במה אתם משחקים?

מחשב, קונסולות וכל מה שאפשר לשחק בו

המנהלים: bozeman, erezronen

Laskin
Elder

Re: במה אתם משחקים?

הודעהעל ידי Laskin » 09 נובמבר 2022, 16:12

לי זה הרגיש מקרטע ב-40, כנראה כי אני רגיל לGoW ב-60 שהרגע סיימתי, זה ממש מרגיש אחרת. אבל יו דו יו

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2022, 16:22

Laskin כתב:לי זה הרגיש מקרטע ב-40, כנראה כי אני רגיל לGoW ב-60 שהרגע סיימתי, זה ממש מרגיש אחרת. אבל יו דו יו

הכל יחסי. כשקניתי את הפס5 ועברתי לשחק לרוב על הפס5 מהמחשב 144hz שלי אז 60 הרגיש לי מקרטע. אלה החיים, אתה מתרגל לfps מסויים ואז קשה לרדת ממנו.
We're just normal men. We're just innocent men

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 נובמבר 2022, 16:43

זהו, שמעל 60 זה גם מרגיש לי לפעמים משונה כי אני גם לא רגיל לזה, שלא נדבר על פריימרייט שקופץ בין 70 ל-100, אפילו עם VRR זה נראה לי פחות טוב מ-60 יציב.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2022, 17:13

Laskin כתב:זהו, שמעל 60 זה גם מרגיש לי לפעמים משונה כי אני גם לא רגיל לזה, שלא נדבר על פריימרייט שקופץ בין 70 ל-100, אפילו עם VRR זה נראה לי פחות טוב מ-60 יציב.

אני חושב שקצת דמיינת את זה, כי בתוצאות של DF ה-fps מאוד יציב יחסית במצב unlocked. סצנות שלמות שרצות באיזה 85fps בלי יותר מדי תזוזות מעבר ל-2fps לפה או לשם. זה לא משהו שהעין שלך אמורה להבדיל עם vrr דולק. כלומר, אלה אם הם עשו חתיכת fuckup ב-day one patch.

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 09 נובמבר 2022, 18:29

אז המשחק אצלי והפטיש...וואו הוא די ענק,כלומר,ידעתי מה המידות שלו,אבל לראות אותו מול משהו כמו XSX למשל..עצום.
מה שכן,המשחק התחיל הורדה לא מזמן וחצי דרך פנימה שמתי לב שהורדתי את גרסאת הפס4 במקום 5 משום מה,בסוף זה הגיע גם אלי :roll:

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2022, 18:41

Uncle Pey'j כתב:אז המשחק אצלי והפטיש...וואו הוא די ענק,כלומר,ידעתי מה המידות שלו,אבל לראות אותו מול משהו כמו XSX למשל..עצום.
מה שכן,המשחק התחיל הורדה לא מזמן וחצי דרך פנימה שמתי לב שהורדתי את גרסאת הפס4 במקום 5 משום מה,בסוף זה הגיע גם אלי :roll:

מצחיק שאתה אומר את זה כי באנג׳י בדיוק אמרו שאחוז לא מבוטל של שחקני דסטיני על הפס5 משחקים בגרסת הפס4 לפי הסטטיסטיקות שלהם. סוני חייבים לשפר את המערכת, למרות שאיך שזה עובד היום הוא פי 100 יותר טוב מאיך שזה היה לפני שנה. לפחות עכשיו יש label של פס4 או פס5 על הגרסה שאתה הולך להוריד ואם עושים טעות זאת אשמתך (ואשמת מי שעצב את הOS התחת של הפס5). בשיגור פשוט היית מוריד ומחזיק אצבעות כי אלוהים ידע איזו גרסה אתה מוריד.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 09 נובמבר 2022, 19:19

DrKeo כתב:
Laskin כתב:זהו, שמעל 60 זה גם מרגיש לי לפעמים משונה כי אני גם לא רגיל לזה, שלא נדבר על פריימרייט שקופץ בין 70 ל-100, אפילו עם VRR זה נראה לי פחות טוב מ-60 יציב.

