במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי DrKeo » 12 יוני 2023, 22:06

כלומר, כן, יכול להיות שה-S היא פשרה בגלל הזיכרון. אבל כשאין RT אז זה הרבה יותר קל והסיכוי שהיא מגבילה קטן. פשוט כשיש RT אז יש גוש גדול של 2-3 גיגה שיושב בזיכרון ואי אפשר (כמעט) לצמצם אותו ב-S כך שהתשובה של לא מעט מפתחים זה פשוט לחתוך RT מגרסת ה-S. אבל לדעתי זה עניין של קרוס ג׳ן, כשיצאו משחקי דור הבא על מלא ויתפתחו מהיום הראשון במחשבה על הקונסולות החדשות אז ברוב המשחקים שיש RT זה יהיה גם ב-S. וכן, מיקרוסופט מטומטמים שהם לא שמו עוד 2GB ב-S.
We're just normal men. We're just innocent men

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2023, 00:59

DrKeo כתב:כן, נכון אתה צודק אינטר. משום מה אני תמיד מחליף בין השניים בראש.

גם אני! והתכוונתי לpath of exile.

בכל אופן לא שיחקתי מאות שעות אבל שיחקתי כמה עשרות ובגדול הוא עושה דיאבלו טוב יותר מדיאבלו.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2023, 02:09

השני באמת נראה עולה ואני לגמרי אנסה אותו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2023, 09:17

יש בו עלילה מעניינת? צריך לשחק בראשון? הם קשורים איכשהו?

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 13 יוני 2023, 12:45

העלילה לא שאבה אותי כמו שנשארתי בתור ילד ללור של דיאבלו… מאידך כנראה שנשארתי ללור של דיאבלו כי הייתי ילד.

רוצה לומר שמבחינתי זה לא ממש משנה… בכל אופן אני ממש ממש ממליץ לנסות את הראשון. יש אותו בגיימפאס למיטב זכרוני. הוא פשוט מאוד (לטעמי) דיאבלו משמעותית יותר טוב מדיאבלו.
"Democracy is two wolves and a lamb voting on what to have for lunch. Liberty is a well-armed lamb contesting the vote!"
Benjamin Franklin

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 יוני 2023, 13:33

וההמשך נראה מאוד מרשים:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 יוני 2023, 19:57

סיימתי את הדמו של פפ16… הדמו הראשי - מצויין. מאוד אהבתי את העלילה והעולם, הדמויות גם סבירות… אבל כן מבאסת העובדה שהוא נראה כמו משחק פס4, לא היה שום רגע ״וואו״ מהפרזנטציה, והפריימרייט מקרטע במצב 60, בזמן שהמשחק נראה לא משהו במצב 30, התנועה לא עושה לי טוב. אני ממש מקווה שזה יתוקן בשיגור או מעט אחרי. לעזאזל סקוור, תתקדמו שוב לחוד החנית הטכנית :(

אחרי שמסיימים את הדמו הראשי יש אפשרות לשחק בקטע משלב מתקדם בהרבה, ושם יש באמת קרבות מהנים יותר, בהפרש הכי טובים בסדרת FF.
אבל הקרבות עדיין לא ברמה של DMC, אם מישהו ציפה לזה. הפריימרייט בקטעים האלה לדעתי גם צונח כל הזמן, ויש ״בלאגן״ על המסך, בצורה שלאו דווקא תורמת לו, הייתי שמח אם הייתה אפשרות לעשות קצת זום אאוט, כי הרבה פעמים אוייבים היו מחוץ למסך.

המשחק גם קל. מאוד. גם בקטעים המאוחרים יותר שנתנו לשחק.
האקשן מגוון בקטעים האלה ויש מלא שילובי כפתורים כדי לעשות מהלכים שונים.
מדובר בשינוי מבורך שהיה צריך להגיע ממזמן לסדרה, סוף סוף האקשן מהנה באמת, העלילה והדיאלוגים טובים יותר והדמויות והעולם פונים לקהל בוגר.

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 15 יוני 2023, 13:10

Laskin כתב:יש בו עלילה מעניינת? צריך לשחק בראשון? הם קשורים איכשהו?

אם אנחנו מדברים על Path of Exile - בסטנדרטים של הז'אנר העלילה עצמה סבירה, לדעתי ממוצעת פלוס. אבל העולם וה-lore הם באמת ברמה אחרת, מאוד אפל וייחודי. מתרחש ברובו באי שהיו בו כבר כמה תרבויות שקמו ונפלו (סטייל מאורים\פולינזים, אצטקים, רומאים עם טוויסט על כולן).

המשחק השני הוא כיאה לימנו, מתוכנן להיות פשוט הרחבה עצומה של הראשון בדמות קמפיין חדש שיהיה בעצם ה-"2".

