במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2023, 21:37

ו…. הנה, הסרתי את המשחק אחרי rage quit כשהיו לי כמעט 10 אלף נשמות ואיזו גופה (!!) דחפה אותי לתהום עם הרגל שלה.
אני מצטער, אבל ההטרלות האלה נחמדות רק בסרטונים, כשזה מבזבז לי ערב שלם - פחות :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2023, 21:39

כן, זה מתסכל מוות. סטיק יגיד לך שכשתתקדם ממילא 10K נשמות זה חסר ערך וכו׳ וכו׳, אבל כשזה קורה זה כל כך מתסכל שזה לא מעודד בכלל.
We're just normal men. We're just innocent men

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 יוני 2023, 21:40

Laskin כתב:דימון סולס לא ממש נראה דור הבא לדעתי… גרפיקה ממוצעת פלוס עם מודלים של בני אדם שהם מכוערים מינוס
ועדיין, הוא יפה יותר מפיינל פנטזי 16 בהרבה מובנים :(
לא יעזור, האכזבה שלי מהגרפיקה של פפ16 לא תעבור עד שלפחות הוא יביא מצב 60 יציב שיצדיק את זה :/

אני לא ממש מעוניין לשלם על משחק שאני יודע מראש שלא אסיים ואולי גם לא אראה 20% ממנו, גם לא 2 דולר… קיבלתי את זה בחינם ואני מוכן להמשיך עד שאתייאש… ואני מאוד קרוב לזה. הגעתי לבוס ענק עם מגן עצום ואני לא ממש מוריד לו נזק כשאני מצליח להיות מאחוריו, והוא הורד אותי במכה ורבע. אז התחלתי לחפש בעולמות אחרים וגם שם לא הצלחתי יותר מדי.
אני פשוט לא אוהב את האתגר הספציפי שהמשחקים האלה מציגים, של ללמוד את האויבים טוב טוב ואם אתה עושה טעות קטנה - אז תבזבז עכשיו עוד חצי שעה מינימום. זה לא כיף עבורי!

לגבי בלאדבורן - אם לא היו את כל הדיבורים על רימייק הייתי אולי מנסה אותו במקום… מניח שזה יגיע מתישהו, או ההמשך שלו, או משהו אחר מהסדרה בחינם בפלוס, אבל אם כן הייתי שם כסף על אחד מהם זה כנראה היה אלדן רינג, והייתי משחק אותו בצורה כי פחדנית עפ מלא גריינד עד שאהיה OP וזה היה נראה לי מוציא את כך הפואנטה של המשחק :)

אין כזה דבר "מוציא את הפואנטה מהמשחק" במשחקים האלו, זה כל היופי :). אם היית רואה איך שיחקתי את דארק סולס 1 בזמנו כשהוא יצא... העיקר שנהנתי בטירוף.
באלדן רינג יש קצת יותר תחושה של ליטוש ופחות של צ'יזינג "מאחורי הגב" של המשחק (למרות שאני משוכנע שהרבה ממנו היה מכוון מצד המפתחים מאז ומעולם). אבל וואו, אפשר להפוך שם לכל כך OP אם אתה רוצה שזו בוודאות החלטה מודעת לאפשר את זה לשחקנים שמתקשים ורוצים.
אתה יודע, דרגות קושי טבעיות וכל זה, אבל לא נכנס עכשיו לדיון הזה :).
הם גם לא ביטלו את האפשרויות האלו בפאצ'ים של באלאנס, והיו הרבה, וגם אם איזה בילד שהתגלה כOP בצורה באמת מגוכחת כן קיבל ירידה מסוימת, עדיין ברור שהם מאפשרים רמה לא קטנה של OP למי שרוצה. יותר מזה, כשהם הבינו ששחקנים מנוסים מנצלים את זה בשביל המולטיפלייר - הם לא ביטלו את זה, הם לראשונה אי פעם הציגו באלאנס שונה לאותם הנשקים במולטיפלייר ובקמפיין עצמו.