אני חושב שקצת דמיינת את זה, כי בתוצאות של DF ה-fps מאוד יציב יחסית במצב unlocked. סצנות שלמות שרצות באיזה 85fps בלי יותר מדי תזוזות מעבר ל-2fps לפה או לשם. זה לא משהו שהעין שלך אמורה להבדיל עם vrr דולק. כלומר, אלה אם הם עשו חתיכת fuckup ב-day one patch.

או שספציפית בדקתי באיזור לא להיט… בכל אופן עכשיו שוב ניסיתי את כל המודים ולא יעזור… ה-60 הכי נעים לעין :)

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 09 נובמבר 2022, 20:15

Laskin כתב:
DrKeo כתב:

או שספציפית בדקתי באיזור לא להיט… בכל אופן עכשיו שוב ניסיתי את כל המודים ולא יעזור… ה-60 הכי נעים לעין :)

כמו שמישהו אמר פה - יו דו יו :idea:

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 09 נובמבר 2022, 20:21

יש במשחק הזה החלטה די משמעותית שאני אוהב נרטיבית ולא אוהב משחקית. אבל וואו, כמה שזה הופך את הרגעים הגדולים שלו לענקיים. נדבר על זה כשתתקדמו קצת אני בטוח, אבל פאק איזה משחק טוב זה בשיאים שלו.

ואני אומר שיאים בתור הנחה, מי יודע לאן עוד זה יתקדם...

סמל אישי של המשתמש
Klayman
Sage

הודעהעל ידי Klayman » 09 נובמבר 2022, 20:52

שיחקתי שעה וקצת. אני שונא את ה hud החדש ומוחלק והטקסט היותר מדי מלא ומוחלק.. אבל זה הדבר היחיד שיש לי רע להגיד.
Now, a question of etiquette - as I pass, do I give you the ass or the crotch
?

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 נובמבר 2022, 09:49

אתמול שיחקתי איזה 3-4 שעות, והגעתי לדעתי ממש קרוב לאיפה שהכתבים שיחקו ב-4 השעות שהיו בבקרובים לפני חודש... רק שלי זה לקח יותר כמו 6 שעות :P
אני חושב שאני בערך 10-20 דקות מאירוע מאוד גדול בעלילה, עצרתי ממש לפני כניסה למקום שאמור להיות חשוב, כדי שיהיה לי כח להכנס לזה בישיבה הבאה.
עשיתי משימת צד ראשונה, ועוד אחת שגיליתי במקרה, המשימה הרגילה הייתה נחמדה אבל לא משהו מיוחד, אבל בהחלט טובה ומעניינת בהרבה ממשימות הצד במשחק הראשון, למעט הדרקונים נניח. המשימה השנייה לעומת זאת.... וואו. ממש ממש מגניבה :)