הוא חינמי אז לא יזיק לנסות, וזה עוד בלי שדיברתי בכלל על הגיימפליי :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 יוני 2023, 14:01

MGS FREAK כתב:

אם אנחנו מדברים על Path of Exile - בסטנדרטים של הז'אנר העלילה עצמה סבירה, לדעתי ממוצעת פלוס. אבל העולם וה-lore הם באמת ברמה אחרת, מאוד אפל וייחודי. מתרחש ברובו באי שהיו בו כבר כמה תרבויות שקמו ונפלו (סטייל מאורים\פולינזים, אצטקים, רומאים עם טוויסט על כולן).

המשחק השני הוא כיאה לימנו, מתוכנן להיות פשוט הרחבה עצומה של הראשון בדמות קמפיין חדש שיהיה בעצם ה-"2".

אני אנסה... שאלה אחרונה - תמיכה בבקר? והאם רצוי או שהחוויה עם עכבר הרבה יותר טובה?

MGS FREAK
Veteran

הודעהעל ידי MGS FREAK » 15 יוני 2023, 15:32

Laskin כתב:
MGS FREAK כתב:

אני אנסה... שאלה אחרונה - תמיכה בבקר? והאם רצוי או שהחוויה עם עכבר הרבה יותר טובה?

יש תמיכה מלאה בבקר, לגבי החוויה לדעתי זה עניין של טעם, שתי האופציות עובדות מצוין בסה"כ.

למשל, עם עכבר גם הולכים וגם תוקפים כך שאי אפשר לעשות את זה בו זמנית, אבל עם בקר התנועה של הדמות היא באמצעות הסטיק השמאלי ומנותקת מהתקיפה (כמו במשחק טווין סטיק). לעומת זאת יש סקילים מסויימים שאם תרצה לכוון אותם על אויב ספציפי לא תוכל לעשות את זה עם בקר בניגוד לעכבר כך שיש יתרונות וחסרונות אבל לדעתי זה חיסרון זניח ברוב המקרים לעומת ה"טבעיות" של שליטה ישירה בתנועה של הדמות שאתה מקבל עם בקר.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 15 יוני 2023, 15:37

מגניב, תודה… לא יודע אם אספיק לשחק בו בקרוב אבל אם לא אז אשחק כבר ישר בשני. נשמע מבטיח!

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 יוני 2023, 15:59

אני משחק בwatch dogs legion
לטעמי המשחק מאוד גרוע כמשחק sp

לא ניסיתי מולטי אבל מריח שהוא מכוון לשם
קודם כל אני משחק בגרסת הps5
למרות שזאת גרסת קונסולה ושל סוני ,המשחק חייב אותי לרשם לשרות של יוביסופט

אז ההתחלה כבר גרוע ,למה השרות של סוני לא מספיק להם ?
מנחש שרצו לדחוף מיקרו תשלומים שיעבור ישירות אליהם אבל זה ניחוש

גרפיקה ? ביחס למשחקי aaa היום בינונית
וזה משחק שיצא לפני שנתים

סאונד ? סביר

שליטה = בינונית

דיבוב = ברמה של אינדי רחוק מרמת aaa שיש היום

מערכת קרבות וירי = רמה נמוכה
המשחק מבוסס הרבה על לפרוץ לדברים דיגיטלים
אבל חוזר על עצמו שוב ושוב ואני בעיקר עושה משימות ראשיות
כבר כמה שעות
הרמה הבינונית די קלה אבל בגלל שהמשחק גרוע ירדתי חרמה הכי קלה לטוס על זה מהר

בקיצור המשחק מריח כמו " משחק לשרות " שהדביקו לו מצב סינגל
לא שיחקתי בקודמים הרבה זמן
אבל עד כמה שזכור לי הרבה יותר טובים מזה

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 17 יוני 2023, 17:16

לא נראה לי שיש משחק שיוצא ממפיצה גדולה שלא מכריח אותך לפתוח חשבון שלהם.
Benjamin Franklin

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 17 יוני 2023, 21:41

[GameSpot][/GameSpot]
swiss-the-engine כתב:לא נראה לי שיש משחק שיוצא ממפיצה גדולה שלא מכריח אותך לפתוח חשבון שלהם.

אני לא מדבר על pc

זה גרסת הקונסולה ,הנוהג שאתה נכנס דרך
החשבון של הקונסולה

ויש להם הסכמים אם בעלת הקונסולה
ככה כשחקן אתה לא מרגיש את זה בכלל
פה מכריחים אותך

סמל אישי של המשתמש
swiss-the-engine
Sage

הודעהעל ידי swiss-the-engine » 18 יוני 2023, 00:36

אני משחק רק בקונסולה.
Benjamin Franklin

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 יוני 2023, 17:35

לא שיחקתי הרבה לאחרונה ועכשיו ישבתי 3 שעות על שני הדמואים שיצאו לאחרונה - lies of P וFF16.