לגבי הבוס בדימון סולס - אתה לא צריך להיות יותר חזק ממנו, כמו רוב רובם של הבוסים במשחק הזה הוא פשוט בוס גימיק. כלומר צריך להרוג אותו באיזו דרך ספציפית ולא ממש בקרב רגיל.
אישית אני שונא את זה, למרות שבעיקר רק כשfrom למדו לעשות את הקרבות האהובים עלי בגיימינג ככל הנראה בהמשך הסדרה. בגלל זה הוא לא כל כך מייצג, בדארק סולס 3 ואלדן רינג לדוגמה כמעט כל קרב ראשי הוא פשוט דחיפה של המכניקות ומערכת הקרב לקצה, והם בנו כמה וכמה בוסים פשוט אדירים. בדימון סולס... פחות. ורובם זה סתם גימיק שצריך להבין ולא ממש קרב.
וכן, זה גם המשחק היחיד שלהם שאין לו צ'קפוינטס אלא רק דרכי קיצור מועטים שאתה פותח, אבל בדרך כלל פשוט מתחילים את השלב מההתחלה. החל מדארק סולס 1 זה כבר לא ככה, ובגדול כל משחק בסדרה התקדם עוד צעד לסלחנות כלפי השחקנים. דימון סולס ממש לא סלחן במובן הזה, שלא לדבר על מערכות שפועלות מאחורי הקלעים שאתה כנראה בכלל לא מודע אליהן, והן הופכות את העולם לקשה יותר עם כל מוות (גם משהו שאין בהמשכים).

עריכה: בזמן שכתבתי את ההודעה פרשת, אז החצי השני פחות רלוונטי :).
רק אל תקח את זה כחוויה מייצגת, דימון סולס היה משחק מהפכני אבל from עשו דרך ארוכה עד שהם הגיעו למעמד שיש להם היום...
אה, ורימייק לבלאדבורן לא יקרה לעולם, מיותר לחכות לזה :).

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2023, 21:45

הייתי יכול ממש להנות מהמשחקים האלה בלי משפחה אולי, אבל במצבי? כל דקת גיימינג היא קדושה :) לא תודה! מעדיף בהרבה משחק סולס-לייט כמו ג׳דיי.
רק שיתקנו אותו כבר :/

טוב, אז דיאבלו… לקנות בסטים או שחייבים דרך החנות המחורבנת של בליזארד? :)

סטיק - לא מוותר סופית על המשחקים שלהם, רק על דימון סולס. אתן לאלדן רינג או סקירו הזדמנות מתישהו, כשיגיע בחינם לאיזו חנות שאני נמצא בה. מניח שזה גם יקרה בקרוב יחסית.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 18 יוני 2023, 21:47

סקירו הופץ ע"י אקטיוויז'ן אז אתה יודע... ביום מן הימים המשחקים האלה יהיו בגיימפאס. אולי. מתישהו.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 18 יוני 2023, 21:58

בתכלס אני מאוד מזדהה עם לאסקין :) עם כמה שאהבתי את אלדן רינג וכמה שיש לו את אחת העולמות הפתוחים הכי סוחפים שראיתי לא היה לי זמן לזה :)
למשל Jagged Alliance 3 הוא אחד המשחקים הכי מצופים שלי השנה, אבל לא יודע כמה יש לי כוח להיענש השנה על כל טעות אחת קטנה ולהתחיל מחדש משימה של 40 דקות+ :) נלחמת בגשם או בערפל והחיילים שלך לא רואים כלום ולא יכולים לירות? ריילוד.... האויב תפס את כל הגבעות ויכול לצלוף בך מלמעלה? ריילוד של 40 דקות...

אני עדיין מנסה למצוא זמן לחזור לאלדן רינג או להקדיש זמן למשחקים המענישים האלה אבל הזמן ....

על פפ16 לדעתי הוא משחק יפה תואר אבל הבנתי שלא הרשים אתכם קיבלתי :) אני מודה שהוא לא הכי עקבי בפריימרייט וזה הורס את האמרסיה אבל היי בשביל זה יהיה לנו את הפורט לPC. :) בטח גג שנתיים מהיום.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2023, 22:19

דיאבלו של בליזארד, אז כן, אתה תקוע עם battlenet.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2023, 22:35

זה כמעט גורם לי לרצות לשחק בו על הפס5
אבל רק כמעט
אשקול את צעדיי כעת :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 18 יוני 2023, 22:38

גם בפס5 הוא רץ על battlenet :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 18 יוני 2023, 23:00

WTF

:(

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 19 יוני 2023, 23:32

שיחקתי כמה שעות בדיאבלו 4. בגדול - כיף מאוד. אבל עדיין אני לא משוכנע לחלוטין שהם עשו את הבחירות הנכונות, עוד נראה.
נתחיל מהטוב, אני מת על האווירה שלו. הוא גם נראה מצוין יחסית לז'אנר ורץ מושלם על הpc שלי. הכתיבה מוצלחת ביותר, כלומר אין פה שום דבר טוב במיוחד אבל היא משחקת טוב על האווירה והפאתוס של העולם הזה, לעומת הקודם ש... פחות.