לגבי הגיימפליי - עכשיו כשאני יותר עמוק בפנים, אני מרגיש עוד יותר הבדלים מהמשחק הראשון.
הגעתי סוף סוף לקטעים שסטיק דיבר עליהם שמזכירים טיפה את דום החדשים, בקטע שאתה כל הזמן עכשיו זז וקופץ ממקום למקום, זה ממש שמיים וארץ מהמשחק הראשון, בו לא היה שום דבר שמזכיר את זה. מקווה מאוד שזה ימשיך כך בהמשך המשחק, לפחות במקומות שזה מתאים לאופי האוייבים, כי זה ממש כיף.
לא החלטתי עדיין איזה מגן טוב יותר עבורי, אני חושב שחלק מהקטע זה להחליף ביניהם בהתאם לאוייב שמתאים יותר, אבל פה גם תגיע התלונה המשמעותית ביותר שלי על המשחק:
אני קצת הולך לאיבוד בתפריטים ולא אוהב איך שהם בנויים, ואני קצת מתבאס האמת, שיש דגש עוד יותר חזק על קראפטינג... אחרי המשחק הקודם חשבתי שהם ילמדו ויתנו דווקא פחות אופציות ולא יותר, זה מסוג המשחקים שקצת חבל על הזמן שמבלים בתפריטים האלה.
אני מניח שאתרגל אליהם וזה פחות יציק לי, ובלי שום קשר זה ממש כלום לעומת השיפורים בגיימפליי וכמה שהמשחק מדהים.
תלונה נוספת שלי תהיה על הפן הטכני - זה ממש משחק פס4, אני קיוויתי שיהיה יותר כמו הורייזון עם הבדלים משמעותיים וזה לא קורה. אפילו כשאתה מת יש איזה 4 שניות עד שאתה יכול שוב לחזור לשחק, שזה כלום ועדיין - זה 4 שניות יותר ממשחקי פס5 או אפילו קרוס ג'ן אחרים, וחבל. כנ"ל על מקומות שאמורים להסתיר טעינות - קיוויתי שבגירסת הפס5 יקצרו את זה משמעותית, ואולי זה קורה אבל בפועל עדיין מרגישים שזה זמן בשביל לטעון. לפחות אני ב-60 פריימים אז זה ממש מרגיש לי חלק ונעים ולכן לא באמת מרגיש שאני משחק בפס4 :D

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2022, 10:23

Laskin כתב: לפחות אני ב-60 פריימים אז זה ממש מרגיש לי חלק ונעים ולכן לא באמת מרגיש שאני משחק בפס4 :D

מרגיש במקום שאתה משחק בפס4 פרו :geek:

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 10 נובמבר 2022, 10:24

והנה אני,משחק לי ב1080P במצב 30 :)
בכל אופן,שיחקתי בערך 3 וחצי שעות אבל זה עדיין מרגיש סופר בהתחלה כמובן,בין השאר בגלל שאני מתעכב וחוקר כל פינה למרות הדחף הענק לראות מה קורה בהמשך העלילה,כי הם לגמרי הצליחו לתפוס אותי מהרגע הראשון בערך,לא מעט טוויסטים לא צפויים נדחסו ל-3 שעות.
על דבר אחד אין ויכוח- זה משחק פס4 בכל רמ״ח איבריו,שבמקרה קיבל גרסאת פס5. לא ראיתי כלום שהרשים אותי מאוד טכנית- אל תבינו אותי לא נכון,המשחק נראה מעולה,הארט מאוד מאוד מוקפד ומדויק אבל אני יכול להגיד בדיוק אותו דבר על gow2018.
גם בגזרת הגיימפליי אין ממש חדש למעט הפוקוס על ורטיקליות שתורם לקרבות ולחקירת עולם.

זה באמת,באמת,מרגיש הכי משחק המשך ישיר שאי פעם שיחקתי כנראה,לטוב ולפחות טוב,כי אין באמת משהו רע מבחינתי,gow2018 היה מדהים וגם רגנארוק עושה רושם של כזה בינתיים.
מילה טובה על ה-acting והכתיבה שפשוט top notch,אני אומר די בביטחון שזו כנראה תהיה הכתיבה הכי חזקה במשחק של סוני עד כה.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 נובמבר 2022, 10:37

DrKeo כתב:
Laskin כתב: לפחות אני ב-60 פריימים אז זה ממש מרגיש לי חלק ונעים ולכן לא באמת מרגיש שאני משחק בפס4 :D