נתחיל מlies כי אין ממש מה להגיד עליו, לא באמת עניין אותי וכבר מזמן הפסקתי לעקוב אחרי כל סולס לייק סוג ב' שיוצא פעם בחודשיים, אבל בכל זאת דמו בחינם...
אז כן, סולס לייק סוג ב' שמעתיק הכל מבלאדבורן רק עם מערכת קרב יותר 'צ'אנקית' ופחות זורמת, ומינוס העיצוב האומנותי המטריף של בלאדבורן. סיימתי את הדמו, סך הכל מבוצע ברמה סבירה, לא מאמין שאגע שוב במשחק הזה.

FF 16 - זו בעצם הפעם הראשונה אי פעם ששיחקתי בעצמי בקטע ממשחק FF. לא סיימתי את הדמו, שיחקתי משהו כמו שעה וחצי.
לא ממש ידעתי למה לצפות כי כאמור אף פעם לא נכנסתי לסדרה. על פניו הייתי אמור להשתעמם מהכמות הבלתי נגמרת של הקאטסינס בהתחלה, אבל זה דווקא די זרם, סוג של משחקי הכס פלוס קרינג' יפני מהנה.
הגיימפלי עצמו? בעעעע... מערכת הקרב (בינתיים) חלולה בטירוף והיה קרב בוס אחד שנמשך כמה דקות ורק רציתי שיגמר כבר. עיצוב השלבים (או השלב, בינתיים) נלקח הישר מהPS2, ולא מהשיאים של הקונסולה.
עם זאת, כן בא לי להמשיך. אני מניח (מקווה?) שמערכת הקרב תקבל לפחות טיפונת יותר עומק בהמשך, וסך הכל אם הסיפור יהיה גרסה קצת טראשית של משחקי הכס זה יכול להיות מהנה בראש הנכון. אז אני לא ממעריצי הסדרה, אבל מניח שלפחות את הדמו אסיים ואולי גם אתן צ'אנס למשחק המלא כשירד קצת המחיר ואהיה בראש הנכון למשחק כזה, כשלא יהיה מה לשחק.

והיום בערב, בשעה טובה, אני מתכוון להתחיל את דיאבלו 4.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2023, 17:59

Stick כתב:והיום בערב, בשעה טובה, אני מתכוון להתחיל את דיאבלו 4.

עכשיו אתה מדבר.. :)

תתכונן לבלות שעות בכפר יהודי בפולין של 1878.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2023, 18:55

בגלל שעדיין לא תיקנו את ג׳דיי ויוצא העדכון של סייברפאנק רק בספטמבר - אז אין לי הרבה במה לשחק, ואני מעט מתפתה גם כן להצטרף לדיאבלו… אבל קודם אתייאש סופית מדימון סולס.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 יוני 2023, 18:58

או שפשוט תוריד בחינם את בלאדבורן / תשים כמה דולרים על דארק סולס 3 אם כבר החלטת שבא לך לנסות משחק סולס ישן אבל אחד שבאמת מוצלח היום :).

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2023, 19:04

אם לא תתיאש בקרוב, אתה תגיע לשלב במערות/הר געש ותרצה לשרוף את הפס5 בחוסר אמונה שאשכרה שלב שכזה עוצב ונכנס למשחק הסופי :)

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 יוני 2023, 19:12

אני חושב שקיאו מגזים, אבל רק במעט... וכן, דימון סולס הוא די משחק לא גמור שסוני ניסתה לקבור מרוב חוסר אמונה והוא יצא בלי באמת להיות שלם, בתחושה לפחות, כמו גם החצי השני של דארק סולס 1 שהוא די בינוני עד נוראי.
הקטע הוא שמה שהיה מהפכני בזמנו כבר נעשה כל כך הרבה פעמים, וגם החלקים ה"עובדים" של דימון סולס הם סבבה היום אבל אין שם כמעט שום דבר מהגדולות של from, אם זה עיצוב השלבים המדהים (שיש בחצי הראשון של דארק סולס 1), או הבוסים שהם לא יותר מגימיקיים בדימון סולס וממש לא מזכירים את מה שהם למדו לעשות באומנות החל מבלאדבורן ודארק סולס 3.