הגעתי לרמה 10 אז עדיין לא פתחתי המון יכולות, אבל סך הכל נראה מבטיח. אהבתי את הסקיל טרי, הכל זורם מאוד בינתיים.

מה שאני עדיין לא יודע את דעתי לגביו זה העולם הפתוח, קצת מוזר למשחק כמו דיאבלו. גם העובדה שהעולם הוא אחיד ולא נבנה רנדומלית כל פעם (המבוכים עדיין כן). אני מקבל הרבה סייד קווסט ובכלל יש איזשהי הרגשת אוברוולמינג כזאת של כל כך הרבה דברים לעשות וכל כך הרבה מקומות להסתובב בהם, אני מתקשה להכיל את הכל כרגע :).
זה לא בהכרח רע, אבל בינתיים אני גם לא בטוח שאני אוהב את זה, מאמין שדעתי תתגבש בהמשך.

מה שלא אהבתי בינתיים זה את העולם המשותף, האירועים שקורים בדרך עם שחקנים אחרים, ובכלל זה שרואים מלא שחקנים בכל מקום. מילא בעיר, אבל גם בעולם וכל פינה שאני מסתובב אליה מרגיש לי שיש שם שחקן שנלחם בכמה זאבים כבר.
מאוד לא אוהב את זה, מרגיש קצת MMOאי כזה.גם רובם רמות 40 עם ציוד שאני יכול רק לחלום עליו בזמן שאני כולי מסכן חצי ערום, ואז אנחנו נלחמים ביחד באירועים משותפים רנדומליים שקורים. המשחק בטח שם את אותם האויבים ברמות שונות בתוך כל משחק למי שמשחק? לא לגמרי ברור לי העניין, אבל בכל מקרה הייתי שמח אם זה לא היה.

אבל עדיין כיף, אחלה דיאבלו בינתיים ואחלה אווירה. אם העולם הפתוח יקליק לי אולי ממש אוהב אותו עד הסוף, ואם לא אז אני מאמין שמתישהו אכבה קצת את הOCD ואתחיל לרוץ על הקמפיין הראשי רק. בינתיים הוא נראה מעניין ובהחלט ההיילייט.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 19 יוני 2023, 23:50

סטיק מה היוזר שלך בבאטל.נט? ואיזה קלאס בחרת?
אני התחלתי היום שוב, רק ממש את ההתחלה, רמה 7. נקרו.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2023, 01:12

כן, כל שחקן רואה את האוייבים בדרגה שלו, כך שאתה ושחקן חזק יכולים להלחם ביחד וכל אחד נותן את חלקו בקרב. אני גם לא אוהב את האלמנט הmmoי של המשחק, הייתי מעדיף להיות לבד בעולם.

בנוגע למשימות צד, חלקן ממש חמודות אז אני ממשיך לעשות אותן. אבל יש כל כך הרבה שהצלחתי להתגבר על הocd ולעשות רק כאלה שבמקרה קרובות למיקום שלי. כל משימה תוסיף לך עיגול במפה שמסמן את האזור שבו המטרה של המשימה, כך שאם אני במקרה ליד עיגול אני נכנס אליו ועושה את הקווסט. אבל אני בשום צורה לא מנסה לנקות קווסטים כי פשוט יש המון., רק מתקל את מה שבמקרה בדרך שלי. כלומר אלה אם יש עלילה שממש מושכת אותי בקווסט, כמו למשל הבחור עם העיניים שמצאתי את הקו עלילה קריפי מספיק בשביל להתעניין :)

אגב, טיפ קטן למי שמתחיל. אם עושים במפה hover על צינוק, כתוב לאיזה קלאס הוא מיועד. יש המון צינוקים, אז תטרחו רק עם הצינוקים שהפרס שלהם מיועד לקלאס שלכם. הרמה של הצינוקים מתאימה את עצמה לרמתכם אז תעשו אותם כשבא לכם, אם בכלל. חלקם ממש מושקעים, אחרים רפטטיבים וסתמיים.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 יוני 2023, 01:50

Laskin כתב:סטיק מה היוזר שלך בבאטל.נט? ואיזה קלאס בחרת?
אני התחלתי היום שוב, רק ממש את ההתחלה, רמה 7. נקרו.