לא, כי שם זה רק 40-45 פריימים, וברזולוציה נמוכה בהרבה, מה שממש לא נראה ולא מרגיש חלק כמו 60. וזה משחק, לא סרט, להזכירך...
שמע ראיתי גם את ההשוואה של DF בין המצבים, לפחות חלקים ממנו שמשווים בIQ... אפילו שם כשמשווים בין התמונות בפרווה או בצל - אתה לא יכול לראות הבדל, אתה בחיים לא תשים לב לזה במשחק, לעומת התזוזה שנראית כל כך הרבה יותר חלקה... גם הם אמרו שהם מעדיפים את הבוסט בביצועים כי זה מרגיש הרבה יותר טוב.
אם היה הבדל כמו בהורייזון באיכות עוד הייתי מבין, אבל זה לא המצב. אתה צריך ממש להוציא את העיניים כדי לראות הבדלים, בחיים לא ראיתי משחק עם פחות הבדלים בין מצב QUALITY למצב PERFORMANCE. באמת אבל! אם אתה חושש מספוילרים תחפש תמונות שמשוות בין המצבים... זה ממש עניין של זכוכית מגדלת.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 נובמבר 2022, 10:45

Uncle Pey'j כתב:והנה אני,משחק לי ב1080P במצב 30 :)
בכל אופן,שיחקתי בערך 3 וחצי שעות אבל זה עדיין מרגיש סופר בהתחלה כמובן,בין השאר בגלל שאני מתעכב וחוקר כל פינה למרות הדחף הענק לראות מה קורה בהמשך העלילה,כי הם לגמרי הצליחו לתפוס אותי מהרגע הראשון בערך,לא מעט טוויסטים לא צפויים נדחסו ל-3 שעות.
על דבר אחד אין ויכוח- זה משחק פס4 בכל רמ״ח איבריו,שבמקרה קיבל גרסאת פס5. לא ראיתי כלום שהרשים אותי מאוד טכנית- אל תבינו אותי לא נכון,המשחק נראה מעולה,הארט מאוד מאוד מוקפד ומדויק אבל אני יכול להגיד בדיוק אותו דבר על gow2018.
גם בגזרת הגיימפליי אין ממש חדש למעט הפוקוס על ורטיקליות שתורם לקרבות ולחקירת עולם.

זה באמת,באמת,מרגיש הכי משחק המשך ישיר שאי פעם שיחקתי כנראה,לטוב ולפחות טוב,כי אין באמת משהו רע מבחינתי,gow2018 היה מדהים וגם רגנארוק עושה רושם של כזה בינתיים.
מילה טובה על ה-acting והכתיבה שפשוט top notch,אני אומר די בביטחון שזו כנראה תהיה הכתיבה הכי חזקה במשחק של סוני עד כה.

אני חושב שהגיימפליי מאוד שונה בתחושה שלו... אולי תפתח קצת SKILLS ותשתמש נכון במגנים החדשים תרגיש אחרת. גם אין פה את הקטע של לחכות עד שהRUNES חוזרים כמו בראשון, ובקטע של המשולש משחק תפקיד סופר חשוב. גם שים לב שבSKILLS יש לך עכשיו "משימות" שכשתסיים אותן תךוכל לשדרג את הסקילס (או חלקם) בצורות שונות לפי בחירתך.

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 10 נובמבר 2022, 11:55

Laskin כתב:
DrKeo כתב:

לא, כי שם זה רק 40-45 פריימים, וברזולוציה נמוכה בהרבה, מה שממש לא נראה ולא מרגיש חלק כמו 60. וזה משחק, לא סרט, להזכירך...
שמע ראיתי גם את ההשוואה של DF בין המצבים, לפחות חלקים ממנו שמשווים בIQ... אפילו שם כשמשווים בין התמונות בפרווה או בצל - אתה לא יכול לראות הבדל, אתה בחיים לא תשים לב לזה במשחק, לעומת התזוזה שנראית כל כך הרבה יותר חלקה... גם הם אמרו שהם מעדיפים את הבוסט בביצועים כי זה מרגיש הרבה יותר טוב.
אם היה הבדל כמו בהורייזון באיכות עוד הייתי מבין, אבל זה לא המצב. אתה צריך ממש להוציא את העיניים כדי לראות הבדלים, בחיים לא ראיתי משחק עם פחות הבדלים בין מצב QUALITY למצב PERFORMANCE. באמת אבל! אם אתה חושש מספוילרים תחפש תמונות שמשוות בין המצבים... זה ממש עניין של זכוכית מגדלת.