אז כן, בדימון סולס יהיו לך קטעים שבורים ומעפנים, ולצד זה קטעים "עובדים" שבמונחים של משחק סולס מודרני הם רק בסדר ושום דבר מיוחד, להבדיל מכל משחק אחר (לא אתה דארק סולס 2) של from.
הייתי נותן לו היום 7.5 אני חושב, וגם זה רק דרך העין הנוסטלגית של מי שזוכר מה המשחק הזה היה בזמן אמת, ונהנה לראות איפה הכל התחיל...

אבל היי, הוא לפחות ממש יפה היום! :)
ובלאדבורן נעול על 30 אז אני מניח שלא תסכים לנסות אותו גם בחינם, אבל כל שאר המשחקים שלהם הם 60 על הPS5 או הPC.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2023, 19:27

היי, סטיק סכם יפה את כל מה שאני אומר על הרימייק של DS עוד לפני שהכריזו אותו :!:

עדיף לך לשחק כל משחק סולס אחר, או לפחות כל אחד שאני שחקתי. או ובמילים אחרות, תשיל כמה דולרים ושחק ב-3, הוא כנראה הדבר הכי טוב בסדרה שתקנה ובטח לנסיון ראשון בסדרה. כלומר, אני מבין ש-DS אשכרה נראה כמו משחק מודרני מה שאי אפשר להגיד על אף משחק סולס של FS, אבל הוא כל כך הרבה פחות טוב משאר משחקי סולס. (דיסקליימר, לא שחקתי ב-2).

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 יוני 2023, 19:44

לאסקין כל כך צמא למשחק שנראה כמו "דור הבא אמיתי" שהוא הלך לשחק משחק סולס, אלוהים... זה מראה כמה הדור הזה הזוי. תהנה לאסקין, לדעתי דימון סולס הוא הנחות ביותר מהמשחקים בסדרה ששיחקתי אבל אם אתה נהנה ממנו אתה חייב לשחק את BB.

ולא ידעתי שיש פאקינג שטעטלים בדיאבלו 4! סיסטם סלר!. ברצינות, אני רוצה לשחק בדיאבלו 4 אבל אני שומע כל הזמן בחדשות גיימינג שהמשחק כל כך מאסיבי שבקושי יש אנשים שסיימו את הקמפיין מה הוא כל כך ענקי? מה הולך פה? מרתיע!

מסכים בערך עם כל מה שסטיק אמר על הדמו של פפ16 חוץ מהקטע של הגרפיקה... כאילו מה? אנשים ראיתם את האפקטים של האש כשאתם משחקים בתור האח של קלייב ? התאורה? הולי שייט, אולי הטלווזיה שלכם לא מכוונת כמו שצריך או משהו כי זה אחד המשחקים הכי מרהיבים של הדור עד כה ורוצה לומר היחיד :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2023, 20:05

דימון סולס לא ממש נראה דור הבא לדעתי… גרפיקה ממוצעת פלוס עם מודלים של בני אדם שהם מכוערים מינוס
ועדיין, הוא יפה יותר מפיינל פנטזי 16 בהרבה מובנים :(
לא יעזור, האכזבה שלי מהגרפיקה של פפ16 לא תעבור עד שלפחות הוא יביא מצב 60 יציב שיצדיק את זה :/

אני לא ממש מעוניין לשלם על משחק שאני יודע מראש שלא אסיים ואולי גם לא אראה 20% ממנו, גם לא 2 דולר… קיבלתי את זה בחינם ואני מוכן להמשיך עד שאתייאש… ואני מאוד קרוב לזה. הגעתי לבוס ענק עם מגן עצום ואני לא ממש מוריד לו נזק כשאני מצליח להיות מאחוריו, והוא הורד אותי במכה ורבע. אז התחלתי לחפש בעולמות אחרים וגם שם לא הצלחתי יותר מדי.
אני פשוט לא אוהב את האתגר הספציפי שהמשחקים האלה מציגים, של ללמוד את האויבים טוב טוב ואם אתה עושה טעות קטנה - אז תבזבז עכשיו עוד חצי שעה מינימום. זה לא כיף עבורי!

לגבי בלאדבורן - אם לא היו את כל הדיבורים על רימייק הייתי אולי מנסה אותו במקום… מניח שזה יגיע מתישהו, או ההמשך שלו, או משהו אחר מהסדרה בחינם בפלוס, אבל אם כן הייתי שם כסף על אחד מהם זה כנראה היה אלדן רינג, והייתי משחק אותו בצורה כי פחדנית עפ מלא גריינד עד שאהיה OP וזה היה נראה לי מוציא את כך הפואנטה של המשחק :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2023, 20:09

זה אחד הדברים שמשתפרים עם משחקי הסולס החדשים יותר - צ׳קפויינטס יותר קרובים לבוסים כך שאחרי מוות תבזבז 2 דק ולא 20.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 92 אורחים