האמת שאין לי מושג, אבדוק מחר כשאהיה שוב מול המחשב. אני משחק בכלל על איזה משתמש מפוברק שפתחתי סתם כי מתישהו לפני כמה שנים היוזר ה"ראשי" שלי עבר בעלות אל אחי, כשהוא נכנס חזק לSC2 בזמנו. אני בקושי נוגע בבאטל.נט אז איכשהו זה נשאר ככה, ויש שם איזה שם מג'ונרת שאני לא זוכר כרגע :).

ואני משחק ברברי, מסוג ההחלטות שקיבלתי בגיל 8 כשהמשחק השני יצא ואני מרגיש תקוע איתן עד היום בדיאבלו. כוחו של הרגל במשחקים עם ערך נוסטלגי :).

קיאו, הצורה שאני רגיל לשחק בה דיאבלו היא הכי חולנית שאפשר בערך. אני פותח את המפה ולא נרגע עד שלא הגעתי לכל קצה ולא בדקתי כל מקום קטן אולי יש בו loot. גם מבוכים שסיימתי אני לא אצא עד שלא אלך גם לכל הפניות הלא נכונות.
האמת שאין עוד משחקים שמוציאים ממני את הצורת משחק הזו כמו דיאבלו, ונראה שדיאבלו 4 זה האנטיתזה לצורת משחק הזאת אם רוצים לשמור על השפיות.
שוב, לא בהכרח רע, אבל צריך לעשות איזה סוויץ' בראש שלא הייתי מוכן אליו.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2023, 06:51

אני גם משחק ככה בדיוק… נראה כמה זמן זה יחזיק

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 יוני 2023, 08:03

שיחקתי בדמו של ff16, היה כיף, אבל כנראה שארכוש במבצע מתישהו.

אני ממש לקראת הסוף של ratchet and clank rift apart - הוא משחק ממש כיפי עבורי( בינתיים 8.5/10 נראה כשאסיים), אבל ואוו כמה הייפ על כלום בנושא ה Ssd/ריפטים. פשוט שטויות במיץ. באמת. אני חושב שאפילו על הארד דיסק מכני טוב אפשר להריץ אותו.

אני מתקדם ממש מעט כל פעם במטרו אקסודוס, והוא המשחק הכי טוב שלא שיחקתם. פשוט מעולה, אבל אני צריך אותו במנות קטנות.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 20 יוני 2023, 08:54

FF16 - שיחקת גם בקטע שנותנים לך אחרי שאתה מסיים את הדמו ה"ראשי"? כי שם יש יותר גיימפליי והוא מרגיש טוב יותר.

לגבי ראצ'ט - נדע ממש, ממש בקרוב! :)

מטרו אוקסדוס - הוא עד כדי כך טוב? יש לי אותו נראה לי בחנות של אפיק או משהו, לא טרחתי לנסות.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 20 יוני 2023, 09:07

השיטה הזאת של לנקות הכל עבדה בדיאבלו 2 אבל לא ממש עובדת ב-4. גם אני כזה, גם אני הייתי בדיאבלו 2 מאבד את הצפון אם היה במפה אפילו קצת fog of war. אני ככה בכל משחק, נגיד במטרויד אני מוצא את עצמי חוזר לחדרים לקראת סיום המשחק כשיש לי את כל היכולות בכדי לקפץ בהם עד התקרה להסיר את כל הערפל.

אבל בדיאבלו 4 זה לא עובד. דבר ראשון הfog of war עובד אחרת, הוא מוסר אוטומטית בכל מיקרו-אזור שמגלים, כך שאי אפשר באמת לעקוב אחרי כל פינה במפה. דבר שני, העולם פשוט מסיבי מדי, זאת חתיכת משימה סזיפית מתישה. ודבר שלישי, מה שמוצאים בחיטוט בפינות הכי אפלות של כל מיקרו-אזור אולי מעניין קלות כשאתה בדרגה 8 אבל לא ממש מעניין בדרגה 30.

כמו שטונה אמר, גם זה יעבור לכם :)

ובנוגע לראצ׳ט, אכן כן, שימוש מעפן ב-SSD שלא משפיע בשיט על הגיימפליי ויכל להיות בקלות על הפס4. אני נהנתי פחות ממך מהמשחק, אבל זה כבר עניין של טעם. הוא dumb fun שמכוון לקהל יעד של בני 12, אולי לא הייתי בראש הנכון בתקופה ששחקתי בו. הוא ניצנים ראשונים של הדור הבא ואולי אם הדור לא היה כזה מעפן היה לו פחות משקל על הכתפיים.