אין ספק שהבדל בטקסטורות וב-15 פריימים בשניה בהחלט מוציאים את הטוב ביותר מהפס5. או בשמה השני הפ4 פרו 2. אני ממש מרגיש את הדור הבא 7 שבועות לפני 2023 :!:

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 10 נובמבר 2022, 12:24

ברור שלא, אני כבר אמרתי שאני מאוכזב מהבחינה הטכנית, ציפיתי להבדלים משמעותיים יותר בהחלט.
אני רק אומר שיש הבדל שכן רואים אותו ולא צריך זכוכית מגדלת... הפס4 לא מספקת חוויה באמת חלקה בגיימפליי והוא מאוד מטושטשת.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 10 נובמבר 2022, 13:31

שיחקתי אתמול די הרבה, הצלחתי לפנות לעצמי כמה שעות רצופות ואני כרגע קצת יותר מ10 שעות בפנים.
לא אחשוף פרטים, אבל המשחק הזה כל כך יותר גדול מהקודם... בכל כך הרבה אלמנטים. הוא עדיין ממשיך להתפתח, ופשוט לגרום לקודם להרגיש כמו לא יותר מסקיצה גדולה למשחק הזה. אין יותר מדי דברים חדשים לגמרי, אבל כל מה שהקודם עשה בצורה אחת, ראגנרוק עושה ב4 צורות שונות שכל אחת מהן מלאה לגמרי.

דווקא מערכת הקרב היא הדבר היחיד שלא התפתח מספיק לדעתי. אני מדבר על המערכת עצמה, כי עיצוב החדרים, אויבים, גיוון, בוסים וכו' הכל עלה בטירוף. אבל המערכת יותר דומה משחבתי שהיא תהיה, ורק עכשיו, 10 שעות בפנים, אני חושב שפתחתי את כל היכולות עם הגרזן שכבר היו לי ב2018. עם החרבות עדיין לא הכל...

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 10 נובמבר 2022, 17:58

סימתי כרגע את oddword new n tasty
כמאת לא נעזרתי במדריכים ,המקום שנתקתי בו הכי הרבה ונעזרתי במדריך שם ,זה היה בגלל באג במשחק
אויב " שכח " להופיע ,והייתי צריך להפעיל את השלב מהתחלה
כי גם בצקפוינט הוא לא הופיע ,וזה היה הכרחי להתקדמות במשחק

במשחק הזה יש לי רגשות מעורבים ,שיש פאזלים זה נעשה בצורה טובה ,ואני מעריך שיש כמה סופים והגעתי לסוף רע
כי לא הצלתי מספיק חיזרים כניראה

הבעיה שלי זה הפלטפורמה ,עיצוב השלבים והשליטה די גרוע לפלטפורמה ,ויש במשחק הרבה פלטפורמה

ככה שזה מסוג המשחקים המוזרים האלו
שמצליחים לעבור פאזל מאתגר זה נותן תחושה מאוד טובה
רוב הפאזלים קשים ,אבל יש כמה מאתגרים

