הכל.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 14 ינואר 2022, 13:54

BiA כתב:איכשהו הקוויק ריסיום נכשל וחזרתי לצ'קפוינט שלפני הקרב הכי קשה בהיילו עד כה, 2 ההאנטרס באודיטוריום. איזה עצבים.

Just you wait... הבוס האחרון הוציא אותי מדעתי, כמעט שקלתי להוריד רמת קושי ואם אני זוכר נכון קלטתי שבגלל שאין Mission Browser עדיין אני לא יכול לעשות את זה.

סמל אישי של המשתמש
BiA
Veteran

הודעהעל ידי BiA » 14 ינואר 2022, 15:41

סיימתי הרגע, דווקא שם היה סביר... בזכות הסינדרשוט וה-heatwave שהכינותי מראש :)

Baba Yaga
Warrior

הודעהעל ידי Baba Yaga » 14 ינואר 2022, 18:17

kririn כתב:רוב המשחק מחסלים זומבים בבודדים
חיות
אנשים
וקני זומבים ,זה בגדול אססין קריד עם נשק מודרני וזומבים
ושיש חיסול הדרי זומבים זה מעייף לפחות לרוב השחקנים
כי זה לוקח הרבה זמן ,למעשה היו חלקים שהזומבים רדפו אחרי
לא היה לי הרבה נשק אז ברחתי ושהם חזרו למקום שלהם חזרה
התגנבתי להרוג אותם הלוך וחזור ,עד שמגיע נקודה שיש פחות
ואז הם רודפים אחריך בלי קשר לכלום כל אלו שנשארו
זה די דבילי

לא כל כך הבנתי את הביקורת, המשחק הוא בעיקרון משחק אקפלוריישן בעולם פוסט אפוקליפטי של זומבים, כמו אססין קריד, ויטצר ודומיו. ההורדים הם לא החלק העיקרי של המשחק, ואין סיבה לתעמת איתם עד שאתה ממש מתחזק, בעלילה אתה פוגש אותם רק לקראת האמצע- סוף המשחק. אתה יכול לאתגר את עצמך ולהכניע את כל ההורדים במשחק אבל זה כמו הוולקיריס בגוד אוף וור, זה לא חובה.
תמונה

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Majestic-12 [Bot] ו־ 22 אורחים