סמל אישי של המשתמש
glass man
Sage

הודעהעל ידי glass man » 20 יוני 2023, 09:13

חחחח אני מהמר שמה שהפריע לקליימן זה הפאקינג קרינג'יות של פפ16 ולא הגיימפלי.
ספוילרים לדמו אל תקראו אם לא שיחקתם.
ספויילר: הצג
מה הקטע עם האמא שלו? לול כל כך לא אמין ומפגר וגם האח הטיפש שלו אמור להיות איכפת לי מהמוות שלו?

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 20 יוני 2023, 09:32

Laskin כתב:FF16 - שיחקת גם בקטע שנותנים לך אחרי שאתה מסיים את הדמו ה"ראשי"? כי שם יש יותר גיימפליי והוא מרגיש טוב יותר.

לגבי ראצ'ט - נדע ממש, ממש בקרוב! :)

מטרו אוקסדוס - הוא עד כדי כך טוב? יש לי אותו נראה לי בחנות של אפיק או משהו, לא טרחתי לנסות.

בנוגע לפפ 16 - שיחקתי גם בחלק השני - הוא היה מאוד כיפי, אבל קל מאוד. לא יודע, לא דחוף לי להשלים אותו... אולי אם יהיה קצת זמן.

לגבי ראצ'ט, חותם על זה. כמעט שום דבר שם הוא לא רלוונטי ל Ssd.

מטרו אחלה משחק. באמת.

DrKeo כתב:
ובנוגע לראצ׳ט, אכן כן, שימוש מעפן ב-SSD שלא משפיע בשיט על הגיימפליי ויכל להיות בקלות על הפס4. אני נהנתי פחות ממך מהמשחק, אבל זה כבר עניין של טעם. הוא dumb fun שמכוון לקהל יעד של בני 12, אולי לא הייתי בראש הנכון בתקופה ששחקתי בו. הוא ניצנים ראשונים של הדור הבא ואולי אם הדור לא היה כזה מעפן היה לו פחות משקל על הכתפיים.

האמת שאני באפס פניות מחשבתית למשחק יותר עמוק כרגע, אז הוא בא לי בול. הוא ממש dumb fun וזה בדיוקמה שחיפשתי, אז זה זרם לי מעולה. הוא יפה גרפית עבורי, אבל אני מאוד לא בררן. ברור שהוא לא איזה "משחק הדור" או יצירת מופת אמיתית, אבל באמת שהוא בא לי ממש בזמן.

גלאס - דווקא אהבתי את הסיפור יחסית סוג של משחקי הכס, זורם. בינתיים מעניין לראות לאן זה יתפתח. גם אם לא אכפת לי מהדמות שדיברת עליה, העלילה וכו' מאוד זרמה לי. גם המשחקיות. לא ירדתי מהרעיון לרכוש אותו במחיר מלא עדיין.. נראה.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 20 יוני 2023, 10:06

מטרו אקסודוס משחק מעולה, חפרתי עליו כאן הרבה בזמנו.
אני לא יודע איך הוא נראה על הקונסולה, אבל על הpc יש לו גם את הRT מהמוצלחים ביותר.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 21 יוני 2023, 09:40

אתמול היה לי קצת זמן פנוי בלילה, התיישבתי לשחק עוד מעט בדיאבלו 4.
אחרי פחות או יותר שעה: "נה, משהו לא מסתדר עם הדיאבלו הזה, העולם הפתוח, הmmoיאות שלו... משהו לא עובד, אולי בכלל אוותר עליו בינתיים?"
שוב אני, אחרי 5 שעות ב3 בלילה: "4 שעות שינה זה הרבה יותר מדי גם ככה, אני אמשיך רק לעוד מבוך אחד..."