אבל הרבה פעמים מתים בגלל שליטה גרועה
וזה מתסכל

אבל סך הכל המשחק טוב וחינם בשרות מנוי של סוני כרגע

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 12 נובמבר 2022, 12:54

עשיתי הפסקה קצרה אחרי מרתון ארוך מאוד… אני רק רציתי להגיד שיש פה רגעים שהם פשוט טירוף גדול, איזה משחק ענק!
אין ספק שיש פייסינג……. מעניין. חתיכת רכבת הרים, עם איזורים שהיא יותר רכבת שדים אבל גם לא מעט רכבת איטית ופסטורלית בהרי שוויץ… זה מעניין בעיקר כי בריצה שנייה זה יכול להיות טוב מאוד או רע מאוד, אבל זה נושא אחר.
עלילתית אני ממש מוריד בפניהם את הכובע כבר עכשיו (לדעתי אני עשר שעות מהסוף בערך, בקצב שלי). כמות הדמויות והתפקיד החשוב שכל אחת מגלמת, זה משהו שיש במעט מאוד משחקים.
אני עושה את כל משימות הצד כצפוי, ויש לצערי משימות של רוחות כמו במשחק הקודם שרובן ״פילר״, אבל משימות הצד האחרות מעולות ומביאות פרסים שווים, או ממתקי עיניים, או גם וגם.

kririn
Sage

הודעהעל ידי kririn » 12 נובמבר 2022, 18:57

אני משחק בoddword המקורי
קרוב לסוף כבר

נכון שדי טיפשי לשחק בריאימיג ורק אז במקורי
אבל לא ידעתי שהרימסטר הוא רימסטר
אבל פעם הבא אני יתחיל עם oddword 2
ורק אחרי ישחק בריאימיג

בכל מקרה המשחק סך הכל בסדר ,הפזלים טובים אבל את רובם כבר עשיתי בריאימיג ,ככה שזה,זורם מהר

זאת גם הגרסה ps1 שרצה באמולטור על הps5
ככה שיש אפשרות לחזור אחורה וגם לשמור מתי שרוצים

חוץ מפה ושם באגים שהמשחק קורס ,לא קורה הרבה אבל קורה

סמל אישי של המשתמש
DrKeo
Site Admin

הודעהעל ידי DrKeo » 13 נובמבר 2022, 03:51

המשכתי עוד כמה שעות טובות בgow. הוא פשוט מצויין, כמצופה, אבל עדין לא הגעתי לטרוף שסטיק דבר עליו.
ספויילר: הצג
אני כרגע בקטע שמשחקים את אטראוס
. אני ממש נהנה מהמשחק, אבל הוא לגמרי מרגיש כמו ״עוד מ2018״. אני משער שההרגשה שלי תשתנה ברגע שאני אגיע לקטעים שסטיק דבר עליהם.

Stick
Veteran

הודעהעל ידי Stick » 13 נובמבר 2022, 04:05

אני גם סיימתי עליו ישיבה ארוכה עכשיו. אני מניח שאני כבר לקראת הסוף, כי הסקיל טרי מתחיל להגמר לי. אני באמת לא יודע מה לחשוב בדיוק על המשחק הזה, הפייסינג שלו חסר כיוון לחלוטין, זה לדעתי היה צריך להיות שני משחקים מלאים במקום משחק אחד.
אבל אם אני נשמע שלילי לגבי המשחק זו לא הכוונה שלי, פשוט יש ישיבות עליו שאני מסיים בתחושה אמיתית של וואו, זה ללא ספק 10 וכנראה המשחק הכי טוב ששיחקתי בחיים שלי. ואז יש ישיבות בין לבין שהן אחלה אבל... רק טובות ולא מעבר?
לא יודע. מבחינת המשחק עצמו אגב, הגיימפלי והכל הוא פשוט מעולה, אני כל כך נהנה לחקור את העולמות השונים ולמצוא את הבוסים שלו. זה הקמפיין עצמו שהוא קצת מבולבל, ולצד רגעי שיא מטורפים, יש בו כמה פספוסים. איכשהו הסיפור לא מצליח למשוך אותי להתקדם בו בטירוף לקראת סיום כמו שחשבתי שיהיה.
אבל סך הכל הוא טוב מאוד, גם הדברים הגרועים בו הם טובים מאוד, וזה אחד המשחקים הכי טובים ששיחקתי. פשוט הקמפיין שלו קצת חסר כיוון.