לפעמים יש את הרגעים האלה שהמשחק פשוט מקליק לך, וזהו, הכל מתחבר :).
עדיין לא עף על העיצוב שך העולם הפתוח אבל אני לפחות מבין אותו סוף סוף, עדיין לא אוהב את העולם השיתופי אבל מצליח להתעלם מזה. סך הכל נהנתי בטירוף, אין עוד משחק כמו דיאבלו שיכול לגרום לך להרגיש כמו נרקומן סליזי שרק רוצה את מנת הלוט הבאה, וזה נכון, אבל כשהמשחק טוב זה כל כך כיף.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יוני 2023, 10:50

Stick כתב:אתמול היה לי קצת זמן פנוי בלילה, התיישבתי לשחק עוד מעט בדיאבלו 4.
אחרי פחות או יותר שעה: "נה, משהו לא מסתדר עם הדיאבלו הזה, העולם הפתוח, הmmoיאות שלו... משהו לא עובד, אולי בכלל אוותר עליו בינתיים?"
שוב אני, אחרי 5 שעות ב3 בלילה: "4 שעות שינה זה הרבה יותר מדי גם ככה, אני אמשיך רק לעוד מבוך אחד..."

לפעמים יש את הרגעים האלה שהמשחק פשוט מקליק לך, וזהו, הכל מתחבר :).
עדיין לא עף על העיצוב שך העולם הפתוח אבל אני לפחות מבין אותו סוף סוף, עדיין לא אוהב את העולם השיתופי אבל מצליח להתעלם מזה. סך הכל נהנתי בטירוף, אין עוד משחק כמו דיאבלו שיכול לגרום לך להרגיש כמו נרקומן סליזי שרק רוצה את מנת הלוט הבאה, וזה נכון, אבל כשהמשחק טוב זה כל כך כיף.

אני גם שיחקתי אתמול קצת, הגעתי לרמה 19 בערך. אבל גם אני לא ממשיך עד שאני מסיים את כל הדאנג'נז באיזור, אז מבחינת משימות ראשיות אני בערך סיימתי את הפרולוג וזהו :)
הדבר שאני הכי פחות אוהב פה בינתיים זה הקטע של הציוד, שאתה אמור לקחת מחפצים ונשקים כל מני תכונות כדי לשמור אותם ולשים על חפצים בעתיד, זה יותר מדי התעסקות בכל חפץ שאתה מוצא, והלוואי ויעיפו את זה.

אגב, עוד לא אמרת לי מה היוזר שלך... יהיה נחמד לעשות קצת FARMING ביחד, תמיד שהBUTCHER מגיע אני פשוט בורח :P

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 21 יוני 2023, 15:00

אתה לא באמת צריך להתחיל לגרור תכונות מחפצים, אלה דברים שאתה עושה ב-real-time למקרה ויש משהו שאתה ממש אוהב באותו רגע. המערכת לוט של 4 כל כך טובה כי כל 30 דק׳ תמצא חפץ מעניין. אם תתחיל לשמור דברים בצד, אחרי 3 שעות של משחק הם ממילא לא יהיו רלוונטים כי יהיה לך חפץ חזק פי 4.

כרגע כל מה שאתה צריך לעשות מבחינת לוט זה לצבור אותו בזמן שאתה משחק. וברגע שהמלאי שלך כמעט מלא, תפתח פורטל לעיר, תבין מה אתה רוצה לצייד ומה אתה רוצה למכור ופשוט תפטר מהכל. אתה יכול תמיד לעבור אצל הנפח ולשדרג חפץ שאהבת, או אצל התכשיטן בכדי לחבר כמה אבנים יחדיו אבל לא הרבה מעבר. רק לזכור לעבור אצל הרוקחת כל 10 דרגות בשביל לשדרג את השיקויים ומדי פעם ללכת למוכר האפל בחלק התחתון של העיר בכדי להגריל חפצים. פעם באיזה 10 גלגולים תקבל שם משהו ממש טוב.

ובנוגע לצינוקים, תשים לב שאתה עושה רק את אלה של הדמות שלך אחרת אתה מבזבז זמן. כלומר, אלה אם ממש בא לך לשחק את כולם אבל אז זה יכול להפוך לקצת רפטטיבי. רק באזור הפסגות של האקט הראשון יש 20+ צינוקים, סה״כ יש איזה 40 צינוקים לכל דמות בעולם ויש 5 דמויות אז אלה אם בא לך לעשות 200 צינוקים, תתרכז ב-40 של הדמות שלך :)

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 21 יוני 2023, 16:57

דיברתי יותר על מה יקרה באנדגיים לבי הציוד… סתם חששה לעתיד :)

ואני בספק אם אעשה משחק עם כל הדמויות, אבל מי יודע

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: Bing [Bot] ו־ 64 אורחים