וקיאו, אם הבעיה שלך היא שהוא מרגיש כמו 2018, אז אני לא חושב שתרגיש ככה בהמשך שלו. הקמפיין שלו הוא כנראה ההפך המוחלט מזה של ראגנרוק, גם אם הוא בעצמו קצת הלך רחוק מדי והיה מעט טו מאץ' מפוקס ומצומצם.

Laskin
Elder

הודעהעל ידי Laskin » 13 נובמבר 2022, 07:04

שמח שאני לא היחיד שמרגיש שהפייסינג all over the place … אבל כמו שסטיק אמר - זה לא מפריע לו להיות אחד המשחקים הכי טובים ששיחקתי גם כן :)
אני חשבתי שאני ממש קרוב לסוף אבל מסתבר שעוד לא, לא יודע אם זה בגלל שאני עושה את כל משימות הצד שאני יכול ״על הדרך״ או שאני חוקר יותר מדי זמן כל חדר וחדר… המשחק הזה פשוט ארוך מאוד.
מניח שיש לי איזה חמש שעות סיפור, בערך. מקווה שיותר.
אין ספק שאני הולך לעשות עליו ריצה שנייה מיד כשאסיים, הפעם בקצב אחר לגמרי וברמת קושי גבוהה יותר… או יותר נכון מיד כשאסיים מאה אחוז מהcollectibles כי אין מצב שאני מוותר על משהו קטן בו.
מקווה רק שהמקבילה של הואלקיריות במשחק הזה לא יעשו לו יותר מדי בעיות… בינתיים ניצחתי רק שניים כאלה והשלישי היה בלתי אפשרי ברמה שהדמות שלי נמצאת כעת. או לפחות, ״בלתי אפשרי״ עבורי, מבלי לשבור את השלט על הטלוויזיה :(

אגב אני כן חושב שהוא עדיין מרגיש מאוד מאוד GoW 2018, אבל מבחינת ״תחושת המסע״ שהייתה חסרה בקודם - הוא הכי קרוב לGoW2 שהיה בסדרה, ללא ספק, ומהרבה בחינות גם עוקף אותו.
בינתיים מבחינת הבוסים GoW3 עדיין המלך בעיניי, אבל זה עדיין יכול להשתנות…

סמל אישי של המשתמש
Uncle Pey'j
Veteran

הודעהעל ידי Uncle Pey'j » 13 נובמבר 2022, 08:18

אני 22 שעות פנימה וכן,אני ממש לא מרגיש שהסיפור מתכנס לקראת הסוף,אבל כמו שאמרתי קודם,אני גם חוקר כל פינה בעולם והקדשתי את רוב היום אתמול בכלל לסייד קווסטס.
כן,יש כאן בעיות פייסינג מסויימות כמו שאמרו,כאלו שאני לא מרגיש שהיו בgow2018,אבל המשחק כל כך,כל כך יותר מסיבי בסקופ מהקודם שמצאתי את עצמי מופתע מכמה הם הלכו אקסטרה עם חלק מהדברים בסיפור ובגיימפליי,שבעיות פייסינג הן די נסלחות מבחינתי.

אהבתי את ההשוואה של לאקסין לgow2,גם אני מרגיש ככה ואם אני שנייה הולך להשוואות מארוול,אז gow2018 הוא קצת איירון מן ורגנארוק לגמרי Endgame,הם פשוט דחפו כאן כמויות תוכן עצומות וסקייל די פסיכי. עדיין,משהו בוייב של gow2018 קצת חסר לי בתוך כל הגרנדיוזיות של רגנארוק.

כמובן שהמשחק לגמרי בדרך להיות goty עבורי.

חזור אל “פורום משחקים”

מי מחובר

משתמשים הגולשים בפורום זה: אין משתמשים רשומים ו־ 181 אורחים